پنجشنبه ۰۵ مردادساعت ۱۹:۲۵Jul 2017 27

قومس (ghomess.ir)

  ۴ ساعت پیش    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آنطور که تا کنون دیده شده روحانی و مسئولان ارشدی که تاکنون با وی کار کرده اند کمتر به نیت سهم خواهی یک جناح خاص بوده اند.
  ۷ ساعت پیش    
مسئول ستاد نماز جمعه سمنان گفت: برنامه های عبادی سیاسی بعد از انقلاب اسلامی مانند نمازجمعه، ضربات سنگینی بر پیکر استکبار فرود آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در دولت آینده من به عنوان وزیر نخواهم بود، چون درخواستم این بود که مسئولیت سبک تر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
معاون پارلمانی رئیس جمهور در باره تفکیک وزارتخانه ها گفت: به نظر می رسد رئیس جمهور وزرای پیشنهادی را براساس ساختار موجود ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
رئیس ستاد ویژه توسعه فن آوری نانو با اشاره به اینکه شواهد زیادی نشان می دهد مطالبات رهبری در حوزه دانش بنیان ها پاسخ داده نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
این پسر مرا به داخل شمشادها و فضای سبز کنار خیابان کشاند و تهدید به آزار و اذیت کرد، وی می خواست مرا برباید و به جای خلوت تر برود که ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
هیئت دولت لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری را تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
کمپانی اپل بار دیگر محصولات نوکیا را در استور آنلاین خود به فروش می رساند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
معاونت مطبوعاتی با وجود اطلاعیه صندوق هنر مبنی بر نزدیک شدن به پایان مهلت ثبت نام در طرح ویژه بیمه تکمیلی خبرنگاران همچنان لیست اسامی اصحاب رسانه را به این صندوق ارسال نکرده تا شاید از این طریق تعداد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.33 درصد کاهش به 1245 دلار و 91 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
سرمربی تیم فوتبال پیکان با اضافه کردن 10 بازیکن تیم امید و 2 بازیکن رده جوانان این باشگاه، تیمش را جوان تر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس با عذرخواهی بابت حضور با تأخیرش در نشست خبری گفت: اجازه می خواهم قبل از اینکه در مورد شروع فصل و دیدار برابر پرسپولیس صحبت کنم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
سرمربی تیم فوتبال سایپا و برخی از بازیکنان این تیم قراردادشان با نارنجی پوشان را در هیئت فوتبال استان تهران ثبت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
غول پاریسی برای مهاجم برزیلی بارسلونا جهت مشخص کردن تکلیفش ضرب الاجل تعیین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۷    
مشاور وزیر بهداشت گفت: مردم و بیماران، کم کاری و تخلفات درمانی در بیمارستانهای عمومی، نیروهای مسلح، تامین اجتماعی، بنیاد شهید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
سفیر قطر در الجزایر با انتقاد از اتهامات وارد شده به دوحه مبنی بر حمایت از تروریسم، حماس را یک جنبش مشروع و مقاومتی خواند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
معاون سازمان انرژی اتمی در سفر خود به روسیه بررسی و تبادل نظر پیرامون موضوعات مرتبط با همکاری های دوجانبه از جمله واحد اول نیروگاه اتمی بوشهر و برنامه های مرتبط با احداث واحدهای بعدی را مورد رایزنی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان گفت اقدام کنگره و قانونی که در حال تصویب است یک اقدام خصمانه و روشن علیه ایران است و با واکنش قطعی ایران مواجه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
مرحوم آقای هاشمی در روزانه نویسی سال 68 مدعی است: "موسوی خوئینی ها آمد؛ خودم ایشان را خواستم ... از رهبری رنجیده، به خاطر این که ایشان را رئیس قوۀ قضائیه نکرده است."
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
یک منبع آگاه دولت آمریکا بر این باور است که وزارت خزانه داری این کشور در حال آماده کردن تحریم هایی است که واردات نفت ونزوئلا به آمریکا را هدف قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
دیده بان حقوق بشر از اقدام پلیس فرانسه در استفاده بیش از حد از زور و خشونت علیه مهاجران در شهر کاله انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس از ارائه گزارش کمیسیون متبوعش درباره قرارداد توتال به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
در اختتامیه کنگره اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، اعضای شورای مرکزی جدید اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
مسئولان معاونت های فرهنگی و تعلیم و تربیت و سازمان بسیج هنرمندان معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
زنگنه گفت: فعلا طرحی برای سهمیه بندی بنزین نداریم و باید تأمین کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
رئیس شورای شهر تهران آخرین روند رسیدگی قانونی به اعتراض کاندیداهای شورای شهر را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس درباره دیدار این هیئت با رئیس جمهور برای رایزنی درباره کابینه گفت: تاکنون زمانی برای این دیدار تعیین نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۷    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رفتارهای ضدایرانی کنگره آمریکا با واکنش قاطع مجلس شورای اسلامی مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۷    
اتحادیه اروپا در علنی ترین انتقاد از سرکوب امنیتی ترکیه در یک سال گذشته، از آنکارا خواست تا به حقوق بشر احترام بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۷    
در ماجرای تیراندازی در سفارت رژیم صهیونیستی در اردن، خون دو شهروند اردنی با خوش خدمتی پادشاه این کشور به صهیونیست ها معامله شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۷    
به اعتقاد کارشناس مسائل بین الملل، اروپایی ها امروز به نوعی در روابط خود با آمریکایی ها گسست پیدا کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۷    
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با یک روزنامه تصریح کرد اگر کار به او واگذار می شد 180 روز پیشتر عدم پایبندی ایران به برجام را اعلام می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۷    
مقام بلندپایه دوما با تاکید بر اینکه، گسترش تحریم ها امکان بهبود روابط روسیه و آمریکا را بسیار ضعیف کرده، از اتحادیه اروپا خواست در مقابل دیکته کردن تصمیمات از سوی واشنگتن بایستد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۷    
وزیر خارجه ترکیه بر این باور است که آنکارا برای حل و فصل مسائل خود با آلمان تلاش می کند و امیدوار است که روابط ترکیه و آلمان طی روزهای آینده ارتقا یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
تیم ملی فوتسال بانوان ایران در دیداری دوستانه امروز مقابل میانمار به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
داور بین المللی کشورمان به عنوان نماینده ایران در کارگاه کارشناسان داوری آسیا در دوحه شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: علت تفاوت قیمت میوه در مغازه های سطح شهر با میادین تره بار، تفاوت کیفیت است و قیمت پیاز با ورود محصول جدید به بازار تا 10 روز آینده به حالت عادی برمی گردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
استفاده از جاروبرقی های هوشمند برای نظافت منازل می تواند امنیت و حریم شخصی شما را به خطر بیندازد، زیرا شرکت آی ربات سازنده یکی از این نوع جاروها، اطلاعات شما را به شرکت هایی مانند اپل می فروشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
در سمینار مشترک وزارت دادگستری و سفارت کره جنوبی بر لزوم حمایت حقوقی از فعالیت های اقتصادی به ویژه در حوزه حقوق مالکیت فکری تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
مربی تیم فوتبال پیکان گفت: با توجه به روش جدیدی که در دوران فصل بدنسازی انجام دادیم معتقدم که بازیکنان ما نسبت به فصل گذشته همین موقع شرایط بهتری دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
باشگاه قطر از دومین لژیونر جدیدش در این فصل رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
روزنامه ورزشی اول شهر مادرید مدعی شد قرارداد امباپه ستاره موناکو با رئال مادرید منعقد شده و او با دریافت 180 میلیون یورو راهی پایتخت اسپانیا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۷    
بازیکنی که با تیم جوانان آلمان فاتح رقابت های زیر 21 ساله های اروپا شد، نامزد حضور در تاتنهام هاتسپرز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر خواهان موضع گیری سریع و صریح نهادها، سازمان ها و وزارتخانه ها نسبت به وضعیت فلسطین و همچنین صدور دستور و انجام اقدامات جدیِ لازم برای کمک به ملت مظلوم این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
صورتجلسه نتیجه اولین نشست کارگروه مشترک جمهوری ترکیه و جمهوری اسلامی ایران به امضای حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور ایران و محترم اینجه قائم مقام وزیر کشور ترکیه رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارائه پیشنهادات ستادکل نیروهای مسلح و سازمان پدافند غیرعامل درباره طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا به کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
با حضور امیر دریادار سیاری پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال نیروی دریایی راهبردی ارتش در منجیل افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: اینکه برخی انقلابی گری را مفاهیمی همچون تندروی، انفعال و هیجانی بودن توصیف می کنند بدعتی بیش نبوده و پیامد آن انقلابی زدایی از جامعه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
مدیرکل دفترزیستگاهها و امور مناطق سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برای اولین بار در سازمان حفاظت محیط زیست تدقیق محدوده مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان با دقت محاسباتی 25000: 1 انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: پس از حزب جمهوری اسلامی این اولین تشکیلاتی است که به صورت ملی تشکیل شده است و همه اقشار در آن حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
علی لاریجانی گفت: رفتار آمریکایی ها را با دقت رصد، در کمیسیون های مربوطه در مجلس تصمیمات لازم را اتخاذ، متناسب با آنها رفتار و به سرعت در صحن آن را بررسی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف با بیان اینکه در روز میلاد امام رضا (ع) 170 خادم بقاع متبرکه به صورت کاروانی در حرم مطهر ایشان حضور پیدا خواهند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه تنها 40 درصد معتادان شانس موفقیت ترک کامل آنرا دارند گفت: حداقل 70 درصد از معتادان می توانند درمان شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۷    
جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی با اشاره به اینکه باردار نشدن بعد از ازدواج احتمال ابتلا به آندومتریوز را افزایش می دهد، گفت: استفاده از داروهای ضددرد، هورمون درمانی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۷    
یک مرد مسلح در شهر منچستر انگلیس اقدام به گروگان گیری کرده است و پلیس محوطه اطراف را تخلیه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۷    
نتایج تازه ترین نظرسنجی های آمریکا حاکی از آن است که حدود نیمی از مردم این کشور معتقدند که بعید است دونالد ترامپ بتواند دوره ریاست جمهوری چهارساله را به طور کامل به پایان برساند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۷    
مدتی است که نوسان قیمت پیاز و مرغ در بازار به چشم میخورد ؛ نوسانی که هر روز سیر صعودی دارد و بسیاری از مردم را در تهیه این کالاهای اساسی با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۷    
ولادت با برکت کریمه ی اهل بیت حضرت معصومه (س) و نامگذاری این مناسبت فرخنده به نام روز دختر، بهانه ای شد تا ضمن گفتگو با چند نفر از دختران این مرز و بوم از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه آنان قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۷    
5 بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن و یک بازیکن جدید، امروز با حضور در محل ستاد باشگاه قرار داد بستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۷    
آبی پوشان شهر منچستر دفاع چپ فرانسوی تیم فوتبال موناکو قرارداد بستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۷    
رئیس سازمان اوقاف با بیان اینکه بقاع متبرکه شعبه ای از حرم خداوند در نقاط مختلف زمین هستند، تصریح کرد: پس از 1200 سال ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۷    
طبق قانون تأمین اجتماعی سه حالت برای ازکارافتادگی پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۷    
دو مورد آتش سوزی در عرصه های جنگلی و مرتعی بخش لواسانات شهرستان شمیرانات به مساحت حدود 100 هکتار به وقوع پیوست و به بخش وسیعی از این عرصه ها آسیب جدی وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۷    
ظرف برنجی بسیار ارزشمند متعلق به دوره سلجوقی توسط مأموران یگان حفاظت میراث فرهنگی از چنگ قاچاقچیان درآمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
ششمین دوره مسابقات رهگیری هوایی و مدیریت صحنه نبرد در منطقه پدافند هوایی غرب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
جشن آزادسازی موصل با حضور جمعی از دانشجویان عراقی در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تیم اقتصادی کابینه دوازدهم باید منسجم و متحد باشد گفت: مسائل معیشتی و اقتصادی مردم باید مهمترین و اساسی ترین برنامه دولت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
رئیس جمهور در دیدار فرماندهان عالی رتبه سپاه از خدمات و تلاش های نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است: واحد پولی ریال در تبادلات روزانه اقتصادی جایی ندارد و همین موضوع مشکلاتی را در خواندن و نوشتن واحد پولی برای گروهی از مردم ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت شدید حمله رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی، ظهور انتفاضه نوین و خیزش نسل جدید فلسطین با تکیه بر گزینه مقاومت را کابوس صهیونیست ها دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
قوی ترین وزنه بردار معلول جهان در گفت وگو با کودکان ژاپنی به سوالات آنها در خصوص این رشته پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
در ادامه مسابقات جهانی شمشیربازی در آلمان تیم ملی سابر ایران برابر مجارستان شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
مهاجم سابق تیم فوتبال رم به دلیل مشکلی خانوادگی که برایش پیش آمده، نمی تواند به دوران بازیگری اش ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
هافبک کلمبیایی باواریایی ها به تمجید از هم تیمی پیشین خود پرداخت، این در حالی است که سرمربی بایرن هم شاگرد پیشین خود را خرید خوبی برای چلسی می داند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۷    
مدافع ایتالیایی تیم فوتبال یوونتوس درباره نتیجه جدا شدن هم تیمی سابقش از بانوی پیر اظهار نظر جالبی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
اخبار تأییدنشده در روز دوشنبه از تعطیل شدن سفارتخانه و کنسولگری رژیم صهیونیستی در ترکیه حکایت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
داماد ترامپ با انتشار بیانیه ای 11 صفحه ای به جزئیات جدیدی از دیدارهایش با طرف های روسی اشاره کرد که پیشتر افشا نشده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
به اعتقاد کارشناس مسائل بین الملل، بازی بیشتر با اروپا یکی از سناریوهای قابل انجام در قبال نقض برجام است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
دولت اوکیناوا واقع در جنوب ژاپن بار دیگر شکایتی را علیه انتقال پایگاه هوایی آمریکا در این جزیره مطرح کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
رئیس جمهور آمریکا با اشاره به یکی از وعده های انتخاباتی اش درباره خشکاندن مرداب فساد در واشنگتن نوشت که اوضاع از آنچه تصور می شده وخیم تر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
طالبان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که هدف از حمله انتحاری امروز کابل، کارمندانی از ریاست امنیت ملی افغانستان بودند که در رژیم سابق کمونیستی کار بازجویی از زندانیان را انجام می دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
در سایه عدم امکان حضور مسلمانان فلسطینی در محوطه مسجد الاقصی، شهرک نشینان صهیونیست تحت حفاظت نظامیان اشغالگر، به محوطه مسجد تجاوز کرده و به ساحت آن تعرض می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
وزیر دولت انگلیس در امور نیروهای مسلح این کشور از اعزام 85 مشاور نظامی دیگر به افغانستان در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
عضو کمیسیون امنیت داخلی پارلمان افغانستان با حمایت از عملیات نظامیان افغان علیه مخالفان این کشور اعلام کرد که دولت اشرف غنی به جای انتقاد از پاکستان، جنگ جاری را به درستی مدیریت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین می گوید آمریکا به همراه متحدان خود در نشست ریاض به دنبال این بودند که مسئله فلسطین را حذف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های مجمع جهانی بیداری اسلامی می گوید موضوع فلسطین نماد توان جهان اسلام در مقابله با استکبار جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۲    
بحران کم آبی یکی از مشکلات اساسی روستاهای شرق سمنان است که در چند سال اخیر تدابیری از جانب مسئولان برای حل کوتاه مدت و میان مدت این مسئله اندیشیده شده ولی بطور کامل اجرایی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۲    
مدیر زراعت جهاد کشاورزی استان گفت: تا کنون 120 تن کلزا از کشاورزان استان خریداری شده و مقدار محصول برداشتی رو به افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
در بازار تهران سکه طرح جدید با 3 هزار تومان کاهش یک میلیون و 200 هزار تومان و دلار با کاهش یک تومانی 3775 تومان معامله شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
بررسی وضعیت بارش در حوضه های درجه دوم آبریز کشور نشان از توزیع نامتناسب و نامتوازن بارش ها در حوضه آبریز خلیج فارس و دریای عمان به عنوان پربارش ترین حوضه آبریز کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
اتاق بازرگانی ایران امروز بابت اعتراض یکی از اعضای این اتاق به واردات بیسکویت طی اطلاعیه ای از وزیر صنعت، معدن و تجارت عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
پزشک تیم استقلال در محل تمرین این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
یولیان ناگلزمن سرمربی 29 ساله تیم هوفن هایم به عنوان برترین سرمربی بوندس لیگا در فصل 2016-2017 انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
نیمه اول دیدار تیم فوتبال امید ایران و عمان در چارچوب رقابت های انتخابی قهرمانی آسیا با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
اعضای تیم فوتبال تراکتورسازی ظهر امروز با حضور در هیأت فوتبال قرارداد خود را ثبت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
ملی پوشان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در تست پزشکی در مرکزی به جز ایفمارک حاضر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
دبیر اجرایی شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور گفت: 350 هزار مراسم و جشن در شهر و روستاها با استفاده از ظرفیت های مردمی به ویژه مساجد در دهه کرامت برگزار می شود همچنین 2 هزار جشن مردمی در 700 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
ستاره پرورش یافته در لاماسیا روز به روز رشد کرده و در مسیر تبدیل شدن به یک ستاره قدم بر می دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲    
نام نویسی در اولین دوره تربیت مربی نهج البلاغه از امروز توسط مؤسسه قرآنی احیای فرهنگ نهج البلاغه و به همت معاونت قرآن و عترت ارشاد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۲    
در حالی که قانون تسهیل ازدواج جوانان که می توانست جوانان بسیاری را به آسانی راهی خانه بخت کند، در سایه بی توجهی مسئولان خاک می خورد ...
مشاهده نتایج بیشتر...