جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۴:۱۷Dec 2018 14

روزنامه هموطن سلام (hamvatansalam.com)

روزنامه هموطن سلام 28 اسفند 1393 روزنامه هموطن سلام 26 اسفند 1394 روزنامه هموطن سلام 30 اسفند 1395 روزنامه هموطن سلام 21 اسفند 1396 روزنامه هموطن سلام 31 فروردین 1397 روزنامه هموطن سلام 31 اردیبهشت 1397 روزنامه هموطن سلام 30 خرداد 1397 روزنامه هموطن سلام 31 تیر 1397 روزنامه هموطن سلام 1 مرداد 1397 روزنامه هموطن سلام 1 شهریور 1397 روزنامه هموطن سلام 30 مهر 1397 روزنامه هموطن سلام 30 آبان 1397 روزنامه هموطن سلام 1 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 2 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 3 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 4 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 5 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 6 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 7 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 8 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 9 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 10 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 11 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 12 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 13 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 14 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 15 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 16 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 17 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 18 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 19 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 20 آذر 1397 روزنامه هموطن سلام 21 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۲۳    
امروز چهارشنبه بیست و یکم آذرماه 97 شاهد دهمین عرضه اولیه سال جاری در فرابورس بودیم که در جریان آن 20 میلیون سهم از کل سهام شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت که آذرماه سال 96 در بازار دوم فرابورس ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۷    
ایالت تگزاس که در ارائه خدمات دندانپزشکی برای زندانیان، بدنام است، به زودی دندان های مصنوعی چاپ سه بعدی شده در اختیار زندانیان نیازمند قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۷    
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود، نوعی مورچه را به عنوان سریع ترین حیوان جهان معرفی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۷    
پژوهشگران دانشگاه "ام.آی.تی"، نوعی شبکه یادگیری عمیق طراحی کرده اند که رایانه را برای تشخیص اشیا در تاریکی مطلق آموزش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۷    
"ساندار پیچای"(Sundar Pichai) مهندس و مدیرعامل اجرایی گوگل اظهار کرد، گوگل قصد ندارد در چین یک موتور جست وجو راه اندازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۲    
پژوهشگران روسی روشی ساده برای تولید نانوذرات کروی با ابعاد مشخص ارائه کردند. در این روش نیاز به استفاده از سورفاکتانت نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۲    
فضاپیمای رباتیک سطح نشین مریخ "اینسایت"(InSight) ناسا نخستین تصویر سلفی خود را را تنها مدتی پس از رسیدن به سیاره سرخ، ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۲    
یک شرکت موفق شده مجوز حمل بار با کمک پهپاد را برای رساندن تجهیزات لازم به مناطق دورافتاده دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۷    
محققان نشان دادند که با استفاده از نانوذرات طلا در چاپ سه بعدی می توان محصول نهایی را زیر تابش پرتو فرابنفش بازرسی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: اواخر وقت امشب (20 آذر) سامانه بارشی به شمال غرب کشور وارد می شود و طی فردا (21 آذر) در نیمه غربی آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی بارش باران و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۳    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تصریح اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی غلط می کنند که ملت ایران را تهدید کنند، خاطرنشان کردند: تحریم به برکت مقاومت شکست خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۸    
بازیکن سال های دور تیم ملی فوتبال ایران، صبح امروز دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۳    
اینستاگرام، قابلیت فرستادن صوت را نیز به پلتفرم خود افزود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۳    
مجموعه باتری های نصب شده در استرالیای جنوبی برای ذخیره سازی نیروی الکتریکی چنان موثر واقع شده است که در اولین سال نصب این سیستم، 40 میلیون دلار برای این کشور صرفه جویی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۸    
Netradyne اعلام کرده است که تحلیل های دید عمیق جمع سپاری شده اش برای تولید نقشه HD در مقایسه با نقشه برداری مبتنی بر تشخیص و اندازه گیری فاصله با استفاده از نور (LIDAR) شرکت های دیگر مقرون به صرفه تر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۸    
اسکن های ام آرآی(MRI) از مغز کودکانی که بیش از هفت ساعت در روز به نمایشگرهای دستگاه های الکترونیکی نگاه می کنند، تغییرات چشمگیری در ساختار مغز آنها رخ می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
یک خودروساز اسپانیایی سیستمی ابداع کرده است که در هنگام تشخیص خطر برخورد با دوچرخه سواران، ابتدا به راننده هشدار می دهد و در صورت نادیده گرفتن، خودرو را متوقف می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۸    
شرکت تولید لباس "لی وایز" (Levi's) و "گوگل" کت هوشمندی توسعه داده اند که دور شدن کاربر از تلفن همراه را به آن هشدار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۸    
زندگی در فضا تاثیر محسوسی بر ایمنی انسان نمی گذارد، مسئله ای که برای ماموریت های طولانی مدت فضایی بسیار مهم است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۳    
فیسبوک با استفاده از موقعیت فعلی کاربران و همچنین داده های قبلی دیگر کاربران، می تواند مقصد بعدی آنها را پیش بینی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۲    
کتاب ادغام بانک ها با محوریت جایگاه و اهمیت نقش بانک ها در نظام اقتصادی کشور به بازار آمد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۷    
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی سیزده آبان، حسن آباد، قاسم آباد از تاریخ 21 آذر ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۲    
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از رفع مشکل رومینگ در 18 استان کشور خبر داد و گفت: تا پایان خرداد ماه همه سیستم های WLL روستایی به شبکه همراه ارتقا پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۲    
رییس سازمان فناوری اطلاعات با اعلام رشد 22 درصدی دستگاه های دولتی در پیوستن به دولت الکترونیکی در آخرین دور از ارزیابی خدمات الکترونیکی دستگاه های اجرایی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۲    
گوگل اعلام کرده باگی در خدمت گوگل پلاس سبب شده اطلاعات 52.2 میلیون نفر از کاربران آن فاش شود و به همین دلیل این خدمت چهار ماه زودتر از موعد تعیین شده، تعطیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۷    
اطلاعات جدید نشان می دهد کاوشگر Voyager2 اکنون از حباب اطراف خورشید خارج شده و به سمت فضای بین ستارگان درحرکت است. این دومین شی ساخته انسان است که از خورشید دور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۷    
اینستاگرام اعلام کرد که کاربران از این پس قادر خواهند بود در بخش پیام های خصوصی (دایرکت) برای دوستان و مخاطبان موردنظر خود پیام صوتی ارسال کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۲    
دادگاهی در چین فروش برخی از مدل های گوشی آیفون اپل به چین را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۷    
شرکت آرمونیکا تکنولوژیز دو پتنت در حوزه ی توالی سنجی DNA با نانوحفره به ثبت رسانده است. این پتنت ها مسیر توسعه ی این فناوری را برای توالی سنجی رشته های بلند DNA هموار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۷    
شرکت الکورا برای تولید آند باتری، گرافن با کیفیت بالا تولید کرده و این ترکیب را در اختیار چند تولیدکننده ی باتری قرار داده است تا به صورت آزمایشی از این گرافن برای تولید باتری یون لیتیم استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۲    
درحاشیه دومین همایش تهران هوشمند با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمبر این مراسم رونمائی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۲    
با حکم مهندس نعمتی، مشاور مدیرعامل شرکت ملی پست منصوب شد
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۱۷    
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات با اشاره به اهمیت دسترسی شرکت های ICT به بازارهای ملی و بین المللی پارک تخصصی ICT را محیطی برای بزرگتر شدن شرکت ها و کسب قدرت رقابت در سطح ملی و بین المللی عنوان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۰۲    
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات دانشگاه، شهید نبوی، باهنر ( قرچک)، شهدای 15 خرداد، باقرآباد( قرچک) از تاریخ 20 آذر ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۷    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: با استفاده از فناوری های داخلی و تکیه بر توان و دانش بومی متخصصان کشورمان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۷    
در میانه سومین هفته معاملاتی از آذر ماه 97 شاخص کل فرابورس ایران که از آغاز دادو ستد های روز جاری روند صعودی را تجربه کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۷    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات متقاضیان خدمت وظیفه عمومی را به صورت امریه پذیرش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۲    
آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و پیروز حناچی شهردار تهران در همایش تهران هوشمند برای توسعه همکاری ها تفاهم نامه امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۷    
چهارشنبه 21 آذرماه تعداد 20 میلیون سهم از مجموع سهام شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت با روش ثبت سفارش در بازار دوم فرابورس برای نخستین بار به عموم عرضه می شود و بدین ترتیب دهمین عرضه اولیه فرابورس در ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۲    
شرکت دایرکتا پلاس دو سفارش به ارزش 500 هزار دلار از سوی یکی از تولیدکنندگان لباس کار در ایتالیا دریافت کرده است تا محصولات گرافنی خود را برای استفاده در لباس کار با قابلیت کنترل دما در اختیار این ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۲    
محققان دانشگاه محقق اردبیلی با انجام یک طرح تحقیقاتی مشترک با پژوهشگرانی از دانشگاه لیل فرانسه نانوحسگری ارزان و سریع برای تشخیص حضور باکتری ها در مواد غذایی ابداع کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه اقتصاد هوشمند نباید رانتی پیش برود، گفت: با شکل گرفتن مدل اقتصادی هوشمندسازی بخش خصوصی کارها را به پیش می برند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۷    
معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل در جلسه ارزیابی واحدهای اجرایی شبکه پستی گفت: ارائه خدمات با کیفیت مهمترین اصل مشتری مداری است که می تواند در جهت افزایش رضایت آنان و حفظ حقوق شهروندی نقش ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۲    
رییس سازمان فضایی ایران با اشاره به پایش پدیده ها با ماهواره گفت: طبق تصاویر ماهواره ای آخرین مساحت دریاچه ارومیه حدود 1482 کیلومترمربع است که در سال گذشته همین تاریخ ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۴۸    
محققان دانشگاه تهران با به کارگیری امواج فراصوت و ایجاد یک سطح نانوساختار بر روی یک نوع آلیاژ تیتانیوم نوظهور، قابلیت آلیاژ مذکور را برای کاربردهای زیستی درون تنی مورد ارزیابی قرار دادند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۹:۴۸    
پژوهشگران کانادایی با تابش لیزر روی سطح شبکیه ی چشم، موفق شدند روی آن سوراخ نانومتری ایجاد کنند؛ برای این کار از نانوذرات طلا استفاده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۸:۰۳    
پروژه توسعه و ساخت خودروی مافوق صوت موسوم به "بلادهوند" که قرار بود به ثروتمندان جهان فروخته شود، متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۳    
گسترش هوش مصنوعی در حوزه های گوناگون می تواند پیامدهای مخربی برای حقوق بشر داشته باشد و زندگی افراد بسیاری را تحت تاثیر قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۳    
شرکت اپل با خرید اپلیکیشن و شرکت "Beddit" اولین ردیاب خواب خود را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۱۸    
شرکت گوگل یک امکان جدید موسوم به "پاسخ هوشمند" را برای پیام رسان اختصاصی خود طراحی کرده است که متناسب با پیام های دریافتی کاربر، پاسخ های پیشنهادی ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۳    
متخصصان انگلیسی پیش بینی کرده اند که در آینده ای نزدیک ربات ها قادر خواهند بود جراحی سزارین انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۳    
با حضور معاون رئیس جمهور آیین امضاء قرارداد سرمایه گذاری همراه اول با یک شرکت دانش بنیان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۳    
مدیر فروم اینترنت اشیا با اشاره به اینکه نوآوری در استارتاپ ها شکل می گیرد به اهمیت توسعه استارتاپ ها در حوزه اینترنت اشیا تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۳    
با تفاهم همراه اول و شرکت راه آهن پوشش اینترنت نسل چهارم در مسیر حرم به حرم ( مشهد، قم) و به تهران تکمیل می شود.این طرح در مراحل بعدی خطوط ریلی به سمت اهواز را پوشش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: بیشترین آسیبی که کاربران و شهروندان در فضای مجازی می بینند به این دلیل است که به شبکه های اجتماعی مسلط نیستند و تنظیمات امنیتی را برای ارتقای امنیت خود نمی دانند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
عراق با نزدیک به دو میلیون مسافر همچنان درصدر کشورهایی است که در هفت ماه نخست امسال، بیشترین گردشگر را روانه ایران کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۳    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که احتمال بازگشت طرح خرید سربازی در بودجه 98 با درخواست نمایندگان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۸    
بسیاری از کاربران فیس بوک اعلام کرده اند که دسترسی آن ها در روز گذشته با اختلالات گسترده ای مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۸    
مرورگر واقعیت مجازی موزیلا به نام "فایرفاکس ریلیتی" قرار است که به زودی از هفت زبان جدید پشتیبانی کند، دارای قابلیت بوک مارکینگ (نشانه گذاری) شود و به قابلیت های دیگر مجهز شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۳    
مایکروسافت به تازگی از طراحی مجدد آیکون های مایکروسافت آفیس رونمایی کرد. آخرین به روزرسانی این آیکون ها در سال 2013 انجام شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۳    
منابع خبری مختلف به تازگی گزارش هایی منتشر کردند که نشان می دهد میزان رشد فروش گوشی های آیفون با افت همراه بوده است و به همین خاطر اپل قصد دارد که تاکتیک های بازاریابی خود در این زمینه را تغییر دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۲:۳۳    
سومین هفته معاملاتی آذرماه با رشد 13 واحدی شاخص کل فرابورس و نقل وانتقال 690 میلیون ورقه بهادار به ارزش بیش از 3 هزار و 647 میلیارد ریال کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۴    
اسپیکرهای هوشمند آمازون اکو و گوگل هوم تاکنون رقابت شدیدی را تجربه کرده اند و هر کدام قابلیت ها و کاربردهای خاص خود را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۴    
حساب کاربری تبلیغاتی سامسونگ در توییتر در یک اشتباه عجیب، با استفاده از گوشی آیفون به تبلیغ گوشی های جدید این شرکت کره ای پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۴    
چین در آخرین ساعات روز جمعه، فرودگر و کاوشگر "چانگ ای-4" را برای مطالعه آن نیمه از ماه که ساکنان زمین هیچ گاه آن را نمی بینند و همیشه تاریک است، به فضا فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۴    
به نظر می رسد اینستاگرام دچار مشکلی شده که صفحه فید کاربران را مختل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۴    
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نخستین روز از هفته دیجیتال بر نقش و اهمیت اقتصاد و تحول دیجیتال تاکید کرد و از سازمانها خواست تا شرایط خود را برای تحول دیجیتال منطبق و آماده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۴    
مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات عمرانی بازسازی تعدادی از مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه که در کمپین #مثل_اول همراه اول وعده داده شده بود برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۹    
رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که شورای امنیت وظیفه اش را انجام نمی دهد، گفت که رفتار ترامپ نظامات حقوق بشر را له کرده و باعث شده که کشورها از مدیریتی که از آن به عنوان مدیریت جهانی نام می ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۴    
پژوهشگران "دانشگاه ایالتی واشینگتن"، نوعی حسگر سه بعدی پوشیدنی ابداع کرده اند که می تواند گلوکز را با روشی غیرتهاجمی بررسی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۹    
پژوهشگران فنلاندی، نخستین واکسن را برای محافظت از زنبورهای عسل در برابر بیماری های عفونی ارائه داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۹    
"دیمتری راگوزین"، رئیس سازمان فضایی روسیه-روسکاسموس- در مصاحبه با خبرنگاران پیرامون فعالیت های آتی این سازمان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۹    
پژوهشگران "دانشگاه نورت وسترن" (Northwestern University) ایالات متحده آمریکا موفق به توسعه یک حسگر پوستی شده اند که می تواند به افراد هشدار دهد که چه میزان در معرض موج فرابنفش قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۴    
یکی از پژوهشگران "دانشگاه اموری" (Emory University) ایالات متحده آمریکا اخیرا موفق به توسعه یک برنامه شده است که می تواند "کم خونی" (anemia) را از روی رنگ ناخن افراد تشخیص دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۵    
رییس پژوهشکده فناوری اطلاعات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت کلان داده ها در کشور، از تجهیز آزمایشگاه کلان داده ها و تدوین پیش نویس لایحه حکمرانی داده ها و کلان داده ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۵    
بدافزار جدیدی در چین منتشر شده که بالغ بر 100 هزار رایانه را تنها در عرض چهار روز گذشته آلوده و به اطلاعات کاربران آن نفوذ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۰    
آمارهای فروش گجت های پوشیدنی هوشمند نشان می دهد که اپل و شیائومی در عرضه و فروش این محصولات از سایر برندهای تکنولوژی فعال در این حوزه پیشتاز هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۰    
یک شرکت آمریکایی دستگاهی تولید کرده است که جا ماندن کودکان در ماشین را هشدار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۵    
شرکت نانووان (Nano One) تلاش دارد تا از فناوری نانوپوشش و مواد نانوساختار خود برای تولید کاتد باتری های مورد استفاده در صنایع مختلف به ویژه خودروهای الکتریکی استفاده کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۵    
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان وبلوچستان:دقایقی قبل صدای انفجار در یکی از خیابان های چابهار شنیده شد که بلافاصله نیروهای امنیتی و امدادی در محل مستقر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۰    
شرکت مخابرات ایران، برای اولین بار امکان بازدید مجازی با استفاده از تصاویر پانورامای 360 درجه را از سالن گروه مخابرات در نوزدهمین نمایشگاه تلکام فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در جمع استارتاپ ها و شرکت های حاضر در باکوتل سخن می گفت، با اشاره به اینکه سهم صادرات ما در حوزه ICT بسیار کم است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۵    
وزارت ارتباطات برای اقدامات ویژه نمازی در فضای مجازی لوح تقدیر از رییس جمهور دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفتگویی در تلویزیون آذربایجان با اشاره به اهمیت توسعه ICT در منطقه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۴    
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن نوید به فارغ التحصیلان توانمند کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۹    
اولین فروشگاه عرضه رسمی محصولات آنر در ایران افتتاح شد. به این ترتیب، می توانید برای خرید گوشی های آنر و همچنین تجربه عملکرد و طراحی این محصولات از نزدیک، سری به این فروشگاه بزنید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۸:۰۴    
در مراسم گرامیداشت روز حسابدار که دوازدهم آذرماه در وزارت امور اقتصاد و دارائی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارائی و معاون نظارت مالی و خزانه دارکل کشور برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۴    
آخرین روز این هفته معاملاتی در فرابورس ایران با دادوستد بیش از یک میلیارد و 18 میلیون ورقه بهادار به ارزش 4 هزار و 78 میلیارد ریال در مجموع بازار ها به پایان رسید که به معنی افزایش بیش از 20 درصدی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۴    
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات پاسداران از تاریخ 17 آذر ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۴    
در راستای اجرای طرح ملی رایازبان فارسی در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای اولین بار پیمایش تخصصی رایازبان فارسی انجام می شود تا ضمن رصد دقیق بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۹    
هموطن آنلاین- شرکت انتقال داده های آسیاتک به مناسبت 16آذر و روز دانشجو، برای کلیه دانشجویان مشترک، هدیه ویژه ای در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۹    
هموطن آنلاین- دبیر جشنواره کودکآنلاین با اشاره به اینکه استقبال خوبی از جشنواره کودکآنلاین صورت گرفته است گفت: 27 آذرماه آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۴    
رئیس پلیس فتا: بر اساس آخرین آمار موجود، 35 میلیون نفر در فضای مجازی عضو کانال های تلگرام و طلاگرام (تلگرام طلایی) هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۹    
سایت به اشتراک گذاری ویدئوی یوتیوب که از سال 2005 راه اندازی شده، این روزها توانسته توجه کاربران گوشی های هوشمند را هم به خود جلب کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش بین المللی نوآوری کاسپین در باکو، گفت: امروز با دولتی روبرو هستیم که معتاد به تحریم است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۹    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه فروش تانومای ویژه تا پایان سال ادامه دارد، افزود: به منظور تحقق مشتری مداری و تشویق مشتریان برای دریافت امکانات فیبر نوری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۴    
تازه ترین آمارها نشان می دهد که آخرین نسخه از سیستم عامل iOS (iOS 12) بر روی بالغ بر 70 درصد از گوشی های آیفون و محصولات اپل نصب شده و در حال استفاده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۴    
معاون فنی و بازرگانی در جلسه ارزیابی عملکرد استانهای خوزستان، بوشهر و لرستان گفت: طی هشت ماهه امسال، ترافیک بسته و امانات پستی 27 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۹    
در آخرین گزارش شرکت آمریکایی ارتباطات جهانی Burson Cohn & Wolf درباره حضور رهبران و چهره های سیاسی جهان در اینستاگرام که اخیرا منتشر شد، به میزان محبوبیت آنها در این شبکه اجتماعی پرداخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۹    
بررسی های یک موسسه تحقیقاتی نشان می دهد گوگل نتایج جستجوهایی را که برای کاربران در ایالات متحده نمایش می دهد به طور عمدی دستکاری کرده و تغییر می دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...