یکشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۳:۴۰Dec 2017 17

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 شهریور 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مهر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 آبان 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 آذر 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 آذر 1396 
  ۳ دقیقه پیش    
کامران پارسی نژاد ساکن بودن ادبیات، حمایت نشدن ادبیات از طرف مسئولان و اشراف نداشتن نویسنده های ایرانی بر ادبیات کلاسیک و این که نویسنده ها حرفی برای گفتن ندارند ...
  ۳ دقیقه پیش    
نمایندگان مردم در خانه ملت با تغییر دستور جلسه علنی مجلس موافقت کردند و طرح اصلاح قانون بودجه سال 96 درباره حمایت از زلزله زدگان کرمانشاه را در دستور کار قرار دادند.
  ۶ دقیقه پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه برای همفکری با نمایندگان در خصوص افزایش قیمت حامل های انرژی، مالیات و حذف یارانه دهک های بالا و متعادل کردن آنها در بودجه 97 اعلام آمادگی کرد.
  ۲۱ دقیقه پیش    
سه - چهار روز مانده به شب یلدا اشباع از محصول است و به گفته فروشندگان، قیمت این محصولات دچار افزایش نخواهد شد، چرا که عرضه به اندازه کافی است.
  ۲۴ دقیقه پیش    
دیبر ستاد تنظیم بازار گفت: مردم فعلاً گرانی کالاهای اساسی را تحمل کنند.
  ۲۷ دقیقه پیش    
حدود یک ماه پیش که قیمت سکه یک میلیون و 440هزار تومان شد،بانک مرکزی برای از بین بردن حباب 200هزار تومانی سکه حراج کردعلیرغم حراج چند ده هزار سکه ...
  ۲۷ دقیقه پیش    
وزیر کشور از توقف کوله بری با مصوبه دولت خبر داد.
  ۲۷ دقیقه پیش    
سعید صادقی کارگردان مستند کویرس، وطن کوچک من داستان مقاومت دانشجویان یک دانشگاه نظامی در سوریه را ساخته است ...
  ۳۰ دقیقه پیش    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 994 واحد دیگر رشد کرد و از نیمه ارتفاع 95 واحد نیز گذشت.
  ۳۶ دقیقه پیش    
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به اظهارات سخیف نماینده آمریکا در سازمان ملل درباره ایران تأکید کرد ...
  ۳۶ دقیقه پیش    
محمد هاشمی می گوید: علت مرگ آیت الله را در بیمارستان ایست قلبی اعلام کردند ولی علت ایست قلبی را کسی اعلام نکرد.
  ۳۶ دقیقه پیش    
دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور با تشریح ابعاد شدید فقر در ایران با اعلام اینکه یک درصد ثروتمندترین مردم ایران 86برابر فقیرترین مردم درآمد دارند ...
  ۳۹ دقیقه پیش    
عضو هیأت مدیره انجمن تغذیه ایران با بیان اینکه جیوه و سرب از راه های گوناگون ممکن است وارد بدن افراد شوند در خصوص عوارض این فلزها بر بدن توضیحاتی را ارایه داد.
  ۳۹ دقیقه پیش    
نماینده ورامین در مجلس با اشاره به نطق امروز دو عضو فراکسیون امید گفت: گاهی در نطق ها مطالبی مطرح می شود که در شان مجلس نبوده و جایگاه آن را در محضر ملت نتزل می دهد.
  ۳۹ دقیقه پیش    
رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز بررسی مفاد لایحه حمایت از حقوق معلولان از روز سه شنبه در مجلس خبر داد و گفت: این لایحه خارج از اولویت در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
  ۳۹ دقیقه پیش    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه اکثر تخلفات علمی خطاهای سهوی هستند ...
  ۴۲ دقیقه پیش    
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به جهت گیری توسعه ای تحت تأثیر تمایلات سیاسی گفت: حاصل این امر دست نیافتن به توسعه متوازن و عدم بهره گیری از ظرفیت های مناطق مختلف کشور است.
  ۴۲ دقیقه پیش    
علی ربیعی در برنامه دیشب نگاه یک در حالی از حذف یارانه خانوار با کم ترین خطا سخن گفت که بازگرداندن یارانه بیش از 1.5 میلیون نفر طبق اظهارات سخنگوی دولت نشان دهنده واقعیت دیگری است.
  ۴۲ دقیقه پیش    
دبیر انجمن برنج گفت: ورود وزارت بازرگانی برای اعلام زمان واردات برنج سبب شد که تنظیم بازار به هم بریزد، چرا که همه وارد کنندگان به دنبال ثبت سفارش رفتند و بی نظمی ایجاد شد.
  ۱ ساعت پیش    
ممکن است شما جزء آن دسته از افراد باشید که فکر می کنند زندگی خرس و گرگ و روباه، ربط خاصی به زندگی آدم ها ندارد و نباید خیلی نگران این بود که خرس ها دارند گرسنگی می کشند ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت پایتخت از کشف 450 کیلوگرم گوشت فاسد در چند واحد صنفی در تهران خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
نغمه مستشار نظامی از شاعران کشورمان در آستانه شب یلدا شعری سروده است.
  ۱ ساعت پیش    
همزمان با افزایش سریع ارزش بیت کوین که باعث شده هر بیت کوین بهایی برابر با 18 هزار دلار آمریکا پیدا کند، کره شمالی نیز به این ارز دیجیتال علاقمند شده است.
  ۱ ساعت پیش    
انتشار افزونه ای ناشناس توسط مرورگر فایرفاکس به نام Looking Glass در هفته گذشته باعث اعتراض و نگرانی برخی کاربران شد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه فراکسیون امید با لفظی رکیک خطاب به عضو فراکسیون نمایندگان ولایی اعتراض وی را نسبت به تحریف سخن بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از سوی محمود صادقی ناوارد خواند.
  ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، رمان حلقه شکسته نوشته زهرا آخوندی از سوی نشر حدیث قلم روانه بازار کتاب شد. ...
  ۱ ساعت پیش    
یک مقام ارشد دولت با بیان اینکه از میان حامل های انرژی فقط قیمت بنزین و گازوئیل افزایش می یابد، گفت : در دولت نرخ این 2 حامل به ترتیب 1500 و 400 تومان مصوب شده است.
  ۱ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس با فوریت طرح مکلف کردن وزارت اقتصاد به تسویه بدهی سهامداران سهام عدالت ظرف 4 سال مخالفت کردند.
  ۱ ساعت پیش    
بر اساس تصمیم کمیته اضطرار و با توجه به آلودگی هوا، امروز محدوده طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد نیز گسترش یافت اما محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک در تهران بین کدام بزرگراه ها و خیابان ها تعیین شده است.
  ۲ ساعت پیش    
تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه در ماه مارس (10 اسفند تا 11 فروردین97) به مصاف الجزایر خواهد رفت. پیش از این کیروش زمان این دیدار را 12 خرداد 97 اعلام کرده بود.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند برنامه ریزی برای احیای دریاچه ارومیه و اقداماتی که در این شرایط ضرورت دارد، تامین منابع مالی جهت تکمیل پروژه های آبرسانی تحت فشار را یادآور شد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون اقتصادی رییس جمهوری با بیان اینکه در بودجه 97 اهتمام ویژه به اشتغال زایی وجود دارد، گفت: حدود 70 هزار میلیارد تومان به علاوه آورده بخش خصوصی برای تکمیل طرح های نیمه تمام در نظر گرفته شد که شاید ...
  ۳ ساعت پیش    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان گفت که ایران ادعای نیکی هیلی نماینده دائمی آمریکا مبنی بر تحویل تسلیحات ایرانی به انصار الله یمن را به سازمان ملل ارجاع خواهد داد.
  ۳ ساعت پیش    
بررسی سؤال نماینده نوشهر و چالوس از وزیر راه و شهرسازی در دستور کار جلسه علنی مجلس قرار گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه اغلب لقب حیوان ها و پرندگان را به خود اختصاص دادند.
  ۳ ساعت پیش    
یوسف نوری دلیل متوقف ماندن یا کند پیش رفتن طرح هایی در آموزش و پرورش مانند مدرسه هوشمند یا تبلت دانش آموزی را علاقه وزرا به برند سازی دوران خود دانست.
  ۳ ساعت پیش    
معاون بهداشت وزارت بهداشت، بودجه بهداشت در سال 97 را همسان با سال 96 عنوان کرد و گفت: انتظار داشتیم بودجه این بخش به اندازه سال 95 باشد که اینگونه نشد.
  ۳ ساعت پیش    
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت:نگاه غالب نمایندگان مجلس مخالف با افزایش 50 درصدی قیمت بنزین است، چرا که افزایش قیمت با این شدت می تواند شوک تورمی ایجاد کند و بسیار خطرناک است.
  ۳ ساعت پیش    
جنگنده های رژیم سعودی در جدیدترین جنایت خود یک مراسم عروسی در شهر مأرب را هدف قرار دادند که به دنبال آن حداقل 10 زن یمنی به شهادت رسیدند.
  ۳ ساعت پیش    
مشاور رئیس جمهوری سوریه در سخنانی با اشاره به اقدامات مخرب آمریکا در منطقه گفت که این اقدامات نشانگر هیمنه استعماری این کشور است.
  ۴ ساعت پیش    
یکشنبه نوزدهم آذرماه 96، لایحه بودجه سال 97 به مجلس تحویل داده شد؛ در این لایحه، بودجه کل دانشگاه های علوم پزشکی و بودجه ستادی وزارت بهداشت حدود هشت درصد رشد داشته ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی از سیاستگذاری دولت برای جلوگیری از افتادن بازنشستگان در تله فقر و افزایش حقوق آنان متناسب با شیب تورم طی هفت سال خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
محققان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اجرای طرح کلان 5G اقدام به ارائه فناوری های نسل پنجم ارتباطی و تدوین نقشه راه آن در کشور کردند.
  ۴ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران گفت: ممنوعیت صادرات گوسفند طی یک سال اخیر نه تنها گوشت قرمز را ارزان نکرد بلکه قیمت این محصول بیشتر هم شده که دلیل آن قیمت نهاده های تولید است.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان ثبت احوال با اشاره به آخرین وضعیت ایستگاه های سیار ثبت نام کارت ملی هوشمند در کشور، گفت: قصد داریم این ایستگاه ها تا یک ماه آینده در کل کشور راه اندازی کنیم.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: مدارس تبریز روز یکشنبه 26 آذر به دلیل آلودگی در تمام مقاطع تحصیلی تعطیل است.
  ۴ ساعت پیش    
فرمانده هنگ مرزی و مرزبانی تایباد گفت: 150 متجاوز مرزی طی 72 ساعت گذشته توسط مرزبانان این فرماندهی شناسایی و دستگیر شدند.
  ۴ ساعت پیش    
قرارداد 6 بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از اتمام زمان محرومیت از نقل و انتقال بازیکنان ثبت شد.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر دفاع فرانسه که به قاهره سفر کرده است با رئیس جمهور مصر دیدار و درباره تقویت همکاری های نظامی دوجانبه گفت وگو کرد.
  ۵ ساعت پیش    
روزنامه نیویورک تایمز در برابر انکار مستمر دولت عربستان، اسناد مالکیت محمد بن سلمان بر گران ترین قصر مدرن فرانسه ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: آلودگی هوای ارومیه برای دومین روز پیاپی تداوم داشته و مدارس ارومیه نیز برای دومین روز پیاپی تعطیل شد.
  ۵ ساعت پیش    
فردی که با نفوذ به سیستم های رایانه ای یک شرکت معتبر قصد سرقت داده های آن ها را داشت توسط مأموران پلیس فتای استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
  ۵ ساعت پیش    
بیش از 10هزار نفر در تل آویو برای سومین هفته پیاپی علیه فساد دولتی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
  ۶ ساعت پیش    
نمایشگاه هفته پژوهش امسال برخلاف سالهای گذشته در کمتر از یک هفته به پایان رسید و همچنان امید می رود این پایان بتواند سرآغاز فزونی تلاش محققان برای جذب سرمایه گذار باشد.
  ۶ ساعت پیش    
صفحه اول روزنامه ها را می توانید در این صفحه ملاحظه بفرمایید.
  ۶ ساعت پیش    
طرح زوج و فرد و طرح ترافیک فردا(یکشنبه) در تهران به دلیل افزایش آلودگی هوا تا ساعت 19 ادامه دارد. همچنین تردد در محدوده زوج و فرد در این روز، مستلزم داشتن طرح ترافیک است.
  ۶ ساعت پیش    
کشور مصر با ارائه پیش نویسی، در حال آماده سازی شورای امنیت برای رای گیری جهت ابطال تصمیم آمریکا درباره قدس است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۰۰:۳۲    
یکی از مباحث مهمی که هرسال بعد از تقدیم لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس بین مردم دهان به دهان می شود احتمال افزایش قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۳۲    
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق در یک سخنرانی اعلام کرد که دوست ما کسی است که از ما حمایت کرد و آن ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۳:۰۲    
دانشگاهیان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در واکنش به برگزاری مراسمی در حمایت از سران فتنه در این دانشگاه اعلام کردند: اگر مسئولین، در اسرع وقت با خاطیان برخورد نکنند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۲:۳۲    
آمار جدید نشان از بحران ادبیات داستانی و سقوط فروش این ژانر را به واسطه ظهور تلفن های هوشمند دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۲:۰۲    
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی در ژنو اعلام کرده که مسکو نگران ادامه حضور نظامی آمریکا در سوریه پس از اعلام پیروزی بر داعش است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۱:۳۲    
نایب رئیس شورای شهر گفت: اعتقادمن این است که اگر همه دستگاه ها کمک های خود را در اختیار ستاد بحران همان استان قرار بدهند مدیریت یکپارچه ای پیش می آید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۱:۰۲    
ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان امروز در 5 گروه اساتید دانشگاه ها، دختران دانشجو، متاهلین، پسران مجرد و کارمندان دانشگاه ها از طریق سایت لبیک آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۰:۳۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: شاید اقدام ترامپ خسارت سنگینی را به مسلمانان وارد کرده باشد، اما قطعا چندین برابر این خسارت به آمریکا و هم پیمانانش بازخواهد گشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۲    
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به افزایش بودجه رفاهی دانشگاه ها در سال 97 گفت: بودجه رفاهی دانشگاه ها در سال 97، 20 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۵۰    
نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد با انتشار مستنداتی به ادعاهای نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد پاسخ داد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۷    
آنکارا- ایرنا- پلیس ترکیه اعلام کرد: برنامه ریزی برای انجام عملیات انتحاری و تروریستی به محل نشست سران سازمان همکاری اسلامی در استانبول را همزمان با برگزاری این نشست خنثی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۷    
تهران-ایرنا- رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به بالارفتن آلاینده های جوی و آلودگی هوا گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۷    
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه 'اعزام کاروان های راهیان نور حرکتی ارزشمند و فرهنگی است که باید تداوم یابد' ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذار باید کفش آهنین به پا کند و یکی دو سال به دنبال کار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۴    
تهران- ایرنا- معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری اعلام کرد: طرح ادعای میانگین رقم 63.8 میلیون تومان حقوق سالیانه برای 1200 نفر کارکنان نهاد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۱    
فرماندهی عملیات دجله امروز (شنبه) از آغاز عملیات بزرگ پاکسازی منطقه مطیبیجه از تروریست های داعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۳۲    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی نوشت: مسئولان با قشرهای مختلف مردمی گفت وگو کنند و فیلم های این جلسات نیز پخش شود تا فرهنگ سازی صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۹:۳۲    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در واکنش به سخنان نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت: چنانچه آمریکایی ها از سطح توان بالای تکنولوژی موشکی یمن اطلاع داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۸:۳۲    
پخش مجموعه موشن خاطرات رضاخانی که توسط یوسف جعفری و با حمایت بسیج صدا و سیما و مرکز مستند و سوره تهیه شده است از امشب در شبکه های تلویزیونی آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۸:۰۲    
دبیرخانه شورای راهبردی سازمان بسیج اساتید در نامه ای به رؤسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۷:۳۲    
یک نویسنده با اشاره به نبود اقتباس در سریال های تلویزیونی بیان کرد که اشراف و تسلط نویسندگان لازمه اقتباس درست از یک اثر است در حالی که بیشتر فیلمنامه نویسان ما اهل مطالعه نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۴    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در جریان مراسم تشییع پیکر شهید ابراهیم ابوثریا گفت که هیچ کسی نمی تواند این واقعیت را تغییر دهد که قدس از آن فلسطینی ها است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۴    
رئیس انجمن واردکنندگان فراورده های خام دامی گفت:عدم لحاظ شرایط واردات گوشت قرمز دربخشنامه تغییر مهلت ثبت سفارش،نشان از آن دارد نظر تشکل های تخصصی اخذ نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۷:۰۲    
عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به انبوه آسیب های اجتماعی در کشور، گفت: دولت در مواجهه با این معضلات به مشکل خورده است و چاره کار تنها در مشارکت اجتماعی و کار داوطلبانه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۲    
وزارت دفاع روسیه می گوید ائتلاف آمریکایی به اصطلاح مبارزه با داعش، در مجاورت یکی از اردوگاه های آوارگان، مرکزی آموزشی برای بقایای گروه های تروریستی سوریه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۶    
مشابه زلزله کرمانشاه می تواند در تهران نیز اتفاق بیفتد و گسل های پایتخت می توانند قدرت تخریبی بیشتری در صورت لرزش ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۶    
وزیر امورخارجه گفت: حقوق بشر از دو بعد داخلی و بین المللی مهم است و هردوی آن با توجه به مفهوم تغییر قدرت در دنیا مد نظر ماست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۰    
سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه در توجیه افزایش عوارض خروج از کشور در لایحه بودجه 97 برای اولین بار از محدودیت هار ارزی بانک مرکزی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۰    
دادستان تهران گزارش های گزارشگران ویژه علیه ایران را فاقد مبنای صحیح و منبع آن را معاندین خارج دانست و تأکید کرد لازم است وزارت امور خارجه در مواضع حقوق بشری از نظام دفاع کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۲    
کرمانشاه - طاق بستان یا همان نخستین انیمیشن صخره ای جهان در پی غفلت متولیان میراث فرهنگی استان شدیدا تحت تاثیر عوامل تخریبی بیولوژیکی و طبیعی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۵    
هشتاد و دومین مرحله یارانه نقدی، بامداد یکشنبه 26 آذر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۲    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 97 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد ساعت 24 یکشنبه 26 آذر به پایان می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۹    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ورود گشت ویژه سپاه با هدف مقابله با اراذل و اوباش درتهران مسبوق به سابقه است و نیازی به مصوبه شورای عالی امنیت ملی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۳    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 در ساعت 24 فردا 26 آذر ماه خبر داد و گفت: این مهلت قابل تمدید نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۰    
معاون اول رئیس جمهور در دومین همایش اقتصاد ایران با برشمردن دلایل بحران اقتصادی ایران گفت: با توجه به مشکل منابع صندوق های بازنشستگی، هیچ بازنشسته ای را نمی بینید که از حقوق خود راضی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۰    
طاق بستان یا همان نخستین انیمیشن صخره ای جهان در پی غفلت متولیان میراث فرهنگی استان شدیدا تحت تاثیر عوامل تخریبی بیولوژیکی و طبیعی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۲    
دبیرکل بانک مرکزی در نامه ای به احمد توکلی گفت:استعفای دسته جمعی اعضای هیات رسیدگی به تخلفات موسسه ثامن الحجج بر اساس نظر و دستور دادستان صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۲    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس، با بیان اینکه نیکی هیلی با اظهارات اخیرش بدنبال تکرار نمایش کالین پاول بود، گفت: باید با پیگیری جنایات آمریکا در یمن و عراق و سوریه، به آنها فشار متقابل بیاوریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۹    
زمین لرزه 6.5 ریشتری جاکارتا در اندونزی را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۶    
رئیس مرکز تحقیقات بیماری های غیرواگیر گفت: حدود 9 درصد بودجه سلامت صرف بیماری دیابت می شود که نشان می دهد بسیار پر هزینه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۶    
روز گذشته اسپیس ایکس یک موشک فالکون استفاده شده را همراه کپسول دراگون به فضا فرستاد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۶    
زلزله 4.7 ریشتری صبح امروز هجدک در شهرستان راور استان کرمان را بار دیگر لرزاند. به گزارش خبرنگار مهر مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرد ساعت 5:50 صبح امروز شنبه ، حوالی هجدک با زلزله ای به قدرت4 ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۶    
اهواز - فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دوشنبه 27 آذرماه پیکر مطهر 55 شهید دفاع مقدس از مرز شلمچه وارد کشور می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...