یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۰۷Oct 2019 20

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 خرداد 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 تیر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 شهریور 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 مهر 1398 
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اگر چه تا چند سال پیش تامین خوراک مایع پتروشیمی ها به دلیل مصرف بالای بنزین و تولید پایین نفتا در پالایشگاه ها با مشکل مواجه بود اما به گفته مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با توجه به ورود نقدینگی های قابل توجه از سوی سهامدارن به بازار سرمایه و استقبال سهامداران تازه وارد از این بازار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر 800 هزار نفر در عراق هستند که تا دو روز دیگر به ایران باز خواهند گشت و 11 هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت آسان تر آنها درنظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور گفت: برای برگزاری مراسم پیاده روی زائران اربعین حسینی هیچ مشکلی در حوزه تردد، ارائه خدمات و ایجاد امنیت نداشتیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت امور اقتصادی و دارایی جهت تامین منابع مالی مورد نیاز دولت، صکوک منفعت به ارزش 100 هزار میلیارد ریال در بازار سرمایه منتشر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱۴۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقام معظم رهبری در حضور هیات های دانشجویی و دانشجویان عزادار از سراسر کشور گفتند: بنده همواره از خداوند متعال مسألت می کنم که ما و شما را همواره در مسیر مستقیم ثابت قدم بدارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طبق برنامه ریزی قرار است پنج هزار فروند شناور سنتی در قالب طرح نوسازی ناوگان، با ارائه الگوی جدید، در یاردهای شمال و جنوب کشور ساخته و نوسازی شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
عدم اجرای کامل مصوبه قیمت گذاری خودرو در حاشیه بازار از سوی خودروسازان باعث شده قیمت برخی خودروها در کارخانه گران تر از بازار باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
هر چه می خواهند و در هر کجا که می خواهند می نویسند و هر چه می خواهند می گویند و از این محفل به آن محفل می روند و از این دانشگاه به آن کلاس و بعد چشم در چشمت از سانسور حرف می زنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هدف ما در موکب عمه جان زینب (س)، نگهداری از بچه ها برای اینکه والدینشان بتوانند به زیارت بروند، نیست. ما می خواهیم به خود این زائر کوچولوها خدمت کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی گفته که دولت این کشور بعد از حمله به تأسیسات نفت عربستان سعودی در ماه گذشته به ریاض گفته که سامانه های دفاعی این کشور کند عمل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف اعلام کرد: جمعیت زائران در این شهر کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مقام مسئولی در عراق اخبار منتشر شده در خصوص بازداشت سرشبکه سایت معاند آمد نیوز در شهر نجف اشرف را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت از آماده باش کامل پلیس برای تأمین امنیت و نظم پیاده روی جاماندگان اربعین، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی عراق از ورود بیش از سه و نیم میلیون زائر به این کشور از طریق مرزهای زمینی برای شرکت در مراسم اربعین امام حسین (علیه السلام) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
هزاران نفر از دانشجویان دانشگاه های کشور همزمان با اربعین حسینی در قالب دسته های عزاداری از دانشگاه تهران راهی حسینیه امام خمینی(ره) شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۹۸ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: حضور میلیون ها عاشق امام حسین (ع) از مذاهب و ادیان و کشور های مختلف در یک مقطع زمانی کوتاه نمایش دوستی، همبستگی و اتحاد دنیای اسلام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران مسیرهای پنج گانه پیاده روی جاماندگان اربعین تهران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۰:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تاخیر دولت در برداشتن گام چهارم هسته ای با چشم دوختن به اروپای بی اراده و ناتوان خسارت محض است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: راه را اشتباه رفتیم و باید به جای انحصاری کردن خودرو، قطعه سازی را در کشور انحصاری و تحت پوشش حمایت های دولتی قرار می دادیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سفیر ایران در عراق گفت: تعداد زوار اربعین حسینی در عراق نسبت به سال قبل با افزایش یک میلیونی روبرو است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالکاظم طالقانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره باخت تیم ملی فوتبال ایران به بحرین گفت: در خصوص مسائل فنی که باید مربیان و کارشناسان فنی صحبت کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران در چهارمین حضور خود در جام جهانی عنوان هشتمی را تکرار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - هیئت شهدای گمنام مهران با متولی گری یک خانواده که چند ایثارگر، شهید و جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده، موکبی را با حال و هوایی عاشورایی برپا کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۷    
کاشان- محتشم کاشانی شاعری است که مرثیه بی نظیر باز این چه شورش است را در سوگ شهادت سیدالشهدا سروده است و اشعار وی در تمامی عزاداریهای محرم جای دارد اما در دیار مادری خود تاحدودی غریب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه آب گفت: برای اجرای طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران 100 تا 700 هکتار جنگل های هیرکانی که قدمتی بین 3 تا 3.5 میلیون سال دارد باید از بین برود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه گاتزتا ایتالیا در شماره امروز خود گفتگویی با علی دایی پیرامون رکورد 109 گل ملی اش و نزدیک شدن کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس به این رکورد داشته است. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز ماهر از شناسایی و حذف 857 درگاه و صفحه پرداخت بانکی جعلی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و بر لزوم فعالسازی سرویس رمز دوم یکبار مصرف بانکی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حمیدحسام در کتاب در جستجوی مهتاب روایت و تفسیر جذابی از نگاه قیصرامین پور به موضوع تدریس ادبیات انقلاب و دفاع مقدس در دانشگاه ها ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
مرور عملکرد تولید انواع خودروی سواری در 5 ماهه 98 نشان می دهد که در فروردین، تولید به کمترین میزان رسیده و در مرداد، نسبت به مدت مشابه سال قبل 48 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از شیعیان کنیا در طریق الحسین(ع) با برپایی موکبی، زائران را با فعالیت های شیعیان این کشور آشنا می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل امنیت عمومی لبنان با صدور بیانیه ای از زخمی شدن 40 نفر از نیروهای امنیتی این کشور در جریان اعتراضاتی که به خاطر قوانین جدید مالیاتی از سوی دولت لبنان شعله ور شده است، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دفتر مطالعات آموزش و فرهنگ مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی با عنوان چالش ها و راهکارهای رونق تولید در سال 1398 با انتقاد از فراگیری تولید رانتی، به بحران های صنعت سینمای ایران پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مردی که خودش راجراح قلب معرفی کرده بود با پیشنهاد دروغ خود به یک راننده تاکسی او را مجاب می کند تا در امر واردات تجهیزات پزشکی سرمایه گذاری کند و همین مسئله منجر به زندانی شدن راننده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تشدید اعتراضات در لبنان سبب شد که دو سفارتخانه خارجی از بسته بودن خبر دهند و سفارتخانه های امارات و عربستان هم به اتباع خود هشدار دهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
محسن الویری گفت: روشن است که یک مراسم مذهبی به تنهایی تمدن درست نمی کند، ولی مراسم اربعین می تواند آورده های بسیاری برای حرکت به سوی تمدن داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت مهاجرت عراق از بستن همه گذرگاههای مرزی زمینی نزدیک به محل درگیری ها در سوریه خبر داد و اعلام کرد: سیطره بر اوضاع و عدم اجازه ورود به افراد مشکوک ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه راهپیمایی اربعین به کابوس استکبار جهانی تبدیل شده است، گفت: دشمنان اربعین را بایکوت خبری کرده اند زیرا می بینند که لشکر امام عصر(عج) از راه می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- زیارت امیرالمومنین علی (ع) برای اکثر زائران حکم اجازه نامه زیارت امام حسین(ع) را دارد، عاشقانی که باپیاده روی نیم روزه از ورودی شهرتا حرم خود را به بارگاه امیرالمومنین (ع) می رسانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
در روزهایی که زائران امام حسین (ع) پای پیاده از مسیرهای مختلف به سمت کربلای معلا در حرکتند، مسیر نجف به کربلا شلوغ ترین راه منتهی به شهر کربلا محسوب می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک پرحجم ورود زوار از مرزهای چهارگانه در استان های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و استان های همجوار را شاهد هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
راهپیمایی عظیم زائران اباعبدالله الحسین(ع) از زیر پل ثورة العشرین در خروجی شهر نجف آغاز شده است. راهپیمایان معمولاً مسیر هشتاد کیلومتری نجف تا کربلا را در دو شب و سه روز طی می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سالهاست پیاده روی اربعین اتفاق می افتد و ادامه خواهد داشت. مسیر اربعین مسیر قدم های حضرت زینب (س )است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
کارشناسان و تحلیلگران همچنان نسبت به خروج نظامیان آمریکایی از سوریه مشکوک هستند و اعتقاد دارند که این مسئله، با قدرت گرفتن احتمالی گروه تروریستی داعش در ارتباط است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دریافت فیلم
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از توزیع یک میلیون و 640 هزار وعده غذای گرم و میان وعده بین زائران اربعین حسینی طی ایام اربعین حسینی در موکب های امام رضا(ع) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه از توافق واشنگتن و آنکارا برای برقراری آتش بس در شمال سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه طی دیدار با مشاور امنیت ملی عراق، برای ترکیه و تهاجم نظامی این کشور به مناطق شرق فرات خط ونشان کشید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از آیت الله مکارم شیرازی عیادت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امام حسین(ع) و اربعین فقط متعلق به شیعیان نیست بلکه متعلق به همه آزادی خواهان جهان است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده سازمان ملل در یمن، به اعضای شورای امنیت گفت که اقدام انصارالله و کمیته های مردمی در توقف حملات به عربستان سعودی، گام مهمی برای کاهش بحران است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در ادامه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال تیم استقلال از ساعت 16 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر انرژی آمریکا تصمیم خود برای استعفا از این سمت را به اطلاع رئیس جمهور این کشور رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بعد از اعلام توافق آنکارا و واشنگتن برای برقراری آتش بس در شمال سوریه در یک کنفرانس خبری حاضر شد و در یک گاف جدید ترکیه را همسایه آمریکا خواند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر کشور در جلسه ستاد اربعین در مهران گفت: امسال نسبت به سال گذشته یک میلیون و 200 هزار زائر به جمعیت زائران اباعبدالله الحسین(ع) افزوده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه کنگره عظیم اربعین نمایش وحدت شیعیان جهان است، گفت: کار رسانه ای قوی به اهداف اربعین کمک می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده جمهوری خواه مجلس سنای آمریکا به تندی از تصمیم رئیس جمهور کشورش در سوریه انتقاد کرد و آن را لکه ننگی در تاریخ آمریکا توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده شطرنج ایران در رقابت های جوانان جهان مقابل نماینده رژیم صهیونیستی حاضر نشد و بار دیگر این رژیم را تحقیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
در برهوتی که منابع انسانی کشور از هیچ گفتمانی برخوردار نیست و حتی بصورت جنبی هم در سایر گفتمان ها حضور ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا با وجود تمام ائتلاف هایش، قدرت نظامی غیرقابل قیاسش و تنهایی اش در راس، به شکل متمایزی در سطح جهانی همچون یک قدرت بزرگ در مراحل اولیه افول خود به نظر می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
ترکیه و آمریکا بعد از اعلام توافق برای آتش بس در سوریه بیانیه ای مشترک در 13 بند درباره مفاد این توافق منتشر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱۰۲ سایت دیگر  
محمد حسین رستمی فردی است که در اولین اعترافات روح الله زم، مکالماتش با مدیر آمدنیوز پخش شد که به شکل مشمئز کننده ای در حال طلب کردن پول برای اخباری است که برای زم ارسال کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خانواده حمودی حزوب عیدان از ساکنان منطقه شط الفرات در نزدیکی شهر کفل در راه کربلا از 20 روز قبل از اربعین مشغول ارائه خدمات مختلف و پذیرایی از زوار اربعین حسینی هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
هرساله تعداد زیادی از مردم نجف و زائران شهرهای مختلف عراق برای رسیدن به شهر کربلا و شرکت در مراسم عزاداری اربعین حسینی ، مسیر طریق العلماء در کنار رود فرات در بین نخلستان های نجف را پیاده روی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی رئیس دانشگاه علم و صنعت ضمن تشریح آخرین وضعیت مسمومیت دانشجویان گفت: به طور حتم با عاملان این حادثه برخورد خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
کارکنان شرکت مترو دلایل مخالفت خود با انتقال به بخش های دیگری از شهرداری و بی اعتمادی به وعده مدیران ترافیکی شهرداری را تشریح کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
یک رسانه انگلیسی در گزارشی اعلام کرد آمار نشان می دهد تعداد شهروندان بریتانیایی که قربانیان برده داری مدرن هستند، تنها در طول یک سال 72 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از اقدام اطلاعات سپاه در بازداشت زم تشکر کرد و گفت: آمدنیوز یک رسانه نبود، آنها تروریست های آبرو بودند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تسریع در روند بررسی آیین نامه های قانون جامع حمایت از حقوق معلولان گفت: آیین نامه های این قانون تا آذرماه تصویب و برای اجرا ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
توافق آدانا (أضنه) میان ترکیه و سوریه که 20 سال پیش به امضاء رسید بر لزوم مقابله طرفین با تروریسم تأکید دارد؛ اما اردوغان برای تحریف تعهدات آنکارا در این توافق به هر ریسمانی چنگ می زند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معافیت عراق از قانون تحریم های آمریکا برای ادامه خرید گاز و برق از ایران برای سه ماه دیگر از سوی وزارت خارجه آمریکا تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که تعرض صدها شهرک نشین یهودی به مسجد الاقصی، بی حرمتی و اهانت آشکار به احساسات و عواطف امت اسلامی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان محیط زیست، اگر به دنبال اخذ مصوبه مجلس برای ارائه تعهدات در موافقت نامه پاریس است، باید سند تعهدات ملی (NDC) را به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شلمچه - فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج از بسیج تمامی امکانات و ظرفیت های راهیان نور برای خدمات رسانی مطلوب و بهینه به زائران اربعین در مرزهای چهار گانه کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: تضمین امنیت فضای سایبری کشور و ارتقاء صیانت از این فضا پاسداری از امنیت مردم است
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
بخشنامه تفویض اختیار به دادگستری مبنی بر تعیین و یا اختصاص شعبه یا شعبی از دادگاه ها برای رسیدگی به جرایم قاچاق کالا و ارز و صدور حکم مبنی بر تبدیل جزای نقدی به حبس ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سفیر ایران در عراق، بابیان اینکه از ابتدای ماه صفرتا روز چهارشنبه بیش از سه میلیون زائر ایرانی به کشور عراق سفر کردند، گفت: هم اکنون یک میلیون و 600 هزار ایرانی در عراق حضور دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۲۲ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت ملی گفت: پاسخ پشیمان کننده ای به عوامل حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ که در صدد ایجاد موج جدیدی از تشنج آفرینی در منطقه هستند، خواهیم داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنرانی امروز روحانی در دانشگاه تهران نشان داد که باید تا روز برگزاری انتخابات در اسفندماه 98 منتظر دوقطبی های جدید از سوی رئیس جمهور و جریان سیاسی و رسانه ای حامی او باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از ورود نیروهای ارتش سوریه به کوبانی در شمال شرق حلب و بمباران سنگین راس العین از سوی جنگنده های ترکیه خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر به عنوان محبوبترین چهره سیاسی در ایران در نظرسنجی جدید دانشگاه مریلند معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۹۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: اروپا نشان داد از اجرای تعهدات خود ناتوان است از این رو صبر راهبردی ایران به پایان رسید و بر اساس مفاد برجام بخشی از تعهدات را در سه گام به صورت کاملا قانونی متوقف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تلاش متولیان برای جلوگیری از واردات تجاری گوشی تلفن همراه در قالب مسافری ، انتقاداتی را مبنی بر میدان ندادن به شرکتهای نوپا برای واردات ایجاد کرده اما آمار موجود این شائبه را رد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جاماندگان اربعین در تهران طبق قراری عاشقانه، هم زمان با اربعین و همانند سیل خروشان به یکدیگر می پیوندند و به سوی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) پیاده روی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حرکت اربعین و این حضور و رفت و آمد و قیام، محققین و پژوهشگران و نخبگان را وادار می کند تا ببینند ماهیت این حرکت چیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
میثم رشیدی مهرآبادی با تاکید بر اینکه باید با نگاهی پدرانه به پیوند میان ادبیات و سینمای دفاع مقدس وارد شد گفت: آینده ادبیات جنگ متعلق به داستان نویسان خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر عراق در تهران با بیان اینکه در طرح امنیتی اربعین تمامی نیروهای عراقی از جمله حشد شعبی مشارکت دارند به جزئیات توسعه مبادلات تجاری با ایران اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس گفت: سرشاخه های آمدنیوز در داخل و خارج کشور بدانند از نیروهای امنیتی در امان نخواهند بود و دستگاه های امنیتی آنها را شناسایی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داد در صورتیکه ترکیه در شمال سوریه آتش بس برقرار نکند، واشنگتن برای تشدید تحریم ها علیه این کشور آمادگی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۷۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع گفت: هواپیمای جت یاسین نه تنها ماهیت راهبردی علمی و فناورانه داشته و بر ارتقاء قدرت ملی تاثیر گذار خواهد بود، بلکه به عنوان نماد بارز و افتخار آمیز در شکست و بی اثر کردن تحریم ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه اسبق آمریکا می گوید نحوه تعال آمریکا با محمد بن سلمان ، ولی عهد سعودی اشتباهی شخصی و دیپلماتیک بوده و آمریکا به دلیل عملکرد کاخ سفید و خانواده ترامپ ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
در پی حمله لفظی رئیس جمهور ایالات متحده به رئیس مجلس نمایندگان این کشور در جلسه ای در کاخ سفید، دموکرات ها جلسه را ترک کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
در نظرسنجی جدید دانشگاه مریلند ، سردار سلیمانی همچنان محبوبترین چهره سیاسی-نظامی ایران به شمار می آید. در این نظرسنجی محبوبیت حسن روحانی برای اولین از 50 درصد کمتر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۷:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون بیش از 170 هزار زائر غیر ایرانی از شش مرز معین تردد داشته اند که تردد تبعه بیش از 90 کشور در آن به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۶:۵۲   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در نامه ای که ادبیاتی به شدت خلاف عرف دیپلماتیک دارد، به اردوغان نوشته است که نباید احمق باشد و در سوریه دست به کشتار بزند، چراکه در غیراینصورت آمریکا اقتصاد ترکیه را نابود می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۶:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
کاش به جای سخنرانی های بی سند درباره دستاوردهای تخیلی برجام، یک بار و فقط یک بار به یکی از دستاوردهای برجام اشاره می کردید! در آن صورت، حتماً به جای آنکه بفرمایید برجام ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
پوشش دهی ارتباطی یکی از دغدغه های زائران اربعین حسینی است و باید برای مدیریت هزینه ها، کدهای دستوری را بشناسند وتوصیه های مسؤولان را نیز بدانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
جهان در حیرت اربعین حسینی؛ پایان صبر راهبردی ایران در قبال اروپا؛ حسین فریدون راهی زندان شد؛ مخالفت کارگران با دستمزد منطقه ای و عصبانیت فرانسه از شکار زم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۶:۴۷   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت خارجه گفت: ایران مصمم به برداشتن گامهای بعدی کاهش تعهدات است و این تصمیم تا تامین شرایط مورد نظر و برآورده شدن منافع اقتصادی ایران از برجام تغییر نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۶:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
نمایندگان ایران و روسیه با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت، تمامیت ارضی و حاکمیت ملی سوریه، خواستار توقف فوری اقدامات نظامی اخیر و حل و فصل اختلافات از طریق سیاسی شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...