شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۸:۳۶Jul 2018 21

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 تیر 1397 
  ۲۸ دقیقه پیش    
رسانه ها روز جمعه گزارش داده اند روزنامه انگلیسی ایندیپندنت قرار است با یک شرکت رسانه ای عربستانی که دستگاه تبلیغاتی آل سعود محسوب می شود برای راه اندازی یک وب سایت فارسی زبان همکاری کند.
  ۵۳ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن محکومیت مصوبه نژادپرستانه مجلس رژیم صهیونیستی گفت: آپارتاید در فلسطین اشغالی با همت و مقاومت ملت فلسطین برچیده خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
به گزارش "ورزش سه"، از هفته ها قبل اخبار و شایعات زیادی در مورد تمایل کهکشانی ها به جذب ادن هازارد، ستاره 26 ساله چلسی شنیده شده بود و جدایی کریستیانو رونالدو و البته درخشش هازارد در جام جهانی باعث ...
  ۱ ساعت پیش    
خاتمی شفاف گفته بود که عارف دست زدنی نیست و تغییر نخواهد کرد، اهل تعامل با نظام هستم و از این مسیر کوتاه نمی آیم، تغییر شورای عالی اصلاح طلبان ممکن نیست ...
  ۱ ساعت پیش    
فرهنگ سینما - بسیاری از کاربران خبرآنلاین نداشتن تفریح و سرگرمی های دیگر را علت تمایل مردم به سینما می دانند و از طرفی بیان کردند به دلیل مشکلات و مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ...
  ۱ ساعت پیش    
کولیندا گرابار-کیتاروویچ، زنی که آغوش گشوده اش برای اعضای تیم ملی فرانسه و کرواسی باز شد، چه کسی است؟ او پیش از آنکه رئیس جمهور کرواسی شود ...
  ۲ ساعت پیش    
حتی یک ریال وام در 40 سال گذشته از هیچ بانکی نگرفته ام/ در بانک مرکزی چه خبر است؟
  ۲ ساعت پیش    
عصر ایران؛ مهرداد خدیر - هر چند فیلم مستند تلویزیون فارسی بی بی سی به مناسبت سی اُمین سالگرد قبول قطعنامۀ 598 را به نسبت می توان منصفانه دانست اما چون پاره ای واقعیت های تکمیلی دیگر دربارۀ دلایل مجاب ...
  ۲ ساعت پیش    
مقامات آمریکا روز جمعه بر باقی ماندن تحریم های سازمان ملل علیه کره شمالی تأکید کرده از روسیه و چین خواستند تا زمانی که پیونگ یانگ خلع سلاح هسته ای را انجام نداده، به اعمال تحریم ها ادامه دهند.
  ۲ ساعت پیش    
یک منبع نظامی از پاکسازی مناطقی مهم در الوازعیه در تعز در پی عملیات نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
حمله با چاقو در شهر لوبک آلمان دست کم منجر به زخمی شدن 14 نفر شد.
  ۳ ساعت پیش    
مردم باید احساس کنند که دولت در حال تلاش است؛ با مفسدان در هر جایگاهی برخورد شود؛ عبور از بحران با اتاق فکر اقتصادی و فرصت 48ساعته به استقلال؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۸ ساعت پیش    
در اطراف مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و مرکز طبی کودکان خانواده هایی زیادی را پیدا می کنید که شب و روز را در پیاده روها سر می کنند. دریافت فیلم
  ۱۰ ساعت پیش    
حضور نتانیاهو در روسیه هیچ تأثیری در مأموریت استراتژیک ما ندارد / مشاور بین الملل مقام معظم رهبری در بدو ورود به مسکو در خصوص سفر همزمان نتانیاهو به روسیه گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
بررسی ها نشان می دهد استمرار نداشتن فعالیت ها، حضور انفرادی اعضای خانواده ها به جای برنامه ریزی و جذب خانواده ها در کنار هم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۱:۱۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: هفت نماینده دولت برای پاسخ به سوال از رئیس جمهور به کمیسیون اقتصادی معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۴۲    
رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم گفت: جذب اعضای هیات علمی بر اساس آیین نامه اجرا می شود و در این خصوص مرکز جذب هیچ وقت سلیقه ای عمل نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۷    
مستند جنجالی خیلی محرمانه با موضوع جنجالی ترین پرونده های رد صلاحیت نمایندگان به تهیه کنندگی حمید یادروج و کارگردانی محمد نگینی پور آماده نمایش شد. دریافت فیلم
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۲    
آلودگی های زیست محیطی تاثیرگذار بر کیفیت محصولات کشاورزی همواره دغدغه متولیان سلامت در تمامی جوامع است و در این میان آبیاری زمین های کشاورزی بوسیله فاضلاب تصفیه نشده شاید از نگاه مردم و کارشناسان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۲    
نماینده پارلمان سوریه معتقد است که انفجار اوضاع میان سوریه و رژیم صهیونیستی، نیاز به محاسبات دقیق و پیچیده دارد و در صورت نقض آتش بس سال 1973، پاسخ سوریه به اسرائیل حتمی و هدفمند است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۲    
درحالی که مسئولان وزارت جهاد می گویند الگوی کشت و توصیه های لازم در زمینه جایگزینی کشت برنج به کشاورزان ارائه شده کشاورزان معتقدند برنامه ریزی جامع و مناسبی در این زمینه وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۷    
دبیرکل حزب الله لبنان خطاب به اعضای مقاومت که از مدافعان شهرک های فوعه و کفریا بودند گفت: بزرگترین حماسه پایداری و پیروزی را رقم زدید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۲    
از روایات استفاده می شود که وقتی امام زمان علیه السلام ظهور کنند جامعه بشری از نظر فرهنگ عمومی به حد اعلای رشد خود می رسد و فساد و مشکلات عمومی ریشه کن می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۷    
با نظر مخالف مجمع تشخیص "کارِ FATF" یکسره شد / مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه ای به شورای نگهبان ایراداتی جدی به "FATF" وارد کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۷    
شاهکار دیگری از پورسیدآقایی؛ کارت تردد رایگان برای خبرنگاران دروغ بود؟ / معاون شهردار تهران دست از اقدامات تأمل برانگیز خود بر نمی دارد و این بار در طرح توزیع کارت بلیت مدت دار خبرنگاری بر خلاف نظر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۲    
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تیم تراکتورسازی 2 بازیکن خارجی به نام های هری فوریستر از اسکاتلند و آنتونیو استوکس از ایرلند را جذب کرده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۲    
همراه با دعوت گروههای مردمی برای تظاهرات ضد فساد در استان های مختلف عراق، مسئولان امنیتی نیز تدابیر ویژه ای در پیش گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۷    
ستاره مصری پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات برای اولین بار پیش از آغاز فصل جدید در تمرینات تیم باشگاهی اش حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۷    
از حدود سه سال پیش از سوی مسئولان مختلف اقتصادی رابطه بانکی با روسیه همواره روبه جلو توصیف شده است. با این وجود هنوز هیچ اقدام موثر عملی را در این زمینه شاهد نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۷    
جذب آلیسون توسط لیورپولی ها، قرمزهای آنفیلد را در فصل پیش رو قدرتمندتر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۲    
به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه سان انگلیس نام 15 بازیکن جوان و گرانقیمت جهان را منتشر کرد. امباپه ستاره تیم فرانسه با 19 سال سن و 192.3 میلیون یورو در صدر این فهرست و گران ترین بازیکن جوان جهان است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۲    
مقامات ترکیه در دیدار با هیأت آمریکایی، بر اهمیت ایران به عنوان یک شریک منطقه ای تاکید کرده و گفتند که تلاش می کنند این کشور را از تاثیرات منفی تحریم های آمریکا دور نگه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۲    
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد: اوپک جدید با همکاری روسیه و اعضای اوپک احتمالا از روز نخست سال 2019 آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۷    
فرزند سلمان العوده روحانی معروف سعودی که این روزها در زندان به سر می برد، حملات شدیدی علیه محمد بن سلمان ولی عهد سعودی انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۸    
آیت الله خاتمی گفت: مفسد هرکس که هست و در هر جایگاه و نهادی که قرار دارد و هر نسبتی با هر کس که دارد، باید قاطعانه مورد برخورد قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۳    
براساس آخرین نظرسنجی انجام شده، اکثر مردم چین با توجه به جنگ تجاری که آمریکا علیه این کشور آغاز کرده است، آماده اند، خرید کالاهای آمریکایی را تحریم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۸    
با خروج 121 اتوبوس از شهرک های فوعه و کفریا در ریف شمالی ادلب سوریه، محاصره سه ساله این شهرک ها به پایان رسید تا شکست دیگری در پرونده تروریست های تکفیری در سوریه ثبت شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۳    
اگرچه ارزهای دیجیتال امروز به عنوان یک گزینه قدرتمند در دور زدن محدودیت هایی همچون تحریم، در دنیا مطرح می شود، اما بانک مرکزی با حرکت لاک پشتی خود، هر روز در استفاده از آن، فرصت سوزی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۸    
درحالی که تا پایان سال جاری بایستی 10.5 میلیون تن گندم خریداری شود، در 4ماهه نخست سال 5.5 میلیون تن از این محصول به ارزش 7300 میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۸    
چهار پیام رسانی ایرانی در بیانیه ای اعلام کردند، با انسداد تلگرام روزانه 500 هزار نفر در پیام رسان های داخلی نام نویسی کردند که با ظهور دو نسخه غیر رسمی تلگرام جریان مهاجرت آسیب دید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۸    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به لزوم بهره بردن از ظرفیت حج برای رفع مشکلات مسلمانان گفت: با توجه به اهمیت حج در آیات و روایات, نباید اجازه دهیم اختلافات سیاسی موجب تعطیلی حج شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۳    
درحالی که چندی قبل موضوع تخلف واردکنندگان در دورزدن رجیستری مطرح شده بود، حالا سامانه همتا به متخلفانی که قصد سوء استفاده از رویه های واردات مسافری گوشی تلفن را دارند هشدار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۸    
با وجود عدم موافقت کارگروه تنظیم بازار با افزایش قیمت کالاهای اساسی و مصرفی مردم، قیمت هر هر لیتر شیر پاستوریزه برخی از شرکت های صنایع لبنی به طور غیرقانونی 700 تومان تا 900 تومان گران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۸    
رئیس دفتر رئیس جمهور اصلاح طلبانی را که خواستار استعفای روحانی شده بودند، انسان های گمنام توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۸    
یک استاد دانشگاه گفت: نهادهایی همچون بانکها و به ویژه بانک مسکن اگر بخواهند به حل مشکل مسکن مردم کمک کنند باید تغییر شیوه بدهند و اساس کارشان کمک و نه تجارت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۸    
رسانه های صهیونیستی اعتراف کرده اند معرکه گیری اخیر درباره دستگیری دو ایرانی در بلژیک بر اساس اطلاعات سازمان جاسوسی موساد صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۸    
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که سرویس های اطلاعاتی اروپا در جریان بازداشت چند ایرانی به اتهام تلاش برای بمبگذاری در نشست گروهک منافقین ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۳    
یک مقام وزارت خارجه آمریکا بامداد جمعه مدعی شد دولت این کشور به دنبال تغییر رفتار و نه تغییر نظام ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۸    
سرمایه گذار صهیونیست آمریکایی پیش بینی کرده که رئیس جمهور آمریکا تا سال 2020 که دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری در این کشور برگزار می شود، دیگر در قدرت نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۲    
یک مقام آلمانی از دولت هند خواست با وجود تحریم های آمریکا علیه ایران همچنان به خرید نفت این کشور ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۲    
وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه ای تاکید کرد: اگر واقعا شرکای اروپایی اعتقادی به حفظ برجام دارند و دنبال چنین موضوعی هستند باید برای حفظ آن آماده هزینه کردن باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۷    
این روستایی بی سواد بدون پول و کمک دولت، با پذیرایی از چندین هزار گردشگر خارجی در خانه روستایی محقرش درآمد میلیاردی داشته و برای اهالی یک روستا شغل ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۷    
یک نماینده مجلس سنای آمریکا بامداد جمعه از معرفی طرحی در این مجلس برای تحریم برخی از مقام های ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۷    
بر اساس دستورالعمل جدید گمرک سامانه جامع امور گمرکی به عنوان سامانه داخلی مناطق آزاد برای طی مراحل شش گانه ورودی کالا در این مناطق مستقر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۷    
برخی از نمایندگان کنگره آمریکا از وزیر خارجه این کشور خواسته اند از امضای معافیت های تحریمی صدا و سیمای ایران خودداری کرده و این سازمان را هدف تحریم قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۷    
مرکز پژوهش های مجلس نوشت: به رغم گذشت حدود 8 ماه از ابلاغ آیین نامه قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی متأسفانه تاکنون گزارش عملکردی درباره این قانون به مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۶    
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از نصب 20 سقاخانه در روستاهای خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این سقاخانه ها آب آشامیدنی 20 روستای استان را تأمین و مشکل مردم با این کار حل شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۶    
طبق اعلام کمیته پارلمانی در انگلیس، پلیس و اطلاعات این کشور در حال استفاده از کودکان به عنوان جاسوس در عملیات های محرمانه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۷:۲۷    
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: جلسات مربوط به کارگروه رسیدگی به امور زنان سرپرست خانوار برگزار شده و گزارش های خوبی در مورد حوزه های بیمه، کارآفرینی و توانمندسازی زنان دریافت کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۶:۲۷    
یک کارشناس مسائل روسیه ،با اشاره به دیدار اخیر ترامپ و پوتین در فنلاند و حواشی به وجود آمده پس از این دیدار ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۵:۲۷    
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت های تورنمت بسکتبال اطلس اسپرت تیم ملی کشورمان امروز مقابل نماینده آمریکا به میدان رفت. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۵:۲۲    
ارشدترین سناتور دموکرات کنگره آمریکا در مخالفت با دعوت از رئیس جمهور روسیه برای سفر به واشنگتن گفت که دونالد ترامپ نباید یک بار دیگر دیداری خصوصی با ولادیمیر پوتین داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۵:۲۲    
صدوچهل ودومین شماره خط حزب الله منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۵:۲۲    
طبق اعلام سخنگوی کاخ سفید، رئیس جمهور آمریکا در جریان دیدار اخیر با همتای روس خود در فنلاند، از او برای سفر به واشنگتن در فصل پاییز دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۵:۲۲    
طبق گزارش واشنگتن فری بیکن ، یک اندیشکده آمریکایی که مواضع تند ضد ایرانی دارد، فشارها بر دولت به منظور تحریم صدا و سیمای ایران را تشدید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۵:۱۷    
شنیده ها حاکی است بانک مرکزی در حال بازنگری در پرداخت ارز مسافرتی به نرخ رسمی است و قرار است به زودی تامین این تقاضا براساس نرخ توافقی بازار ثانویه ارزی انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۹    
رژیم صهیونیستی که به شدت با بحران مشروعیت مواجه است، با هدف مشروعیت زایی برای خود در سایه تحولات کنونی سرزمین های اشغالی، قانون کشور یهود را به تصویب رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۴    
تبریز- گرانی لجام گسیخته و حالا قطعی روزانه برق به مشکلات مردم اضافه شده است. مردم انتظار دارند مسئولان اوضاع را مدیریت کنند و یا حداقل با برنامه ریزی از خسارت های ناشی از قطعی برق بکاهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۴    
مرکز پژوهش های مجلس، ضمن انتقاد از اجرای برنامه اشتغال روستایی در مدت هشت ماه گذشته از اجرای این طرح، اعلام کرد: متاسفانه تاکنون گزارش عملکردی از سوی سازمان برنامه به مجلس ارائه نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۴    
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: در کنکور 98 میزان تأثیر سابقه تحصیلی، 30 درصد برای پایه دوازدهم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۴    
بر اساس اعلام سامانه جامع تجارت، مهلت ثبت سفارش بدون انتقال ارز از محل بارنامه های پیش از 23 فروردین 97 مجددا تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۴    
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری دوره بعد صحت ندارد و سوء تفاهم رسانه ای است از بدهی بالای دولت به شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۳    
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سیدرضا افتخاری بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران در مورد دلیل استعفایش گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۵    
این امامزاده ها نسبت به ما حق حیات دارند یعنی ما تشیع مان را، ولایت مداری مان را و پیروی اهل بیت را از این امامزاده ها داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۰    
رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور با اشاره به اینکه تعداد داوطلبان شرکت برای حضور در المپیاد علمی و دانشجویی بسیار کم است، اظهار کرد: به احتمال زیاد این المپیاد در سال جاری برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تحریم ها قطعا سختی برای کشور به همراه دارد، گفت: باید از امید مردم در کشور محافظت کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۰    
یک منبع آگاه درباره درخواست ملاقات ترامپ گفت:حسن روحانی در مواجهه با این درخواست گفته صحبت های ترامپ در سخنرانی مجمع عمومی هیچ تناسبی با این درخواست ملاقات ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۵    
بررسی طرح یک فوریتی تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضایی و سازمان تعزیرات حکومتی و همچنین ارائه گزارش کمیسیون امنیت درباره تفحص از مدیران دو تابعیتی در دستور جلسات علنی هفته اینده مجلس قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۵    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اینکه 6 میلیون نفر در نوبت عمره هستند، از آخرین اقدامات در زمینه دیه شهدای منا و مسجدالحرام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۰    
براساس اعلام معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی فعالیت کاربران ایرانی در تلگرام 45 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۰    
علاءالدین بروجردی در واکنش به شایعه بازداشت شدنش گفت: دشمن به این نوع دروغ پردازی ها عادت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۰    
دادستان کل کشور گفت: دیروز عصر جلسه شورای پول و اعتبار بود به رئیس بانک مرکزی گفتم ظرف 48 ساعت باید لیست را کامل تحویل دهید. به دادستان تهران نیز سپردیم این لیست ها را به درستی مورد بررسی قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۵۱    
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: آقای وزیر در اطلاع رسانی کج راهه می روید، همه امور کشور را روابط عمومی شما پیگیری می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۶:۵۱    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: به منظور ساماندهی دریاچه گهر 20 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۴:۱۱    
یگان پهپادی ارتش یمن اعلام کرد با پهپادهای دور برد صماد 2 پالایشگاه نفتی شرکت آرامکو در پایتخت سعودی را هدف قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۴:۱۱    
منابع خبری بامداد امروز ( پنج شنبه) از آغاز تخلیه شهرک های فوعه و کفریا در استان ادلب سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۴:۱۱    
براساس داده های منتشر شده، سرطان سینه تنها سرطانی است که در بین زنان در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۴:۰۷    
تازه نفس های دولت در جنگ اقتصادی، تجمع دختران شین آبادی مقابل ریاست جمهوری، با تغییر وزرا رویکرداقتصادی دولت نیز باید تغییر کند، موعد ترمیم کابینه، دروغ 80 میلیارد دلاری طرح تازه فریب ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۴:۰۷    
سفیر روسیه در تهران در مصاحبه ای با یک رسانه روس بر اینکه حضور ایران در سوریه قانونی است، تأکید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۴:۰۷    
بقای سیاسی ترامپ در معرض خطری جدی قرار گرفته. احتمالا تنها چیزی که مانع از اقدامات بیشتر علیه او می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۵    
بدلیل ایجاد اختلال در هسته معاملاتی فرابورس ایران، در حال حاضر امکان دادوستد سهام در این بازار ممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
رئیس پلیس فرودگاه های کشور از آغاز عملیات حج امسال همزمان با پرواز 7:10 صبح امروز خبر داد و با تاکید بر تمرکز پلیس بر ممانعت از خروج هرگونه داروی مشکوک و مواد مخدر، توصیه هایی را به زائران ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۵    
یک سایت روس مدعی شده نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه امروز عازم تهران خواهد شد تا ایران را از نتایج نشست میان سران روسیه و آمریکا در شهر هلسینکی مطلع کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۵    
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در ساختار نظام اداری 52 هزار پست مصوب داریم گفت: در این 52 هزار پست مصوب ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۴    
دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه اعلام کرد که ایرانی ها در رتبه اول توریسم ترکیه هستند و هشت برابر آسیای میانه به این کشور سفر می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۴    
رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا اعلام کرد در صورتی که در ایران سرمایه گذاری کنیم فعالیت خود در نقاط دیگر جهان را به خطر می اندازیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۴    
تولیت آستان قدس معرفی چهره هایی چون گوهرشاد را سبب نهادینه شدن فرهنگ بخشش و کرامت دانست و گفت: دبیرخانه جایزه گوهر شاد باید در جهت جذب دختران و آینده سازان کشور فعال بوده و این بانوان به عنوان الگو ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۴    
وزیر امورخارجه کشورمان تصریح کرد: اروپا باید در برقراری صلح و امنیت در منطقه و جهان و به علاوه ارتقاء گفت وگو و همکاری فعال تر باشد و به حرف بسنده نکند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۳    
رئیس جمهور آمریکا با تغییر متن توضیحاتش درباره نشست هلسینکی، عبارتی را که بر محاکمه افراد مرتبط با مداخله احتمالی روسیه در انتخابات آمریکا تأکید داشت، حذف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۳    
در حالی اولین گروه از زائران ایرانی حج تمتع، کشور را به مقصد عربستان سعودی ترک کرد که در مراسم بدرقه آنان به جداسازی ترمینال حجاج از سایر پروازها و تدارک سالنی ویژه جانبازان اشاره شد.
مشاهده نتایج بیشتر...