چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۱:۲۸Jan 2019 16
 

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 شهریور 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مهر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 دی 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 دی 1397 
  ۳۶ دقیقه پیش    
رسانه ها از بازداشت یکی از مترجمان ارتش آلمان به اتهام جاسوسی برای ایران خبر می دهند.
  ۱ ساعت پیش    
جهاد نهادهای برآمده از دل انقلاب با رسالت خدمت گزاری به مستضعفان، نور امید را به دل روستاها و مناطق محروم کشور تابانده و لرستان در غرب ایران روی مدار محرومیت زدایی قرار گرفته است.
  ۲ ساعت پیش    
وضعیت تولید علم اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی در سال های اخیر رشد مناسبی را نشان می دهد به گونه ای که تعداد اساتید خاموشی که پیش از این مقاله نداشتند، به طور محسوسی کاهش یافته است.
  ۳ ساعت پیش    
قرار گرفتن پرچم عربستان سعودی در نزدیکی محل گرامی داشت یاد قربانیان حادثه 11 سپتامبر 2001 اعتراضات آمریکایی ها را به همراه داشت.
  ۴ ساعت پیش    
سرقفلی یکی از آن اصطلاحاتی است که هنگام اجاره نمودن املاک تجاری زیاد شنیده می شود. اما به راستی سرقفلی چیست؟ طبق ماده 6 قانون روابط مالک و مستاجر که در سال 1376 تصویب شده است، در تعریف سرقفلی آمده:
  ۴ ساعت پیش    
تصاویری از رامبد جوان، بازیگر و کارگردان سینما را با ظاهری که کمتر از او دیده اید، ببینید.
  ۴ ساعت پیش    
بروجرد- در کمیسیون قاچاق کالا و ارز بروجرد سخن از قاچاق دام، قاچاق چوب، تبدیل درختان بلوط به زغال و ... به میان آمد تا دادستان به ادارات این شهرستان برای پیگیری موضوع ضرب الاجل بدهد.
  ۴ ساعت پیش    
مجلس عوام انگلیس در حالی به طرح ترزا می رای منفی داد که امری قابل پیش بینی بود.
  ۴ ساعت پیش    
شورای عالی کار در حالی افزایش حق مسکن کارگران را در دستور کار قرار داده که سه سناریو در این نشست از سوی نمایندگان شرکای اجتماعی مطرح شده است.
  ۴ ساعت پیش    
مافیا مانع ورود گوشت 37هزار تومانی؛ خواب زمستانی وزارت خارجه؛ صدا و سیما ویترین مصرف گرایی و حمله روحانی به سیاست ارزی دولت؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۴ ساعت پیش    
شاهان حکومت پهلوی سه بار از ایران فرار کردند. رضاشاه در سال 1320 از ایران فرار و به آفریقای جنوبی تبعید شد ...
  ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه با حمایت از برنامه موشکی ایران، انتقادات در این خصوص را بی دلیل دانست.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز نام نویسی از متقاضیان سفر به عتبات در اسفندماه از 29 دی ماه، گفت: اعزام ها در این دوره از اول تا 23 اسفندماه صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۱    
رئیس کل بانک مرکزی با ثبت سفارش و ترخیص خودروهای وارداتی که دارای قبض انبار هستند، بدون انتقال ارز مخالفت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۱    
وزیر خارجه آمریکا در ادامه اظهارات توهم گونه خود درباره تهران، مدعی شد که واشنگتن با استراتژی پنج پایتخت ایران مقابله می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۱:۱۱    
برنامه های استعدادیابی در تلویزیون اگرچه مخاطبان زیادی دارد اما فراگیری این سبک از برنامه سازی در سال های اخیر چقدر مبتنی بر یک سیاست گذاری مدون و هدفمند است؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۱    
گزارش های رسانه ای از افزایش تعداد نیروهای پلیس نظامی روسیه در سوریه حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۰    
به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون کشتی بعد از استعفای رسول خادم مدتهاست توسط سرپرست اداره می شود و فعلا حمید بنی تمیم زمام امور را در دست دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۰    
در روزهای اخیر جمهوری لهستان به دلیل پذیرش میزبانی یک نشست بین المللی ضد ایرانی با مشارکت آمریکا، به مرکز توجه بسیاری از مقامات و رسانه های ایرانی تبدیل شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۵    
افسر پیشین اطلاعاتی سازمان جاسوسی آمریکا معتقد است دونالد ترامپ در مسیر درستی گام بر می دارد حال آنکه با دشمنانی احاطه شده که بیش از آنکه به آمریکا وفادار باشند، مرید صهیونیسم هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۵    
ترس و هراسی که سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در دل مقامات رژیم صهیونیستی انداخته است لحظه ای آنها را رها نمی کند و آنها حتی از سکوت وی نیز در وحشت هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۵    
ماهواره ایرانی پیام امیرکبیر که توسط متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده بود بامداد امروز(سه شنبه) توسط ماهواره برداخلی به فضا پرتاب شد اما به دلیل نداشتن سرعت کافی از ماموریت محوله بازماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با ورود سیدرضا عاملی دوره چهارم عملکرد شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز شده است که در این دوره با توجه به رشد شتابنده عرصه علم و فرهنگ ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۵    
معاون امور زراعی وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد تحریم ها تاثیری بر بخش کشاورزی ندارد و در صورت همکاری نکردن برخی کشورها برای تامین سموم و کود، همچنان مشکلی نخواهیم داشت .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۵    
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: سرپرستان خانوارها می توانند نود و پنجمین یارانه نقدی خود را در ساعت 24 چهارشنبه (بیست و ششم آذرماه) دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۵    
فرمانده پلیس راه قلعه گنج گفت : واژگونی سرویس مدرسه روستای چهل منی در روستای چاه باغ از توابع بخش مرکزی این شهرستان موجب زخمی شدن چهار نفر از دانش آموزان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
مراسم معارفه دبیر جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی بعد ازظهر امروز (سه شنبه) با حضور اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخی از مسئولان دولتی در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
یک فرمانده بلندپایه الحشد الشعبی با افشاگری در خصوص نیروهای آمریکایی حاضر در عراق، خروج این نیروها از سوریه را دروغ خواند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
در پی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش، حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیام تسلیتی از مسؤولان ذی ربط خواستند با بررسی کامل این حادثه اندوه بار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور از توزیع بیش از یکصد هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی در سراسر کشور با نرخ مصوب دولتی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
مناظره علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و سیدمصطفی تاج زاده معاون سیاسی وزارت کشور در دوران اصلاحات با موضوع بررسی وقایع سال 78 و فتنه 88 در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۰    
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 کل کشور، گفت: طبق مصوبه امروز صادرکنندگانی که پول حاصل از صادرات خود را به کشور برنمی گردانند از معافیت مالیاتی حذف شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۰    
شمیرانات- امام جمعه لواسان با انتقاد از ساخت و ساز غیرمجاز و زمین خواری در این منطقه گفت: برخی مسئولین به جای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، سفارش برای زمین خواری توسط نورچشمی ها می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۰    
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران گفت: به زودی ویژه برنامه فصل تئاتر انقلاب شامل اجرای 5 اثر صحنه ای، 7 اثر خیابانی و 10 اثر نمایشنامه نویسی در شهرستان های استان تهران به اجرای عموم می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۰    
وزیر ارتباطات گفت: ماهواره پیام پس از دو مرحله موفق، در مرحله سوم به سرعت کافی نرسید و در مدار آرام نگرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۰    
اسدالله عسگراولادی با بیان اینکه بعد از 65 فعالیت در حوزه صادرات، دو ماه است که دست از صادرات کالاهای ایرانی کشیده ام، گفت: صادرکنندگان مشکلات بسیاری با سامانه نیما دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۱    
حسین قناعت کارگردان دزد و پری2 درباره شرایط نامناسب اکران این اثر سینمای کودک توضیحاتی ارایه داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۱    
مجری باسابقه برنامه های کودک تلویزیون معتقد است به دلیل حضور نداشتن افراد متخصص در تولید برنامه های کودک در سال های اخیر، این برنامه ها نمی توانند به نیازهای کودکان پاسخ دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۱    
ایلام - کارشناس هواشناسی ایلام از ثبت 96 میلی متر بارندگی طی دو روز گذشته در آبدانان خبر داد و گفت: امروز مه گرفتگی پدیده غالب استان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶    
شهردار تهران جلسه دو ساعته ای با مدیران ترافیکی در طبقه هشتم ساختمان بهشت برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶    
تیم حقوقی رئیس جمهور آمریکا درخواست بازپرس ویژه برای مصاحبه با ترامپ در زمینه تحقیق درباره دخالت روسیه در انتخابات 2016 ریاست جمهوری را رد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶    
هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: شیوه آبیاری بارانی در بسیاری از کشورها منسوخ شده زیرا راندمان بالایی ندارد و میزان تبخیر آن بسیار بالا است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱    
لحظه پرتاب ماهواره پیام به فضا را در این ویدئو می بینید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱    
همزمان با آغاز ایام سوگواری شهادت سید نساء العالمین حضرت فاطمه زهرا (س) در گوشه و کنار شهر تهران محافل اقامه عزای فاطمی با حضور مردم خداجوی و مؤمن پایتخت برگزار می شود که در ادامه به برخی از این ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 98 گفت: در یک مصوبه که در کمیسیون تلفیق صورت گرفت به دولت اجازه داده شد که تا 30 میلیارد دلار فاینانس یعنی تامین مالی از کشورهای خارجی علاوه بر باقی مانده سهمیه سال قبل را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱    
نماینده دادستان تهران گفت: اشخاصی همچون حسین هدایتی، سامان مدلل که با همکاری 3 متهم اصلی این پرونده تسهیلات دریافت کرده اند را به دلیل اخلال در نظام پولی و بانکی متهم عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱    
سبد حمایتی دولت تاکنون به سه گروه از مشمولان تعلق گرفته اما هنوز تکلیف سبد معیشتی 14میلیون کارگر مشخص نیست و میان وعده های سازمان برنامه و بودجه و وزارت رفاه معطل مانده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۶    
فرمانده سپاه افتتاح 5400 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در سراسر کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۱    
محققان ایرانی موفق به تولید نوعی موتور 8 هزار وات شدند که کیفیت آن از موتورهای وارداتی بالاتر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲    
با نزدیک شدن به چهل سالگی انقلاب نگاهی کوچک به تحقیر آمریکا در چهل سال گذشته داریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بدهی واقعی دولت به تامین اجتماعی را 150 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: بدهی ها به تایید سازمان حسابرسی رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۷    
ورزش جهان و از جمله قاره آسیا در حالی اولین روزها و هفته های سال جدید میلادی را پشت سر می گذارد که در ورزش ایران هنوز پرونده مهمترین رویدادهای سال گذشته میلاد بسته نشده البته نه به واسطه بررسی عملکرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۷    
قاچاق انسان سال ها است که موجب بروز مشکلات عدیده ای در استان های شرقی کشور شده است و ظاهراً مسئولان به جای پاسخگویی و تلاش برای رفع این معضل درصدد پاک کردن صورت مسئله هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۲    
براساس رتبه بندی سایمگو، ایران در سال 2017 به مقام نخست تولیدات علمی در رشته پزشکی داخلی در سطح کشورهای آسیای غربی رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۲    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی روز دوشنبه به تشریح دلایل عقیم ماندن طرح دولت آمریکا برای ایجاد ائتلاف علیه ایران در منطقه پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۲    
ده ها هزار معلم شاغل در مدارس لس آنجلس در اعتراض به دستمزد پائین در کلاس های درس حاضر نشدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۲    
سقوط هواپیمای بوئینگ 707 ارتش؛ اجلاس لهستان دورهمی تودهنی خوردگان؛ بازار خودرو در آستانه قفل شدن و چه کسی کلید را به روحانی داد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۲    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با اشاره به یکی از نوآوری های قانون جدید چک گفت: اگر چک برگشت بخورد وجوه تمام حساب ها را تا سقف مبلغ چک می بندند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۶    
فرمانده کل ارتش گفت: نیروهای مسلح وقتی با دشمن مانند آمریکا و رژیم صهیونیستی روبرو هستند تلاش می کنند تا پشت دشمن را به خاک بمالند و روحیه و حال آنها شب عملیاتی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶    
تحولات میان حزب الله و رژیم صهیونیستی روند پرشتابی پیدا کرده و همین موضوع سبب شده است که برخی از وقوع جنگ در آینده نزدیک سخن بگویند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است افسران و سربازان جنگ اقتصادی امروز، تولیدکنندگان هستند و باید توجه داشت اگر در این جنگ کسی مجروح شد، باید به کمک او بیایند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۵    
ماه ژوئن سال 2008 میلادی، شرکت خدمات پست لهستان، تمبری را با عنوان اصفهان: شهر کودکان لهستانی منتشر کرد که اشاره ای داشت به زمانی که تاریخ ایران و لهستان به هم گره می خورَد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۵    
سخنگوی ستادمبارزه با قاچاق کالا با بیان اینکه مقاومت در برابر برخورد باپوشاک قاچاق زیاد است، گفت: با حدود 40 مجتمع تجاری که بالغ بر 110واحد عرضه کننده پوشاک برند محرز قاچاق داشتند،برخورد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۰:۱۵    
لحظاتی پیش صدای انفجاری نسبتا قوی در شهر کابل شنیده شد. به گفته رسانه های افغانستان بیش از 40 تن بر اثر این حمله تروریستی زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۵۵    
موسوی خویینی ها در پیش از انقلاب تمایلی به چپ های مبارز داشت و چپ های ایرانی،فلسطینی و لبنانی همیشه با امام موسی صدر مشکل داشتند،چرا که امام صدر جلوی بی قانونی آنها در جنوب لبنان را می گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۰    
مدیرکل واردات گمرک اعلام کرد: اظهار، انجام تشریفات گمرکی و ترخیص خودروهای مانده در گمرک، منوط به ابلاغ دستورالعمل توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۸:۰۰    
با گذشت 6 ماه از درخواست نمایندگان کارگری از وزارت کار برای تقویت معیشت و مزد جامعه کارگری در سال 97 به دلیل مشکلات اقتصادی، موضوع افزایش قدرت خرید کارگران در سال جاری عملا منتفی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۰    
اقدامات اجرایی و قانونی برای احیای فدراسیون بین المللی ورزش زنان مسلمان در حالی با معرفی سرپرست به صورت رسمی آغاز شده که اصلا خاستگاه این فدراسیون در ورزش جهان مشخص نیست!
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۵    
ستاد مدیریت بحران سازمان پزشکی قانونی اسامی 15 نفر از کشته شدگان حادثه صبح امروز بوئینگ 707 ارتش جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۵    
منابع لبنانی به ادعاهای دروغین صهیونیستها درباره دبیر کل حزب الله واکنش نشان دادند و با اشاره به سلامت کامل سید حسن نصرالله به موعد سخنرانی های وی اشاره کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۰    
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار تهران با 24 هزار تومان افزایش 3 میلیون و 852 هزار تومان و دلار با افت 410 تومانی 10990 تومان فروخته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۰    
به گزارش خبرگزاری فارس، سردار آزمون با 2 گلی که در بازی با ویتنام به ثمر رساند تعداد گلهای خود را در مسابقات جام ملت های آسیا به عدد 5 رساند. ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۰    
منابع آگاه اعلام کردند پس از 4 ماه توقف صادرات حامل های انرژی از ایران به کره جنوبی، این کشور در ماه ژانویه 2 میلیون بشکه میعانات گازی از ایران دریافت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۰    
هجوم نظامیان صهیونیستی و محاصره نمازگزاران و افراد داخل مسجد قبه الصخره در مجموعه مسجد الاقصی تنشی شدید بر بیت المقدس حاکم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۰    
دولت انگلیس سفیر ایران در لندن را در ارتباط با پرونده نازنین زاغری که به دلیل جرایم امنیتی در ایران محاکمه و به حبس محکوم شده است، احضار کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۰    
آیین نامه نحوه مشارکت بخش خصوصی در آموزش عالی علوم پزشکی ابلاغ نشده به محاق انتقاد دانشجویان رفت و پیش از اجرا منوط به بازنگری شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۰    
گراهام آلیسون معتقد است که ترامپ پیش از پایان موعد آتش بس جنگ تجاری، پیروزی خود را در این نبرد اقتصادی اعلام خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۰    
بازیگر نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت گفت: بازی در این نقش شانس بزرگی برایم بود و خداراشکر که به آنچه معیاری در ذهنم بود رسیدم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۵    
تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پایتخت گفت: ساخت فصل جدید این سریال به نظر مدیران تلویزیون بستگی دارد و ما در زمینه قصه و داستان مشکلی نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۰    
معترضان فرانسوی با گلایه از پوشش رسانه ای اعتراضات در این کشور، می گویند رسانه ها گستره اعتراضات را سانسور کرده و تلاش می کنند تصویری خشن از معترضان ترسیم کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۵    
لحظاتی پیش سانحه هوایی در اطراف فرودگاه فتح کرج رخ دادو یک فروند بوئینگ 707 باری که از بیشکک عازم فرودگاه پیام کرج بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از نحوه به شهادت رسیدن آتش نشان سیداحسان جامعی در جریان عملیات اطفای حریق روز گذشته گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۰    
رئیس جمهور کشورمان از پرتاب دو ماهواره در روزهای پیش رو خبر داد و گفت: ماهواره پیام به زودی توسط ماهواره بری که ساخت ایران است به فضا پرتاب خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۰    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از خروج دو پیکر دیگر در ساعت 12:20 امروز از هواپیمای مسافربری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۰    
فرمانده نیروی انتظامی درخصوص ضرب و شتم و تعدی به ماموران ناجا، گفت: پلیس این اتفاقات را با سرعت پیگیری کرده و افراد خاطی و توهین کنندگان را با هماهنگی قضایی دستگیر می کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۰    
کارتینگ یکی از رشته های ورزشی بسیار مهیج است، که به شما امکان رانندگی با سرعت زیاد در پیست های پرپیچ و خم را می دهد. احتمالا تا به حال سرعت را تجربه کرده اید و از لذت آن آگاهی دارید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۰    
مخالفان او اسمش را گذاشته اند: روحانی تلگرامی ! و او را یک آخوند منحرف می دانند اما طرفدارانش او را یک روحانی متفاوت می دانند و معتقدند که او آخوند روشنفکر زمانه خودش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۰    
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: تقاطع غیرهمسطح مطهری-امیرکبیر-رحمت به عنوان بزرگترین پروژه عمرانی شهری کشور با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی، بزودی آماده افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۱    
تماشاخانه تازه تاسیس ملک در حالی قرار است کار رسمی خود را شروع کند که با توجه به وضعیت این روزهای تئاتر ادامه فعالیت تماشاخانه های خصوصی چندان وضع روشن و امیدبخشی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۳۰    
رییس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران از کسب دانش فنی روشی برای جلوگیری از انتشار گاز کربنیک به جو خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۵    
دقایقی پیش زلزله ای به قدرت 4.4 ریشتر حوالی بم را به لرزه درآورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۵    
رئیس جریان حکمت ملی عراق در دیدار با ظریف ضمن تاکید بر عمق راهبردی روابط میان دو کشور تاکید کرد، در زمینه تحریمهای آمریکا عراق همواره در کنار ایران ایستاده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۵    
سبد نفتی اوپکی در سال گذشته میلادی فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرد و با کمترین قیمت سال 2018 به پایان برد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۵    
جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: در صورت ادامه بارش برف در محورهای هراز و فیروزکوه احتمال انسداد مقطعی این دو محور وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۵    
رئیس جمهور آمریکا با توهین به معاون اوباما گفت که رئیس جمهور سابق، بایدن را از سطل آشغال پیدا کرده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۰    
نیروهای یمنی دو فروند موشک بالستیک زلزال-1 را به سمت محل استقرار شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در نجران واقع در جنوب عربستان شلیک کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۵    
وزیر خارجه با اشاره به مزاحمت های آمریکا در مسیر همکاری های اقتصادی ایران و عراق به کشورهای منطقه توصیه کرد که روی اسب بازنده هیچ وقت شرط بندی نکنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۵    
اتحادیه ترافیک هوایی آمریکا از شکایت علیه رئیس جمهور این کشور بابت عدم پرداخت حقوق کارمندان خود، که ناشی از تعطیلی دولت فدرال است، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۵    
وزارت خارجه لهستان با صدور بیانیه ای اعلام کرد کاردار این کشور در تهران به طرف ایرانی گفته است که ورشو معتقد است که جامعه بین الملل حق دارد در مورد موضوعات جهانی و منطقه ای بحث کند.
مشاهده نتایج بیشتر...