جمعه ۲۵ آبانساعت ۱۷:۱۶Nov 2018 16

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 تیر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 شهریور 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مهر 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 آبان 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 آبان 1397 
  ۱۶ دقیقه پیش    
معاون عملیات امداد و نجات از ریزش کوه و انسداد محور دهدز لردگان خبر داد و گفت: 700 حادثه دیده امدادرسانی شدند.
  ۱۶ دقیقه پیش    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: علت حادثه تصادف کاروان وزیر تعاون همچنان در حال بررسی است و کارشناسان سه عامل راه، خودرو و عامل انسانی را در تصادفات بررسی و نتیجه را اعلام می کنند.
  ۲۶ دقیقه پیش    
اما م جمعه موقّت تهران با اشاره به جنایات آمریکا در دنیا گفت: آمریکا تا کنون ظلم کرده است؛ ولی چهره هیچ رئیس جمهوری کریه تر از رئیس جمهور کنونی این کشور نبوده است.
  ۲۶ دقیقه پیش    
اعمال محدودیت در تراکنش کارتخوان ها، با هدف جلوگیری از تبدیل ارز به ریال در آن سوی مرزها موجب شد، نرخ انواع ارز و سکه در سه روز گذشته به میزان قابل توجه کاهش یابد.
  ۲۶ دقیقه پیش    
یک اقتصاددان انگلیسی گفت آمریکا با مجبور کردن سوئیفت به قطع دسترسی موسسات مالی ایران از شبکه سوئیفت، خود را به دردسر انداخته است ...
  ۲۶ دقیقه پیش    
نماینده آمریکا در سازمان ملل با اعلام مخالفت واشنگتن با قطعنامه سازمان ملل برای بازگشت بلندی های جولان اشغالی به سوریه، اتهامات علیه ایران را تکرار کرد.
  ۲۶ دقیقه پیش    
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه با اشاره به ادعای وزیر امور خارجه مبنی بر پول شویی در کشور و عدم ارائه مستندات، از دادستان کشور خواست تا به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کند.
  ۲۶ دقیقه پیش    
وزیر خارجه واتیکان در دیدار معاون سیاسی وزیر خارجه ایران ضمن انتقاد از تحریم های آمریکا علیه تهران، اعلام کرد که واتیکان همگام با دیگر کشورهای اروپایی به دنبال سازوکارهایی برای کاهش اثرات تحریم هاست.
  ۲۶ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشر ایران و استفاده ابزاری از حقوق بشر را مردود خواند و گفت: این قطعنامه مبتنی بر نگرشی گزینشی و غرض ورزانه و با اهداف سیاسی تهیه و تصویب شده است.
  ۲۶ دقیقه پیش    
امام جمعه قم با بیان اینکه لیبرال دموکراسی به علت مسخ هویت انسانی دیگر جذابیت ندارد، گفت: همه مقوله های افول آمریکا نمایان است.
  ۵ ساعت پیش    
هشدار آمریکا به بانک ها و شرکت های اروپایی درخصوص مبادله با ایران، روایت هولناک دادستانی عربستان از قتل و تکه تکه شدن جمال خاشقجی ...
  ۵ ساعت پیش    
نباید به حضور زنان در ورزشگاه ها بیش از آن چه هست، بها داد/رواج یک جشن خارجی طبیعت برانداز و مرگبار در ایران/توصیه محمود صادقی به صداوسیما
  ۵ ساعت پیش    
در پی آتش بس غزه و استعفای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، شهرک نشینان اسرائیلی با برگزاری تظاهرات خواهان استعفای بنیامین نتانیاهو شدند.
  ۵ ساعت پیش    
معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: مسئولیت مستقیم اروپاست که با خروج آمریکا از این توافق بین المللی و نقض قطعنامه شورای امنیت گام های عملی برای برای حفظ برجام بردارد.
  ۵ ساعت پیش    
سخنگوی آتش نشانی تهران از واژگون شدن یک دستگاه خودروی سراتو در بزرگراه شهید همت خبر داد و گفت: این حادثه 2 کشته و 3 زخمی برجای گذاشت.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس جمهور درگذشت رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت.
  ۵ ساعت پیش    
عضو هیأت علمی جامعه المصطفی گفت: تثبیت جایگاه قرآن به عنوان بزرگترین معجزه پیامبر اکرم(ص) و به عنوان ثقل اکبر یکی از خدمات علمی امام حسن عسکری(ع) است.
  ۵ ساعت پیش    
یک مقام وابسته به پنتاگون از خروج صدها نظامی آمریکایی از قاره آفریقا خبر داد و به دلایل آن نیز پرداخت.
  ۵ ساعت پیش    
یک رسانه آمریکایی ضمن هشدار درباره اعدام شاهدان اصلی قتل خاشقجی می نویسد که نفت و پول عربستان چشمان غرب و آمریکا را کور کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
سنای آمریکا با قطعنامه پیشنهادی رند پال سناتور جمهوری خواه در خصوص توقف فروش سلاح به رژیم آل خلیفه با 77 رای، مخالفت کرد.
  ۵ ساعت پیش    
در نخستین جلسه شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در دور جدید، محمدباقر نوبخت بعنوان دبیرکل این حزب باقی ماند.
  ۵ ساعت پیش    
واشنگتن پست در سرمقاله ای ضمن انتقاد شدید از روایت اخیر ارائه شده از قتل خاشقچی توسط دادستان کل عربستان سعودی، از کنگره آمریکا خواست تا زمان روشن شدن پرونده و مجازات عاملان قتل خاشقچی ...
  ۵ ساعت پیش    
نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور سوریه می گوید واشنگتن برای مقابله با ایران شریکی بهتر از عربستان سعودی ندارد و بدون سعودی ها نمی توانست آنچه را که امروز [علیه ایران] انجام می دهد ...
  ۵ ساعت پیش    
جنگ جهانی اول تجسم فریب هایی است که محرک کشمکش های آمریکا در خارج از کشور بوده است. روز کهنه سربازان باید روزی باشد برای صحه گذاشتن بر اینکه تاریخ جنگ های آمریکا تاریخ یک رذالت سیاسی نیز هست.
  ۵ ساعت پیش    
در جریان بازدید وزیر کار و هیأت همراه از طرح های اقتصادمقاومتی استان گلستان، نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و تاج الدین معاون پارلمانی این سازمان بر اثر حادثه تصادف جان باختند.
  ۵ ساعت پیش    
به رغم بارش های بسیار مناسب دردو ماه اخیر، مسئولان آب هیچ برنامه روشنی برای مدیریت صحیح آب و جلوگیری از هدررفت این حجم از منابع آبی دیده نمی شود.
  ۵ ساعت پیش    
در پی بالا گرفتن شایعات درباره سومین سکته مغزی رئیس جمهور مستعفی یمن ظرف دو ماه اخیر و عزیمت مجدد وی به آمریکا برای درمان، سخن از گزینه های احتمالی جانشین وی در رسانه ها به میان آمده است.
  ۵ ساعت پیش    
تصور کنید خط تولید در 36 کارگاه با دستان توانمند کسانی بچرخد که کم توان تر از آن هستند که فکرش را می کنید ...
  ۸ ساعت پیش    
همسایگانی کوچکتر از دریا در حوالی پایتخت وجود دارند که رسم همسایگی و زیبایی پاییز را با گردشی یک روزه و لذتبخش به جا می آورند.
  ۹ ساعت پیش    
موج اول تخریب ها و هزینه زایی ها، همانطور که گفته شد از بدنه جریانات اصلاحات و رسانه های آن آغاز شد و محمدجواد ظریف ادعاهایی را مطرح کرد که پیش از آنکه کارشناسانه باشد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
کبد عضوی از بدن انسان است که وظایف مهمی را عهده دار است. به همین جهت سلامت کبد و پیشگیری از بیماری هایی مثل کبد چرب و سیروز کبدی بسیار مهم است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۶:۱۰    
ما درعصرو دوره ای زندگی میکنیم که در خانواده ها جدایی و طلاق عاطفی بسیار دیده می شود . آمار نشان داده است که چیزی کمتر از نصف افراد متاهل ، احساس شادی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۵:۱۰    
همسران در رفتارهایی که نسبت به همدیگر انجام می دهند اگر تأمل کنند و از روی یک انتخاب صحیح آن را انجام دهند، هیچ گاه دچار اختلاف نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۴:۱۰    
هیچ عاملی سریعتر و قاطع تر از هفت رفتار مخرب (انتقاد، سرزنش، گله و شکایت، باج، مقایسه، غرغر، تهدید) رابطهٔ جنسی را از بین نمی برد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۳:۱۰    
ایجاد یک رابطه ی جنسی مطلوب که حاصلش آرامش و لذت است مستلزم ابراز عشق فراوان در درون و بیرون اتاق خواب است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۲:۱۰    
وزیر امور خارجه ایران با انتشار توییتی ضمن واکنش به اظهاراتی که اخیراً از سوی همتای آمریکایی اش مطرح شده است، مستنداتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۱:۱۰    
آیا پیشرفت علم، دنیا را به جای بهتری تبدیل کرده است؟ شاید نتوانیم این پرسش را با قاطعیت پاسخ دهیم؛ اما امروز، در دوران اوج پیشرفت های علمی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۰    
مدیرگروه فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف با بیان این که جایگاه ما در فلسفه علم در جهان مانند جایگاه ما در سایر علوم است یعنی ما بیشتر دنباله رو هستیم تا نظریه پرداز ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۱۰    
وزارت خارجه ترکیه اظهارات دولت عربستان درباره قتل خاشقجی را مثبت اما اقدامی ناکافی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۰    
فرزانه مشاط زاده مادر دو فرزند نابیناست اما می گوید اگر صدبار هم به عقب برگردد بازهم بچه هایش را انتخاب می کند و هرگز از مادری کردن برای آن ها پشیمان نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
سید محمدتقی نوربخش، رییس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون حقوقی و امور مجلس این سازمان که در جریان سفر وزیر کار به استان گلستان دچار سانحه رانندگی شده بودند دقایقی قبل علیرغم تلاش ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که تیمی از کارشناسان پلیس بررسی علت تصادف خودروی حامل رئیس سازمان تامین اجتماعی را برعهده گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
آیت الله نوری همدانی در تشریح اهمیت امانت داری مسئولان، اظهار کرد: حکومت امانتی است که از طرف مردم به مسئولان تفویض شده است و خیانت در امانت در واقع خیانت در حق مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۲    
در سفر یک روزه مقامات ارشد وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به استان گلستان، یکی از خودروهای این هیات دچار سانحه رانندگی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۲    
محمدجواد ظریف، در مصاحبه با یکی از رسانه ها، از وجود پولشویی در ایران سخن گفت اما اعلا م کرد که از کد دادن درباره این پولشویی پرهیز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲    
رئیس گروه اقدام علیه ایران طی دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی، گزارشی از روند اعمال تحریم ها به وی ارائه داده و بانک های اروپایی را برای تجارت با ایران تهدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲    
وزارت خارجه روسیه گفته است، آمریکا حملات خود در شرق فرات در سوریه را با استفاده از بمب های فسفر از سر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲    
دادستانی عربستان سعودی در اعترافی جدید در پرونده قتل خاشقچی اذعان کرد که او در کنسولگری عربستان تکه تکه سپس به بیرون انتقال داده شده است اما مدعی شد که تصمیم قتل ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲    
سرلشکر جعفری با اشاره به سرنوشت گروگان های ایرانی در اختیار گروهک تروریستی جیش الظلم، گفت: 5 نفر از مرزبانان آزاد شده و هم اکنون در اختیار دولت پاکستان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲    
به تازگی برخی رسانه های ضدانقلاب شایعه فروش نفت ایران در برابر دریافت غذا از عراق را مطرح کردند؛ شایعه ای که یک فشار رسانه ای است تا یک واقعیت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲    
تا حالا شبکه های پهن باند موبایل برای برآورده ساختن نیازهای مردم طراحی شده بودند. اما نسل 5 با در نظر داشتن نیازهای ماشین ها خلق شده اند و انتقال داده های حجم بالا و فرکانس بالا را ممکن می سازند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۲    
موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی اعلام کرد: رئیس جمهور با استعفای دستیار ویژه خود در امور اقتصادی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۲    
به گزارش خبرگزاری فارس، سیدرضا صالحی امیری در گفت و گو با سایت کمیته ملی المپیک با تقدیر از فعالیت های فدراسیون فوتبال و موفقیت های ارزشمند آن گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۲    
روند نزولی نرخ ارز در بازار باعث شد تا قیمت انواع سکه بهار آزادی امروز نیز افت داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۲    
در پی تعرفه 25 درصدی روی خودروهای اروپایی وارداتی به آمریکا توسط ترامپ، کمیسر تجارت اتحادیه اروپا اعلام کرد این اتحادیه هم فهرستی از تحریم های تلافی جویانه آماده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۲    
یک روزنامه روس نوشت: دلیل استعفای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اختلافات داخلی و شکست طرح امنیتی وی است و "لیبرمن" اکنون با فاصله گرفتن از حزب حاکم سعی دارد موقعیت حزبش در انتخابات پارلمانی را تقویت کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۲    
توقف عملیات نظامی ائتلاف سعودی علیه بندر الحدیده یمن، قوت گرفتن احتمال انحلال کابینه نتانیاهو، تبریک حزب الله و انصارالله به مقاومت فلسطین و استقبال امارات از برپایی مذاکرات یمن در سوئد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۲    
انتقاد شدید روزنامه حامی روحانی از حضور زنان در ورزشگاه/آمارهای متناقض از وضعیت دانشجویان مازاد دانشگاه آزاد/آیت الله مکارم: دولت مردم را سرگرم حضور زنان در ورزشگاه ها نکند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲    
محفوظ المنور تاکید کرد که مقاومت همیشه بیدار است و برای ناکام گذاشتن هرنوع تجاوز و حمله صهیونیست ها در هر سطحی آمادگی دارد و در صورت حمایت همه جانبه، وضعیت به نفع مقاومت تفاوت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲    
هفته ای که گذشت از منظر اخبار حوزه و فعالیت ایران در بازارهای بین المللی نشر و همچین آغاز برنامه های هفته کتاب، قابل توجه است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲    
مقامات و تحلیل گران بر این باورند که ایران به لطف افزایش قیمت های نفت و فاصله افتادن بین آمریکا و قدرت های جهانی، خواهد توانست از طوفان تحریم های جدید آمریکا عبور کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲    
قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: امیدواریم دولت بیشتر به فکر مردم بوده و با مسئله حضور زنان در ورزشگاه سر مردم را با این مطالب بند نکند و به واقعیت ها فکر کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲    
حجت الاسلام حسن روحانی در پیامی نوشت: بزرگداشت نام و یاد علامه محمدتقی جعفری نکوداشت مقام دانش، فضیلت و اخلاق است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲    
با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی، علی طیب نیا، وزیر پیشین امور اقتصادی و دارایی، عضو شورای پول و اعتبار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲    
آمارهای گمرک کره جنوبی نشان می دهد میزان واردات نفت این کشور از ایران در ماه اکتبر صفر بوده است، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 1.7میلیون بشکه بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲    
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی از دسترسی زمینی ایران به مناطق اشغالی هراسناک است، گفت: حیات این رژیم نامشروع، با شرارت همراه بوده و با جنگ افروزی به دنبال تثبیت موقعیت خود است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز( پنج شنبه 24 آبان ماه)ر ادر زیرببینید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با تاکید بر پیروزی اطلاعاتی امنیتی مقاومت فلسطین در خان یونس و شکست عملیات رژیم صهیونیستی در جنوب غزه اعلام کرد، پیروزی سیاسی را با استعفای وزیر جنگ این رژیم محقق کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل گمرک منطقه آزاد قشم با بیان اینکه امارات از صدور اجازه خروج برخی کالاها از بنادر این کشور به مقصد بنادر ایران از جمله بنادر قشم اجتناب کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مهم ترین خدمتی که هر تشکل می تواند بکند جذب جوانان و آموزش برای پذیرش مسئولیت هاست ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پی آتش سوزی اخیر در ایالت کالیفرنیا با مردم آمریکا و خانواده های مصیبت زده ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۲    
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران اذعان کرد دولت کشورش مجبور شد برخی کشورها را از معافیت های نفتی علیه ایران معاف کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۲    
در تازه ترین جنایت ائتلاف آمریکا در ریف شرقی دیرالزور سوریه، منابع محلی اعلام کردند که جنگنده های آمریکایی مناطق مسکونی را در این مناطق با بمب خوشه ای بمباران کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد گفت: سرمایه هایی که امروز برای مقابله با ایران در اختیار آمریکا قرار داده شده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۳    
در این آخر هفته می توانید خود را به جشنواره گل های داوودی دعوت کنید، انارخوران راه بیندازید، به بچه ها مفهوم عملی ایثار را یاد دهید و یا یک سقوط آزاد هیجان انگیز را در بگ جامپ توچال تجربه کنید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۳    
منصور غلامی با بیان اینکه مشکل بورسیه ها به طور کلان برطرف شده و اگر مسئله ای وجود دارد احتمالا به صورت موردی است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۳    
قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 100 تومان کاهش 13500 تومان و سکه طرح جدید با افت 150 هزار تومانی 4 میلیون و 100 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران به هیچ وجه در زمره کشورهای متهم به پولشویی در دنیا نبوده و حتی دشمنان ما هم نتوانستند در این رابطه اسنادی را ارائه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۳۳    
رئیس انجمن خیریه دیابت کشور گفت: بیش از 10 درصد مردم کشور به دیابت مبتلا هستند که از این تعداد 90 درصد به دیابت تیپ 2 مبتلا هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۳    
فرمانده هوافضای سپاه گفت: ما امروز به جای فرستادن جنگنده به محل عملیات، تنها با شلیک موشک، از فاصله 700 کیلومتری اتاق جلسات فرماندهان دشمنان را با دقت هدف می گیریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۳    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به خاطر مخالفتش با تصمیم کابینه این رژیم در زمینه آتش بس در غزه از سمت خود استعفا کرد و خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۳    
قیمت نفت که روز گذشته کاهش 7 درصدی را تجربه کرده بود امروز 66.43 دلار در هر بشکه معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۳    
کارگردان سریال ساخت ایران 2 گفت: نه من و نه هیچ کارگردان دیگری موافق ساخت ادامه سریالی که یک کارگردان دیگر کار کرده، نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۳    
حضرت آیت الله خامنه ای یکی از مشکلات بزرگ کشور را استفاده نکردن از ظرفیت های فراوان ملی دانستند و گفتند: اگر از این ظرفیت ها به درستی استفاده شود، قطعاً بسیاری از مشکلات کنونی اقتصاد کشور حل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۳    
حجت الاسلام حسن روحانی گفت: ممکن است مردم از مسؤولان گله ای داشته باشند، اشکالی ندارد؛ با صدای رسا، گله و نقدشان را باید بگویند؛ باید همدیگر را یاری و کمک کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۳    
یکی از مراجع تقلید گفت: دولت باید بیش تر به فکر مردم بوده و با مسأله حضور زنان در ورزشگاه ها مردم را سرگرم نکند و به فکر واقعیت ها باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۳    
دهها نفر از زنان یمنی در صنعا پایتخت این کشور پولهای خود را به نیروهای جنبش انصارالله برای مقابله با متجاوزان و مزدوران سعودی اهدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۳    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در سفر به سنگاپور مورد استقبال خانم حلیمه یعقوب رئیس جمهور سنگاپور قرار گرفت. پوتین در سفری سه روزه و به منظور شرکت در اجلاس آسه آن به سنگاپور رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۳    
سحرگاه امروز چهارشنبه 23 آبان 1397 حکم وحید مظلومین (معروف به سلطان سکه) فرزند حبیب الله و محمد اسماعیل قاسمی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۳    
تحریم های جدید آمریکا علیه چهار فرد و یک گروه به دلیل ارتباط با حزب الله، تجمع اعتراضی خانواده زندانیان پاکستانی در عربستان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۳    
از هنگامی که در بهار امسال یعنی در دهم اردیبهشت سال 1397، به دستور مقامات قضایی تلگرام فیلتر شد، دستور اکید داده شد که نهادهای دولتی یا وابسته به حکومت از تلگرام خارج شوند و به شبکه های اجتماعی جدیدی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۳    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: سخنان وزیر امور خارجه نگاهی آسیب شناسانه به استفاده از منابع مالی نامشروع در برابر اقدامات قانونی و تدابیر شفافیت ساز نظام است و بهره برداری های سیاسی از سخنان دلسوزانه امری ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۰۲    
حسن عباسی برای مذاکره با آمریکا شرط گذاشت/طعنه هشدارآمیز آشنا به بولتون: خدا نکند هسته ما بیرون بزند/چه کسانی به پیروز حناچی رأی دادند؟/حداقل خرج یک تهرانی در هفته چقدر است؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۶:۵۲    
یک رسانه آمریکایی گزارش داده سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) اندکی بعد از وقوع حادثه 11 سپتامبر سال 2001 استفاده از دارویی را بررسی کرده که قرار بوده مانند سرم اعتراف گیری عمل کرده و مظنونان ادعایی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۶:۵۲    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شکوائیه 10 بندی علیه وزیر سابق راه و شهرسازی تهیه و تدوین کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۶:۵۲    
صدراعظم آلمان در دعوای تویئتری ترامپ و ماکرون بر سر تشکیل ارتش اروپایی، جانب همسایه فرانسوی اش را گرفت و به اروپایی ها گوشزد کرده که باید برای قطع وابستگی نظامی به آمریکا، فکری بکنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۶:۵۲    
سخنگوی ارتش یمن و انصارالله از کشته و زخمی شدن شدن 3000 مزدور ائتلاف سعودی و انهدام بیش از 300 خودروی نظامی آنها در عملیات نیروهای یمنی در جبهه های مختلف این کشور طی 12 روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۶:۵۲    
درخواست عربستان برای کاهش یک میلیون بشکه ای نفت در بازارهای جهانی، درخواست رئیس جمهور عراق از امارات برای کمک به بغداد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۶:۴۲    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما در دورانی زندگی می کنیم که خیلی ها برای کار نکرده تبلیغ و هیاهو می کنند، اما شهدا و رزمندگان ما کلامی از آن کار بزرگی که کردند را به زبان نیاوردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۶:۴۲    
یک کارشناس ارشد مسائل راهبردی گفت: ایران می تواند اعلام کند که تا وقتی اقدام مؤثری از 1+4 برای ترمیم شکاف های تحریمی مشاهده کند دسترسی های فراتر از قرارداد پادمان عادی شامل پروتکل الحاقی ...
مشاهده نتایج بیشتر...