سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۰۳Feb 2020 25

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 خرداد 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 تیر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 شهریور 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 آبان 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 دی 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 اسفند 1398 
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کرونا ویروس مرگباری که از چین سرچشمه گرفت، تاکنون جان بیش از 2000 نفر در این کشور را گرفته است. با وجود سخت گیری های دولت چین و قرنطینه شدن مبتلایان به این ویروس ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به ورود ویروس کرونا به شهر قم جهت پیشگیری از شیوع این بیماری، بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
همزمان با آغاز بهره برداری رسمی از قطعه یک آزادراه تهران-شمال، معاون برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی از کاهش 5 هزار تومانی عوارض آزادراه تهران-شمال به دستور رئیس جمهور خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عنوان صنعت برای بازی سازی در ایران به هر دلیلی به رسمیت شناخته نمی شود، بنابراین نمی توانیم بازی سازی ایران را به عنوان صنعت درنظر بگیریم.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
محققان در سراسر جهان مشغول بررسی روش های مختلف از خاموش کردن ژن ها گرفته تا ترکیب داروهای ایدز و ابولا برای درمان ویروس کرونا هستند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در چند روز اخیر مجددا شاهد افزایش ناگهانی قیمت خودرو بودیم، این افزایش قیمت ها در حالی است که سازمان تعزیرات حکوکتی می گوید فقط به شکایت های موردی ورود می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر سالن تئاتر مستقل تهران تأکید کرد که شرایط موجود برای فعالیت سالن های خصوصی و گروه های تئاتری در صورت مناسب نشدن شرایط، منجر به ورشکستگی اقتصادی سالن ها خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی از آغاز بررسی اعتراضات جاماندگان حمایت معیشتی خبر داد و گفت: در صورت مشمول بودن 10 اسفند کمک معیشت به حساب این افراد واریز می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه هفته آینده پرسپولیس باید به مصاف تیم التعاون عربستان برود و سپاهان هم با تیم النصر عربستان دیدار می کند. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
همه ما می دانیم که ، برف در حقیقت چیزی جز آب یخ زده نیست. اما ، پس چرا از نظر ظاهری ، با یخ تفاوتهای بسیاری دارد؟! در حقیقت در هر دانه برف ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
این روزها دولت به دنبال موفقیت مسکن ملی و تکمیل پروژه مسکن مهر دولت قبل است و مجلسی ها هم جشن انتخاب مجدد و یا شکست در آن را گرفته اند اما ناگزیر از آنکه مستاجران در حال تجربه جدیدی از رشد نرخ اجاره ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سوریه تأکید کرد که رژیم صهیونیستی با حملات خود قصد دارد به سوریه فشار وارد کند تا جنبش جهاد و سایر جنبشهای مقاومت را از خاک خود اخراج کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که کلیات لایحه بودجه بعد از تصویب در کمیسیون تلفیق در صحن رد شده است، نیازی به برگشت به دولت نیست و کمیسیون تلفیق از امروز باید لایحه را دوباره بررسی کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در شرایطی که تصور می کنیم استفاده از ماسک،محلول ضدعفونی کننده و عدم حضور در اماکن عمومی مهم ترین راهکارهای مبارزه با ابتلا به کرونا است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
قطعه یک آزادراه تهران - شمال امروز با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور به بهره برداری رسمی رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 68 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول(سالم) است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
این سخن رئیس جمهور محترم که می خواهند بهانه ها را از دست آمریکا بگیرند! نیز قابل فهم نیست! اولاً؛ در مقابل آن همه امتیازات نقدی که در مذاکرات هسته ای به آمریکا دادید ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس گفت: دولت فعلی نوعی فراموشی نسبت به دانشگاه ها داشته و این رویکرد برای برون رفت مشکلات در بخش اقتصادی و سایر بخش ها وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست غیرعلنی مجلس درباره لایحه بودجه سال 99 دقایقی قبل از به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: تعدادی از کشورهای منطقه با فرافکنی سعی دارند ایران را منشأ ویروس کرونا عنوان کنند در حالی که چند ماه است خودشان درگیر این بیماری و این ویروس هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه اوج بارش باران در تهران امشب رخ خواهد داد گفت: هیچ نقطه ای از شهر آبگرفتگی نداریم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی اعلام کردند که توافق آتش بس به صورت دوجانبه و همزمان در نوار غزه حاصل شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری نانو گفت: توافق بسیار خوبی برای تولید 15 میلیون ماسک نانویی با همکاری وزارت بهداشت و دو شرکت تولیدکننده در کشور انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که تنها 19 درصد(=55 نفر) از نمایندگان مجلس دهم به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافته اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
درحالی که شمارش معکوس برای تشکیل کابینه جدید عراق به ریاست محمد توفیق علاوی آغاز شده است، همزمان فشارهای سیاسی خارجی به ویژه از سوی سردمداران تروریست آمریکایی نیز به چشم می خورد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، تجلیل از ورزشکاران برنامه ای است که وزارت ورزش طبق آئین نامه مصوب و برای تقدیر از مدال آوری نمایندگان ایران در رویدادهای مختلف آسیایی و جهانی انجام می دهد. ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
با عقب نشینی آب دریا متصرفان بخش بزرگی از ساحل جنوب خلیج گرگان را به بهانه کشاورزی تصرف کرده اند، در حالی که این زمین های شور و نامناسب برای کشاورزی، هدف مناسبی برای ویلاسازی به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
حدود یکماه پس از حذف ارز 4200 تومانی واردات شکر، دولت به پیشنهاد صنعت قند وشکر افزایش قیمت خرید تضمینی چغندر قند را بررسی می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۹۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پی انتشار نامه ای کذب در شبکه های اجتماعی مبنی بر استعفای وی به دلیل شیوع ویروس کرونا ضمن اعلام جعلی بودن این استعفانامه تاکید کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گفت: در حال حاضر در بعضی از ایستگاه های جنوب شرقی استان بارش ها آغاز شده است . این سامانه بارشی بر خلاف سامانه بارشی فروردین رگبارهای کوتاه مدت قوی تری دارد اما به علت اینکه سطح آب ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
پادشاه مالزی ضمن پذیرش استعفای ماهاتیر محمد از نخست وزیری این کشور، از وی خواست تا زمان تشکیل کابینه جدید به فعالیت خود ادامه دهد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شاخص اوکلا نشان می دهد در ماه ژانویه 2020 امارات متحده عربی پرسرعت ترین اینترنت موبایل جهان را ارائه کرده است. در این رده بندی ایران در رده هفتادم قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند و با توجه به احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی رانندگان با احتیاط تردد کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در گفتگویی تلفنی با نخست وزیر مأمور تشکیل کابینه عراق، وی را به حراست از نیروها و دیپلماتهای آمریکایی مستقر در خاک عراق و برآورده کردن تقاضاهای معترضان ترغیب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک ایران گفت: کارکنان وزارت بهداشت از 15 روز پیش در مرزها مستقر شده اند و پس از معاینه، افرادی که مشکوک به کروناویروس هستند را به قرنطینه هدایت می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
منابع آگاه از مداخلات یک هیأت نظامی اطلاعاتی سعودی در روند تبادل اسرا میان دولت مستعفی یمن و نیروهای انصارالله خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
انتخابات پایان یافت و تکلیف مجلس یازدهم هم روشن شد اما آنچه هنوز لازم است تعیین تکلیف می شود وضعیت 75 نماینده مجلس این است که همچنین قانون گذاری می کنند اما برای ورود به قوه مقننه رد صلاحیت شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور در پای صندوق های رای رکن اصلی مردم سالاری را سامان بخشیدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: بر اساس گزارش وزیر بهداشت تاکنون 47 نفر در کل کشور مبتلا به کرونا شده اند و با گرم شدن هوا این ویروس از بین می رود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام مسوول در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هرگونه تصمیم در مورد تعطیلی فعالیت دانشگاه ها براساس شرایط روز، نظرات فنی دانشگاه علوم پزشکی و تایید شورای تامین اتخاذ خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
وزارت نیرو به منظور ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انرژی، پیشنهاد تسری طرح تشویق خانوار های خوش مصرف برق به فصل زمستان و تعمیم طرح یادشده به مشترکان گاز طبیعی بخش خانگی با هدف کاهش مصرف را به هیئت دولت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ظرفیت خوبی در مراکز بهداشتی وزارت علوم وجود دارد که هم در شرایط عادی و هم در شرایط خاص می تواند با سرعت و کیفیت خدمت ارائه کند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سعی کردیم با استفاده از نظر متخصصان و پزشکان پاسخ مهمترین سوالات درباره کرونا را بدهیم و آنها را از خط ملتهب شایعات جدا کنیم تا با شناخت هرچه بهتر این بیماری رفتار منطقی تری نسبت به خبرهای داغ و لحظه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مشارکت ملی برای مقابله با کرونا؛ درخشش ملت در امتحان بزرگ؛ تب ارز پایین می آید؛ اقشار کم درآمد چشم انتظار نظارت؛ کشف 550هزار ماسک احتکار شده در تهران و فوتبال کرونایی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رسانه های ضدانقلاب در حالی با استناد به تصاویر امروز رهبر انقلاب در جلسه درس خارج فقه، فاصله موجود را دلیل شیوع کرونا خواندند که سبک چینش این رویداد همواره به همین شکل است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت گفت: براساس اطلاعات دریافتی ازسامانه جامع انبار سازمان حمایت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
کمیسر کمیته بین المللی حقوق بشر در خاورمیانه ضمن انتقاد شدید از حضور غیر قانونی ترکیه در خاک سوریه تأکید کرد که ترکیه حق ندارد هیچ اراده یا درخواستی را دیکته کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، در حالی امروز سه بازی باقی مانده از هفته بیستم لیگ برتر را پشت سر خواهیم گذاشت که فوتبال هم مثل همه فعالیت های اجتماعی دیگر تحت تاثیر کرونا ویروس قرار دارد و برای همین بی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
قیر تهاتری در بودجه سالیانه کشور برای تکمیل طرح های نیمه تمام در نظر گرفته می شود اما اجرای این قانون، طی سالهای گذشته آسیب هایی به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ویروس کرونا طی روزهای اخیر مدارس را به تعطیلی کشانده و تمامی اجراهای عمومی همچون تئاترها و کنسرت ها را لغو و سینماها را تعطیل کرده اما با این حال هنوز هم سفره خانه ها و قهوه خانه دست از کار نکشیده ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
فادی الشمری عضو دفتر سیاسی جریان حکمت عراق تاکید کرد که آمریکا به هر وسیله ای که شده تلاش دارد در عراق باقی بماند اما عراقی ها متوجه این برنامه آمریکایی ها هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
انتخابات در 11 حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد؛ دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه ها در تاریخ 29فروردین 1399 برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد: تست کرونای من منفی بود و از فردا به شورای شهر می روم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با بیان اینکه کویت واردات محصولات کشاورزی لنجی ایران را متوقف کرد، گفت: همین طور 5 کانتینر یخچال دار حاوی پرتقال ایران نیز در گمرک گرجستان ترخیص نمی شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون سازمان امور مالیاتی با اشاره به ثبت کارتخوان 41 هزار نفر از پزشکان و دیگر مشمولان این صنف گفت: وکلا به قانون تمکین کردند و شکایت خود را به دیوان عدالت اداری برای عدم نصب کارتخوان پس گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مقامات وزارت بهداشت افغانستان از شناسایی سه مورد مشکوک ویروس کرونا در ولایت هرات خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با رشد شگفت انگیز 17 هزار و 106 واحدی به رکورد جدیدی دست یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی ضمن اعلام آمادگی کامل این نهاد برای همکاری با وزارت بهداشت، خواستار اهتمام جدی این وزارتخانه به مسئله سلامت زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه ما برای اعلام مشارکت محدودیت قانونی داشتیم و سیستم ما 99 درصد ارتباط داشت و زیر 1 درصد به ما وصل نبود، گفت: 42.57 درصد میزان مشارکت بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۹   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور که پیش از این به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور تشکیل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را داده بود، با صدور حکم و ابلاغ جدیدی به وی ماموریت داد ضمن تشکیل جلسات مستمر این ستاد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تعطیلی پیش آمده برای فعالیت های هنری به دلیل شیوع ویروس کرونا اعلام کرد تلاش می شود تا گروه های تئاتری متضرر نشوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از معرفی گزینه دولت برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی به مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
محققان کشور موفق به طراحی و ساخت سیستم کنترل دور الکترو موتورهای توان بالا که یکی از 10 کالای استراتژیک صنعت نفت است شدند؛ این محصول از صرفه جویی ارزی زیادی برخوردار است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
کرونا آمد تا عده ای سودجو بدون توجه به اتفاقی که باعث نگرانی مردم شده است، به فکر کاسبی از این بیماری باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
طرح 7 روزه کاهش خشونت در حالی از امروز در افغانستان آغاز شد که مذاکره ای با دولت افغانستان در متن توافق طالبان با آمریکا گنجانده نشده و به نظر می رسد دو طرف در پی برآورده کردن خواسته های خود در دوحه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲۶۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب ضمن تشکر از مردم ایران در پی امتحان بزرگ انتخابات فرمودند: در مقابل توطئه دشمن برای ضربه زدن به ارکان مختلف کشور، همه باید برای دفاع هوشیار، و آماده ضربه و حمله متقابل باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت از تعطیلی برخی دانشگاه های کشور در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، قم، همدان، اصفهان، گیلان، مازندران و مرکزی، تا آخر هفته تعطیل است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
شمار افرادی که در چین به ویروس کرونا مبتلا شده اند 630 مورد افزایش یافت و 96 نفر دیگر نیز جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی از وقوع یک تیراندازی در ایالت مریلند خبر داده اند که در نتیجه آن حداقل یک نفر کشته شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه عبور کالای صادراتی از همه مرزهای ایران و عراق غیر از مهران انجام می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام حماس از سفر یک هفته ای یک هیات سیاسی حماس به کشورهای عربی و همچنین روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
تمامی مسابقات فوتبال باشگاهی در رده های مختلف لیگ برتر، دسته اول، دوم و سوم ، فوتبال ساحلی و فوتسال بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مشکلات بخش مسکن این روزها نبود تولید و عرضه مناسب عنوان می شود حال باید دید که راه اندازی سامانه املاک و دریافت مالیات از خانه های خالی از سکنه تا چه حد می تواند به بازار مسکن و عرضه مناسب آن کمک کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه یکی از بخش هایی که توانست رشد منفی اقتصاد را کنترل کند بخش مسکن بود گفت: بخش مسکن از رکود خارج شده و نقدینگی به سمت و سوی ساخت و ساز خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
درحالیکه انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت نوادا آغاز شده است، نظرسنجی های پای صندوق از پیروزی احتمالی برنی سندرز حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
وضعیت زرد در برابر ویروس کرونا؛ اصولگرایان پیروز ماراتن انتخابات؛ رشد بورس و التهاب بازار ارز؛ 23 نفر در اکران سوخت و 364 برج خطرناک در منطقه یک؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های ایتالیایی از جهش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
در جریان بررسی صلاحیت نمایندگان کنونی مجلس، معلوم شد که 75 تن از آنها به علت آلودگی به فساد اقتصادی رد صلاحیت شده اند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق گفت: به دلیل تغییر مسؤول گذرگاه مرزی مهران این مرز بسته شده اما صادرات کالاهای ایرانی از مرزهای دیگر ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
این تفریح مهیح جزء سرگرمی های فکری ای به حساب می آید که دارای هیجان زیادی است، شما در بازی اتاق فرار می توانید علاوه بر کار گروهی همه جوره ذهن خود را با چالش های برنامه ریزی شده تست کنید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
نتایج اولیه آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به صورت رسمی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اقدامات مقابله ای FATF، روابط بانکی رسمی ایران را هدف قرار می دهد و این در حالی است که این روابط به دلیل تحریم های بانکی آمریکا شدت محدود است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مالی بانک تجارت گفت: بانک ها با ورود ایران به لیست سیاه FATF چالش اساسی ندارند چراکه اساسا ارتباطات بانکی از قبل قطع شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
پدافند هوایی ارتش یمن و کمیته های مردمی این کشور، حملات هوایی جدید جنگنده های ائتلاف سعودی را در شرق استان صنعا دفع کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
آدم های مضطرب همان هایی هستند که هنگام گرانی یورش به سمت خرید دلار، مسکن یا هر چیز دیگری می برند که البته موجب گران شدنش نیز خودشان هستند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس سایبری کشور گفت: پلیس فتا با انتشاردهندگان هر گونه کلیپ جعلی یا خبر کذب در مورد بیماری کرونا ویروس برخورد قانونی می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۴۷ سایت دیگر  
گمرک ایران اعلام کرد: بسته شدن مرز مهران و معطلی کامیون های صادراتی در این مرز ربطی به شیوع ویروس کرونا ندارد و مرز مهران تا یکی دو روز دیگر بازگشایی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سناتور آمریکا با اشاره به سفر مهم رئیس مجلس ایران به لبنان تاکید کرد سیاست فاجعه بار واشنگتن باعث تقویت نفوذ ایران در لبنان شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
امین زندگانی معتقد است یک زمانی بازیگران سینما ازموضع بالا به تلویزیون نگاه می کردند در حالی که تلویزیون یک دوی ماراتن است و اگر درست در مسیر آن حرکت نکنیم، بازنده ایم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ابوفدک المحمداوی که به عنوان نایب رئیس سازمان الحشد الشعبی برگزیده شده از فرماندهان گروه های مقاومت برابر اشغالگری آمریکا بوده و در میادین نبرد با تروریسم در سوریه نیز حضور داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش أنصارالله یمن اعلام کرد: اقدام ارتش و کمیته های مردمی یمن در هدف قرار دادن عمق اهداف سعودی پاسخی طبیعی به جنایت های آن است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نشست دفاتر مسافرتی ایران و روسیه، حضور ایران در نمایشگاه TRAVEL و MITT و نهایی شدن روادید گروهی از جمله اتفاقاتی است که اواخر اسفند امسال در حوزه روابط گردشگری ایران و روسیه رقم می خورد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دستورالعمل بهداشتی برای مقابله با کرونا ویروس در حال تهیه است و به همه حوزه های کنکور دکتری تخصصی سال 99 ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از اجرای پروژه خط آهن چابهار-زاهدان تا پایان سال 1400 و نیز امضای قرارداد تأمین ریل آن با تولیدکننده داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی در نشستی ویژه با نمایندگان وزارت ورزش در مورد ویروس کرونا و چگونگی مقابله با ورود و گسترش آن در اماکن ورزشی تصمیمات لازم را اتخاذ خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
انجمن توزیع کنندگان نهاده های دام و طیور در نامه ای به وزارت جهاد اجرای طرح بازارگاه برای عرضه نهاده های دامی را بدون رفع نواقص، عامل ایجاد چالش جدی در تولید و تامین مرغ و تخم مرغ دانست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
متخصص و پژوهشگر طب سنتی با اشاره به اینکه اضطراب ایمنی بدن را ضعیف می کند، گفت: مصرف دمنوش ها و سیاهدانه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
واقعیت این است که هنوز تعداد آمار مبتلایان مشکوک به این بیماری نیز نگران کننده نیست با این حال در روزهای گذشته شاهد تحرکات معنا داری در بازار برخی از اقلام بهداشتی بوده ایم ...
مشاهده نتایج بیشتر...