سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۲:۴۱Apr 2018 24

خبرهای روزنامه کیهان 30 آذر 1395 - kayhan.ir

روزنامه کیهان 27 اسفند 1393 روزنامه کیهان 26 اسفند 1394 روزنامه کیهان 31 فروردین 1395 روزنامه کیهان 31 اردیبهشت 1395 روزنامه کیهان 31 خرداد 1395 روزنامه کیهان 30 تیر 1395 روزنامه کیهان 31 مرداد 1395 روزنامه کیهان 31 شهریور 1395 روزنامه کیهان 30 مهر 1395 روزنامه کیهان 30 آبان 1395 روزنامه کیهان 29 دی 1395 روزنامه کیهان 30 بهمن 1395 روزنامه کیهان 27 اسفند 1395 روزنامه کیهان 1 آذر 1395 روزنامه کیهان 2 آذر 1395 روزنامه کیهان 3 آذر 1395 روزنامه کیهان 5 آذر 1395 روزنامه کیهان 6 آذر 1395 روزنامه کیهان 8 آذر 1395 روزنامه کیهان 12 آذر 1395 روزنامه کیهان 13 آذر 1395 روزنامه کیهان 14 آذر 1395 روزنامه کیهان 15 آذر 1395 روزنامه کیهان 16 آذر 1395 روزنامه کیهان 17 آذر 1395 روزنامه کیهان 19 آذر 1395 روزنامه کیهان 20 آذر 1395 روزنامه کیهان 21 آذر 1395 روزنامه کیهان 22 آذر 1395 روزنامه کیهان 23 آذر 1395 روزنامه کیهان 24 آذر 1395 روزنامه کیهان 27 آذر 1395 روزنامه کیهان 28 آذر 1395 روزنامه کیهان 29 آذر 1395 روزنامه کیهان 30 آذر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
دبیرکل حزب منحله سازمان مجاهدین (انقلاب) نسبت به ناامیدی مردم از روحانی ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
با نهایت تاسف مطلع شدیم همکارمان آقای محسن امینی در غم از دست دادن پدر گرامی اش به سوگ نشسته است. ضمن تسلیت به ایشان برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزو داریم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
روزنامه رسمی دولت به جای آرامش بخشیدن به مردم درباره قیمت فزاینده ارز مدعی شد دلار حتی بالاتر از 4 هزار تومان هم خواهد رفت چرا که قیمت ارز هنوز با قیمت واقعی فاصله دارد!
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
همکار سابق نشریات اصلاح طلب نوشت: خجسته ترین فرجام در انتخابات 96، پایان یافتن دولت بی مسمای تدبیر و امید است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
حسین شریعتمداری در مصاحبه با فارس گفت: باید از دولت محترم پرسید کدام یک از حقوق تصریح شده در این ماده از منشور را رعایت کرده است، آیا حقوق های نجومی مدیران دولتی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
پیش بینی یک نشریه اصلاح طلب مبنی بر پرداخت مبالغی به برخی اقشار در آستانه انتخابات ریاست جمهوری به واقعیت می پیوندد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
گفت: این حقوق شهروندی را چه موقع به حسابمان می ریزند؟ گفتم: مرد حسابی! آن حقوق نجومی است که بدون حساب و کتاب به حساب بعضی ها می ریزند. گفت: پس این حقوق شهروندی چیست که در 120 ماده مطرح شده است؟ ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه تمدید تحریم ها نقض برجام است، تاکید کرد: مدت هاست موضوع برگشت به قبل از برجام مورد بررسی ماست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * آقای روحانی گفتند بر همان عهدی که با مردم بسته اند وفادارند و همه باید طبق قانون و عدالت رفتار نمایند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
نگاهی سرانگشتی به وضعیت قاچاق کالا در کشور نشان می دهد که پای قاچاقچیان به مرزهای ایران هنوز باز است و این در حالی است که دولتی ها مدت هاست از کم شدن حجم قاچاق در کشور می گویند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
با پیروزی حلب، حضور ایران در منطقه ضروری و غیرقابل اجتناب شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۵۶    
افراد زیادی در دنیا با این درجه از توانمندی(!) وجود ندارند که بتوانند مدتها وقت و هزینه صرف کنند و چیزی بسازند که هیچ کاربردی نداشته باشد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
عزم جدی نهادهای نظارتی برای برخورد با فساد در فوتبال کارگروه هماهنگی و همکاری دستگاه های نظارتی با موضوع پیشگیری و مقابله با ابعاد مختلف فساد در فوتبال تشکیل و اولین نشست خود را برگزار کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
فرجام خواهی رئال مادرید پذیرفته شد رئال مادرید به دلیل تخلف در امضای قرارداد با بازیکنان زیر 18 سال با جریمه فیفا رو به رو شد. فیفا مادرید را برای یک سال از امضای قرارداد با بازیکن جدیدی محروم کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران در نشست خبری به تشریح فعالیت های سپاه در حوزه محرومیت زدایی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
سومین همایش علمی بررسی نقش حوزه و دانشگاه با موضوع تحول در علوم انسانی، موفقیت ها و ناکامی ها صبح دیروز با حضور آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه در دانشگاه تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
باوجود گذشت یک ماه از معرفی رسول خادم به عنوان سرپرست خزانه داری کمیته ملی المپیک، هنوز حکم ذی حسابی وی از طرف وزارت اقتصاد و دارایی صادر نشده و به همین دلیل او حق امضاء ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تا پایان سال جاری در سه تورنمنت پاریس، یاریگین و یاشاردوغو شرکت می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
پیکر پاک 2 شهید مدافع حرم در مشهد تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
وزیر ورزش و جوانان می گوید تلاش می کنم باشگاه پرسپولیس و استقلال سرو سامان پیدا کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
امیر سید مسعود زواره ای گفت: اقدامات مهمی در حوزه تاپ اتک ها و هوشمندسازی راکت ها و موشک های ضدزره صورت گرفته و قابلیت های مختلفی به آنها اضافه شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
خرداد ماه سال 1341 بود که سیدعلی دیده به جهان گشود. بیست سال بعد در همان خرداد ماه هم به شهادت رسید. تولدش در خانه ای بود که خیمه زهد و پارسایی در آن برافراشته شده بود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
حدود 10 تا 15 درصد قرارداد بازیکنان تیم والیبال صالحین ورامین به حساب آنها واریز شد اما هنوز مشخص نیست این تیم به خاطر حضور نیافتن بازیکنان در بازی ها، در لیگ می ماند یا نه.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه تدابیری را برای تحقق صرفه جویی در هزینه های عمومی اصلاح نظام درآمدی دولت و همچنین قطع وابستگی بودجه به نفت اتخاذ و تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
*بعد از استعفای پیمان فخری، دبیر پیشین فدراسیون شمشربازی فضل الله باقرزاده علی یعقوبیان را به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون منصوب کرد. یعقوبیان پیش از این به عنوان شمشیرباز اسلحه اپه فعالیت می کرد. ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
سایت AFC از رقابت سخت ایران، کره جنوبی و ازبکستان برای صعود به جام جهانی 2018 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
ایران در آستانه گرفتن میزبانی یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی جهان است و در صورتی که پنج نهاد باقی مانده در 10 روز آینده فرم های فیفا را امضاء کنند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری دیدار مهم بانک سرمایه و شهرداری ارومیه در خانه والیبال پیگیری می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
سرپرست فدراسیون کاراته می گوید منتقدان کاراته اطمینان داشته باشند که صدا و نقد آنها شنیده می شود. گزیده ای از تازه ترین صحبت های سید حسن طباطبایی در ادامه می آید: ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه ایران با حضور در سفارت روسیه در تهران و امضای دفتر یادبود گفت: این ترور ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
تمام ناروایی ها ظلمات است. تمام عقب افتادگی ها ظلمت است. تمام توجه های به عالم طبیعت ظلمت است. همه غربزدگی ها ظلمت است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
دانش آموزان ایرانی در المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک که در هندوستان برگزار شد، موفق به کسب مقام سوم شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت : علیرغم لیبرال ها که مخالف تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند مرحوم پرورش در تدوین اصل 150 قانون اساسی که مربوط به تشکیل سپاه بود نقش داشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از کاهش مالیات طرح های تحقیقاتی در کشور خبر داد و گفت: براساس دستور وزیر بهداشت مالیات طرح های تحقیقاتی و پژوهشی از 20 به 5 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
در نشست اخیر هیئت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی در شهر بوداپست مجارستان، پیشنهاد فدراسیون ایران در خصوص پذیرش رنکینگ سیستم به عنوان مبنای حضور کشتی گیران در رقابت های المپیک مطرح و کلیات آن مورد توجه و ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
خداحافظی استقلال تهران از جام حذفی و صعود سه تیم نفت تهران، تراکتورسازی و سپاهان؛ مهمترین اتفاقات مرحله یک چهارم نهایی بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
حدود یک ماه می شود که فدراسیون قایقرانی در حال تنظیم نامه ای برای ارسال به وزارت ورزش و جوانان در خصوص چگونگی ادامه فعالیت دبیر بازنشسته این است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: بیش از 70 درصد رشد اقتصادی در کشورمان مربوط به درآمدهای نفتی است و این در حالیست که رشد واقعی اقتصاد با افزایش سرمایه گذاری محقق می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۵۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار با رئیس مجلس بوسنی به این موضوع رسیدیم که درباره حل و فصل مشکلات منطقه ای دیدگاه های مشترکی وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
سی و یکمین آیین پاسداشت تجلیل از اهالی فرهنگ و ادب با عنوان شب شاعر که به پاسداشت شهید شاعر شهید احمد زارعی اختصاص داشت، در نخلستان سازمان اوج برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
حمله یک تروریست داعشی کامیون سوار به مردم بی گناه آلمان در شهر برلین که به مرگ 12 تن و جراحت 50 نفر منجر شد، ترس و وحشت را بار دیگر به سراسر اروپا باز گرداند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
نیروهای بسیج مردمی عراق با تشکیل یک گروه ویژه شماری از سرکرده های اصلی گروه تروریستی داعش را در غرب استان نینوا از پای درآوردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
مجموعه ای از 110 جلد اثر پژوهشی در حوزه روابط فرهنگی و بین الملل صبح دیروز با حضور علی اکبر ولایتی و ابوذر ابراهیمی ترکمان رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه سیاست های تجاوزگرانه و توسعه طلبی در سرزمین های اشغالی فلسطین، بدون توجه به اعتراض های جهانی دستور تخریب فوری منزل ده ها فلسطینی در شمال و جنوب فلسطین اشغالی و شهر ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
آیت الله جوادی آملی: هر کس یک ساعت برای مراقبت زحمت بکشد، ده ساعت او را حفظ می کنند و قهراً نجات پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
محمدحسین صلواتیان، مدیر مسئول نشریه کیهان بچه ها در سیزدهمین جشنواره کتاب های آموزشی رشد، برگزیده شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
وزیر دفاع انگلیس ضمن اعتراف به استفاده عربستان از بمب های خوشه ای انگلیس در یمن تصریح کرد سعودی ها از این سلاح برای اهداف مشروع استفاده کرده اند! استفاده این سلاح ها طبق قوانین بین المللی ممنوع است!
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید گفت: ایثارگران همانند گذشته از سهمیه مربوط به آزمون ورودی دانشگاه ها برخوردار هستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
به دستور ملک سلمان پادشاه عربستان، تمامی توافق های صورت گرفته بین ریاض و قاهره تا اطلاع بعدی لغو شد؛ اقدامی که منجر به بحرانی تر شدن روابط عربستان با مصر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
آل خلیفه با قطع آب شرب، قرار دادن سیم های خاردار و تپه های شنی در ورودی های منطقه الدراز، محاصره رهبر انقلاب بحرین را تشدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
یک روزنامه انگلیسی با بررسی اعدام های وحشیانه صورت گرفته در عربستان نتیجه گرفت، این رژیم رتبه اول جهان را در اعدام به خود اختصاص داده است. عربستان غالباً محکومان را سر می برد!
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
ترور سفیر روسیه در ترکیه در چارچوب طرحی صورت گرفت که معاون رئیس سابق سازمان جاسوسی سیا چندماه قبل آن را برزبان آورده بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
در حالی که جایزه ادبی جلال آل احمد با هدف جریان سازی در عرصه ادبیات سالم و مستقل راه اندازی شده، اما این جایزه همچون دوره سابق خود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
یک روزنامه لبنانی سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله را برنده اصلی روند تشکیل دولت جدید در این کشور خواند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
تلاش آنکارا برای تغییر موضع در قبال بحران سوریه، این بار به قیمت جان سفیر روسیه در ترکیه تمام شد. علی رغم این حادثه، نشست وزرای خارجه این دو کشور و ایران در مسکو لغو نشد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
سومین دوره جشنواره فیلم سما با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی توسط مؤسسه شهید آوینی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
نماینده سوریه در سازمان ملل از به دام افتادن افسران اطلاعاتی کشورهای عربستان سعودی، ترکیه، رژیم صهیونیستی، قطر، اردن و مغرب در شرق شهر حلب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
وزرای خارجه ایران، ترکیه و روسیه در مسکو برای حل بحران سوریه نشست مشترکی تشکیل دادند، وزیر خارجه روسیه در دیدار با همتای ترک خود تاکید کرد: به تروریست ها هیچ گونه امتیازی نخواهیم داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
وزیر امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی گفت: عدم اجرای قانون ایسا جزء توافقات مذاکره بود، از این رو تصویب آن نقض برجام اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
یک مقام سابق نظامی چین می گوید پکن تا سال 2020 میلادی به تایوان حمله و آن را در یک عملیات ضربتی تصرف خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
رئیس صندوق بین المللی پول و وزیر اسبق دارایی دولت فرانسه به اتهام سوء استفاده مالی در دوران تصدی وزارت دارایی فرانسه در دادگاه این کشور گناهکار شناخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
ای کسانی که ایمان آورده اید! محرم اسراری از غیر خود، انتخاب نکنید. آنها از هرگونه شر و فسادی درباره شما، کوتاهی نمی کنند. آنها دوست دارند شما در رنج و زحمت باشید ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
حضرات آیات جوادی آملی و نوری همدانی با صدور پیام های جداگانه درگذشت آیت الله واعظ زاده خراسانی را تسلیت گفتند. آیت الله جوادی آملی: آیت الله واعظ زاده جامع بسیاری از علوم دینی بود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در شهر مقدس قم با مراجع عظام تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۶    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: ما یک قرارگاه مشترک در سوریه داریم که ایران یک کار مستشاری را با کمک روس ها به ارتش سوریه و نیروی مقاومت انجام می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
عناصر تروریستی و خانواده های آنان در حالی از شرق حلب خارج شدند که کامیون های یخچال دار را یدک می کشیدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
* عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید چمران و ثابت قدم از تاریخ اول دی ماه آغاز می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
مدیر عامل کانون هموفیلی ایران نسبت به معلولیت بیماران به دلیل گروکشی داروهای آنان از طرف شرکت های پخش دارو هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
پدر پسربچه چهار ساله ای که بر اثر مصرف متادون جان باخته مدعیست که متادون را برای ترک اعتیاد خریده و مصرف می کرده است و احتمالاً فرزندش نیز این شربت را از داخل یخچال برداشته و خورده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
تعدادی از کارکنان خط هوایی ملی پاکستان پی آی ای قبل از پرواز، بُزی را در پای هواپیما قربانی کرده بودند و با آن عکس گرفتند!
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
رئیس سازمان انتقال خون گفت: در زمینه فرآورده های خونی خودکفا هستیم و در خصوص دارو و مشتقات پلاسما، بیش از 50 درصد از این داروها را با پلاسمای ایرانی تهیه می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: واژگونی و آتش گرفتن خودروی پیکان وانت در منطقه مشیریه منجر به مرگ راننده آن شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند از آزادی گروگان 17 ساله و دستگیری سه متهم با همکاری ریش سفیدان و سران طوایف خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو گفت: متاسفانه امروز سرمایه گذار داخلی به دلیل وضعیت اسفبار صنعت قطعه سازی کشور از این حوزه فرار می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
وزیر اسبق بهداشت گفت: طرح تحول سلامت امکان ندارد که به همین روش ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از تخریب طبقات اضافی پاساژ علاءالدین طبق زمان بندی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
یک نماینده مجلس با تأکید بر اینکه نباید اجازه دهیم مواد غذایی و کالاهای اساسی کشور گرفتار روند تراریختگی شود، گفت: محصولات تراریخته یک خطر جدی برای تغذیه کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
امروز وزش بادهای نسبتاً شدید جنوبی در مناطقی از جنوب شرق و شرق کشور همراه با گرد و خاک محلی رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
در پی برخورد دو کشتی ماهیگیری و تجاری در سواحل شرقی چین، 11 نفر ناپدید شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
مدیرعامل اتحادیه دامداران ایران از گرانی بی سر و صدای محصولات لبنی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
کارشناس بازار کار گفت: آمارهای اعلامی دولت در رشد اقتصادی با وضعیت کنونی بازار کار و فضای کسب و کار کشور تناقض دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر نرخ گازوئیل آزادسازی شود سهم نگهداری راه ها تامین می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
متهمان پرونده قاچاق یک میلیون و 900هزار دلار در همدان از سوی تعزیرات حکومتی به جزای نقدی و ممنوعیت خروج از کشور محکوم شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
یک بنیاد غیرانتفاعی که به وسیله پسران ترامپ اداره می شود، با دریافت یک میلیون دلار امکان عکس انداختن و صحبت با وی را پس از مراسم تحلیف فراهم می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
بعد از اظهار تعجب کارشناسان از رشد 7/4 درصدی مورد ادعای دولت، صندوق بین المللی پول هم نرخ رشد برای سال 95 و 96 را 6/6 و 3/5 درصد پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: حذف یک صفر از پول ملی اقدامی غیراقتصادی، غیرمدیریتی، کم فایده و پرهزینه است که برای جلوگیری از صرف هزینه های هنگفت بهتر است، به یکباره همان طرح دولت قبل ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز معتقد است ابقای کارت سوخت بهتر از حذف آن است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
نایب رئیس انجمن های صنفی کارگری گفت: با اقدامات دولت یازدهم عملا برای کارگران اتفاق خاصی نیفتاده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
کاهش هوا در شهرستانهای آذربایجان شرقی به زیر صفر رسید و در این میان ورزقان با 28 درجه زیر صفر سردترین شهر آذربایجان شرقی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
درج رقم حق الوکاله در وکالت نامه با رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری اجباری شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
مرگ 3 نفر در سانحه رانندگی خرم آباد - ایرنا: رئیس پلیس راه لرستان گفت: برخورد یک دستگاه خودرو سواری پیکان و یک دستگاه اتوبوس ولوو در جاده خرم آباد - کوهدشت سه کشته برجا گذاشت. ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۶    
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: با عفو رهبر معظم انقلاب 19 نفر از محکومان جرائم موادمخدر از اعدام رهایی یافتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی ویژه کیش گفت: با رانندگان متخلف در جزیره کیش برخورد قاطعانه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۶    
با حکم مقامات قضایی 10 نفر از شهروندان بنابی نیز در ادامه پرونده مربوط به ارتشاء و اختلاس در شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۶    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک از دستگیری 11 نفر از عوامل شهرداری آبیک خبر داد و گفت: اتهام عوامل شهرداری آبیک ارتشا است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۶    
امام جمعه اردبیل گفت: رئیس جمهور در سفر استانی خود به اردبیل، قول تکمیل پروژه مهم راه آهن اردبیل را برای مردم استان تا پایان دولت یازدهم داده بودند که متأسفانه محقق نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۶    
دسترنج پنج ماه تلاش کشاورزان زحمتکش گچسارانی در جنوب کهگیلویه و بویراحمد خوراک گوسفندان شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۶    
فرماندار شادگان گفت: پارسال 500 هزار اصله نخل در شهرستان شادگان به دلیل بی آبی از بین رفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۶    
ایرج نظافتی در اوایل سال 1361 و قبل از آغاز عملیات رمضان، کشور ما به طور عمده دو مسئله اساسی و مهم را پیش روی خود داشت. ...
  • ۱