چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۱۳:۲۲Dec 2018 19

خبرهای خبر آنلاین 24 خرداد 1396 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 30 دی 1396 خبر آنلاین 30 بهمن 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 1 خرداد 1396 خبر آنلاین 2 خرداد 1396 خبر آنلاین 3 خرداد 1396 خبر آنلاین 4 خرداد 1396 خبر آنلاین 5 خرداد 1396 خبر آنلاین 6 خرداد 1396 خبر آنلاین 7 خرداد 1396 خبر آنلاین 8 خرداد 1396 خبر آنلاین 9 خرداد 1396 خبر آنلاین 10 خرداد 1396 خبر آنلاین 11 خرداد 1396 خبر آنلاین 12 خرداد 1396 خبر آنلاین 13 خرداد 1396 خبر آنلاین 14 خرداد 1396 خبر آنلاین 15 خرداد 1396 خبر آنلاین 16 خرداد 1396 خبر آنلاین 17 خرداد 1396 خبر آنلاین 18 خرداد 1396 خبر آنلاین 19 خرداد 1396 خبر آنلاین 20 خرداد 1396 خبر آنلاین 21 خرداد 1396 خبر آنلاین 22 خرداد 1396 خبر آنلاین 23 خرداد 1396 خبر آنلاین 24 خرداد 1396 خبر آنلاین 25 خرداد 1396 خبر آنلاین 26 خرداد 1396 خبر آنلاین 27 خرداد 1396 خبر آنلاین 28 خرداد 1396 خبر آنلاین 29 خرداد 1396 خبر آنلاین 30 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۲۲:۳۳    
کوه شاهوار به ارتفاع 3940 متر در شمال غربی شهر شاهرود (استان سمنان، هم مرز با استان گلستان) قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۷    
درصد بالایی از مرگ و میرهای ناخواسته امروزی را حوادث ناشی از رانندگی شامل می شود که به عنوان سانحه زیست محیطی به شمار می آید و سبب به وجود آمدن تلفات جانی و خسارت مالی بسیار زیاد و قابل توجهی شده و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۸:۴۲    
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان لردگان از کشف و معدوم سازی ششصد و چهل کیلوگرم انواع فراورده های خام دامی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۹    
اردشیر توکلی معاون و مسؤول ترویج جهاد کشاورزی شهرستان الیگودرز به همراه تعدادی از کارشناسان این اداره از کارگاه کشت و کار گلخانه ای مرکز شماره 6 آموزش فنی و حرفه ای شهرستان الیگودرز بازدید به عمل ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از برگزاری سه برنامه شب شعر رضوی در زنجان طی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۲    
ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران با هدف فرهنگ سازی به منظور حفاظت از محیط زیست همزمان با سراسر کشور از تاریخ 31 تیر ماه الی 6 مرداد ماه به مدت یک هفته در خرم آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۸    
کاروان هایی از رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء در روزهای اخیر در نزدیکی نقطه مرزی "الولید" عراق با "البوکمال" سوریه مستقر شده و منتظر اعلام ساعت صفر برای آغاز عملیات هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۷:۳۸    
بازرسان جنایات جنگی سازمان ملل اعلام کرده اند حمله های هوایی ائتلاف تحت حمایت آمریکا علیه مواضع داعش در شهر رقه سوریه باعث کشته شدن شمار زیادی از مردم غیر نظامی شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۳:۳۸    
ما باید چه بخواهیم، چطور بخواهیم، با چه حال بخواهیم ،که با دست پر برگردیم، نظام ما دولت و ملت ما در سایه این دعاهای ما از مشکلات برهند و به مقصد برسند؟
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۶    
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور پیشرفت فیزیکی زیرسازی راه آهن میانه - اردبیل را بیش از 68درصد اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۹:۲۷    
رئیس دانشگاه لرستان گفت: دانشگاه نسل سوم دانشگاهی است که مهارت آفرین است
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۹    
ناسا تصویری مسحور کننده از سحابی کارینا منتشر کرده که مشهور به سحابی شاه تخته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۰    
فضاپیمای "پراگرس 67" با استفاده از موشک سایوز به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاده شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۳    
مهر به نقل از بهمن فرمان آرا نوشت: فیلم دل دیوانه را در بهمن ماه تمام کردم که مونتاژ و صداگذاری آن به پایان رسیده و موسیقی آن در حال ساخت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: با سرمایه گذاری در شرکت هپکو می توان بازار کشورهای منطقه را در اختیار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۵    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: آژانس بین المللی انرژی پیش بینی کرد که در سال آینده میلادی، رشد عرضه نفت از رشد مصرف آن فراتر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۸    
مدیر آب، خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت دشت های چهارمحال و بختیاری بحرانی است و انتقال آب از این استان باید تعدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۸    
مدیر کل آموزش وپرورش استان چهار محال وبختیاری گفت: دانش آموزان مرکز استعداد های درخشان شهید بهشتی ناحیه 2 شهرکرد در مسابقات جهانی ریاضی 3 مدال نقره کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۲    
میزان نوشت: دادستان آزاد شهر آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری لیزینگ خودرو موسوم به پرهام را تشریح کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت : امسال 30 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال خانگی 660 نفر در چهارمحال و بختیاری پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۷    
استاندار چهارمحال وبختیاری گفت : ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی بویژه در بخش کشاورزی می تواند باعث توسعه اقتصادی منطقه و ایجاد اشتغال جدید شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۴    
مهر نوشت: وزارت جهادکشاورزی با رد ادعای واردات 70درصدی کود با وجود تولید داخل، اعلام کرد: نهاده کودهای مورد نیاز بخش کشاورزی، از شرکت های پتروشیمی داخل تامین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۹    
استاندار زنجان به اهمیت آغاز به کار شورای مهارت آموزی در استان اشاره کرد و تشکیل این شورا با هماهنگی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری را خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۶    
امام موسی صدر در دست نوشته ای به ویژگی های امام علی(ع) پرداخته که ترجمه آن در ابتدای کتاب انسان آسمان منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۰    
شیمیدانان دانشگاه آکسفورد با همکاری دانشگاه ریدینگ پلاستیکی ساخته اند که می تواند خود را ترمیم کند. این ماده در حقیقت نوعی پلیمر است و آنها امیدوارند از این ماده مانند یک پوست مصنوعی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۶    
روز گذشته ساختمان مسکونی 2 طبقه در بولوار پیروزی مشهد به دلیل نامشخصی فرو ریخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۱    
کمک به همنوعان و مشارکت در امور خیرخواهانه در میان مردم کشور ما، همیشه از اهمیت ویژه ای برخودار بوده و تعداد قابل توجهی از مردم همواره در این امور پیش قدم بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۶    
جهان اقتصاد نوشت: شاخص فضای کسب و کار نشان دهنده سهولت و مناسب بودن هرکشور برای انجام فعالیت های اقتصادی و تجاری است. رتبه این شاخص بر اساس10زیرشاخص ذیل حساب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۱    
میزان نوشت: مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: آمریکایی ها با اعمال فشار به دنبال زمینه سازی برای ورود به جنگ با جمهوری اسلامی ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۷    
مطبوعات امروز پنج شنبه 25 خرداد 96 تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۷:۰۷    
در تصویر زیر اولین آمبولانس دنیا را می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۶:۳۴    
رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: مرد 47 ساله ای که در شغل بنگاه معاملاتی املاک اشتغال داشت، با جلب اعتماد مردم و با عنوان ساخت مجتمع مسکونی اقدام به کلاهبردی 5 میلیارد تومانی از شهروندان همدان کرده و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۱:۱۰    
در تصاویر زیر انتقال جسد یک سرباز آمریکایی کشته شده در افغانستان به پایگاه هوایی دوور در ایالت دلاویر آمریکا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۵۴    
محمدرضا یزدان پرست *
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۸    
نشست خبری سریال زیر پای مادر ، عصر امروز با درگیری لفظی بهناز جعفری با چند خبرنگار، به حاشیه کشانده شد که بر متن جلسه هم سایه انداخت و آن را ناتمام گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۸    
ماموران ناجا و وزارت اطلاعات عصر امروز با گروهک تروریستی انصار الفرقان در چابهار درگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۳۰    
دویسبورگ آلمان دروازه بان ایرانی را به خدمت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۰۸    
همزمان با نخستین شب از لیالی قدر، مردم ایران در شهرهای مختلف نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند. تصاویر زیر این اقدام خداپسندانه را در اراک و اصفهان نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۳:۰۸    
نشست خبری فیلم زیر پای مادر که عصر امروز (چهارشنبه 24 خرداد) برگزار شد، با حاشیه هایی همراه بود که باعث شد نشست ناتمام بماند و جمعی از خبرنگاران رسانه های رسمی سالن را ترک کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۲:۵۱    
کاوه رضایی از جدایی اش از استقلال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۷    
ایرنا نوشت: رسانه های آمریکایی دقایقی پیش از تیراندازی در انبار و مرکز ارائه خدمات شرکت پست آمریکایی یونایتد پارسل سرویس در سان فرانسیسکوی آمریکا گزارش دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۰    
سعید آقایی با باشگاه سپاهان قراردادی سه ساله امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۰    
رییس جمهور، هر روزی را که مقالات علمی و فناوریها به نتیجه می رسد، روز افتخار ملی دانست و با تاکید بر اینکه هر روز ما باید روز افتخار ملت ایران باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۲:۲۷    
گزارش ویدئویی زیر از وضع نا ایمن معادن زغال سنگ آزادشهر گلستان، 40 روز بعد از حادثه معدن زمستان یورت روایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۲:۲۰    
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی در ساختمان گرنفل در لندن، با خانواده قربانیان این حادثه ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۲:۰۷    
عماد اسماعیل نژاد کودک گرگانی مبتلا به بیماری صعب العلاج و خانواده اش با نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۹    
درپی اقدامات وزارت اطلاعات جهت کشف و خنثی سازی هرگونه عملیات تروریستی در کشور یک گروه تروریستی شناسایی و منهدم شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۷    
دیدار تیم ملی والیبال ایران و آمریکا، پنجشنبه (25 خرداد) از ساعت 19:55 به صورت زنده از شبکه سه پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۶    
سرمربی استقلال در گفت وگو با سایت باشگاه استقلال از آخرین فعالیت های نقل و انتقالاتی این باشگاه گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۰    
بازیکنان تیم ملی فوتبال قطر قبل از بازی با کره جنوبی، در حمایت از امیر قطر تی شرت هایی با تصویر شیخ تمیم پوشیده بودند. گفته می شود امکان جریمه تیم ملی فوتبال قطر به خاطر این حرکت وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۴    
مهر نوشت: رئیس جمهوری آمریکا از کشته شدن عامل حمله به استیو اسکیلیسه ، عضو کنگره این کشور که امروز اتفاق افتاده بود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۰    
مدیر مخابرات منطقه لرستان از برگزاری جشنواره قرعه کشی مشترکان خوش حسابی پرداخت غیرحضوری قبوض تلفن ثابت، از طریق سامانه 2000 فردا خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۳    
در اینفوگرافیک زیر اجرای 200طرح پژوهشی در پژوهشگاه میراث فرهنگی را می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۱:۰۲    
در 24 خردادماه، حواشی تصویری و متنی افطار دیشب رهبر انقلاب با مسئولان کشوری و لشکری بازدید زیادی را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۹    
در ویدئوی زیر کلیپی از بیانات رهبر معظم انقلاب و بخش هایی از سریال امام علی(ع) را در شرح صفات حکومتی امیرالمومنین می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۱    
سایت کگل این کارتون را با عنوان ترامپ، روسیه و اف بی آی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۲    
مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی جمع آوری زکات فطره در استانداری تهران، شرایط جمع آوری زکات فطره برای موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی استان تهران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۹    
چه چیزی این حفرۀ عجیب و مرموز را روی مریخ را ایجاد کرده است؟ در واقع حفره های زیادی در این چشم انداز ثبت شده اند اما یکی از آنها سطحی تاریک و پر از گرد غبار را در زیر یخ دی اکسید کربن در حال تبخیر را ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۲    
فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دفاع قاطع از برجام در حضور ظریف و کری تاکید کرد: اتحادیه اروپا حفظ توافق را در هر شرایطی تضمین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۶    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان طی پیام های جداگانه ای درگذشت همسر حجت الاسلام والمسلمین علم الهدی را به وی و همچنین حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۴    
سیاره مشتری در یک چشم برهم زدن ژئولوژیکی متولد شده است، هسته سنگی آن کمتر از یک میلیون سال پس از تولد سامانه خورشیدی شکل گرفته و همین موضوع آن را به قدیمی ترین سیاره سامانه تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۳    
محققان طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که خورشید دارای یک قل ناهمسان بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۰    
ایرنا نوشت: معاون امور مجلس رییس جمهوری از طرح مطالب بی اساس در مورد سوال نمایندگان از رییس جمهوری ابراز تاسف کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۱۵    
مردم لندن ساعاتی بعد از حادثه آتش سوزی برج گرانفل لندن به صورت داوطلبانه به کمک ساکنان این ساختمان آمدند و بخشی از پوشاک و نوشیدنی مورد نیاز آن ها را تامین کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۶    
در نشست خبری سرمربی تیم ملی از شعار تیم ملی تا جام جهانی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۶    
بریدگی، خراشیدگی، تحریک پوست و... از عوارض اصلاح با تیغ محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۶    
اشکان دژاگه بازیکن ایرانی تیم ولفسبورگ از این تیم جدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۳    
واحدمرکزی خبر نوشت: زید رعد الحسین، کمیسر حقوق بشر سازمان ملل متحد روز چهارشنبه گفت امارات عربی متحده و بحرین که تهدید کرده اند هر کسی را که با قطر ابراز همدلی کند زندانی یا جریمه خواهند کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۳    
مهر نوشت: تورج منصوری، فیلمبردار سینما از اجرایی شدن طرحی چند ساله در خانه سینما که طی آن انجمن هنرها و فنون سینمایی ایران تشکیل می شود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۳    
ایرنا به نقل از یونایتدپرس نوشت: محققان کانادایی دریافتند که شستن دست ها تاثیر زیادی در زدودن افکار قدیمی ذهن دارد و به مثابه فشردن دکمه ریست (reset) در مغز است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۳    
مدیر روابط عمومی وزارت ورزش به دیدار ملی پوشان با رییس جمهور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۸    
بازدید نماینده ی مردم اراک در مجلس شورای اسلامی و مدیر سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی و همراهان ایشان از اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در روز 24 خرداد ماه با هدف بررسی مشکلات محیط زیست ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۸    
استاندار گیلان در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گفت : گیلان پایلوت کشوری تدوین برنامه اجرایی اشتغال شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۸    
اراک یک شهر صنعتی است که عمده مطالبات مردم در خصوص رفع آلودگی هوا است
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۸    
خبرجنوب نوشت: مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان فارس از پرداخت تسهیلات بهسازی و نوسازی در بافت های فرسوده استان، بدون محدودیت از نظر تعداد متقاضیان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۸    
رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان نظام فرمودند: انسجام و اتحاد ملی را باید حفظ کرد. نباید کشور و مردم را به دو دسته مخالف و موافق تقسیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۸    
ایسنا نوشت: دوحه پیشنهاد وزیر خارجه عربستان برای دادن کمک های انسانی به قطر را رد و تاکید کرد که نیازمند هیچ امدادرسانی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۵    
ایرنا نوشت: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان اعزام به عتبات عالیات برای سفرهای اول تیرماه تا پایان مرداد ماه می توانند از هم اکنون برای نام نویسی در کاروان ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۲    
محمدرضا مهاجر
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۸    
ایسنا نوشت:تحولات قیمتی کالاهای اساسی خوراکی در هفته گذشته از این حکایت داشت که قیمت شش کالا ثابت مانده است و مابقی نیز نوسان قابل ملاحظه ای نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۵    
بی بی نوشت: رسانه های آمریکا گزارش می دهند که استیو اسکالیس، از رهبران جمهوریخواهان در مجلس نمایندگان آمریکا، هدف تیراندازی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۸    
ایسنا نوشت: یادداشت رسانه ای مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در پاسخ به فضاسازی های سیاسی اخیر منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۲    
کارلوس کی روش گفت: فقط یک تیم می تواند ما را شکست دهد؛ آن هم بازیکنان روی نیمکت ما هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۱۷    
وقوع چندین مورد رانش زمین به دلیل بارش شدید باران موجب شده چندین خانه در زیر گل و لای فرو رفته و این حادثه تاکنون 134 کشته برجا گذاشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۱۰    
باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رییس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف نوشت: دولت باید اورژانسی به نجات فرش دستباف بشتابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۷    
ایسنا نوشت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به طور فوق العاده با حضور مسئولان امنیتی انتظامی و نظامی برای بررسی حوادث تروریستی اخیر تهران تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۳    
برنامه های تیم ملی تا جام جهانی 2018 روسیه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۵    
ایسنا نوشت:رییس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت همسر حجت الاسلام و المسلمین علم الهدی، از درگاه خداوند بزرگ برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۲    
شهردار منطقه 7 از تغییر نام معبر واقع در خیابان سهروردی شمالی، کوچه قرقاول به نام شهید حسین سلطانی یکی از شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۷    
مرکز اورژانس لندن با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تاکنون 64 زخمی به 6 بیمارستان منتقل شده اند و حال 20 تن از آنان وخیم گزارش شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۴    
12 فیلم از کشورهای آلمان، کانادا، ترکیه، فرانسه، کرواسی، بلژیک، مقدونیه، فنلاند، نروژ، اسلوونی، اتریش و هلند در بخش بین الملل جشنواره فیلم کودک و نوجوان به نمایش درمی آیند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۸    
ایسنا نوشت: قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در پاسخ به اعتراضات پیرامون نتایج آزمون دستیاری و نتیجه بررسی های کمیته حقوقی وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۲    
مهر به نقل از رئیس صنایع انجمن غذایی ایران نوشت: برخی سودجویان برای شفافیت روغن های سرخ کردنی به آن شربت معده اضافه می کنند که سلامت مردم را به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۲    
خبرجنوب نوشت: معاون امور اجتماعی بهزیستی فارس گفت: دخترانی که در معرض آسیب قرار دارند به خانه سلامت فارس ارجاع داده شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۵    
یک نشریه اسپانیایی از تلاش کهکشانی ها برای جلوگیری از لکه دار شدن اعتبار این باشگاه به واسطه انتشار خبر کلاهبرداری مهاجم پرتغالی قهرمان اسپانیا پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۱    
صبح امروز تمامی محموله های خرمای تولیدی رژیم صهیونیستی که در محوطه بندری گمرک بازرگان در نقطه صفر مرزی توقیف شده بود، امحاء شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۶    
مهر نوشت: معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در سال های اخیر رویکرد نیروهای مسلح به سربازان تغییر و تلاش شده افراد توانمندی برای کشور در عرصه های مختلف پرورش یابند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۱    
ایسنا نوشت: معاون توسعه و مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست رونمایی سامانه صدور مجوزهای زیست محیطی را در راستای تحقق دولت الکترونیک و شفافیت و سلامت اداری عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۵    
علیرضا رحیمی نماینده تهران می گوید: برخی نمایندگان مجلس به لحاظ زمانی بدترین زمان ممکن برای طرح سوال از رئیس جمهور را انتخاب کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۸    
حالا سروش رفیعی آینده خودش را در تیم درجه چندم قطر دنبال خواهد کرد.