جمعه ۰۶ اسفندساعت ۱۴:۲۵Feb 2017 24

ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۵    
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل در طی پیامی روز مهندس را تبریک گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۵    
حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل خاطرنشان کرد: در اولین فرصت عملیات چاله پرکنی در مسیرهای اصلی شهر نیز با استفاده از دستگاه فلکس آغاز خواهد شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۵    
شهردار اردبیل گفت: بزرگ ترین مسیر پیاده روی کشور در پیرامون دریاچه شورابیل واقع در شهر اردبیل به زودی به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۵    
وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان در سفر به اردبیل با تاکید بر تسهیل تردد تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی ایران و آذربایجان گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۵    
رئیس اتاق بازرگانی اردبیل گفت: پس از مذاکراتی که در کمیسیون مشترک اقتصادی از بابت مشکلاتی که بخش خصوصی برای رفع وام به کمیسیون مشترک داده بود کلیه مشکلاتی که ما با تجار آذربایجانی داشتیم توسط کمیسیون ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۵    
وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان یادآور شد: هم اکنون 538 شرکت ایرانی در کشور جمهوری آذربایجان فعالیت دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۵    
استاندار اردبیل گفت: محوریت اصلی مذاکرات بین هیأت های ایرانی و آذربایجانی گسترش روابط اقتصادی است و امیدواریم به نتایج مثبتی در این زمینه برسیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۵    
در این حادثه، راننده خودرو سواری ال 90 در پارس آباد به علت شدت ضربه وارده در صحنه در همان لحظه اولیه جان خود را از دست داد و تنها سرنشین آن مجروح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۵    
شاهین مصطفی یف گفت: خط ریلی کشور خودمان را به مرز اصلاندوز خواهیم رساند، و جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران دارای پتانسیل های فراوانی در زمینه صنعت توریسم و گردشگری هستند که امید می رود سفرهای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۲۵    
استاندار اردبیل گفت: فرآیند اداری ایجاد بندر خشک در اصلاندوز به سرعت در داخل کشور در حال انجام است که به زودی در هیئت دولت مطرح خواهد شد که امید می رود تصویب این بندر برای استان عیدی دولت به استان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۵    
وزیر ارتباطات در خصوص میزان همکاری ها در سال 2016 گفت: همکاری تجاری میان دو کشور در سال 2016 میزان 70 درصد رشد داشت و بخش خصوصی در دو کشور باید بازار و تجارت غیر نفتی را گسترش دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۵    
در اردبیل از هر 100 هزار مرگ بر اثر سرطان 10 مورد مربوط به سرطان معده است. این نشان می دهد که شیوع بالایی از این بیماری را در این منطقه شاهد هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۲:۲۵    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی زیرساخت های راه در اردبیل را مطلوب ندانست و گفت: این استان به هیچ نقطه کشور از طریق بزرگراه متصل نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۵    
مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: در ایام تعطیلات نوروزی اسکان مسافران غیرفرهنگی در مدارس این استان ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۵    
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: مطابق وعده های طرح شده تا پایان دولت یازدهم تمامی شهرهای استان اردبیل به نسل سوم تلفن همراه مجهز خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۵    
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شهرداری 451 پروژه برای بودجه خود پیش بینی کرده و نزدیک به 68 درصد از مبلغ بودجه به بخش عمرانی و مابقی به هزینه های جاری اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۵    
ولی ملکی با اشاره به اینکه استان اردبیل در بخش راه آهن و راههای دریایی مورد بی مهری فراوان قرار گرفته، افزود: نیاز است اجرای پروژه راه آهن اردبیل با جدیت توسط دولتمردان پیگیری شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۵    
استاندار اردبیل از صدور روادید در مرز بیله سوار خبر داد و گفت: تردد بازرگانان و تجار با سهولت خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۵    
نماینده خلخال و کوثر اظهار داشت: زیرساخت های ارتباطی در جاده ها و محورهای خلخال و کوثر قابل قبول نیست و در این زمینه دولت بسیار ضعیف عمل کرده و اقدامات آنچنانی انجام نداده که این امر گلایه مسافران و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۵    
نماینده مردم گرمی افزود: احداث و راه اندازی گمرک مسافرتی آزادلو در گرمی که در جلسه هیأت دولت گذشته تصویب شده و مورد تأیید و موافقت مسؤولان کشور آذربایجان نیز قرار گرفته شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۵    
استاندار اردبیل اظهار کرد: با تصویب و اجرای پروژه بندر خشک در اصلاندوز این شهر به قطب صادرات در شمال غرب کشور تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۵    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در پروژه راه آهن اردبیل مردم استان شاهد تبعیض بین این استان با سایر استان ها هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۵    
از مهر تاکنون برخی از دانش آموزان اردبیل 25 روز تعطیلی داشته اند که افزایش ناخواسته تعداد تعطیلی ها نگرانی هایی را در بین والدین به همراه داشته و به تعطیلی های بی حساب و کتاب اعتقاد دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۱:۳۵    
باجه بانک رفاه کارگران شهر گیوی پس از فعالیت 20 ماهه خود به دلایل نامشخصی یک هفته است که تعطیل یا بنا به شنیده ها جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۱:۲۵    
شورای اسلامی شهر بیله سوار در این چند سال به دلایل متعددی نتوانستند فردی را بعنوان شهردار انتخاب نمایند و شهرداری در این مدت بدون شهردار به سر برد و مردم در کارهای اداری سردرگم شدند
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۱:۲۵    
شهردار اردبیل گفت: امسال در راستای بهسازی معابر بالغ بر 150 هزار تن آسفالت تولید، توزیع و پخش کردیم که در سه کارخانه آسفالت فعال این میزان قیر تولید و توزیع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۱:۱۵    
سلامت صفری گفت: در باب فنی و عمرانی انتظار این است تا هدایت منابع مالی برای اجرا و تکمیل پروژه ها به صورت درست در اولویت قرار گیرد که انتظار می رود پروژه های نیمه تمام هر چه سریعتر به جهت رعایت حال ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۱:۱۵    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به حجم کار انجام شده ر زمینه برفروبی تاکید کرد: از ابتدای مهر تا پایان بهمن ماه 108 هزار و 700 کیلومتر باند برف روبی در این استان انجام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۱:۱۵    
حجت الاسلام والمسلمین ابوذر در بخشی از خاطراتش می گوید: دوست بنده آقای محمد روافی که استاد، شاعر و ادیب بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۱:۰۵    
مهربان علییوا (مهربان پاشایوا) از طرف پدری اصالتاً از آذربایجانی های ایران می باشد، که پدربزرگش میرجلال پاشایف نویسنده اهل ایرانی-آذربایجانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۰:۵۵    
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه ما به هیچ عنوان نمی توانیم تک ریالی به تیم باشگاهی بپردازیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۵    
عضو شورای شهر اردبیل گفت: سرمایه گذاری که می خواهد در اردبیل فعالیتی را در این شهر آغاز کند، باید حداقل 15 مورد موافقت های لازم را کسب کند که این پروسه اداری موجب شده سرمایه گذار ناامیدانه اردبیل را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۵    
بعد از چندین ماه خالی ماندن صندلی معاون عمرانی استاندار اردبیل، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل منصوب شد تا فهیمی بر این صندلی تکیه زده و امور را در دست گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۵    
نماینده مردم اردبیل تصریح کرد: ساماندهی وضعیت زنبورداران، تولید عسل را از شرایط سنتی خارج می کند و این امرموجب می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۵    
انوشیروان روحانی یکی از آهنگسازان معاصر است که بیش از پانصد آهنگ ساخته است که در حدود 250 اثر ضبط گردیده است اکثر آن ها از معروف ترین آهنگ های زمان خود بوده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۵    
نماینده گرمی اضافه کرد: اکنون جمعیت روستاهای استان اردبیل رو به سمت پیری رفته و قشر جوان و کاری منطقه روانه شهرهای پرجمعیت داخل و خارج از استان می شوند که تبعات آن در آینده جبران ناپذیر خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۵    
شهردار اردبیل گفت: این نردبان 56 متری از نمایندگی رسمی شرکت اتریشی روزامباور که براساس استانداردهای جهانی نردبان 56 متری تولید می کند، خریداری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۵    
محل برگزاری بازارچه نوروزی از ابتدای میدان جدیدالاحداث واقع در تقاطع بزرگراه ولایت(شوراسنتر) یا عطایی تا ابتدای شهرک نادری تعیین شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۵    
قطعی و وصلی های مکرر اینترنت سبب نارضایتی و کلافگی بسیاری از کاربران پارس آبادی شده و در این میان میزان قطعی اینترنت شرکت مخابرات بیش از دیگر شرکت هاست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۵    
"مهربان علیوا" با نام کامل مهربان عارف قیزی علیوا، از طرف پدری اصالتاً اهل خلخال است؛ میرجلال پاشایف (پدربزرگ مهربان)، متولد روستای اندبیل(شهرستان خلخال) در استان اردبیل بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۵    
شهردار مشکین شهر در خصوص ساماندهی معابر شهر گفت: متاسفانه 60 درصد معابر مشگین شهر نیاز اساسی به آسفالت ریزی دارد که برای اصلاح این معابر 280 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۵    
شنیده ها حاکیست سعید قادری شهردار بیله سوار مغان پس از شش ماه حضور در مسند شهرداری از سمت خود کناره گیری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۵    
اعضای شورای شهر اردبیل در مورد میزان دریافتی از شهروندان اختلاف نظر داشتند، که در این جلسه مبلغ 500 تومان، 1000 تومان، 2000 هزار تومان و 3000 هزار تومان مطرح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۱:۲۵    
عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: سهم شهرداری از پادگان ارتش 51 درصد از این منطقه است که اکثرا شامل عقب نشینی ها و معابر در خیابان امام و بزرگراه شهدا خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۵    
عضو شورای شهر اردبیل گفت: هیچ تحول اساسی در توسعه شبکه فاضلاب شهر اردبیل اتفاق نیفتاده است و اعتبارات این بخش در جاهای دیگری هزینه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۵۵    
کسانیکه که حق آموختن به زبان مادری را نادیده می گیرند، به طور آشکار زمینه نابرابر آموزشی هم فراهم می آورند چرا که کودکان با محروم ماندن از یادگیری زبان مادری، زبان دل و ذهن خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۵    
به گزارش ساوالان خبر; ر وز 21 فوریه از طرف یونسکو به عنوان روز جهانی زبان مادری نامگذاری شده است. نامگذاری این روز در کنفرانس عمومی یونسکو در سال 1999 به منظور کمک به تنوع زبانی و فرهنگی انجام شده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۵    
نیاز به بازنگری نظام آموزشی در قبال تنوع قومی و زبانی
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۵    
به گزارش ساوالان خبر; در پی واکنش های هزاران نفر به اظهارات دونالد ترامپ مبنی بر وقوع یک حملۀ تروریستی شنبه شب در سوئد، رئیس جمهوری آمریکا مجبور به واکنش شد. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۵    
بیستم مهر ماه سال جاری و همزمان با روز تاسوعای حسینی خبری مبنی بر فوت 2 عضو خانواده یکی از پزشکان تبریز در رسانه ها منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۵    
به گزارش ساوالان خبر; بهره برداری از پروژه خط دو قطار شهری مشهد به طول 14.5 کیلومتر با حضور فرمانده کل سپاه برگزار شد. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۵    
بسیاری از پیروان آیین هندو در این روز کوزه های نقره ایِ پر از شیر را بر روی سرشان گرفته و برای تمجید از تمام فرزندان متولد شده در آن سال در غارها قدم می زنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۵    
به گزارش ساوالان خبر; ایران خودرو علاوه بر واردات پژو 508 که به صورت CBU انجام می شود، از اواخر شش ماهه اول سال آینده واردات شاسی بلند 3008 پژو را نیز در برنامه دارد. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۵    
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مدیران مدارس برای جبران درسهای عقب افتاده دانش آموزان به خاطر تعطیلی مدارس به علت شرایط نامساعد جوی در استان برنامه ریزی و به برگزاری کلاسهای جبرانی اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۵    
می دانیم فرودگاه ما بین المللی است مثل شهرمان که کلانشهر است ولی هر چه با خودمان فکر می کنیم نمی توانیم هیچ شباهتی بین فرودگاه بین المللی سایر شهرها با فرودگاه خودمان پیدا کنیم!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۵    
طبق گفته معاون دادگستری استان اردبیل در سال 88 از هر 15 ازدواج یک مورد به طلاق منجر می شد در حالی که در سال 94 و 95 از هر پنج ازدواج یک مورد به طلاق کشیده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۵    
روزنامه وطن امروز متعلق به مهرداد بذرپاش از طیف اصولگرایان تنها روزنامه ای بود که از تایید دوباره عباس آخوندی وزیر راه و سازی توسط نمایندگان مجلس ناراحت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۵    
خانواده یک جوان پارس آبادی که فرزندشان دچار مرگ مغزی شده بود، با اهدای اعضای او جان پنج بیمار را نجات داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۰:۳۵    
رئیس سازمان نظام مهندسی اردبیل گفت: در شهرک آزادی اردبیل که اکثر ساختمان هایش یک طبقه بود یک دفعه ای ساختمان های 10 طبقه با خیابان های عریض ساخته شد که این نوع ساخت و ساز با غیرت آذربایجانی نمی خواند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
به گزارش ساوالان خبر; سردی هوا در روزهای اخیر در شهر اردبیل کمینه 10تا 19درجه سانتیگراد زیر صفر گزارش شده است. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
فرمانده انتظامی مشگین شهر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مشگین شهر موفق به دستگیری 2 قاچاقچی حرفه ای با 74 کیلوگرم مواد مخدر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۵    
شهردار اردبیل گفت: خواهرخواندگی دو شهر اردبیل و ولگاگراد در روسیه قدم اول در افزایش مناسبات تجاری بین این دو شهر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۵    
فرماندار گرمی مغان گفت: متأسفانه به دلیل نبود کارخانه آسفالت فعال در گرمی، آسفالت تولیدی از سایر مناطق آورده می شود که سبب افت کیفیت آسفالت و استهلاک زودرس می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۵    
با حضور فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر خلخال، بودجه 11.5 میلیاردی شهرداری خلخال تحویل شهردار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۵    
یکی از اهالی در خصوص این رسم قدیمی می گوید در این فصل که سوز و سرما همه جا را فرا گرفته است این نوع آیین های سنتی علاوه بر دلگرمی و امیدبخشی به مردم به آمدن بهار موجبات خوشحالی اهالی را در آستانه ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۵    
پس از یک هفته مسدود بودن راه روستایی آقبلاغ بخش مرکزی خلخال با تصمیم شورای مدیریت بحران شهرستان خلخال و بازگشایی این راه روستایی مشکلات اهالی مرتفع شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۵    
علی دایی در پی در گذشت پیشکسوت و خادم دلسوز ورزش اردبیل پیام تسلیتی صادر نمود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۵    
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان اردبیل گفت: کمبود پروازهای داخلی و خارجی یکی از موانع عمده در بخش گردشگری در استان اردبیل است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۵    
در چند روز گذشته شهرستان مشگین شهر شاهد بارش برف سنگین بود برفی که اکثر معابر عمومی، کوچه ها و خیابان های شهر و راه های روستایی شهرستان را بست و موجب گرفتاری مردم در منازل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۵    
تصاویر و گزارشات مردمی از اوضاع خیابان بازارچه مرزی بیله سوار حاکی از آن است که این مناطق وضعیت مناسبی نداشته و لازم است ستاد تسهیلات سفر نوروزی فکری به اوضاع غمبار محوطه بازارچه بکند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۵    
سفر به باکو برای ایرانی ها یکی از سفرهای ارزان و آسان به شمار می آید و روز به روز بر تعداد ایرانی های گردشگر در باکو افزوده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۵    
عده ای فکر می کنند که هر آنچه بوده به دیگری رسیده و او چیزی عایدش نشده است و عده ای هم می گویند نقشه را به من ارجاع بده اما آنهایی که کارمندان دولت هستند کار نکنند و استدلاشان هم این است که آنها حقوق ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۵    
رضا عبادی رئیس کانون وکلا ء و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استان اردبیل عنوان کرد: خدمات حقوقی کانون وکلاء قوه قضائیه استان اردبیل به افراد نیازمند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۵    
داوطلبان طرح ترمیم دیوارهای حرم امام حسین(ع)، هنگام کار کردن با معجزه جدیدی روبه رو شدند که قابل توجه است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۵    
قساوت های جنسی تروریست های داعش در میان زنان و دختران بی گناه عراقی و سوری هر روز ابعاد فجیع تری پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۵    
یک متخصص خون و سرطان گفت: مصرف قطره آهن راهی برای جلوگیری از بروز کم خونی در دوران بزرگسالی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۵    
در پی بارش های سیل آسای روزهای اخیر و طغیان رودخانه ها در استان بوشهر، عصر امروز مارهای سمی در سیلاب های بندر دیر مشاهده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۵    
امیر کاظمی، بازیگر سریال لیسانسه ها درباره ماجرای ازدواجش حرف های جالبی زد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۵    
خیانت به همسر ، خیانت به خانواده و ... را احتمالاً شما هم شنیده اید.اینگونه که معلوم است در جامعه های غربی این مسئله عادی شده و تنها به جایگاه اجتماعی یا جنسیت ربطی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۵    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت:روز پنج شنبه موج جدید بارشی وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۵    
این پیرمرد ‘ ظفر غریب زاده’ 78 ساله ساکن روستای پادوک از توابع شهرستان گچساران معرفی و گزارش شده در چند روز گذشته به همراه چند تن از اهالی روستا به قبرستان روستا رفته و اقدام به حفاری و آماده کردن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵    
انتهای پیام/
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵    
تصویر زیر آگهی اجاره ماهانه 35 میلیون تومان برای یک واحد در برجی در تهران است!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵    
دختر 19 ساله به مدت 7 سال همواره آرایش بصورت داشت و اجازه نداد کسی از رازش اطلاع پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵    
حضور یک خانم غرفه دار بی حجاب در غرفه هواپیمایی ماهان در نمایشگاه بین المللی در دهلی نو
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۲:۴۵    
دانشمندان طی مقاله ای که در نشریه انجمن زمین شناسی آمریکا منتشر شده از کشف قاره هشتم جهان خبر داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۲:۲۵    
به گزارش ساوالان خبر; سناتور مارکو روبیو در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که سناتورهای آمریکا لایحه ای را به مجلس سنا ارائه کردند که به بهانه بهره گیری ایران از هواپیمای تجاری برای آنچه که به ادعای آنان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۲:۲۵    
یک نهاد نظارتی به پدر و مادرها هشدار داده از خرید یک عروسک سخنگو به نام "دوست من کایلا" خودداری کنند چرا که فناوری به کار رفته در آن می تواند برای سرقت اطلاعات شخصی استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۲:۲۵    
وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی اعلام کرد: 30 اسفند امسال تعطیل رسمی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۲:۲۵    
هنر ایرانیان باستان باعث تخلیه سیلاب از این میراث جهانی در یک ساعت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۵۵    
ایرانسل حمله هکری به پنل حساب اینترنتی مشترکان را تایید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۲۵    
حضور این مادر و پسر آذربایجانی که با هزینه شخصی خودشان برای شرکت در مسابقات قرآنی به اردبیل رساندند باعث خوشحالی و شگفت زدگی برخی از شرکت کنندگان شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۲۵    
نماینده اردبیل، نیر، سرعین و نمین با اشاره به اینکه حجم موجود تصفیه خانه فاضلاب شهر اردبیل جوابگوی نیاز فعلی این شهر نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۵    
نماینده مردم گرمی گفت: لزومی ندارد افتتاح پروژه ها همزمان با مناسبت های مختلف باشد و حیف و میل بیت المال با نگه داشتن افتتاح پروژه برای حضر مسؤولان بلند پایه یکی از بزرگترین مشکلاتی است که اکنون ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۵    
به دلیل بسته بودن راه ها ماموران انتظامی با پای پیاده پس از بررسی آثار بجا مانده از خودروی سارق که در برف و کولاک گرفتار شده بود، پس از تعقیب و گریز 5 کیلومتری موفق به دستگیری این سارق سابقه دار شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۵    
برف نیم متری اردبیل هم نتوانست کاروان نذر کتاب انجمن مهر امید را که برای اهدای کتاب به مسجد روستای جناقرد سردابه حرکت کرده بود، متوقف کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۵    
امپراطور سرمای ایران ورکوردار گینس مهدی عاشوری در حال تمرین جهت شرکت در مسابقه حرفه ای مردان یخی ایران در مشگین شهر
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۵    
نماینده مردم اردبیل با اشاره به سابقه عضویت خود در شورای شهر اردبیل، اظهار کرد: در انتخابات شوراها حد نصاب رای وجود ندارد و تعداد کاندیداهای زیادی در آن شرکت می کنند معمولا افرادی که اسم و شهرتی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۵    
منصور حقیقت پور در خصوص شایعه حمایت ایران از ارمنستان در مناقشه قره باغ نیز ابراز داشت: هر کسی که این حرف را زده، غلط و اشتباه کرده است، و ما از اول هم با ارمنستان روابطمان عادی بوده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۵    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه با توجه به اینکه از تاکسی های ون در اردبیل استقبال آنچنانی انجام نمی گیرد ...
مشاهده نتایج بیشتر...