سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۶:۲۲Jan 2017 17

ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

  ۲ ساعت پیش  
تصویر زیر آخرین جشن تولد آیت الله هاشمی را در کنار همسرشان نشان می دهد.
  ۲ ساعت پیش  
در پی درخواست خانواده سهیلا جورکش (قربانی اسیدپاشی اصفهان)، از وزیر امور خارجه کشورمان برای ایجاد تسهیلات لازم جهت سفر او به خارج از کشور برای ادامه درمان ...
  ۲ ساعت پیش  
خواننده پاپ روسی ، ویکا تسیگانووا (Вика Цыганова)یک شال کشمیری که با پوست سمور تزیین شده بود را برای همسر ترامپ فرستاده است.
  ۲ ساعت پیش  
یک شرکت نوآوری و مهندسی آمریکایی در نیویورک تا 45 سال آینده به دنبال ساخت یک آسمان خراش بسیار بلند برای تصفیه هوا است.
  ۳ ساعت پیش  
خانه کوچک یک بازیگر را ببینید که دفتر کارش هم هست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۱:۰۳  
مقاله دوره آموزش اخلاق حرفه ای در مدیریت رسانه توسط مرکز توسعه آموزشهای مجازی پارس ارائه شده است و می کوشیم که با رعایت اصول اخلاقی مبتنی بر ارزشهای انسانی و سازمانی در قالب یک نظام ارزشی به حرفه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۳  
شی ء دیده شده در آسمان تهران کوآد کوپتر بوده است که وارد محدوده پرواز ممنوع شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۳  
بسیاری از ما شیفته طعم تند و آتشین چیلی ها هستیم. حال سوال اینجاست که آیا آن ها می توانند برای ما مضر باشند؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۳  
این بره با علائم بیماری هیدروسفالی (آب آوردگی)، بیماری شکاف کام و فک به دنیا آمد و 6 ساعت پس از تولد فوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۳  
فیش های حقوقی وی نشان می دهد که نامبرده رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به صورت ماهیانه دریافتی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
پس از آنکه شرکت کلمبیایی Avianca از خرید ایرباس A321 سفارشی خود صرف نظر کرد و منتظر پایان یافتن فرایند تولید این محصول نشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
در این بین مهد کودک های کشور نروژ ملزم به اجرای برنامه ای عجیب و خشن در رابطه با این حیوانات هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
اگر می خواهید بدانید که این ستاره ها کدامند، با ما همراه باشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
در جریان سفر ملکه هلند به ایران در سال 1342 وی با حضور در خزانه جواهرات سلطنتی از تاج محمدرضاشاه و دیگر جواهرات خاندان پهلوی و قاجار بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
به گزارش ساوالان خبر؛ ر وباهی بر اثر شدت سرما در محدوده شهرستان چالدران آذربایجان غربی یخ بسته و به مجسمه تبدیل شده است. انتهای پیام/
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
ایمپلنتها پایه هایی از جنس تیتانیوم خالص هستند که درون استخوان فک گذاشته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
مجله رسمی کنفدراسیون آسیا مصاحبه ای با سردار آزمون انجام داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
اگر پورشه بخواهد یک خودروی آفرودی را ارائه دهد، کدام خودرو برای آفرود انتخاب خواهد کرد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
این دختر نوجوان که الکساندر نام دارد، در شب شنبه با پدر خود جر و بحث شدیدی داشته که همین مسئله باعث بیرون رفتن او از خانه در شب و رفتن به این آسمان خراش شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
تاکنون برای تامین امنیت روز تحلیف حدود 100 میلیون دلار هزینه شده است. در این مراسم حدود 5 هزار نیروی ارتش آماده خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
احتمالا والدین و یا مادر این کودک با قصد قبلی و بنا به دلایل نامعلوم کودک را که حتی لباس هم بر تن نداشته در بیمارستان امام خمینی(ره) شهر خمین رها کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۳  
این سکانس مربوط به بازی سحر قریشی است که باید از ارتفاعی بلند در جاده چالوس به پایین می پرید. به دلیل حساسیت ساعت ها گروه مشغول فراهم کردن مقدمات بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۸  
شهردار اردبیل می گوید: نیازهای یک شهر فقط نیازهای عمرانی نیست بلکه باید در راستای توسعه فرهنگی و اجتماعی نیز گام های اساسی برداشته شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۸  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: نتیجه آزمایش موارد مشکوک آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در گرمی و حاشیه رود ارس مثبت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۸  
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: تمام وعده ها ومصوبات سفر نوبخت معاون رئیس جمهور به اردبیل تحقق یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۳  
رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: در 9 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته آمار تصادفات فوتی درون شهری در استان اردبیل 52 درصد افزایش داشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۳  
عدیل سروی از وارد شدن 5 هزار و 200 میلیارد ریال خسارت از جانب بارش تگرگ، سرمازدگی بهاره و یا حوادث مختلف طبیعی به کشاورزان و باغداران این استان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۳  
رئیس اتحادیه تالار و چلوکبابان اردبیل گفت: در سال جاری 16 مورد ابطال پروانه در میان فعالان اقتصادی حوزه تالار و چلوکبابان استان اردبیل داشتیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۳  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل با اشاره به وجود 25 نقطه حادثه خیز در سطح جاده های استان و 167 نقطه حادثه خیز در جاده اختصاصی محدوده کشت و صنعت مغان افزود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۳  
اعتراض مردم پارس آباد در تداوم اعتراضات سه ماه اخیر بوده است، در چند ماه اخیر استاندار نیز تصمیم به معلق کردن شهردار گرفت اما با رایزنی ها برای جلوگیری از آسیب به شهر و شهروندان از شهردار درخواست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۳  
به گزارش ساوالان خبر؛ روز گذشته یک مرد نانوا بخاطر فشاراقتصادی وبی توجهی به درخواست وی درمقابل اداره صنعت وتجارت استان اردبیل اقدام به خودسوزی کرد که متاسفانه با 60 درصد سوختگی در بیمارستان تبریز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۸  
به گزارش ساوالان خبر؛ ایرج فتحی دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی به همایش های پرهزینه اما کم رونق در سطح شهر اشاره کرد و نوشت: ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۸  
به گزارش ساوالان خبر؛ جواد زنجانی در مراسم گرامیداشت هفتمین روز ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای ارزشمند آیت الله ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۸  
به گزارش ساوالان خبر؛ محمد زینالی اناری در تازه ترین یادداشت خود به یکی از زیرساخت های اردبیل اشاره کرد و نوشت: دو، سه دهه پیش برای اردبیل فرودگاه ساختند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۳  
فرزاد تقی زاده در کانال شخصی خود بنام آرتاویل نیوز نوشت: طبق آخرین شنیده ها متاسفانه، احمد ارشدی نانوای اهل محله نیار اردبیل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۳  
فرماندار شهرستان پارس آباد مغان با تکذیب تغییر بخشداران اصلاندوز و اسلام آباد گفت:در آستانه انتخابات آتی برنامه ای برای تغییر بخشداران نداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۸  
خودروی گران قیمت پس از برخورد با دیواره پارکینگ و تخریب آن به رمپ ورودی پارکینگ سقوط کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۸  
"پرینکا چوپرا" بازیگر بین المللی سینمای بالیوود که به تازگی بازی در فیلم سینمای "مامور سه ایکس" را پشت سر گذاشته دیروز بر اثر سقوط از ماشین در یک صحنه اکشن راهی بیمارستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۸  
هفتمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم مطهر امام(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۸  
با تصویب مجلس، کلیه مردان شاغل که صاحب فرزند می شوند، از دو هفته مرخصی اجباری تشویقی برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۸  
دالیا ماری آرانا نام دختر بچه ای چهارساله است که تاکنون بیش از هزار کتاب مطالعه کرده و به خاطر این امتیاز درخشانش، جایزه ای دریافت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۴۸  
همزمان با فرار شاه، مردم در سراسر ایران به خیابان ها آمدند و با پخش شیرینی، این رویداد مهم تاریخی را جشن گرفتند و 26دی ماه 57 نقطه عطف دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۴۸  
نمایندگان مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف کردند طرح لازم برای ایجاد بیمه تأمین اجتماعی زنان خانه دار حداقل دارای 3 فرزند را تهیه کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۸  
فرماندار گرمی تصریح کرد: متاسفانه شاهد ضعف نظارت در تعاونی مرزنشینان شهرستان های مرزی هستیم که باعث می شود بیش از 100 میلیارد ریال خارج از دست اعضا به دست چند نفر دلال برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۸  
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اردبیل با انتقاد از اسکان غیرقانونی جهاد دانشگاهی در ساختمان اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی گرمی، تصریح کرد: خود اداره کار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۸  
مدیرکل بهزیستی استان متذکر شد: تحقیقی که برای 660 نفر در اردبیل انجام شده نشان می دهد که بیکاری، شخصیت پرخاشگر و تکانشی بیشترین گرایش به اعتیاد را موجب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۵  
به گفته قرآن نویس، مدارس سیار در مناطق مختلف استان اردبیل راه اندازی می شود تا با استفاده از این مدارس نیازهای قشر مظلوم کودکان سرطانی را برطرف شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۵  
فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از دستگیری بیش از 600 معتاد متجاهر در استان خبر داد و گفت: از این تعداد 205 نفر به مراکز ترک اعتیاد اجباری انتقال یافته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۷  
مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل با اشاره به اینکه به مشاهده مرگ پلیکان ها در حاشیه رود ارس و همچنین تلف شدن طیور بومی در روستایی در شهرستان گرمی، نسبت به شیوع آنفلوآنزای مرغی در استان اردبیل هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۲  
فرماندار اردبیل گفت: متأسفانه با وجود توسعه شهر در برخی شهرک های جدید با کمبود مدرسه مواجهیم و این موضوع مشکلاتی برای دانش آموزان و والدین آن ها به وجود آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اردبیل گفت: در 14 کیلومتری مسیر اردبیل به سرعین 33 هکتار زمین پیش بینی شده و قرار است پارک جنگلی الماس در این مکان ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷  
رییس جامعه جراحان ایران نبود امنیت اجتماعی و اقتصادی را عامل اصلی مهاجرت پزشکان اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷  
به گزارش ساوالان خبر؛ حسام الدین قاموس مقدم، کارشناس ارشد حقوق جزا در ایسنا نوشت: از لحظه انتشار خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷  
این عکس مربوط به 70 سال پیش است که بخاطر دزدی از زائران سر بریده شده او در وسط شهر جده عربستان برای عبرت دیگران به دار کشیده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷  
معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل با تاکید بر نقش مهم نورپردازی در زیباسازی و جلوه گری شهر، از تلاش مجموعه شهرداری برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت نورپردازی در زیباسازی شهر اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷  
دانشمندان برای نخستین بار توانستند از اژدهای دریایی یاقوتی در طبیعت فیلم بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷  
رئیس مجلس فوت والد نماینده رشت را تسلیت گفت. در این هنگام یکی از نمایندگان که به گمان خودش نکته سنجی کرده بود، تأکید کرد که پدر این نماینده فوت کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۷  
روز گذشته یک مرد نانوا در مقابل اداره کل صنعت و معدن و تجارت استان اردبیل اقدام به خودسوزی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۷:۵۷  
اهدای اعضای 2 بیمار مرگ مغزی اردبیلی گل آقا محمدی و تابس عباسی به 7 بیمار نیازمند پیوند عضو جانی دوباره بخشید و امید به زندگی را در دل این بیماران و خانواده های آنها زنده کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۷:۲۷  
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: در تعطیلات نوروزی برگه ارشادی بجای جریمه مالی به تخلفات غیرعمدی در جاده های این استان صادر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۲  
رکود ساخت و ساز و کاهش بودجه های عمرانی باعث شده تا کارخانجات سیمان با کمبود تقاضا در بازار مواجه شوند و به تدریج به مرز تعطیلی برسند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۲  
کهنسال اردبیلی به یاد دارد که در گذشته با آغاز فصل سرما زنان دست به کار پختن قره حالوا می شدند و حالوا در گلوله های درشت در محل مناسبی به مانند آذوقه نگه داری می شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۲:۴۲  
وی تاکید کرد: اصلاح طلبان یک کاندیدا داردند، آقای روحانی و بس. نفر دومی نیست. اعتدالیون نیز همینطور. و همچنین تا جایی که من اطلاع دارم اصولگرایان معتدل و عاقل نیز در حمایت از روحانی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۲:۲۷  
شهردار مشگین شهر با اشاره به اینکه در سال های گذشته فردی در سن 65سال استخدام و هم اکنون در سن 72 سالگی کار خدماتی انجام می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۲۷  
تعدادی موجود عجیب در یک خانه در کشور آفریقای جنوبی کشف شد که موجب شوکه شدن اهالی خانه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۱۲  
باراک اوباما با پایان دوره ریاست جمهوری اش در حال ترک دفتر خود در کاخ سفید است در حالیکه امضای وی تا همیشه در مریخ خواهد ماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۵۷  
در تاریکی بیایان فریاد رسی نیست، راننده شیطان صفتی که در پوشش مسافرکش زن جوان را سوار کرده و او را به بیابان کشانده است،می خواهد او را مورد اهداف شیطانی خود قرار دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۴۲  
فیلم یادگاری مهدی هاشمی و همراهان با تابوت مرحوم آیت الله هاشمی در آمبولانس و اصرار به عکس گرفتن و گریان نشان دادن خود!!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۴۲  
آیت الله هاشمی در روز رحلتشان داخل استخر سکته می کنند، تا محافظان متوجه شوند و ایشان را بیرون بیاورند و سوار آمبولانس کنند، علائم حیاتی از بین رفته بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۷  
از هیولای ترامپ نیز در مراسم تحلیف رونمایی خواهد شد. این خودرو شامل کیسه های خون اضطراری، توپ های پرتاب کننده های گاز اشک آور و درب های بسیاری سنگینی است که از داخل قادر به باز شدن نیستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۷  
گفته شده که کاتلین پس از آنکه مورد سو استفاده یکی از اعضای خانواده اش قرار گرفته، دست به خودکشی زده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۷  
به گزارش ساوالان خبر؛ سگ باراک اوباما، رئیس جمهور در حال رفتن امریکا صورت یک دختر 18 ساله را گاز گرفت. صورت این دختر را بخیه زده اند اما پزشک معالج وی می گوید که ممکن است جای این زخم باقی بماند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۷  
جرای انگشتر عقیقی که سردار قاسم سلیمانی به همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی داد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۷  
به نوشته این کانال اسامی برخی از این افراد که تاکنون حمایت و همراهی خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرده اند، از حامیان دولت قبلی بوده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۲  
مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان اردبیل از صدور مجوز زیست محیطی تولید برق از زباله استان خبر داد و گفت: واحد تولید کمپوست و برق از زباله شهری مورد بررسی قرار گرفته و مجوز زیست محیطی آن صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۷  
طبق آماز در 4 سال گذشته پنج مدیرکل، چهار مشاور استاندار، پنج معاون مدیرکل و بیش از 10 مسوول شهرستانی مسوولیت امور را در پست های مدیریتی مختلف بر عهده گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷  
شهردار اردبیل گفت: این مجموعه در سال های گذشته خدمات پیشگیرانه ای را در رابطه با سلامت شهروندان اتخاذ کرده است تا بتوان به شعار شهروند سالم، شهر سالم دست یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۷  
در این خبر "دیروز و امروز رئیس جمهور" پیر شدن اوباما در سال های ریاست جمهوری را به تصویر کشیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۱  
به نوشته این کانال اسامی برخی از این افراد که تاکنون حمایت و همراهی خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرده اند، از حامیان دولت قبلی بوده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۱  
طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، انتخاب ریاست و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی مجمع تشخیص مصلحت نظام بر عهده مقام معظم رهبری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۱  
خودرو فورد موستانگ که جزء خودروهای لوکس حال حاضر دنیا محسوب می شود در خیابان امام خمینی (ره) شهر پارس آباد مغان مشاهده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۶  
فهرست یارانه پرداختی به نشریات استان اردبیل در 6 ماه اول سالجاری منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۶  
مدیرکل صداوسیمای استان اردبیل گفت: بنده پنج سال است در اردبیل حضور دارم و متأسفانه بسیاری از مشکلات حوزه گردشگری به قوت خود باقی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۱  
به گزارش ساوالان خبر؛ 26دی ماه مصادف با بیست و یکمین شهادت سردار شهید بنامعلی محمدزاده فرمانده گردان مقداد و قائم مقام تیپ ذوالفقار لشکر 31 عاشورا است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۱  
مدیر جهاد کشاورزی گرمی مغان گفت: بیش از 46 نوع گونه گیاهی دارویی در این شهرستان وجود دارد که به صورت طبیعی رشد می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۱  
هفته گذشته گزارش یک مورد شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان اردبیل توسط سازمان دامپزشکی کشور در خبرگزاری ها منتشر شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۲:۲۶  
به گزارش ساوالان خبر؛ افسانه پاکرو می گوید: الان برای فیلم بلند آماده ام و حتی توانایی ساخت سریال را هم دارم ولی این دلیل نمی شود که فیلم کوتاه را کنار بگذارم. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۲:۲۶  
تصادف وحشتناک پژو با پراید در محور گرمی به بیله سوار متاسفانه 2 کشته و 5 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۲:۲۶  
به گزارش ساوالان خبر؛ سایت دولت بهار توزیع کنسرو مرغ رایگان در برخی مناطق خوزستان را اقدامی تبلیغاتی در آستانه انتخابات دانست و نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۶  
در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به زندگی اولین کارمندان شرکت مایکروسافت و این که در حال حاضر چه فعالیت هایی انجام می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۱  
به گزارش ساوالان خبر؛ آیت الله هاشمی رفسنجانی به نوشتن خاطرات روزانه معروف بود و کتاب خاطرات او در سال های مختلف به چاپ رسیده است اما سال های زیادی چاپ نشده باقی ماند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۲۶  
افشای مسائلی در خصوص رابطه رئیس جمهور منتخب آمریکا با روسیه تیتر اول برخی رسانه های جهان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۱  
دست خط آیت الله هاشمی دو روز قبل از رحلت در مراسم عقد "دختر یاسر"
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۶  
امام جمعه پارس آباد بیان کرد: متاسفانه برخی قراردادهای میلیاردی و تفاهمنامه های نامعقول از سوی دولت نه تنها برای اشتغال کمک نمی کند بلکه موجب بیکاری جوانان کشور می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۵:۱۲  
گفته شده که دونالد ترامپ در هتل ریتز مسکو که هر شب اقامت در آن 14 هزار پوند هزینه برمی دارد، به چند کارگر جنسی پول داده تا بر روی تخت محل استراحت باراک و میشل اوباما "ادرار کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۴:۱۲  
به گزارش ساولان خبر؛ استاد محمدحسین شهریار در سال 1363 قطعه شعری را در وصف نمازجمعه های هاشمی با عنوان پای خطبه های رفسنجانی سرود و با دستخط خود برای امام جمعه تهران فرستاد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۴:۱۲  
یک گروه 150 نفری زنان در مناطق قوش تیپه و درزآب ولایت جوزجان، علیه داعش سلاح به دست گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۳:۲۷  
منبع: خبرگزاری صدا و سیما انتهای پیام/
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۳:۱۲  
عصر ایران: باراک اوباما اخیرا به شوخی گفت دوست دارد وقتی دوران ریاست جمهوری اش به سر آمد در اسپاتیفای کار کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۲:۲۷  
رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: یاسمن فرمانی و سمیه خرمی دو فوتبالیست بانوی اردبیل به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان دعوت شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...