چهارشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۱:۴۶Oct 2017 18

ساوالان خبر (savalankhabar.ir)

ساوالان خبر 29 اسفند 1394 ساوالان خبر 1 فروردین 1395 ساوالان خبر 1 فروردین 1396 ساوالان خبر 1 اردیبهشت 1396 ساوالان خبر 31 خرداد 1396 ساوالان خبر 7 تیر 1396 ساوالان خبر 1 مرداد 1396 ساوالان خبر 31 شهریور 1396 ساوالان خبر 1 مهر 1396 ساوالان خبر 2 مهر 1396 ساوالان خبر 3 مهر 1396 ساوالان خبر 4 مهر 1396 ساوالان خبر 5 مهر 1396 ساوالان خبر 6 مهر 1396 ساوالان خبر 7 مهر 1396 ساوالان خبر 8 مهر 1396 ساوالان خبر 9 مهر 1396 ساوالان خبر 10 مهر 1396 ساوالان خبر 11 مهر 1396 ساوالان خبر 12 مهر 1396 ساوالان خبر 13 مهر 1396 ساوالان خبر 14 مهر 1396 ساوالان خبر 15 مهر 1396 ساوالان خبر 16 مهر 1396 ساوالان خبر 17 مهر 1396 ساوالان خبر 18 مهر 1396 ساوالان خبر 19 مهر 1396 ساوالان خبر 20 مهر 1396 ساوالان خبر 21 مهر 1396 ساوالان خبر 22 مهر 1396 ساوالان خبر 23 مهر 1396 ساوالان خبر 24 مهر 1396 ساوالان خبر 25 مهر 1396 ساوالان خبر 26 مهر 1396 
  ۳۳ دقیقه پیش    
رودخانه قره سو، توده کوهستانی و آتشفشانی سبلان را دور می زند و پس از عبور از قره داغ در اصلاندوز به رود بزرگ ارس می پیوندد.
  ۱ ساعت پیش    
عکسی از اردبیل قدیم به روایت منصوری
  ۲ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: متاسفانه بیش از حد مجاز و 5 برابر ظرفیت تعریف شده استاندارد از دشت اردبیل آب برداشت شده که این امر سبب نشست دشت اردبیل شده است.
  ۳ ساعت پیش    
ساوالان خبر (savalankhabar.ir) انتهای پیام/
  ۴ ساعت پیش    
عسگر عطایی گفت: فرمانداری به استناد بند ب ماده 1 آیین نامه اجرایی شرایط احراز تصدی شهردار و همچنین تبصره 2 بند 3 ماده 1 آیین نامه مذکوسوابق اجرایی ارائه شده را موثر ندانسته لذا با تبصره 8 ماده 1 آیین ...
  ۴ ساعت پیش    
تفکر ترامپ دچار یک دیترمینیزم منحط تاریخیست و پر واضح که تلاش او برای پیشگیری از تولد یک ساختار محتوم جهانی که متکی بر نظام چند قطبی متکثر بین المللیست،پاسخ نخواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۲    
انتظار می رفت منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی مشگین شهر، با دقت در انتخاب گزینه ها، به جای صرف وقت و هزینه در انتخاب شهردار به فکر برنامه ریزی برای شهر بودند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۱    
فقر، بیکاری و مهاجرت در شهرستان نیر کلمات تکراری هستند که تا امروز گویا راهکاری ثمربخش برای آن پیدا نشده و همه طرح ها و برنامه ها در حد شعار باقی مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۳    
یکی از سایت های کرمانشاه در مورد یکی از گزینه های مطرح استانداری اردبیل نوشت: استاندار معزول کرمانشاه که این استان را از رتبه پانزدهم بیکاری کشور به شکل دست نیافتنی به رتبه نخست رساند برای استانداری ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۳    
محمد جواد آذری جهرمی از حمله شب گذشته به تعدادی از وب سایت های ایرانی خبر داد و در عین حال گفت: این حملات شناسایی و دامنه آنها کنترل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۳    
ماموران پلیس پایتخت موفق شدند یک سارق حرفه ای که میلیاردها تومان چک بانکی را از انبار یکی از بانک های کشور به سرقت برده بود دستگیر کنند و این در حالی است که بانک مذکور اطلاعی از به سرقت رفتن این چک ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۶    
اهورا پسربچه دو ساله با مادر و ناپدری خود در محله لاکانی رشت زندگی می کرد. مادر اهورا سال گذشته از پدر اهورا طلاق گرفته و با مردی ازدواج کرده بود که حالا با عنوان قاتل اهورا شناخته می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۰    
کیفرخواست متهمان پرونده معروف به خرچنگ های سیاه به اتهام افساد فی الارض و دیگر اتهامات سنگین از سوی نماینده دادستان مشهد صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۱    
سخنگوی فراکسیون حج و زیارت مجلس میزان واقعی هزینه های زائران برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۱    
شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی، متهمان یک باند بزرگ قاچاق دختران را مجموعاً به تحمل 10 سال حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۹    
مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خوزستان دررابطه با تنبیه بدنی دانش آموزی در شهرستان شوش که منجر به آسیب شنوایی شده است، توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۲    
یک روزنامه صبح امروز در ستون صرفا جهت اطلاع در ادعایی از بازداشت یک مقام قضائی اردبیل به اتهام مسائل اخلاقی خبرداد در حالی که پیگیری های حکایت از نادرست بودن این موضوع دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰    
شب های شهر گرمی به واسطه قرارگیری در میان چند کوه، زبانزد عام و خاص بوده و زیبایی های آن در شب ها نقل محافل است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۱    
شهرام معتدل گفت: بازنشستگان کشور می توانند از تخفیف 50 درصدی اقامت در هتل ها و اقامتگاه های ایران گردی و جهانگردی سراسر کشور استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۰    
بنه های زعفران سازگار با شرایط آب و هوایی سردسیر در اردبیل توسط حسن بیگناه از کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تولید شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰    
محمد رضا یعقوبی گفت: اتصال سیم برق اصلی ترین علت این حادثه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۷    
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات ترامپ بیشتر از آنکه از جایگاه اقتدار باشد از سر استیصال است که این خود در تاریخ آمریکا و بین روسای جمهورشان بی سابقه است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۴    
گروه هنر و تجربه بعد از دو سال فعالیت در پایتخت در حرکتی متفاوت برای اکران فیلم های توقیف شده در سینماهای استان ها حضور یافته به طوری که این بار نیز سینما انقلاب اردبیل میزبان این گروه بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۴    
رئیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گفت: در نیمه اول امسال بیش از 3 هزار و 50 استاندارد در کشور تدوین کرده و یا مورد تجدیدنظر قرار دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۱    
نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: تمام شرایط برای سرمایه گذاری کشورمان در مجارستان مهیاست و ما شاهد اعزام و پذیرش هیات های تجاری فی مابین هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۸    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در حج و زیارت استان اردبیل گفت: تاکنون در سامانه سماح بیش از 2 هزار و 500 نفر از اهالی استان اردبیل برای پیاده روی اربعین ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۵    
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: انفجار جمعیت سالمندی در سال 1405 در کشور پیش بینی می شود که به دنبال آن معلولیت های بینایی نیز قابل پیش بینی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۹    
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل از پیش بینی ساخت و تحویل 800 واحد مسکن مهر برای روشندلان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۶    
نیروگاه مقیاس کوچک CHP در شهرستان مشگین شهر کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۶    
شهردار اردبیل در بیانیه ای اظهارات رئیس جمهور آمریکا را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۷    
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: با همکاری شورا و شهرداری اردبیل صدا و سیمای مرکز اردبیل آماده راه اندازی رادیو شهر در مرکز استان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۷    
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اردبیل از آغاز آمارگیری کلنی های زنبور عسل در مناطق مختلف این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۵۷    
مردم می پرسند چقدر می گیرید سوریه می روید؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۵۱    
دالما مارادونا با پدرش در مورد ازدواج جدیدش حرف زد و از وی خواست که این موضوع پنهان بماند
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۴۵    
مارال 23 ساله شبیه زنهای سی و چند ساله می شود و چهره فرشته 26ساله، به 45ساله ها می ماند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۶    
مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی شَنِل به کارگردانی حسین کندری شب گذشته یک شنبه 23 مهر در پردیس چارسو برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۳    
"دویچه وله" تهران را "پایتخت جراحی بینی در دنیا" می خوانند و به گفته رییس "انجمن جراحان پلاستیک" روزانه حدود 300 عمل جراحی زیبایی بینی در تهران انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۸    
در یکی از برنامه های آشپزی که بصورت زنده از صدا و سیما پخش می شد، ظرف روی اجاق گاز بطور ناگهانی ترکید واکنش مجری در این برنامه دیدنی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۶    
در این نمایشگاه، موتور پرنده ای موسوم به اسکورپیون که طراحی و ساخت آن به عهده شرکت روسی هاورسرف بود خودنمایی کرد که تلفیقی از پهپاد و موتور سیکلت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۵    
فیضی درباره علت تاخیر در طرح این لایحه افزود: به دلیل نبود توافق دولت و کمیسیون اقتصادی بر سر محدوده منطقه آزاد و انتظار در ارایه نقشه های مصوب توسط دولت به ابن کمیسیون شاهد تاخیر در تصویب نهایی این ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۰    
انتشار تصاویر قطع درختان سیب یک باغ در فضای مجازی آنهم به بهانه مشکل فروش و قیمت پایین محصول در فصل برداشت تلنگری برای مسئولان بود اینکه همه حواس ها باید به باغدارانی باشد که چشم امیدشان را به محصول ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵    
فریدون بابایی گفت: امسال با وجود خشکلی و گرمی هوا میزان آتش سوزی ها در مراتع شهرستان تا 80 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۱    
شاهین پاست گفت:در برخی از مناطق استان اردبیل قدمت شبکه آب بالای 50 سال است که باعث به هدر رفتن آب می شود و نیاز به اصلاح دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵    
حسین نجف زاده از رسیدگی و صدور حکم 115 فقره پرونده قاچاق طی 6 ماهه اول سال جاری در شهرستان پارس آباد مغان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۶    
یک زوج کارآفرین پارس آبادی با راه اندازی پرورش قارچ علاوه بر اینکه مایحتاج زندگی خود را تامین می کنند برای یک نفر هم اشتغالزایی ایجاد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۸    
با گرم شدن آب دریا موجودات دریایی ژله ای زهرداری در سواحل جنوبی انگلستان مشاهده شده که شبیه به گونه ای از عروس های دریایی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۸    
اقبال عباسی گفت: استانداری دستگاه حاکمیتی است و وظایف و مسوولیت مدیران ستادی استانداری به مراتب سخت تر است و باید با جدیت بیشتر تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵    
زهره هراتیان رئیس مرکز پزشکی فوتبال ایران ایفمارک دلیل مرگ دروازه بان اندونزیایی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۲    
سرپرست پلیس امنیت استان فارس گفت: زائران اربعین از دریافت عروسک ها و بسته های مشکوک در طول سفر یا آوردن آنها به ایران خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶    
در حاشیه عملیات بازداشت موادفروشان شهر کرمانشاه کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶    
سیدحسن حسینی شاهرودی گفت: مذاکره با عربستان سعودی درباره برگزاری حج عمره تاکنون به نتیجه نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۳    
این روز ها کمیته اخلاق در انتظار بازی تیم های پرسپولیس و الهلال است و شاید به زودی در مورد تصاویر منتشره از بازیکن سرخپوشان پایتخت حکم صادر کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
با اینکه رانندگی بدون گواهینامه برای افراد برخی جوامع خاطره است اما در سیدنی زنی که 23سال بدون گواهینامه رانندگی کرده بود، حسابی خبرساز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۷    
در این مطلب طرح عجیب تیشرت "علی ضیا" را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۴    
دانشجوی حقوق پس از درگیری با نامزد 18ساله اش، او را خفه و جسد این دانشجوی پزشکی را در جاده شهریار رها کرد. پسر جوان 3 روز پس از قتل، قفل سکوتش را شکست و به این جنایت پنهان اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱    
شامگاه یازدهم بهمن سال گذشته مرد جوانی با مراجعه به اداره پلیس نظرآباد از ناپدید شدن همسر 30 ساله اش به نام سحر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵    
اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس در مورد قلیان کشیدن ورزشکاران نظر متفاوتی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۷    
بشیر خالقی گفت: در خصوص معرفی یا انتخاب استاندار اردبیل همچنان در حال بررسی نامزدهای پیشنهادی هستیم و هر آنچه که در فضای مجازی مطرح می شود شایعه ای بیش نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱    
فرماندار قصرشیرین از توقف مبادلات تجاری و تردد مسافر از مرز "پرویزخان" خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
روز اولی که دخترم را به خانه آوردیم، دور از چشم همسرم یک نامه نوشتم برای آقای ضرغامی که در آن زمان معاون وزیر بودند، فکس کردم. پنج دقیقه بعد ایشان به منزل ما تلفن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲    
وقتی از من سوال می کنند که شما چند درصد مجروحیت دارید می گویم که دو دست می شود 70 درصد و دو چشم هم 70 درصد که می شود 140 درصد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲    
نگهداری سایت کلوب دات کام با شرایط فعلی، محدودیت ها و عدم تمایل به توسعه آن بیش از این صلاح نیست و شرکت صباایده تصمیم به خاموشی این سرویس در انتهای پاییز دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶    
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین درباره وضعیت امنیتی در کربلا گفت: مسئولیت امنیت زائران اربعین مستقیما برعهده عراق است، اما برای افزایش ضریب امنیت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰    
عضو هیئت رئیسه هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از صندوق ذخیره فرهنگیان، آخرین اخبار تخلفات در این صندوق را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
احمد قنبری گفت: میزان جرایم سرقت در 6 ماه اول امسال در این شهرستان نسبت به سال گذشته 91 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۶    
مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل از تکمیل و افتتاح مدرسه روستای طولش از توابع خلخال تا یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۳    
صدیف فرمان گفت : در 6 ماه اول سال جاری از 8 مورد تجاوز به حریم راه بطور قاطع جلوگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۷    
در سه هفته سپری شده از فصل پاییز دمای هوای اغلب مناطق استان به حدی کاهش یافته که به یکباره فصل زمستان جایگزین تابستان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۴    
کریم حاجی زاده گفت: مراتب ثبت ملی بیمارستان فاطمی اردبیل از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی به سرپرست استانداری اردبیل ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲    
یوسف ا حمدی گفت: 67.7 درصد از بی سوادان جمعیت 10 الی 49 ساله این استان را زنان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۹    
ساماندهی وضعیت ترافیکی شهرستان گرمی به خصوص در حوزه سد معبر و حل مشکل محل سواری های روستایی و بین شهری از جمله انتظارات اهالی در طول سالیان اخیر بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰    
ولی ملکی گفت: در استان اردبیل سه شهرستان مشگین شهر، خلخال و کوثر نیز به عنوان پایلوت توسعه فرش دستبافت انتخاب شده اند و امید می رود این طرح منجر به رونق تولید فرش در هر سه شهرستان شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷    
اسد حسن زاده گفت: با توجه به اهمیت کارت ملی هوشمند در جامعه نیاز است که همگان هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام این کارت اقدام کنند چرا که درغیر این صورت برای دریافت خدمات اجتماعی دچار مشکل می شوند و از ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۴    
یک شیر نر و ماده وقتی از حضور یک تمساح در کنار رودخانه باخبر می شوند، سریع و بصورت ماهرانه اقدام به شکار او می شوند، حرکات شیر وتمساح در این فیلم دیدنی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۱    
این روزها بچه دزدی برای بسیاری از مجرمان امر عادی شده است که در فیلم زیر این موضوع کاملا مشخص شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۱    
میرعلی رحیمی زاد با بیان اینکه این پروژه با اعتبار بالغ بر 500 میلیارد ریال اجرا می شود گفت: این مبلغ بیش از اعتبار عمرانی یک ساله شهرستان است که توسط بخش خصوصی تنها در یک بخش سرمایه گذاری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۲    
نایب رییس شورای شهر اصلاندوز گفت: پس از بررسی های همه جانبه و اتخاذ تصمیم در خصوص انتخاب شهردار، افرادی به عنوان کاندیدا جهت تصدی سمت شهرداری مطرح هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۲    
.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۲:۲۱    
هیچ توضیحی جز اینکه این عکس مربوط به افتتاح طرح آبرسانی در شهر نیر است، نداریم. اگر شما اطلاعات تکمیلی در مورد این عکس دارید می توانید برایمان ارسال کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۵    
نشریه توسعه اردبیل تیتر اصلی خود را به موضوع استاندار نبودن برخی کالاها اختصاص داده و گزارشی جامعی از قطع درختان سیب و عدم فروش سیب شهرستان مشگین شهر تهیه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۷    
دوربین دبیرستانی در ایرلند تصاویری ثبت کرده که نشان می دهد ظاهرا ارواح در وقت تعطیلی مدرسه، بیکار نمی مانند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۴    
به عقیده این مرد 60 ساله مذهبی که زنان و دختران را کتک می زند این روشی باستانی است تا مشکلات جسمی و ذهنی و ارواح شیطانی زنان را از بدنشان خارج می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۱    
امسال معلوم نیست دولت در لایحه بودجه سال 97 موضوع خرید سربازی را بیاورد و زمزمه هایی شنیده می شود که ممکن است این بند در بودجه 97گنجانده نشود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ما به دنبال سد کردن منافع عده ای هستیم که از قاچاق موبایل درآمد دارند به همین دلیل است که این طرح می تواند ساماندهی بازار را به دنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۲۷    
خواننده مشهور ترکیه به تهران آمده است. و بر اساس ادعای رسانه های ترکیه، 11 پیشنهاد ازدواج ازدختران تهرانی دریافت کرده است!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۲۱    
پژو 2008 به عنوان اولین تولید مشترک بین ایران خودرو و پژو فرانسه سال گذشته توسط ایران خودرو پیش فروش شد و اولین نمونه های آن نیز طی روزهای گذشته تحویل خریداران شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۲۱    
صحنه دلخراش مرگ فوتبالیست اندونزیایی روی تکل خشن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۲    
درگیری شدید هاجر چنارانی نماینده نیشابور با معاون استاندار خراسان رضوی، سید جواد حسینی و حمله به وی با پایه بلندگو!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۴۸    
هیچ گزینه ای به صورت رسمی از سوی وزارت کشور اعلام نشده و انتخاب یک فرد به خصوص که در فضای مجازی مطرح شده قطعیت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۴۵    
متأسفانه وضعیت جاده به شکلی بوده که امکان تردد خودرو معمولی وجود نداشت و نیروهای پلیس بعد از دو کیلومتر پیاده روی در محل حاضر شده و تصادف را بررسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۳    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل خاطرنشان کرد: طی روزهای پنجشنبه و جمعه وضعیت جوی استان آرام بوده و این سامانه بارشی اواخر هفته به سرعت از استان خارج می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۷    
باغداری که به خاطر فروش نرفتن محصولاتش تمام درختان باغ خود را در "روستای عور" مشگین شهر قطع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۸    
بر اثر برخورد یک تاکسی سمند با یک دستگاه پژو پارس در ورودی جاده شهر پارس آباد خسارت زیادی به صاحبان وسایل نقلیه وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۵    
نماینده پارس آباد اردبیل در رابطه با گمانه زنی هایی برای انتخاب استاندار اردبیل اظهار داشت: علی رغم بومی بودن آقای کامکار این دوره سیاست وزارت کشور برانتخاب گزینه غیربومی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۲    
ترس وزارت کشور از نگارنده بر این است که دیکته های این وزارتخانه را در استان اجرایی نشود و همچنین عده ای از اصولگرایان و اصلاح طلبان از نزدیک با روحیات وی آشنایی دارند بر طبل مخالفت با این گزینه می ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۸    
با گذشت پنج ماه از سال، دولت تمام بودجه خود را صرف کرده که هیچ، حدود 47هزار میلیارد تومان نیز کسری آورده است؛ کسری ای که از دو سال قبل خود، پیشی گرفته و رشد کسری را به رخ می کشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۵    
اعضای آکادمی علوم و هنرهای سینما که نهاد برگزارکننده جوایز اسکار است پس از یک جلسه ویژه رای به اخراج هاروی واینستین، غول هالیوود، دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۶    
محمد فیضی گفت: براساس آخرین پیگیری ها، 27 درصد از مطالبات باقیمانده گندمکاران اواخر مهر و نهایتا تا اوایل آبان ماه امسال پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳    
فروشندگان مو همین جا می آیند و موهایشان را کوتاه می کنند
مشاهده نتایج بیشتر...