چهارشنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۰:۰۹Feb 2017 22

شهر فردا (shahrefarda.ir)

  ۹ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل از انتقال پادگان ارتش به خارج از شهر خبر داد و گفت: این اقدام ماندگار شورای چهارم در حقیقت دفاع از حق و حقوق شهروندان به حساب می آید.
  ۹ دقیقه پیش    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 ریشتر دقایقی پیش کهنوج واقع در جنوب استان کرمان را لرزاند.
  ۹ دقیقه پیش    
طبق گزارش مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی مشهد، امروز هوای مشهد در شرایط سالم قرار دارد.
  ۹ دقیقه پیش    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت:در استان زنجان 17 هزار نفر از جامعه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان سالمندان هستند.
  ۹ دقیقه پیش    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از حادثه سقوط مرد 60 ساله ای به داخل چاه فاضلاب در مجاورت یک منزل مسکونی خبر داد.
  ۹ دقیقه پیش    
به دنبال وقوع یک فقره اسید پاشی در اهواز نیروی انتظامی موفق شد فرد اسیدپاش را دستگیر کرد.
  ۱۹ دقیقه پیش    
نشست مشترک تجاری و اقتصادی استان آذربایجان شرقی و لهستان در نخستین روز از سفر هیات اقتصادی و تجاری استان به کشور لهستان در شهر ورشو پایتخت این کشور برگزار شد.
  ۱۹ دقیقه پیش    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: تامین ایمنی شهری به خود مردم بستگی دارد.
  ۱۹ دقیقه پیش    
شهردار ارومیه در اولین نشست هم اندیشی کارشناسان و مشاورین حقوقی مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری ارومیه گفت: حوزه حقوقی شهرداری جزو سالم ترین حوزه های شهرداری در خصوص سلامت اداری می باشد.
  ۲۹ دقیقه پیش    
عدم وجود پارکینگ در محوطه بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، بیماران و همراهان آنان را آزار می دهد حتی گاهی کار به هتک حرمت بیماران از سوی پرنسل این مجموعه درمانی می کشد.
  ۳۹ دقیقه پیش    
دومین همایش ملی آتش نشانی و ایمنی شهری امروز با حضور مدیران شهری و اعضای شورای تهران و مدیرعاملان آتش نشانی های سراسر کشور آغاز به کار کرد و در این همایش برخی از تجهیزات شهدای آتش نشان پلاسکو به ...
  ۴۹ دقیقه پیش    
معاون برنامه ریزی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اطلس آتش نشانی آماده ارائه است، افزود: به محض اینکه لایحه ایمنی و آتش نشانی در شورای شهر تهران به تصویب برسد این اطلس نیز اجرایی می شود.
  ۵۹ دقیقه پیش    
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از اجرای 10 پل عابر پیاده به صورت مکانیزه و نیمه مکانیزه خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون شهرسازی و امورزیربنایی شهرداری قم از تکمیل روگذر تقاطع شهدای مدافع تا هفته آینده خبر داد
  ۱ ساعت پیش    
در این جلسه شهردار منطقه یک با اشاره به اقدامات و پروژه های در حال اجرا در سطح منطقه، از آمادگی شهرداری منطقه جهت استقبال از بهار و نوروز 96 خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
سی ام دی ماه بود که آتش به جان ساختمان پلاسکو افتاد و صدها مغازه و اجناسش را با خاکستر یکسان کرد. در عملیات آواربرداری هم شهرداری به دستور دادستانی ساختمان کناری پلاسکو را تخریب کرد و بر تعداد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از تشکیل پرونده قضایی پیرامون ریزش سه ساختمان در خیابان خلیج فارس تهران در دادسرای جنایی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۰    
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: امسال با حمایت های فرماندهان ارشد سپاه 51 میلیارد تومان اعتبار در زمینه محرومیت زدایی در استان سیستان و بلوچستان هزینه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۰:۳۰    
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهرداری اصفهان از ساماندهی پرنده فروشی های منطقه 10 شهر اصفهان تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از انفجار یک منزل مسکونی در محله خلیج و تخریب سه منزل در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۰    
باید تا پایان برنامه ششم توسعه حدود 4 هزارمگابایت برق را از منابع انرژی تجدیدپذیر تأمین کنیم و این امر نیازمند برنامه ریزی مناسب و حرکتی عظیم دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۰    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: گشت های مشترک ویژه نظارت بر بهداشت فرآورده های خام دامی با حضور دستگاه های اجرایی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۰    
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی زنگ ورزش مدارس شهر تهران چهارشنبه 4 اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۰    
هرچند در ضرورت توسعه شهرها هیچ تردیدی نیست، آیا می توان به بهانه توسعه، هویت شهرها را ندید گرفت و از آن مهم تر، فراموش کرد فرق است میان شهری که مرکز آن وال استریت و منهتن یا مال های عظیم باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۰    
مدیر آب منطقه ای زنجان با اشاره به اینکه بخش کشاورزی بیشترین مصرف کننده منابع آبی است، گفت: 5 هزار و 49 حلقه چاه غیرمجاز در د شت های ممنوعه از آب های زیرزمینی برداشت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۰    
رئیس پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با توجه به افزایش آلاینده جوی و کاهش کیفیت هوا، هوای استان آذربایجان غربی تا آخر هفته ناسالم پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۰    
رییس مجمع مشورتی بانوان عضو شورای اسلامی شهرهای آذربایجان غربی گفت: نهمین نشست مجمع مشورتی بانوان عضو شورای اسلامی شهرهای آذربایجان غربی به میزبانی ارومیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۰    
شهردار ارومیه با اشاره به برگزاری همایش ملی حقوق شهروندی در ارومیه گفت: هر سازمانی که بتواند حرمت انسان ها را نگه دارد به بالاترین درجه از تحقق حقوق شهروندی دست پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۰    
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان با بیان اینکه مردم نسبت به تامین گوشت مرغ در استان کرمان نگرانی نداشته باشند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: 40 پروژه بهداشتی و درمانی به صورت ویدئوکنفرانس در شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۰    
شهردار منطقه 4 مشهد گفت: 800 نفر از بانوان منطقه از دوره های آموزش شهروندی این منطقه بهره مند شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۰    
رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه برخی مدام می گویند دروغ می گویید و تالاب هورالعظیم احیاء نشده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۰    
مسئول شبکه فراهم آوری پیوند اعضا دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: طی 11 ماهه سالجاری 14 مورد اهدای عضو در این استان صورت گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۰    
شهردار منطقه یک گفت: بدون شک با تراکم فروشی مخالف هستم، به همین دلیل پروانه ها براساس مجوزها، قوانین و ضوابط صادر می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۰    
فرماندار کوهدشت گفت: در ماه گذشته در محور کوهدشت- خرم آباد 13 نفر جان خود را از دست داده اند، به همین دلیل مردم به جاده مذکور جاده مرگ می گویند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۰    
سازمان سنجش به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که موفق به ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد نشده اند، بار دیگر پنجره ثبت نام را در بازه زمانی اول تا سوم اسفند 95 گشود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۰    
مدیرعامل برج میلاد در دیدار با مدیرعامل سازمان آتش نشانی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۰    
همایش بین المللی کارآفرینی و کسب و کار حرفه ای، با مشارکت واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد و دانشگاه سینرجی روسیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۰    
چندی پیش شهردار تهران با سرباز وظیفه ای در مترو صحبت کرد و او از دکتر قالیباف درخواست نیم بها نمودن بهای بلیت مترو و اتوبوس را مطرح نمود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۰    
مدیرکل محیط زیست استان مرکزی با تاکید بر اهمیت نجات و حفاظت از حیات وحش و تاثیر این موضوع در حفظ زنجیره غذایی و محیط زیست گفت: بر این اساس راه اندازی آمبولانس ویژه حیات وحش در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۰    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از برپایی شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با حضور جمعی از چهره های مطرح و جهانی این حوزه طی روزهای 10 و11 اسفند ماه95 در برج میلاد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۰    
معاون فنی و توسعه و امور زیربنایی معاونت برنامه ریزی گفت: ضرورت دارد متفکران و فعالان بخش خصوصی برای توسعه صادرات اتاق فکر تشکیل دهند و از ظرفیت های سازمان نیز استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
استاندار مرکزی بر تهیه بانک اطلاعاتی در حوزه صادرات استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
ورقه های آهنی حصار میدان ولی عصر روز گذشته با این میدان خداحافظی کردند تا میدان ولی عصر به قامت گذشته خود بنشیند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
محمد سالاری بر لزوم توجه به اسناد فرادست در تهیه و تدوین سیاست های کلی برنامه پنجساله سومشهرداری تهران تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
شهردار الوند بیان کرد: دو طرح بازار ایرانی، اسلامی و فلکه گل ها هر کدام با مساحتی بالغ بر پنج هکتار در الوند در سال آتی عملیاتی می شود که امیدواریم طرح نهایی آن تا اواخر اردیبهشت سال 96 آماده شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
فرماندار زنجان با بیان اینکه باید از طریق فرهنگسازی مردم به کشت گلخانه ای به جای کشاورزی سنتی تشویق شوند، گفت: بحران آب در زنجان بیشتر از استان های همجوار است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
یکی از مهم ترین ظرفیت ها و نعمت هایی که شهر قزوین از آن بهره مند است باغستان سنتی است که از گذشته های دور تاکنون علاوه بر تأمین نیاز مادی شهروندان موجب افزایش زیبایی های بصری این شهر نیز شده است...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام از توزیع تعداد بیش از یک هزار و 300 دستگاه وسیله گرمایشی بین مددجویان نیازمند مناطق محروم استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
رییس سازمان برنامه وبودجه کشور در همایش نظام فنی و اجرایی کشور گفت: 8500میلیارد تومان تا پایان هفته جاری برای اتمام پروژه های عمرانی توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: اوراق مشارکت عرضه شده و سرمایه گذاری در شهرداری سود قطعی و پشتوانه دولتی دارد و مردم می توانند به آن اعتماد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰    
استارتاپ آمریکایی هاورسرف که در زمینه تولید دستگاه های حمل ونقل فعالیت می کند، یک "موتور-پهپاد" را تولید کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۰    
تراکم فروشی در اقتصاد شهری همان نقشی را بازی می کند که نفت در اقتصاد رانتیر داراست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۰    
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از احداث و بهره برداری تعداد 25 بازار میوه و تره بار در سطح شهر تهران تا پایان سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۰    
رییس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه اگر کار به سبک مردمی انجام شود، قابل تقدیر است گرچه ممکن است کاستی هایی پیش آید گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
رئیس حوزه راهسازی اداره کل راه و شهرسازی گیلان از خریداری ریل برای تمام مسیر راه آهن رشت قزوین خبر داد و گفت: 87.5 کیلومتر از راه آهن رشت قزوین ریل گذاری شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
نهاد کتابخانه های عمومی کشور و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با هدف بهره گیری از ظرفیت های موجود به منظور پیشگیری از حوادث و کاهش آثار زیان بار و آسیب پذیری شهروندان تفاهم نامه همکاری امضا ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
شهرستان پرجمعیت و زیبای عجبشیر یکی از مناطق بکر گردشگری آذربایجان شرقی است که روستاهای زیبای آن سالهاست مقصد گردشگری خیل عظیمی از مردم کشورمان بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: کمیته رفع مشکلات جایگاه های سی ان جی در هرمزگان تشکیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۰    
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تفاهم نامه همکاری و حمایت از استقرار صنایع دانش بنیان درمنطقه ویژه اقتصادی پیام امضاء شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۰    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 11 تهران از بررسی مجدد وضعیت ایمنی مجتمع های تجاری در مرکز شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۰    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: در آستانه بهار 96 و برای استقبال شایسته از مسافران نوروزی اماکن پرخطر ایمن سازی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰    
حبیب کاشانی در جمع خبرنگاران گفت: این طرح با 29 رأی به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۰    
شهردار منطقه21 با بیان اینکه طی سال های گذشته به دلیل رکود و بحث تعطیلی کارخانه ها و کارگاه ها درخواست جواز نداشته ایم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۰    
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر تنها 20 درصد سفرهای شهری مشهد با اتوبوس انجام می شود و این در حالیست که 50 درصد از این سفرها با خودروهای شخصی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۰    
شهردار منطقه 10 مشهد از برگزاری مسابقات فوتبال حبابی برای نخستین بار در سطح مناطق مشهد در منطقه 10 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۰    
عضو شورای اسلامی شهر بیرجند با بیان اینکه اجرای برنامه ها و طرح های شهری نیاز به مدیریت پررنگ و قوی دارد گفت: شوراهای شهر باید موضوعات را رصد کرده و برای برطرف کردن آن تلاش کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل سلامت شهرداری تهران با اشاره به برنامه های مدیریت شهری همزمان با هفته ملی سلامت مردان گفت: به منظور ارتقای سلامت آقایان و افزایش آگاهی این قشر از مخاطرات و بیماری ها مجموعه خدماتی را در قالب ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیرعامل سازمان میادین شهرداری قم از اختصاص 28 نقطه از سطح شهر جهت استقرار غرف عرضه میوه تنظیم بازار نوروز خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس های بین شهری ویژه سفرهای نوروز 96 برای همه مقاصد خارج از این استان از اول تا 15 اسفند خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم از پرداخت 122 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج طی سال جاری در قم خبر داد و گفت: 95 درصد متقاضیان تسهیلات خود را دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: جشن نیکوکاری امسال با شعار بهار همدلی، شکوه مهربانی از 18 اسفندماه جاری به مدت سه روز در استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
مدیر کل منابع طبیعی استان ایلام گفت: حفظ و احیای منابع طبیعی ایلام نیازمند فرهنگ سازی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: وزیر بهداشت هفته آینده به خراسان جنوبی سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
شهردار مشهد با اشاره به زحمات کارگران خدمات شهری بر ضرورت حمایت و قدردانی از آنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۰    
هیئت تطبیق فرمانداری شهرستان یزد، بندهایی از مصوبه تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 96 شهرداری یزد را مغایر قانون دانست و به آن اعتراض کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰    
مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و 100 کنتور هوشمندبرق برای نخستین بار در قالب طرح ملی فهام در مناطق مختلف استان نصب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰    
رییس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به اظهارات حاشیه ای مختاباد گفت:در ستاد سمن های شهر تهران اجازه حرکت سیاسی به هیچ احدی داده نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰    
قائم مقام شهردار قم گفت: شهرداری به اردوگاه شهدای 15 خرداد نگاه ملی دارد به همین علت برای جدول گذاری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰    
ستاریان گفت: نبود بانک اطلاعاتی مبتنی بر تحلیل اقتصادی و قدرت خرید باعث انتشار اطلاعات مخدوش در حوزه بازار مسکن شده و می تواند به خارج شدن بازیگر ان از بازار کمک کند و سیستم قضایی پشتیبان نیز وجود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰    
مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: در سال آینده به دنبال بهسازی اطراف بیت النور هستیم و این مکان مقدس با توجه به زائر پذیری باید مورد توجه خاص قرار گیرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
با حضور وزیر علوم و چندتن دیگر از مسئولان کشوری و استانی و مهمانان خارجی، کنگره بین المللی جندی شاپور در دزفول آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
عضو شورای شهر شیراز گفت: ترافیک شهری اصلی ترین معضلی است که مدیریت شهری را در شهر شیراز به چالش کشیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: با اجرای طرح الیت از یک فضای پارک در روز به طور متوسط 8 خودروی غیرهمسان استفاده می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
رئیس شورای شهر شیراز گفت: بودجه 3280 میلیاردی سال آینده شهرداری شیراز با کمک شورای جدید محقق شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰    
رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از وجود نوعی تناقض میان مصوبات شورای شهر و اظهارنظر اعضای شورا، گفت: برخی نصایح و اظهارات اعضای شورا فاقد مبنای حقوقی و تناقض آفرین است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۰    
عملیات عمرانی و بهسازی اردوگاه شهدای 15 خرداد ظهر امروز با حضور جمعی از مدیران شهری آغاز شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۰    
جلسه شورای اطلاع رسانی منطقه 8، با محوریت افتتاح پروژه های عمرانی، ترافیکی و فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۰    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمان از اجرای طرح بازگشایی مسیرهای چپ گرد بلوار شهید صدوقی و تقاطع غیرهمسطح شهید بادپا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۰    
شهردار منطقه هفت قم از کاشت 80 هزار گل فصلی در معابر ، میادین و بوستانهای شهری به منظور زیبا سازی و طراوت شهری در قالب طرح استقبال از بهار 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۰    
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: 30 میلیارد تومان برای جبران خسارات مناطق سیل زده خوزستان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۰    
فرماندار شهرستان سلسله با بیان اینکه این شهرستان با 80 هزار نفر جمعیت، روزانه 25 تن زباله تولید می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
عضو شورای شهر اراک با انتقاد از روند مدیریتی شهرداری در بارش سنگین برف اخیر گفت: به علت عدم اقدام به موقع، در روزهای پس از بارش مشکلات بسیاری در وضعیت تردد شهر اراک به وجود آمد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
شورای عالی شهرسازی و معماری کشور به عنوان نهاد فرادست حوزه شهرسازی و معماری شهرها،6 نوع کاربری مجاز برای حریم شهرها که از آن به عنوان حیاط خلوت شهرها یاد می شود تعیین کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
دبیر دبیران شورایاری منطقه یک در مورد هویت در حال مرگ شمیران هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
معاون اقتصادی و رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری مشهد با اشاره به اقدامات شهرداری برای حمایت از سرمایه گذاران گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: 50 درصد سهمیه میوه شب عید خراسان رضوی برای تنظیم بازار ذخیره سازی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: برای بیش از 95 درصد جمعیت استان پرونده سلامت الکترونیک تهیه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
اولین مجموعه شهر زیرزمینی در تهران، با انتقال بخشی از جریان کار و فعالیت به تراز منفی پرترددترین میدان مرکزی، تا چند روز آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
مدیر اجراییات شهرداری یاسوج گفت: 18 کامیون حمل خاک و نخاله غیرمجاز در یاسوج توقیف شد.
مشاهده نتایج بیشتر...