سه شنبه ۲۵ مهرساعت ۰۵:۳۴Oct 2017 17

شهر فردا (shahrefarda.ir)

شهر فردا 30 اسفند 1395 شهر فردا 31 فروردین 1396 شهر فردا 31 اردیبهشت 1396 شهر فردا 1 خرداد 1396 شهر فردا 31 تیر 1396 شهر فردا 31 مرداد 1396 شهر فردا 31 شهریور 1396 شهر فردا 1 مهر 1396 شهر فردا 2 مهر 1396 شهر فردا 3 مهر 1396 شهر فردا 4 مهر 1396 شهر فردا 5 مهر 1396 شهر فردا 6 مهر 1396 شهر فردا 7 مهر 1396 شهر فردا 8 مهر 1396 شهر فردا 9 مهر 1396 شهر فردا 10 مهر 1396 شهر فردا 11 مهر 1396 شهر فردا 12 مهر 1396 شهر فردا 13 مهر 1396 شهر فردا 14 مهر 1396 شهر فردا 15 مهر 1396 شهر فردا 16 مهر 1396 شهر فردا 17 مهر 1396 شهر فردا 18 مهر 1396 شهر فردا 19 مهر 1396 شهر فردا 20 مهر 1396 شهر فردا 21 مهر 1396 شهر فردا 22 مهر 1396 شهر فردا 23 مهر 1396 شهر فردا 24 مهر 1396 شهر فردا 25 مهر 1396 
  ۱۴ دقیقه پیش    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با تاکید بر رعایت خونسردی از سوی مردم در شرایط بحرانی، گفت: جمعیت هلال احمر مازندران در آماده باش کامل است.
  ۲۳ دقیقه پیش    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قم گفت: تعداد مراکز مجاز استان تنها 100 واحد بوده و متأسفانه در مراکز غیر مجاز توتون اعتیادآور عرضه شده و قانون گذار موظف به نظارت و اعمال قانون ...
  ۴۴ دقیقه پیش    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: تاکنون با همکاری دستگاه های ذیربط تعداد 240 نفر معتاد جمع آوری و به مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان موضوع ماده 16 شیراز منتقل شده اند.
  ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی پلدختر از جان باختن یک نفربر اثر برخورد یک دستگاه ایسوزو با پژو سواری در جاده پلدختر- خرم آباد خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: وزیر راه با مخالفت با طرح مترو قزوین هشتگرد وعده 2 خطه شدن و سپس 4 خطه شدن راه آهن قزوین تهران را داد.
  ۳ ساعت پیش    
وزیر کشور گفت: در دولت یازدهم بیش از 100 اختیار به استانداران سطح کشور واگذار شد.
  ۴ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی استان همدان از کاهش محسوس دمای هوا در 24 ساعت آینده خبر داد و گفت: با توجه به ریزش هوای سرد از اواخر امشب دوشنبه 24 مهر، دمای هوا کاهش می یابد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بحران مدیریت استانداری فارس با اشاره به مشاهده شیء نورانی در برخی از شهرهای جنوبی استان گفت: این شی شهاب سنگ بوده است.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: محور کندوان از ساعت 20 دوشنبه تا 5 بامداد سه شنبه مسدود می شود.
  ۸ ساعت پیش    
در جلسه پدافند غیرعامل استان قم مسئولان دستگاه های مختلف استان ضمن بیان اقدامات خود در زمینهٔ آموزش های مورد نیاز بر آمادگی خود در برابر وقوع بحران های احتمالی تأکید کردند.
  ۹ ساعت پیش    
معاون شرکت مخابرات ایران انتقاد مسئولان وزارت علوم درمورد عدم اتصال فیبر نوری و هزینه بالای آن به دانشگاه ها را رد کرد و گفت: هم اکنون تمامی دانشگاه های کشور به فیبر نوری متصل هستند.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمان در بازدید از واحد صدور مجوز سرویس دانش آموزی گفت: معاینه فنی خودروها لازمه تکمیل پرونده جهت صدور کارت تردد سرویس دانش آموزی می باشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
ویژه برنامه نذر اربعین با هدف رساندن نذورات شهروندان به زائران امام حسین (ع) در مسیر پیاده روی اربعین حسینی در مراکز فرهنگی هنری تهران برگزار می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان خرمدره گفت: یک میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار برای احیای جاده ابریشم در نظر گرفته شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب استان زنجان گفت: تاکنون 44 واحد مسکونی به خانواده های دارای 2 معلول واگذار شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرپرست امور معماری و شهرسازی شهرداری قم گفت: نحوه ورود در بافت فرسوده باید به شکلی باشد که بتوانیم جمعیت ساکن محدوده را با اقدامات پیشگیرانه افزایش دهیم و محرک های توسعه ای در این مناطق ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۰    
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش محسوس دمای هوا در استان طی اواخر هفته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰    
رئیس هیئت دو و میدانی استان اصفهان گفت: در حین جوشکاری حفاظ های تشک های ورزشکاران، جرقه ای به تشک هایی که از جنس اسفنج بوده برخورده کرده و باعث وقوع آتش سوزی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۱    
با تصویب شورای شهر مشهد، خرید هرگونه کالای خارجی در شهرداری مشهد مقدس ممنوع شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۲    
یک دانشمند ایرانی با همکاری گروهی از محققان قصد دارد یک آنتن پرنده بسازد که در محیط های شهری سیگنال بهتری برای اینترنت بی سیم فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰    
ایمان محمدپور نیک بین با برگزاری انتخابات و با کسب پنج رأی موافق از سوی اعضای شورای اسلامی شهر سیاهکل به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰    
یک شرکت تولید کننده کفش های ورزشی قصد دارد با استفاده از امواج مایکروویو کفش های دلخواه مشتریان خود را در مغازه و در ظرف 15 ثانیه بسازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰    
مشاور سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: بورس شدن برخی از صنوف بدون رعایت زیرساخت ها و الزاماتی که باید برای آن شغل وجود داشته باشد، شکل می گیرد و همین مسأله ایجاد ترافیک ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰    
بر خلاف تصورات قبلی مرورگر Edge مایکروسافت، در زمینه مقابله با بدافزارها و شناسایی حملات فیشینگ بهتر از رقبایی مانند کروم گوگل و فایرفاکس موزیلا عمل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱    
معاون فنی اداره کل راه آهن شمال شرق (1) گفت: قطار محلی مسافری در مسیر سمنان - مشهد و برعکس مجدداً به ناوگان حمل و نقل ریلی اضافه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۲    
رئیس اتحادیه نانوایان تهران با بیان اینکه کارخانجات آرد، مغز گندم را جدا کرده از آن نوول می کشند و بعد با اضافه کردن آنزیم آردسازی می کنند، گفت: به دلیل کیفیت بد آرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۲    
معاون خدمات شهرداری زنجان گفت: روزانه بیش از 350 تن زباله در زنجان تولید می شود که از این میزان زباله تنها 8 درصد برای تولید کود گیاهی استفاده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰    
نسل جدید ربات های کنترل و نظارت به گونه ای ساخته خواهند شد که می توانند خود را در هر محیطی و از جمله در زیر خاک مخفی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰    
ورودی ایستگاه های مترو خط سه در شهرک شهید محلاتی و شهرک قائم (عج) با هدف بهینه سازی خدمات رسانی به شهروندان شمال تهران با انجام عملیات عمرانی و ترافیکی مناسب سازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱    
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیست و چهارمین روز مهر ماه سال جاری با 195 واحد رشد به پله 85 هزار و 590 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱    
مدیرکل نظارت بر پروژه های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم گفت: عملیات عمرانی فاز اول باغ پرندگان تا پایان سال تکمیل می شود
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱    
رییس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بر اساس پیش بینی به عمل آمده با عبور امواج ناپایدار شاهد وزش بادهای شدید در شمال استان خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: برای آموزش نونهالان در مهد کودک ها تفاهم نامه ای با سازمان بهزیستی منعقد شده تا بتوانیم آموزش هایی را برای کودکان برگزار نمائیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱    
با 60 میلیون تومان امکان خرید خودروهایی مانند رنو ساندرو، نیسان ماکسیما، پژو 407، تویوتا یاریس هاچ بک، رنو مگان 2000، کیا پیکانتو و موارد مشابه را دارید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲    
در معاملات امروز بازار، قیمت سکه با کاهش 2 هزار و 200 تومانی روبه رو شد در مقابل قیمت طلا روند صعودی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲    
برگزاری همایش ملی پیشگیری و مبارزه با کالای قاچاق سلامت محور در استان البرز در نشستی خبری مطرح شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲    
روسیه قصد دارد یک ارز دیجیتال به نام CryptoRuble را به طور رسمی معرفی کرده و از استفاده از آن در فضای مجازی پشتیبانی کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۳    
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به واژگونی مینی بوس فرهنگیان در آزادراه آزادگان ساوه، گفت: 14 فرهنگی توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که مشخص شد همه در سلامت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۳    
دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران گفت: تزریق هیالورونیک اسید اثر موقتی در تسکین درد و بهبود عملکرد بیماران دارد و این موضوع مورد پذیرش قرار گرفته است اما اثر ثابت شده ای در غضروف سازی و بهبود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۳    
محمدعلی نجفی یکی دیگر از معاونان شهرداری تهران را تغییر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱    
مشاور محیط زیست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران موتورسیکلت ها را معضل اصلی حوزه حمل و نقل و ترافیک دانست و برای ساماندهی وضع موجود راهکارهایی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱    
با برگزاری جلسه ای با حضور معاون گردشگری استانداری فارس، رئیس سازمان آتش نشانی شیراز و هیئت امنای بازار وکیل، گام نخست برای ایمن سازی این مجموعه تاریخی گردشگری برداشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱    
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی مد و لباس کودک و نوجوان تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱    
برای اغلب مردم شناخت خودروهای هاچ بک از اقسام سوپراسپورت ها سخت نیست، ولی فرق بین ساو(SAV)، اس یووی (SUV) و کراس اوور موضوعی است که تشخیص آن به راحتی و از طریق مشاهده قابل حل نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از انتقال 770 مددجو به کمپ های سعید آباد و جاجرود در قالب طرح جمع آوری معتادان متجاهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از اجرای طرح پایلوت شهر گردشگری در شهر جهانی یزد خبر داد و اظهار کرد: نتایج این طرح به سایر شهرهای توریستی کشور تعمیم داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
وزیر بهداشت، گفت: لزوم توجه به موضوع سلامت روان آن گاه روشن تر می شود که بدانیم بیش از 300 میلیون نفر در جهان دچار افسردگی و بیش از 260 میلیون نفر دچار اختلالات اضطرابی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
رییس شورای اسلامی شهر کرمان از تأخیر بی دلیل در صدور حکم شهردار کرمان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰    
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با بیان اینکه زوار حسینی به هیچ وجه به امید لغو روادید سفر به عراق در ایام اربعین نمانند، گفت: کشور عراق ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۲    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از پذیرش یک هزار دختر فراری به مراکز بهزیستی در سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۲    
سواحل مَکُّران (محدوده چابهار وکنارک) علاوه بر ظرفیت دریا، تجارت و ترانزیت کالا، در بخش کشاورزی نیز توانمندی زیادی دارد که به عنوان نمونه تنها در بیش از سه هزار و 800 هکتار موزستان این منطقه افزون بر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۲    
معاون شهردار قم گفت: 10 ایستگاه آتش نشانی به ظرفیت 14 ایستگاه موجود راه اندازی شده که سبب شده تعداد ایستگاهای آتش نشانی فعال استان به 24 ایستگاه برسد که با توجه به جمعیت بالای استان قم امری ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۲    
رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری عامل زمین خواری 300 میلیون ریالی در بجنورد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۰    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص کاهش 10 درجه ای دما در استانهای شمالی به مسافران استانهای شمال و شمال غرب کشور نسبت به بارش برف و باران، به مسافران هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۰    
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: بازارچه در پارکینگ برکت مهران برای ایام اربعین راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۱    
فرماندار ری خواستار تعیین تکلیف شورای شهر ری و شمیرانات توسط مسئولان وزارت کشور و شورای شهر تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۱    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه صادرات کشور در 6 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه درصد کاهش داشته است، گفت: اما این رقم در البرز با افزایشی 130 درصدی همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران با اشاره به تصویب 1.5 میلیارد دلار اعتبار محرومیت زدایی در مجلس، گفت: پیش بینی می شود از این محل یک هزار میلیارد تومان برای فعالیت های عشایری اختصاص یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۰    
مدیر عامل بانک شهر با تاکید بر اهمیت اصلاحات درون شبکه ای و فرابخشی به عنوان نیاز امروز نظام بانکی کشور، یادداشتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴    
به مناسبت روز جهانی عصای سفید (15 اکتبر؛ 23 مهر) و به منظور تکریم پنج تن از همکاران روشندل شاغل در منطقه21 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴    
رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از انهدام باند سارقان زورگیر خبر داد و گفت: سه نفر سارق در این ارتباط دستگیر و 37 فقره انواع سرقت نیز کشف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴    
سامانه هوشمند حمل ونقل اسنپ که پیشتر فعالیت خود را در پنج شهر تهران، کرج، اصفهان، شیراز و مشهد آغاز کرده بود، خبر از آغاز خدمات رسانی خود در شهر قم داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴    
عملیات اجرایی احداث فاز نخست بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور با سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری یک شرکت در شهرستان میبد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴    
مدیرکل پست کرمانشاه گفت: 11 میلیون و 654 هزار مورد مرسولات پستی در نیمه نخست امسال در استان جابه جا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
مدیرکل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی، تاریخ ونحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه توانستیم سوء تغذیه ر در مناطق محروم کاهش دهیم گفت: همچنین توانستیم بازماندگان از تحصیل را به چرخه تحصیل برگرداندیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
تصاویر برپایی نمایشگاه بین المللی هوافضا و دفاع بین المللی در جنوب سئول را نشان می دهند.این نمایشگاه به مدت 6 روز در این مرکز برپا می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهردار قم گفت: در نظر داریم در افق سال 98 از یک فاز متروی قم بهره برداری کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۲    
یک مقام مسئول گفت: در برنامه ششم توسعه 1 میلیون و 38 هزار هکتار از اراضی منابع طبیعی این استان زیر پوشش طرح کاداستر قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۲    
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس از بهره برداری و ریل گذاری مترو کرج به هشتگرد تا دو ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۲    
مدیرکل هواشناسی استان مرکزی گفت: امروز و فردا با ورود تندباد و طوفان های لحظه ای دمای هوا کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۰    
شهردار منطقه 21 از اجرای ویژه برنامه های سلامت-محور در ورودی غربی پایتخت همزمان با "هفته بهداشت روان" (هجدهم لغایت بیست و چهارم مهر ماه) با هدف ارتقاء و افزایش سطح آگاهی و تغییر و اصلاح نگرش شهروندان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۰    
رئیس شورای اسلامی شهرستان بهارستان با اشاره به فرسوده بودن بخش ناوگان حمل ونقل عمومی گفت: خط 3 مترو تهران که تا اسلامشهر آمده با پیگیری های انجام شده و اعتبارات مصوب ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۱    
مرکز پایش آلودگی هوا، شاخص آلودگی هوای پایتخت را 87 و در وضعیت سالم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۱    
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از آمادگی شورا و شهرداری در استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: بانک ایده در حوزه شهری بوشهر ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲    
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با ابراز تأسف نسبت به عدم رعایت قانون در محل قانونگذاری جمهوری اسلامی ایران، گفت: مسدود نمودن و تصرف خیابان در محل مجلس غیرقانونی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲    
زائران اندک اندک خود را برای رسیدن به قافله اربعین و بوسیدن مزار مطهر عاشوراییان آماده می کنند و پیش از آن ها نخستین کاروان خدام الحسین امروز بجنورد را به مقصد کربلای معلی ترک می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: ملاک سن قانونی، تاریخ قمری است و با این احتساب، قاتل ستایش 18 سال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲    
توریسم عشایری شیوه سفر و گردش در پهنه جغرافیایی قلمروی زیستی جامعه عشایری به منظور بهره گیری از جاذبه های طبیعی و آشنایی با خصایص فرهنگی این قشر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۰    
تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک 30 با بسته بندی عددی در میادین با قیمت 12 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی بر ضرورت استفاده از تجهیزات الکترونیک در پلیس راهور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۲    
با هدف تبیین و تجزیه و تحلیل ارتباطات اجتماعی، نخستین همایش ملی کرمانشاه و زندگی شهری در استان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در آستانه شروع پیاده روی بزرگ اربعین حسینی ، نیروی انتظامی تمامی امکانات خود را برای خدمت رسانی به زائران اربعین بسیج کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: بیش از 75 درصد سرقت ها و جرایم در استان زنجان توسط معتادان انجام می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
مدیر کل میراث فرهنگی اصفهان گفت: طرح خانه های مسافر به زودی در 6 شهرستان غرب و جنوب اصفهان با هدف افزایش ظرفیت های اقامتی استان اصفهان اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱    
یادواره شهدای مدافع حرم و شهید بی سر مدافع حرم محسن حججی در دانشگاه فنی حضرت رقیه(س) یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱    
سرپرست مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: 11 دستگاه آمبولانس گلستان مجهز به دستگاه الکتروشوک شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 120 هزار لیتر سوخت قاچاق در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲    
استان گلستان درگیر با بحران های محیط زیستی فراوانی است که خشک شدن و پسروی دریا، پایین افتادن سطح آب های زیرزمینی و فرسایش شدید خاک در استان سبب گسترش بیابان ها و پدیده زیرگرد در استان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲    
سرپرست حج و زیارت استان ایلام از صدور یک هزار و 200 ویزای اربعین در ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲    
فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان گفت: در اثر برخورد اتوبوس به انتهای تریلر در محور فهرج - زاهدان یک نفر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲    
نخستین نشست خبری محمد علی نجفی، شهردار تهران با رسانه های داخلی و خارجی، دوشنبه 24 مهرماه در ساختمان شهرداری تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم گفت: 3 میلیارد ریال برای طرح جامع پدافندی استان قم اعتبار مورد نیاز است که 50 درصد آن را سازمان پدافند غیرعامل کشور تأمین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱    
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران از لغو شدن محدودیت محور هراز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲    
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: کمبود پایگاه امدادی در شهر بندرعباس آشکار است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲    
طبق گزارش مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی امروز 24 مهرماه کیفیت هوای مشهد تنها در 3 نقطه از شهر سالم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۳    
فرمانده انتظامی قصرشیرین، از وقوع انفجار یک قبضه مین به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی در این شهرستان مرزی و مجروحیت یک تن از نیروهای پاکسازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۳    
رئیس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: تا این لحظه هیچ ارگانی به ما هیچ نشانه ای دال بر عدم صلاحیت محمد سام نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۳    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: چهار هزار و 814 مورد خدمات مشاوره به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب مشاوره فردی و گروهی ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۳    
مدیر کل استاندارد گلستان با تاکید بر اهمیت نقش آسانسور در امنیت ساکنان ساختمان ها گفت: با بازرسی های انجام شده آمار آسانسورهای ناایمن در گلستان کاهش یافته است.
مشاهده نتایج بیشتر...