چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۰۲:۴۰Nov 2018 14

شهر فردا (shahrefarda.ir)

شهر فردا 30 اسفند 1395 شهر فردا 1 فروردین 1396 شهر فردا 1 فروردین 1397 شهر فردا 1 اردیبهشت 1397 شهر فردا 31 خرداد 1397 شهر فردا 31 تیر 1397 شهر فردا 30 مرداد 1397 شهر فردا 31 شهریور 1397 شهر فردا 30 مهر 1397 شهر فردا 1 آبان 1397 شهر فردا 2 آبان 1397 شهر فردا 3 آبان 1397 شهر فردا 4 آبان 1397 شهر فردا 5 آبان 1397 شهر فردا 6 آبان 1397 شهر فردا 7 آبان 1397 شهر فردا 8 آبان 1397 شهر فردا 9 آبان 1397 شهر فردا 10 آبان 1397 شهر فردا 11 آبان 1397 شهر فردا 12 آبان 1397 شهر فردا 13 آبان 1397 شهر فردا 14 آبان 1397 شهر فردا 15 آبان 1397 شهر فردا 16 آبان 1397 شهر فردا 17 آبان 1397 شهر فردا 18 آبان 1397 شهر فردا 19 آبان 1397 شهر فردا 20 آبان 1397 شهر فردا 21 آبان 1397 شهر فردا 22 آبان 1397 
  ۳ ساعت پیش    
آزادراه تبریز به زنجان در محدوده عوارضی بستان آباد به علت انجام عملیات راهسازی مسدود می شود.
  ۸ ساعت پیش    
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران درخصوص خبر تجاوز به کودکی در ولنجک، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان ثبت احوال با اشاره به فعالیت کمیته مشورتی "نام" در سازمان ثبت احوال برای بررسی نام های ایرانی،به برخی از نام های نامتعارف که در سال 95 تغییر یافته است اشاره کرد.
  ۹ ساعت پیش    
نجارگفت: خواهش ما این است کسانی که جمع آوری نقدینگی از مردم برای کمک به زلزله دگان کرمانشاه داشتند، شفاف سازی کنند.
  ۹ ساعت پیش    
با بهره برداری از دوربرگردان غرب به غرب بزرگراه امام رضا(ع)، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن(ع) از مرز 85 درصد فراتر رفت.
  ۹ ساعت پیش    
اختتامیه دوازدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی پنجشنبه 24 آبان ماه در فرهنگ سرای اندیشه برگزار می شود.
  ۹ ساعت پیش    
مشاور رئیس جمهور نسبت به انتخاب پیروز حناچی به عنوان شهردار منتخب تهران واکنش نشان داد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیته بودجه و نظارت در جریان صدمین جلسه علنی شورای شهر تهران پیشنهادی در خصوص تخفیف بلیت باغ پرندگان برای دانش آموزان ارائه کرد.
  ۹ ساعت پیش    
آغاز طرح حیات شبانه به مدت یک ماه در بوستان جوانمردان، امکان نشاط شبانه شهروندان منطقه 5 را درکنار ون کافه ها، غرفه های فرهنگی و گروه های هنری فراهم کرده است .
  ۹ ساعت پیش    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با افزایش قیمت بلیت باغ پرندگان موافقت کردند.
  ۹ ساعت پیش    
دبیر سومین دوره جایزه داستان تهران با بیان اینکه در سومین دوره جایزه داستان تهران هزار و 89 اثر به دبیرخانه ارسال شد که در نهایت 50 اثر به مرحله دوم راه پیدا کرد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: از مدیر کل سابق کمیسیون ماده 100 درخواست کرده بودم که برای جنوب شهر و افراد کم بضاعت هم مانند شمال شهر تسهیلات در نظر بگیرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
خلیل آبادی گفت: رفع معضلات فرهنگی پایتخت باید محور اصلی برنامه های شهردارِ جدید باشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
شهردار جدید تهران گفت: اگر شهرداری نتواند روزی 25 میلیارد تومان درآمد داشته باشد در امور جاری خود می ماند.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیرکشور از آغاز اجرای طرح یکپارچه دریافت سند حمل بار شهری (باربرگ) برای ناوگان باری بالای10تن در سراسر کشور با همکاری شهرداریها خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
با ورود به فصل پاییز تهران رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته و بوی نم باران از کوچه پس کوچه های شهر به مشام می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۵    
دهداری پور، شهردار منطقه6، از راه اندازی سامانه ی مدیریت مصرف انرژی، با هدف تقلیل هزینه های مستمری که در این در این زمینه به مجموعه تحمیل می شود و تحقق مدیریت مالی، به شکل چشمگیر در این خصوص خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصدمین جلسه علنی شورای شهر تهران به تغییر نام سه خیابان در شهر تهران رای دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰    
مرتضی الویری در واکنش به نبود نامش در میان اسامی رای دهندگان به حناچی که در فضای مجازی منتشر شد، تصویر برگه رای خود را منتشر کرد و گفت: در جلسه امروز به حناچی رای دادم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰    
علیرضا غریبی گفت: براساس قرارداد شهرداری با پیمانکار دستگاه های موجود در شورابیل ظرف دو تا پنج سال آینده تمامی این دستگاه ها مستهلک شده و به نوعی عمر مفید خود را از دست می دهند تا بحث برچیده شدن این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰    
در پی ارسال نامه پلیس به وزارت کشور برای تعویق دو ماهه در اجرای مرحله دوم طرح کاهش آلودگی هوا (LEZ)، رئیس مرکز ملی هوا از واکنش رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به این درخواست خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰    
استاد جامعه شناسی دانشگاه خوارزمی گفت: براساس تحقیقات صورت گرفته، اگر می خواهید پیشرفت جامعه ای را بسنجید باید سطح کیفیت زندگی آنها را مورد بررسی قرار دهید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال ساخت 12 مدرسه خیرساز در این استان آغازشده و هم اکنون این پروژه ها در دست اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بر اثر وقوع دو سانحه رانندگی جاده ای در استان مرکزی، دو تن در دم جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
بررسی آخرین نقشه های هواشناسی ناپایداری جوی، تشکیل و رشد ابر، در برخی نقاط مه غلیظ، گاها وزش باد و احتمال رگبار پراکنده تا روز سه شنبه در آسمان استان کردستان را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: متهم قتل ملیکای 5ساله روز گذشته با اتهاماتی از جمله قتل عمد طفل، کودک آزاری، حبس غیرقانونی مقتوله، خواهر و برادرش، آدم ربایی و ضرب و جرح عمدی محاکمه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با اشاره به مشکلات در فرایند جمع آوری زباله در بافت فرسوده کرج، گفت: این فرایند تسهیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
شهردار کرج گفت: 100 دستگاه اتوبوس تا دهه فجر امسال به ناوگان عمومی کرج اضافه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: درحال حاضر 81 درصد از جمعیت این استان کارت هوشمند ملی دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
شورای اسلامی شهر مشهد در چهل و یکمین جلسه علنی پنجمین دوره خود، به لایحه شهرداری مبنی بر انتشار 3100 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای بازسازی بافت پیرامون حرم مطهر رای مثبت داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
شهردار مشهد مقدس با اشاره به اینکه در گذشته همسایه ها و ساکنان محله ها گرد هم جمع می شده و با هم گفتگو می کردند که این خود باعث ایجاد مهربانی میان آنها می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان گفت: با دستور استاندار تا پایان آبان ماه امسال شهرداری هایی که بدهی خود را به کتابخانه ها پرداخت نکنند از دریافت اعتبار ارزش افزوده محروم می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۵    
آتش نشانی خرم آباد جزئیات جدید از سقوط دختر خرم آبادی در چاهک آسانسور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
شهردار منطقه چهار تهران از برگزاری ششمین مانور آمادگی مقابله با خرابکاری و آتش سوزی خبر داد و گفت: تقویت گروه های دوام محلات و دانش آموزی، کاهش تلفات و آسیب های احتمالی حوادث را کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی گفت: قدردان رویکرد حمایتی و همراهی مدیریت شهری مشهد هستیم که در همین راستا کتابخانه مرکزی مشهد به عنوان بزرگترین کتابخانه مرکزی کشور به زودی افتتاح خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: پروژه راه آهن میانه- تبریز تا بستان آباد ریل گذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
فرماده انتظامی آذربایجان غربی از متلاشی شدن 56 باند بزرگ مواد مخدر در هفت ماه گذشته امسال در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: در طول هفت ماه گذشته بیش از یک میلیون و 114هزار نفر گردشگر از جاذبه های تاریخی و طبیعی استان دیدن کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی پروژه قطار شهری اصفهان- شاهین شهر با اتکای به بخش خصوصی ظرف یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۵    
فرماندار قلعه گنج با اشاره به وضعیت نامناسب باتلاق جازموریان گفت: این باتلاق به کانون ریزگردها در منطقه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۵    
فرماندار سرپل ذهاب از تکمیل بازسازی 19 هزار واحد زلزله زده تخریبی و تعمیری در سرپل ذهاب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر رشت از تدوین برنامه راهبردی شورای اسلامی این شهر برای نخستین بار خبر داد و گفت: وجود این راهبرد در توسعه شهر رشت نقش مهمی ایفا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۰    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: تصادف در محور زنجان به تهم دو کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۰    
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: 135 نخبه در زمینه های مختلف از حمایت های کمیته امداد کرمانشاه برخوردار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از ایمن سازی راه های استان خبر داد و گفت: در این راستا 1000 علائم جاده ای نصب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۰    
اهدای اعضای دختر جوان جوانرودی که دچار مرگ مغزی شده بود، به سه بیمار جان دوباره بخشید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
استاندار البرز با اشاره به توقف کوتاه مدت پروژه ادامه همت تا کرج، پیشرفت این پروژه را بیش از 92 درصد اعلام کرد و گفت: یکی از قطعه ها تا پایان سال بهره برداری می رشود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین از برگزاری تور گردشگری دانش آموزان از بناهای تاریخی مذهبی شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
معاون اول رئیس جمهور گفت: امسال 100 میلیون دلار برای مهار ریزگردهای خوزستان اختصاص داده شده تا هرچه سریعتر شاهد حل این معضل باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
تصادف زنجیره ای پنج دستگاه خودرو در محور کناره آمل - محمودآباد سبب ترافیک در این مسیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از فعال شدن لایه اطلاعاتی داروخانه های شهر مشهد بر روی سامانه زیرساخت داده های مکانی SDI خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اهواز تأکید بر لزوم تجدید نظر وزارت نیرو در اجرای طرح های انتقال آب ازسرشاخه های کارون تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۴    
بعد از آلودگی هوا و کمبود آب در ماه های اخیر، موضوع "فرونشست زمین" بحرانی است که این روزها اخبار مربوط به آن را زیاد می شنویم، پدیده ای که در پی تخلیه آبخوان ها در بیشتر استان های کشور از جمله فارس ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۴    
پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران با 11 رای اعضای شورای شهر، شهردار پایتخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۴    
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: با اجرای طرح کتابخانه ای به وسعت یک شهر شاهد کتابخوانی بیش از 25 هزار و 590 مسافر مترو در مهرماه سال 1397 بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۴    
شورای اسلامی شهر مشهد در چهل و یکمین جلسه علنی پنجمین دوره خود، به لایحه شهرداری مبنی برون سپاری بخشی از فعالیت های آتش نشانی به بخش خصوصی رای مثبت داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۴    
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از شناسایی 730 ساختمان نیمه ساز رها شده در شهر اصفهان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۴    
بر اثر ریزش یک عمارت قدیمی در محلات جنوبی شهر بوشهر، یک نفر زیر آوار ماند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری البرز گفت: 80 روستا در محور کرج - چالوس و شهرستان طالقان تا سال آینده از نعمت گاز بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: 12 هزار و 684 واحد خونی طی هفت ماهه سال جاری در استان اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۴    
آتش سوزی گسترده در کالیفرنیا تا کنون 9 کشته بر جای گذاشته و صدها هکتار زمین زراعی، جنگل و مرتع را در جنوب این ایالت نابود کرده است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان شمالی از تهیه بانک جامع اطلاعات قنوات این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۴    
وزیر نیرو گفت: 440 هزار هکتار شبکه اصلی در خوزستان در دست بهره برداری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۴    
جانشین پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف و باران گردنه ها و محورهای مواصلاتی استان زنجان مه آلود و لغزنده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۴    
رئیس شورای شهر تهران نسبت به وقوع زلزله در تهران هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۴    
رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۴    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (سه شنبه) در جلسه شورای اسلامی شهر تهران شهردار جدید پایتخت را انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۴    
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی صبح امروز (سه شنبه 22 آبان ماه) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۰۳    
احمد محیط طباطبایی، رییس ایکوم ایران (کمیته ملی موزه های کشور) در بازدید از موزه نقشه تهران ضمن تجلیل از راه اندازی این مرکز ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳    
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: تعداد 553 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین برای عملیات راهداری زمستانی در استان آذربایجان شرقی تجهیز شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳    
استانداری آذربایجان غربی در اطلاعیه ای از لغو سفر رئیس جمهوری به استان طی هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳    
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 73 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در ارومیه کشف شد و سه نفر متهم در این رابطه دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: علاوه معضل غیرقابل تحمل بودن نظافت محیط در در سرویس های بهداشتی با کمبود شدید سرویس های بهداشتی منطقه 5 تا منطقه 13 نیز مواجه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳    
فرماندار شهرستان گتوند از سرقت از یک طلافروشی در این شهرستان و فوت یک نفر به علت تیراندازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳    
عضو شورای شهر چابهار گفت: استفاده از منابع آبی پایدار برای تامین آب شرب بندر چابهار یک ضرورت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳    
شهردار منطقه چهار کرمان گفت: عملیات زیباسازی تخت درگاه قلی بیگ با تلاش کارکنان این منطقه در حال انجام است و به زودی به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳    
سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از آماده سازی 10 پارکینگ برای توقف موتور سیکلت ها در محدوده حرم مطهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۳    
دبیر ستاد معاینه فنی خودروهای شهرداری اصفهان گفت: برای بررسی وضعیت آلایندگی خودروها و دریافت برچسب معاینه فنی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۳    
شهردار مشهد در بازدید ازشهرک شهید بهشتی مشهد در پاسخ به درخواست ساکنان این شهرک برای ورود شهرداری به ساماندهی آن گفت: اینجا شهرک است و طبق قانون شهرکها ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۳    
مدیرعامل شرکت مترو اصفهان گفت: تابلوهای اعلام سرفاصله در تمام ایستگاه های قطار شهری راه اندازی نشده است اما مانیتورهای اطلاع رسانی نصب شده است تا در آینده نزدیک زمان رسیدن قطارها و زمان ترک ایستگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۳    
شهردار منطقه 2 مشهد گفت: افراد سودجو و شیاد، برای کسب سود بیشتر، با استفاده از خلاء های قانونی و زمانی و همچنین فک پلمب و حتی ضرب و شتم ماموران اجرایی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۳    
معاون رییس کل دادگستری خراسان رضوی در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم گفت: هر کسی عامدا و یا عالما نسبت به فک پلمب و یا شکستن و یا محو آن اقدام نماید، به حبس از 3 ماه تا دو سال محکوم می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۳    
رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: تلاش می کنیم تا پایان دولت دوازدهم ، 1200 پروژه در حوزه زیرساخت های گردشگری را به اتمام برسانیم که قطعاً با بهره برداری از این پروژه ها وضعیت زیرساخت ها در کشور بهبود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه از اجرای طرح هادی در 650 روستای کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
شهردار کرمان از اختصاص 50 میلیارد تومان برای تجهیز شهر کرمان به دوربین های پایش تصویری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان گفت: 125 کیلومتر شبکه و خطوط انتقال فاضلاب در هفت شهر سطح استان کردستان اجرا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
گفت: منطقه دو با دارا بودن زمین هایی با قابلیت های ویژه، بهشت گمشده شهر اصفهان و محل مناسبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
معاون سلامت وتربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از رونمایی پلاک افتخار جواد نوروزی فاتح اورست و از افتخارآفرینان ورزش استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از تهیه نقشه پایگاههای مدیریت بحران به تفکیک مناطق شهرداری مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بهره برداری بیمارستان سرپل ذهاب تا 2 هفته دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان گفت: از ابتدای امسال تا اول آبان، 54 کیلومتر خطوط شبکه فرسوده برق در این استان با صرف 38 میلیارد ریال اعتبار اصلاح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری 2 سارق طلای کودکان در قم خبر داد و گفت: متهمان به 4 فقره سرقت و همچنین سرقت دو دستگاه خودرو پراید اعتراف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش برف و باران در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از انهدام باند هفت نفره قاچاق مواد مخدر و کشف 104 کیلوگرم تریاک در محور لردگان - بروجن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: توسعه اراضی کشاورزی اعم از باغ و زمین های زراعی و تبدیل زمین های زراعی به باغی در شهرستان های زیر حوضه دریاچه ارومیه ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
یک دستگاه کامیون میکسر از روی پل مطهری بر روی یک دستگاه پژو سقوط کرد که در این حادثه راننده پژو جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
شهردار گلستان از آغاز عملیات داده آمایی و برداشت اطلاعات املاک در سطح شهر گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی در جماران خبر داد و گفت: یک نفر کشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
اعضای شورای شهر اردبیل طرحی را پیشنهاد کردند که در صورت بررسی و تصویب آن و مساعدت مسئولان کشوری چهارم مرداد ماه به نام روز فرهنگ اردبیل نامگذاری خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳    
سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: چرخه خدمات رسانی در مجموعه تفریحی – توریستی شورابیل کیفی تر شده و عموم هموطنان از این فضا بهترین بهره برداری را خواهند کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...