پنجشنبه ۲۳ آذرساعت ۰۴:۲۴Dec 2017 14

شهر فردا (shahrefarda.ir)

شهر فردا 30 اسفند 1395 شهر فردا 31 فروردین 1396 شهر فردا 31 اردیبهشت 1396 شهر فردا 1 خرداد 1396 شهر فردا 31 تیر 1396 شهر فردا 31 مرداد 1396 شهر فردا 31 شهریور 1396 شهر فردا 30 مهر 1396 شهر فردا 30 آبان 1396 شهر فردا 1 آذر 1396 شهر فردا 2 آذر 1396 شهر فردا 3 آذر 1396 شهر فردا 4 آذر 1396 شهر فردا 5 آذر 1396 شهر فردا 6 آذر 1396 شهر فردا 7 آذر 1396 شهر فردا 8 آذر 1396 شهر فردا 9 آذر 1396 شهر فردا 10 آذر 1396 شهر فردا 11 آذر 1396 شهر فردا 12 آذر 1396 شهر فردا 13 آذر 1396 شهر فردا 14 آذر 1396 شهر فردا 15 آذر 1396 شهر فردا 16 آذر 1396 شهر فردا 17 آذر 1396 شهر فردا 18 آذر 1396 شهر فردا 19 آذر 1396 شهر فردا 20 آذر 1396 شهر فردا 21 آذر 1396 شهر فردا 22 آذر 1396 
  ۴ ساعت پیش    
تحقیق جدید نشان می دهد زنانی که درست قبل یا بعد از بارداری در معرض آلودگی هوا قرار می گیرند با احتمال بالا داشتن نوزادی با نقایص تولد روبرو هستند.
  ۵ ساعت پیش    
طبق نتایج مطالعه جدید، علت اصلی که منجر به آسیب مغز و بیماری هانتینگتون می شود، تشکیل ترکیب سمی اوره است که توسط کبد ایجاد می شود.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس اداره نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: کنگره 60 در قالب یک سازمان مردم نهاد توانسته با روش هایی خاص و همکاری با مراکز درمان سوءمصرف مواد ...
  ۷ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان گفت: فرآیند صدور پروانه در شهرداری های استان زنجان باید الکترونیکی شود.
  ۷ ساعت پیش    
به تازگی آکواریومی ساخته شده که با تبدیل نیترات موجود در فضله ماهی آب را پاکسازی می کند و گیاه نیز پرورش می دهد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: عوارض فرورفتگی خیابان برای ساماندهی و انتظام بخشی به معابر از واحدهای صنفی در سال آینده دریافت می شود.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل تداوم روند بی خطرسازی زباله های پزشکی و دفن آنها در محل های جداگانه را امری ضروری اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر عامل آب منطقه ای استان کرمانشاه گفت: به جز سد داریان 83 درصد حجم سدهای استان کرمانشاه اکنون پر شده است.
  ۹ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان گفت: در حال حاضر تمام پروژه های راه و شهرسازی استان توسط پیمانکاران بخش خصوصی در حال اجرا است.
  ۹ ساعت پیش    
شهردار اصفهان گفت: کارآفرینی اجتماعی، خلاقیت ها را شکوفا می کند و از طریق اندیشه سیستمی، به آموخته های افراد عمق می بخشد لذا اگر این مسیر به درستی طی شده و مهارت های لازم با آن آموزش داده شود ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: مدیران آژانس ها نگران نباشند و با گرفتن مجوز می توانند نسبت به ارائه خدمات حمل و نقل اینترنتی به شهروندان قزوینی اقدام کنند.
  ۹ ساعت پیش    
یک شرکت تجاری رطوبت ساز و دستگاه تهویه مطبوع جدیدی را عرضه کرده که هم قابلیت اتصال به شبکه های وای – فای را دارند و هم با فرامین صوتی قابل کنترل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۰    
مصرف "به" و رب "به" بعد از غذا می تواند کمک کننده باشد, فالوده "به" و سیب کنار عناب علاوه بر تسکین درد معده و کاهش استرس به تقویت رحم نیز کمک می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۵۱    
یک زن هندی تصمیم گرفت پس از قتل همسر، معشوقه اش را با کمک جراحی پلاستیک به جای شوهر خود جا بزند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۴۲    
یک بی خانمان در پایتخت فرانسه به طور اتفاقی مبلغی بالغ بر 300 هزار یورو دزدید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۴۲    
سرپرست دانشگاه پیام نور با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۳۰    
محققان هشدار می دهند میزان بالا کلسترول بد یا LDL علت اصلی ابتلا افراد سالم به حملات قلبی یا سکته در میانسالی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۱۲    
هیأت بازرسی سازمان بازرسی کل کشور با هدف بررسی نحوه پیش بینی و هزینه کرد بودجه غیرنقدی شهرداری تهران در این نهاد مستقر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۱۲    
حجم روان آب های دو ماه اخیر کشور در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به میزان 3 میلیاردو 819 میلیون مترمکعب بوده که 16 درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۰    
رییس پلیس راهور از اجرای طرح جدید آموزش موتورسوارهای متخلف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۱    
بیش از 80 درصد از مشمولان، شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۱    
برای خرید خودرو دنا در بازار باید حداقل 33 میلیون و 500 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۲    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اجرای کامل طرح انسداد مرزهای کشور از جمله مطالبات و خواسته های نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۲    
بر اساس آمار، رضایت شغلی در میان جمعیت مشغول به کار در ایران کم است که به اعتقاد برخی کارشناسان اقتصادی، این امر بهره وری حداکثری از اشتغال را تحت الشعاع قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۲    
رئیس اداره بهره وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه استان قزوین گفت: 5 مصوبه از سوی سازمان اوقاف أخذ شده که از این تعداد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۰    
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد، یک محموله کاغذ در حال ترخیص از گمرک است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۰    
در شرایطی که اعلام شده برخی از کسبه پلاسکو به واحد های تخریب نشده ساختمان بازگشته اند، صاحبان مغازه ها از این اتفاق ابراز بی اطلاعی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۱    
نایب رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت تغییر رویکرد در شرکت های تخصصی که در حوزه مدیریت شهری فعالیت دارند تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۱    
جانشین ستاد مدیریت بحران استان کرمان با اشاره به اینکه خسارات زلزله 6.1 ریشتری بامداد امروز کرمان تشدید نشده است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۲    
فوق تخصص بیماری های کلیه گفت: باید توجه داشته باشیم که دیالیز به تنهایی کارکرد کلیه را تامین نمی کند زیرا کلیه غیر از پالایش مواد سمی از بدن وظایف دیگری هم به عهده دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۲    
سازمان هواپیمایی کشوری آمار پروازهای انجام شده در آبان ماه سال جاری را در فرودگاه مهرآباد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۲    
جمع درآمد هشت بانک دولتی به علاوه بانک مرکزی در لایحه بودجه سال 97 بالغ بر 845 هزار و 200 میلیارد ریال است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۰    
مشکلات ناوگان تاکسیرانی در جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با حضور مسئولان ترافیکی شهر تهران بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۰    
مدیر منطقه یک شهرداری قزوین از افتتاح پروژه خانه فرهنگ رز در دهه فجر سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۰    
مدیرجهادکشاورزی شهرستان گیلانغرب از خسارت 200 میلیارد ریالی زلزله اخیر به بخش کشاورزی و دامپروری این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۰    
جانشین ستاد بحران استان کرمان با اشاره به اینکه آواربرداری در مناطق زلزله زده در حال انجام است، گفت: کارشناسان زمین شناسی عقیده دارند زمین لرزه های کرمان به صورت دوقلو هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۱    
محمدعلی نجفی شهردار تهران چهارشنبه (22 آذر ماه) مهمان ویژه برنامه تهران بیست خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۱    
مدیر محیط زیست شهری شهرداری مشهد مقدس از عدم وجود مجموعه ای برای معاینه فنی موتورخانه ها در این کلانشهر ابراز تاسف کرد و گفت: با وجود شمار زیادی ساختمان و واحد مسکونی، اداری و تجاری ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۱    
مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: پروازهای نوبت بعد از ظهر فرودگاه شهدای ایلام انجام نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۱    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اصفهان با بیان اینکه هیچ گونه دلیلی برای افزایش نرخ میوه شب یلدا در بازار اصفهان وجود ندارد گفت: اصفهانی ها طعم گرانی میوه را در شب یلدا نمی چشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۲    
بخشی از دیوار قلعه پرتقالی ها ریزش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۲    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کشف 100 درصدی سرقت به عنف در کشور طی هشت ماه ابتدای امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۲    
گروه سایپا در حالی به یکباره اقدام به بستن سایت فروش سراتو کرده که بحث هایی مبنی بر احتمال افزایش قیمت 10 میلیون تومانی این خودرو مطرح است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۲    
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیست و دومین روز آذر ماه سال جاری با هزار و 283 واحد رشد به پله 93 هزار و 283 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱    
عضو هیات علمی دانشکده عمران دانشگاه امیرکبیر در کارگاه تخصصی درس هایی از زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب، لازمه حفظ وضعیت پایدار را داشتن شهر امن دانست و گفت: صرف داشتن ساختمان های امن کفایت نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱    
در حالی که طی ماه های گذشته قیمت تخم مرغ در بازار رو به افزایش بود و به بیش از شانه ای 15 هزار تومان رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۲    
شاید جای تعجب باشد که مقامات جمهوری پالائو به تازگی اقدام به اخذ امضا و تعهد کتبی از گردشگران و توریست ها به منظور مراقبت از محیط زیست کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل صدور آرم طرح ترافیک شهرداری تهران گفت: اعلام زمان ثبت نام طرح ترافیک سال 97 بعد از اتمام بازنگری شورای شهر در این خصوص اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۱    
تحقق بودجه عمرانی را می توان یکی از ابعاد توسعه کشور دانست، امری که در شش ماهه نخست امسال، تنها 10 درصد از آن محقق شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۱    
معاون خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: بررسی وضعیت کیوسک ها و دکه های شهر قزوین و نظارت مستمر بر عملکرد و افزایش سطح خدمات رسانی آن ها در برنامه کاری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۱    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مجموعه حقوقی شهرداری باید نگاه خود را از پرونده های حقوقی فراتر برده و به ایجاد بهداشت حقوقی و ایمنی قضایی در شهرداری اهتمام ویژه ای داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات فروش خودروهای سواری در بازه زمانی تابستان امسال را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان از بارش برف و باران در استان کرمان از عصر جمعه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
کمیسیون میراث فرهنگی، گردشگری و روابط بین المللی شورای شهر یزد با تشکیل جلسه ای با حضور فرمانده انتظامی استان یزد، مباحثی ازجمله امنیت گردشگران و ایجاد شعبه جرائم گردشگری را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل تعزیرات استان کرمانشاه گفت: نظارت و کنترل بر بازار میوه، آجیل و خشکبار شب یلدا تشدید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
معاون بهره برداری شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی در 496 روستای آذربایجان غربی در حال اجرا بوده و با پایان این طرح ها یک هزار و 168 روستای استان از گاز طبیعی بهره مند می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر آمادگی کامل راهداران و راهدارخانه های استان همدان در فصل زمستان تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان از ارسال نخستین محموله کانکس که با کمک خیران تهیه و خریداری شده بود به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
رئیس شورای شهر کاشمر گفت: تاکنون خون های زیادی به دلیل استاندارد نبودن جاده شادمهر ریخته شده که دادستان کاشمر باید به موضوع ورود یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 200 میلیارد تومان از سهم تسهیلات اشتغال کم بهره مناطق روستایی به سازمان جهاد کشاورزی استان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از دستگیری شرور سابقه دار فراری و عامل اسید پاشی بر روی خودروها در سطح شهر ایوان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: 9 محور برف گیر در طرح زمستانه، توسط پلیس راه اصفهان پوشش داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۳۰    
مهلت ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 97 از سوی سازمان سنجش تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۱    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از ایمن سازی و رفع نواقص وسایل بازی و بدنسازی بوستانهای سطح این منطقه با هدف افزایش ایمنی و سلامت شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۱    
هشت بازار میوه و تره بار جدید با همکاری شهرداری منطقه 11 و سازمان میادین میوه و تره بار در محله های بخش مرکزی شهر تهران ساخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۱    
بر اساس بررسی های انجام شده و نظرات کارشناسان امر پارازیت های ساطع شده از دکل های مخابراتی برای سلامت شهروندان مضر است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۰    
یک عضو شورای شهر تهران برساماندهی و صیانت از محدوده حریم و جلوگیری از هرگونه گسترش شهر تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۰    
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که با تمام طرح های انتقال آب مخالف هستیم از ارسال نامه به روسای سه قوه با موضوع تاکید بر آمایش سرزمین و طرح های کالبدی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۰    
هشتاد و دومین مرحله یارانه نقدی بامداد یکشنبه 26 آذر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۱    
اتاق بازرگانی ایران و سوئیس قصد دارد مجموعه ای به نام کمیته سرمایه گذاری متشکل از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری خطرپذیر در حوزه استارت آپ ها ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۲    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو جزئیات بودجه آب و برق در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۲    
دولت با افزایش 500تومانی نرخ فروش هر لیتر بنزین در سه ماهه پایانی سال جاری، درآمدی 3600 میلیارد تومانی کسب خواهد کرد که با رقم 16هزار میلیارد تومان درآمد درخواستی دولت در این بخش فاصله دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۱    
مجموعه بررسی های جداگانه سه زلزله شناس ایرانی در این باره نشان می دهد آنچه طی هفته های اخیر تحت عنوان دوره بازگشت 150 تا 200 ساله زلزله بالای 7 ریشتر در تهران مطرح شده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۲    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین پیش بینی کرد که دلار در سال های آتی نسبت به نرخ متوسط امسال با حدود 10 درصد افزایش در بازار روبرو شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۲    
فروش بلیت قطارهای رجا حدفاصل تاریخ های اول دی لغایت 24 اسفند ماه 96، از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 23 آذر ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۲    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تا صبح امروز 261 هزار و 800 نفر در آزمون کارشناسی ارشد نام نویسی کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۰    
مدیرعامل سفیرریل آسیا گفت: پیش فروش اینتر نتی و حضوری بلیت قطارهای زمستانی مجموعه سفیر برای اول دی 96 تا 24 اسفندماه امسال از ساعت 10 صبح فردا آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۰    
رئیس پلیس راه خراسان شمالی از بارش برف در گردنه ها و جاده های کوهستانی استان خبر داد و گفت: بر این اساس محورهای کوهستانی لغزنده بوده که ضرورت احتیاط در رانندگی را می طلبد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
براساس گزارش مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی، امروز 22 آذر هوای مشهد سالم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
سرپرست روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:جشنواره دیماج و آش رشته توسط خانه فرهنگ سنجیده سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: این اداره کل به منظور حفظ سلامت مصرف کنندگان نسبت به معدوم سازی تخم مرغ های فاقد هویت عرضه شده در سطح استان اقدام می ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۱    
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه با اشاره به اینکه در حال حاضر متوسط سن ناوگان اتوبوسرانی حدود 9 سال است، گفت: نوسازی ناوگان اتوبوسرانی با خرید اتوبوسهای جدید در دستور کار است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
معاون وزیر صنعت از تنظیم شناسنامه وضعیت کالاهای اساسی خبرداد و گفت: اجازه گرانفروشی کالاهای اساسی داده نمی شود و بازار این کالاها به صورت مرتب، رصد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
فرماندار ایلام گفت:کارگاه یک روزه آموزش حقوق شهروندی باهدف صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ویژه بانوان شاغل ادارات در ایلام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی بیرجند از حریق یک خودرو پیکان در بلوار صیاد شیرازی بیرجند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
وزیر بهداشت به منظور بازدید از مناطق زلزله زده و آغاز ساخت 62 خانه بهداشت، 22 مرکز جامع سلامت و 2 فاز بیمارستان با مشارکت خیرین، هنرمندان و قهرمانان ورزشی صبح امروز وارد کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
مدیرعامل سازمان انتقال خون وضعیت بودجه ای این سازمان در لایحه بودجه 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
آتش نشانی شهرستان میاندوآب از پیدا شدن جسد قطعه قطعه شده پسر جوان مفقود شده بعد از 70 روز در روستای سوگلی تپه میاندوآب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
55 نفر در استان کرمان بر اثر بروز زمین لرزه های بامداد امروز مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۰    
به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار است تا سال 1400 سهم سفرهای شهری با دوچرخه سواری به 10 درصد برسد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۰    
در پی وقوع زلزله 6.1 ریشتری مردم کرمان شب گذشته را در خیابانها و در خودرو ها و پارک ها به سر بردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۰    
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: 500 روستا در خراسان جنوبی با تانکر آبرسانی می شود زیرا وزیر سابق نیرو نسبت به انتقال آب به استان با بی تفاوت عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۱    
دبیر انجمن صنایع لبنی، از تقاضای دامداران برای افزایش نرخ خرید شیرخام توسط کارخانجات خبر داد و گفت: ستاد تنظیم بازار در مورد قیمت سه فرآورده لبنی تصمیم می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی ستاد بحران استان کرمان اعلام وضعیت قرمز در کرمان را تکذیب کرد و گفت: در جلسه ستاد بحران استان کرمان حالت آماده باش اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۲    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس با اتوبوس 53 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۲    
مدیر فضای سبز شهری شهرداری مشهد مقدس از تعریف 57 پروژه فضای سبز شهری در این شهر خبر داد و گفت: 50 پروژه از این تعداد دارای پیشرفتی بالغ بر 60 درصد است که با اتمام آن ها سرانه فضای سبز به صورت قابل ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۲    
در حالی که حدود یکماه از ابلاغ آیین نامه قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی از سوی معاون اول رئیس جمهور می گذرد هنوز دستورالعمل اجرایی پرداخت این تسهیلات نهایی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۰    
مدیر یک شرکت دانش بنیان ساخت مسکن به شیوه نوین، با بیان اینکه نباید منتظر زلزله بمانیم و بعد از آن به سمت استفاده از تکنولوژیهای نوین ساخت مسکن برویم، گفت: قادریم بسته به تعداد واحدها ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۱    
در حال حاضر بخش مسکن با دو پارامتر امیدوارکننده ی بیرونی و یک عامل رکودزای درونی مواجه است.
مشاهده نتایج بیشتر...