شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۹:۳۰Oct 2019 19

شهر فردا (shahrefarda.ir)

شهر فردا 30 اسفند 1395 شهر فردا 1 فروردین 1396 شهر فردا 29 اسفند 1397 شهر فردا 1 فروردین 1398 شهر فردا 31 اردیبهشت 1398 شهر فردا 2 خرداد 1398 شهر فردا 31 تیر 1398 شهر فردا 31 مرداد 1398 شهر فردا 1 شهریور 1398 شهر فردا 1 مهر 1398 شهر فردا 2 مهر 1398 شهر فردا 3 مهر 1398 شهر فردا 4 مهر 1398 شهر فردا 5 مهر 1398 شهر فردا 6 مهر 1398 شهر فردا 7 مهر 1398 شهر فردا 8 مهر 1398 شهر فردا 9 مهر 1398 شهر فردا 10 مهر 1398 شهر فردا 11 مهر 1398 شهر فردا 12 مهر 1398 شهر فردا 13 مهر 1398 شهر فردا 14 مهر 1398 شهر فردا 15 مهر 1398 شهر فردا 16 مهر 1398 شهر فردا 17 مهر 1398 شهر فردا 18 مهر 1398 شهر فردا 19 مهر 1398 شهر فردا 20 مهر 1398 شهر فردا 21 مهر 1398 شهر فردا 22 مهر 1398 شهر فردا 23 مهر 1398 شهر فردا 24 مهر 1398 شهر فردا 25 مهر 1398 شهر فردا 26 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: به منظور تسهیل در تردد زوار اربعین حسینی در مسیر بازگشت از مهران از ساعت 16:30 امروز تردد در جاده مهران به ایلام یک طرفه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز گفت: 250 دستگاه اتوبوس در شیراز عزاداران حسینی را به حرم مطهر شاهچراغ (ع) می رسانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه اتوبوس ها و اکیپ های فنی، تعمیرگاهی و نظارتی اعزامی به مرز مهران و خسروی توسط شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بصورت هوشمند و راه دور کنترل می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد مقدس همه ساله با فرارسیدن دهه آخر صفر میزبان میلیون ها زائر ایرانی و خارجی است که از گوشه گوشه دنیا برای زیارت مضجع شریف امام هشتم شیعیان به این شهر سفر می کنند و میزبانی شایسته از این جمعیت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از سرویس دهی به زائران در روز اربعین حسینی با 320 دستگاه اتوبوس در این کلانشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پروژه ساماندهی بزرگراه آزادی از بازگشایی امتداد 35 متری شهید امام دوست خبر داد و گفت: با اجرای صلح نامه های سردخانه صحت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رویداد ساری 2022 را فرصتی مناسب در راستای جذب گردشگر و معرفی ظرفیت های جدید در مازندران برشمرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: یک طرفه شدن جاده ایلام-مهران فعلا منتفی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عملیات ناجا با اشاره به اینکه حجم زیادی از زائران در میدان اربعین پایانه مهران هستند، گفت: در پایانه برکت اتوبوس به اندازه کافی وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: طی سه فقره تصادف در محورهای مواصلاتی استان، چهار نفر جان باختند و شش مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از تامین 100 دستگاه اتوبوس به منظور خدمت رسانی به زائرین در دهه آخر ماه صفر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از ارسال خودروی کمپرسی، امکانات بهداشتی و باکس زباله توسط این سازمان به مرز مهران برای ارائه خدمات به زائران حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ایجاد گذر فرهنگی در محدوده های تاریخی در تبریز برای گسترش فعالیت های عمومی فرهنگی و رونق گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: ناوگان جاده ای استان زنجان جهت تسهیل در جابجایی همشهریان در پایانه شهید کاویانی شهر کرمانشاه مستقر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه 70 تیم ویژه پلیس راه سمنان در مسیر زائران اربعین مستقر هستند، گفت: تامین ایمنی تردد زوار در زمره رسالت های این گروه ها است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: حدود 5 هزار تابلو و علائم جاده ای در 6 ماهه نخست امسال در نیمه شمالی این استان نصب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: 4 میلیون خودرو در جاده های استان همدان از ابتدای اجرای طرح اربعین تاکنون تردد کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گفت: طی 18 ماه گذشته شش هزار نمونه برداری از هفت هزار واحد تولیدی فارس صورت گرفته و 30 محصول نشان ایمنی دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۷۶ سایت دیگر  
کودک آزاری که در مرداد ماه امسال اقدام به آزار و اذیت دختر بچه ای در شیراز کرده بود به اعدام در ملاء عام محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بانوان ملی پوش پاراتیراندازی کشورمان در مرحله مقدماتی ماده P2 مسابقات قهرمانی جهان 2019 استرالیا با در خط آتش ایستادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۷۰ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران با 4 پله کاهش، در رتبه 27 رده بندی فیفا قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه سنگین در جاده های منتهی به شمال کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور مراکز توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی گفت: تلاش های خوبی صورت گرفت تا قانون حمایت از معلولان اجرایی شود و امیدواریم تا پایان سال اعتباراتی برای استان ها تخصیص پیدا کند و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز اطلاع رسانی ستاد مرکزی اربعین تا این لحظه سه میلیون و 324 هزار و 904 نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: از روز شنبه (27 مهر ماه) سامانه بارشی جدیدی از غرب و شمال غرب وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
9 بیمار و مصدوم ایرانی از عراق به مرز مهران منتقل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مراجع عالیقدر شیعیان در نجف اشرف با تقدیر از اقدامات کاروان خدام الحسین (ع) در این شهر، گفت: خدمات رسانی شهرداری مشهد به زائران اربعین حسینی بسیار شایسته است .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال 2 تن و 57 کیلوگرم موادمخدر و توقیف 2 دستگاه پژو در محدوده شهرستان سراوان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت شهرداری شیراز گفت: محله تاریخی گذر سنگ سیاه ساماندهی و مسیرهای گردشگری سیاحتی و زیارتی در بافت تاریخی شیراز راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان گفت: با تأکید شهردار اصفهان، آزادسازی های پارک سوار صمدیه تا یک ماه آینده به پایان می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: روزانه بیش از 500 هزار نفر سفر ایمن، سریع، مطمئن توسط ناوگان تاکسیرانی انجام می شود که سهم 14 درصدی در سفرهای روزانه شهروندان دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان گفت: پروژه مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار خیابان امین برای نخستین بار در سطح شهر اصفهان در زمینی به وسعت 325 مترمربع و زیربنای یک هزار و 122 مترمربع اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه در مازندران، انتقال آب بین منطقه ای را در دنیا منسوخ شده دانست و گفت: انتقال آب دریای خزر فاجعه ای جبران ناپذیر به بار خواهد آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
شهردار ساری گفت: تکمیل نیروگاه زباله سوز و پروژه های عمرانی نیمه کاره نیازمند حمایت های ملی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری کرمان گفت: خوشبختانه در شش ماهه اول امسال بودجه شهرداری بیشتر از میزان تعیین شده تحقق پیدا کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرمان بااشاره به ایجاد دو کمپ برای خانم ها و آقایان دارای مشکل در کرمان گفت: با راه اندازی این کمپ ها قدم بزرگی در جهت ساماندهی متکدیان برداشته ایم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اگر چه استان فارس با سه میلیون ثبت نام شرکت کننده در اربعین از سهمیه کل کشور بیشتر است ،اما اختصاص فقط یک سفر هوایی بین شیراز و نجف جای شکایت دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاجم ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: پرسپولیس در فصل جاری یک مقدار دچار بدشانسی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مرحله نخست بیست و نهمین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلو کشور پنجشنبه و جمعه (16 و 17 آبان 1398) با حضور هشت تیم آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری متهمانی که نزدیک به 20 میلیارد تومان از مردم در کرمان کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه پاری سن ژرمن به دنبال جذب هافبک برزیلی میلان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد اربعین حسینی سپاه و بسیج گفت: تا به امروز بیش از 170 هزار زائر اربعین حسینی غیرایرانی از کشورهای دوست و همسایه از شش مرز زمینی وارد خاک کشورمان شده اند و سپس راهی کربلا شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آماده باش صددرصدی پلیس پایتخت برای برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در تهران خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شناسایی سریع اوتیسم و سرطان در کودکان می تواند مراحل درمان را برای آنها بسیار ساده تر کند و به همین دلیل دانشمندان توانستند با استفاده از ساعت ملکولی بدن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش وپرورش از ثبت نام 15میلیون و 138هزار و 523 نفر از دانش آموزان در سامانه سناد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات از انتقال 352 زائر مصدوم از کشور عراق به داخل ایران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در 10 روز گذشته، هشت تن مواد مخدر در مرزهای غربی ایران کشف کردیم که مقصد آن ها کشورهای اروپایی و غربی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 روزهای یاد شده الی ساعت 24 همان روزها از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: فاضلاب شهر کرمان از سال 76 آغاز به کار کرده که تاکنون قریب به 30 درصد پیشرفت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: ساماندهی بیش از 400 کیلومتر از راه های فرعی و روستایی استان در قالب طرح ابرار در دست اجرا است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: پروژه فاضلاب تحت هیچ شرایطی نباید تعطیل شود همه مسئولان ذیربط برای اجرای این پروژه پای کار هستند و اگر مشکلی در این رابطه پیش بیاید در جهت رفع آن اقدام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: درگیری مسلحانه سارقان خودرو با تکاوران پلیس شهرستان زاهدان منجر به هلاکت یکی از سارقان و کشف خودروی سرقتی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ن یک نابینا هستم، یعنی جهانی پر ا ز تاریکی در مقابل، کنار و پشت سر، من چیزی را نمی بینم، روشنایی روز را نمی بینم، جلوه مهتاب را نمی بینم، غم پدر را نمی بینم و اشک های مادر را ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تمهیداتش را برای برگزاری باشکوه تر مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی(ع) اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۵۵ سایت دیگر  
نقصی در سیستم عامل پیام رسان واتس اپ در دستگاه های اندرویدی شناسایی شده که می تواند با بازکردن گالری واتس اپ توسط کاربر، به طور خودکار باعث آسیب پذیری شود و برای جلوگیری از این آسیب ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مسئول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: سه ارگان بیمار مرگ مغزی در زنجان به نیازمندان پیوند عضو زندگی بخشید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
براساس آمارهای سال 95 مرکز آمار ایران 10 میلیون و 100 نفر از زنان ایرانی روستانشین هستند؛ زنانی که با وجود فعالیت های سخت در کارهای کشاورزی، قالی بافی، دامپروری، سبک زندگی متفاوت و.. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت گود مجاور برج میلاد، از شکایت شهرداری به قوه قضائیه در مورد عدم تعیین تکلیف این گود خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نائب رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه اگر در لایحه مالیات بر ارزش افزوده واژه های مالیات و عوارض در جایگاه خودشان قرار نگیرند، شهرداری های کشور با مشکل اقتصادی مواجه می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد گفت: به دنبال ارتقای سایت فعلی جشنواره رشد به پلتفرم شبکه جامع مدارس با عنوان شبکه ملی رشد هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان، از تمهیدات ترافیکی روز شنبه مورخ 27 مهرماه در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در کربلا از جمع آوری روزانه 9 هزار تن زباله در شهر کربلا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع تصادف زنجیره ای در محور نهبندان- بیرجند خبر داد و گفت: این حادثه چهار کشته و چهار زخمی بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: پاکسازی و زیباسازی جداره ها و کف سازی اطراف میدان کرج آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان از تغییر ساعت کار زیرمجموعه های گردشگری شهرداری اصفهان از اول آبان ماه تا 20 اسفندماه سال جاری خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: در کنار احترام به حق حیات حیوانات ناقل بیماری و سگ های ولگرد باید حدود فعالیت و زیست بوم این حیوانات در مجموعه مدیریت کلان استان مشخص شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری شیراز از احداث و توسعه ایستگاه های بارانداز حاشیه ای تخلیه بار در سطح شهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه املاک گفت: بازار مسکن در شرایط رکود غیرتورمی قرار دارد و تا پایان سال شاهد کاهش 40 درصدی قیمت خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرمان گفت: اصلاحیه بودجه را به میزان 200 میلیارد تومان که معادل 40 درصد بودجه این شهرداری است، افزایش خواهیم داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: 2 هزارو 637 مخزن زباله موجود در نقاط مختلف شهر ارومیه به وسیله نواحی شش گانه سازمان و توسط 7 خودروی کارواش و یک مخزن شور شست وشو می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان از تملک و آزادسازی زمین های طرح توسعه پارک سوار صمدیه خبر داد و گفت: این طرح تا 17 هزار مترمربع جای توسعه دارد و با سرعت بیشتری انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: روزانه 110 هزار نفر مسافر درونشهری توسط ناوگان اتوبوسرانی شهرداری ارومیه در سطح شهر جابه جا می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تبریز از روند اجرایی ایستگاه میدان کهن خط یک قطار شهری تبریز واقع در سه راه امین بازدید و بر تسریع در اتمام عملیات تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش 100 درصدی ناوگان اتوبوسی درپی تقاضای بالای زوار اربعین در روزهای 25 تا 28 مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روز 16 اکتبر سالگرد تاسیس سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد (FAO) در سال 1945 میلادی است و با هدف دستیابی به امنیت غذایی برای تمام ساکنین زمین، با عنوان روز جهانی غذا نام گذاری شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از ایجاد 80 چشمه سرویس بهداشتی در موکب های اربعین حسینی در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی بنیاد مسکن در لرستان با اعلام آخرین وضعیت احداث واحدهای سیل زده در این استان، گفت: تا کنون 42 هزار تن سیمان رایگان بین مردم توزیع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طرح انتقال 200 میلیون مترمکعب آب دریای خزر به کویر مرکزی در حالی روی میز دولت قرارگرفته که به اعتقاد کارشناسان علاوه بر خسارات به نواحی ساحلی، شوری فزاینده و چهار برابری را درپی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گلستان از انهدام باند سارقان مسلح و اعتراف متهمان به 457 فقره سرقت قطعات خودرو در گرگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
برنامه تعطیلی سینماها به مناسب فرا رسیدن اربعین حسینی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
علی اکبری در تورنمنت جایزه بزرگ بحرین برای کسب قهرمانی و به دست آورده جایزه مالی آن به رقابت خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از بازداشت 181 جیب بر در ایستگاه های متروی تهران در نیمه نخست سال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
چهار انگشت پسر جوان حین کار، در دستگاه چرخ گوشت صنعتی فرو رفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در دیدار با فرمانده کل نیروی پلیس اتریش بر توسعه همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مرز خسروی به عنوان نزدیکترین مسیر عبور زوار عتبات عالیات به عراق پس از سال ها انتظار 15 شهریور امسال با حضور وزرای کشور ایران و عراق بازگشایی شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمات دهی در پایانه مسافربری شهر یاسوج باید بهتر شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسلامشهر از صدور حکم محکومیت مسئول یک واحد کشتارگاهی به دلیل ایجاد آلودگی و فک پلمب غیر قانونی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲    
جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 28 کیلوگرم حشیش از یک دستگاه خودروی پراید در محور گچساران- بهبهان کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه دو کرمان از اجرای عملیات جدول گذاری برای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی شهر کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد از راه اندازی و افتتاح خانه فرهنگ گلستان طی آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: آخرین اقدامات انجام شده در خصوص برگزاری جشنواره پاییز هزار رنگ مورد بررسی قرار گرفت..
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
پس از گذشت 6 سالِ بی حاصل از تدوین طرح 5ساله تعامل با متخلفان به منظور ساماندهی صید و شکار در فریدونکار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) از ثبت نام 3میلیون و 280هزار نفر در سامانه سماح و خروج 3میلیون و 260هزار نفر از ایران برای زیارت اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: در سال زراعی که گذشت خراسان جنوبی با 138.5 میلی متر بارندگی چهارمین استان کم باران کشور بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ضوابط و روش های مربوط به مدیریت پسماندهای صنعتی و معدنی تدوین شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف محموله 29 هزار لیتری سوخت قاچاق در محدوده شهرستان روبار جنوب خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خواستار توسعه آبشیرین کن ها در سطح استان شد و گفت: وابستگی استان بوشهر به منابع آب خارج از استان کاهش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر از اجرای طرح خدمات دهی تاکسی رایگان ویژه زائرین اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز گفت: عملیات پروژه امتداد زیرگذر گلستان در حال اجرا است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز گفت: کلیات پروژه بزرگ ترین مجتمع رفاهی تجاری اهواز به زیربنای 165 هزار مترمربع با 75 هزار متر مربع پارکینگ در بلوار ساحلی سلمان فارسی تصویب ...
مشاهده نتایج بیشتر...