سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۸:۵۴Jan 2017 17

شهر فردا (shahrefarda.ir)

شهر فردا 31 شهریور 1395 شهر فردا 30 مهر 1395 شهر فردا 30 آبان 1395 شهر فردا 30 آذر 1395 شهر فردا 1 دی 1395 شهر فردا 2 دی 1395 شهر فردا 3 دی 1395 شهر فردا 4 دی 1395 شهر فردا 5 دی 1395 شهر فردا 6 دی 1395 شهر فردا 7 دی 1395 شهر فردا 8 دی 1395 شهر فردا 9 دی 1395 شهر فردا 10 دی 1395 شهر فردا 11 دی 1395 شهر فردا 12 دی 1395 شهر فردا 13 دی 1395 شهر فردا 14 دی 1395 شهر فردا 15 دی 1395 شهر فردا 16 دی 1395 شهر فردا 17 دی 1395 شهر فردا 18 دی 1395 شهر فردا 19 دی 1395 شهر فردا 20 دی 1395 شهر فردا 21 دی 1395 شهر فردا 22 دی 1395 شهر فردا 23 دی 1395 شهر فردا 24 دی 1395 شهر فردا 25 دی 1395 شهر فردا 26 دی 1395 شهر فردا 27 دی 1395 شهر فردا 28 دی 1395 
  ۱۱ دقیقه پیش  
مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: تاکسیرانان مشهد می توانند با مراجعه به مرکز معاینه فنی حافظ به صورت رایگان معاینه فنی خودرو خود را دریافت کنند.
  ۳۱ دقیقه پیش  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امروز شهرداری مشهد در توسعه فرهنگی نقش بسیار مهم و اساسی دارد.
  ۴۱ دقیقه پیش  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل خط نخست مترو و اجرای پروژه خط دوم آن وضعیت ترافیکی شهر قم را ساماندهی خواهد کرد و وضعیت خوبی را برای این شهر رقم می زند
  ۴۱ دقیقه پیش  
مراسم کلنگ زنی احداث خط دو مترو قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد
  ۴۱ دقیقه پیش  
مانور ستاد جلوگیری از بحران شهرداری منطقه 10 مشهد به منظور آمادگی دستگاه ها و تجهیزات و مقابله با بحران های احتمالی برگزار شد.
  ۴۱ دقیقه پیش  
مدیر روابط عمومی فرودگاه مشهد گفت: به فاصله پنج روز پس از ورودایرباس321 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به کشور، این هواپیما نخستین پرواز خودرا انجام داد ودر فرودگاه مشهد به زمین نشست.
  ۱ ساعت پیش  
معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم از تکمیل بلوار آ یت الله بروجردی تا خردادماه سال آینده خبر داد
  ۱ ساعت پیش  
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مشکلات تنفسی مردم خوزستان در نخستین باران پاییزی گفت ...
  ۱ ساعت پیش  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 7 از ایجاد زنجیره انسانی با شعار"اینجا هوا به میل تو تغییر می کند" همزمان با 29 دی ماه روز هوای پاک در چهارراه ولیعصر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
در پی بالا رفتن آلاینده های جوی زنگ ورزش مدارس شهرستان های استان تهران در روزچهارشنبه 29 دی ماه تعطیل شد.
  ۲ ساعت پیش  
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: 20 هزار تومان جریمه برای توقف بر روی خطوط عابرپیاده و 200 هزار تومان برای عبور از چراغ قرمز در نظر گرفته شده است.
  ۲ ساعت پیش  
یک شرکت نوآوری و مهندسی آمریکایی در نیویورک تا 45 سال آینده به دنبال ساخت یک آسمان خراش بسیار بلند برای تصفیه هوا است.
  ۲ ساعت پیش  
رئیس جمهور گفت: امسال 70 هزار میلیارد تومان درآمد نفتی داشتیم که به دلیل برجام است.
  ۲ ساعت پیش  
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند از مناسب سازی عبور و مرور معلولان در 99 درصد از فروشگاه های شهروند خبر داد.
  ۲ ساعت پیش  
شهردار قم از استفاده از 200 میلیون یورو فاینانس روسیه برای مترو خبر داد.
  ۲ ساعت پیش  
به گفته مدیران شهری اصفهان با اجرای پروژه های مختلف عمرانی، فرهنگی و تفریحی نهضت محرومیت زدایی از حالت شعاری خارج و به مرحله عمل رسیده است به طوری که اکنون شاهد هستیم پروژه های محرک توسعه در مناطق ...
  ۲ ساعت پیش  
دختران از بدو تولد تا زمان ازدواج در کنار مادر و تحت آموزش و تربیت همه جانبه وی قرار دارند، وقتی رفتارهای هیجانی آنان کنترل و مهار نشود، آسیب های غیرقابل جبران را به دنبال خواهد داشت.
  ۲ ساعت پیش  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای یزد در 401 حوزه انتخابی شهری و روستایی برگزار می شود که 20 حوزه شهری و 381 حوزه روستایی است.
  ۲ ساعت پیش  
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از مراحل اجرای بلوار آیت الله بروجردی بازدید کرد
  ۲ ساعت پیش  
در این گزارش به آخرین وضعیت پیگیری مصوبه قرارداد پروژه مشارکتی مسکونی معلم 81 و 83 پرداخته می شود.
  ۲ ساعت پیش  
در جلسه امروز شورای شهر تهران قالیباف لایحه بودجه را به شورا تقدیم کرد.
  ۲ ساعت پیش  
رییس سازمان محیط زیست با تاکید بر این که در آینده نزدیک 10 میلیون موبایل پسماند خواهیم داشت، گفت: با استفاده از فناوری های سبز باید اقدام به بازیافت این پسماندها کنیم.
  ۲ ساعت پیش  
شهرداری منطقه 3 برنامه های بلند مدت اجتماعی را برای بانوان و به منظور تحکیم خانواده اجرا کرده است.
  ۲ ساعت پیش  
اولین دوره شورای مشورتی با محور آسمان آبی و با هدف مشارکت حداکثری شهروندان در ارائه آثار به پنجمین جشنواره مشکات، در شمال تهران برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش  
به نظر پدافند تهران برای مقابله با چالش ریزپرنده ها باید نوع برخورد خود را تغییر دهد تا حتی صدای شلیک یک گلوله در پایتخت به صورت هوایی نیز شنیده نشود.
  ۳ ساعت پیش  
به منظور پیشگیری از وارد شدن خسارت به خودروهای در حال انتقال و حفظ حقوق شهروندی صاحبان خودرو، سیستم یدک خودروها به چرخ گیر یا اسکیت مجهز شدند.
  ۳ ساعت پیش  
مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس و فرهنگ ترویج مقاومت از برگزاری دو همایش با موضوع دفاع مقدس و با همکاری دانشگاه ها، برخی وزارتخانه ها ، سازمان ها ونهادهای مختلف سراسرکشور در اسفندماه خبرداد.
  ۳ ساعت پیش  
تردد خودروهای دیزلی در کلیه جاده های پایتخت به استثنای بزرگراه های سراسری که از خارج از اسلو شروع می شوند و از درون پایتخت می گذرند، ممنوع اعلام شده است.
  ۳ ساعت پیش  
نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان با اشاره به طرح انتقال آب از سد نمرود به گرمسار گفت: سد نمرود که از مهم ترین پروژه های آبی این منطقه محسوب می شود در حال حاضر دارای بیش از 90 درصد پیشرفت ...
  ۳ ساعت پیش  
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران از احداث پل عابر پیاده مکانیزه در شهرک شهرداری خبر داد.
  ۳ ساعت پیش  
رئیس اداره آرایشی بهداشتی سازمان غذا و دارو در خصوص افزایش تقلب در لوازم آرایشی قاچاق گفت: بیشترین عوارضی که از استعمال مواد تقلبی از مراجع ذی صلاح گزارش شده در رابطه با مواد تزریقی مانند بوتاکس و ژل ...
  ۳ ساعت پیش  
ابوالفضل قناعتی،عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در رابطه با واگذاری خط راه آهن مناطق 17 و 18 به شهرداری تهران به رئیس جمهور نامه نوشت که به امضای اعضای شورای شهر تهران نیز رسید.
  ۳ ساعت پیش  
مدیر تعاون روستایی گیلان گفت: بیش از 1000 تن میوه شب عید تاکنون در گیلان ذخیره شده است.
  ۳ ساعت پیش  
شهردار منطقه 9 مشهد گفت: توسعه و پیشرفت شهرها بستگی به مشارکت جدی شهروندان و عموم مردم دارد که در این صورت شاهد شهری پویا و زیبا خواهیم بود.
  ۳ ساعت پیش  
معاون برنامه ریزی شهردار تهران با اشاره به مشکلات مالی شهرداری گفت: با توجه به اینکه دولت نیز سهم خود را در بحث مترو پرداخت نمی کند بنابراین پیشنهاد شده سوبسید آن برای افراد برخوردار حذف شود .
  ۳ ساعت پیش  
لحظاتی قبل و با طرح لایحه دو فوریتی در صحن علنی شورای اسلامی شهر کرج، وکلای مردم موافقت خود را با تغییر عنوان تونل شهری مهرویلا از محتشم کاشانی به آیت الله هاشمی رفسنجانی اعلام کردند.
  ۳ ساعت پیش  
مدیرعامل طرح پتروشیمی اندیمشک از تلاش برای تمدید مجوز تامین اعتبار از صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح این پتروشیمی خبر داد.
  ۳ ساعت پیش  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا کنون 160 هزار نفر برای دریافت وام خانه اولی ها پس انداز کرده اند که از این طریق 2 هزار و 600 میلیارد تومان در بانک مسکن سپرده گذاری شده است.
  ۴ ساعت پیش  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، با بیان اینکه تا دهم بهمن ماه قیمت مرغ از هفت هزار تومان بالاتر نخواهد رفت ...
  ۴ ساعت پیش  
دور جدید حذف یارانه ها از دیماه آغاز شد تا تصمیم جدید دولت برای حذف یارانه 3 میلیون نفر دیگر از پُردرآمدها عملیاتی شود.
  ۴ ساعت پیش  
زلزله ای به بزرگی 4.8 ریشتری حوالی شهرستان کازرون در استان فارس را لرزاند.
  ۴ ساعت پیش  
عملیات انتقال سرستون میدان ولیعصر شیراز به عنوان یکی از نمادهای قدیمی و خاطره انگیز مردم شیراز از چند روز آینده آغاز می شود.
  ۴ ساعت پیش  
محمد سالاری در انتقاد به شتابزدگی در نحوه بررسی لایحه اصلاح مفاد برخی از تبصره ها و ردیف های اعتباری بودجه مصوب سال 95 شهرداری تهران گفت ...
  ۴ ساعت پیش  
سخنگوی مرکزی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاریخ اعلامی از سوی وزیر ارتباطات درباره اجرای رجیستری موبایل را زمان اتمام این پروژه اعلام و تاکید کرد ...
  ۴ ساعت پیش  
وزیر راه و شهرسازی با یادآوری این که سه سال پیش برخی دوستان شفیق پیشنهاد ساخت ساختمان 100 طبقه را به بنده دادند، گفت: بلندمرتبه سازی در ایران هزینه از جیب ملت است.
  ۴ ساعت پیش  
با همکاری مدیریت محیط زیست شهری مشهد در نمایندگی های منتخب خودرو به مناسبت هفته هوای پاک تنظیم موتور رایگان انجام می شود.
  ۴ ساعت پیش  
معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم با بیان اینکه 6 هزار و 870 سگمنت در طول مسیر خط نخست مترو نصب شده است، گفت: از ابتدا تاکنون در روند حفاری هیچ گونه حادثه ای را نداشته ایم
  ۴ ساعت پیش  
مدیر دفتر کنترل کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفای استان زنجان از نمونه برداری 32 هزار و 627 مورد از شبکه، مخازن و منابع سطح استان طی 9 ماهه امسال خبر داد.
  ۴ ساعت پیش  
امروز محدوده منطقه آزاد مهران در سطح 35 هزار هکتار به تصویب رسید.
  ۴ ساعت پیش  
دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر از دستگیری 11 متهم تیراندازی های این شهرستان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش  
فرماندار شوش از راه اندازی کارگروه حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در این شهرستان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش  
شهردار منطقه 20 از احداث و ترمیم 14 زمین چمن مصنوعی طی سال جاری در این منطقه جنوبی خبرداد.
  ۴ ساعت پیش  
رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه ترافیک اطراف حرم مطهر هر روز بدتر می شود، گفت: سرعت نوسازی بافت فرسوده پیرامون حرم مطهر مناسب نیست.
  ۴ ساعت پیش  
شهردار منطقه 9 گفت: همزمان با روز هوای پاک، دوستداران محیط زیست با شعار " اینجا هوا به میل تو تغییر می کند " در میدان آزادی گرد هم می آیند و تفاهم نامه محیط زیستی با رانندگان به امضا می رسد.
  ۴ ساعت پیش  
شهردار تهران گفت:دولت در لایجه برنامه ششم توسعه به دنبال این است که درآمد شهرداری ها به حساب خزانه واریز شده و شوراها منحل شوند.
  ۴ ساعت پیش  
شهردار شیراز گفت: مرکز تخصصی گردشگری مذهبی تاریخی بافت قدیم شیراز در اختیار فعالان عرصه گردشگری قرار می گیرد تا گردشگران خارجی را دعوت کرده و در آن به معرفی شیراز بپردازند.
  ۵ ساعت پیش  
معاون وزیر راه و شهرسازی از تهیه دو بسته تشویقی برای انبوه سازان در حوزه فعالیت های بازآفرینی شهری از سوی وزارت راه و شهرسازی خبر داد
  ۵ ساعت پیش  
- معاون شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: فاضلاب شهر دورود به صورت سنتی جمع آوری می شود.
  ۵ ساعت پیش  
رئیس سازمان امور عشایری از چالش در حوزه های فرهنگی و بهداشتی عشایر کشور خبر داد و گفت: حدود 50 درصد عشایر تحت پوشش بیمه هستند که امیدواریم این رقم را به 80 درصد برسانیم.
  ۵ ساعت پیش  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: یک هزار 425 کیلومتر راه های اصلی و فرعی و روستایی آذربایجان غربی خط کشی شد.
  ۵ ساعت پیش  
در یکصدو پنجاه و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس پیشنهاد راه اندازی سازمان تربیت بدنی شهرداری مطرح شد.
  ۵ ساعت پیش  
استاندار خراسان رضوی اقدامات شهرداری مشهد در حوزه فرهنگی و ورزشی قابل تقدیر است، گفت: امیدواریم در سال 2017 بتوانیم اولین جشنواره فیلم های دین را در شهر مشهد برگزار کنیم.
  ۵ ساعت پیش  
رئیس کمیسیون خدمات شهر و محیط زیست شورای شهر ارومیه گفت: اصلاح سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی و جایگزینی خودروهای نو و دارای استاندارد به جای خودروهای فرسوده در ارومیه برای رفع آلودگی هوا پیش بینی می ...
  ۵ ساعت پیش  
گزارشی از زندگی کپرنشین های قلعه گنج در جنوب کرمان که در آنجا زندگی به بن بست رسیده است.
  ۵ ساعت پیش  
معاون امور عمرانی استاندار ایلام از تشدید برخورد با مالکان وسایل شهربازی غیر استاندارد در ایلام خبر داد.
  ۵ ساعت پیش  
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: تصادف در محور زنجان به میانه دو کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
  ۵ ساعت پیش  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر همت بلندی باشد حتماً آبادانی شهر قم نیز محقق خواهد شد و برای اینکه شرایط شهر قم به حد ایده آل برسد نیازمند تلاش های بیشتری هستیم
  ۵ ساعت پیش  
رئیس اداره امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: کیفیت هوای ارومیه در حال حاضر در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس جامعه قرار دارد.
  ۵ ساعت پیش  
جشن اتمام حفاری مکانیزه خط یک مترو قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد
  ۵ ساعت پیش  
رئیس شورای اسلامی شهر قم از تهاتر 500 میلیاردی بدهی شهرداری به بانک ملی خبر داد
  ۵ ساعت پیش  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد از کمبود 40 درصدی آب در روستاهای استان یزد خبر داد.
  ۵ ساعت پیش  
فرمانده انتظامی استان ایلام از انهدام باند تهیه و توزیع سلاح و مهمات غیر مجاز در فضای مجازی توسط پلیس استان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد راه اندازی اتاق های فکر و هیئت های اندیشه ورز در مساجد مشهد را لازم و ضروی دانست.
  ۵ ساعت پیش  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: کل اعتبار امسال برای نگهداری از راه های روستایی استان کرمان 2 میلیارد و 700 میلیون تومان است که 50 درصد آن تخصیص داده شده و ما برای فقط خط کشی این ...
  ۵ ساعت پیش  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: فضای مجازی زندگی همه افراد را تحت تاثیر قرار داده است که باید برنامه سازی و کنترل این فضا در دستور کار مدیران قرار بگیرد.
  ۵ ساعت پیش  
مدیرعامل شرکت برق آذربایجان غربی گفت: دهه فجر امسال 20 پروژه تامین و توسعه برق در آذربایجان غربی اجرا می شود.
  ۵ ساعت پیش  
مدیرکل محیط زیست هرمزگان با بیان اینکه با کلنگ زنی شهرک صنعتی ایران -چین در جاسک مخالف هستیم، گفت: هنوز مجوزهای ارزیابی زیست محیطی این پروژه بزرگ ملی در شهرستان جاسک صادر نشده است.
  ۵ ساعت پیش  
سیصد و بیست و یکمین جلسه شورای شهر امروز با حاشیه های بسیاری همراه بود و جدای از تنش ها و بحث هایی که بین اعضا پیش آمد این بار یکی از معاونین قالیباف نیز به نشانه اعتراض صحن علنی را ترک کرد.
  ۵ ساعت پیش  
از ابتدای سال جاری بیش از 14 میلیون و 390 هزار قبض برق مشترکان تهران به صورت غیرحضوری و حدود 237 هزار قبض برق به صورت حضوری پرداخت شده است.
  ۵ ساعت پیش  
کودکان جنوب شرق تهران در آستانه روز هوای پاک با نحوه کاشت دانه و نهال آشنا شدند.
  ۵ ساعت پیش  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز گفت: برق متروی کرج - تهران توسط شرکت توزیع برق البرز قطع نشده است.
  ۵ ساعت پیش  
رییس شورای شهرتهران در مورد چرایی عدم مطرح شدن استعفای مسجدجامعی توضیحاتی را ارایه کرد.
  ۵ ساعت پیش  
هم نگین گردشگری است و هم یاقوت سبز، باغی شگفت انگیز که با قدم زدن در آن می توان در هزارتوی تاریخ گام نهاد و هارمونی تاریخ و طبیعت را به نظاره نشست.
  ۵ ساعت پیش  
قائم مقام شهردار کرج با بیان اینکه معضلات بافت های فرسوده بیشتر از نوع اجتماعی می باشد تا عمرانی، گفت: این خود مردم هستند که نقش اساسی را برای احیای اینگونه بافتها دارند.
  ۶ ساعت پیش  
کارشناس اقتصادی گفت: رکود اقتصادی در جامعه و حجم جمعیتی که از مترو برای رفت وآمد استفاده می کنند نشان می دهد که اگر دولت امکان توانمند سازی ناوگان عمومی از طریق اجاره را دارد برای نوسازی واگن های ...
  ۶ ساعت پیش  
نمایشگاه فروش محصولات صنایع دستی و کارآفرینی در زیرگذر مترو تئاترشهر میزبان شهروندان است.
  ۶ ساعت پیش  
شهردار شیراز گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی به همت خیران و شهرداری دو سرای مهربانی دیگر به زودی در این شهر به بهره برداری می رسد.
  ۶ ساعت پیش  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: 5 واحد تولیدی آلاینده در استان اردبیل تعطیل شده و به همین ترتیب اولویت محیط زیست جلوگیری از فعالیت واحدهای تولیدی آینده است.
  ۶ ساعت پیش  
رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران از وزیر ارشاد درخواست کرد شخصا به موضوع جلوگیری از حضور فیلم "امپراطور جهنم" در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر ورود کند و اجازه ندهد این تصمیم مسوولان جشنواره فجر عملی ...
  ۶ ساعت پیش  
ییلاق سوئه چاله ماسال یکی از ییلاقات بسیار زیبای شهرستان ماسال محسوب شده و زیبایی منحصر به فردی دارد.این ییلاق در فاصله حدود 25 کیلومتری ارتفاعات ماسال قرار دارد.
  ۶ ساعت پیش  
مدیرکل کمیته امداد استان البرز از خانه دار شدن 150 خانواده نیازمند البرزی خبر داد.
  ۶ ساعت پیش  
محمد بنی حسن که پیش از این سمت سرپرستی معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران را داشت به عنوان معاون این شرکت منصوب شد.
  ۶ ساعت پیش  
مدیرمرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین، آمار مأموریت های انجام شده در سه ماه گذشته سال جاری را 8 هزار و 664 مورد عنوان کرد.
  ۶ ساعت پیش  
با حضور خیرین سلامت اولین مرکز پذیرش کودکان سرطانی وابسته به بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست و سرطانی استان اردبیل آغاز به کار کرد.
  ۶ ساعت پیش  
معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار فارس ترویج و رفع مشکلات صنایع دستی را از الزامات توسعه صنعت گردشگری استان فارس دانست.
  ۶ ساعت پیش  
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد از پیشرفت 60 درصدی در احداث ایستگاه های فاز دوم خط 2 قطار شهری خبر داد.
  ۶ ساعت پیش  
شهردار تهران گفت:دولت در لایجه برنامه ششم توسعه به دنبال این است که درآمد شهرداری ها به حساب خزانه واریز شده و شوراها منحل شوند.
  ۶ ساعت پیش  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی بجنورد از وقوع یک هزار و 153 مورد، حوادث همچون آتش سوزی، حبس شدگی، آب گرفتگی در بجنورد خبر داد.
  ۶ ساعت پیش  
عملیات مرمت مسجد وکیل شیراز با تخصیص اعتباراتی بالغ بر 15 میلیارد ریال به پایان رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...