سه شنبه ۱۶ آذرساعت ۱۷:۳۹Dec 2016 6

اروم نیوز (uromnews.ir)

اروم نیوز 29 اسفند 1393 اروم نیوز 29 اسفند 1394 اروم نیوز 31 فروردین 1395 اروم نیوز 31 اردیبهشت 1395 اروم نیوز 29 خرداد 1395 اروم نیوز 31 تیر 1395 اروم نیوز 31 مرداد 1395 اروم نیوز 31 شهریور 1395 اروم نیوز 30 مهر 1395 اروم نیوز 30 آبان 1395 اروم نیوز 1 آذر 1395 اروم نیوز 2 آذر 1395 اروم نیوز 3 آذر 1395 اروم نیوز 4 آذر 1395 اروم نیوز 5 آذر 1395 اروم نیوز 6 آذر 1395 اروم نیوز 7 آذر 1395 اروم نیوز 8 آذر 1395 اروم نیوز 9 آذر 1395 اروم نیوز 10 آذر 1395 اروم نیوز 11 آذر 1395 اروم نیوز 12 آذر 1395 اروم نیوز 13 آذر 1395 اروم نیوز 14 آذر 1395 اروم نیوز 15 آذر 1395 اروم نیوز 16 آذر 1395 
  ۱۶ دقیقه پیش  
دانشجویان استکبارستیز، پرچم آمریکا و اسرائیل را به زیر گام هایشان لگدمال کردند.
  ۱۶ دقیقه پیش  
همزمان با 16 آذر مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور مسئولان و دانشجویان دانشگاه پیام نور در مجتمع بصیرت پلدشت برگزار شد.
  ۱۶ دقیقه پیش  
جمعی از مسئولان و دانشجویان دانشگاه پیام نور پلدشت در محکومیت تمدید تحریم های آمریکا علیه ایران طومار امضا کردند.
  ۱ ساعت پیش  
صبح امروز همایش روز دانشجو در مجتمع فرهنگی هنری حافظ شهرستان شاهین دژ برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش  
گرامیداشت 16 آذرماه و روز دانشجو در دانشگاه قاضی طباطبایی ارومیه برگزار و رییس این دانشگاه و فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی به سخنرانی درباره این روز و جریانات سیاسی روز پرداختند.
  ۲ ساعت پیش  
اجرای همزمان 2 همایش یاوران وقف و وقف و رسانه در آخرین روز از دهه وقف با حواشی جالبی همراه بود.
  ۳ ساعت پیش  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: پیش بینی می شود در اواخر این هفته، اغلب دماهای کمینه در شهرهای آذربایجان غربی به زیر صفر برسد.
  ۴ ساعت پیش  
رئیس راهنمایی و رانندگی شاهین دژ گفت:آخرین مهلت پرداخت دیرکرد جرائم معوق رانندگی تا پایان سال 1394 سی ام آذرماه امسال است.
  ۴ ساعت پیش  
با هدف شناساندن آسیب های اجتماعی به مردم دومین نمایشگاه گروهی کاریکاتور در بوکان برپا شد
  ۴ ساعت پیش  
مسابقات فوتسال قهرمانی نوجوانان آذربایجان غربی در مرحله پایانی، به میزبانی سردشت برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش  
به دنبال سخنان جنجالی نماینده مردم بوکان در جمع دانشجویان دانشگاه های علمی کاربردی و پرستاری بوکان که در آن به شدت علیه وضعیت نابسامان شهری موضوع گرفت اعضاء شورای شهر بوکان در جوابیه های جداگانه علیه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۰۶:۱۶  
پوستر اختصاصی اروم نیوز به مناسبت 16 آذر روز دانشجو پیش روی شماست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۰۲:۰۱  
نماینده دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی گفت: از کسانی که در طول دوره خدمت و مسئولیت خود در امتحانات مردود شدند و از مدافعان برجام بودند، می خواهیم از مدافعان حرم اظهار شرمندگی و عذرخواهی کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۰۱:۴۶  
معاون رئیس جمهور در ارومیه برای شرکت د یک مراسم گرامیداشت روز دانشجو حاضر شد که همراه با حاشیه های زیادی بود اما مهمترین آن را از خود سخنان مولاوردی می توان برداشت که اقدام به ماله کشی بر اقدامات ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۰۱:۱۶  
فرمانده انتظامی ارومیه از دستگیری سارقی خبر داد که در سطح شهرستان ارومیه اقدام به سرقت و فروش 6 دستگاه خودرو کرده بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۴  
زاکانی نوشت:لغو سه سخنرانی اینجانب در مشهد مقدس از سوی عوامل دولتی، هیچ پیامی جز این ندارد که کسانی در این کشور، تمایل به ایجاد یک جامعه تک صدایی دارند، جامعه ای که در آن ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۸  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از تخصیص اعتبار لازم برای 31 استان جهت تجهیر و راه اندازی پارکهای بانوان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۶  
محمد حسن زاده با اکثریت آراء شورای اسلامی شهر میرآباد به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب گردید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۶  
مدیر جهاد کشاورزی پلدشت گفت: با بهربرداری از این طرح ها 30 هزار هکتار از اراضی کشاورزی پلدشت به سامانه نوین آبیاری مجهز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۱  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه آمریکا و ایادی استکباری همچنان دنبال فتنه اندوزی در درون نظام اسلامی هستند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۱  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان غربی از کشف 12 تن انواع مواد مخدر در این استان طی 8 ماه نخست امسال خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۱  
فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از دستگیری دو نفر از اعضای باند قاچاق میراث فرهنگی و اشیاء تاریخی توسط ماموران هنگ مرزی پیرانشهر خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۶  
معاون قضائی و برنامه ریزی دادگستری آذربایجان غربی گفت: با راه اندازی دفاتر الکترونیکی، مردم می توانند ثبت پرونده ها را بدون دخالت و با هدف کاهش سوء استفاده پیگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۴  
تخمه های وارداتی به آذربایجان غربی که رتبه نخست تولید تخمه آجیلی آفتابگردان و کدو را در کشور دارد، موجب فلج شدن کشاورزان و بی رمقی آنها به کشت و زرع شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۶:۱۱  
بازار ماهی فروشان شهرک ارس پلدشت از مراکز مهم ارائه ماهی و انواع آبزیان در این شهرستان محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۴  
در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از هفته دوم دور برگشت این رقابت ها تیم سردار بوکان روز شنبه (سیزدهم آذر ماه) در مقابل میزبان قعر نشین خود متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۴  
در روزهای گذشته نماینده بوکان در مکاتبه ای با "قشقاوی" معاون پارلمانی وزارت امور خارجه از وزیر امور خارجه کشورمان دعوت کرده بود تا در رونمای از فرش سفید صلح که به همت دو هنرمند جوان بوکانی و چندین ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۴  
معاون بازار یابی و تجارت مخابرات آذربایجان غربی گفت: برای ارتقاء سطح ارتباطات در استان از ماه گذشته فاز 7 تبدیل نسل سوم اینترنت همراه به نسل چهارم آغاز شده است و تا ماه آینده تمامی شهرستان های استان ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۹  
سرپرست مرکز بهداشت بوکان از راه اندازی اتوبوس ایدز به مناسبت هفته اطلاع رسانی ایدز در بوکان خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۹  
سیدهادی حاجی حتملو به سمت رییس اداره مخابرات پلدشت معرفی و منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۹  
رییس اتاق بازرگانی آذربایجان غربی گفت: زیر ساخت های لازم جهت واردات و صادرات در پایانه مرزی پلدشت مهیا بوده و تمام تلاش خود را جهت رونق این مرز بکار می گیریم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۳  
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: گسترش فرهنگ خیر و احسان از تکالیف مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) است که با کمک آحاد جامعه این وظیفه تحقق می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۳  
نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: تمدید تحریم ها، نقض آشکار برجام بوده و این موضوع باطن پلید آمریکا را دوباره روشن می کند و بدعهدی آنها را به کل دنیا نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۳  
نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی گفت: باید واکنش سریع و قاطع در مقابل بدعهدی آنها انجام دهیم و نباید به آنها اعتماد کنیم و عده ای نیز که حامی برجام و خوش بین به ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۳  
در آستانه روز دانشجو همایش بزرگ و دوهزارنفری انقلابیون جوان با حضور گسترده دانشجویان دانشگاه ارومیه در سالن شهید چمران این دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۷  
رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: بصیرت یعنی اینکه دانشجویان اجازه حضور سران فتنه را در دانشگاه ها نمی دهند و اگر بصیرت همراه با جوان انقلابی باشد نمی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۲  
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دانشجوی انقلابی باید منتشرکننده پیام امیدواری در جامعه باشد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۲  
درست است که ماکو به عنوان منطقه آزاد نامگذاری شده اما این باعث نمی شود مسئولین در این منطقه بدون توجه به نیازها و خواسته های اهالی منطقه و البته بدون توجه به قوانین مصوب اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۷  
نماینده مردم استان آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: کمیته امداد نهادی به قصد قربة الی الله است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۲  
پوستر اختصاصی اروم نیوز با عنوان سکوت مصلحتی رسانه های اصلاح طلب پیش روی شماست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۵  
نفر اول رشته اذان سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، که در رشته موسیقی گرایش موسیقی ملل تحصیل کرده است از تقلیدی نبودن اذان خود در این دوره از مسابقات می گوید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۰  
فرمانده انتظامی ارومیه از کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 360 میلیون ریال خبر داد و گفت: یک دستگاه خودروی کامیون در این راستا توقیف و یک نفر نیز دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۰  
قائم مقام مرکز ملی فرش ایران گفت: فرش افشار تکاب به ثبت ملی رسیده و مراحل ثبت جهانی آن نیز درحال اقدام است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۰  
پوستر اختصاصی اروم نیوز باعنوان تیر خلاص بر پیشانی برجام پیش روی شماست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۵  
اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی که دشمنان کشور و نظام تیغ را از رو کشیده ومی خواهند به هرنحوی که شده ضربه ای کاری وارد سازند به مثابه واکسن و بیمه ای در مقابل دسیسه ها و توطئه های آنان است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۰  
هرچقدر هم بگوییم و هرچقدر هم بنویسیم باز عده ای خود را به خواب خرگوشی زده و خواهان القای این موضوع هستند که می توان با آمریکا کنار آمد و ذات آنها بد نیست!
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۶  
امام جمعه میاندوآب گفت: باید در مقابل اقدامات و دشمنی های دشمنان با قاطعیت ایستاد و نباید از این توطئه ها و عهدشکنی ها غفلت کرد و واکنش مناسب نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۶  
نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی به تمدید 10 ساله قانون تحریم های ایران توسط آمریکا واکنش نشان داده اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۱  
فرمانده انتظامی ارومیه از کشف 420 کیلوگرم آووکادوی قاچاق توسط کلانتری 20 البرز ارومیه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۱  
انجمن دفاع از حقوق مصدومین شیمیایی سردشت نمایشگاه "طبیعت و زیبایی های سردشت" را در کنفرانس سالیانه سازمان opcwدر لاهه کشور هلند برپا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۶  
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا بار دیگر با تمدید 10 ساله تحریم ها علیه ایران ثابت کرد که رژیم قابل اعتمادی نیست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۱  
سگ ها دارای قابلیت تولید مثلی بسیار بالا بوده و در صورت اجرا نشدن برنامه های کنترل و مبارزه، مخاطرات فراوانی برای شهروندان به دنبال دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶  
در آیین گرامیداشت روز جهانی معلولان در ارومیه، مسئولان استانی و شهرستانی شرکت و در خصوص تعداد معلولان آذربایجان غربی و کارهای انجام گرفته و همچنین برجای مانده درباره معلولان گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۰  
امام جمعه شاهین دژ گفت : آمریکا کشور ایران را دشمن درجه یک خود میداند و در این خصوص با ملتش متحد و همفکر است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۰  
اروم نیوز به بررسی و مقایسه تیتر روزنامه های پرتیراژ و تأثیرگذار کشوری در دو زمان متفاوت انجام توافق برجام و بدعهدی و خیانت آمریکا پرداخته که پرهیز از ذوق زدگی در امورات سیاسی می تواند مهمترین و ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۹  
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولت آنطور که در شان و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است بایستی با این قضیه برخورد کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۹  
حسین اسماعیلی ژیمناستیک کار خویی که در سال 89 و در حین تمرین دچار آسیب دیدگی از ناحیه نخاعی شده امروزه فراموش شده مدیران و مسئولان ورزشی است و هیچکدام از مسئولان نیز علیرغم پیگیری های مکرر پیشقدم ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۹  
به مناسبت سیزدهم آذرماه و روز معلولان به سراغ قهرمان خویی در رشته ژیمناستیک رفته ایم که حین تمرین دچار آسیب نخاغی شده و از گردن به پایین فلج است و پای گفت و گو ها و درد و دل های وی و پدرش نشسته ایم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۳  
مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی در خصوص انتشار مطلبی در مورد انتصاب فردی به عنوان نائب رئیس حوزه علمیه در یکی از شهرهای شمال استان و شبهات موجود در مورد این مطلب، توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۸  
امام جمعه شاهین دژ گفت: وزیر راه و شهرسازی بجای پیشکش کردن بیمه مسافران حادثه دیده قطار می بایست مرهمی بر تألمات داغ دیدگان این حادثه میشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۸  
امام جمعه موقت پلدشت گفت: سنای آمریکا 10 سال دیگر تحریم های ایران را تمدید کرد و با این اقدام بار دیگر بدعهدی آمریکا بر همگان ثابت شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۸  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: همان گونه که رهبر معظم انقلاب نیز بیان نموده بودند جمهوری خواه یا دموکرات بودن دولت امریکا فرقی نمی کند و ساده لوحی است که فکر کنیم یکی از ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۱  
بزرگترین آسیبی که هر دولتی را تهدید کرده و می کند این است که بجای حل مسئله؛ صورت مسئله را پاک و طرح آن مسئله سخت و مشکل را لاینحل کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۱  
جمعی از کوهنوردان سردشت به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره 8 نفر از شهدای 14 آذر سال 57 این شهر به قله هومل صعود کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۸  
با وجود سکوت رسانه های مدعی و نیز بی خبری محض، بهسازی و تعریض خیابان اقبال ارومیه از سوی شهرداری و نهادهای مربوطه در حال اجرا است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۲  
حوالی نصف شب چهارشنبه (11 آذر ماه) آتش نشانان بوکان بعد از خاموش کردن خودروی آتش گرفته در پارکینگ منزل مسکونی با جسد سخته یک مرد رو به رو شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۶  
سهیلا جلودارزاده نماینده اصلاح طلب مجلس اخیرا در واکنش به معرکه گیری محمود صادقی دیگر نماینده اصلاح طلب گفته است اگر کشور به نمایندگان احتیاج ندارد، همگی استعفا می دهیم!
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۶  
روستای الی بالتا با پنجاه خانوار جمعیت در قسمت شرقی شهرستان شاهین دژ واقع شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۶  
صبح امروز بمناسبت شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رضا(ع) هیئت الغدیر شاهین دژ از محل مسجد امام رضا به سمت مصلی شهر عزاداری کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۶  
مراسم عزاداری شهادت امام رضا (ع) در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۶  
پیکر شهید مرزبانی شهرستان سردشت با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین استانی و شهرستانی تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۶  
مراسم عزاداری به مناسبت سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، با مداحی مداحان اهل بیت(ع) و سخنرانی نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری در مسجد اعظم ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۲  
مراسم تشیع پیکر امیر سرتیپ بازنشته محمد زکی ذکیانی فرمانده سابق لشکر 64 پیاده ارومیه با حضور گسترده مردم، مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۲  
هفته بسیج در بایکوت خبری برخی ادارات خاص که حتی زحمت نصب یک بنر به خودشان را نداده بودند با شکوه خاصی برگزار شد ولی ذکر چند نکته در این نوشته خالی از تأسف نخواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۱  
انتشار مطلبی در خصوص انتصاب مدیرعامل منطقه آزاد ماکو به عنوان نائب رییس حوزه علمیه این شهرستان امری است که می تواند سرآغازی برای ورود هرچه بیشتر چهره های سیاسی و اقتصادی به این مراکز و نیز زنگ خطری ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۴  
همزمان با 28 صفر سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) مردم پلدشت عزاداری کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۹  
سرپرست دفتر منطقه آزاد ماکو در پلدشت گفت: سرمایه گذاران چینی با حضور در پلدشت با قوانین و شرایط سرمایه گذاری در این منطقه آشنا شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۹  
صبح امروز بمناسبت سالروز رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام هیئت عزاداران رزمندگان اسلام شاهین دژ از محل دارالقرآن بسیج به سمت مسجد رسول اکرم(ص) این شهرستان عزاداری کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۹  
ظهر امروز و در سالروز وفات حضرت محمد مصطفی(ص) با حضور بینظیر شاهین دژی ها در مصلی این شهر دعای ازبعید قرائت شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۸  
مراسم عزاداری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در حسینه اعظم عاشقان ثارالله ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۹  
مراسم عزاداری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در حسینه اعظم عاشقان ثارالله ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۹  
مراسم قرائت زیاارت ازبعید پیامبر اکرم(ص) با حضور مردم و مسئولین استانی و شهرستانی در مسجد اعظم ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۹  
مراسم قرائت زیارت ازبعید پیامبر اکرم(ص) با حضور مردم و مسئولین استانی و شهرستانی در مسجد اعظم ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۹  
فرمانده انتظامی ارومیه گفت: پلیس موفق به دستگیری دو نفر از سارقان شامل یک نفر مرد و یک نفر زن در سطح شهرستان ارومیه شد که اقدام به سرقت خودروها و منازل می کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۹  
مسافرین بوکانی طی سالیان گذشته هر چند از کمبود ترمینال جامع با شاخص های استاندارد رنج بردند ولی در این میان شاهد ظهور پایانه های رسمی و غیر رسمی در چهار گوشه شهر بودند که بوکان را به تسخیر خود در ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۹  
شب یک شنبه یکی از نمایندگی های بیمه در بوکان به علل نامعلوم طعمه حریق شد و در آتش سوخت
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۹  
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مدرسه 6 کلاسه بنیاد برکت با اعتبار 6 میلیارد و 420 میلیون ریال در شهرستان بوکان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۹  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهارات توهین آمیز به وزیر راه و شهرسازی که در فضای مجازی آنها را منتسب به وی می کنند را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۹  
استاد شهریار با خلق شعر، علی ای همای رحمت یکی از ماندگارترین شعرها را در وصف امام علی(ع) و در تاریخ ادب فارسی به نام خود رقم زده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۸  
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با حضور در منزل نخستین روحانی بسیجی استان از وی عیادت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۳  
پیکر پاک 2 شهید گمنام صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی وارد فرودگاه ارومیه شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۳  
مسجد جامع ارومیه به عنوان یکی از آثار تاریخی و دینی استان، پس از گذراندن دوره تخریب و ناکارآمدی، اکنون در مرحله مرمت و بازسازی است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۸  
نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: در حادثه برخورد دو قطار، سو مدیریت وجود دارد و این موضوع در هر سطحی که باشد، افراد باید پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۸  
نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مایه شرمساری است که نه شخص آقای روحانی و نه وزیر ایشان هنوز خود را مجاب به عذرخواهی و کنار رفتن از قدرت نمیدانند و عوامل فرعی و دست چندم را مسبب بروز این ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۸:۲۷  
رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران پلدشت گفت: همه ما بر سر سفره امام و شهداء نشسته ایم و باید در ادامه راه شهداء تلاش کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۷  
فاز نهایی تقاطع غیر همسطح امامت ارومیه با حضور مسئولان شهرستانی و استانی و فرماندهان نظامی به مناسبت هفته بسیج به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۷  
رئیس پلیس فتا آذربایجان غربی از دستگیری عامل هتک حیثیت در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات مقدماتی به جرم خود معترف و انگیزه خود را انتقام جویی از شاکی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۲  
جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور مسئولان استانی و فرماندهان بسیج در سالن همایش های اداره برق ارومیه با حضور پرشور بسیجیان و نخبگان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۱  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حوادث تلخ و دردناک شهادت دهها نفر از زائران حضرت سیدالشهداء علیه السلام در عراق و همچنین جان باختن و آسیب دیدگی جمعی از مسافران و زائران حضرت امام ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۶  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤال اروم نیوز مبنی بر اینکه وزیر راه و شهرسازی به جای معذرت خواهی گفته که قطار بیمه است، اظهار کرد: وزیر در این خصوص باید از مردم عذرخواهی کند.
مشاهده نتایج بیشتر...