شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۸:۴۸Jul 2018 21

یزد آوا (yazdava.ir)

یزد آوا 29 اسفند 1394 یزد آوا 30 اسفند 1395 یزد آوا 29 اسفند 1396 یزد آوا 1 فروردین 1397 یزد آوا 31 اردیبهشت 1397 یزد آوا 31 خرداد 1397 یزد آوا 1 تیر 1397 یزد آوا 2 تیر 1397 یزد آوا 3 تیر 1397 یزد آوا 4 تیر 1397 یزد آوا 5 تیر 1397 یزد آوا 6 تیر 1397 یزد آوا 7 تیر 1397 یزد آوا 9 تیر 1397 یزد آوا 10 تیر 1397 یزد آوا 11 تیر 1397 یزد آوا 12 تیر 1397 یزد آوا 13 تیر 1397 یزد آوا 14 تیر 1397 یزد آوا 15 تیر 1397 یزد آوا 16 تیر 1397 یزد آوا 17 تیر 1397 یزد آوا 19 تیر 1397 یزد آوا 20 تیر 1397 یزد آوا 21 تیر 1397 یزد آوا 22 تیر 1397 یزد آوا 23 تیر 1397 یزد آوا 24 تیر 1397 یزد آوا 25 تیر 1397 یزد آوا 26 تیر 1397 یزد آوا 27 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۵    
نشست هم اندیشی اعضای شورای شهر یزد و زاهدان با محوریت کمیسیون های خدمات شهری و فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۵    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان یزد گفت: در بهار امسال بیش از 15 هزار و 900 ماموریت مرتبط با حوادث ترافیکی و غیر ترافیکی توسط تیم های فوریت های پزشکی استان انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۵    
شهردار یزد گفت: واقعیت این است که در شرایط فعلی ناوگان اتوبوسرانی یزد را در شان مردم نمی دانم و حتی خودم نیز رغبتی برای استفاده از آن ندارم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۵    
مدیر دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزدگفت: یکی از دلایل موفقیت پروژه بیمارستان شهید رهنمون این بود که اعتبارات خیلی خوب تامین شد و از سوی دفتر مقام معظم رهبری بسیار در این زمینه پیگیری می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۵۶    
کارشناس مسئول پیشگیری از معلولیت های اداره کل بهزیستی استان یزد اعلام کرد: سال گذشته در استان یزد 40 مورد سقط درمانی با مجوز قانونی انجام شده که تقریبا یک سوم آمار کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۶    
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری یزد با اشاره به احداث مخازن ذخیره آب عنوان کرد: چنانچه آب انتقالی به یزد هر دلیلی قطع شود ما باید مخازن ذخیره مناسب آب داشته باشیم تا مدت زمان مشخصی بتوان آب مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۵    
یک استاد دانشگاه در یزد گفت: دشمن امروز به دنبال کسب تجربه اندلس برای ایران اسلامی است و با تمام وجود برای گرفتن غیرت، تعصب، اعتقادات دینی و اخلاقی از خانواده و جوان ایرانی تلاش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۵    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: امت اسلامی و ملت فلسطین بر دشمنان خود پیروز خواهند شد و خواهند دید آن روزی را که ریشه رژیم جعلی صهیونیستی از سرزمین فلسطین کَنده شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۵    
رئیس خانه صنعت و معدن استان یزد گفت:متاسفانه صنعتگران در شرایطی کار می کنند که یک شب قیمت ارز چند برابر می شود و این موضوع مشکلات متعددی از جمله افزایش قیمت مواد اولیه را به دنبال دارد و در این شرایط ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه یزد گفت: مقام معظم رهبری اولویت امروز کشور را مسائل اقتصادی می دانند و نقش تیم اقتصادی دولت در حل مشکلات کشور را خیلی جدی می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۵    
دبیر ستاد بازسازی عتبات عالیات ابرکوه، گفت: مردم ابرکوه با خرید جمعاً 21 خشت طلا به ارزش 451 میلیون و 500 هزار ریال در ساخت گنبد حرم امام حسین (ع) سهیم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی یزد گفت: مدیران باید با حفظ همه جوانب شفافیت رسانه ای ایجاد کنند؛ هرچند که در برخی مواقع برایشان خوشایند نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۵    
جامعه استادان بسیجی و 723 کانون استادی طی نامه ای از رئیس جمهور خواستند تا در احترام به ایرانیان؛ کرباسیان، سیف، آخوندی، زنگنه، شریعتمداری و ربیعی را فوراً عزل کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۵    
برنامه مدیریت اضطراری برق استان یزد مورخ 25 تیرماه سال جاری منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: خوب است این دغدغه ایجاد شود و دولت به این نتیجه برسد که با کمک رسانه به معنای عام که رسانه ملی هم در کنار آن قرار دارد می توان بسیاری از ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: میزان استقبال از فیلم ها در سه ماهه شروع سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته حدود 6 برابر رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: درکشور ما فقط دانشگاه علوم پزشکی تهران گاهاً در این رتبه بندی بین هزار دانشگاه اول قرار می گیرد که به لحاظ قدمت آن و تعداد هیات علمی و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد گفت: تخریب کنندگان خط لوله آب انتقالی یزد عده ای افراد ماجرا جو بوده که از شرایط سوء استفاده کرده و دست به تخریب می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۷    
رئیس شورای شهرستان یزد گفت:متاسفانه سهم هزار و 500 میلیارد تومانی مالیاتی معادن استان یزد در حال حاضر از جیب تجار و صنعتگران یزدی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۷    
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد با بیان اینکه متاسفانه هنوز اهمیت تبت جهانی یزد برای مسئولان و مردم تبیین نشده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۷    
رئیس سابق شورای شهر یزد اظهار داشت:به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای بافت تاریخی، تمام تلاش خود را برای حفظ این میراث ارزشمند گذشتگان به کار بندیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۷    
مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: خاموشی هایی که باتوجه به پیش بینی هوا برای این هفته در نظر گرفته شده بستگی به مصرف شبکه دارد اگر مشترکین ده درصد رعایت مصرف ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۷    
رئیس خانه صنعت و معدن استان یزد گفت: کارفرما به دنبال استثمار کارگر نیست اما وظیفه ذاتی او حل مشکل بیکاری بجای دولت نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۷    
امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: باید نسبت به عفاف و حجاب در جامعه اسلامی توجه بیشتری شود، متاسفانه امروز بعضی از حرکت ها در رابطه با حجاب زدایی و عفاف زدایی از طرف حتی برخی مسئولین دیده می شود که انتظار ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
رئیس دانشگاه یزد گفت: نهادهای مختلف در کشور های مختلف اقدام به رتبه بندی دانشگاه ها می کنند، این نیست که صرفاً براساس یک رتبه بندی بتوان درباره مرتبه علمی یک دانشگاه قضاوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۷    
ملی پوش یزدی با بیان اینکه حفظ حجاب زنان نمادی از هویت یک جامعه اسلامی به خصوص جامعه دینی ما است، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۷    
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: روزانه دو ساعت خاموشی در استان یزد داریم که این روند تا پایان هفته آینده ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۷    
مدیر اجرایی مرکز تحقیقاتی و درمانی دیابت یزد گفت: خوشبختانه عزم جدی خوبی برای مقابله با دیابت در استان وجود دارد و سازمان های مختلف همکاری لازم را با حوزه سلامت استان در این خصوص دارند اما همچنان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۷    
نماینده یزد و اشکذر گفت: دولت با تشکیل یک تیم واحد و منسجم و با استفاده از نیروهای انقلابی و برخوردار از روحیه انقلابی گری بر اساس سفارش رهبر معظم انقلاب برای حل مشکلات کشور وارد میدان شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۷    
بر اساس آخرین آمار منتشر شده توسط سازمان جهانی مالکیت فکری ایران در سال 2018 صعود 10 پله ای داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۷    
نشریه نشنال در گزارشی به پیشینه فعالیت های فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۷    
فرمانده کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیرو های مسلح از ورود پیکر های مطهر 60 شهید دوران دفاع مقدس از مرز خسروی به خاک کشورمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۷    
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی: کارت سوخت همیشه برقرار بوده است؛ استفاده از کارت سوخت شخصی به زودی در فراخوانی اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۷    
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته عفاف و حجاب 50 عنوان برنامه در سراسر استان یزد اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۷    
دبیر جشنواره زیر سایه خورشید در استان یزد از اجرای 74 برنامه در شهرستان یزد و 225 برنامه در استان به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۷    
عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: ریشه همه مشکلات در بزرگسالی نتیجه عدم رعایت این پنج اصل فرزند پروری است و تنها افرادی که خردمند باشند این پنج اصول تربیت فرزند را به درستی پیاده می کنند
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۷    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد گفت: ادارات دولتی و عمومی 6 درصد برق استان یزد را مصرف می کنند. این در حالی است که مصرف خانگی برق در یزد 15 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۰    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد گفت: تعداد چاه هایی که عمدتا برای مصارف کشاورزی صنعت و خدمات به صورت غیرمجاز و بدون مجوز شرکت آب منطقه ای در استان یزد حفر و شناسایی شده 260 حلقه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۰    
مسئول بسیج اصناف یزد گفت: عده ای سرمایه گذار فروشگاه های بزرگ را راه اندازی می کنند و درنهایت با ارائه قیمت به تولیدکننده باعث می شوند تا قیمت جنس بالا رود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۰    
مسئول سازمان بسیج اصناف کشور گفت: متاسفانه اگر کوچکترین اعتراضی در کشور شکل بگیرد، بلافاصله جریان اعتراضات در دست منافقین قرار می گیرد اما صف بازاریان از منافقان جداست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۱:۰۰    
نمیانده مردم یزد در مجلس گفت: چنانچه در بودجه سال 98 برای خط دوم انتقال آب به یزد بودجه دیده شود به این معنی است که این خط انتقال انجام می شود وگرنه خط دوم در کار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
مدیرعامل آب منطقه ای یزد گفت: پروژه خط انتقال دوم آب به یزد از پرژه هایی است که در حال پیگیری است و مطالعاتی در رابطه با آن در حال انجام است تا سرچشمه آن قطعی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
شهردار یزد ضمن تاکید بر برخورد قاطع شهرداری با ساخت وسازهای غیر مجاز گفت: خوشبختانه بین موج اول تخریب ها و موج دوم وقفه ای نبوده ولی با شیب ملایم عمل شده هرچند شاید این موج از تخریب حتی نسبت به کلان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۳    
سفید در هشتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر یزد از ایجاد کلانتری اجرائیات شهرداری یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۳    
عباسی گفت: در مجموعه شورا و شهرداری به این نتیجه رسیدیم که با این تخلفات شاخص برخورد صورت گیرد و شهرداری نیز در این زمینه به طور جد ورود پیداکرده است بنابراین نکته مهمی که وجود دارد این است که اعضای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۳    
رئیس خانه معدن استان یزد گفت: تقریبا 47 هزار نفر در حوزه معدن و صنایع معدنی استان اشتغال دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۲    
آیین تجلیل از تیم های برتر فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی استان یزد درسال گذشته شب گذشته با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان،شهرداریزد،رئیس هیئت فوتبال استان و جمعی از مسئولان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۲    
منابع آگاه از نامه مهم رهبر معظم انقلاب به حسن روحانی رئیس جمهور در خصوص مسائل بوجود آمده در بازار سکه و ارز خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۲    
امام جمعه موقت یزد گفت: بی توجهی به وضعیت موجود موجب افزایش گرانی و تورم می شود که به هیچ وجه مناسب جامعه اسلامی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۲    
آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان دومین رویداد کتاب سال یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۲۱:۱۱    
کاربران شبکه های اجتماعی پس از تقدیر رهبر انقلاب از امام جمعه خرمشهر، با انتشار مطالب مختلف با هشتگ#امام_جمعه_خرمشهر، از این اقدام شایسته ایشان تقدیر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۸:۱۱    
دبیر علمی کتاب سال یزد گفت: امسال در دومین دوره کتاب سال یزد 430 اثر به دبیرخانه این جشنواره برگزار شده که بر سر جایزه ویژه شهید صدوقی با هم رقابت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۷:۴۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان دومین دوره کتاب سال یزد به مناسبت روز قلم و ایام شهادت آیت الله صدوقی(ره) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۰    
سخنگوی شورای شهریزد از آموزش پاکبانان به عنوان ناظرین شهرداری در زمینه تخلفات ساختمانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۲:۱۰    
معاون اقتصادی اداره دارایی استان یزد گفت:در بهار سال جاری چهار طرح سرمایه گذاری خارجی برای استان در زمینه های انرژی خورشیدی و فولاد محقق شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۲:۱۰    
سفید از برگزاری اجلاس بین المللی شهرداران و رؤسای شهرهای پایدار جهان در آذرماه در یزد خبر داد و گفت: این اجلاس در معرفی هر چه بیشتر یزد به جهان بسیار حائز اهمیت بوده و هزینه های آن نیز توسط بنیاد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۰    
جشن های هفتگی شاد و متنوع تابستانه با عنوان لبخند یزد ویژه خانواده ها و شهروندان این شهر در پارک کوهستان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۰    
رئیس کارگروه ارتباطات و صنایع ارتباطی مجلس گفت: از 40 شرکتی که وزیر ارتباطات به عنوان شرکت های وارد کننده گوشی تلفن همراه معرفی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۰    
شهر یزد رتبه اول ارجاع به کمیسیون 100 را که مربوط به تخلف ساختمانی است دارد و این یعنی روند صدور پروانه در یزد با مشکلات جدی روبروست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۰۹:۱۰    
با اتمام سال تحصیلی و آغاز فصل تابستان خانواده ها به تکاپو می افتند تا فرزندان خود را در کلاس های مختلف علمی، ورزشی و ... ثبت نام کنند تا به اصطلاح اوقات فراغت فرزندانشان به بطالت سپری نشود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۹    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر یزد گفت: در 5 سال اخیر، دولت سهم خود را به ناوگان حمل و نقل عمومی پرداخت نکرده و در واقع هیچ کمکی به این بخش نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۹    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان یزد از اجرای طرح کاروان دانایی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۹    
کارشناس اقتصادی گفت: وقتی فشار هزینه ها روی گروه خوراک و قوت مردم در سبد کلی مصرف خانوارها زیاد شود خانوارهای بی بضاعت مجبورند از کیفیت تغذیه خود بزنند و هزینه های اجتناب ناپذیری مانند آب و برق و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۷:۳۹    
معاون امنیتی استاندار یزد با تکذیب شدید شایعه مطرح شده در فضای مجازی در مورد تعهد مسئولین یزدی برای عدم تعقیب قضائی تخریبگران خط انتقال آب شرب یزد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۰    
بنا بر آمار اعلام شده از سوی معاون عملیات هوانوردی فرودگاه شهید صدوقی یزد 42 درصد از پروازهای خروجی از فرودگاه شهید صدوقی یزد در سال گذشته با تاخیر بالای 30 دقیقه این فرودگاه را به مقصد خود ترک کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۰    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی،هنری مساجد استان موازی کاری و تداخل کاری نهادهای فرهنگی را مهمترین تهدید دراین حوزه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۵    
در پی انتشار برنامه ای با عنوان هفته یزد استاد محمد رضا شایق آزاده سرافراز یزدی مفسر قرآن کریم وعضو هیئت علمی دانشگاه یزد در این رابطه اقدام به انتشار نامه سرگشاده خطاب به مردم و شورای شهر یزد نموده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۵    
یک سایت هلندی نوشت: عملکرد خوب و بی حرف و حدیث علیرضا فغانی برای قضاوت بازی تیم های آرژانتین و فرانسه یک قدم دیگر او را به بالاترین افتخار در تاریخ داوری ایران نزدیک کرد: قضاوت در فینال جام جهانی.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۵    
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه 74 درصد مجوز مشاغل خانگی استان را بانوان به خود اختصاص داده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۵    
رئیس مرکز امور صیانتی حوزه های علمیه از قبولی بیش از 3 هزار نفر در آزمون ورودی حوزه های علمیه در کل کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۵    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی 'گفت:: دولت در خصوص افزایش قیمت بنزین باید با مجلس هماهنگی کند و بدون هماهنگی و تشکیل جلسه با مجلس نمی تواند اقدام به هرگونه افزایش قیمتی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۵    
رئیس کل بانک مرکزی تصمیمات جدید این بانک را برای تامین ارز چهار گروه کالایی اساسی و ضروری تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۵    
مسئول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد با بیان اینکه اکثر باستانی کاران یزدی بسیجی هستند، گفت: اواخر تیرماه جاری بزرگ ترین زورخانه جنوب شرق کشور در یزد افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۴    
عضو هیئت رئیسه هیئت ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان از برگزاری بزرگترین رویداد ورزش پهلوانی کشور به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای در استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اموال و دارایی های مازاد دولت عدد بسیار سنگینی را شامل می شود که حتی چندین برابر بودجه سنواتی و بلااستفاده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
شاگردان اسکار تابارس با غلبه بر پرتغال راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
معاون اقتصادی اتاق بازرگانی ایران گفت: نخستین نیاز بخش خصوصی در شرایط کنونی؛ ایجاد بازار ثانویه ارز مدیریت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 186 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
کارلوس کی روش به عنوان بهترین مربی دور گروهی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
نظامیان رژیم صهیونیستی اسرائیل روز جمعه دو فلسطینی دیگر را در باریکه غزه به ضرب گلوله جنگی به شهادت رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
نماینده مردم اصفهان در مجلس از اعزام هیئتی از سوی وزرای نیرو، کشور و جهاد کشاورزی برای بازرسی نحوه برداشت هایی که بین سد و تصفیه خانه زاینده رود اتفاق می افتد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۶    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان یزد گفت: در حال حاضر نزدیک به 90 درصد از کارگران استان یزد اعم از مشاغل دائم یا موقت، دارای قرار داد موقت کار می باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۸:۰۶    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: برنامه دشمن، ایجاد شکاف و جدایی میان نظام و مردم است و این طراحی نشان دهنده حماقت آنهاست زیرا نمی دانند نظام جمهوری اسلامی، چیزی جز ملت ایران نیست و این دو ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۲۲:۳۶    
رئیس شورای شهر یزد در جلسه علنی امروز از ایجاد مهمان شهر برای اسکان اتباع بیگانه افغانستانی در یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۶    
قمی در جلسه علنی شورای شهر به رشد تخلفات ساختمانی اشاره کرد و گفت: متاسفانه به دلیل آنکه پذیرفته ایم درآمد ما در شهرداری از طریق تخلف فروشی است قبح انجام تخلفات ساختمانی در حال از بین رفتن است و باید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۲۱:۰۶    
هفتاد و نهمین جلسه علنی شورای شهر یزد عصر امروز با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۶    
عضو هیئت مدیره اتحادیه آهن فروشان یزد گفت: عضو هیئت مدیره اتحادیه آهن فروشان یزد گفت: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و نابسامانی بازار قیمت آهن به صورت لحظه ای و در زمانی که معامله محقق شود تعیین می ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: استان یزد یک هزار و 378 جانباز شیمیایی دارد که در عملیات های مختلف به این مقام نائل آمدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۶    
مجموعه نیمه تمام فرهنگی و هنری امام علی(ع) که چندین سال است به دلیل فعالیت یک فاز آن یعنی کتابخانه امام علی(ع) به همین نام نیز معروف است پس از 12 سال هنوز به اتمام نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۹:۰۶    
مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آب شرکت آب و فاضلاب استان یزد با اشاره به اظهارات برخی در مورد سالم نبودن آب یزد گفت: این اظهارات صحت ندارد و توسط افراد غیر کارشناس مطرح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۸:۰۶    
مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد با بیان اینکه به طور متوسط طی 30 سال گذشته با کاهش 20 درصدی بارش مواجه بوده ایم، افزود: علاوه بر این وجود این نگرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۵:۰۶    
مجموعه بزرگ فرهنگی شهر یزد به همت شهرداری یزد و با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)در مساحتی به متراژ 280 هزار متر مربع در شهر یزداحداث می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۶    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: اگر به بحث مدیریت مصرف آب در استان توجه نشود علیرغم میل باطنی با قطعی آب به صورت گسترده و حتی جیره بندی آب مواجه می شویم که مشکلات زیادی را هم برای ما و هم مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۶    
شایق با انتقاد از برخی انتصاب ها در استان گفت: برخی انتصابات در استانداری یزد دارای حرف و حدیث زیادی بوده وعلی رغم شعار شایسته سالاری بر اساس شایسته سالاری نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۶    
عباسی گفت: جشن هفته یزد مراسمی است که با مشارکت دستگاه های مختلف صورت خواهد گرفت و شورا و شهرداری هم سهم کوچکی در آن دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۶    
ئیس شورای شهر یزد تاکید کرد: امروز هم اگر مسئولان با هم اتحاد داشته باشند و دلسوزانه عمل کنند فتنه های دشمن راه به جایی نخواهد بردو با همدلی و یکدلی می توان کارهای بزرگی صورت داد و خطرات را پشت سر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۷    
عضو شورای شهر یزد گفت: این اقدام بدون مجوز شورا و بدون اینکه من عضو شورا در جریان باشم صورت گرفت! در حالی که باید این مسئله در شورای شهر مصوب شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۷    
مدیر عامل آب منطقه ای استان یزد از تعرض مجدد به تاسیسات انتقال آب یزد در ساعت 12 شب گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۷    
پیکر پاک سروان پاسدار شهید محمود بهشتی هفتادر، ساعت 18 روز پنجشنبه هفتم تیرماه از محل ساختمان سپاه سابق اردکان به طرف روستای هفتادر تشییع و در جوار آستان امامزاده سیدمحمد به خاک سپرده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۷    
رئیس اتحادیه صنف قصابان استان یزد گفت: مسئولان یزد یا نمی خواهند یا کم توجهی می کنند چراکه بارها موضوعات و راهکارهایی برای ثبات بازار گوشت و دام ارائه کردیم اما مسئولان چشم می گویند و کار خود را ...
مشاهده نتایج بیشتر...