دوشنبه ۱۱ اردیبهشتساعت ۰۴:۵۷May 2017 1

یزد آوا (yazdava.ir)

  ۱۰ ساعت پیش    
سیدعلی محمد حسینی از صنعتگران یزدی با بیان اینکه دولت سخت گیرترین طرف حساب ما است، گفت: سود کمرشکن بانک ها، مالیات، قوانین دست و پاگیر و بالا رفتن هزینه های انرژی و .. ...
  ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: علاوه بر اجرای ضعیف طرح های خروج از رکود دولت، خود این طرح ها نیز شکل نداشت و نشان می داد که طراحان و دولت اقتصاد کشور را خوب نشناخته اند و تحلیل دقیقی از مشکلات ساختاری و ...
  ۱۰ ساعت پیش    
طبق آمار رسمی گمرک در سال 95 بیش از 44 تن لباسِ زیر به ارزش 11 میلیارد ریال به کشور وارد شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: گاهی می شنویم و شنیده ایم در گذشته بعضی ها گفته اند که وقتی ما آمدیم مسئولیت پیدا کردیم توانستیم سایه جنگ را از سر کشور رفع کنیم؛ نه، این حرف ها، حرف درستی نیست ...
  ۱۰ ساعت پیش    
حامیان روحانی برای کشاندن مردم به میدان تبلیغاتی روحانی از هیچ اقدامی و امکانات دولتی دریغ نکردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
این روزها هتاکی و توهین به ساحت مقدس امام شیعیان و مدافعان حرم اهل بیت به پای ثابت مراسمات افتتاحیه ستادهای انتخاباتی روحانی در استان های مختلف تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۵    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه ثارالله یزد در پی اهانت مجری برنامه ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری دوازدهم در شهرستان ایلام بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
یک محموله پوشاک مظنون به قاچاق در منزل یکی از وزرای دولت یازدهم کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از تدوین سند راهبردی 5 ساله توسعه بقاع متبرکه استان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
خزانه داری الکترونیک استان یزد در آیینی با حضور کارشناسان بانک مرکزی و خزانه کشور راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: با هدف کمک به ایجاد فضای آرام و با نشاط انتخاباتی، از طریق پیشگیری از تخلف و جرم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
مردم روستاهای مختلف شهرستان تفت در اعتراض به حفر چاه های غیرمجاز متعدد در روستاهایشان در مقابل استانداری یزد تجمع کردند
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز در دولت مردم، متعهد می شویم که حتما با توجه به افزایش قیمت ها، یارانه ها را نیز تا سه برابر افزایش دهیم و به 150 هزار تومان برسانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
چند قلاده گرگ با حمله به یک گله گوسفند در یکی از روستاهای مهریز 25 راس گوسفند را تلف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
امروز یک شنبه (10اردیبهشت) چهار نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از طریق رسانه ملی با مردم صحبت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۵    
ولادت با سعادت امام حسین(ع) مناسبت بسیار خوبی است تا به راز محبت و جایگاه ارزشمند قلب که جایگاه خوبی ها است، نگاه عمیف تری داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۰    
رئیس کل دادگستری استان یزد با تاکید بر توجه ویژه به نص صریح قانون و انجام تبلیغات در چارچوب قوانین گفت: بنرها و پوسترهای خارج از عرف و چارچوب تعیین شده جمع آوری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۰    
فرماندار شهرستان اردکان برای تبلیغ و دفاع از دولت روحانی در همایش پیاده روی خانوادگی یکی از بخش های شهرستان تفت در 250 کیلومتری محل مسئولیت خود حضور یافته است!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۰    
پر واضح است روی آوردن به شیوه های نوین تبلیغات از جمله تماس تلفنی ایرادی ندارد، اما فرق است بین هزینه کردن برای خرید یک سامانه و استفاده از یک سامانه دولتی!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۰    
در مناظره روز گذشته، ضعیف ترین عملکرد را از آقای روحانی شاهد بودیم تا جایی که برخی تحلیل گران به صراحت گفتند بازنده اصلی مناظره آقای روحانی بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۰    
بر اساس بررسی های انجام شده میزان تجمعات، اعتصابات و نارضایتی های کارگری استان یزد در سه ماهه منتهی به انتخابات به نسبت مدت مشابه از سال قبل 250 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۰    
فرماندار شهرستان بافق به همراه رئیس اداره ارشاد این شهرستان ، از نمایشگاه نقاشی ارشیا بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۵    
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد از کاهش 88 میلیون لیتری مصرف فراورده های نفتی در این استان طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۵    
مدیر کار گروه داروهای گیاهی دانشگاه علم و هنر با بیان اینکه نگاه ما به ظرفیت بومی نباید فقط به تجهیزات باشد گفت: شرایط آب و هوایی منطقه می تواند بهترین ظرفیت بومی تلقی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۵    
مسؤول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت: برگزاری انتخابات تنها بر عهده وزارت کشور و استانداری ها نیست بلکه حسب قانون تمام دستگاه های اجرایی موظف هستند در امر انتخابات ستاد انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۵    
مسئول روابط عمومی ستاد روحانی در یزد با بیان اینکه اینجا روابط عمومی استانداری نیست که همه رسانه ها را دعوت کنیم، گفت: طبیعی است که فقط رسانه های همسو را دعوت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۵    
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با اشاره به افزایش آمار مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان یزد گفت: این آمارها نشان می دهد که صنعت و معدن استان یزد با رکود مواجه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۵    
حامیان روحانی که گویا پایگاه های اصلی خود را در شهرهایی مثل یزد هم از دست داده اند برای کشاندن مردم به میدان تبلیغاتی روحانی از هیچ اقدامی دریغ نکردند!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۵    
رییس اتحادیه صنف خیاط استان یزد رکود حاکم بر کارگاه های خیاطی را طی 47سال اخیر بی سابقه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۵    
روحانی در جمع مردم یزد گفت: همانطور که در مقام عمل در این چهار سال نشان دادیم که راه و مسیر ما راه رونق اقتصادی و اشتغال است این مقام را دوباره در مقام عمل به اثبات خواهیم رساند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۵    
صحبت در مورد مناظرات ریاست جمهوری مثل اغلب مکالمات این روزها فضای توئیتر را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۰    
کارشناس اداره هواشناسی یزد گفت: برای روز دوشنبه در طول روز عمدتا آسمان استان ابری و در برخی نقاط بارندگی انتظار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
مدیرکل سازمان دامپزشکی استان یزد در خصوص شیوع بیماری تب کنگو در استان گفت: تاکنون نمونه ای از بیماری تب کنگو در استان مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد از وجود 178 هزار بیمه شده مستقیم در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
روحانی در حالی با شعار آزادی و آرامش پا به عرصه رقابت گذاشته که خبرنگاران منتقد دولت آزادی حضور در میتینگ های انتخاباتی وی را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
یکی از صفات بارز امام حسین (ع) تواضع و فروتنی و دوری از تکبر بود. مسعده می گوید: گذر حسین بن علی (ع) به فقیرانی افتاد که گلیم خود را پهن کرده و خود را بر آن افکنده بودند و غذا می خوردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
مدیرعامل شرکت تولید و توزیع انرژی های خورشیدی پیشگامان از تلاش برای اجرای طرحی در راستای ایجاد نیروگاه های خورشیدی بر بام خانه های یزد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور دولت یازدهم و نامزد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز به یزد سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
عضو شورای ملی زیتون گفت: با وجود سرانه مصرف 200 تا 250 گرم، تولید روغن زیتون داخل جوابگوی مصرف نیست به طوریکه ناگزیر هستیم مابقی نیاز داخل را از طریق واردات تامین کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
برای خرید خودرو سوزوکی ویتارا مدل 1386 با کارکرد 100 هزار کیلومتر به سرمایه 50 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
صندوق بین المللی پول با اشاره به رشد 22 درصدی واردات ایران در سال 95 اعلام کرد ایران رتبه چهارم جهان را در بین 175 کشور از این نظر کسب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
بررسی ها نشان می دهد پروژه ای که برخی می خواستند آن را دستاورد دولت در یزد نشان دهند، نه تنها کاملا خصوصی است بلکه در سال های 85 و 86 کلید خورده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
محمد صالح جوکار گفت: جبهه مردمی با سازوکاری که در نظر گرفته مراحل را پیش می برد و در نهایت با توجه به اقتضای زمان و شرایطی که وجود دارد برنامه خود را اعلام می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۰    
امام جمعه حومه شرقی یزد با اشاره به ایام انتخابات گفت: امروز نامزدهای انتخابات نباید دیگر نامزدها را رقیب خود بدانند بلکه باید منکرها رقیب آنها باشد و برنامه خود را برای برخورد با منکرها اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۲۵    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت ایران تحت شدیدترین برنامه راستی آزمایی هسته ای قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۲۵    
در پی توهین فردی به ساحت مقدس حضرت امام رضا(ع)، حضرت آیت الله مکارم شیرازی با صدور اطلاعیه ای خواستار محاکمه وی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۰    
تیم فوتبال نوجوانان فولاد یزد با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات گروه 2 لیگ دسته یک عصر روز جمعه به لیگ برتر باشگاه های کشور صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۰    
هفته چهارم رقابت های اسبدوانی کورس بهاره کشور عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری صفاییه یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۰    
بازرس کل استان یزد خطاب به مسولان و دست اندرکاران نظام گفت: پست ها و مقام های فرصتی برای خدمت به خلق است و باید مراقب باشند به آن خیانت نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۰    
نماینده فدراسیون فوتبال گفت: استان یزد امکانات و تجهیزات بسیار خوبی برای میزبانی مسابقات معتبر کشوری دارد که باید از آنها بنحو شایسته استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۵۵    
هفتمین کنگره بین المللی و جشنواره طب تولید مثل یزد عصر روز جمعه در بیمارستان شهید صدوقی یزد آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۵۵    
کارشناس ارشد آسیب های اجتماعی دادگستری یزد گفت: آرامش جامعه در گرو توسعه اخلاق الهی و پایبندی به اصول و ارزش های متعالی اسلام است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۵۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی با تاکید بر اینکه هزینه انجام قاچاق در کشور باید افزایش یابد، گفت: قاچاق سرمایه های کشور را از بین می برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۰    
اولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با موضوع اجتماعی که به طور زنده از شبکه اول، شبکه خبر و رادیو ایران پخش می شود دقایقی پیش آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
یکی از صنعتگران استان یزد در خصوص وضعیت صنعت گفت: بخش صنعت و تولید مانند بدن نیمه جانی است که اگر شرایط موجود و رکود حاکم بر اقتصاد کشور ادامه یابد چیزی از آن نخواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد در شهرستان بافق گفت: ما امروز فارغ التحصیلان دانشگاهی زیادی داریم ولی در این میان ، تعداد افرادی که دارای مهارت باشند کمتر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
امام جمعه یزد گفت: شوراهای شهر و روستا، حساس و مهم است و باید کسانی را در این زمینه انتخاب کنیم که اهل تخصص و تعهد باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
فرماندار یزد گفت: 335 شعبه اخذ رأی در سطح شهرستان یزد برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا پیش بینی شده است
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
تیم فوتسال کاشی آرین سرام ابرکوه در لیگ مناطق کشوری شرکت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
امام جمعه ابرکوه در خطبه های نماز جمعه گفت: مردم در انتخابات با بصیرت، احسن را انتخاب می کنند لذا نامزدها با سیاه نمایی و غوغاسالاری در تبلیغات نمی توانند رأی بیشتر کسب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
شهردار مهریز از آغاز برداشت توت از بزرگترین توتستان استان یزد در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۴۰    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: این حرکت قرآنی در کشور ما باید ادامه پیدا کند. ما از قرآن دوریم، از آن بیگانه ایم، از مفاهیم آن دوریم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۲۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی در آئین تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۲۵    
با توجه به رکود حاکم بر کشور که در چند سال گذشته بر فضای کاری کشور سایه افکنده، جوانان بیکار برای پیدا کردن شغل دچار مشکلات بیشتری شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۲۵    
آیین تکریم و معارفه مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی یزد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی کشور، معاون استاندار و جمعی از مسئولان استان یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۲۵    
مدیرکل سازمان بازرسی استان یزد خطاب به مسولان و دست اندرکاران نظام گفت: پست ها و مقام های فرصتی برای خدمت به خلق است و باید مراقب باشیم به آن خیانت نکنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۲۵    
آیین تکریم و معارفه مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی یزد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی کشور، معاون استاندار و جمعی از مسئولان استان یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۲۵    
ه مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر شهرستان یزد مجالس روضه خوانی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۰    
رئیس اتحادیه خواربارفروش یزد از کاهش 60 درصدی فروش واحدهای صنفی این اتحادیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
پاسخ های جهانگیری به سوالات خبرنگاران درباره کاندیداتوری اش در انتخابات به گونه ای بود که ماجرای حضور او در انتخابات تقریبا به شکل هجو درآمد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
حضور جهانگیری در انتخابات آن هم در شرایطی که وی حتی یک ستاد کوچک برای خود ایجاد نکرده و حتی شعار دولتش مشخص نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
سازمان ملل نسبت به مرگ 20 میلیون انسان گرسنه در سال جاری میلادی هشدار داد و گفت اگر کشورها کمک نکنند، ظرف 7 ماه آینده این تعداد انسان خواهند مرد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
رییس اسبق پارک علم و فناوری یزد در خصوص رشد علمی کشور گفت: بر اساس آمارها جایگاه علمی کشور با تولید مقالات علمی معمولا سنجیده می شود که شاید تکیه کردن بر آن نقطه اصلی انحراف است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
گوجه سبز اثرات قابل توجهی در جلوگیری از بیماری هایی مانند چربی خون بالا، پیری سلول و سرطان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه های پنجشنبه 7 اردیبهشت منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
در درگیری نیروهای مرزبانی با اشرار مسلح در مرز میرجاوه 10 تن از ماموران هنگ مرزی میرجاوه به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
پاسخ به اظهارات آشنا مشاور رسانه ای رئیس جمهور در خصوص اینکه نامزدهای انتخابات باید مثل سگ از مجری مناظره ها بترسند و افشای ارتباط جریان انحرافی با برادر جهانگیری از توئیت های داغ این روزهاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
در سال گذشته بیش از 479 هزار کیلوگرم مداد پاک کن و یش از 2 هزار و 600 تن مداد تراش از کشورهای مختلف مخصوصاً چین و مالزی به ایران وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
نمایشگاه آثار هنری و نقاشی منصوره کارگران بافقی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان بافق افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
هشت ماه قبل برای اولین بار بحث رسوایی مالی در میراث فرهنگی یزد منتشر شد اما تا امروز خبری از برخورد با متخلفین منتشر نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۰:۰۵    
آمار گمرک کشور نشان می دهد در 12 ماه سال گذشته 152 خودرو به ارزش 4 میلیون و 451 هزار و 982 دلار از طریق کمرگ استان یزد به کشور وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۱:۵۰    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در خصوص شیوع بیماری تب کنگو در استان گفت: تاکنون گزارشی از شیوع این بیماری در استان وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۱:۵۰    
همه آمده بودند از مرد و زن و پیر و جوان، فقط یک دعوت عمومی کافی بود تا در حرکتی خودجوش، خیل عظیمی از ارادتمندان تبار پاکان و سادات بنی الزهرا که خادمان خود را ارج می نهند، در شبستان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۱:۵۰    
مرکز آمار در اتفاقی بی سابقه برای فریب افکار عمومی و کم نشان دادن میزان اشتغالزایی دولت قبل، اقدام به دستکاری آمارها کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۰    
اولین عمل جراحی اندوسکوپی سینوس بینی در بافق با موفقعیت انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۰    
گاهی باید مناظر اطراف با نگاه دیگری دید تا بتوان زیبایی اطراف را درک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۰    
فرماندار مهریز از تعیین 67 شعبه اخذ رای ثابت و سیار در این شهرستان برای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در 29 اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان یزد گفت:بازرسی آسانسورها از 5 و نیم نوبت به چهار نوبت کاهش یافته است که این موضوع امیدوارکننده و مایه مباهات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۰    
دراستان یزد دویست و پنجاه و پنج کارگاه شناسایی نظارت بر مواد غذایی فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۵    
آیت الله مدرسی در دیدار مردم یزد با حجت الاسلام رئیسی گفت: معتقدیم با توجه به مشکلات به مدیریت انقلابی و جهادی نیاز داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۵    
آقای روحانی علاوه بر اینکه، کارنامه قابل دفاعی نداشته، از نظر پذیرش واقعیت نیز با بحران جدی همراه است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۵    
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه های چهارشنبه 6 اردیبهشت منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۰    
در این خبر به 10 رویکرد و رفتار رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات اشاره خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۰    
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش یزد با اشاره ضرورت رفع کامل بی سوادی در استان یزد گفت: در سال گذشته بیش از 5 هزار نفر توسط معاونت سواد آموزی آموزش و پرورش یزد با سواد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۵    
شب گذشته حجت الاسلام رئیسی با حضور در مسجد روضه محمدیه(حظیره) در جمع مردم یزد به سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۵    
حجت الاسلام رئیسی نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در جمع مردم روستای فهرج حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۲۰    
بر اساس آمار رسمی گمرک، در سال 95 بیش از 179 تن واکس کفش به کشور وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۲۰    
تولیت آستان قدس رضوی در یزد گفت: در وضعیت فساد اداری هر روز شاهد یک پرونده هستیم. بنده در سه دهه مدیریت خصوصاً زمانی که در سازمان بازرسی بودم، تمامی دستگاه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۲۰    
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و خانواده های شهدا، صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۲۰    
دانشگاه الزهرای تهران به مدت دو روز میزبان هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران با حضور اساتید اجرای کشور و هنرمندان استان یزد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...