جمعه ۲۲ آذرساعت ۱۶:۳۳Dec 2019 13

یزد آوا (yazdava.ir)

یزد آوا 29 اسفند 1394 یزد آوا 30 اسفند 1395 یزد آوا 29 اسفند 1396 یزد آوا 27 اسفند 1397 یزد آوا 29 فروردین 1398 یزد آوا 31 اردیبهشت 1398 یزد آوا 1 خرداد 1398 یزد آوا 31 تیر 1398 یزد آوا 31 مرداد 1398 یزد آوا 31 شهریور 1398 یزد آوا 30 مهر 1398 یزد آوا 30 آبان 1398 یزد آوا 2 آذر 1398 یزد آوا 3 آذر 1398 یزد آوا 4 آذر 1398 یزد آوا 5 آذر 1398 یزد آوا 6 آذر 1398 یزد آوا 7 آذر 1398 یزد آوا 9 آذر 1398 یزد آوا 10 آذر 1398 یزد آوا 11 آذر 1398 یزد آوا 12 آذر 1398 یزد آوا 13 آذر 1398 یزد آوا 14 آذر 1398 یزد آوا 15 آذر 1398 یزد آوا 16 آذر 1398 یزد آوا 17 آذر 1398 یزد آوا 18 آذر 1398 یزد آوا 19 آذر 1398 یزد آوا 20 آذر 1398 یزد آوا 21 آذر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بیماریهای واگیردار مرکز بهداشت استان یزد گفت: تنها از دو مدرسه گزارشی از شیوع آنفلوانزا داده شده بود که طبق آمار تنها دو تا سه درصد دانش آموزان این مدارس آن هم به صورت جزئی دارای علائم ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در دوره سه روزه توانمندسازی فعالان رسانه های استانی و محلی محورهایی چون خبرنویسی، تیترنویسی، سوژه یابی، گزارش نویسی، مدیریت شبکه های اجتماعی مکمل ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف میداندار و میوه فروش یزد گفت: هم اکنون میوه های شب یلدا به فراوانی در میدان میوه و تره بار یافت می شود و در صورت ادامه این روند، پیش بینی برای افزایش قیمت میوه شب یلدا نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب یزد گفت: اطلاع رسانی در پرونده های قضایی محدودیت دارد و تا زمانی که رأی قطعی صادر نشده و حتی در مرحله صدور رأی قطعی هم ما امکان بیان خیلی واضح نداریم اما هیچ حد و مرزی قائل ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: در مدت یکسال خطوط اصلی را به هم وصل می کنیم تا در زمان قطعی آب مدیریت آن امکان پذیر است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه یزد گفت: اگر ما همین مقدار کشاورزی که در استان یزد داریم را تعطیل کنیم، در واقع به معنای ایجاد بیابان است و بیابان زایی هم به جز افزایش چند برابری مشکلات یزد هیچ تاثیر دیگری ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج کارگری استان یزد گفت: بزرگترین دغدغه جامعه کارگری استان یزد عدم امنیت شغلی و قراردادهای موقت کار است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی بهزیستی یزد تعداد مراکز شبه خانواده در استان را 10 مرکز دانست و اظهار داشت: این مراکز در شهرستان های اردکان، میبد، یزد، تفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای رسمی در هفت ماهه نخست امسال چهار هزار و 691 نفر مصدوم نزاع به پزشک قانونی استان یزد مراجعه کرده اند به عبارتی به طور میانگین تعداد مراجعه روزانه در استان به دلیل نزاع 22 نفر بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۵۷ سایت دیگر  
می توان حدس زد حداقل یکی از شخصیت های مرتبط با مسائل سیاسی در پایتخت 6 ، برخی ویژگی های منفی دارد که بتوان از آن، موقعیت های کمدی درآورد. آیا می توان انتظار داشت که شخصیت مذکور، نقی باشد؟
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس یزد گفت: از ابتدای سال تاکنون 77 مورد گازگرفتگی رخ داده است که نشان می دهد تعداد مسمومیت های گاز گرفتگی در سال جاری نسبت به مد مشابه گذشته با افزایش 60 درصدی مواجه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: در جلسه ای تصمیم گرفتیم که نظارت بیشتر بر سفرهای خارجی مقامات و مسئولان استان اعم از شهردار و اعضای شورای شهر و دیگر مقامات با جدیت مورد توجه قرار گیرد که امیدواریم نتایج خوبی داشته ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دوربین مخفی فست فود با سسِ #بنزین را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اجرایی اتحادیه عمده فروشان مواد غذایی یزد با بیان اینکه ثبات قیمت در بازار مواد غذایی وجود دارد، گفت: با وجود افزایش قیمت بنزین و در نتیجه افزایش کرایه حمل و نقل در پخش مواد غذایی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان یزد اعلام کرد: 246 نفر داوطلب برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در استان یزد ثبت نام کرده اند که فرآیند ثبت نام 236 نفر از آنان تکمیل و قطعی شده است و 10 نفر نیز در حال تکمیل ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مهدی چمران در جمع دانشجویان یزد گفت: دانشجو باید عنصر بصیرت را در کنار همه مطالبه گری ها و خواسته های خود داشته باشد، تا به نتیجه برسد و به درد مردم و جامعه بخورد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس حیات وحش اداره کل محیط زیست استان یزد اظهار داشت: تاکنون هیچ مورد از ابتلاء پرندگان مهاجر و وحشی به بیماری آنفولانزا در استان یزد مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری یزد گفت: شاید باورکردنی نباشد در استان پهناوری چون یزد پارک علم و فناوری یزد که چشم و چراغ استان است از کمبود فضای فیزیکی به شدت رنج می برد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمارهای پزشک قانونی کشور، در هفت ماهه نخست امسال 191 نفر در حوادث رانندگی استان یزد جان خود را از دست داده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 155 نفر بوده بیش از 23 درصد افزایش داشته ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه مشاورین املاک یزد گفت: با وجود اینکه عرف افزایش نرخ اجاره بها در تابستان نسبت به سال گذشته 10 درصد است اما برخی مالکان در یزد نرخ اجاره بها را 30 تا 40 درصد افزایش دادند که متناسب ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر شورای نگهبان استان یزد اظهار داشت: خارج از زمان تعیین شده برای انتخابات هر گونه اقدامی که مصداق تبلیغاتی داشته باشد خلاف قانون است و این تخلفات نیز در زمان خود رسیدگی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات در استان یزد گفت: 137 داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس تا ساعت 10 امروز در چهار حوزه انتخابیه استان ثبت نام نهائی شدند و 13 داوطلب نیز هم در حال ثبت نام هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
این کلیپ زیبا روایتی است از مظلومیت شهدای مدافع امنیت که در جریان اغتشاش افکنی اشرار به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۱:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
لیدرهای عملیاتی و راهبردی اغتشاشگران با هدایت افراد زیرمجموعه و مردمی که در خیابان ها حضور داشتند، دستور حمله به ماموران انتظامی و به آتش کشیدن بانک ها و اموال عمومی را صادر می کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
فیلم حمله مسلحانه به نیروهای انتظامی و لحظه شهادت شهید صیادی در نیزارهای ماهشهر منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
محمد منتظرقائم قبل از انقلاب چندین بار توسط ساواک تحت تقیب قرار می گیرد که یک بار دستگیر و به مدت 15 ماه زندانی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
محسن و مصطفی هر دو در یک روز متولد شدند و در یک عملیات و در یک روز به شهادت رسیدند. دقیقاً در سالگرد شهادت محمدعلی. محمدعلی در 30دی ماه 65 و دوقلوها در 30دی ماه 1366به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
پس از اعزام به جنوب کشور شهید انتظاری در عملیات های متعدد از جمله عملیات محرم، والفجر مقدماتی، والفجر دو، والفجر چهار، خیبر و بدر با مسئولیت های جانشین و سپس فرمانده گردان شرکت نمود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
شهید محمدحسین ذوالفقاری برادر شهید علیرضا ذوالفقاری است. محمدحسین 16 سال از برادر شهیدش کوچکتر بود و کمتر از دو ماه بعد از به شهادت رسیدن علیرضا به مقام شهادت نائل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
آشوبگران در یکی از روزهای ناآرامی های اخیر، به حوزه علمیه بانوان حمله کردند اما حضور نیروهای یگان ویژه مانع ایجاد فاجعه توسط اشرار شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان یزد اذعان داشت: تا کنون چهار زن برای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس ثبتنام کرده اند که سه نفر از آن ها از حوزه انتخابیه یزد و یک نفر نیز از حوزه ارکان ثبتنام کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان یزد با بیان این که کاردرمانی به عنوان مقوله ای فرهنگی و تربیتی در بازسازی شخصیتی و اجتماع پذیری زندانیان نقش بسزایی دارد از اعزام به کار 220 مددجوی زندان های استان یزد در سال ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
هر ساله با شروع فصل سرما پرنده های مهاجر از استان یزد گذر می کنند به طوری که در دو فصل پاییز و بهار استان یزد پذیرای تعداد زیادی از پرندگان مهاجر است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
استان یزد بیش از 4هزار شهید و هزاران جانباز تقدیم دفدع مقدس کرده است که این نشان از عزم مردم دارالعباده برای جانفشانی در راه ولایت دارد و بسیجیان یزد هنوز نیز برای تحقق آرمان های انقلاب جانفشانی می ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد و اشکذر درمجلس گفت: برای ثروتمندان قطعا تفاوتی نمی کند وافزایش قیمت بنزین منجر به صرفه جویی آنان نخواهد شد چرا که آنان هزینه بنزین خود را از طرق دیگری جبران می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۲۱۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پاسخ به گزارش دبیر شورای عالی امنیت ملی که پیرامون نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث اخیر خدمت ایشان تقدیم شد، تاکیدکردند: رافت اسلامی مبنا باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزد گفت: قیمت مصوب کپسول گاز مایع در یزد هفت هزار و 800 تومان است و نسبت به قبل هیچگونه افزایش قیمتی نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: تاکنون 50 نفر برای ثبت نام یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد اقدام کردند که ثبت نام 47 نفر ازآنها قطعی شده و سه نفر از آنها در حال ثبت نام هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس حیات وحش اداره کل محیط زیست استان یزد گفت: هر ساله با شروع فصل سرما پرنده های مهاجر از استان یزد گذر می کنند به طوری که در دو فصل پاییز و بهار استان یزد پذیرای تعداد زیادی از پرندگان مهاجر ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مستند شبی در بزرگراه روایتی از لیدری دختری با کاپشن چرمی در اغتشاشات مشهد را بازگو می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: طبق آخرین آمارها تا ساعت ده صبح امروز سه شنبه، 30نفر از داوطلبان انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه استان یزد ثبتنام کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزد گفت: از 25 آبان ماه تا 9 آذرماه سال جاری 50 پرونده گران فروشی واحدهای صنفی یزد به ارزش تقریبی 444 میلیون ریال تشکیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
فعالان شبکه های اجتماعی با انتشار مطالبی نسبت به رفتارهای متناقض و ضدملی برخی سلبریتی ها اعتراض کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی آناج در کلیپی با استفاده از تصاویر دریافتی تحت عنوان زخم بنزین به بررسی ابعاد جدید اغتشاشات در تبریز پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان یزد با بیان اینکه استان یزد جزء استان هایی با کمترین فوتی در زمینه آنفلوانزا در سطح کشور بوده است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان یزد از ثبت نام قطعی 13 نفر در یازدهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ماشین جنگ رسانه ای دشمن در حالی شایعه کشتار مردم در اطراف نیزارهای ماهشهر را منتشر می کند که تا الان هیچ تصویر یا فیلمی منتشر نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
کلیپی از مصاحبه با اغتشاشگران و لیدرهای دستگیر شده در اغتشاشات آبان 98 در مشهد مقدس منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی یزد گفت: قیمت لوازم خانگی در ماه های اخیر هیچ تغییری نداشته است و تولیدکنندگان اجازه افزایش قیمت ها را ندارند مگر اینکه ارزی که از سوی دولت در اختیار آنها قرار می ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین کشور از فعال بودن قریب به هزار و 200 گروه سرود در بسیج خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: در سطح استان یزد نزدیک به 90 گروه سرود شناسنامه دار را داریم که در حال فعالیت هستند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرگانی اداره صمت استان یزد از الزام 66 اتحادیه صنفی مبنی بر رصد و پایش مستمر اصناف خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی علی رغم عملکرد ضعیف و چالش برانگیز دولت در اجرای مصوبه سران قوا به حمایت از اصل تصمیم پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر یزد در واکنش به این سوال که اگر این سفرها در راستای ارتقای خدمات شهری بوده چرا از بودجه شخصی هزینه شده است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: چه خوب است که در کلیه فعالیت ها و برنامه های خود به ویژه در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی جدیت را بر قشر نوجوان و دانش آموز که تاثیرگذاری برنامه ها را میزان قابل ملاحظه ای بالا می ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: رسیدگی ها به پرونده های گران فروشی و تخلفات واحدهای صنفی یزد در این ایام به صورت فوق العاده انجام می شود و سریعا در مورد آن تصمیم گیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
▫️رئیس شورای سیاست گذاری سومین دوره جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی از برگزاری این رویداد در یزد خبر داد و گفت: 156 اثر به دبیرخانه این جشنواره راه یافت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی در سال آینده و با گستره بین المللی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد باید از 10 تا 16 آذر به فرمانداری یزد، فرمانداری اردکان، فرمانداری تفت و فرمانداری مهریز مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف میداندار و طواف یزد گفت: گرانی بنزین تاثیری بر قیمت نهایی میوه برای مصرف کننده ندارد و افزایش کرایه و حمل و نقل میوه ناشی از قیمت بنزین ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فرش ماشینی یزد گفت: قیمت فرش ماشینی در یزد نسبت به دو ماه گذشته تقریبا 10 درصد کاهش داشته و افزایش قیمت بنزین تاثیری بر قیمت فرش ماشینی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد در راهپیمایی مردم یزد گفت: پیروی و پشتیبانی از ولایت فقیه موضوع مهمی است که باید به آن توجه کرد چرا که تنها با تصمیمات و هدایت های رهبری در برابر حجم عمده فتنه ها و ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر اجرایی سومین دوره جشنواره ملی تئاتر چتر زندگی، از اجرای 18 تئاتر خیابانی در پارک های سطح شهر یزد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری منطقه بافت تاریخی یزد گفت: طبق برآوردی که انجام گرفته رفع آبگرفتگی و پر کردن حفره های ایجاد شده در معابر بافت تاریخی یزد به واسطه بارندگی اخیر ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد همزمان با برگزاری جشنواره ملی شعر در امتداد فجر با جمعی از شاعران کشوری حاضر جشنواره دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در همایش بانوان انقلابی گفت: فرهنگ بسیجی می تواند تمدنی ولایی و اسلامی را رقم بزند چرا که تاثیرگذاری تمدن بر فرهنگ افزایشی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور از اجرای طرح امام محله در جهت احیاء کارکردهای واقعی مساجد به عنوان محورترین و معنوی ترین مکان در هر محله خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری یزد با بیان این که بهسازی و مناسب سازی شهر یزد رویکرد اصلی جشنواره ملی گردشگری معلولین است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر منطقه ای اتحادیه سوخت های جایگزین استان یزد گفت: در استان یزد 5 مرکز مجاز جهت دوگانه سوز کردن خودروها، فعالیت دارند که چهار مرکز در شهر یزد و یک مرکز در شهرستان ابرکوه فعال است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
شهردار یزد با اشاره به ظرفیت های این شهری برای تبدیل شدن به هدف گردشگری خاص برای همه معلولان، از آماده سازی 16 دستگاه اتوبوس ویژه تردد معلولان در شهر میراث جهانی یزد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر یزد با اشاره به بی نظیر بودن حجم بارندگی اخیر، گفت: یزد شهر مسطحی است و هیچ گریزی از آب گرفتگی به طور کامل در کوتاه مدت نداریم و نیاز به چندسال کار مداوم در این زمینه است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر یزد گفت: حدود 30 میلی متر بارندگی برای یک روز گزارش شده که کمتر در یزد رخ می دهد و علی رغم میزان بالای بارندگی که داشتیم میزان آب گرفتگی معابر شهر نسبت به دفعات قبلی بسیار کمتر است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در جمع تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی فرمودند: ملت ایران در عرصه جنگ نظامی و سیاسی و امنیتی (مانند کارهایی که در این چند روز بود و کارهای مردمی نبود) دشمن را عقب زده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان تفت با اشاره به لزوم رفع مشکلات تفرجگاه اسکی سخوید یزد گفت: تفرجگاه سخوید به بخش خصوصی واگذار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
همراه با ورود سامانه بارشی به استان و بارش های پاییزی موج سرما نیز از امروز چهارشنبه یزد را سردتر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد با اشاره به تمرکز بسیج بر کیفیت به جای کمیت در برنامه های امسال تصریح کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار یزد با اشاره به مصوبه طرح های انتقال آب به یزد، گفت: با تصویب مراجع ذیربط، هیچ بهانه ای برای تاخیر در اجرای این طرح باقی نمی ماند و باید اقدامات مربوط به تامین مالی و اجرای طرح ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهیدان مصطفی رضایی و مرتضی ابراهیمی در ملارد و شهریار با حضور مردم تشییع شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۶۰ سایت دیگر  
بازگشت شخصیت بهبود با بازی مهران احمدی یکی از اتفاق های ویژه فصل جدید پایتخت است. مطمئنا بازگشت بهبود بعد از گذشت دو فصل، شکل تازه ای به کار خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
بر اثر اقدامات خرابکارانه آشوبگران در روزهای اخیر که پس از اعلام افزایش قیمت بنزین به وقوع پیوست، حدود 80 فروشگاه زنجیره ای تخریب و به آتش کشیده شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد گفت: براساس اطلاعات موجود (گزارش کارگزار) 124 استارتاپدر استان یزد در چهار شتابدهنده سند باد، پیشگامان کویر ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد گفت: از ابتدای سال تاکنون 148 فقره پرونده در خصوص تصرف غیر قانونی 410 هکتار اراضی ملی استان یزد تشکیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی استان یزد گفت: جایگاه سوخت CNG واقع در بلوار کوثر یزد با انجام تست توسط کارشناس و مسئول این جایگاه، تا ظهر امروز مجدد راه اندازی می شود و در خدمت شهروندان است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با بسیجیان یزدی گفت: بسیجیان همیشه آماده خدمت رسانی به نظام و ملت در همه عرصه ها بوده و هستند و در برهه های حساس به کمک مردم شتافتند و مانع بزرگی بر سر توطئه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به دلیل اختلال در اینترنت ثبت نام روز سه شنبه در طرح اقدام ملی در استان های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۶۱ سایت دیگر  
تعدادی از اشرار مسلح به سلاح سرد که قصد حمله به منزل و بیت آیت الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد را داشتند، دستگیر و چند شرور دیگر متواری شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف یزدبا بیان اینکه نظارت بر بازار یزد تشدید و دو برابر شده است، گفت: هر گونه افزایش قیمت، احتکار، کم فروشی وعدم عرضه کالا از سوی واحدهای صنفی تخلف محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به طور مشخص کانال های تلگرامی کلمه، فاکس نیوز و امتداد از حدود ساعت 21 دیشب تا این لحظه به روز نشده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری یزد اظهار داشت: سوء استفاده عده ای آشوب گر از اعتراضات مردمی در یزد موجب 20 مورد آتش سوزی در سطح شهر یزد شده بود که با حضور به موقع ماموران آتش نشانی اطفاء شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۷۴ سایت دیگر  
اولین برآوردهای یک نهاد امنیتی از میزان اعتراضات بنزینی در روزهای گذشته از حجم خشونت گسترده و سازمان دهی شده حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای رسمی در سال قبل، برای 287 نفر از اتباع افاغنه در استان یزد کارت کار موقت (در مشاغل خاص تعیین شده) صادر و یا تمدید گردیده که نسبت به سال قبل از آن حدود 25 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ابرکوه گفت: به نظر می آید مردم حق اعتراض مسالمت آمیز و اعتراض به گرانی دارند اما باید مراقب باشند فرصت طلبانی که عقده های کپک زده در وجودشان موج می زند میدان پیدا نکنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیرفرهنگ و ارشاد در جمع خبرنگاران از اتمام پروژه کتابخانه مرکزی یزد تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت یزد با اشاره به ضرورت توجه به آموزش برای پیشگیری از ابتلا به دیابت، گفت: کلینیک تمام ایرانی درمان زخم پای دیابتی در استان یزد راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه شهید صدوقی یزد اظهار داشت: دبیرخانه اجرایی سند تشخیص زودرس و بهبود مراقبت دیابت در استان یزد تشکیل شده است که هدف اصلی این سند تشخیص زودرس و بهبود مراقبت بیماران مبتلا به دیابت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۳   + ۶۹ سایت دیگر  
گرانی بنزین آن هم در حدّ سه برابر و آن هم در وقت نامناسب و بدون ذکر دلیل، یک شوک مهم بر افکار عمومی وارد کرد و اسباب بعضی نارضایتی ها شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۶۶ سایت دیگر  
آیات عظام صافی گلپایگانی و علوی گرگانی ضمن اظهار نگرانی از موضوع افزایش قیمت بنزین، خواستار لغو این تصمیم و پرهیز از ایجاد التهاب در جامعه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رضا پهلوی و مسیح علینژاد نیز که در طول سال های گذشته خود را ملعبه دست سعودی ها و سرویس های جاسوسی بیگانه کرده اند و از این طریق جیب خود را پر پول کردند، این بار نیز با انتشار مطالب خود در صفحات شخصی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: با توجه به تغییر حامل های سوخت فقط در بنزین و نه در خصوص گازوئیل ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور دامپزشکی یزد اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ملی واکسیناسیون طیور خانگی در استان یزد بیش از یک میلیون و 300 هزار قطعه طیور بومی علیه بیماری نیوکاسل واکسینه ...
مشاهده نتایج بیشتر...