پنجشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۰:۱۵Aug 2017 17

یزد آوا (yazdava.ir)

یزد آوا 29 اسفند 1394 یزد آوا 30 اسفند 1395 یزد آوا 1 فروردین 1396 یزد آوا 30 اردیبهشت 1396 یزد آوا 31 خرداد 1396 یزد آوا 31 تیر 1396 یزد آوا 1 مرداد 1396 یزد آوا 2 مرداد 1396 یزد آوا 3 مرداد 1396 یزد آوا 4 مرداد 1396 یزد آوا 5 مرداد 1396 یزد آوا 6 مرداد 1396 یزد آوا 7 مرداد 1396 یزد آوا 8 مرداد 1396 یزد آوا 9 مرداد 1396 یزد آوا 10 مرداد 1396 یزد آوا 11 مرداد 1396 یزد آوا 12 مرداد 1396 یزد آوا 13 مرداد 1396 یزد آوا 14 مرداد 1396 یزد آوا 15 مرداد 1396 یزد آوا 16 مرداد 1396 یزد آوا 17 مرداد 1396 یزد آوا 18 مرداد 1396 یزد آوا 19 مرداد 1396 یزد آوا 20 مرداد 1396 یزد آوا 21 مرداد 1396 یزد آوا 22 مرداد 1396 یزد آوا 23 مرداد 1396 یزد آوا 24 مرداد 1396 یزد آوا 25 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۲    
هادی نسب با اشاره به برگزاری همایش سه روزه آموزشی مدیریت بحران در شهرستان بافق گفت: این کارگاه آموزشی با حضور بیش از 300 نفر از فرمانداران، بخشداران، شهرداران، مدیران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۷    
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد گفت: در سال گذشته تسهیلاتی بالغ بر 750 میلیون تومان برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی، صنایع دستی و تبدیلی در شهر یزد تخصیص یافت .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۲    
رئیس جمهور گفت: امروز به لطف خداوند برخی چالش های سال 92 را پشت سر گذاشته و امیدوارتر و تواناتر از گذشته آماده تدبیر و عبور از چالش های بزرگ پیش رو هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۷    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد از وقف کتابخانه جامع وکیلی به ارزش 9 میلیارد و 800 میلیون ریال در بخش زارچ خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۷    
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور گفت: با توجه به بدعهدی های آمریکا در اجرای برجام، می طلبد که ما نیز نشان دهیم که می توانیم در مقابل آمریکا بایستیم
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۲    
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد خواستار پرداخت سهم معوقه دولت جهت ساخت 300 مدرسه در استان یزد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۲    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهید حججی مظلومانه در دفاع از شرف و آزادی و حریت مسلمانان در جبهه مقاومت و سوریه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۲    
مدیر کل آموزش و پرورش یزد از تحصیل 238 هزار و 319 دانش آموز در سال تحصیلی جدید در مدارس این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۲    
مدیر شعب بانک سپه استان یزد گفت: بیش از 500 هزار نفر زوج برای دریافت تسهیلات در نوبت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۲    
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به تأخیر در زمان برگزاری اختتامیه این سوگواره گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۲    
رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با حکم رهبر معظم انقلاب منصوب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۲    
مسئول عتبات حج و زیارت استان یزد از ثبت نام زائران عتبات عالیات در استان یزد خبر داد و گفت: این ثبت نام علاوه بر اعزام عادی، برای حضور در ایام عرفه نیز است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۲    
فرماندار یزد گفت: دستیابی به آمادگی و تمرین اقدامات و برنامه ای پیش بینی شده از مهمترین اهداف برگزاری کارگاه آموزشی غدیر 3 است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۲    
صادقیان گفت: با راه اندازی مرکز ژنتیکی حاجی مقصودی در آینده ای نزدیک تمامی مادران باردار استان در قالب برنامه ژنتیکی- اجتماعی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی توسط پزشکان ژنتیک مورد غربالگری قرار می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۲    
نشریه ویک در یادداشتی در مورد بالا گرفتن تنش لفظی میان واشنگتن و پیونگ یانگ، به ترامپ توصیه کرد از تهدید کره شمالی دست بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۲    
خانواده شهید کریمی در راستای توصیه شهدا به حفظ حجاب برتر در جامعه به دو عضو شورای شهر یزد چادر هدیه داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۲    
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه های دوشنبه 23 مرداد منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۲    
کابینه پیشنهادی دولت دوزادهم، روز گذشته به مجلس معرفی شد، اما این معرفی یک نکته مهم داشت و آن هم عدم حضور وزیر علوم در کابینه پیشنهادی بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۲    
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: تبعیت از تعالیم دینی واعتقادی و ارتباط با خدا، جامعه را به سمت جامعه ای بهنجار و عاری از جرم و خطا سوق می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۴۲    
برگزاری جشنواره هفتگی لبخند کویر در پارک کوهستان در راستای برنامه های بومی محلی بسیج مورد استقبال پرشور مردم یزد قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۴۲    
معاون سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به برگزاری کارگاه ملی بررسی تطبیقی واقعه غدیر، گفت: واقعه غدیرخم در 5 نقطه یزد بازسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۸:۱۲    
نائب رئیس شورای قشر سازمان بسیج مهندسین از اولویت بندی مشکلات حوزه صنعت، معدن و تجارت استان و ارائه راهکار به مسئولین در این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۲    
طرح روزشمار غدیر به منظور آگاهی بخشیدن به مردم در مورد وقایع آخرین سفر پیامبر (ص) و حجه الوداع از سوی مرکز فرهنگی مبشران اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۲    
آیین گرامیداشت روز خبرنگار با حضور خبرنگاران و خانواده آن ها از سوی خانه مطبوعات در باغ صدری تفت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: در حال حاضر بیش از 110 رسانه در استان یزد با مجوز در حال فعالیت بوده و از این تعداد 70 رسانه خبری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۰    
فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان بعد از برجام، آمده اند به سراغ تحریم های دفاعی و موشکی و قصد دارند که نیروهای مسلح کشور را تضعیف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۰    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: به نظر بنده احتمال می رود طرح برخی موضوعات به دست عوامل نفوذی است که شاید ندانسته سنگ دشمن را به سینه می زنند و در راستای اهداف دشمن گام بر می دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۰    
نمایندگان مجلس با 240 رأی موافق کلیات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را به تصویب رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۰    
شهروندی یزدی که چند روز پیش اقدام به خرید سیمکارتی کرده بود هنگام اطمینان از فعال شدن خط جدیدش، در اوج ناباوری متوجه شد مدتی پیش همین خط به یک شهروند زاهدانی تعلق گرفته و فعال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۰    
مسئول کارگاه پرستاری شیمی درمانی با تاکید بر ضرورت راه اندازی رشته تخصصی کارشناسی ارشد در زمینه سرطان گفت: تلاش شده از طریق برگزاری کارگاه آموزشی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۸:۱۰    
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: با توجه به ضرورت فراگیری مهارت های زندگی طی 4 ماهه نخست امسال بیش از 200 برنامه ویژه بانوان و خانواده اجرا کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۰    
یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی در یزد توانسته است با دریافت 50 میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی از بسیج سازندگی و راه اندازی پرورش گیاهان آپارتمانی با پسماندهای مواد غذایی کمک شایانی به اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۰    
مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، در حاشیه نشست ستاد اعزام زائرین اربعین حسینی که با میزبانی یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۰    
معاون توسعه مشارکت های مردمی گفت: حامیان نیکوکار استان یزد بیش از 16 میلیارد و 231 میلیون ریال به صورت نقد و کالا در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین به ایتام تحت حمایت و فرزندان نیازمند غیر یتیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۰    
رئیس جمهوری آمریکا بامداد شنبه بار دیگر ایران را به پایبند نبودن به روح برجام متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۰    
به حلقوم بریده این شهید عزیز راه اباعبدالله(ع) سوگند یاد می کنیم که از تعقیب این شجره ملعونه و نابودی این غده خطرناک برآمده در پیکر جهان اسلام تا آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۰    
ترکیب طبیعت، سلامت و محیط زیست برای یک سازمان مردم نهاد ترکیبی جدید و قابل توجه است. اگر با نگاه تیزبینانه تری به اشتراکات این سه مورد بیاندیشم متوجه فراوانی اشتراکات آن ها با هم می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۰    
مراسم غبار روبی امامزاده جعفر (ع) بمناسبت روز خبرنگار با حضور مدیرکل اداره اوقاف یزد و اصحاب رسانه استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۰    
امام جمعه یزد گفت: مسئولین باید نسبت به تحریم های جدید و نقض برجام هرچه سریع تر پاسخ دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۰    
سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در پیامی شهادت محسن حججی رزمنده مدافع حرم اهل بیت (ع) را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۰    
خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به نقل قولی از شهید رجایی گفت: ایشان همیشه ابراز نگرانی می کرد و می گفت که مبادا 11 میلیون نفری که به من رای دادند، روز قیامت مرا مواخذه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۰    
شبکه آی 24 به نقل از منابع آگاه در کاخ سفید مدعی شد ترامپ در گزارش ماه اکتبر از توافق هسته ای خارج خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۰    
دبیر اجرایی ستاد مبشران غدیر با اشاره به ایستگاه هایی که در اعیاد و جشنهای مختلف در سطح شهر یزد راه اندازی میشود، گفت: ایستگاه های مبشران باید الگویی برای سایر جشن ها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۰    
امام جمعه یزد با بیان اینکه خبرنگاران باید عقل فعال جامعه را زنده کنند و مردم را به فکر وادارند، گفت: باید عقل جامعه را فعال کرد تا مردم در هر زمینه ای به عقل خود رجوع و به تحلیل بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۸:۱۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: آزادسازی حلب همه محاسبات آمریکا و سعودی را در منطقه به هم زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از نصب سامانه سپهتن بر روی تانکرهای حمل مواد نفتی و سواری کرایه عمومی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۰    
معاون اشتغال کمیته امداد استان یزد از ایجاد 356 طرح اشتغال برای مددجویان یزدی در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و غیره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۰    
استاندار یزد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: باید تمام فعالیت ها بر تحقق اقتصاد مقاومتی متمرکز شود و به هر صورتی که امکان دارد زمینه اشتغال بیشتر فراهم و تولید افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۰    
شهید علی اکبر خدامی بافقی کسی بود که صدام حسین اعلام کرد هر کس زنده آن را بیاورد، جایزه ای ارزنده به او تعلق خواهد گرفت...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۰    
سن کابینه نه تنها کاهش پیدا نکرده که حتی، یک سال نیز افزایش پیدا کرده و به 58 سال رسیده است تا همچنان رکورد حضور پیرترین وزرای کابینه در دست حسن روحانی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۰    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: چهار هزار و 464 دانش آموز و دانشجو از خدمات کمیته امداد استان یزد بهره می برند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۰۶:۴۰    
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: آنچه به عنوان وظیفه برای پلیس در خصوص اتباع بیگانه تعرف شده جمع آوری و دستگیری اتباع بیگانه متخلف و بدون مجوز است و در همین راستا هر ساله شاهد افزایش دستگیری هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: جلسه عصر امروز این کمیسیون با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۰    
رتبه 2 کنکور ریاضی گفت: معتقدم به عنوان یک مخلوق باید همه نگاهم به خالق خودم و رضایت او باشد و با تلاش خود نتیجه را به خداوند بسپارم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد در صورتی که آمریکا برجام را نقض کند، ایران پاسخی متناسب با این اقدام خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۰    
نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد با بیان این که امنیت استان یزد مطلوب است، اعلام کرد: کمیته راهبردی قضایی انتظامی با هدف حفظ، استمرار و ارتقاء امنیت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۱۰    
حسینعلی امیر معاون پارلمانی رئیس جمهور نامه معرفی وزرای پیشنهادی برای دولت دوازدهم را تقدیم مجلس کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۳:۱۰    
رییس اتحادیه کیف و کفش یزد ضمن ابراز خرسندی از کیفیت تولبدات داخلی کشور، فعالیت دست فروشان و تداخل صنفی با برخی از اصناف دیگر را عوامل تخریب بازار کیف و کفش در این استان برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۰    
جوان کارآفرین یزدی با زحمت شبانه روزی موفق به تولید ده تن قارچ در طول یک سال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۱:۱۰    
رئیس سابق خانه صنعت و معدن استان یزد گفت: 24 بند اقتصاد مقاومتی باید به گونه ای در رسانه ها رادیو و تلویزیون و به اطلاع آحاد مردم برسد نه اینکه فقط لفظ اقتصاد مقاومتی بر سر زبان ها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۰    
بسیجی حوزه مقاومت بسیج امام علی(ع) در رشته بازی های رایا نه ای المپیاد ورزشی بسیج و محلات یزد حائز رتبه اول شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۰    
به همت بسیج سازندگی ناحیه ثارالله یزد و شرکت آب و فاضلاب شهر یزد مشکل قطعی و فشار پایین آب شرب در محله حسن آباد مشیر یزد حل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۰۹:۱۰    
دیلی تلگراف نوشت که هجوم نمایندگان مجلس ایران برای سلفی گرفتن با دیپلمات ارشد زن اتحادیه اروپا انتقادهای شدیدی را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۰۸:۴۰    
خبرنگار پیشکسوت یزدی گفت: یکی از مهم ترین چالش پیش روی خبرنگاران عدم پاسخگویی، انتقادپذیری مسئولین و بی توجهی آنان به رسانه ها است چراکه به نظر من برخی مسئولان نسبت به جایگاه رسانه و خبرنگار شناخت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۰    
برخی دستگاه های استان در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی، پروژه ها، طرح ها و فعالیت های پیشنهادی خود را در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال جاری مطرح کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۰    
دانش آموز آموزشگاه علوم و معارف اسلامی صدرا شهرستان مهریز موفق به کسب رتیه 13 کشور در رشته علوم انسانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۰    
منتخب تصاویر صفحات نخست روزنامه های دوشنبه 16 مرداد منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۹:۱۰    
مسئول دبیرخانه یزد، حسینیه ایران با اشاره به اهمیت و شهرت یزد در زمینه برنامه های مذهبی همچنین با توجه به ثبت جهانی بافت تاریخی یزد گفت: هیئت های مذهبی یزد باید جهانی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۰    
پیش از ظهر امروز نشست خبری آیت الله سیدکاظم مدرسی به مناسب روز خبرنگار با اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۰    
امام جمعه مرکزی یزد گفت: بحران آب مهم ترین دغدغه امروز روحانیت یزد است و اگر مسئولان درزمینهٔ تأمین بودجه خط انتقال آب و مدیریت آب در استان تدبیری نیندیشند تا 10 سال آینده با بحران کم آبی مواجه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۰    
سازمان مدیریت بحران کشور با همکاری اداره کل مدیریت بحران استان یزد جشنواره ملی فیلم کوتاه امید را با محوریت موضوع های حوادث، آگاهی از مخاطرات و ... برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: باید از هر ظرفیتی برای ارتقای آگاهی مردم در مخاطرات استفاده کرد که هنر در این زمینه می تواند نقش بسیار تاثیرگذاری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۰    
مسعود شجاعی و احسان حاج صفی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، اخیرا در لیگ فوتبال اروپا در برابر تیم مکابی رژیم صهیونیستی به میدان رفته اند و با بازیکنان این تیم دست داده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۰۶:۴۰    
مسئول بیماری های غیرواگیرمرکز بهداشت استان از تدوین پیوست سلامت برای صنایع استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۰۶:۱۰    
مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور مهمانان خارجی در بهارستان برگزار شد و حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۰    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اجازه بازدید از مراکز نظامی را به آمریکا نمی دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۰    
مسعود شجاعی و احسان حاج صفی شب گذشته مقابل تیم مکابی رژیم صهیونیستی به میدان رفتند. این مسئله موج ابراز نفرت ایرانیان نسبت به این دو بازیکن را به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه یزد گفت: دست آویز بودن مسئله حقوق بشر غربی برای برخورد و فشار بر کشورهایی که به نحوی باسیاست های آن ها مخالف می باشند سیاست دوگانه ای را در این خصوص برای این کشورها رقم زده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۰    
دو بازیکن تیم ملی برابر تیمی به میدان رفتند که نظام جمهوری اسلامی ایران آن را به رسمیت نمی شناسد و حال این سؤال مطرح می شود که چرا سال گذشته با شجاعی برخوردی صورت نگرفت تا حداقل مشخص شود که رفتارهای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۰    
معاون حمایت کمیته امداد استان یزد گفت: 8 میلیارد و 500 میلیون ریال برای حق بیمه تامین اجتماعی دو هزار و 500 نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد استان یزد در سه ماهه نخست سال ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که آمریکا تاکنون برجام را نقض نکرده است. این در حالی است که بزک کنندگان برجام شکاف میان اروپا و آمریکا به واسطه برجام را به عنوان دستاورد توافق هسته ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۳:۴۰    
بر اساس جدیدترین گزارش مرکز آمار از بازار کار کشور، نرخ بیکاری استان یزد در فصل بهار امسال به 13.2 رسیده و یزد در جایگاه دوازدهمین استان با بیشترین نرخ بیکاری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۹    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد خبر داد گفت: خیران یزدی از ابتدای سال جاری تاکنون 25 میلیارد و 335 میلیون ریال صدقه داده اند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 11 درصد رشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۴    
قیمت عمده فروشی انواع میوه، سبزیجات و صیفی جات در یزد به شرح زیر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۴    
سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان ضمن تمجید از سوریه در پایان درگیری ها در جرود عرسال اعلام کرد که فرماندهی سوریه همه گونه تسهیلاتی را در عملیات آزادسازی جرود عرسال ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۴    
خطیب این هفته نماز جمعه یزد با انتقاد از مسئولینی که در چند سال اخیر خلاف دستورات قرآن و توصیه های رهبر انقلاب عمل کردند و به وعده های پوچ آمریکا دل بستند بیان داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت: طی تیر ماه سال جاری مردم شهرستان یزد 32 هزار و 744 تماس تلفنی با مرکز 110 برقرار کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۴    
دبیر کمیته فرهنگی نمایندگی آستان قدس استان یزد با صدور پیامی از حضور و مهمان نوازی بیش از 40 هزار نفر از مردم یزد در مراسم جشن بزرگ زیر سایه خورشید قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۴    
مسئول کانون جوانان رضوی یزد با اشاره به برکات حضور خادمان آستان قدس رضوی(ع) از حضور این خادمان در 250 نقطه یزد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۴    
حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، بر معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی مقابل سلطه طلبان به عنوان سه جهت گیری اصلی دولت آینده تأکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۴    
جوکار از اعزام 15 هزار نفر زائر یزدی به مشهدالرضا در یک سال گذشته خبر داد و گفت: بسیاری از این افراد برای اولین بار به این سفر معنوی اعزام می شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۴    
به مناسبت میلاد امام رضا(ع) مراسم جشنی در منطقه اسکان یزد با حضور پر شور مردم این منطقه و هنرمندان استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۴    
در آستانه میلاد حضرت ثامن الححج طی مراسمی پرچم میدان امام رضا(ع) در یزد با حضور خدام رضوی تعویض شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۲    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد گفت: مردم نیکوکار این استان در چهارماهه نخست امسال 5 میلیارد ریال در قالب کمک های نقدی، طلا، سکه و اجناس، به بازسازی عتبات عالیات کمک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۲    
رئیس اداره برنامه ریزی فعالیت های قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت:239 نفر در آزمون دوره تربیت داور قرآن کریم در استان ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۲    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام روحانی را به ریاست جمهوری منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۲    
مسئول روابط عمومی کارخانه فولاد آلیاژی ایران گفت:هنوز گزارش اداره کار و نتیجه بحث های ایمنی فنی منتشر نشده ولی اطمینان داریم که سهل انگاری خود کارگر بوده است
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۲    
مراسم استقبال تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی یزد در جوار هشت شهید گمنام تدفین شده در این دانشگاه با حضور خدامان امام رضا و معاون استاندار یزد و جمعی از اساتید و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۲    
فریبا کوثری با انتشار عکس خود در شهر یزد صفحه اینستاگرامش را به روز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۲    
وحیدی فر از نزدیکان مرحوم دکتر مجیبیان اعلام کرد که پیکر این پزشک خدوم روز شنبه وارد ایران خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...