پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۱۳Jan 2017 19

یزد آوا (yazdava.ir)

یزد آوا 29 اسفند 1394 یزد آوا 31 فروردین 1395 یزد آوا 31 اردیبهشت 1395 یزد آوا 31 خرداد 1395 یزد آوا 31 تیر 1395 یزد آوا 31 مرداد 1395 یزد آوا 31 شهریور 1395 یزد آوا 30 مهر 1395 یزد آوا 30 آبان 1395 یزد آوا 30 آذر 1395 یزد آوا 1 دی 1395 یزد آوا 2 دی 1395 یزد آوا 3 دی 1395 یزد آوا 4 دی 1395 یزد آوا 5 دی 1395 یزد آوا 6 دی 1395 یزد آوا 7 دی 1395 یزد آوا 8 دی 1395 یزد آوا 9 دی 1395 یزد آوا 10 دی 1395 یزد آوا 11 دی 1395 یزد آوا 12 دی 1395 یزد آوا 13 دی 1395 یزد آوا 14 دی 1395 یزد آوا 15 دی 1395 یزد آوا 16 دی 1395 یزد آوا 17 دی 1395 یزد آوا 18 دی 1395 یزد آوا 19 دی 1395 یزد آوا 20 دی 1395 یزد آوا 21 دی 1395 یزد آوا 22 دی 1395 یزد آوا 23 دی 1395 یزد آوا 24 دی 1395 یزد آوا 25 دی 1395 یزد آوا 26 دی 1395 یزد آوا 27 دی 1395 یزد آوا 28 دی 1395 یزد آوا 29 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۷  
بحران آلودگی هوا در تهران و شش شهر آلوده آن شامل تبریز، مشهد، اراک، اصفهان، شیراز و اهواز، مسئولین ستاد اجرایی کاهش آلودگی هوا را بر این داشت تا به منظور ایجاد حساسیت در بین اقشار مختلف جامعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۷  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان ازکاهش دمای هوا،افزایش ابر و احتمال بارش های پراکنده در شب های آینده خبر داد و گفت:البته از روز شنبه تا اواسط هفته دمای هوا روبه افزایش خواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان یزد اظهار کرد: عدم درج قیمت بر روی اجناس و عدم صدور فاکتور 60 درصد پرونده های تخلف اصناف و بازاریان یزد را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
تصاویر ماهواره ای اخیر نشان می دهد که داعش پس از انهدام حرم مطهّر اصحاب پیامبر اسلام(ص) با مواد منفجره در سال 93 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
سایت عربی ارم نیوز ادعا کرد که کارلوس کی روش خواستار تسویه حساب با فدراسیون فوتبال ایران شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
دبیر کل حزب وحدت و همکاری ملی با بیان اینکه بهترین سازوکاری که می شود برای انتخابات طراحی کرد، همان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
روحانی در کنفرانس خبری خود گفت: برخی میگویند ما رشد اقتصادی را نمیبینیم خب بروید عینکی چیزی بگذارید این توهینِ دوباره به منتقدان باعث واکنش کاربران توئیتر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
رئیس کل دادگستری استان تهران، آخرین وضعیت متهم جدید نفتی(ع.ز.م) و سعید مرتضوی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
یک سایت اماراتی از پیوستن قطعی "سعد ناطق" بازیکن عراقی به تیم فوتبال پرسپولیس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
در این گزارش با حیوانات عجیبی آشنا خواهید شد که بدن شفاف و شیشه ای دارند و اجزای بدنشان نمایان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
یک سال از برجام گذشت و این تجربه یک ساله نشان داد که اعتماد به دست های دشمن ترین دشمن انقلاب اسلامی چیزی جز هدر رفتن منابع کشور نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
این حادثه شب گذشته درساعت 21:43 مورخ 28 دی ماه 95 در کمربندی سرچشمه به سمت کرمان اتفاق افتاده است و بنا بر اعلام اداره کل مدیریت بحران استان کرمان تعداد مصدومین 16 نفر تعداد فوتی ها6 نفراعلام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
در این خبر با طراح ایرانی خودروی ون شرکت مرسدس بنز آشنا می شوید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
مدیر اجرایی نمایشگاه ملی صنعت و معدن یزد گفت: دومین نمایشگاه ملی صنعت و معدن یزد به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای صنعتی و معدنی یزد 30 دی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷  
مدیرکل کانون و پرورش فکری کودکان و نوجوانان یزد با اشاره به ضرورت جذب مشارکت کودکان و نوجوانان در مناسبت ها، گفت: بیش از 130 برنامه فرهنگی و آموزشی ویژه کودکان یزدی در دهه فجر امسال برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰  
رئیس شعبه دوم دادگاه کیفری یک یزد گفت: دو بار قصاص نفس، بابت دوفقره قتل عمدی، دو بار حبس ابد بابت معاونت در قتل و مجموعاً 246سال حبس و 594 ضربه شلاق برای قاتلین زرگر یزدی حکم صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۰  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور رفسنجان - کرمان شش نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۰  
رئیس جمهور با بیان اینکه همه تحریم ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ اندازی هایی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۰  
منطقه مرور در سال 1380 با تصویب شورایعالی حفاظت محیط زیست به عنوان منطقه شکار ممنوع اعلام شد و در حال حاضر نیز با همین عنوان تحت کنترل و مدیریت محیط زیست شهرستان میبد قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۰  
گنبد امامزاده سید محمد هفتادر در معرض فرو ریختن قرار دارد و بعد از گذشت چهار سال از وضعیت خطرناک و ناراحت کننده آن، از سوی مسئولان برای بهبود وضعیت این گنبد حمایتی صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۰  
طرح مسکن مهر که به واسطه ی آن میلیون ها ایرانی خانه دار شده بودند را مزخرف خواند و در واقع آنچه که لایق خودش بود را به طرح خانه دار شدن مردم نسبت داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۰  
بزرگواری تاریخی امت حزب الله در مواجهه با درگذشت مبارز کهنسال بخصوص در روز تشییع، بعضی ها را به وادی توهم کشانده!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۰  
تک تیراندازی که در موصل بلای جان داعشی ها شده است روزانه چندین تکفیری را به هلاکت می رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۳:۰۰  
رئیس شورای حمل و نقل استان یزد گفت: با آغاز مطالعات راه اندازی قطار حومه ای استان از عقدا به مهریز که در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به استان یزد مصوب شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
کارشناس انرژی های تجدید پذیر شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اجرای طرح خرید تضمینی برق تجدیدپذیر از مشترکین در استان یزد در سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
مدیر کل دفتر آموزش و مشارکتهای مردمی سازمان حفاظت محیط زیست از ضرورت تغییر مبلمان شهری از خودرو محوری به سمت انسان محوری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 96 تختخوابی خاتم که در سال 93 کلنگش به زمین خورد به رغم تامین زمین، هنوز آغاز نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
سرپرست مرکز بهداشت بهاباد با اشاره به روند قانونی اعطای شناسه نظارتی به محصولات تولیدی نظیر مربای زعفران گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
مطابق مطالعات انجام شده تا پایان خرداد ماه سال 94 به دنبال شرایط بحرانی کسب و کار سنگ آهن در پنج استان کشور از 160 معدن فعال سنگ آهن بیش از 120 معدن به طور کامل غیر فعال و مابقی به صورت نیمه فعال و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
دومین نمایشگاه صنعت و معدن استان یزد به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و معدنی این استان از سی ام دی ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی یزد گشایش و تا سوم بهمن ماه نیز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به افزایش بیماری های مختلف بین اقشار مختلف جامعه در استان، گفت: آمار زنان مبتلا به سرطان سینه در استان یزد نگران کننده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با معاون وزیر کشور بیان کرد: آسیبهای اجتماعی نشات گرفته از هجمه فرهنگی توسط فضاهای مجازی است که آموزش اقشار مختلف مردم در این زمینه یک اقدام مناسب پیشگیرانه می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از ثبت شش اثر ناملموس دیگر از این استان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
این نوع عملکرد مسؤلان فرهنگی استان یقینا از دو حالت خارج نیست؛ یا از سر جهل و بی اطلاعی است و یا اینکه از روی آگاهی و کاملا حساب شده انجام می پذیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
یک متخصص خون و انکولوژی گفت: کاهش پلاکت خون باعث ایجاد خونریزی داخل جمجمه و دستگاه ادراری افراد می می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به آمار و ارقامی که از وضعیت اقتصادی کشور در اختیار ما قرار دارد، باید گفت اقتصاد کشور در وضعیت وشرایط مطلوبی قرار ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت از استقبال نکردن سرمایه گذاران در خصوص احداث کارخانه تولید آهک در بافق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی به شمار می رود زیرا کبد به سوزاندن چربی های ذخیره شده در بدن کمک می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
وکیل کارگران معدن سنگ آهن مرکزی بافق گفت: زمان رسیدگی به تجدیدنظرخواهی کارگران این معدن مشخص شده است و امیدوارم حکم برائت کارگران صادر شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۰  
دهیار منطقه اکرمیه یزد با اشاره به مشکلات مردم این منطقه گفت: در حال حاضر 90 درصد مردم اکرمیه مشکل پرداخت حق آب یا مالکیت این زمین ها را دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۰  
رئیس انتخابات استان یزد گفت: انتخابات شوراهای شهر و روستا در 401 حوزه انتخابی شهر و روستا در استان یزد اجرا می شود که 20 حوزه شهری و 381 حوزه انتخابی روستاها را شامل می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۰  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: در ستادهای مردمی پیشگیری از وقوع جرم استان یزد، 200 نفر در قالب 5 هسته تخصصی عضو و سامان دهی گردیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۰  
صبح امروز جشنواره تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی یزد در سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۰  
جزئیات جدید از شلیک به سوی یک کوادکوپتر در تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۰  
مصطفی بهجتی اردکانی یکی از جوانان یزدی است که پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه و بعد از آن که کار در کارخانه او را راضی نکرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۰  
مدیرکل سابق سیاسی امنیتی استانداری یزد گفت:علی رغم اظهارات برخی دوستان در وزارت کشور که این لایحه را همان شورای اطلاع رسانی دانسته اند باید گفت شورای اطلاع رسانی سازوکار مشخص و اعضای معینی دارد و با ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۰  
جشنواره غذاهای سنتی و بازی های بومی و محلی با حضور جمعی از کودکان در یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۰  
استاندار یزد پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از کشاورزان نمونه سال جاری بر تعامل مدیران جهاد کشاورزی و همکاری آنها با کشاروزان استان برای فراهم کردن محصولات با کیفیت استان تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۰  
فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۰  
روز گذشته یک نوزاد در سطل زباله سرویس های بهداشتی بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان خمین توسط پرستاران این بیمارستان پیدا شد و به کمک مددجویان بهزیستی به شیرخوارگاه استان مرکزی تحویل داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۰  
قیمت هر کیلو مرغ گرم در مغازه های سطح شهر 6 هزار و 950 تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۰  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، مسئله کم آبی را بحرانی در سراسر کشور دانست و گفت: این مشکل با مدیریت مصرف آب و مشارکت بیش از پیش مردم حل می شود و استان یزد می تواند در این زمینه الگو باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۰  
فرمانده انتظامی ابرکوه گفت: 115 دام قاچاق به ارزش یک میلیارد و 50 میلیون ریال در شهرستان ابرکوه کشف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۰  
شیخ اجل سعدی در باب هشتم گلستان مطلبی را آورده است که بی ارتباط با برجام و خرید ایرباس دست دوم نیست و به مناسبت یک سالگی برجام منتشر می شود!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد از کمبود 40 درصدی آب در روستاهای استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۰  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت دانشمند مکرم دکتر علی شریعتمداری را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۰  
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی گفت: تبلیغات گسترده فضای مجازی مردم را برای جراحی پلاستیک ترغیب می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۰  
متخصص روانشناسی بالینی در یزد گفت: سه دسته از افراد عمل زیبایی انجام می دهند که دسته سوم به خاطر اعتماد به نفس پایین اقدام به این عمل می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۲  
مجموعه تصاویر ثبت شده از اعضای شورای شهر در طول مدت کار این شورا دیدنی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۲  
نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان یزد گفت: تدفین شهدای گمنام در پارک شهر تفت مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۲  
رئیس اداره فرش دستباف با بیان اینکه یزد جزء 10 استان برتر در زمینه هنر صنعت فرش کشور است، گفت: نمایشگاه فرش دستباف در استان یزد با تخفیف 10 تا 15 درصدی اجناس تا امروز پذیرای شهروندان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۹  
رئیس اداره امور نام نویسی سازمان تأمین اجتماعی استان یزد اعلام کرد: خوشبختانه مشکلات سامانه جدید سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی از نیمه آبان رفع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۹  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد گفت: بنده هرگز ابلاغیه را تکذیب نمی کنم اما آنکه گفته شده بنده مسئول اجرایی ان هستم را رد می کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
آقای روحانی در جریان تبلیغات انتخاباتی خرداد 92 گفته بود: اگر نمی توانیم کاری کنیم باید از روز اول بگوییم نمی توانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
پرتاب موشک توسط ایران، ایالات متحده و عموماً غرب را در منظری ضعیف قرار داده و این توان ایران به مثابه ی ضربه ی سرنوشت ساز از سوی ایران برای آنان قابل درک است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
قیمت سکه طرح قدیم به نرخ یک میلیون و 180 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد، سهم یزد از اعتبارات هزینه ای بودجه 96 کشور را 2.2 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد با اشاره به ضرورت تریوج فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت گسترده توسط اقشار مختلف جامعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
هفتاد و یکمین مرحله یارانه نقدی ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان لازم است که بودجه عمرانی شهرداری برای سال آینده افزایش یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
قاسم سلیمانی سردار رشید ایرانی خاری در چشم دولتمردان آمریکایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
شب گذشته به علت برخورد دو خودروی پژو و نیسان در مقابل پیست موتورسواری یزد، هر دو خودرو دچار آتش سوزی شدند و همه سرنشینان آن در آتش سوختند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹  
بر اساس آمار رسمی گمرک در 9 ماهه نخست امسال 4 هزار و 532 تن انواع شیر خشک به کشور وارد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۶  
چند وقتی است که تب و تاب عکس های سلفی در میان کاربران فضای مجازی حسابی داغ شده و روزی نیست که در شبکه های اجتماعی با تصاویر سلفی مختلف از دوستان و آشنایان خود برخورد نکنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۶  
یک مقام ارشد نظامی رژیم صهیونیستی با تأکید بر اینکه ایران مهمترین تهدید برای این رژیم است، گفت: تهدید اصلی در سوریه، قوت گرفتن ایران و حزب الله در این کشور پس از خروج قدرت های بزرگ است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۶  
فیصل قاسم مجری مشهور شبکه الجزیره و از مخالفان سرسخت ایران و جبهه مقاومت: میلیونها ایرانی با شعار "مرگ بر روسیه" رفسنجانی را تشییع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۶  
رئیس کمیته دفاعی مجلس نهم گفت: نیروی دریایی سپاه با تجربه ای که از دستگیری نظامیان انگلیسی در خلیج فارس داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۸  
امام جمعه حومه شرقی یزد با اشاره به ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: اگر بخواهیم زندگی هاشمی را تفسیر کنیم باید به پیام مقتدرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری در تسلیت درگذشت هاشمی رفسنجانی توجه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۷  
علیرغم تلاش دستگاه های استان یزد برای کاهش بلای خانمان سوز طلاق، هنوز این معضل در تن و جان زندگی مردم یزد رسوخ می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۷  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: به جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و جرم و تخلف در صنف عکاسان و فیلمبردان این صنف باید ساماندهی و از فعالیت افراد فاقد مجوز جلوگیری گردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۹  
افزایش قیمت اجاره بها در حالی سر به فلک می کشد که مستاجران تشنه تدبیر مسئولان و ارائه راهکاریی برای خلاصی از قیمت کمرشکن اجاره هستند، اما تاکنون هیچ تدبیری در این خصوص اندیشیده نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
روحانی و خاتمی دو گزینه مطرح در رسانه های زنجیره ای برای جایگزینی هاشمی هستند اما گزینه های دیگری مانند ناطق نوری و حتی سید حسن خمینی از سوی برخی دیگر مطرح می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
ورود نخستین ایرباس از مجموعه 100 فروند هواپیمای ایرباس خریداری شده به کشور باعث واکنش های بسیاری در فضای مجای و توئیتر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
اهدای کبد یک مرد 62 ساله یزدی که دچار مرگ مغزی شده بود به یک بیمار نیازمند، زندگی دوباره بخشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
رئیس جمهور آمریکا فرمان اجرایی برقراری وضعیت اضطراری ملی در مورد ایران را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
اولین کاروان کمک های مردم شهیدپرور شهرستان میبد به جبهه مقاومت و مدافعان حرم در سوریه اعزام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
زیلوباف میبدی با بیش از 40 سال سابقه در این عرصه، معتقد است تولید زیلو کفاف هزینه های بافندگان را نمی دهد و دیگر به صرفه نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
خبر راه اندازی ستاد تبلیغاتی روحانی به ریاست معاونین سیاسی استانداری ها جز اخباری بود که در روزهای گذشته موجی از واکنش های مسئولان و کارشناسان را در پی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
دولت محترم که نام آن را اطلاع رسانی گذاشته، خوب است در اولین گام پیرامون واقعیت های همین ابلاغیه به مردم اطلاع رسانی کند و شفاف کند که قرار است چه اتفاقی صورت گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
آیین بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر جمعه با حضور جمعی از زرتشتیان در محل آتشکده یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۹  
مسئول بعثه مقام معظم رهبری گفت: امروز ایران از یک قدرت منطقه ای به یک قدرت جهانی تبدیل شده است که هیچ مشکلی در سطح منطقه و جهان بدون حضور ایران حل شدنی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
ذبیح الله برجسته به عنوان مدیر جدید بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
امام جمعه اردکان با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه در بین مردم و مسئولین گفت: احترام به شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی بر همگان لازم و واجب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
امام جمعه بهاباد بابیان اینکه آمریکا همچنان با ما بد عهدی میکند و زیر قولهایش میزند گفت : در مورد تمدید تحریمها و نقض برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
خطیب جمعه نیر پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت آیت الله هاشمی را مبنای تمام تحلیل ها و تجلیل ها در مورد شخصیت این فقید دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
خواهر زاده مرحوم حجت الاسلام والمسلمین رفسنجانی در بیمارستان ضیایی اردکان بستری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
امام جمعه یزد بر حفظ عزت ملی در برابر دشمنان و ابرقدرت ها تأکید کرد و یادآور شد: خداوند متعال به ملت ما در برابر دشمنان عزت داده که باید آن را حفظ کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت گفت: در برنامه ریزی جدید، اعزام دندانپزشک به مناطق روستایی را بین یک تا 3روز در هفته خواهیم داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه این هفته ، افکار عمومی ملت ایران بحث تحریمها و تصویب قانون داماتو را با چشم نقض برجام نگاه می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶  
یک خودروی سواری هیوندا امروز به طور ناگهانی در مقابل منزلی در شهرستان میبد آتش گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...