یکشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۲:۵۲Aug 2017 20

زریان (ziryan.ir)

زریان 30 اسفند 1395 زریان 31 فروردین 1396 زریان 31 اردیبهشت 1396 زریان 31 خرداد 1396 زریان 31 تیر 1396 زریان 1 مرداد 1396 زریان 2 مرداد 1396 زریان 3 مرداد 1396 زریان 4 مرداد 1396 زریان 5 مرداد 1396 زریان 6 مرداد 1396 زریان 7 مرداد 1396 زریان 8 مرداد 1396 زریان 9 مرداد 1396 زریان 10 مرداد 1396 زریان 11 مرداد 1396 زریان 12 مرداد 1396 زریان 13 مرداد 1396 زریان 14 مرداد 1396 زریان 15 مرداد 1396 زریان 16 مرداد 1396 زریان 17 مرداد 1396 زریان 18 مرداد 1396 زریان 19 مرداد 1396 زریان 20 مرداد 1396 زریان 21 مرداد 1396 زریان 22 مرداد 1396 زریان 23 مرداد 1396 زریان 24 مرداد 1396 زریان 25 مرداد 1396 زریان 26 مرداد 1396 زریان 27 مرداد 1396 زریان 28 مرداد 1396 
  ۴ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حمیدرضا الف ص معروف به حمید.ص خواننده جوان رپ به اتهام قتل همسر مادرش دستگیر شد.
  ۶ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعدادی مجوز برای استخدام ها در نظر گرفته شده و با اعلام سازمان اداری فراخوان جذب نیرو آغاز خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روزنامه شهروند گزارشی از شهرهایی در ایران منتشر کرد که نرخ بیکاری در آنها نزدیک به صفر است؛ شهرهایی که ثابت کرده اند که بوکان نیز می تواند با تمرکز بر بخشی از ظرفیتهای خود ...
  ۸ ساعت پیش    
سرویس کردستان- جسد یک بانوی میان سال در روستای بوبکتان سقز کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۸    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارشناسان مسائل ترکیه بر این باورند که ترکیه در مقابل کردها سیاست واقع گرایانه ندارد و بیشتر سیاست این کشور در مقابل وضعیت کردها واکنشی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۳    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ امکان تشخیص آلزایمر با معاینه چشمشناسایی بیماری آلزایمر، سال ها قبل از بروز علائم آن از طریق معاینه چشم امکان پذیر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۳    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه یزد با اشاره به پیشنهاد حذف ثبت طلاق از شناسنامه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۳    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس گروه پیشگیری از حوادث دفتر مدیریت بیماریهای غیرواگیر وزارت بهداشت به جزئیات بدترین زمان رانندگی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۸    
پایگاه خبری-تجلیلی زریان؛ مدیر بیمارستان شهید چمران کنگاور گفت: یک دختر جوان به دلیل بی احتیاطی از طبقه چهارم ساختمانی در این شهر سقوط کرد و بطور معجزه آسایی جان سالم به در برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۸    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آتش سوزی در یک هفته، نزدیک به 3 میلیارد ریال خسارات در بوکان برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۸    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت یک میلیارد و 600 میلیون ریالی قاچاقچی کالا در بوکان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۸    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛رئیس آموزش و پرورش شهرستان بوکان گفت: 94 نیروی جدید در آموزش و پرورش بوکان سازماندهی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۸    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از متلاشی شدن باندسارقان حرفه ای با بیش از 25 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۸    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرماندار بوکان به عنوان سرپرست هیئت فوتبال این شهرستان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۸    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان خواستار برخورد قاطع و جدی با حفاران غیر مجاز چاه های آب در سطح شهرستان جهت بازدارندگی در بحث حفر چاه های غیر مجاز جدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۴۳    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در حالی که عملیات اجرایی خط دوم انتقال آب زرینه رود به کلانشهر تبریز آغاز شده است، مدتها قبل استاندار آذربایجان غربی اعلام کرده بود این پروژه اجرایی نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال آغازعملیات اجرایی خط دوم انتقال آب زرینه رود به تبریز، نماینده شاهیندژ و تکاب به رئیس جمهور تذکر شفاهی داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۹    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، عملیات اجرایی خط دوم انتقال آب زرینه رود به کلانشهر تبریز آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون جمعیت هلال احمر شهرستان بوکان، جزئیات طرح ملی خادم را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نزاع 2 خانواده در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان مرزی سردشت در جنوب آذربایجان غربی بر سر آب، یک کشته و سه زخمی برجا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۹    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهرداری بوکان در حالی که بار دیگر خیابان قانع در آسفالت کرد که سرنوشت این خیابان با پروژه کنارگذر ساحلی(50 متری ساحلی) گره خورده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۸:۴۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پنج سال پس از تکذیب آلوده بودن آب زمزم از سوی عربستان، همچنان بحث هایی درباره ی سمی بودن این آب و شیوع بیماری های متنوع در بین زائران، مطرح است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۳:۱۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ راز دو سر بریده شده و سوخته در خیابان شیخ بهایی با تلاش ماموران اداره دهم پلیس آگاهی و بازپرس جنایی پرونده فاش شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۹    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پس از قرعه کشی تیم های حاضر در لیگ دسته دوم، تیم سردار بوکان حریفان خود را در مرحله اول فصل 96-97 این مسابقات شناخته و در گروه دوم قرار گرفتیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۲۹    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نظام صنفی کارهای کشاورزی شهرستان بوکان ضمن اشاره به عدم آبدهی چاه های آب دشت حاصلخیز مجید خان، درخواست کرد که حق آبه این دشت از سد شهید کاظمی بوکان تامین شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۹    
نماینده مردم بوکان در مجلس معتقد است تعادل در پرداخت حقوق و دستمزد در بدنه وزارت بهداشت رعایت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۹    
سرویس آذربایجان غربی- پژوهشگر و مدرس موسیقی اقوام ایران از تلاش برای راه اندازی رشته موسیقی در دانشگاه آزاد مهاباد جهت حضور موسیقی دانشگاهی در منطقه غرب کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سردشت و پیرانشهردر مخالفت با وزیر پیشنهاد اقتصاد گفت: در برنامه آقای وزیر ابهامات و نقص هایی وجود دارد که آن هم آن هم مقوله اقتصاد و معیشت مردم است و قابل قبول نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ متاسفانه، مردان به مراتب کمتر در شناخت نشانه های افسردگی خود تبحر دارند. یک مرد بیشتر احتمال دارد احساسات خود را پنهان یا هیجانات منفی را انکار کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رسیدگی قضایی به پرونده قتل 2 زن ایرانی که در آلمان قربانی جنایت خانوادگی شده اند در دادسرای جنایی تهران شروع شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ انگور کردستان در دامنه های کوهستانی بدون هیچ گونه سم و کود و با آب باران تولید می شود در کردستان حتی یک کارخانه فرآوری انگور و یک شرکت صادراتی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: این ظرفیت در وزارت اطلاعات وجود دارد که از بدنه خود وزارتخانه وزرای برخی وزارتخانه های دیگر را تأمین کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس امور آب و فاضلاب شهرستان مهاباد گفت: مهاباد از لحاظ آنالیز شیمیایی در بهترین کیفیت قرار دارد و از لحاظ میکروبی نیز تاکنون با مورد خاصی مواجه نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه فرهنگیان در شرایط بحرانی هستند، گفت: با شکاف موجود در آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛فیلم داستانی کارگردان بوکانی به بخش مسابقه پنجاه و هفتمین جشنواره شبدیز راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۲    
سرویس آذربایجان غربی- نمایشگاه نقاشی های متحرک شده کودکان با حضور مسئولین، هنرمندان و کودکان در نگارخانه تالار وحدت شهرداری مهاباد آغاز به کار کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان سردشت با بیان اینکه بهره برداری و آبگیری سد 'کولسه' در دولت تدبیر و امید آینده درخشانی را برای منطقه ترسیم کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بعضی از آدم ها مثل درختان تنومندی هستند که سال های سال در سلامتی و شادابی عمر می کنند و برخی دیگر مثل گل هایی نحیف و ناتوان هستند که زود پیر و پژمرده می شوند و عمرشان به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محمد توانا حسینی، مسئول کتابخانه زانیاری سردوش شهرستان مریوان و درنیا جهانی عضو انجمن آموزشی کتابخانه زانیاری در برنامه شابک حضور پیدا کردند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهرداری های سراسر کشور موظف به اجرای قانون هستند اما در اجرای این قانون انسانیت در حال قربانی شدن است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نگاهی به نتایج کنکور و رتبه های برتر نشان می دهد ضرب المثل هرچقدر پول بدهی، آش می خوری میان کنکوری ها صادق است و مدارس گرانقیمت بهترین رتبه ها را از آن خود کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روابط عمومی یگان پهپادی سپاه مستقر در خلیج فارس اعلام کرد که گشت های پهپادی در محدوده کنترل پدافند هوایی کشور با دقت و بدون توجه به فضاسازی روانی نیروهای بیگانه ادامه خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عده کشی و قدرت نمایی نو قداره بندها که با انگیزه چشم چرانی در محله رخ داد در حالی با قتل جوان 21 ساله به پایان رسید که تناقض های زیادی در اعترافات ضارب متهم به قتل وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بسیاری از ما تجربه ترکاندن جوش ها را در مناطقی مانند بالای لب، روی چانه و بینی داشته ایم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران درباره آیین نامه ساماندهی مبادله در بازارچه های غیررسمی موقت مرزی را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "مصطفی توحیدی" مدیر مسئول پایگاه خبری- تحلیلی زریان بخشی از مطالبات خبرنگاران بوکان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دقت،سرعت عمل ودانش پرسنل 115بوکان، بانوی 81 ساله را ازمرگ نجات داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان اعلام کرد: تا زمانی که احساس کنم در این پست مفید خواهم بود و مافوق من نظر بر ماندنم در این پست داشته باشد، همچنان به عنوان فرماندار حضور خواهم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرپرست اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب گفت: باز شدن حفره های زیر زمینی و متصاعد شدن دود از زمین های روستای چالخاماز از توابع شهر باروق میاندوآب ناشی از حریق گاز متان که از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۰    
*این یادداشت به قلم جمال محمدزاده دانشجوی دکتری جامعه شناسی نوشته شده و در کانال شخصی وی به نام "روانین" منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آتش عظیم کارگاه پرس کارتن و بازیافت در خیابان دانشجو با وارد کردن خسارات زیاد مالی و حداقل چهار مصدوم با تلاش 30 آتش نشان مهار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شورش ابوبکری هنرمند باسابقه سردشتی که مدیریت و سرپرستی کنسرت شه وانی فولکلور بوکان را بر عهده داشت، به دنبال لغو این کنسرت آنهم در روز اجرا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۲:۳۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان گفت: مقدار 47 کیلوگرم مایع مخدر متادون در این شهرستان کشف شد و 2 نفر قاچاقچی توزیع کننده مواد مخدر دستگیرشدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی بوکان از افزوده شدن 70 دستگاه تاکسی به ناوگان تاکسیرانی این شهر خبر دادو گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛پس از گذشت 72 ساعت از مراسم تحلیف، رئیس جمهوری قانونی دولت دوازدهم با ارائه نامه ای به مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری شهرستان بوکان گفت:ستاد بازآفرینی استان مصوب کرد که موضوع الحاق سکونتگاه های غیررسمی بوکان به محدوده قانونی شهر بعد از تصویب شورای برنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۲    
پایپاه خبری-تحلیلی زریان؛ محققان اروپایی دریافتند خواب شبانه کمتر از 6 ساعت به اندازه مصرف الکل به مغز آسیب می زند و موجب بروز اختلال شناختی حاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ صادق زیباکلام که دیروز چند ساعتی را در دادسرای فرهنگ و رسانه بود و برایش وثیقه 50 میلیونی صادر شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یک فوق تخصص خون و آنکولوژی گفت: دریافت ویتامین C در روز، اثرات جانبی مضری مانند ایجاد سنگ کلیه، تهوع و اسهال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نشریه سانا از بوکان عنوان غرفه برتر هشتمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان غربی در بخش نشریات محلی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛مسئولان امنیتی افغاستان از بازداشت یک عامل حمله انتحاری تبعه ایران در شهرستان خاشرود از توابع ولایت نیمروز خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۲۳:۰۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی بوکان گفت: در 5ماه گذشته 28نفر در تصادفات درون شهری و برون شهری بوکان، 5نفر در آبهای این شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ کنسرت شبهای موسیقی فولکلور موکریان که قرار بود در بوکان به سرپرستی و مجریگری شورش ابوبکری لغو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ موسیوند 30 ساله صورت آفتاب سوخته و خندانی دارد. 6 سال است مربی روستایی است: از بچگی دوست داشتم معلم باشم و یک ماشین شاسی بلند داشته باشم. شدم مربی فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۵    
*این یادداشت به قلم احمد زمزم کارشناس عمران وشهرسازی نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۰    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رعایت نکردن قانون و نداشتن مجوز فعالیت سبب شده است که مدارس فوتبال بوکان نتوانند در فستیوال مدارس فوتبال آذربایجان غربی حضور پیدا کنند تا استعدادهای فوتبال بوکان قربانی بی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بازار و وضعیت نابسامان اقتصادی به عنوان مشکلات سه واحد تولیدی بزرگ مهاباد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون برنامه ریزی- عمرانی فرماندار بوکان گفت: با توجه به اینکه ارومیه و بوکان دارای مناطق مسکونی خارج از محدوده هستند، تصمیمات گرفته شده برای حل این مشکل ارومیه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۶    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس دانشگاه ارومیه وعده داده بود مرکز آموزش عالی بوکان در مهرماه سال 94 دانشجو می پذیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۶    
سرویس آذربایجان غربی- فرماندار سردشت گفت: مغایرت دستورالعمل های ابلاغی در خصوص معابر مرزی با منافع عمومی شهرستان علت تعطیلی چند روزه این معابر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سفارت ایران در دوشنبه پایتخت تاجیکستان در پاسخ به اتهامات مطرح شده علیه ایران در فیلم نشان داده شده از تلویزیون این کشور بیانیه مطبوعاتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ براساس تعریف های سازمان جهانی جهانگردی، یکی از اهدافی که می تواند گردشگر را برانگیزد تا عزم سفر کند، مسافرت برای کسب سلامتی است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۱۰:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بعداز ظهر امروز لیست کابینه دوازهم برای رای اعتماد به مجلس معرفی شد و این بار هم سهم اقوام و مذاهب و زنان در آن لحاظ نشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۰۸:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کارشناس حج و زیارت کردستان با اشاره به اعزام دوازدهمین کاروان حجاج کردستانی به سرزمین وحی گفت: جوان ترین و مسن ترین زائر بیت الله حرام کردستانی به سفر حج تمتع رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۰۰:۱۰    
*این یادداشت به قلم محمد عثمانی خبرنگار خبرگزاری مهر در بوکان نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۲:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون برنامه ریز و عمرانی فرماندار شهرستان بوکان گفت: طرح پسماند بوکان در کارگروه پسماند استان تایید و به پژوهشکده سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور ارسال گردیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۲۰:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون فرماندار بوکان گفت بعد از اعلام رسمی سرشماری کد شهرک دامداران نیز اعلام می شود و بخشدار مرکزی بوکان گفت: آب اغذیه فروشان مسیرکوسه آلوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حرفه خبرنگاری، حرفه ای سخت است، رفتار نامناسب، فقدان امنیت شغلی، اخراج از کار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مهاباد در خصوص عدم حضور اهل سنت در روز تحلیف به شدت به رئیس جمهور تذکر داد و پزشکیان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی نیروی انتظامی از قوه قضائیه خواست تا در اسرع وقت به شکایت نیروی انتظامی نسبت به رفتار تند یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در فرودگاه مهر آباد در برابر مامور خدوم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۰:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سردار دوغی عضو شورای شهر سقز در یادداشتی داراییهای خود را اعلام و نوشت: دادستان محترم شهرستان سقز که نماینده ی مدعی العموم هستند را مختار و مجاز به تحقیق و تفحص در همه ی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کشورهای دنیا چگونه نظرهای مختلف درباره خدمت اجباری را مدیریت می کنند؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۷ - ۰۹:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دندان قروچه 'براکسیسم' به معنای ساییدن دندان ها به هم یا فشار دادن دو فک بر روی هم است؛سایش، ترک، شکستگی و لق شدن دندان ها، تحلیل لثه، بی خوابی، زخم یا درد درگونه، گوش درد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۲۲:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال انتشار خبر مرگ یک نوزاد در حین سزارین در بیمارستان بوکان و خارج کردن رحم ماد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۲۰:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تیم فوتبال سردار بوکان با عبور از سد تیم شهرداری قیدار به مرحله دوم جام حذفی کشور صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۹:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "اپل" قصد دارد گوشی کوچک خود را با یک افزایش قدرت و سرعت بزرگ همراه سازد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر جهادکشاورزی شهرستان بوکان گفت: بوکان در تولید کندم رتبه اول ،محصول نخود رتبه دوم،چغندرقند رتبه سوم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۰    
* این یادداشت به قلم پژوهشگر حوزه مدیریت پسماند های شهری و دانشجوی دوره دکتری برنامه ریزی شهری دانشگاه خوارزمی تهران نوشته شده و در اختیار زریان قرارگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تشکل های کارگری و بازنشستگی شهرستان های مهاباد و بوکان با ارسال نامه ای به رئیس جمهور از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمایت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رسول خضری گفت:فراکسیون اهل سنت مجلس نامه اعتراضی مبنی بر دعوت نشدن از علماء و بزرگان و نامداران اهل سنت به مراسم تحلیف ریاست جمهوری تنظیم نموده و فردا سه شنبه تحویل رئیس ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ 10 کیلومتر از محور میاندوآب- بوکان واقع در حوزه استخفاظی بوکان به زیر بار ترافیک رفت تا اولین بزرگره بوکان به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نفرات برتر کنکور راز و رمز موفقیت خود در کنکور سراسری امسال و مسیر رسیدن به آن را بیان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پایگاه ایندیپندنت طی مطلبی به این مسئله پرداخته که چرا صد ها زن اروپایی طی سال های گذشته جذب گروه های تروریستی به ویژه داعش شده اند و کشور های اروپایی را به سمت سوریه و عراق ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زیان؛ درحالی که فرماندار سردشت گفته بود آبگیری سد این شهر مشکلاتی در تامین آب شرب و کشاورزی شهر 'قلعه دیزه' در اقلیم کردستان عراق پیش آورد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛رتبه ششم علوم انسانی کنکور سراسری 96 گفت: هیچ وقت خود را تسلیم کنکور نکردم و به کنکوری ها این توصیه را می کنم که به خاطر کنکور خود را سرزنش نکنید و از نفرتی که از کنکور پیش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پنجشنبه و شنبه گذشته، مراسم تنفیذ و تحلیف حسن روحانی برای بر عهده گرفتن کرسی بالاترین مقام اجرایی کشور و ریاست جمهوری دولت دوازدهم در حسینه امام خمینی(ره) و مجلس شورای ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جزئیات طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در سال 1396 و 1397 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس هیات رانیه اقلیم کردستان عراق در دیدار با استاندار آذربایجان غربی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تکنسین های فوریتهای پزشکی پایگاه ترشکان مهاباد جان مادر باردار پرخطر و نوزادش را از مرگ نجات دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دکتر محمد قسیم عثمانی از مراسم تحلیف رئیس جمهوری به علت عدم دعوت از کُردها و اهل سنت انتقاد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...