چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۰:۰۶Mar 2017 29

زریان (ziryan.ir)

  ۳۲ دقیقه پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و متخصص رژیم درمانی و تغذیه گفت: سرخ کردن و آبکش کردن برنج ...
  ۲ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ وضعیت خیابان انقلاب، انتقادات زیادی را به همراه داشته است که فرماندار، شهردار و نماینده درخصوص این وضعیت سخنانی را مطرح کرده اند.
  ۳ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ دکتر محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان در خصوص خیابان انقلاب نوشت: خرابی چون از حد بگذرد، آباد می گردد و از شهرداری در خواست کرد که برای آسفالت این خیابان سریعاد اقدام کند ...
  ۳ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محوطه و تپه باستانی قلایچی، اثر ماندگار و چندین هزار ساله قوم مانا در بوکان و یکی از ظرفیت های مغفول گردشگری در آذربایجان غربی است که در کنار سایر آثار تاریخی و جاذبه های ...
  ۹ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در اجرای طرح مسکن مهر درخواست کرد که بانک های مسکن مهاباد پرداخت و افزایش تسهیلات مسکن مهر را در اولویت قرار دهند.
  ۱۰ ساعت پیش    
*این یادداشت به قلم رامین مرادزاده نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ سومین حادثه انفجار مواد محترقه در شهرستان ارومیه سبب قطع انگشتان دست یک نوجوان شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۹    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ 214 نفرنامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بوکان که باانصراف دو نامزد، این تعداد به عدد212 نامزد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ گروه هه لپه رکی (رقص کردی) شنه ی شاهو، نماینده اعزامی از طرف اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، در محل کاخ گلستان تهران به مناسبت جشن جهانی نوروز ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوکان وجود جسدهای مومیایی شده در این شهر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۹    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی وعده داد که کمبودهای بیمارستان بوکان رفع شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مقاله دکتر رشیداحمدرش جامعه شناس بوکانی در کنگره بین المللی تحقیقات حوزه تعلیم و تربیت روسیه پذیرفته شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۹    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در اعتراض به تصمیم وزارت آموزش عالی اقلیم کردستان در خصوص اختیاری کردن احتساب نمرات دروس زبان کُردی برای برخی از دانشگاه ها، تجمعی اعتراضی در اربیل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۴    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مسئول فوریت های پزشکی شهرستان مهاباد گفت: حادثه سقوط کودک 3 ساله در چاه روستای قره باغ از توابع مهاباد منجر به مرگ کودک روستایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۹:۴۹    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ داعش با انتشار ویدئویی 37 دقیقه ای به زبان فارسی، رسما جمهوری اسلامی ایران را تهدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۹    
*این یادداشت به قلم یوسف اسماعیلی کارشناس فناوری اطلاعات نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته و محتوای آن بیانگری دیدگاه های نویسنده اش است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۹    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با واگذاری طرح کارت پارکهای شهر مهاباد به شهرداری این شهر، سرنوشت کارت پارک الکترونیکی هزاران خودرو مهاباد در ابهام قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عبدالکریم حسین زاده در نامه ای به محمدرضاعارف خواستار آن شد که اعضای این شورا که در انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند،بین کاندیداتوری یا عضویت در شورا یکی را انتخاب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۹    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی گفت: دومین شهر از نظر تعداد ثبت نامیها مربوط به شهرستان بوکان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۹    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ روز یک شنبه (6 فروردین) و در آخرین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان 66 نفر با اسامی زیر ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: سارقان حرفه ای سیم کابل های مخابرات با تلاش ماموران پلیس در شهرستان بوکان دستگیر شده و به انجام 70 فقره سرقت اعتراف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روابط عمومی شهرداری بوکان با انتشار جوابیه ای ضمن تکذیب دو پست خبری بوکان انلاین، ادعاهای این کانال در خصوص روابط مالی شهرداری با یکی از رسانه های این شهر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن توصیه به مقامات ترکیه برای وارد نکردن مسائل انساندوستانه در کشمکشهای سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۴    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محمد قسیم عثمانی در بیانیه اعلام کرد: بنده وظیفه قانونی خود می دانم که چنانچه در جریان رسیدگی به صلاحیت ها، حقی از کسی با هر نوع ذائقه سیاسی و انتخاباتی ضایع گردد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۷:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار ارومیه گفت: یک مرد میانسال صبح امروز در روستای قره آغاج این شهرستان بر اثر انفجار مواد محترقه دست ساز جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، دکتر آزاد فلاحی، استادیار گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با ارسال یادداشتی به کردپرس، 22 نکته و توصیه را خطاب به داوطلبین شوراهای اسلامی شهر مطرح نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مغزهای خوراکی سرشار از چربی غیر اشباع تک پیوندی هستند که به کاهش کلسترول بد (LDL) کمک می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در سالی که گذشت خودروهای سایپا 111، سایپا 132، سایپا 131، تیبا، تیبا هاچ بک، ام وی ام 110 اس، پژو پارس، سمند، پژو 405 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان پیرانشهر گفت: سقوط بهمن که شب گذشته در پیرانشهر اتفاق افتاد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، مارک تونر اظهار کرد که مقامات آمریکا احترام ویژه ای برای کردهای سوریه در خصوص مبارزه با داعش قائلند. وی همچنین از ترکیه در برابر اتحادیه اروپا حمایت تلویحی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۲۳:۵۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در ششمین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر بوکان 50 داوطلب در بوکان ثبت نام کردند تا تعداد داوطلبان در این شهربه عدد 143 برسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۲۲:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بر اثر تصاعد گاز مونوکسیدکربن در یکی از تالارهای عروسی شهر بوکان،15 نفر راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان گفت: شمار داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان در ششمین روز از مهلت قانونی به 743 نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۱    
سرویس آذربایجان غربی- مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان از349 مورد آتش سوزی در سطح این شهرستان در سالگذشته خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با وجود صدور کارت شناسایی ویژه خبرنگاران و عکاسان از سوی استانداری از حضور خبرنگاران و عکاسان کردستانی برای پوشش سفر رئیس جمهور ممانعت به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ داوطلب 101 ساله برای کاندیداتوری در انتخابات شورا دربخش مرکزی شهرستان سردشت ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۶    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان: پرسنل فوریتهای پزشکی 115 مرکز شماره 2 شهری بوکان موفق شدند یک بیمار را احیاء قلبی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهر بوکان در سال 95، 10 ماه بی شهردار ماند و شهردار داشتن به حسرتی بزرگ برای این شهر تبدیل شد و انتخاب شهردار نیز به داستانی چند فصلی ماند که هر فصل آن سرنوشت عجیب یکی از ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روابط عمومی آتش نشانی بوکان از آتش گرفتن یک ساختمان دو طبقه در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور روز شنبه به منظور افتتاح پروژه های صنعتی، عمرانی و خدماتی در استان کردستان وارد سنندج شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۱    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ قلعه، ارگ، دژ، هر قدر هم که عظیم و مستحکم باشد، وقتی که نفوذپذیر و فتح شد، از همان لحظه تا صدها و هزاران سال بعد، زیر دست و پا می افتد و با گام های مهاجمان تا عابران ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۶    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مهندس محمود زاده به طور سرزده از مراکز خصوصی درمانی و همچنین اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رییس آتش نشانی شهرداری سردشت گفت: گردشگر اصفهانی از مرگ در شلماش نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۶    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ حضور پنج داوطلب سرشناس معتمد در قالب یک لیست، کاندیداهایی از حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان به همراه شخصیتهای خوش نام دانشگاهی در ستاد انتخابات بوکان به هدف کاندیدا شدن ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حسن روحانی رئیس جهور برای دومین بار هفته آینده به استان کردستان سفر می کند و قرار است در این سفر یک روزه چند پروژه و طرح تولیدی و اقتصادی در این استان به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۹:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم شهرهای سنندج، دیواندره وکامیاران در مجلس در واکنش به درج مصاحبه ناقص وی در یک سایت خبری گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۷    
پایگاه خبر-ی تحلیلی زریان؛ فیلم مستند دامان شاهیجان ساختە بهروز اسراری کارگردان بوکانی در شبکه مستند نمایش داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در چهارمین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان 12 نفر ثبت نام کردند تا تعداد این داوطلبان به عدد69برسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری 5گروگان گیر خشن در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۴:۱۲    
سرویس آذربایجان غربی- آبانماه سال گذشته "سعدی رادمنش" با سابقه شهرداری بوکان، سردشت و بخشداری سیمینه به عنوان شهردار بوکان منصوب شد تا داستان انتخابات شهردار این شهر به نقطه پایان برسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور و استاندار آذربایجان غربی و سه سفر پر حاشیه به مهاباد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نسیم قاضی زاده نوشته است کیهان کلهر امسال توانست موسیقی ایران را صاحب اسکار موسیقی و سال 95 را تبدیل به یکی از سال های ماندگار برای موسیقی ایران کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به دنبال واکنش نماینده مردم بوکان به پوشش یک عروسک، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو با محمد قسیم عثمانی تماس گرفت و ضمن عذر خواهی از این پوشش ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان سردشت گفت: تعداد اعضای شورای اسلامی شهر سردشت از هفت نفر به پنج نفر کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ به دنبال ناتوانی در احیاء مجدد سینمای بوکان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر از طریق عقد قرار داد با یک شخص حقیقی سینمای دیجیتالی در این شهر راه اندازی کرده اما جزئیات ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۴۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ خواسته منطقی کاروان ایران و کارلوس کی روش قبل از دیدار حساس برابر قطر باعث خشم قطری ها و اعتراض آن ها شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر بوکان شش نفر ثبت نام کردند تا تعداد این داوطلبان به عدد 55 برسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بی احترامی به لباس کوردی در یکی از برنامه های شبکه دو سیما واکنش "محمد قسیم عثمانی" عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم بوکان را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۲    
سرویس آذربایجان غربی- روابط عمومی معاونت اجرایی ریاست جمهوری در خصوص خبر سفر روحانی به آذربایجان غربی ابراز بی اطلاعی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پایگاه خبری -تحلیلی زریان؛ نماینده مردم بوکان در پیامی نوشت: وضعیت حوزه عملکرد شورای شهر به گونه ایست که باید افراد متشخص و توانمند فداکاری و ازخودگذشتگی کنند تا بتوان نسبت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در دومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات شوراهای شهر بوکان، 23نفر ثبت نام کردند و با احتساب داوطلبانی که روز اول ثبت نام کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ لقمان رحیمی عکاس بوکانی جشنهای نوروز را به شرح زیر ثبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برای نخستین بار پرچم حکومت اقلیم کردستان هنگام استقبال از بارزانی و همچنین در دیدار او با بینالی ییلدریم نخست وزیر ترکیه در کنار پرچم عراق برافراشته شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهردار ارومیه به این درخواست "هادی بهادری" نماینده مردم ارومیه در مجلس که گفت: شهرداری در روند برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر دخالت نکند، به شدت واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس اداره هواشناسی شهرستان بوکان گفت: پیش بینی می شود از فرداچهارشنبه شاهد بارشهایی خواهیم بود که کاهش بارندگی ها را جبران می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ انجمن ژینگەپارێزیی وڵات از انجمنهای مردم نهاد فعال بوکان سال جدید را با کاشت نهال آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛، نوروز امسال برخلاف سالهای گذشته، در بوکان از نمایشگاه مردم شناسی عروسکهای چوبی "عثمان رحمانزاده" معروف به "پدر ژپتوی ایران" که فرهنگ و آداب رسوم کردها را حکایت می کند خبر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۲۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بر اثر آتش سوزی در یکی از مرغداری های شهرستان پیرانشهر 12 هزار قطعه مرغ زنده زنده در آتش سوختند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۱۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دبیر انجمن همیار جوان روستایی شهرستان سقز از برگزاری اولین جشنواره انتخاب جوان برتر روستایی در روستاهای این شهرستان در فرودین 96 خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۲:۱۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛"دکتر محمد قسیم عثمانی" نماینده مردم بوکان و عضو هیئت رئیسه مجلس در پیامی آمیخته با ابراز تاسف از وضعیت معابر بوکان و درخواست برای ساماندهی خیابان انقلاب سال نو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ با پایان عملیات عملیات مخزن 2000 مترمعکبی، مشکل افت فشار آب 7000 انشعاب تا پایان خردادماه 96 رفع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۴۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روز دوشنبه (30 اسفندماه) در همزمان با سراسرکشور در بوکان آغاز شد و تا 6 فرودین ماه سال 96ادامه پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۱۲    
اگر برای بسیاری نوروز با سبز شدن طبیعت و رخت بر بستن زمستان همراه است در کردستان پخش سرود نوروز با صدای جاودانه ی حسن زیرک و ویولن اعجاز براگیز مجتبی میزاده از رادیو و تلویزیون ها و پخش ماشین ها نوید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۹:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ آخرین جلسه ستادبازآفرینی سکونتگاه های غیررسمی آذربایجان غربی در سال 95 با دو تصمیم برای بوکان همراه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۸:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روزنامه شرق پس از انتشار آلبوم امیر بی گزند گفت وگویی با محسن چاوشی به شرح زیر داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رئیس هیئت کوهنوردی مهاباد گفت: دو مربی مهابادی از طرف فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور به دوره آموزشی فرانسه اعزام خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ سرنوشت کارت پارک الکترونیکی چند هزار خودرو در مهاباد با گذشت چند ماه همچنان نامشخص است .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ محمود احمدی نژاد با وجود اینکه پیش از این در بیانیه ای اعلام کرده بود که در انتخابات از هیچ شخص یا گروهی حمایت نخواهد کرد در بیانیه جدید خود از کاندیداتوری حمید بقایی حمایت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ اداره محیط زیست بوکان با آزادسازی چندین قطعه کبک و سوزاندن قفس آنها در آخرین جمعه سال 95، پرونده این سال را بست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در پیامی ضمن تقدیر از موضع انقلابی و قاطعانه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در قبال اتفاقات رخ داده در نقده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ عدم شفاف سازی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان در خصوص جزئیات عقد یک قرارداد مالی توسط این اداره با یک شخص و سکوت در قبال سئوالات مطرح شده در این خصوص ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ بارش شدید باران همراه با طوفان و طغیان شدید آب دریا در بندر دیر از توابع استان بوشهر خسارت مالی و چند مصدوم در این شهرستان برجا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ عبدالعزیز مولودی نویسنده و فعال مدنی بوکان کتاب تأملاتی در جامعه شناسی سیاسی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۲:۴۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ هشت عضو"هیئت اجرایی" انتخابات شورای شهر بوکان از میان معتمدان بوکان انتخاب شدند و چهار عضو هیئت نظارت نیز منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مجتمع پتروشیمی کردستان در نخستین روز کاری سال جدید با حضور مقام های عالی کشوری به طور رسمی به افتتاح خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: با اجرای مصوبه دولت، مرزنشینان شمال و جنوب استان آذربایجان غربی از سود حاصل از فروش نفت بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ فروردین ماه امسال پروژه تحول میدان فرمانداری بوکان به عنوان اولین پروژ سرمایه گذاری مشارکتی شهرداری این شهر با جابه جایی تاسیسات میدان فرمانداری توسط سرمایه گذار پروژه آغاز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ رقص 2 نوجوان دختر و پسر در مراسم روز مهندس شهرستان نقده واکنش شدید استاندار آذربایجان غربی به همراه داشت و استاندار فرماندار این شهرستان را توبیخ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ الهام عبدالرحمانی از بانوان موفق بوکانی که در تیم فوتبال همیاری شهرداری ارومیه توپ می زند در گفت وگو با مجله بوکان، از شرایط ورزش زنان می گوید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ یک مرد 73 ساله بوکانی در حالی که هیچ گونه علایم حیاتی نداشت، توسط دو نفر از پرسنل فوریتهای پزشکی 115 بوکان، از مرگ رهایی یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مرد جوان که پس از سال ها زندگی در انگلیس راهی مشهد شده بود، از طریق شبکه های اجتماعی با دختری جوان آشنا شد اما وقتی فهمید دختر موردعلاقه اش قصد ازدواج با فرد دیگری دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ پیام عزیزی خواننده کرد، پس از اجرای خیریه کنسرت در سنندج در مراسم ویژه تحویل سال تلویزیون کردستان حاضر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نامه استاندار کرکوک به مراکز دولتی استان مبنی بر نصب پرچم اقلیم کردستان عراق در کنار پرچم ملی عراق، با واکنش تندی در عراق روبه رو شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وزارت خارجه آمریکا در اطلاعیه ای گفت که سفارتخانه ها و کنسولگری های این کشور همچنان به رسیدگی به درخواست های ویزا از سوی اتباع شش کشور از جمله ایران که در فرمان اجرایی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مجله خط خطی چند سالی است که سنت انتخاب ترین های سال را پیش گرفته و در ویژه نامه های نوروزی اش به این امر پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان بوکان همچنین از جان باختن طبیعت گرد بوکانی در زمان صعود به کوه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "دکتر رسول خضری" نماینده مردم سردشت و پیرانشهر که در جلسه معارفه فرماندار جدید شهرستان سردشت حضور نداشت با انتشار دو پست در کانال تلگرامی خود نظرش درباره این انتصاب را اعلام ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۲    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ موسسه تفکر خلاق کودک جشن کتاب و نوروزانه را برای کودکان و نوجوانان بوکانی برگزار کرد و به کودکان حاضر در این جشن کتاب هدیه داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۱:۴۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مسئول حوادث غیرمترقبه و ستاد بیمه کشاورزی استان آذربایجان غربی از کسب رتبه اول بیمه محصولات کشاورزی این استان توسط شهرستان بوکان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جوان 26ساله بوکان در هنگام صعود به کوه طرغه جان خود را از دست داد.
مشاهده نتایج بیشتر...