پنجشنبه ۲۳ آذرساعت ۲۲:۴۰Dec 2017 14

زریان (ziryan.ir)

زریان 30 اسفند 1395 زریان 31 فروردین 1396 زریان 31 اردیبهشت 1396 زریان 31 خرداد 1396 زریان 31 تیر 1396 زریان 31 مرداد 1396 زریان 31 شهریور 1396 زریان 29 مهر 1396 زریان 30 آبان 1396 زریان 1 آذر 1396 زریان 2 آذر 1396 زریان 3 آذر 1396 زریان 4 آذر 1396 زریان 5 آذر 1396 زریان 6 آذر 1396 زریان 7 آذر 1396 زریان 8 آذر 1396 زریان 9 آذر 1396 زریان 10 آذر 1396 زریان 11 آذر 1396 زریان 12 آذر 1396 زریان 13 آذر 1396 زریان 14 آذر 1396 زریان 15 آذر 1396 زریان 16 آذر 1396 زریان 17 آذر 1396 زریان 18 آذر 1396 زریان 19 آذر 1396 زریان 20 آذر 1396 زریان 21 آذر 1396 زریان 22 آذر 1396 زریان 23 آذر 1396 
  ۴۰ دقیقه پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دکتر علیزاده شهردار مهاباد توضیحاتی در خصوص لیست تبدیل وضعیت پرسنل، سرنوشت نیروهای مازاد ...
  ۲ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس شبکه بهداشت مهاباد از اخذ مجوز دو رشته دانشگاهی برای مجتمع آموزش عالی سلامت مهاباد خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری عامل سرقت 12 فقره سرقت دوربینهای مدار بسته در بوکان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ چند ماه قبل طرح توسعه بیمارستان بوکان توسط وزیر بهداشت و درمان به بهره برداری رسید و با تجهیزشدن این طرح هم اکنون بیمارستان بوکان بعنوان قطب مهم درمانی جنوب استان دارای ...
  ۹ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ با پایان یافتن پروژه احداث پست 230 ولت برق بوکان دو مشکل اساسی این شهر رفع می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ 4 تبعه کرد ساکن انگلیس به اتهام توزیع روزنامه کردی ینی اوزگور پولتیکا و ظن جمع آوری کمک مالی برای آنچه فعالیت تروریستی خوانده شده بازداشت شده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخن گوی وزارت خارجه آمریکا گفت گفتگوهایی میان مقامات نظامی اقلیم کردستان و دولت مرکزی عراق انجام شده است آمریکا امیدوار است مذاکره میان دو دولت نیز به زودی صوت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ برخی از نشانه های به ظاهر ساده و کم اهمیت در رابطه زناشویی تان وجود دارد که می تواند خطرناک باشد. اگر شما هم این نشانه ها را در زندکی زناشویی تان دیدید مراقب باشید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ عجیب ترین غذای دنیا چیست؟ ما به شما می گوییم! به نقل از بازده در دنیا غذا های واقعا عجیب و غریبی وجود دارد – برخی از غذا ها عجیب و غریب هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هانیه دختر نوجوانی است که شب زلزله 21 آبان درکرمانشاه، پس از ویران شدن خانه شان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روزنامه شهروند: فرماندار سرپل ذهاب، وجود گورهای دسته جمعی که قربانیان زلزله در آن دفن شده باشند را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ اختلاف بین پدر و مادر و فرزندان، یا ترک زندگی خانوادگی یا اختلافات دیگر بستگان، همگی از موجباتی است که کسانی بخواهند تا مانع ارث بری وراث از آنها پس از مرگشان شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با برخی علائم شایع آهنگ کند سوخت و ساز بدن آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ 5 خانواده در یک ماه برای فرار از پرداخت هزینه های درمانی، نوزادان مرده شان را در زایشگاه جا گذاشتند و فرار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۱:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: 97 درصد درآمد استان در لایحه بودجه سال آینده استانی بوده و 85 درصد از این درامد از طریق مالیات تأمین می شود
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان به باشگا های فاقد پروانه فعالیت و و مربیانی که کارت مربیگری ندارند، اوتیماتوم داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۸:۳۰    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ کارگاه پروژه تقاطع های غیر همسطح کنار گذر بوکان تجهیز و جزئیات این پروژه نیز تشریح شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۸:۰۰    
سرویس آذربایجان غربی- نماینده مرد بوکان در مجلس شورای اسلامی از تلاش دولت برای تحمیل فشار اقتصادی به مردم انتقاد کرد و هشدار داد: این فسار مضاعف سبب تبدیل مشکلات اقتصادی به امنیتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با ورود 7 نفر متخصص جدید به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد تعداد پزشکان متخصص این مرکز به حدود 60 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۵    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ جلال احمدی از شهرداران منتخب شورای دوره گذشته بوکان که فرماندار شهرستان بوکان اعلام کرده بود امکان بررسی صلاحیت وی وجود ندارد، به عنوان شهردار سردشت منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرزندآوری به موقع، نه تنها باعث می شود که پدر و مادر به شکل بهتری به تربیت فرزندان خود بپردازند، بلکه بقا و انسجام خانواده را نیز استحکام بیشتری می بخشد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ همواره در دستگاه قضایی پرونده های مهمی مطرح بوده و هست؛ بخشی از این پرونده ها مربوط به چهره های شناخته شده کشور است که تعدادی از آن ها محکوم شده و در حال سپری کردن دوران ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ روزنامه نشنال چاپ اسکاتلند نوشت مقامات کرد نتوانسته اند نظر انگلیس را درباره تاکید این کشور بر حفظ یکپارچگی و حاکمیت کشور عراق تغییر دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر پروژه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان ارومیه آتش گرفتن بخاری یکی از نگهبانان را علت آتش سوزی در این بیمارستان در حال ساخت اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۰:۳۱    
*این یادداشت به قلم خالد حیدری، کارگردان،نمایشنامه نویس، عضو خانه تئاترایران و سرپرست گروه تئاتر کوچک بوکان و از پیشکسوتان عرصه تئاتر بوکان نوشته شده و خبرگزاری کردپرس منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر مهاباد از راهیابی عضو شورای شهر مهاباد به شورای عالی استانهای کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۶    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان، در یک گزارش عملکرد 115 بوکان را در یک روز پرحادثه ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۲۱:۰۰    
*این یادداشت به قلم یوسف اسماعیل نوشته شد ودر اختیار زریان قرار گرفته است ومحتوای آن صرفا بیانگر دیدگاه ونظرات نویسنده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۲۰:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هنرمندان بوکانی در چهاردهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز، سه جایزه را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس جمهور روسیه فرمان داد نیروهای نظامی روسیه از سوریه خارج شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مردم شهر اربیل با برگزاری تظاهرات اعتراضی علیه نخست وزیر عراق خواستار عذرخواهی وی از اقلیم کردستان و نیروی پیشمرگ شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ گلوبال ریسرچ با اشاره به کاهش نیروهای آمریکایی در سوریه، پایان نبرد با داعش در این کشور و بیشتر شدن همکاری کردهای سوریه با روسیه نوشت این تحولات نشان می دهد آمریکا موقعیت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه ضمن محکوم کردن اظهارات اهانت آمیز نتانیاهو علیه اردوغان، از مقامات رژیم صهیونیستی خواست به اشغال سرزمین های فلسطینی پایان دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ترکیه در طول چند سال گذشته در سوریه از دو چیز بیم داشته است: همکاری آمریکا با نیروهای کرد سوریه یا ypg در شمال سوریه و نقش کردها در روندی که در نهایت می تواند به دائمی شدن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی با حکم قطعی به پرداخت 10 میلیارد تومان خسارت به اعضای تعاونی مسکن مهرسیدآباد محکوم شده است اما تمکین نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در پیامی به مناسبت برگزاری چهاردهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز اظهارکرد: تئاتر کُردی یک حرکت اصیل برای بیان فرهنگ والای این مرز و بوم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۵    
*این یادداشت توسط گلاره عبدالله زاده روانشانس نوشته شده و در اختیار زریان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آسیا بالاترین میزان افرادی که بیش از 65 سال سن دارند و کار می کنند را در خود جای داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ صادق زیباکلام از مشاهداتش در مناطق زلزله زده کرمانشاه و کمک 3 میلیارد تومانی مردم گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با هشت اشتباه رایج که سلامت چشم را به خطر می اندازد، آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دهکده دامداران بوکان که سالها بین زمین و آسمان گرفتار بود، با تعیین بخشداری مرکزی به عنوان مسئول آن به زمین نشست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس موفق به طراحی اسیلاتورهای تراهرتز با بازدهی بالا شد که قابلیت استفاده در امور تشخیصی پزشکی و سلامت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ تخلف در ثبت و اجرای قرارداد بازیکنان فوتبال در اکثر باشگاه های لیگ برتر از جمله مصادیقی است که همواره نگرانی هایی را درپی داشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ کیهان مدعی شد که مأموران فرودگاه بلگراد صربستان، زنان و مردان ایرانی را در مقابل یکدیگر برهنه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه : تغییر روش بودجه ریزی، شفاف سازی بودجه و عدم تمرکز آن از ویژگی های لایحه بودجه سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۱:۲۵    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ در جلسه ای که با حضور معاون اداره کل بازرسی استان آذربایجان غربی و مدیرکل امور شهری استانداری برگزار شد مشکلات حقوق پرسنل شهرداری مهاباد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرماندار شهرستان بوکان تاکید کرد: تمامی اعتبارات اشتغال فراگیر باید جذب شود و حتی یک ریال نیابد برگشت بخورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۸:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از کشف کالای قاچاق خارجی جاسازی شده در بار چغندر قند در بوکان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۸:۱۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هنرمند مریوانی در جمع 26 هنرمند برتر سال 2018 قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دکتر عبدالله چمن گلی پهلوان سقزی کاندیدای ریاست فدراسیون کشتی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۲    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: در لایحه بودجه سال 97، سی میلیون نفر از یارانه بگیران که در دهک های بالای جامعه قرار دارند حذف می شوند و درآمد حاصل از این موضوع صرف تکمیل طرح ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۷    
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی خبر عدم احراز صلاحیت بابک رستم پور شهردار منتخب بوکان را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سرهنگ یاراحمدی سرپرست پلیس آگاهی پایتخت از شهروندان خواست مراقب کلاهبرداران احتمالی در اجرای طرح رجیستری گوشی های همراه باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بخشی از انتقادهای احمدی نژاد درست است. مثل این که گاهی شاهدیم مسئولان قوه قضاییه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ صادق زیباکلام: اگر شما به گذشته تان افتخار کنید و این افتخار را در جهت بالاتر دانستن ایرانی ها نسبت به دیگران به کار ببرید، بله، من با این مخالفم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مردان جوانی که در پی یک وسوسه به خانه مرد ثروتمندی رفته و برای سرقت از خانه او مرتکب قتل شده بودند، پای میز محاکمه یکدیگر را متهم به قتل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۷    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ وقوع بهمن در ارتفاعات اشترانکوه موجب جان باختن 8 نفر از اعضای یک تیم 15 نفره کوهنورد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۲۰:۵۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده سردشت و پیرانشهر گفت: از مسئولان شورای امنیت ملی کشور درخواست داریم که در خصوص ادامه وضعیت مرز تمرچین پیرانشهر اعلام نظر نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۹:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هادی و سلیمان نمونه کوچکی از کسانی هستند که سال ها پیش، یک مین زندگی شان را نابود کرده اما هیچ نهادی حاضر به حمایت از آنها نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سید علی ترابی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری پیرانشهر معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۸:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مادر سردشتی در دومین زایمان خود 4 قلوی دختر بدنیا آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجان گفت: از فردا(یک شنبه.19 آذرماه) پرداخت نیمی از پاداش پایان خدمت بازنشستگان آذربایجان غربی آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جسد مرد میان سال در مهاباد در میان شعله های آتش در حالی که حلق شده بود، پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر مهاباد از مسدود شدن حساب بانکی شهرداری این شهر به دنبال یک محکومیت میلیاردی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دختر من نادیه صالح، 70درصد بینایی اش را از دست داده است. یک گوشش به طور کامل نمی شنود و کل صورت، کمر و دست هایش دچار آسیبی شدید شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ طلال سلو، سخنگوی جدا شده نیروهای کرد-عرب سوریه موسوم به نیروهای سوریه دموکراتیک می گوید صدها عضو داعش به همراه خانواده هایشان شهر رقه را قبل از اعلام آزادسازی آن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بیشتر افراد موفق برای رسیدن به موفقیت عادت های مناسبی داشته اند. معمولا عادت افراد موفق بخش زیادی و 95 درصد از رفتار آن ها را شکل می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، پوفسور جاشوا لاندیس معتقد است اگر کمک های آمریکا به کردهای سوریه ادامه پیدا کند و ترکیه از این بابت ناامید شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ به نوشته ژئوپلتیکال فیوچر، روسیه در منطقه بی خطر از نظر ترکیه به کردهای سوریه کمک کرده است و از طرف دیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مثلاً ما معمولاً خود را کمی کارآمدتر و با هوشتر از دیگران میدانیم یا خود را خوشسلیقهتر و ... از سایرین تصور میکنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آنفیسا خانم 12 ساله در باغ وحش رویف روچی در حومه شهر کراسنویارسک روسیه، دست در دماغ به دنبال چیزی می گردد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ - خبرجنوب نوشت: زنی که متهم به قتل همسرش در بوانات است برای بار دوم به قصاص محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ایران نوشت:زن میانسال، هشت سال پس از طلاق به دادگاه خانواده رفت تا از شوهر سابقش شکایت کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ در صورتی که خطوط سیم کارت خود را بدون رعایت مقررات تغییر نام به دیگران واگذار کرده اید و یا تعدادی سیم کارت بدون اطلاع شما در بانک اطلاعاتی اپراتورها ثبت شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مردی که خودش را مدیرعامل شرکت بازرگانی معرفی و با ترفندی خاص از رانندگان کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، برخی کانال های تلگرامی خبر مرگ محمودرضا خاوری را در فضای مجازی منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی مرگ یک بیمار در دیزج مرگور بدلیل عدم وجود آمبولانس را تکذیب و از ضرب و شتم پرسنل فوریتهای پزشکی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نشست و دیدار جمعی از چهره های اصلاح طلب شهرستان بوکان با نماینده مردم مهاباد در فضای مجازی بوکان انعکاس گسترده پیدا کرد و جنجال ساز شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حسین احمدی نیاز وکیل اولیای دم ساریا رسول زاده و سیران یگانه و دختران شین آباد در پنجمین سالگرد حادثه شین اباد به رییس جمهور نامه نوشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار شهرستان بوکان گفت: 11 روستا در بوکان دارای سکونتگاه های غیررسمی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس گفت: مرز تمرچین تا روز یک شنبه بازگشایی نشود سوال از وزیر کشور و رییس جمهور را در دستور کار قرار خواهیم داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ افزایش سرمایه گذاران و توریست های مسلمان در ژاپن، مقامات این کشور را بر آن داشته است تا شرایط مناسب تری را برای مسلمانان در این کشور به وجود بیاورند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ هر چه هست جوانان ژاپنی از این مد عجیب پیروی میکنند و با تیپ های آرایش های عجیبشان به خیابان ها می آیند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ارزش داوری ها، مراتبی دارد و تا جایی یک انسان می تواند به این ارزش داوری ها اعتنا نکند که زندگی جانی اش به خطر نیافتد (البته در این بی اعتنایی باید دید فرد چه ارزش هایی را ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۰    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ آکنه از بدشانسی های زندگی است که جزو رایج ترین مشکلات در ارتباط با پوست به شمار می رود. یکی از مسائلی که مانع از درمان مناسب این مشکل می شود باورهای غلط درباره آکنه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ ایران نوشت: سال 93 پیکر قطعه، قطعه مرد جوانی در شهرستان فردیس کرج پیدا شد. با توجه به اینکه هیچ مدرکی برای شناسایی هویت مقتول وجود نداشت، کارآگاهان پلیس استان البرز ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان، انتخاب اسم مناسب تاثیر بسزایی در شکل گیری شخصیت افراد دارد؛ به طوری یک رفتارشناس معتقد است انتخاب اسم نامناسب حتی می تواند باعث سرخوردگی، گوشه گیری و انزوای فرد شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ یکی از افسران ارشد کلانتری شهیدرجایی مشهد به اتهام غیرقانونی بودن شلیک مرگبار بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از 197 هزار داوطلب در آزمون دکترای 97 نیمه متمرکز ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۱:۱۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ شهرداری ارومیه برای دومین بار در لیگ برتر والیبال کشور زمین بازی را ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۵    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ جمعی از اصلاح طلبان بوکان با جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در دفتری وی در مهاباد دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نخست وزیر اقلیم کردستان می گوید کردهای عراق از این که آمریکا از آنها در مسئله رفراندوم و تحولات پس از آن، از آنها حمایت نکرده ناامید شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۷:۳۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر کل امور ایزدی ها در وزارت اوقاف اقلیم کردستان، گفت: نصف ایزدی های ربوده شده از سوی گروه تروریستی داعش همچنان در اسارت این گروه قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۷:۳۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه طبق تعهد و قول خود قرار بود هر سال یک میلیارد برای هزینه درمان دختران شین آباد در نظر بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ سیاری از حیوانات به دلیل این که با یک خدا یا الهه نسبت داشته اند مقدس انگاشته می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ بسیاری از ستاره های هالیوود، جوان تر از سن شان به نظر می رسند، اما به راستی راز زیبایی و جوانی آنها چیست؟ شاید فکر کنید که دلیلش عمل های زیبایی ست که آنها انجام می دهند اما ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ حمدی اولوکایا صاحب امپراتوری ماست بندی معروف چوپانی در آمریکا، از سوی مجله فارن پالسی به عنوان یکی از 100 شخصیت متفکر سال 2017 انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی از خرید تضمینی برق تولیدی مشترکین برق از مولدهای خورشیدی و بادی خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۱    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: وضعیت سه مصدوم حادثه تیراندازی در منطقه مرزی ماکو مناسب است و در ترکیه تحت مداوا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ نوجوان مهابادی مقام سوم مسابقات تنیس روی میز کشور را کسب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...