سایر منابع:
سایر خبرها
لیست نهایی داوطلبان 11 حوزه نمایندگی مجلس در گیلان + اسامی
تابناک گیلان: ستاد انتخابات گیلان اسامی نامزدهای دهمین دوره مجلس انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را در 11 حوزه مرکز اصلی انتخابات اعلام کرد. حوزه آستارا: بهمن - ابراهیمی جله کران با کد 1214 کیوان - اسدپور با کد 1216 خلیل - توشه با کد 1242 داریوش - حشمت با کد 1246 بختیار - حیدرنیا با کد 1248 ولی - داداشی با کد 1249 ...
فهرست نامزدهای ائتلاف اصولگرایان
... حوزه انتخابیه ملایر: احمد آریایی نژاد، احد آزادی خواه حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام نیا حوزه انتخابیه همدان و فامنین: حمید رضا حاجی بابایی و سید محمد کاظم حجازی حوزه انتخابیه رزن: عطالله سلطانی صبور حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: محمد علی پور مختار استان یزد حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: محمدصالح جوکار. حوزه انتخابیه اردکان: سیداکبر حسینی نژاد. حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجت الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش. حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی. ...
رقابت تبلیغاتی 96 نامزد برای تصدی هشت کرسی در مجلس دهم
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛علیرضا گودرزی گفت : 26 نفر در حوزه انتخابیه کرمانشاه، یازده نفر در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب، 12 نفر در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات، یازده نفر در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین، 21 نفر در حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی و 15 نفر در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو تایید صلاحیت شده اند. اسامی کاندیداهای ...
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس در تهران
روز نو : در اجرای ماده 36 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن، اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه های انتخابیه تهران اعلام شد. اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به شرح زیر است: 1- خانم فاطمه آباد فرزند علی کد نامزد 1218 2 - خانم فرزانه آبادطلب فرزند محمد رضا کد ...
حبیب با فردی خداحافظی می کند؟/ وصله نچسب رابطه نامشروع، شک، نسبیت گرایی و... بر دامان جایزه ادبی شهید ...
- نیز نام کتابهایی وجود دارد که ثابت میکند آن انتقادها خیلی هم جدی گرفته نشده اند. به گزارش بولتن نیوز، در نوشته زیر به نقد یکی از نامزدهای این دوره جایزه ادبی شهید غنی پور پرداخته ایم. امید است که این رویه اصلاح شودو در روز اختتامیه دوره پانزدهم، مطمئن نشویم که حبیب بعد از فردی، دیگر آن حبیب سابق نمیشود! رابطه با سه زنِ مجرد و مطلقه، خودکشی، فرزند طلاق، نگاه های معنی دار دیگران ...
فیلم های پایان هفته شبکه های سیماچیست؟
خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی محمود پاک نیت، رضا رویگری، نفیسه روشن آمده است: حمید جهاندار 55 ساله نماینده مجلسی که خود را برای رقابت های دور بعد از انتخابات آماده می کند. تصمیم دارد برای تبلیغات و جمع آوری رأی و نظر مردم حوزه انتخاباتی اش سفری به منطقه کند. این درحالی است که افراد ستاد انتخاباتی اش در شهرستان در حال انجام تبلیغات و زمینه سازی برای ورود او به شهرستان هستند. حمید ...
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان اعلام شد
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سایت اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان ، اسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان به تفکیک حوزه ها به شرح زیر است: **حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و بندرخمیر 1- منصور آرامی 2- محمد آشوری تازیانی 3- محمد حسن اباذری 4- علی اکبر ارجمندمنش 5- محمدصادق افتتاحی 6- زیبا اقبالی فینی 7 ...
نامزدهای مجلس شورای اسلامی در ایام انتخابات، قانونمنداری خود را ثابت کنند
مختلف در نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در سطح کشور از جمله حوزه انتخابیه ورامین، قرچک و پیشوا نوید برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری را می دهد. دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان، روز هفتم اسفندماه برگزار می شود. حوزه انتخابیه ورامین ، قرچک و پیشوا دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است. قرچک با 300 هزار نفر جمعیت در 25 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است. تهرام/7254// 1625 ...
فهرست نامزدهای انتخابات مجلس در آذربایجان غربی اعلام شد
خضری 4- فاروق رسولی 5- بایزید رسولیان 6- رضا قادری 7- محمود محمود پور 8- خضر کاک درویشی ***** حوزه انتخابیه ماکو شوط پلدشت چالدران: 1- علی اسماعیل زاده فرزند محمود 2- قاسم اسمعیل زاده فرزند فضلعلی 3- محرم اکبرزاده 4- رقیه پاشاپور 5- حسین پرنون 6- علی جوانشیر 7- مهدی حکاری 8- محرم رضایی 9- عین الله شریف پور 10- لاله صمدپور 11- محمد طاهری 12- بهروز عظیم زاده 13- محمد ...
لیست نامزدهای اصلاح طلب در استان ها
تهران قرار دارند. لرستان در استان لرستان نیز در خرم آباد محمدخان بیرانوند و بهزاد مومنی دو چهره ای مورد تایید اصلاح طلبان هستند. در حوزه الیگودرز اصلاح طلبان بر انتخاب داراب گنجی به توافق رسیده اند و در حوزه انتخابیه درود، رشیدی چهره مورد حمایت اصلاح طلبان است چهارمحال و بختیاری در استان چهارمحال و بختیاری نیز در حوزه انتخابیه اردل، کوهرنگ، فارسان و کیار، علی کاظمی ...
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
در استان کهگیلویه و بویراحمد 76 نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تصاحب سه کرسی نمایندگی مجلس در سه حوزه انتخابیه رقابت می کنند. ستاد انتخابات استان اسامی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس را به شرح زیر در اختیار ایرنا قرار داد. ** حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا 1- خدارحم اخشیک 2- فرشید ارجمند 3- مسلم افروز 4- سید شکرالله امامی 5 ...
رنگواره هایی از موسیقی جز آمریکای جنوبی
و گروهش آنقدر گوش نواز بود که اگر نام سرپرست گروه را نمی دانستید ممکن بود او را با یک نوازنده که در حوزه تلفیق موسیقی ایرانی کار می کند، اشتباه بگیرید. در بخشی از این اجرا دو نوازی شنیدنی از سوی فاواتا و پیانو ارائه شد. در بخش های مختلفی از اجرا فاواتا با تبحری مثال زدنی ریتم جاری را می شکست و خودش فضایی نو خلق می کرد. او در بخشی از برنامه با مخاطبان صحبت کرد: ما در تهران در همین هفته ...
ترکیب فولاد خوزستان مشخص شد
...، امید خالدی، اکبر ایمانی، ماتیاس چاگو، امیرحسین فشنگچی، ساسان انصاری، مهرداد بایرامی و دورگ کوئه ماها همچنین هفت بازیکن ذخیره تیم فولاد خوزستان برای دیدار مقابل ذوب آهن را این نفرات تشکیل می دهند: مهرداد طهماسبی، محمدرضا خانزاده، احمد عبدالله زاده، محمود مطلق زاده، مهدی بدرلو، سینا مریدی و هادی حبیبی نژاد توضیح تکمیلی: لئونارد مساریچ در ترکیب ابتدایی فولاد خوزستان قرار داشت ولی قبل از شروع مسابقه، بهمن کامل جای این بازیکن را در ترکیب اصلی گرفت و با خروج نام لئونارد مساریچ از فهرست 18 نفره تیم فولاد، هادی حبیبی نژاد به لیست اضافه شد. ...
21 نامزد نهایی حوزه انتخابیه خوی و چایپاره برای انتخابات مجلس شورای اسلامی
به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ، بر طبق اعلام فرمانداری خوی اسامی نامزدهای نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه بشرح زیر است : ردیف نام و نام خانوادگی فرزند کد نامزد 1 حجت آباد طلب محمد رحیم 1214 2 شهرام احمدپور احمد 1216 3 داود امامی نصراله 1217 4 ایوب ایوبی عباس 1218 5 معصومه بدلانی زاده حسینقلی 1242 6 موسی بهجتی خداویردی 1246 7 ...
آغاز تبلیغات انتخابات مجلس/رقابت 6هزار و 230 نامزد برای 290 کرسی
ثبت نام کرده بودند که در سه مرحله برسی صلاحیت ها توسط هیات های اجرای، هیات های نظارت و شورای نگهبان، 6هزار و 230 تائید صلاحیت شدند. تعداد داوطلبان تائید صلاحیت شده مجلس دهم از کل داوطلبان ثبت نام کننده در انتخابات مجلس نهم بیشتر است لذا در مجموع تعداد تائید صلاحیت شدگان داوطلبان انتخابات مجلس دهم در مقایسه با دوره های پیشین انتخابات، رکوردی چشمگیر داشته است. همزمان با انتخابات ...
اسامی و کدهای نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تهران منتشر شد
در اجرای ماده 36 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن، اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه های انتخابیه تهران اعلام شد. اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به شرح زیر است: 1- خانم فاطمه آباد فرزند علی کد نامزد 1218 2 - خانم فرزانه آبادطلب فرزند محمد رضا کد نامزد 1219 3 ...
مرور همه حواشی و اظهارنظرها درباره لیست ائتلاف اصولگرایان
غفوری فرد از اعضای حزب موتلفه که نام او در لیست ائتلاف اصولگرایان قرار نگرفت هم اعلام کرد که حاضر نیست از گردونه رقابت ها انصراف دهد. او همچنین گفت که بسیاری از معتدلین اصولگرا که از لیست ائتلاف جا ماندند، با لیست صدای ملت در انتخابات شرکت خواهد کرد. به عقیده غفوری فرد بسیاری از چهره های شاخص از نحوه ائتلاف رضایت ندارند و علیرغم امضای میثاق نامه در بین 180 نفر نماینده تهران که قرار بود بر اساس این ...
رقابت 79 نامزد برای ورود به مجلس
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ رییس ستاد انتخابات استان گفت: در حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز 44 نامزد در حوزه انتخابی تاکستان 15 نامزد و در حوزه بویین زهرا و آوج 20 نامزد برای راه یافتن به خانه ملت با هم رقابت می کنند. بگفته رحیمی ، تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی ازبامداد امروز آغاز شده است و بمدت یک هفته ادامه دارد. اسامی نامزدهای ...
اعلام اسامی نامزدهای مجلس شورای اسلامی در خراسان جنوبی
به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان ازبیرجند؛ اسامی نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است: حوزه انتخابیه بیرجند،درمیان و خوسف 10 نفر شامل آقایان حمید آیتی،روح اله ایزدخواه ،ابراهیم تقی زاده،غلامحسین توکلی،محمد امین حاجی زاده ، علی رضائی، سید محمد باقر عبادی، سید محسن علوی، محمد رضا مجیدی، سید جعفر محمودی حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه 13 نفر شامل آقایان ...
لزومی به ساخت برج میلاد نبود/ هویت و نماد ایران را مردمِ آن شکل می دهند
، در حالِ حاضر یکی از بهترین اساتید معماری در کشور است که طول سال ها فعالیت در حوزه ی معماری دانشجویان بسیاری را تعلیم داده و به جامعه معماری کشور هدیه کرده است؛ ایده ی اصلی گفتگویی که خواهید خواند، از یک قدم زدنِ ساده در خیابانی شروع شد که هیچ یک از خاطرات پیشین خود را به همراه نداشت و مانند آسیابی رنگ باخته در گوشه ی حیاطی خلوت، در کنج روستایی دور افتاده به اجبار نفس می کشید. تهران یا طهران یا ...
نایب قهرمانی شهرداری تبریز در لیگ برتر شیرجه کشور
ارتش با 176 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و تیم شهرداری الف تبریز با 164 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد؛ همچنین تیم نفت تهران با 113 امتیاز مقام سوم را کسب کرد. مجتبی ولی پور، علی شکول و امیر حسین رحیمیان اعضای تیم شهرداری الف را تشکیل داده بودند و آرش محمدیان، افشین عظیم زاده،پویا علیزاده و شروین علیزاده شیرجه رو های تیم شهرداری ب بودند. محمدرضا شکول به عنوان سرمربی و سید محمود نیل فروشان به عنوان سرپرست اعضای کادر فنی این دو تیم بودند ...
انتشار اسامی و کدهای نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه تهران
به گزارش افکارنیوز ، در اجرای ماده 36 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن، اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه های انتخابیه تهران اعلام شد. اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به شرح زیر است: 1- خانم فاطمه آباد فرزند علی کد نامزد 1218 2 - خانم فرزانه آبادطلب فرزند محمد ...
مدارس تهران فردای روز انتخابات تعطیل خواهند بود
هماهنگی هایی که با شورای نگهبان داشتیم ناراضی نیستیم. مدارس تهران فردای روز انتخابات تعطیل خواهند بود/ از هماهنگی هایی که با شورای نگهبان داشتیم ناراضی نیستیم وی اضافه کرد: در این دوره به جهت شرایطی که دولت فراهم کرد و موفقیت هسته ای هم که با تدابیر رئیس جمهور، تیم مذاکره کننده و هدایت های مقام معظم رهبری به دست آمد و برجام به فرجام رسید، مردم امید بیشتری به نقش آفرینی دارند به ...
فهرست نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه اعلام شد
براساس این لیست 96 نامزد در شش حوزه انتخابیه رقابت می کنند. اسامی نامزدهای این انتخابات براساس هر حوزه انتخابیه در استان کرمانشاه به این شرح می باشد: حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو: 1- اکبر جوهری 2- امیر فرخی 3- حسن پیرکرمی 4- حشمت الله فلاحت پیشه 5- رضا بیگ رضایی 6- سیامند پویا منش 7- شهریار مصطفایی 8- عبدالرضا رستمی 9- علی جلیلیان 10- علی صابری 11- علی صفر شریفی 12 ...
شهرام ناظری، شوالیه آواز ایران
...> سه تار همزمان با آموختن آواز به آموختن ساز سه تار هم پرداخت و از جمله کسانی بود که بیشترین حشر و نشر را با استاد نامدار سه تار؛ استاد احمد عبادی داشت و نیز در این مسیر از دانش و توانایی های استادانی چون محمود تاجبخش، جلال ذوالفنون و محمود هاشمی (سازنده معروف سه تار) نیز نکته ها آموخت، ضمن آنکه در دوره ای که رضا قاسمی در آلبوم گل صدبرگ با ناظری همکاری می کرد، از وی هم نکات قابل اعتنایی ...
اسامی کاندیداهای رقیب در 4 حوزه انتخاباتی استان خراسان جنوبی رسما اعلام شد
باقیمانده در رقابت های انتخاباتی استان در 4 حوزه انتخابی را همراه با کدهای نامزدی هریک منتشر کرد تا کاندیداها و طرفدارانشان از سحرگاه فردا رسما فعالیت های انتخاباتی- تبلیغاتی خود را شروع کنند. به گزارش تابناک، طبق فهرست اعلام شده توسط ستاد انتخابات استان که شامل اسامی و حوزه های انتخابیه آنها می باشد، حوزه فردودس، سرایان، طبس و بشرویه با 16 رقیب بیشترین تعداد کاندیدا را دارد و حوزه های نهبندان ...
برنامه زمانبندی جلسات سخنرانی کاندیداهای حوزه انتخابیه پارس آباد+جدول
به گزارش به نقل از آران مغان ، ستاد انتخابات شهرستان پارس آبادمغان با تعیین مساجد و با انجام قرعه کشی زمان حضور کاندیداها در مساجد این شهرستان را مشخص کرد. جدول زمان بندی سخنرانی تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ردیف ایام هفته تاریخ زمان مسجد امام خمینی (ره) (35 هکتاری) مسجد ...
اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
...، عدل هاشمی پور، سید مهدی وفایی مقدم، سید محمد موحد (با انتقال وی از تهران به حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده موافقت نشد) و منوچهر چک نژادیان است. 108نفر برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی داوطلب شدند. انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه هفتم اسفند امسال برگزار می شود. 7535/ ...
لیست نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در 13 حوزه انتخابیه آذربایجان شرقی
آجودان زاده کد نامزد 1214 2 - آقای علی آذریان فرزند حسن مشهور به مطهری کد نامزد 1218 3 - آقای جواد ابراهیم پورخلیلی فرزند احمد مشهور به ابراهیم پور کد نامزد 1247 4 - خانم سعیده ابراهیمی اصل فرزند حسن کد نامزد 1248 5 - آقای حامد احمدزاده فرزند رضا کد نامزد 1251 6 - آقای حسن احمدیان فر فرزند حسین کد نامزد 1254 7 - آقای محمدرضا اسلامی فرزند عباسقلی کد نامزد 1256 ...
رقابت 197 نامزد انتخاباتی در گیلان برای کسب 13 کرسی در بهارستان
به گزارش خبرنگار مهر ، در فاصله یک هفته مانده به انتخابات، از نخستین ساعات بامداد امروز(پنج شنبه) تبلیغات 197 نامزد انتخاباتی در 11 حوزه انتخابیه گیلان آغاز شد تا در نهایت با رای گیری در روز هفتم اسفند، تکلیف 13 کرسی از بهارستان که به این استان تعلق دارد، مشخص شود. اسامی نامزدها به تفکیک حوزه های انتخابیه: عنوان حوزه نام و نام خانوادگی کد نامزد آستارا بهمن ...