جمعه ۲۶ مهرساعت ۱۶:۵۹Oct 2019 18

خبرهای آفتاب نیوز 9 مهر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 مرداد 1398 آفتاب نیوز 31 شهریور 1398 آفتاب نیوز 1 مهر 1398 آفتاب نیوز 2 مهر 1398 آفتاب نیوز 3 مهر 1398 آفتاب نیوز 4 مهر 1398 آفتاب نیوز 5 مهر 1398 آفتاب نیوز 6 مهر 1398 آفتاب نیوز 7 مهر 1398 آفتاب نیوز 8 مهر 1398 آفتاب نیوز 9 مهر 1398 آفتاب نیوز 10 مهر 1398 آفتاب نیوز 11 مهر 1398 آفتاب نیوز 12 مهر 1398 آفتاب نیوز 13 مهر 1398 آفتاب نیوز 14 مهر 1398 آفتاب نیوز 15 مهر 1398 آفتاب نیوز 16 مهر 1398 آفتاب نیوز 17 مهر 1398 آفتاب نیوز 18 مهر 1398 آفتاب نیوز 19 مهر 1398 آفتاب نیوز 20 مهر 1398 آفتاب نیوز 21 مهر 1398 آفتاب نیوز 22 مهر 1398 آفتاب نیوز 23 مهر 1398 آفتاب نیوز 24 مهر 1398 آفتاب نیوز 25 مهر 1398 آفتاب نیوز 26 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۵    
در واقع نیمه پر لیوان این است که خرگوش ها تقریبا هر زاویه ای را می توانند ببینند و نیمه خالی این است نمی توانند اشیا را خیلی خوب ببینند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۰    
مطابق جرائمی که برای انواع توهین به مقام های دولتی وضع شده، هر توهین اینترنتی به رئیس جمهوری به طور متوسط 30 هزار روبل معادل 425 یورو (462 دلار) هزینه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۰    
در شرایطی که تقریباً هیچ فیلم و سریال مهمی در دنیا با دکورسازی عظیم همراه نیست و تمامی این آثار در استودیو و مقابل پرده سبز و دکور هایی در حد چند اتاق و دیوار ساخته می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۶:۱۰    
این دارو می تواند مورد استفاده زنان جوان و مسن تری قرار بگیرد که شاید در دوران یائسگی یا نزدیک به آن نباشند اما از اختلالی به نام کمبود میل جنسی رنج می برند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۵    
شورای نگهبان لایحه تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۱:۱۰    
جلسه محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه ای قطعات خودرو برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۸:۰۰    
نخستین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام در قاچاق سازمان یافته و حرفه ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۰    
طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک پارسیان، اعضای هیات مدیره، معاونین و دیگر مدیران این بانک، روز سه شنبه 9 مهرماه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۵    
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جبهه مقاومت آرامش را از دشمنان اسلام گرفته اند، گفت: حزب الله و جبهه مقاومت در بالاترین سطح از اقتدار خود قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۰    
افزایش دستمزد عده ای محدود از بازیگران، برای کارگردانان و تهیه کنندگان مشکل ساز شده است، تا جایی که برخی آن را دستمزدهای نجومی می خوانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۰    
حکم اعدام قاتل پلیس رشت امروز صبح اجرا شد. شهید پاینده قبل از شهادت در حال گشت زنی و کنترل حوزه استحفاظی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۵    
160 تُن دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی به منظور خدمت رسانی به زائران ایرانی مراسم اربعین حسینی به عراق ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۵    
تصویب یک فوریت طرح شفافیت آرای نظام تقنینی در میان نظرات مخالف و موافق، این ایده را هم مطرح می سازد که راه رسیدن به حاکمیت شیشه ای از حاکمیت جیوه ای می گذرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری لهستان اعلام کرد که دانشمندان شهر کراکوف در جنوب لهستان متوجه شدند در هوای این شهر طی زمستان، میکروپلاستیک وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۰    
مهناز افشار با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، خبر جدایی از یاسین رامین را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۰    
شیلا خداداد چهره معروف سینما و تلویزیون در آخرین پست اینستاگرام خود، عکسی از دو فرزند خود را منتشر کرد، که در ادامه آن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۰    
عکس قدم زدن و صحبت کردن حسن روحانی و رئیس جمهور روسیه در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۰    
نخست وزیر ارمنستان که میزبان نشست تحادیه اوراسیایی بوده، عکسی سلفی به همراه حسن روحانی، پوتین و دیگر سران شرکت کننده در نشست اتحادیه اوراسیایی در ایروان گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۰    
بنکسی هنرمند مرموز انگلیسی که هر از چند گاهی سر از رسانه ها درمی آورد، این بار با باز کردن یک مغازه در لندن خبرساز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۵    
فرهاد مجیدی و پرویز مظلومی نزدیک به یک ساعت با هم به صورت تلفنی گفت وگو کردند تا سوءتفاهمات به وجود آمده برطرف شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۰    
بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس از یک دستیارش قهوه در لیوانی پلاستیکی می گیرد و دستیار دیگرش آن را از دست او می گیرد و می گوید: استفاده از لیوان یک بار مصرف ممنوع!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۰    
رئیس جمهور ایران پس از شرکت و سخنرانی در اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا در ارمنستان و تبیین توانمندی ها و ظرفیت های گسترده کشورمان برای تعامل اقتصادی با اتحادیه اوراسیا، به تهران بازگشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۰:۳۰    
رئیس کل دادگستری استان فارس از صدور احکام قضایی 6 نفر از متهمان پرونده اخلالگران نظام اقتصادی موسوم به کمپانی فایننشیال در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم مفسدین و اخلالگران نظام اقتصادی فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۵    
ابوالغیطبا بیان اینکه هنوز شرایط برای بازگشت سوریه به این اتحادیه فراهم نشده است، گفت، دمشق باید از تهران فاصله بگیرد، این شرط اصلی برای بازگشت آن است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۰    
مهاجم آرژانتینی و بازیکن فرانسوی در فهرست بارسلونا برای دیدار برابر اینتر در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۵۵    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: با حذف چهار صفر از ریال ، شاهد کاهش حجم اسکناس و هزینه ها و وارد شدن مسکوکات به چرخه کار هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۵۰    
ویدئویی از دادگاه متهمان پرونده برخی مدیران سابق بانک ملت و بانک پارسیان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۵    
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: شرکت های سایپا و ایران خودرو علاوه بر بدهی 30 هزار میلیاردی به بانک ها در اجرای تعهدات شان به مشتریان تأخیر داشتند که در این میان تعهدات ایران خودرو 400 هزار دستگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۰    
جسی نورمن را "یکی از بزرگترین خوانندگان سوپرانوی قرن بیستم" می شناسند. این خواننده آمریکایی طرفداران بسیار زیادی در میان علاقمندان به موسیقی کلاسیک در سراسر جهان داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۳۵    
دولت عراق از برجا ماندن یک کشته و دویست زخمی در جریان تظاهرات و اعتراضات روز سه شنبه در بغداد و دیگر استان های این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۲۵    
فهرست نهایی داوران و کمک داوران بین المللی ایران برای سال 2020 جهت معرفی به فیفا و ای اف سی از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۰    
معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه متاسفانه باید بگویم که برجام در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد و در آی سی یو به سر می برد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۵    
فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر گفت: بر اثر تیراندازی در آیین تشییع جنازه در شهرک طالقانی ماهشهر یک نفر کشته شد و 2 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۰    
وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد: نیروهای مسلح ما در حالت آماده باش هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۵    
تیم فوتبال رئال مادرید در شبی که چندان خوب ظاهر نشد به سختی از شکست گریخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۳۵    
در کمال تعجب یکی از این دو نفر عضو تیم تحقیق و تفحص از سازمان ایدرو شده که ایران خودو و سایپا از زیر مجموعه های آن محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۳۰    
عملکرد ضعیف کورتوا هواداران رئال را عصبانی کرد تا در نهایت زیدان دست به تعویض این دروازه بان بلژیکی بزند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۵    
رئیس جمهوری اسلامی ایران پس از شرکت و سخنرانی در اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا در ارمنستان و تبیین توانمندی ها و ظرفیت های گسترده کشورمان برای تعامل اقتصادی با اتحادیه اوراسیا، به تهران بازگشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۵۵    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه ای به رئیس سازمان نظام پزشکی، خواستار بررسی موضوع قطع انگشت یک نوزاد در یکی از بیمارستان های شهریار در محاکم انتظامی مربوطه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۴۰    
سفارت ایران در انگلیس در نامه ای به دانشگاه امپریال کالج لندن مراتب اعتراض خود را به برگزاری نشست ضد ایرانی در این دانشگاه اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی طرح معامله قرن را اقدامی مضحک برای تجارت با حقوق مردم فلسطین دانست و گفت: اکنون زمان آن فرا رسیده که کشورهای اسلامی به خودشان بیایند و در صدد ایجاد وحدت باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۰    
موسسه اعتبارسنجی نیویورکی اس اندپی گلوبال، با پیش بینی این که چین رشد اقتصادی بالاتر از متوسط و عملکرد مالی بهتر خود را حفظ خواهد کرد، رتبه اعتباری ای پلاس این کشور را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۰    
اعلام خبری مبنی بر وجود 10 هزار شعبه بانکی اضافه در کشور و ماجرای جنجالی سلبریتی رستورانگرد، سوژه طنز شهرونگ شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۵    
وزیر امور خارجه ایران در توییتی اعلام کرد که پیشرفت های مهمی در نشست اتحادیه اقتصادی اوراسیا در ایروان ارمنستان حاصل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۵    
گاهی کلیپ یا عکسی در فضای مجازی می بینیم که گفته می شود مربوط به خارج است و خودروها به صورت منظم و در یک ستون ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۵    
کمیسر تجاری اتحادیه اروپا هشدار داد: به تعرفه های احتمالی آمریکا پاسخ می دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۵    
کره جنوبی نسبت به مالکیت ژاپن بر جزایر منطقه دریایی دوکدو به شدت اعتراض کرده و از تلاش برای مقابله با مالکیت ژاپن خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۰    
امیرمحمد زند، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار این عکس نوشت: بعد از چند سال از ستایش 2 تا 3 این آقا محسن بالاخره داماد شد...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۵    
سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می گوید قصد ندارد درباره لیونل مسی هیچگونه ریسکی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۵    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن به ذکر جزییات جدید و بیشتری از عملیات نصر من الله در محور نجران پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۰    
رئیس پلیس آگاهی بوشهر گفت: یک فقره زمین خواری به ارزش 60 میلیارد در محله رسول آباد بوشهر کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۰    
درحالی که ده ها بانک در فرانسه فعالیت دارند، حاکمیت اصلی بر بازار مالی این کشور در اختیار چند بانک است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۰    
یک دیپلمات ترکیه ای در مصاحبه با یک وبگاه آمریکایی تاکید کرد که آنکارا دیگر خواستار کناره گیری رئیس جمهور سوریه از قدرت نیست .
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۰    
کارشناسان آلمانی با ردیابی چندباره جنگنده فوق مدرن اف-35 آمریکایی ها به افسانه رادارگریز بودن پر هزینه ترین پروژه تاریخ پایان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۵۵    
رییس جمهور ایران پس از شرکت و سخنرانی در اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا و تبیین توانمندی ها و ظرفیت های گسترده کشورمان برای تعامل اقتصادی با اتحادیه اوراسیا، ایروان را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۰    
سرمربی تیم امید های استقلال می گوید نه پول دارند و نه لباس؛ فصل سرما هم که دارد شروع می شود ولی هنوز لباس آستین بلند هم ندارند و مدت هاست با یک دست پیراهن بازی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۵    
مدافع اسپانیایی رئال مادرید به رکورد 120 بازی رسید و با مدافع سابق کهکشانی ها مساوی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۵    
رییس سازمان حج و زیارت، سقف تعهدات بیمه ای را در اربعین اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۵    
وزیر حمل و نقل سعودی بعد از خسارت وارده به قطار سریع السیر مکه مکرمه به مدینه پیش بینی کرد که جبران این خسارت و راه اندازی این خط به یک ماه زمان نیاز دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۰    
فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره ای از پایان جنگ 33 روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر خارجه ی وقت قطر در روزهای آخر جنگ می پردازد و می گوید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۰    
یک رسانه آمریکایی مدعی شده روسای جمهور ایران و آمریکا بر سر طرحی 4 بندی به عنوان مبنایی برای دیدار با یکدیگر در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل توافق کرده اند اما این دیدار سرانجام محقق نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۱۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: شایعه تعطیلی کنسولگری عراق در مشهد صحت ندارد و تکذیب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۰:۱۰    
در حمله امروز (سه شنبه) یک دانشجو به استاد یک دانشکده در شرق فنلاند، یک تن کشته و 10 تن دیگر زخمی شدند. این حمله به گفته رسانه ها، با یک شمشیر صورت گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۰    
احسان عبدی پور در چهارمین فیلم بلند سینمایی خود با نام موسی نقش اصلی را به حمید فرخ نژاد سپرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۵    
رئیس پلیس فتا استان بوشهر گفت : شهروندان مراقب فیشینگ ها از طریق سایت های اینترنتی در هنگام پرداخت غیرحضوری و الکترونیک قبض های شهری نظیر آب ،برق،گاز و تلفن باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۰    
رئیس حوزه قضائی بخش رودهن ضمن تایید دستگیری 14 نفر از کارکنان شهرداری رودهن گفت: از این 14 نفر، 3 نفر با قرار وثیقه آزاد و 11 نفر دیگر تحت قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۰    
وزیر خارجه ترکیه خطاب به رئیس جمهوری فرانسه گفت: ماکرون با زبان درازی درباره آزادی ها در ترکیه پا را از حد خود فراتر گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۲۵    
سردار غلامرضا سلیمانی از ایجاد 500 گردان بسیج با گرایش امداد و نجات برای یاری رساندن به هموطنان در بحران ها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۵    
وزیر امور خارجه آمریکا روز سه شنبه گفت که دموکرات ها برای تحقیق درباره موضوع تماس تلفنی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین از تاکتیک های قدرمآبانه استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۵    
هیأت وزیران دولت سعودی در نشست امروز خود با متهم کردن ایران، از کشورهای جهان خواست تا فشارها علیه تهران را افزایش دهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۵    
رئیس جمهور در دیدار با ولادیمیر پوتین گفت: ایران از امضا کنندگان توافق برجام انتظار دارد در راستای اجرایی شدن آن اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۰    
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه برای جلوگیری از جنگ باید ظرفیت غلبه بر جنگ پیدا کنیم و این استراتژی ما است، گفت: ما در جهات مختلف با همه قدرت استکبار درگیر هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۵    
فرمانده مرزبانی کل کشور با اشاره به لغو صدور روادید ویژه زائران اربعین گفت: زائران اربعین بدون گذرنامه معتبر اجازه خروج از کشور را ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۰    
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که با سوء استفاده از اعتماد دوستش اقدام به دسترسی غیر مجاز و هک سیستم رایانه ای و اخاذی از وی می کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۵    
رئیس جمهوری آمریکا پرونده رسوائی اوکراین گِیت خود را از دیگر حقه های دموکرات ها نامید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۵    
کیانوش رستمی در لیگ برنز وزنه برداری توانست مقام نخست دسته 96 کیلوگرم را به دست آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۵    
سخنگوی کرملین روز سه شنبه یادآوری کرد که طرح های کشورهای اروپایی برای حفظ توافق هسته ای برجام تا به حال نتیجه ای نداشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۰    
وزیر نیرو در جریان سفر به ارمستان گفت: مقامات ارشد این کشور خواستار تمدید قرارداد تهاتر گاز با برق ایران برای 20 سال آینده هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۰    
به موازات اوج گیری تنش ها با پررنگ شدن پروسه ایران هراسی، ذیل حمله به تاسیسات نفتی آرامکوی عربستان، عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق طی سفر چهارشنبه گذشته به جده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰    
عکسی از نیکی کریمی، بازیگر سینما و تلویزیون در کنار مادرش را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰    
تصویری جدید از ملاقات اخیر دیدار حضرت آیت الله خامنه ای و دبیرکل حزب الله لبنان منتشر شده که حاکی از ارتباطی صمیمی میان رهبر معظم انقلاب و فرمانده مقاومت لبنان دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰    
وین فیتزجرالد طراح تیتراژ افسانه ای فیلم های پدرخوانده ، جویندگان و نشانی از شر در 89 سالگی از دنیا رفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰    
کابینه سعودی در نشست امروز به ریاست ملک سلمان درباره سوریه موضع گیری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اعلام اینکه طرح کاهش آلودگی هوا نیاز به بازنگری دارد، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۵    
سناتور ایالت کالیفرنیا و نامزد دموکرات انتخابات آتی این کشور در سال 2020 تأکید کرد: حساب توئیتری ترامپ باید تعلیق شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۵    
رئیس جمهوری اسلامی ایران در حاشیه اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا، با رئیس جمهوری روسیه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۰    
مأموران کلانتری 130 نازی آباد موفق به بازداشت آرایشگری شدند که برای بانوان تتوزنی می کرد!
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۵    
ساعت 07:45 دقیقه صبح امروز سه شنبه بی احتیاطی راننده پراید در کنترل خودرویش باعث برخورد شدید این وسیله نقلیه با دیوار یک منزل مسکونی در خیابان آزادی، بلوار صالحی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۵    
سردار حاجی زاده با تاکید بر اینکه موازنه قدرت تغییر کرده و گزینه سایه جنگ بی خاصیت شده است، گفت: با دستیابی به فناوری های جدید موازنه اقتصاد دفاعی نیز تغییر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۰    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن تا ساعاتی دیگر جزئیات دومین مرحله از بزرگترین عملیات علیه ائتلاف متجاوز سعودی را اعلام خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۰    
دو فرد مامورنما که از عمده فروشان مواد غذایی 30 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۵    
رسانه های عراقی از برخی ناآرامی هایی در میدان التحریر در بغداد خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۵    
رهبر کره شمالی در پیامی به رئیس جمهوری چین به مناسبت هفتادمین سالروز تاسیس جمهوری خلق چین اعلام کرد: همواره کنار شما خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری اینترفکس گزارش داد، رئیس جمهور روسیه کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر را امضا کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۰    
سردار پاکپور ایجاد یگان های واکنش سریع را از دیگر قابلیت های نیروی زمینی سپاه برشمرد و افزود: این یگان ها در ارزیابی های ستاد کل نیروهای مسلح حائز بالاترین امتیاز در آمادگی و توان رزم شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۵    
رئیس جمهور گفت: جامعه بین المللی باید با اتخاذ تصمیمی قاطع و اقداماتی موثر با رویکرد خصمانه و یکجانبه گرایانه آمریکا مقابله نماید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۰    
محققان موفق به توسعه نوعی پوست مصنوعی شده اند که با پمپاژ سریع باد در کیسه های میکروسکوپی تعبیه شده روی سطح آن، حس لامسه را شبیه سازی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۵    
آزمون IELTS سال ها مورد بازبینی و ویرایش قرار گرفت و امروز چهار نوع کلی از این آزمون وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۵    
یک مقام ارشد کره شمالی روز سه شنبه گفت: مذاکرات میان واشنگتن با پیونگ یانگ بعد از ماه ها توقف، دوباره از تاریخ پنجم اکتبر (13 مهرماه) از سرگرفته خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۵    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت وگوی تلفنی با وزیر دفاع ژاپن، گفت: اتهاماتی که برخی در مورد حادثه آرامکو به جمهوری اسلامی ایران وارد کرده اند ...