پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۱۰:۱۸Apr 2018 26

خبرهای خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 - ana.ir

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1395 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 تیر 1395 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1395 خبرگزاری آنا 30 مهر 1395 خبرگزاری آنا 30 آبان 1395 خبرگزاری آنا 30 آذر 1395 خبرگزاری آنا 30 دی 1395 خبرگزاری آنا 30 بهمن 1395 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 1 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 2 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 3 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 4 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 5 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 6 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 7 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 8 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 9 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 10 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 11 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 12 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 13 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 14 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 15 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 16 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 17 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 18 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 19 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 20 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 21 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 22 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 23 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 24 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 25 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 26 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 27 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 28 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 29 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 30 مرداد 1395 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1395 
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۴    
شاگردان منصوریان در دیدار برابر شهرداری فومن هم به پیروزی نرسیدند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۳    
علیرضا جهانبخش با زدن گل پیروزی بخش تیمش 3 امتیاز شیرین به تیم آلکمار هدیه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۰    
اعضای گروه های حقوق بشر فلسطینی که در راستای حمایت از حق مردم فلسطین فعالیت دارند به وسیله مزدوران اسرائیل تهدید به مرگ می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۷    
سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندوی آذربایجان به اظهارات اخیر رئیس فدراسیون تکواندو واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۷    
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای جنایت تروریستی امروز در روستای غازی عینتاب ترکیه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۱    
تیم ملی والیبال مردان برزیل با پیروزی مقابل ایتالیا به مدال طلای بازی های المپیک 2016 رسید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۱    
نماینده مردم رشت از حضور رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه فراکسیون مستقلین مجلس به عنوان اولین مهمان این فراکسیون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۵    
هیات دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری،آقای اسداله درویش امیری را به عنوان استاندار زنجان تعیین و از زحمات آقای انصاری استاندار پیشین این استان نیز ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۸    
ورزشکاران ایران با عملکردی ضعیف تر از المپیک لندن به کار خود در المپیک ریو پایان دادند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۸    
معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود آنکه ساخت مراکز بهداشتی و درمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما همچون ساخت مدرسه و حسینیه فرهنگ آن ترویج پیدا نکرده است و در صدد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۲    
رئیس انستیتو روانپزشکی تهران با هشدار نسبت به اینکه شکایت از خیانت همسر در جامعه افزایش یافته است، گفت: مردان نسبت به زنان بی بند و بار تر هستند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۶    
نماینده وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در بازی های المپیک ریو با شکست در گروه شانس مجدد از گردونه مسابقات حذف شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۱    
سه سال پیش قانونی تصویب شد که اهدای رایگان یا فروش عضو ایرانیان به اتباع خارجی را ممنوع کرد و گرچه مرگ دختر 12 ساله افغان به دلیل این منع قانونی نبوده و ظاهرا پیشرفت بیماری و زمان کم ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۲    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه در مرحله نخست تلاش داریم که از طریق مذاکره مستقیم با سعودی ها مسائل حقوقی شهدای منا حل شود ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۷    
آزادکار وزن 97 کیلوگرم کاروان کشتی ایران در بازیهای المپیک 2016 ریو، حریف لهستانی خود را در گروه شانس مجدد شکست داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۳۲    
منابع سعودی خبر دادند که از یکی از سرکردگان اپوزوسیون خارج نشین ایران از سوی پادشاه عربستان برای ادای مناسک حج به این کشور دعوت شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی در رابطه با تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در مجلس نهم گفت: این کار در مجلس قبل با چند صد میلیون خرج انجام شد و بعد رفت در کمیسیون ماند و اصلا متوجه نشدیم چه شد!
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۷    
کمیل قاسمی آزادکار وزن 125 کیلوگرم پس از کسب مدال نقره المپیک ریودوژانیرو دل نوشته ای برای مردم ایران نوشت که متن آن را می بینید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۸    
جمعی از پرستاران بیمارستانی در قزوین برای شام پیتزا سفارش دادند که بعد از تحویل گرفتن سفارش خود با صحنه عجیب مارمولک داخل یکی از جعبه ها روبرو شدند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۸    
فدراسیون کشتی ایران در نامه ای رسمی به رییس اتحادیه جهانی نسبت به شرایط ناخوشایند حاکم بر داوری کشتی در المپیک، و بویژه ناداوری در دیدار رضا یزدانی اعتراض کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۵    
نماینده وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در بازی های المپیک ریو با فینالیست شدن حریفش به گروه شانس مجدد رفت تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۵    
الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون بعد از مدت ها دوری از فضای مجازی، اولین پست اینستاگرامی اش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۹    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت: انعکاس رسانه ای فعالیت های گسترده دولت بویژه درعرصه اقتصاد مقاومتی باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۴    
هافبک تیم المپیک فوتبال آلمان از برزیلی ها بابت مسخره کردن آنها به دلیل باخت تحقیر آمیز تیم ملی کشورشان برابر ژرمن ها در جام جهانی 2014 عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۸    
داور فینال المپیک 2016 ریو گفت: داوران ما نباید در مسیری که در پیش دارند، ناامید شوند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۲    
کشف جسد پسر جوانی که دست و پاهایش را بسته و او را در کنار هتل اوین رها کرده بودند معمای مرموزی را پیش روی کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۹    
رئیس پلیس فتا ناجا با بیان اینکه بیش از 40 درصد جرائم فضای مجازی مربوط به تلگرام است، گفت: این پرونده ها در حوزه های هتک حیثیت و مسائل اخلاقی و خانوادگی در کشور بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۳    
درست در شرایطی که برخی گمان می کنند محمود احمدی نژاد بنای حضور در انتخابات ندارد و فقط تلاش می کند فضای سیاسی را تحت تاثیر قرار داده و در نهایت فرد مورد نظر خود را روانه پاستور کند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
در ادامه تلاش های عربستان سعودی برای مقابله با ایران در فضای آشوب زده خاورمیانه و در کنار اقدامات رسمی این کشور به صورت جنگ نیابتی علیه ایران ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۰    
مراسم رونمایی از سامانه 1595 با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۱    
فردا - دوشنبه- اولین نشست مطبوعاتی سخنگوی وزارت خارجه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۲    
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات به سهل انگاری برخی رسانه ها در انتشار اخبار مربوط به فعالیت مسترکارت در ایران اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۲    
دکتر فردین تقی زاده معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان از تمدید مهلت ثبت نام انواع وام های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید تا 20 شهریور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۹    
مجید آخوندی، رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۰    
ستاد اسکان تابستانی واحد خلخال از اسکان بی سابقه مهمانان تابستانی در ایام تعطیلات تابستانی1395 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۰    
آزادکار وزن 65 کیلوگرم کاروان کشتی ایران در بازیهای المپیک 2016 ریو با قبول یک شکست در دور نخست و عدم راهیابی به گروه شانس مجدد از گردونه مسابقات حذف شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۷    
مراسم استقبال از جهان پهلوان قاسم رضایی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی عصر دوشنبه اول شهریور 95 با حضور استادان و دانشجویان این دانشگاه و مردم آمل از میدان علویان تا سالن ورزشی پیامبر ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۷    
نماینده وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در بازی های المپیک ریو با شکست در دومین دیدارش مقابل حریف آذربایجانی از حضور در یک چهارم نهایی بازماند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۶    
احسان کرمی اجرای نشست های تخصصی اولین جشنواره فیلم سلامت را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۶    
میان برنامه در شهر کاری از گروه اقتصاد و کسب و کار شبکه پنج سیما است که هر روز در دو نوبت برای مخاطبان پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۳    
خانه شعر و ادبیات گرگان، نشستی را پیرامون شعر شیرکو بیکس، شاعر بزرگ و معاصر کرد برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۰    
مسئول انجمن های علمی –دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان در باره انجمن های علمی این واحد اظهار کرد: این واحد اکنون دارای 8 انجمن فعال در رشته های مدیریت، حسابداری، برق، کامپیوتر، شیمی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
با هنرمندی آهنگساز برجسته و نوازنده پیانو، کنسرت پیانو ملودیکا و سازهای ضربی 31مرداد ماه در تالار وحدت تقدیم علاقه مندان می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۱    
دبیرکل سابق ناتو پیروزی ترامپ در انتخابات آتی را باعث تضعیف این پیمان و آمریکا دانست و نسبت به این امر ابراز نگرانی کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۸    
برنامه نیستان رادیو فرهنگ دوشنبه یکم شهریور با رسول علیجانی سرپرست گروه گیلانی شوروم که در نخستین هفته موسیقی نواحی اجرا خواهند داشت، گفت وگو می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۸    
دومین کمپین پیشگیری از سرطان پستان روز جمعه 5 شهریور در غرب تهران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۵    
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی فسا عنوان کرد: میانگین مصرف آنتی بیوتیک در کشور در مقایسه با میانگین آن در کشورهای اروپایی بیش از حد نیاز است (حدود سه برابر ) و این در حالیست که مصرف بی رویه آنتی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۵    
رئیس شورای تخصصی عمران دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل بر مستندسازی املاک و مستغلات واحدهای این استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۲    
سومین نشست تخصصی نقد و بررسی مجموعه شعرهای کودک و نوجوان در حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۲    
دولت عراق اعلام کرد 36 شبه نظامی عامل کشتار سربازان شیعه در سال 2014 در کمپی نظامی در شمال بغداد را اعدام کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۲    
معاون اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی از انتقال مجموعه ای بی نظیر از اسناد و مدارک دفاع مقدس، به آرشیو ملی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۹    
کارگاه ضیافت اندیشه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان با حضوراعضای هیات علمی واحد در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۷    
فیلم کوتاه بی مثبت (B+) ساخته نظیر میرزایی در هفتمین پاتوق فیلم کوتاه سینما آینده به روی پرده می رود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۷    
نامزد های بخش فیلم کوتاه داستانی و تجربی جشن فیلم کوتاه خانه سینما از سوی انجمن سینمای جوانان ایران تقدیر می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۷    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بر ضرورت تشکیل و تداوم جلسات به ویژه استادان گروه علوم پزشکی در دانشگاه ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۴    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در پی حمله تروریستی در غازی آنتپ ترکیه که منجر به کشته شدن تعدادی زیادی از شهروندان ترک شد به رجب طیب اردوغان همتای ترک خود تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۱    
اداره تئاتر که به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین محل برای تمرین و آماده سازی نمایش هایی که در طول سال توسط هنرمندان در جشنواره ها و سالن های نمایشی به روی صحنه می روند شناخته می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۱    
یکی از دلایلی که ما جانداران می توانند روی کره زمین زندگی کنیم، وجود جو مناسب و همچنین ذرات باردار جوی است که مانع ورود تشعشعات مضر مخصوصا تشعشعات حاصل از توفان های خورشیدی به زمین می شوند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۸    
باشگاه تازه راه اندازی شده دانشگاه آزاد اسلامی گناوه، موفق به کسب مقام قهرمانی در رشته فوتسال در اواخر مرداد سال 95 در قالب مسابقات لیگ فوتسال بانوان استان بوشهر شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۵    
فیلم کوتاه داستانی پدرانه به کارگردانی سعید شجاعی آماده نمایش شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۵    
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از کاهش شهریه ثابت و متغیر دانشجویان جدید استان آذربایجان غربی در رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون تا سقف 50 درصد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۵    
حسن فرهمند تدوین کننده و موسس کارشناسی و کارشناسی ارشد تکنولوژی اتاق عمل به همراه اکرم اعرابی دبیر بورد اتاق عمل وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۲    
کاپیتان تیم کشتی آزاد ایران در نخستین مبارزه خود در المپیک 2016 مقابل حریف ترک به برتری رسید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۹    
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: توجه به سرمایه انسانی مهم ترین عامل توسعه کشورها در دهه اخیر بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۹    
محققان علم رباتیک موفق به ساخت یک ربات کرمی مینیاتوری شدند که می تواند در نور مرئی حرکت کند و حتی باری معادل 10 برابر وزن خودش را نیز حمل کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۳    
عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور، در واکنش به اولین نشست مشترک اعضای نظام پرستاری دوره چهارم با وزیر بهداشت اظهار کرد: هدف از این نشست، پیگیری و مطالبات به حق جامعه پرستاری کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۳    
با دستور ویژه دادستان کل کشور، هیاتی به منظور بررسی وضعیت معدن خاک سرخ جزیره هرمز و پروژه بازار ماهی فروشان بندرعباس ، عازم استان هرمزگان شدند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۰    
واحد سمنان با توجه به آغاز ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، خود را برای پذیرش دانشجو در 63 رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی مهیا می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
مدیر رادیو سلامت اعلام کرد که این شبکه رادیویی همزمان با روز پزشک، ویژه برنامه دستان پر مهر با حضور پزشکان تراز اول دانشگاه های علوم پزشکی و برنامه های پشت پلک صبح و صبح و زندگی را پخش می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز در دو مرحله تمریناتش را در ایتالیا پیگیری کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
معاون هیات عالی نظارت منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی (استان های گیلان مازندران و گلستان) دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از الگوهای موفق نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست که در آن کار به مردم سپرده شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه خرید تضمینی گندم یک میلیون تن از مقدار پیش بینی ها فراتر رفته و به 11 میلیون تن رسیده است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۴    
آزادکار وزن 65 کیلوگرم ایران در نخستین مصاف خود در رقابت های المپیک 2016 مقابل حریفش شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همدان، از نخستین بازدید عمومی و رایگان موزه آمادای دانشگاه آزاد اسلامی همدان به مناسبت روز همدان (یکم شهریور) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۹    
همزمان با روز جهانی مسجد دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد مر کز هنرهای نمایشی حوزه هنری به صورت رسمی فعالیت شناسایی و راه اندازی دفاتر شهرستانی خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۹    
برای اولین بار مجوز صدور گواهی نامه راهبری ماشین آلات نقلیه ریلی به شرکت بهره برداری مترو تهران اعطا شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۹    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تجربیات تاریخ می گوید که جنگ های مذهبی در هر کشوری اتفاق بیفتد، طولانی خواهد بود و نباید بگذاریم مسلمانان به جای وحدت و همکاری، به عنوان شیعه و سنی با هم بجنگند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۳    
قربانعلی سعادت، استاندار آذربایجان غربی و حجت الاسلام سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در ارومیه در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاداسلامی استان آذربایجان غربی شرکت کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۰    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل خرمشهر-– خلیج فارس از ثبت نام بدون آزمون دانشجو در 14 رشته این واحد دانشگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۷    
گروه موسیقی تبری به سرپرستی سید جلال محمدی در پنجمین شب از نخستین هفته موسیقی نواحی در برج آزادی می نوازد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۷    
روسای کمیته و دپارتمان داوری خواستار شدند به تیم داوری ایران که فینال رقابت های فوتبال المپیک را قضاوت کردند پاداشی برابر مدال طلا تعلق گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۴    
نیروهای امنیتی در افغانستان فقط پس از چند ساعت، کنترل منطقه خان آباد در ولایت قندوز در شمال شرق افغانستان را از پیکارجویان طالبان پس گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۴    
جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی صبح امروز با حضور دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۸    
استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه مالک اشتر گفت که اگر یک نگاه جامع علمی داشته باشیم می توانیم به صورت متعادل و منطقی هر علومی را در جای خودش بنشانیم ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از فروش و تحویل سوخت به ناوگان هوایی داخلی کشور از فردا (یکم شهریورماه) به صورت نقدی از طریق کارت های بانکی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵    
حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درگذشت حجت الاسلام مهدی بساکی امام جماعت واحد علوم دارویی را به خانواده وی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از اجرای 112 هزار طرح کسب و کار اقتصادی در سال 94 خبر داد و گفت: اجرای این طرح ها در راستای توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵    
معاون آموزش، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هادیشهر گفت: ثبت نام بدون آزمون در این واحد، نخستین و بزرگ ترین مجتمع آموزشی در این شهرستان در دوره های کار شناسی پیوسته ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۰    
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، سرپرست مدیریت امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی تبریز منصوب و معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۷    
دکتر فرید ذاکر، مدیرکل تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از پرداخت بیش از 7 نوع وام دانشجویی به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۵    
دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دوازدهمین جلسه هیات امنای استان آذربایجان غربی، دانشگاه آزاد اسلامی را نتیجه پس انداز خانواده هایی دانست که علاقه مند به تحصیل فرزندانشان در داخل کشور ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در شهر غازی آنتپ ترکیه را که به کشته و مجروح شدن تعداد قابل توجهی از شهروندان این کشور منجر شد، شدیداً محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۰    
نماینده مردم قائم شهر و نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس دهم با توجه به آغاز سومین سال مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۷    
نشست هماهنگی برگزاری نخستین یادواره شهید حاجیوند الیاسی و شهدای مدافع حرم استان خوزستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۴    
کارشناس والیبال گفت: الان وقتش رسیده است که دوباره هدایت تیم ملی را به مربیان ایرانی سپرد و اگر فدراسیون دنبال مربیان خارجی است باید به فکر جذب مربیان تراز اول دنیا مانند رزنده یا آناستازی باشد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۸    
مفتون امینی، شاعر نامدار کشورمان با حضور در بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، گواهینامه درجه یک هنری خود را از دست سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۳    
مدیر اداره مهندسی و نگهداری اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: با ابلاغ و عملیاتی شدن دستورالعمل ثبت توزیع و عرضه کنندگان تجهیزات پزشکی، این حوزه سامان خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۳    
پس از انتقاد سازمان ملل متحد از اعدام های مربوط به جرایم مواد مخدر در فیلیپین، رودریگو دویتره، رئیس جمهوری این کشور تهدید کرد که کشورش را از سازمان ملل متحد خارج خواهد کرد و از چین و دیگر کشورها ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۳    
ارتش عراق با هواپیما میلیون ها اطلاعیه بر فراز شهر موصل پخش کرده و نوید آزادی این شهر را داده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۸    
نشست خبری مدیران تئاتر باران صبح امروز 31 مرداد ماه با حضور فهیمه امن زاده، خیام وقارکاشانی، ستاره اسکندری و کیومرث مرادی مدیر بخش بین الملل تماشاخانه برگزار شد.