دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۲۳:۵۴Jul 2019 22

خبرهای خبر آنلاین 31 مرداد 1397 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 31 فروردین 1397 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1397 خبر آنلاین 31 خرداد 1397 خبر آنلاین 31 تیر 1397 خبر آنلاین 31 شهریور 1397 خبر آنلاین 30 مهر 1397 خبر آنلاین 2 آبان 1397 خبر آنلاین 30 آذر 1397 خبر آنلاین 30 دی 1397 خبر آنلاین 30 بهمن 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 1 مرداد 1397 خبر آنلاین 2 مرداد 1397 خبر آنلاین 3 مرداد 1397 خبر آنلاین 4 مرداد 1397 خبر آنلاین 5 مرداد 1397 خبر آنلاین 6 مرداد 1397 خبر آنلاین 7 مرداد 1397 خبر آنلاین 8 مرداد 1397 خبر آنلاین 9 مرداد 1397 خبر آنلاین 10 مرداد 1397 خبر آنلاین 11 مرداد 1397 خبر آنلاین 12 مرداد 1397 خبر آنلاین 13 مرداد 1397 خبر آنلاین 14 مرداد 1397 خبر آنلاین 15 مرداد 1397 خبر آنلاین 16 مرداد 1397 خبر آنلاین 17 مرداد 1397 خبر آنلاین 18 مرداد 1397 خبر آنلاین 19 مرداد 1397 خبر آنلاین 20 مرداد 1397 خبر آنلاین 21 مرداد 1397 خبر آنلاین 22 مرداد 1397 خبر آنلاین 23 مرداد 1397 خبر آنلاین 24 مرداد 1397 خبر آنلاین 25 مرداد 1397 خبر آنلاین 26 مرداد 1397 خبر آنلاین 27 مرداد 1397 خبر آنلاین 28 مرداد 1397 خبر آنلاین 29 مرداد 1397 خبر آنلاین 30 مرداد 1397 خبر آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۰:۴۰    
واکنش ساشا سبحانی به اعلام برائت پدرش را در ویدئوی زیر می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۴    
ایرنانوشت: دکتر ابوالفضل آفریده مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد که اکنون بیش از 2 میلیون و 500 هزار بیمه شده از خدمات درمانی این مدیریت استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۶:۰۷    
مراسم خاک سپاری سهراب بوقی قدیمی ترین لیدر استقلال امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۰:۱۹    
تسنیم نوشت: از زمان انتخاب محمد بن سلمان به سمت ولیعهد عربستان، به بهانه اصلاحات اجتماعی و اقتصادی ده ها تن از تجار، فعالان، دانشگاهیان، و مبلغان بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۱:۰۰    
ایرنا نوشت: وزارت دفاع روسیه در جمع بندی عملیات نظامی این کشور در سوریه اعلام کرد که 86 هزار تروریست در جریان عملیات های ضدتروریستی مسکو در سوریه کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۰:۳۰    
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری روسیه نسبت به گسترش ناتو و نزدیکی این سازمان به کشورش هشدار داد و گفت که ما مجبوریم به استقرار زیرساخت های ناتو در نزدیکی مرزهای خود پاسخ دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۰:۳۰    
تسنیم نوشت: ساعت 1 و 30 دقیقه بامداد روز چهارشنبه ماجرای جنایی وحشتناکی در یک منزل مسکونی واقع در خیابان ایثارگران مشهد به قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۰۰:۱۸    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: علی رغم ادعای آزادی بیان در انگلیس، انتقاد جرمی کوربین، رئیس حزب کارگر این کشور از رژیم صهیونیستی موجب به راه افتادن هیاهوی گسترده رسانه ای علیه وی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۸    
ایرنا نوشت: ' رمضان قدیروف' رئیس جمهوری چچن گفت که در دیدار با 'سلمان بن عبدالعزیز' پادشاه عربستان، پیام شفاهی 'ولادیمیر پوتین' رئیس جمهوری روسیه را به وی تقدیم کرده است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۸    
سالیان طولانی است که سیاست گذاران با هدف حمایت از صنعت خودروسازی، نسبت به وضع قوانینی اقدام کرده و واردات خودرو را در برخی سال ها ممنوع و در برخی دوره ها با دیوار بلند تعرفه ای مجاز کرده اند اما ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۸    
فارس نوشت: یک منبع اروپایی از بررسی احتمالی ایجاد شبکه ای مشابه سوئیفت برای تعاملات تجاری با ایران در راستای حفظ برجام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۸    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یک جوان اهل افغانستان که جان خود را در کشورش برای خدمت به ارتش انگلیس به خطر انداخت، اکنون به گفته خودش، احساس می کند که به او خیانت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۸    
سرمربی استقلال می گوید تیمش عملکرد خوبی برابر فولاد ارائه کرده ولی در زدن ضربه نهایی دقت کافی را نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۰    
استقلال در هفته پنجم لیگ برتر مقابل فولاد با تساوی بدون گل متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۰    
کاوه رضایی مهاجم تیم شارلوا به بروژ پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰    
پس از اتفاقات شب گذشته در تیم ملی و اخراج اسدی از اردو، موبایل ملی پوشان توسط کادر فنی جمع شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰    
دو دهه قبل بوفون جوان در پارما با لیلیان تورام همبازی بود و مقابل ژرژ وه آ در میلان رقابت می کرد، حالا اما آن دونفر بازنشسته شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰    
آقای حیدرعلی عابدی نماینده ٔ مردم اصفهان در مجلس، به مناسبت عید قربان، شکایت از یک فعال محیط زیست را که در موضوع انتقال آب منتقد سرسخت او و دیگر نمایندگان اصفهان بود، پس گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰    
بزرگمهر حسین پور با انتشار این کارتون در اینستاگرامش نوشت: اگر زیاد نگاه می کنی... زیاد نگاه کردنت را ...اگر زیاد می خوری، زیاد خوردنت را قربانی کن! اگر غلط زیادی می کنی.. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰    
درباره آقازاده ها و ژن خوبا و عروس سفیرا و همه اونایی که ایران ارث پدرشون یا پدر شوهرشونه... شهاب جعفرنژاد با انتشار این متن، کارتون زیر را در اینستاگرامش منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰    
مدافع استقلال پیش از شروع بازی تیمش مقابل فولاد با استقبال گرم هواداران این تیم روبه رو شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰    
ملی پوش ایرانی باشگاه اوسترشوندس طبق ادعای رسانه ای سوئدی فردا (پنجشنبه) برای عقد قرارداد با یک تیم فرانسوی عازم این کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۹    
کارناوال دف نوازی (31 مرداد ماه) به مناسبت عید قربان و در حاشیه جشنواره بین المللی دف نوای رحمت با حضور دف نوازان مطرح کشور در میدان آزادی سنندج برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۲    
مهر به نقل از رویترز گزارش داد: قیمت نفت با 2 درصد جهش به بالای 74 دلار رسیدبا افت ذخایر نفت خام آمریکا و تداوم نگرانی ها در مورد چشم انداز صادرات نفت ایران تحت فشار تحریم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۲    
چه کسانی پشت تجمع جنجالی در قم بودند؟ چه کسانی مرگ رئیس حمهور را می خواهند؟ بازخوانی معمای فیضیه را در کلیپ زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۲    
سرمربی پرسپولیس می گوید بازی سختی مقابل صنعت نفت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۹:۱۵    
نوید محمدزاده با انتشار تصویری از سهراب بوقی، بوقچی سرشناس باشگاه فوتبال استقلال که به تازگی دارفانی را وداع گفت در اینستاگرام، با او خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۸:۴۱    
عروسی سنتی در شهرستان کلات استان خراسان رضوی با تأکید بر پیشینه تاریخی و حضور مردم با لباس های محلی برگزار می شود که شامل اجرای موسیقی محلی، رقص محلی و حنابندان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۸:۴۱    
پرویز پرستویی از فرانک پورآذر قدردانی کرد و ضمن خسته نباشید به این ورزشکار، از او درخواست کرد که ناراحت نباشد زیرا که ارزش بغض و قطره های اشک او بیشتر از مدال طلا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۴    
جواد نکونام سرمربی نساجی معتقد است حداقل 6 امتیاز را به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۸    
11 مرد اصلی آبی های پایتخت برابر شاگردان پورموسوی در هفته پنجم لیگ برتر مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۶    
مهر نوشت: مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: نگران تأمین آب آشامیدنی تا پایان آذر هستیم و باید همه در این زمینه حساسیت ویژه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۳    
پایتون به عنوان محبوب ترین زبان برنامه نویسی دنیا در میان توسعه دهندگان نرم افزاری به زودی جای سی پلاس پلاس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۳    
نماینده وزن 87 کیلوگرم ایران دومین و آخرین مدال طلای کشتی فرنگی ایران در بازی های اسیایی 2018 را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۲    
جماران نوشت: یک استاد برجسته حوزه گفت: شنیده ام در مدرسه فیضیه گفته اند استخر فرح در انتظارت . هر کاری می خواهید انجام دهید ولی وقتی عمامه سر گذاشتید و این حرف ها را زدید، توهین است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۸    
ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه انگلیس روز سه شنبه در سفر خود به واشنگتن از توافق هسته ای با ایران حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۲    
فرزاد فرزین در گفتگویی با تی وی پلاس و در پاسخ به انتقاد برخی به افتتاح رستورانش گفت: حلال تر از پول خوانندگی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۲    
ایسنا نوشت: نماینده و عضو فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان فاش کرد، رئیس جمهوری سوریه پیشنهاد عربستان برای بازسازی این کشور در مقابل قطع روابطش با حزب الله و ایران را نپذیرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۶    
ایسنا نوشت: سخنگوی کرملین اعلام کرد: با اظهارات جان بولتون مبنی بر اینکه روسیه در باتلاق سوریه گیر افتاده است، موافق نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۶    
ایسنا نوشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت سی و یکم مردادماه "روز صنعت دفاعی" ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۲    
برنامه فوتبال 120 فعلا از تلویزیون پخش نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۲    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: واکس مشکی مایع 80 میلی لیتری ساتل با مبلغ 3 هزار و 410 تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۸    
مهاجم ایرانی تیم شارلوا احتمالا به زودی این تیم را ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۲    
مدیر تیم فوتبال امید ایران گفت: منطق حکم می کرد به عنوان تیم دوم گروه بالا بیاییم اما محاسبات اشتباه از آب در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۶    
تیم ملی والیبال ایران بازی های آسیایی اندونزی را با پیروزی آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۳    
ایرنا نوشت: علی سلیمانی بازیگر به وقت خماری که این روزها با فیلم سینمایی تنگه ابوقریب بر پرده سینماها حضور دارد، بازی در این اثر سینمایی را امتیاز ویژه کارنامه هنری خود قلمداد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۳    
ایسنا نوشت: چند روز پس از شوک قیمتی به وجود آمده در بازار پروازهای داخلی حال به نظر می رسد گرانی ها کار خود را کرده و دیگر شانس پر شدن کامل یک پرواز در روزهای عادی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۶    
سهراب بوقی،بوقچی سرشناس استقلالی ها از دنیا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۶    
میرهاشم حسینی با شکست حریف چینی در مبارزه فینال،به مدال طلای بازی های آسیایی دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۸    
پوران درخشنده این روزها در حال نگارش فیلمنامه یک سریال برای تلویزیون است و در صدد است تا فیلم سینمایی هیس پسرها گریه نمی کنند را هم به سرانجام برساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۸    
فارس نوشت: نشریه نیوزویک در گزارشی درباره گناهکار شناخته شدن رئیس سابق ستاد انتخاباتی رئیس جمهور این کشور و اعتراف به گناه وکیل سابق دونالد ترامپ، از قوت گرفتن احتمال استیضاح او خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۸    
کاربران خبرآنلاین درباره آزادسازی قیمت خودرو معتقدند نمی شود قیمت ها برای تولیدکنندگان داخلی آزاد باشد، ولی انحصار و رانت ممنوعیت و محدودیت واردات خودرو وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۴    
مراسم حج سالمندان صبح امروز چهارشنبه، 31 مرداد، به صورت نمادین در آسایشگاه کهریزک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۴    
حمید استیلی مدیر تیم ملی امید به حدی از محمدامین اسدی ناراحت بود که به بازیکنان تیم اعلام کرد هر کسی برای وساطت بیاید، خودش هم باید به تهران برگردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۰    
اعتمادآنلاین نوشت: یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: تجمع طلاب سازمان دهی شده بود و عده ای خواستند از این طریق بخشی از حوزه و روحانیت را به مقابله با دولت و نفی مذاکره بکشانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۷    
تسنیم نوشت: مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا مدعی است که تحریم های ایالات متحده علیه ایران تاثیری فراتر از انتظارات داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۴    
سایت باشگاه استقلال نوشت: با پیگیری مدیران استقلال پدر مرحوم ورمزیار تماشاگر دیدار روز جمعه آبی پوشان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۴    
ایسنا نوشت: رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با مشکوک دانستن اتفاقات تجمع قم و تاکید بر لزوم بررسی آن توسط مراجع ذی ربط گفت که این اتفاقات خلاف امنیت ملی است و خوراک تبلیغاتی علیه نظام را برای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۷    
محمدامین اسدی دیگر جایی در تیم امید ایران ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۴    
ایسنا نوشت: امروز آژانس فضایی اروپا با انتشار تصویری در شبکه اجتماعی خود، عید قربان را به تمام مسلمانان جهان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۴    
ایسنا نوشت: ترکیه با بیش از 8 میلیارد دلار کمک به کشورهای فقیر در صدر کشورهای کمک کننده سال 2017 قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۳    
سیدمحمود رضوی تهیه کننده سینما که آثاری چون لاتاری را در کارنامه دارد، به حرف های جنجالی فرزند سفیر پیشین ایران در ونزوئلا به تندی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۴۷    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: طبق گزارش جدید محققان، سیگارهای الکترونیکی موجب تولید مواد شیمیایی می شوند که به سلامت بدن آسیب می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۴۳    
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی از بهره برداری و کلنگ زنی یکصد پروژه برق رسانی در سراسر استان با اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال همزمان با ایام هفته دولت خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۹    
ایسنا نوشت: در هفته های گذشته قیمت اوراق تسهیلات مسکن روی خط تقریبا ثابتی حرکت کرده اما قیمت مسکن با رشد چشم گیری مواجه شده که این موضوع صاحب خانه شدن را برای افرادی که در سطح پایین جامعه قرار دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۵    
آهنگ جدید سامی یوسف برای عید قربان را بشنوید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۵    
مهر نوشت: اسامی امضاکنندگان طرح ممنوعیت واگذاری سکه بهار آزادی به متقاضیان در مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۲    
ایرنا نوشت: معاون امور مجلس ریاست جمهوری گفت که درآمد نفت و صادرات غیرنفتی ایران پایدار و باثبات است و علاوه بر ذخیره های خوبی که داریم در تامین کالاهای اساسی با هیچ مشکلی مواجه نیستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۰    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فوق تخصص غدد کودکان درباره روند رشد قدی کودکان و راهکار های موثر برای تسریع این فرآیند توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۳    
ایسنا نوشت: نماینده مجری طرح مسابقه برنده باش ، درباره ی اشکالات فنی این مسابقه تلویزیونی که از هفته گذشته برای شرکت کنندگان ایجاد شده است، با اعلام برطرف کردن برخی از این اشکالات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۰    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سر بچه ای 6 ساله بر اثر بیماری عجیبی از لحاظ ظاهری شباهت بسیاری به مردان سالخورده پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۵    
سیناپرس نوشت: در این گزارش تصویری می توانید با پنج پدیده صوتی آشنا شوید که دانشمندان هنوز موفق به ارائه توضیح علمی دقیقی درباره آن نشده اند و در حقیقت پنج معمای بزرگ علمی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۳    
ایسنا نوشت: کشورهای آمریکا، فرانسه و انگلیس با تکرار ادعاهای سابق علیه دولت سوریه، تهدید کردند در صورت استفاده دمشق از سلاح شیمیایی در هر حمله ای به ادلب پاسخ کوبنده ای به این حمله می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۷    
ایسنا نوشت: به تازگی شرکت کره ای سامسونگ در واکنش به اخبار و گزارش های منتشر شده در فضای مجازی، شایعه ورود به صنعت خودروسازی را رد و تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۲    
آل پاچینو بازیگر بزرگ تاریخ سینما در فیلم بی خوابی ساخته کریستوفر نولان بازی کرده است. در این تصویر که از پشت صحنه بی خوابی گرفته شده است، آن ها را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۴    
کاپادوکیا منطقه وسیعی در قلب ترکیه و در جنوب شرقی آنکارا می باشد که بخاطر ویژگی جغرافیایی منحصر بفردش که دودکش پریان نامیده می شود، شکل صخره ها و غارهای بیشماری که دارد معروف است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۴    
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارائه طرحی به دنبال آن هستند تا شفافیت را در پارلمان ایران هم ساری و جاری کنند اما آیا این تغییر صورت می گیرد؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۴    
اعتمادآنلاین نوشت: فرزند ارشد مهدی کروبی گفت: گشایش جدیدی در وضعیت محصوران را احساس نکردم فقط بعد از اینکه حاج آقا برای آخرین بار برای جراحی قلب به بیمارستان برده شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۳    
ایسنا نوشت: شورای عالی استان ها در چهار دوره پیشین نه تنها جای ثابتی برای اجلاس های عمومی خود نداشت؛ بلکه دبیرخانه این شورا نیز به عنوان دومین پارلمان کشور و بالاترین مرجع شورایی کشور در طبقه ای از ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۳    
تسنیم نوشت: معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا در یادداشتی به تشریح راه های مختلف شناسایی افرادی که با عنوان جعلی مامور نظامی و انتظامی، اقدام به فریب و سرقت از شهروندان می کنند، پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۹    
باشگاه تراکتورسازی حاضر شده رقمی نزدیک به 7 میلیارد به رضائیان بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۲    
با توجه به تعطیلی سه روزه آخر هفته، ترافیک در جاده کرج - چالوس و آزادراه های استان البرز سنگین است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۲    
ایسنا نوشت: بانک مرکزی چین در گزارشی اعلام کرد علی رغم کاهش ارزش یوان در ماه های اخیر، استفاده از یوان در مبادلات جهانی نه تنها کاهشی نداشته، بلکه افزایش محسوسی هم داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۰    
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت که قوانین جدید این اجازه را می دهد تماشاگرنماها پس از شناسایی، سال ها از حضور در ورزشگاه محروم شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۰    
نخستین عکس از مهران مدیری و محمدرضا گلزار در فیلم سینمایی رحمان 1400 رونمایی شد. این فیلم به کارگردانی منوچهر هادی در تهران در حال ساخت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۷    
ایسنا نوشت:منابع سیاسی در تل آویو اعلام کردند که رژیم صهیونیستی به دنبال بهره برداری از بحران وخیم میان آمریکا و ترکیه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۳    
ایسنا نوشت: آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که هیچ نشانه ای از توقف برنامه های اتمی کره شمالی وجود ندارد و این تردید وجود دارد که این کشور اصلا تمایلی به خلع سلاح اتمی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۱    
ایسنا نوشت: مشاور امنیت ملی آمریکا در طول بازدید خود از اراضی اشغالی اعلام کرد که ایران یکی از دلایل حضور نیروهای آمریکایی در سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۱    
یکی از ملی پوش های ژیمناستیک ایران در آستانه مسابقات آسیب دید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۴    
ایسنا نوشت: در کشورهای در حال توسعه، برخی شرکت ها به صورت غیرقانونی آنتی بیوتیک های تقلبی تولید می کنند و متأسفانه همین کشورها نیز فاقد تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز برای شناسایی این آنتی بیوتیک های ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۰    
صفحه رسمی سردار سلیمانی در واکنش به تهدید اخیر منافقین برای ترور ایشان، با انتشار کلیپی نوشت: شما آمریکایی ها همه ی امیدتان به این زن ولگرد (مریم رجوی) است؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۰    
ایسنا به نقل از رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی گزارش داد: اعلام صورت گرفته مبنی بر تخصیص ارز دولتی 4200 تومانی به صنعت قطعه سازی برای واردات مواد اولیه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۴    
ایسنا نوشت: شهید غلامعلی رجبی در فواصل بین عملیات ها چون شغلش معلمی بود خودش را به میدان تعلیم و تربیت می رساند و خدا خیلی دوستش داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۴    
مجتمع آموزشی غیردولتی معلم نمونه شهر خرم آباد با کسب موفقیتهای متعدد آموزشی در سطح استان برابر مستندات ، یکی از موفق ترین واحدهای آموزشی در تربیت دانش آموزان ممتاز لرستان می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۰    
ایسنا نوشت: رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: با خروج یکجانبه آمریکا از برجام انگلیس جایگزین آمریکا در کارگروه بهسازی نیروگاه آب سنگین اراک شد که پیش از این با حضور ایران، آمریکا و چین تشکیل شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۰    
باشگاه خبرنگاران جوان : عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی گفت: این نگاه که وزیر اقتصاد قربانی رئیس جمهور می شود درست نیست شاید این تحلیل درباره ربیعی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۷    
حمید استیلی و زلاتکو کرانچار در اقدامی قابل تحسین ، با یک تخلف انضباطی بزرگ برخورد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۰    
تسنیم نوشت: رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: 75 درصد ساخت هواپیمای کوثر در بخش خصوصی انجام می شود و وزارت دفاع صرفاً آن را مدیریت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۰    
میزان دیتای خصوصی ارسال شده از روی گوشی های اندرویدی به سرورهای گوگل 10 برابر بیشتر از ارسال همان داده از آیفون به سرورهای اپل است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۰    
ایلنا نوشت: محمد جوادی از تجدید چاپ داستان های ماشین تحریر در نشر افق خبر داد. داستان های ماشین تحریر اثر تام هنکس هنرپیشه مطرح و برنده جایزه اسکار است.
  • ۱