دوشنبه ۰۴ شهریورساعت ۱۵:۲۹Aug 2019 26

خبرهای مشرق نیوز 31 تیر 1398 - mashreghnews.ir

 
مشرق نیوز 29 اسفند 1393 مشرق نیوز 29 اسفند 1394 مشرق نیوز 17 اسفند 1395 مشرق نیوز 29 اسفند 1396 مشرق نیوز 29 اسفند 1397 مشرق نیوز 31 فروردین 1398 مشرق نیوز 31 اردیبهشت 1398 مشرق نیوز 31 خرداد 1398 مشرق نیوز 1 تیر 1398 مشرق نیوز 2 تیر 1398 مشرق نیوز 3 تیر 1398 مشرق نیوز 4 تیر 1398 مشرق نیوز 5 تیر 1398 مشرق نیوز 6 تیر 1398 مشرق نیوز 7 تیر 1398 مشرق نیوز 8 تیر 1398 مشرق نیوز 9 تیر 1398 مشرق نیوز 10 تیر 1398 مشرق نیوز 11 تیر 1398 مشرق نیوز 12 تیر 1398 مشرق نیوز 13 تیر 1398 مشرق نیوز 14 تیر 1398 مشرق نیوز 15 تیر 1398 مشرق نیوز 16 تیر 1398 مشرق نیوز 17 تیر 1398 مشرق نیوز 18 تیر 1398 مشرق نیوز 19 تیر 1398 مشرق نیوز 20 تیر 1398 مشرق نیوز 21 تیر 1398 مشرق نیوز 22 تیر 1398 مشرق نیوز 23 تیر 1398 مشرق نیوز 24 تیر 1398 مشرق نیوز 25 تیر 1398 مشرق نیوز 26 تیر 1398 مشرق نیوز 27 تیر 1398 مشرق نیوز 28 تیر 1398 مشرق نیوز 29 تیر 1398 مشرق نیوز 30 تیر 1398 مشرق نیوز 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۶    
دولت هند اعلام کرد که مقامات ایرانی 9 خدمه نفتکش پانامایی که به جرم قاچاق سوخت توقیف شده بود را آزاد کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۹    
تازه ترین رده بندی تیم های ملی فوتبال از سوی فدراسیون جهانی فوتبال اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۶    
آخرین فراز سخن آقا هم نوید به جوشش دوباره ی کشور از درون به برکت دل بریدن از بیگانگان است و این بشارت که به لطف الهی ادامه ی این روند، کشور را به استغنای واقعی از بیگانه خواهد رساند؛ بمنّه و فضله.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۱:۵۳    
وزیر امورخارجه جدید انگلیس در اولین اظهار نظر خود، تحولات اخیر در روابط ایران و انگلیس را بسیار حساس خواند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۱    
دالتون سفیر سابق انگلیس در گفتگو با بی بی سی: موضع ایران کاملا مشخص است و لندن به خوبی این موضع را متوجه شده؛ نفت ایران اگر صادر نشود، ایران نمیگذارد نفت دیگر کشورها به راحتی از تنگه هرمز عبور کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۹    
کلاس های مربیگری در 4 استان کشور برگزار می شود که افراد حاضر در این کلاس ها به دریافت پول از آن ها اعتراض دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۷    
تلافی تحقیرآمیز ایران علیه رژیم انگلیس، همچنان در صدر خبرها و تحلیل های رسانه های بین المللی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۹    
گوشت مرغ یکی از مواد غذایی اصلی سبد خانوار ایرانی است. این محصول غذایی در سال های گذشته و بنا به دلایل مختلف شاهد افزایش قیمت شدیدی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۶    
کارشناس شبکه بی بی سی: اقتدار یعنی؛ ایران در چندثانیه، معادل بودجه 10 ساله بی بی سی را در هوا دود کرد!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۵    
قائم مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره نحوه تعیین حقوق بازنشستگی توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۲    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: موضوع درمان همواره از اولویت های اصلی بنیاد است و خدمات شایسته ای که در حوزه بهداشت و درمان به ایثارگران عزیز ارائه می شود، باعث افتخار است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۱    
افشای فیلم و تصاویر دونالد ترامپ در کنار اپستین از جمله موارد جنجالی پرونده این قاچاقچی میلیاردر آمریکایی است.رفاقتی که حاشیه های بسیاری را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۰    
ارتش رژیم صهیونیستی پس از بیرون کردن فلسطینی ها از منازل خود، از روزگذشته (دوشنبه) دست به تخریب صد دستگاه خانه در منطقه وادی الحمص در جنوب شرق قدس اشغالی زده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۷    
گروه جهادی راهیان شهادت از داوطلبان جهادی برای شرکت در اردوی جهادی تابستان 98 ثبت نام می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۹    
فرانسه موفق شد پس از 50 سال یک فروند زیردریایی خود را که به دلایل نامعلومی در آب های دریای مدیترانه ناپدید شده بود امروز – بیست و دوم ژوئیه 2019 - پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۵    
هند پس از تلاش های بسیار در دومین تلاش خود موفق به پرتاب کاوشگر تحقیقاتی "چاندرایان2"(Chandrayaan2) شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱    
ربیعی: ادعای ترامپ درباره زدن پهپاد ایرانی توسط آمریکا، من را یاد فیلم "قیصر" مسعود کیمیایی انداخت!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۳    
حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور: افراد ناصالح و ناسالم اعم از قاضی و کارمند جایی در دستگاه قضا ندارند و باید بروند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۴    
منابع خبری گزارش دادند که یک شاهزاده سعودی به دلیل قاچاق مواد مخدر بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۴    
عضو تیم ملی وزنه برداری معولان گفت: دو مدال طلای جهانی و دو مدال نقره آسیایی دارم، اما برای گذران معیشتم مجبور به مسافرکِشی هستم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۹    
فرامرز قریبیان بازیگر برجسته سینما، تئاتر و تلویزیون به عنوان اولین بازیگر فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۷:۱۸    
لیگ سطح اول اسپانیا صاحب یک رکورد جالب شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۵:۳۰    
بسیاری از بیماران با مشکل نبود برخی داروها در داروخانه ها مواجه شده اند و علت آن، مشکل در چرخه توزیع و احتکار دارو ها برای بالا بردن قیمت است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۱:۰۹    
مربی پرسپولیس گفت: پیشنهاد می کنم دو کارشناس به محل اردوی پرسپولیس در ترکیه بروند اگر مناسب نبود در اختیار باشگاه خواهم بود تا از جریمه تا اخراج را در قبال من انجام دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۱:۰۰    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان اقدام اخیر آرژانتین در توصیف این جنبش مقاومت ضد اشغالگری به عنوان یک سازمان تروریستی، آن را نتیجه فشارهای آمریکا بر این کشور دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۰:۵۲    
امروز به جز غرب زده ها و مرعوبین داخلی تقریباً تمام تحلیل گران داخلی و بین المللی متفقاً اقدام ایران را نشانه هوشمندی و اقتدار ایران می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۰:۴۷    
رئیس کمیته راهبردی اصلاح طلبان:به خاطر نداشتن نامزد، از روحانی حمایت کردیم. سران جبهه اصلاحات نباید پاسخگوی عملکرد نمایندگان مجلس و اعضای شواری شهر که در لیست اصلاح طلبان بودند، باشند!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۰:۳۷    
رئیس جمهور به طرح مسکن قسطی کارمندان اشاره کرد که بر اساس آن، کارمندان پنج سال بخشی از حقوق خود را پرداخت و سپس دو سال صبر می کنند تا خانه ای که توافق شده ساخته شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۰:۳۰    
همکار نشریات زنجیره ای در رسانه های بیگانه اذعان کرد: انتظار عمل به تعهدات برجامی از اروپا بی فایده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۰:۱۳    
مردم دنیا به دروغ های ترامپ عادت کرده اند و اگر از او یک حرف راست بشنوند از تعجب شاخ در می آورند!
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۰:۱۲    
وزیر کشور گفت: مقرر شده بود وزارت امور اقتصاد و دارایی دستورالعملی تهیه کند تا متناسب با آن دستورالعمل، مجوز فعالیت داده شود و تا زمانی که آن دستورالعمل تهیه نشده، از نظر ما غیرقانونی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۰:۱۰    
چرا باید اعتبار خود را به توافق پایمال توسط قدرت های بدعهد غربی گره زد و قاطعیت به خرج نداد؟ اصلاح مسیر و جبران مافات، عین شجاعت و حرّیت است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۰    
رئیس جمهور گفت: خوشبختانه در سال های اخیر شاهد برداشته شدن گام های تأثیرگذار در گسترش روزافزون مناسبات همه جانبه تهران – بغداد هستیم و مطمئناً این روند ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۴۰    
به گزارش مشرق، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی در اینستاگرام خود درباره مذاکرات با معاون نخست وزیر و وزیر دارایی عراق تاکید کرد که هدفگذاری حجم تجارت 20 میلیارد دلاری با گسترش روابط ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۳    
استاندار تهران سهم حوزه صنعت در تخصیص بودجه را 6/4 درصد عنوان کرد و گفت: تهران از استان های کم برخوردار در کشور بوده و 20 درصد صنعت کشور در این استان قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۲:۴۶    
ابتدا باید بدانید چه خدماتی توسط یک شرکت تخصصی طراحی سایت ارایه می شود که می می تواند بیشترین تاثیر را در کسب و کار شما داشته باشد .
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۵    
سرمربی تیم فوتبال تراکتور، گزارشی از عملکرد تیمش در اردوی 14 روزه ارزروم ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۱    
رئیس جمهور آمریکا که پس از ناکام ماندن سیاست موسوم به فشار حداکثری علیه ایران در کشورش مورد انتقاد محافل سیاسی قرار گرفته دوشنبه گفت اینکه بخواهد با ایران توافق کند دارد برای او دشوارتر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۱    
آژانس بین المللی انرژی اتمی بعد از فوت مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد معاون او سرپرستی این نهاد بین المللی را به عهده خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۵    
اتحادیه اروپا روز دوشنبه با غیرقانونی خواندن سیاست شهرک سازی صهیونیست ها، از تل اویو خواست تخریب منازل فلسطینیان را هرچه زودتر متوقف کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۵    
وزیر امور خارجه انگلیس با قرائت بیانیه دولت این کشور درباره واکنش انگلیس درباره اقدام ایران در توقیف نفتکش انگلیسی در خلیج فارس گفت که از تهران می خواهیم که فورا نفتکش انگلیس و خدمه آن را آزاد کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۲    
هویت ملی ایرانی هویتی نیست که به اصل و نسب بنازد. هویتی بناشده بر پایه مناسبات جاهلیت و خون و نژاد و جعلیات آریایی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۱    
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:چرا وزارت ورزش روی بازیکنان خارجی که به ایران می آیند نظارت نمی کند؟ چگونه این همه بازیکن می آیند کسی به نحوه ورود و خروج آنها دقت نمی کند؟
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۴    
مقامات محلی در استان الانبار از خروج ناگهانی نیروهای آمریکایی از پایگاه الرطبه در نزدیکی مرز سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۴    
رئیس جمهوری آمریکا بازهم نمایندگان زن کنگره را آماج حملات خود قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۶    
آمریکا یک شرکت چینی را در ارتباط با واردات نفت از ایران تحریم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۹    
وزیر امور جمهوری اسلامی ایران که در نیکاراگوا حضور دارد صبح دوشنبه (به وقت محلی) با آقای گوستاوو پورراس کورتس رئیس مجلس ملی این کشور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۴    
مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در خصوص حادثه قطار اندیمشک گفت: در ایستگاه بالارود شهرستان اندیمشک یک قطار از ریل خارج شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۹    
در جریان یورش نیروهای پلیس نیجریه به طرفداران شیخ ابراهیم زکزاکی دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه (IMN) در شهر ابوجا پایتخت این کشور 6 نفر شهید شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵    
مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل در دیدار سفیر جدید چین در ایران بر ضرورت تلاش ها برای تحکیم و توسعه هر چه بیشتر روابط ایران و چین تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۹    
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در دیدار نایب رئیس دفتر سیاسی حماس بر ضرورت تشکیل ائتلافی از کشورهای اسلامی برای اتخاذ موضع واحد در مقابله با معامله قرن و حمایت از آزادی فلسطین تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۱    
انتشار گزارش های جدید از نحوه اطلاع رسانی زمان مرگ مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی، سوالات جدیدی را درباره علت درگذشت آمانو ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۸    
سخنگوی آتش نشانی تهران از مرگ سه مرد جوان داخل چاهی به عمق 15 متر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۴    
تیم فوتبال سپاهان در دیداری تدارکاتی مقابل تیمی از ترکیه به برتری دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۱    
مجتبی صفایی سخنگوی اتاق اصناف گفت: هیچ مصوبه ای برای افزایش قیمت نان نداشته ایم. مردم در صورت مشاهده تخلف در قیمت نان با شماره 124 تماس بگیرند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۶    
تهران امروز میزبان نخست وزیر عراق برای دومین بار پس از حدود چهار ماه از سفر قبلی اوست و شنبه پنجم مرداد نیز وزیر خارجه عمان بعد از سفر چند ساعته اش در 30 اردیبهشت ماه، بار دیگر مهمان ظریف خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۴    
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: آمانو از همان ابتدا، حامی سرسخت برجام بود و ما انتظار داریم که جانشین ایشان نیز همین مسیر را دنبال کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۱    
داماد و مشاور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، ادعاهایی درباره ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۷    
عبدالمهدی وارد تهران شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۴    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به منتقدان فیلم گاندو، گفت: افرادی که طعم آدامس رئیس جمهور را می دانند گویا از پخش این فیلم ها نگران شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰    
یک کاروان کمک های تسلیحاتی و لجستیکی آمریکا اواخر هفته گذشته از عراق وارد سوریه شده تا آن را به دست نیروهای کُرد برساند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۷    
سخنگوی وزارت خارجه ایران اعلام کرد که نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام ششم مرداد ماه در سطح معاونان و مدیران کل در وین برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۵    
وزیر خارجه آلمان ضمن رد رویکرد ضد ایرانی دونالد ترامپ اظهار داشت که کشورش در پی تنش زدایی در تنگه هرمز از طریق دیپلماسی است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۶    
عزیزالله محمدی، رئیس اتحادیه باشگاه های فوتبال گفت که تورنمنت چهارجانبه جام شهدا قطعاً برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۴    
سخنگوی قوه قضاییه: به زودی حکم اعدام جاسوسانی که به وطن خود خیانت کردند، اجرا می شود .
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۲    
رئیس جمهور آمریکا در واکنش به بازداشت تعدادی از جاسوس های این کشور توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، همانطور که انتظار می رفت، این شکست را انکار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۸    
دفتر رسانه ای عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق اعلام کرد که عبدالمهدی تلفنی با پنی موردانت وزیر دفاع انگلیس گفتگو کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۷    
هافبک کنار گذاشته شده از لیست پرسپولیس، با صحبت هایی سراسر طعنه خطاب به مدیران این باشگاه، ابراز امیدواری کرد کارش هر چه زودتر انجام شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۲    
سپاه پاسداران در نامه ای کتبی به مجلس شورای اسلامی اعلام کرد مستند دوتابعیتی ها که در صحن علنی مجلس پخش شد، محرمانه نبوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۱    
خبر ترور مدیرکل امور زندان های سیستان و بلوچستان تکذیب شد و وی در سلامت کامل به سر می برد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۶    
دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس هنوز حاضر نشده تا با خواسته مسئولان این باشگاه مبنی بر حذف یک بند از قراردادش موافقت کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۳    
به گزارش مشرق، یک فعال فضای مجازی در صفحه شخصی خود توییتر درباره اظهارات وزیر خارجه آمریکا نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۹    
دیشب در برنامه عصر جدید آریا عظیمی نژاد از هزینه ساخت قطعه موسیقی که برای امام رضا (ع) ساخته بود، به یکی از اعضای گروه ریکو که قدرت اجاره منزل نداشتند، هدیه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۸    
یکی از افسران صهیونیست به تشریح روزی پرداخت که هدار گولدن از نظامیان این رژیم در نوار غزه به اسارت حماس در آمد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۹    
پایگاه روسیاالیوم به نقل از آنچه منابع آگاه خوانده می گوید نخست وزیر عراق به ایران سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۸    
شرکت سایپا درباره تصاویر منتشرشده از خودروهای این خودروساز توضیحاتی ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۶    
رهبر معظم انقلاب در دیدار خود با ائمه جمعه در واکنش به توقیف کشتی ایرانی در تنگه جبل الطارق فرمودند: این اقدام انگلیس خبیث بی پاسخ نخواهد ماند. و در کمتر از یک هفته نفتکش انگلیس توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۶    
کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: برای برطرف کردن کم آبی بدن مخلوط آب خنک با کمی نمک، آب میوه های خنک و آبدار مثل هندوانه، طالبی و خیار و دوغ های کم نمک خنک مصرف شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۲    
اِل چاپو، رئیس بزرگترین کارتل مواد مخدر جهان که در دادگاه نیویورک به حبس ابد و پرداخت جریمه 12.6 میلیارد دلاری محکوم شد، بامداد جمعه با اسکورت نیروی ویژه پلیس و سوار بر بالگرد، راهی زندان کلرادو شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۰    
اعلام برنده شدن و یا وجه را به این حساب واریز کن و یا کپی برداری از کارت و کمک به انجمن های خاص و ... شیوهایی برای کلاهبرداری است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۲    
کمیته انضباطی آرای دوم خود را در خصوص اتفاقات دیدار جام حذفی سپاهان و پرسپولیس صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۵    
به اعتراف موافقان و مخالفان لوایح مرتبط با FATF، فضای حاکم بر مجمع تشخیص مصلحت نظام، مخالفت با این لوایح است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۱    
پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان در نامه ای به رئیس جمهور سوریه بر حمایت از بازگشت ثبات به این کشور و پایان جنگ تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۹    
تیم فوتبال پرسپولیس در صورت عدم برگزاری جام شهدا چهارشنبه هفته جاری در دیداری تدارکاتی به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۷    
مهاجم سوئدی به دلیل حرکت غیرورزشی در بازی برابر لس آنجلس اف سی در خطر محرومیت سنگینی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۶    
علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۶    
رئیس قوه قضاییه با اشاره به بررسی شخصی چند پرونده مربوط به تصرفات اراضی ملی و منابع طبیعی، رد پای صاحبان قدرت و ثروت در این پرونده ها را آشکار دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۳    
دو عضو ارشد آژانس اتمی که یکی اهل رومانی و دیگری اهل آرژانتین است، تلاش می کنند تا به عنوان مدیرکل بعدی این سازمان بین المللی انتخاب شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۲    
به گزارش مشرق، سید عطاءالله مهاجرانی وزیر دولت اصلاحات در صفحه شخصی خود درتوییتر تصویری از مجله اشترن را اشتراک گذاشت و نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۰    
علی خطیر از معاونت ورزشی باشگاه استقلال استعفا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۰    
کتاب مجموعه داستان کوتاه بازی عوض شده نوشته سجاد خالقی از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۹    
رسانه های خارجی از سفر وزیر خارجه عمان به ایران در روز شنبه خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۴    
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۳    
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷    
پس از ادعای روز گذشته در مورد معاوضه گرت بیل و نیمار، امروز جزئیات جدیدی از این جا به جایی بزرگ فاش شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۸    
ستاد فرماندهی مرکزی نیروهای آمریکایی، تصاویری از حضور نیروهای این کشور در پایگاه هوایی شاهزاده سلطان در شرق ریاض پخش کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۲    
مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال در لیگ نوزدهم برای تیم سایپا به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۹    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت اللّه خامنه ای جمله ای از بیانات رهبر انقلاب در جدید ترین پست خود درباره مهریه سنگین نوشت: ...