معرفی برترین های تیراندازی کشور در بخش دختران
سایر منابع:
سایر خبرها
تیم تپانچه دختران آذربایجان غربی به مقام سوم مسابقات المپیاد استعداد های برتر رسید
استعدادهای برتر کشور با حضور 283 ورزشکار دختر و پسر در اصفهان آغاز شده است خاطرنشان کرد: این مسابقات در رده سنی نوجوانان بوده که مسابقات بخش دختران در روز 19 شهریور برگزار و نتایج آن اعلام و تیم تیراندازی آذربایجان غربی در بخش تفنگ بادی بخش دختران مقام سوم و در بخش تیمی تپانچه دختران نیز مقام سوم کشوری را کسب کردند. وی یادآور شد: طی امروز تیم های تیراندازی آقایان پذیرش و فردا مسابقات ...
تهران قهرمان رقابت تیراندازی پسران استعدادهای برتر کشور شد
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این رقابت که در 2 بخش تپانچه و تفنگ به میزبانی اصفهان برگزار شد پس از تهران، تیم های البرز و بوشهر به مقام های دوم و سوم رسیدند و جام اخلاق نیز به خراسان شمالی اهدا شد. محل برگزاری رقابت سالن تیراندازی شهید خزایی فولاد مبارکه سپاهان و سالن تیراندازی شهید زرین اصفهان بود. نتایج انفرادی و تیمی هر بخش به شرح زیر است: تپانچه انفرادی: اول ...
دست تیراندازان قمی به مدال المپیاد استعدادهای برتر کشور نرسید
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ، چهارمین دوره مسابقات المپیاد استعداد های برتر تیراندازان پسر با حضور بیش از 144 تیرانداز از 27 استان در سالن تیراندازی شهید زرین اصفهان برگزار شد و در پایان امیر عرشیا وصالی تیرانداز نوجوانان قمی به فینال بخش تفنگ بادی راه یافت و در با رتبه ششمی در بخش انفرادی به کار خود پایان داد. همچنین تیم تپانچه قم با اختلاف 8 امتیاز از کسب مدال برنز این رقابت ها بازماند و جایگاه پنجم را کسب کرد و در بخش تیمی تفنگ بادی هم قم در رده پنجم این دوره از رقابت ها قرار گرفت. ...
دختران یزدی، قهرمان المپیاد استعداد های برتر هاکی چمنی کشور
به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز یزد ، در روز آخر این رقابت ها که به میزبانی تبریز در ورزشگاه اختصاصی هاکی شهید فرشباف برگزار شد تیم یزد با غلبه بر مرکزی در دیدار نهایی قهرمان شد. در دیدار رده بندی نیز قزوین با پیروزی1-0 مقابل قم در جایگاه سوم ایستاد و قم چهارم شد. تیم های کردستان، تهران، آذربایجان شرقی و همدان نیز به ترتیب در مکان های پنجم تا هشتم قرار گرفتند. ...
پایان مرحله نخست المپیاد استعدادهای برتر هندبال دختران
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون هندبال، سومین روز دور مقدماتی مسابقات چهارمین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور در بخش هندبال دختران پیگیری شد و تیم های راه یافته به مرحله دوم مشخص شد. نتایج مسابقات سومین روز از این قرار است: لرستان 4- سمنان 22 مازندران 9- اصفهان 26 یزد 30 - کهگیلویه و بویراحمد 8 مرکزی 5 –زنجان ...
پایان مسابقات هاکی المپیاد استعداد های برتر دختران در تبریز
در این رقابت ها 14 استان باهم رقابت کردند و در پایان تیم یزد قهرمان شد و تیم های اراک و قزوین هم به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان شرقی تبریز
درخشش تیم دختران پوریای ولی پیشوا در مسابقات کشوری اینلاین هاکی/فیلم
پیشوا (پانا) - دختران هاکی باز پبشوایی در مسابقات کشوری که به میزبانی هایپر اسکیت تهران در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با حضور تیم هایی از پیشوا، ورامین، شهرری، قم، تهران، قزوین، تبریز، همدان، اصفهان و یزد برگزار شده بود، توانستند مقام سوم را در رشته اینلاین هاکی کسب کنند. دانش آموز خبرنگاران : آنیسا شاه منصوری، نگار غالبی ...
دختران تکواندوکار قزوین در جایگاه سوم کشور قرار گرفتند
به گزارش خبرنگار تیتر قزوین، المپیاد استعدادهای برتر قهرمانی کشور نوجوانان دختر به میزبانی تبریز برگزار شد. تیم تکواندو استان قزوین هم با هدایت فاطمه صفرپور در این رقابت ها حضور داشت. در پایان این نسابقات مبینا کاظمی، زهرا اله وردی و سما جعفری موفق به مسب مدال نقره شدند، آیدا برزگری و حنانه حسنی هم مدال برنز را از آن خود کردند. تیم استان قزوین در نهایت در جایگاه سوم قرار گرفت، تهران و البرز هم در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند. انتهای پیام/ ...
نگین جنوب بندرعباس بر سکوی قهرمانی ایستاد
برگزار شد و تیم نگین جنوب بندرعباس با مربیگری فاطمه زارع زاده عنوان نخست را کسب کرد. علمدار نظام آباد حاجی آباد با مربیگری الهه صادقی نژاد دوم و تیم علم و ادب رودان با مربیگری اورینب سالاری در مکان سوم ایستاد. نائب رئیس بانوان هیئت فوتبال هرمزگان اظهارداشت: راحیل صادقی از حاجی آباد با 7 گل زده خانم گل، برترین بازیکن یکتا تهمایون از بندرعباس ، بهترین دروازبان ریحانه برتاشک از بندرعباس ...
موفقیت ورزشکاران بانوی رشته تیراندازی استان ایلام در مسابقات المپیاد استعداد های برتر
ورزشکاران ارزنده استان موفق به کسب مقام های دوم کسور شدند. در این مسابفات در رشته تفنگ مقام دوم انفرادی توسط فاطمه قمر و مقام دوم تیمی کشور رشته تفنگ با ترکیب تیم(فاطمه قمری، پارمیدا کلانتری، مهلانورمرادی) و کاپ دوم کشور در مجموع رشته تفنگ و تپانچه کسب شد. مر کز تربیت بدنی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام این موفیقت ها را به سرکار خانم صغری باقری مربی شایسته و بسیجی و ورزشکاران تبریک گفت. ...
از مدال آوران مسابقات جهانی و آسیایی تکواندو اصفهان تجلیل شد
استاندارد انفرادی، سید محمد عبداللهی مقام اول رقابت های کیوروگی تکواندو قهرمانی آسیا رده سنی نونهالان بیروت لبنان، هستی خلجی مقام اول رقابت های کیوروگی تکواندو قهرمانی آسیا رده سنی نونهالان بیروت لبنان، فاطمه سلمانی زاده و شیما نساجی مقام اول مقام تیمی پومسه، علیرضا زینی و عادل منصوری مقام سوم تیمی پومسه، علیرضا زینی مقام سوم بخش دو نفره استاندارد، یاسین اکبری مقام دوم بخش دو نفره ابداعی، محمد امین ...
توزیع 481 مدال در بازی های آسیایی هانگژو
به گزارش خبرگزاری فارس، بازی های آسیایی هانگژو از اول مهرماه با حضور بیش از 12 هزار ورزشکار در 40 رشته ورزشی برگزار خواهد شد. در نوزدهمین دوره بازی ها 481 مدال توزیع می شود که رشته دوومیدانی با 48 مدال بیشترین سهم را دارد. بعد از دوومیدانی، شنا با 41 مدال در رده دوم قرار دارد. در تیراندازی (تفنگ و تپانچه) نیز 24 مدال طلا توزیع می شود. در روز اول این مسابقات 31 ...
اعلام نتایج برگزیدگان مرحله استانی المپیاد رویش دختران در فارس
، حدیث غواصی از ناحیه یک شیراز مقام های اول و دوم و فاطمه اکبر زاده از داراب و شبنم مفتخر از ناحیه چهار شیراز هردو مقام های سوم مشترک این مسابقات را کسب کردند . در بین دانش آموزان مقطع ابتدایی نیز در گروه دختران، فاطمه علمداری از نورآباد، محدثه پارسایی از ناحیه یک شیراز ، مقام های اول و دوم و مینا قباد از ناحیه چهار شیراز ، و بهار قناعتیان از جهرم مقام سوم مشترک این مسابقات در رشته جنگا زا ...
جدول لیگ برتر پس از نقره داغ سپاهان/ پرسپولیس صدرنشین شد، استقلال دوم
شد تا بدین ترتیب صدر جدول رده بندی را از دست بدهد. بدین ترتیب سپاهانِ 12 امتیازی با 8 امتیاز به رده چهارم سقوط کرد و جای خود را به پرسپولیسِ 10 امتیازی داد. تیم فوتبال استقلال نیز که پیش از این با 9 امتیاز در رده سوم قرار داشت بعد از پرسپولیس در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت. جدول لیگ برتر بعد از کسر امتیاز از سپاهان به شکل زیر است: البته طبق اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی صادره صرفاً در خصوص جریمه تعیینی غیرقابل اجرا بوده و تماماً ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی نزد کمیته استیناف خواهد بود. انتهای پیام/ ...
نایب قهرمانی دختران قمی در المپیاد استعداد های برتر تیراندازی کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ، چهارمین دوره المیپاد استعداد های برتر کشور در رشته تیراندازی در حالی به میزبانی اصفهان به پایان رسید که دختران قمی توانستند در رقابت با 26 تیم دیگر از استان های مختلف جایگاه دومی بخش تیمی این رقابت ها را از آن خود کنند. تیم قم با ترکیب فاطمه السادات حسینی، فاطمه صفری و فاطمه صمدزاده به مصاف حریفان رفت و پس از کرمان در رده دوم ایستاد و مدال نقره را از آن خود کرد. جام اخلاق این رقابت ها هم از سوی کمیته مسابقات به تیم قم اهدا شد. ...
سهم پررنگ اصفهانی ها در تیم ملی فوتبال نونهالان دختر
به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان ، پس از برگزاری سه مرحله اردوی انتخابی، پروانه کران خسروی، سرمربی تیم ملی دختران زیر 14 سال اسامی یازیکنان دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد: سارا رهنما ، غزاله فخاری ، غزل انصاری ، نگار فریدونی ، آیلین دفاعی (اصفهان) عسل دهقانی نیا (اردبیل) آیتان بوداغی (بوشهر) دینا قربانی ، مرضیه بازیار ، فاطمه زنگاری، ویدا صفری، زهرا نصیری (فارس) الناز حسینی ...
گنبکی بر سکوی نخست مسابقات مینی فوتبال استان کرمان
، افزود: مسابقات کشوری مینی فوتبال در بخش آقایان در استان زنجان برگزار خواهد شد که امیدواریم تیم متحدان شمال شهرستان گنبکی نماینده خوب و مقتدری برای استان کرمان باشد. در مراسم اختتامییه این دوره از مسابقات با توجه به راهیابی تیم های روستایی به مرحله فینال و رده بندی و کسب عناوین اول تا سوم، وحید محمدی رئیس هیات روستایی، عشایری و بازی های بومی محلی استان کرمان نیز حضور داشت و از حضور ...
کسب مدال برنز توسط تیرانداز آذربایجان شرقی
چهارمین دوره مسابقات تیراندازی استعداد های برتر در شهر اصفهان برگزارشد و از تیم آذربایجان شرقی، مبینا پرواس در رشته تپانچه بادی در رده سوم مسابقات استعداد های برتر قرار گرفت. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان شرقی تبریز
برگزیدگان استانی شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان استان تهران معرفی شدند
...> براساس این گزارش، تعداد 40 نفر به عنوان منتخبین مرحله استانی شانزدهمین دوره مسابقه قرآنی مدهامتان در بخش برادران و خواهران مشخص شدند و رتبه های برتر هر رشته به مرحله کشوری راه خواهند یافت. اسامی منتخبان به شرح زیر می باشد: **بخش برادران: *رشته اذان (بالای 16 سال): مجید گوزل پور- رتبه اول محمدرضا صلاحی- رتبه دوم فرشاد درگاهی- رتبه سوم *رشته اذان ...
برگزاری دومین مرحله مسابقات انتخابی تیم منتخب کاراته استان گیلان
، یک نقره و 3 برنز در جایگاه دوم و شهرستان بندر انزلی با 3 طلا ، 5 نقره و 6 برنز در جایگاه سوم قرار گرفتند . در بخش پسران نیز 105 کاراته کا در رده های مختلف به رقابت پرداختند که نتایج بدین شرح است : شهرستان رشت با 12 طلا ، 9 نقره و 5 برنز در جایگاه نخست ، شهرستان بندر انزلی با 4 طلا ، 5 نقره و 2 برنز در جایگاه دوم و شهرستان آستانه اشرفیه با 1 طلا ، 2 نقره و 3 برنز در جایگاه سوم ...
برترین های تیراندازی کشور در بخش دختران معرفی شدند+ تصاویر
، ایلام دوم شد و آذربایجان غربی در رده سوم ایستاد. در رقابت های اسلحه تپانچه انفرادی پریماه امیری از کرمان اول شد، زهرا صادقی از اصفهان در رده دوم ایستاد و مبینا پرواس از آذربایجان شرقی در جایگاه سوم قرار گرفت. در بخش تیمی کرمان با حضور پریماه امیری، الینا ایرانمنش و مبینا راینی اول شد، تیم قم متشکل از فاطمه السادات حسینی، فاطمه صفری و فاطمه صمدزاده در رده دوم قرار گرفت و آذربایجان غربی که دنیا ارشد نیا، اسرا رمضانی و بهار واثق را در ترکیب خود داشت، در جایگاه سوم ایستاد. به گزارش فارس، کاپ اخلاق مسابقات نیز به استان قم تعلق گرفت. پایان پیام/63134/ ...
کرمان قهرمان مسابقات تیراندازی دختران استعدادهای برتر کشور شد
غربی نیز به ترتیب اول و دوم و سوم شدند و در رقابت های تفنگ نیز تیم های تهران، ایلام و اذربایجان غربی در رده های اول تا سوم جای گرفتند. مقام های کسب شده انفرادی این مسابقات به شرح زیر است: تپانچه/ انفرادی اول: پریماه امیری از کرمان دوم: زهرا صادقی از اصفهان سوم: مبینا پرواس از آذربایجان شرقی تپانچه/تیمی اول: کرمان(پریماه امیری، الینا ...
دختران تیرانداز قمی نائب قهرمان مسابقات استعداد های برتر شدند
چهارمین دوره مسابقات تیراندازی المپیاد استعداد های برتر با حضور بیش از 144 ورزشکار از 27 استان شب گذشته در سالن شهید خزایی فولاد مبارکه سپاهان به پایان رسید. تیم تپانچه بادی دختران قم با درخشش در این رقابت ها موفق به کسب گردن آویز نقره و نایب قهرمان این دوره از رقابت ها شد. تیم های کرمان به مدال طلا و آذربایجان غربی به مدال برنز دست یافتند. فاطمه سادات حسینی، فاطمه صفری و فاطمه صمدزاده با هدایت نرجس صباغی نمایندگان قم در بخش تپانچه بادی بودند. باشگاه خبرنگاران جوان قم قم ...
مدال آوران المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی روی سکو رفتند
چهارمین مرحله از المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی با معرفی مدال آوران این رشته در بخش دختران به میزبانی اصفهان برگزار شد. به گزارش یاریزان ؛ چهارمین دوره استعدادهای برتر تیراندازای دختران با حضور بیش از 144 تیرانداز از 27 استان در سالن تیراندازی شهید زرین اصفهان برگزار و در پایان نفرات برتر معرفی شدند. ------------------------------------ نتایج تفنگ انفرادی به ...
سرپرست هیئت هاکی آذربایجان شرقی: کیفیت المپیاد استعدادهای برتر هاکی بالا است
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، صمد جبارزاده با اشاره به شروع چهارمین المپیاد استعدادهای برتر و میزبانی شهر تبریز بین سه شهر کشور برای هفت رشته ورزشی از بیست و هشتم مرداد ماه تا بیست و هشتم شهریور ماه، افزود: شهر تبریز میزبان مسابقات هاکی دختران 12 تا 16 سال با حضور 14 تیم از سراسر کشور به مدت 2 روز است. سرپرست هیئت هاکی آذربایجان شرقی عنوان داشت: پس ...
پینار لطفی زاده مدال نقره تکواندو آسیا را برای ایران به ارمغان آورد
به گزارش تبریزمن، رقابت های تکواندو نونهالان قهرمانی آسیا در سالن نوفل نوهاد شهر بیروت لبنان پیگیری شد. تیم ملی ایران در 2 گروه دختران و پسران 7 نماینده داشت که حاصل تلاش آنها یک طلا، 2 نقره و یک برنز بود. پینار لطفی زاده ملی پوش کشورمان در رده قدی 168 سانتی متری در جمع 12 شرکت کننده از قاره آسیا توانست با اقتدار مدال نقره را کسب و به عنوان نایب قهرمان این دوره از مسابقات معرفی و گردن ...
درخشش کاراته کاران شهرستان گناوه در مسابقات آسیایی
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ مسئول سبک شوتوکان I.K.D در استان بوشهر گفت در مسابات آسیایی 18 مدال ارمغان کاراته کاران شهرستان گناوه شد.
سومین سابریست یزدی در مسابقات بین المللی جام روزبه سرهنگ پور
حاجی حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: مسابقات بین المللی جام روزبه سرهنگ پور در رشته شمشیربازی اسلحه سابر در سالن آکادمی روزبه سرهنگ پور در اصفهان برگزار شد که محمد فتوحی سابریست یزدی عنوان سوم را بدست آورد. حاجی حسینی افزود: این مسابقات با حضور 30 سابریست از کشور های ایران، عراق، ازبکستان و گرجستان پیگیری شد. حاجی حسینی بیان کرد: در مرحله نیمه نهایی این مسابقات ...