سایر خبرها
تیم والیبال دختران اصفهان با اقتدار قهرمان نوجوانان منطقه دو کشور شد
در روز پایانی مسابقات تیم های فارس و مرکزی برای صعود مستقیم به دسته اول نوجوانان کشور در دیار رده بندی به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم فارس با تکرار نتیجه مرحله گروهی توانست از سد تیم مرکزی عبور کند و ضمن کسب عنوان سومی مسابقات مستقیما به لیگ یک صعود کند.در دیدار فینال و پایانی مسابقات دو تیم اصفهان و البرز به میدان رفتند که تیم اصفهان با اقتدار در سه گیم پیاپی و با نتایج 25 بر14، 25بر11و ...
مسابقات جایزه بزرگ کاراته جام جندی شاپور برگزار شد
بویر احمد تعلق گرفت . اسامی نفرات برتر این مسابقات در رده سنی نوجوانان ، جوانان و امید و بزرگسالان به ترتیب زیر می باشد : کاتا انفرادی نوجوانان: 1_ محمد رسول همایون 2- پوریا همایون3- احسان آریان پور 3 – محمدرضا کشاورز کاتا انفرادی جوانان: 1- عباس زنهاری 2- دانیال نواب صفوی 3- محمدحسن زارع 3- محمد استخر کاتا انفرادی بزرگسالان: 1- محمد امین اسلامی منش 2 ...
اسامی نمایندگان استان ها در شورای
میرزایی نیکو از شهرستان های استان تهران، علی کاظمی از چهارمحال و بختیاری، بهروز بنیادی از خراسان رضوی، علی قربانی از خراسان شمالی، علی ساری از خوزستان، احمد بیگدلی از زنجان، احمد همتی از سمنان، محمدباسط درازهی از سیستان و بلوچستان، علی اکبری از فارس، سیده حمیده زرآبادی از قزوین، غلامرضا تاجگردون از کهگیلویه و بویراحمد، احمد حمزه از کرمان، احمد صغری از کرمانشاه، نورمحمد تربتی نژاد از گلستان، محمدصادق حسنی جوربابی از گیلان، محمد بیرانوندی از لرستان، سیدمهدی مقدسی از مرکزی، علی نجفی خوشرودی از مازندران، سید مصطفی ذوالقدر از هرمزگان، محمد کاظمی از همدان و سید ابوالفضل موسوی بیوکی از یزد است. ...
راهیابی 8 تیم به مرحله نیمه نهایی رقابتهای تنیس نوجوانان قهرمانی کشور
الف و ب ،آذربایجان شرقی، تهران، توابع تهران،فارس،خراسان رضوی، خوزستان، قزوین،یزد، اصفهان،بوشهر، ایلام، قم، البرز و مازندران از نهم تا 15 مرداد سالجاری درمجموعه ورزشی شهید باکری ارومیه در حال برگزاری است . شکاری رئیس هیئت تنیس آذربایجان غربی گفت: در این رقابتها 80 تنیسور 12 و 14 سال پسر کشور حضور دارند . مرحله نیمه نهایی رقابتها فردا در ارومیه پیگیری می شود . انتهای پیام/ ...
هشت تیم به مرحله حذفی مسابقات تنیس نوجوانان کشور راه یافتند
تیم و برگزاری دیدارهای مقدماتی در میادین تنیس شهید باکری ارومیه آغاز شده است و تا 15 مرداد ماه ادامه دارد. در گروه یک این رقابت ها تیم های خراسان رضوی، تهران، خوزستان و یزد، در گروه 2 آذربایجان شرقی، البرز، فارس، آذربایجان غربی ب، در گروه سه اصفهان، قم، ایلام و قزوین و در گروه چهار تیم های آذربایجان غربی الف، توابع تهران، مازندران و بوشهر حضور داشتند که دو تیم برتر هر گروه جواز شرکت در مرحله بعدی را کسب کردند. منبع: ایرنا ...
16 دیدار در بخش دو نفره و انفرادی برگزار می شود
این دیدارها به شرح زیر است: خراسان رضوی 3 – خوزستان صفر تهران 3 – یزد صفر آذربایجان شرقی 3 – آذربایجان غربی صفر فارس 2 – البرز یک اصفهان 3 – ایلام صفر قم 3 – قزوین صفر آذربایجان غربی الف 2 – مازندران یک توابع تهران 3- بوشهر صفر همچنین این رقابت ها در بخش انفرادی نیز ادامه یافت و در پایان و در بخش ...
راهیابی تیم تنیس نوجوانان آذربایجان غربی به یک چهارم نهایی مسابقات کشور
به گزارش خبرنگار ایرنا، عصر روز یکشنبه در دومین روز این مسابقاتT تیم آذربایجان غربی الف 2 بر یک مازندران را شکست داد و صعود خود را به مرحله یک چهارم نهایی کرده و در جمع هشت تیم برتر قرار گرفت. خراسان رضوی 3 بر صفر از سد خوزستان گذشت و تیم های اصفهان، قم و توابع تهران با همین نتیجه به ترتیب مقابل ایلام، قزوین و بوشهر به برتری رسیدند. تیم فارس با نتیجه 2 بر یک البرز را مغلوب کرد ...
مقام سوم فارس در مسابقات تیمی تنیس روی میز دانش آموزان سراسر کشور
...: در این مسابقات که به میزبانی استان قم برگزار شد، 26 تیم در قالب 8 گروه با هم به رقابت پرداختند که در دور دوم ، تیم فارس با واگذاری نتیجه دیدار خود مقابل تهران ، به صورت مشترک با استان قم به عنوان سومی این رقابت ها دست یافت. وی با بیان اینکه " تیم های تهران و آذربایجان شرقی نیز به ترتیب به عنوان اول و دوم این رقابت ها دست یافتند" افزود : این مسابقات در رده انفرادی و دوبل نیز از فردا شروع می شود. گفتنی است ، استان قم میزبان مسابقات ورزشی دانش آموزی دختر و پسر سراسر کشور ، در رشته های تنیس روی میز و بدمینتون است. ...
اردوی تیم ملی گراپلینگ مردان برگزار می شود
منصوری داود (تهران) محمد شیخ فخرالدینی (کرمان) 92 کیلوگرم: حبیب رنجبر (فارس) آرمان عطایی (مازندران) 100 کیلوگرم: محمدجعفر انصاری (مازندران) رضا محمدی کلاکی (تهران) 100 + کیلوگرم: محمدرضا خیراله زاده (مازندران) احمدرضا عابدینی (اصفهان) بخش GI 62 کیلوگرم: رضا نصیری (چهارمحال و بختیاری) مهدی باستانی (خراسان رضوی) 66 کیلوگرم: بهمن ...
فینالیست های تیمی و میکس مسابقات تیراندازی با کمان کشور مشخص شدند
... تیمی کامپوند بانوان: در بخش فینال: زنجان و اصفهان و در بخش رده بندی: البرز و تهران تیمی ریکرو مردان: در بخش فینال: قزوین و آذربایجان غربی و در بخش رده بندی: چهارمحال بختیاری و آذربایجان شرقی تیمی ریکرو بانوان: در بخش فینال: یزد و تهران و در بخش رده بندی : البرز و آذربایجان شرقی میکس کامپوند: در بخش فینال: زنجان و تهران و در بخش رده بندی همدان و اصفهان میکس ریکرو: در بخش فینال: آذربایجان شرقی و اصفهان و در بخش رده بندی : یزد و آذربایجان غربی. ...
رده بندی مدالی تمام رده های سنی کاراته انتخابی تیم ملی پایه دختران
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته ، در پایان پیکارهای انتخابی تیم ملی رده های پایه دختران، کمیته لیگ و مسابقات اسامی تیم های برتر را به ترتیب مدال های کسب شده اعلام کرد که به شرح ذیل است: 1-تهران/ 7 طلا، 2 نقره و 7 برنز 2-مازندران/ 4 طلا، 9 نقره و 10 برنز 3-فارس و البرز/ 1 طلا، 1 نقره و 2 برنز 4-گیلان/ 1 طلا، 2 برنز 5-زنجان و هرمزگان / 1 طلا 6-خوزستان و کرمانشاه / 1 نقره و 1 برنز 7-لرستان/ 1 نقره 8-کردستان و اصفهان/ 2 برنز 9-مرکزی، خراسان رضوی و ایلام/ 1 برنز ...
کسب 1 مدال طلا، 4 نقره و دو برنز کاراته کاران رودباری از مسابقات قهرمانی کشور
، ورزشکاران در رده های سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان ، به مدت دو روز در مجموعه فرهنگی ورزشی ملوان جوان رشت با هم به رقابت پرداختند. وی افزود: در این دوره از رقابت ها از رودبار، مصطفی بهادیوند مدال طلا، محمد بهادیوند، محمد جواد صدیقی، محمد جعفری و مهدی جعفری مدال نقره و محمد رضا احمدی، آرمان احمدی فر مدال برنز را به دست آوردند. در این دوره از رقابت ها تیم های کاراته گیلان مقام اول، فارس مقام دوم و قزوین مقام سوم را کسب کردند. 48 ...
26 بازیکن به اردوی نوجوانان دختر دعوت شدند
به گزارش گروه ورزش خبرگزاری برنا، شادی مهینی سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی را به شرح زیر اعلام کرد: هانیه خداپرستی-فاطمه امیری-فاطمه طهماسبی-فاطمه قاسمی از فارس مرضیه فیضی-مریم صادقانی-فاطمه شبان-گلنوش خسروی-زهرا غریب زاده از اصفهان نگار یعقوبی-هلیا معظمی-صبا جوادی-مستانه باقرآبادی از تهران هانیه علی ...
راهیابی قم به مرحله حذفی تنیس قهرمانی کشور - یوسف زاده تنیسور قم در جمع برترین ها
دوره از مسابقات از روز دهم مرداد ماه رقابت خود را به میزبانی هیأت تنیس استان آذربایجان غربی و در شهر ارومیه آغاز کردند. تنیسورهای قم که با آمادگی کامل به این رقابت ها اعزام شده اند، در تلاش برای کسب عناوین برتر این دوره از مسابقات با تنیسورهایی از استان های ایلام، اصفهان، خوزستان، یزد، تهران، مازنداران، بوشهر، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز و توابع تهران رقابت ...
اعلام نتایج روزهای اول و دوم این مسابقات با حضور 132 دانش آموز مقطع ابتدایی
سانتی متر از فارس ، کمیل نادری با 1 متر و 45 سانتی متر از البرز و محمد عیوضی با 1 متر و 40 سانتی متر از تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. در در ماده 200 متر نهایی مسابقات دانش آموزان ابتدایی کشور؛مهدی نادری با 25 ثانیه و 45 صدم ثانیه از خراسان رضوی ، مهدی حسین نژادیان با 25 ثانیه و 95 صدم ثانیه از بوشهر و فرهاد کوهکن با 26 ثانیه و سه صدم ثانیه از سیستان و بلوچستان به ...
دعوت 3 فرنگی کار قم برای اعزام به رقابت های جهانی نوجوانان
محسن حلوایی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: بعد از بازگشت تیم ملی کشتی فرنگی رده سنی نوجوانان کشورمان از رقابت های 2016 قهرمانی نوجوانان آسیا که با قهرمانی مقتدرانه ملی پوشان آینده دار و مستعد ایران همراه بود، ملی پوشان باید یک ماه دیگر در رقابت های جهانی این رده سنی به میدان بروند. وی ادامه داد: تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا در حالی ...
رضا مردی نماینده قم در کشتی بین المللی جام کازارا شویلی
محسن وزیری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: این چهره ارزشمند و مستعد کشتی قم رضا مردی فرنگی کار رده سنی نوجوانان است که بعد از درخشش در رقابت های قهرمانی 2016 نوجوانان آسیا و کسب عنوان نایب قهرمانی و نشان نقره پیکارهای آسیایی، اکنون به عنوان نماینده کشتی قم آماده همراهی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات بین المللی گرجستان می شود. وی ادامه داد: رضا مردی همراه با ...
کاراته کاران آستارا در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشیدند
، کرمان ، اصفهان ، قزوین و البرز از جمله استان هایی بودند که ورزشکاران آنها در این مسابقات با همدیگر به رقابت پرداختند. وی در خصوص کسب رتبه های برتر ورزشکاران آستارایی در قالب تیم استان گیلان ، اضافه کرد: علی صمدزاده مقام نخست را در رده سنی نونهالان و ماهان شعبان زاده مقام نخست را در رده سنی جوانان کسب کردند. وی اظهار کرد: همچنین رادین بخش پوری و سورنا بهزاد مقام های سوم را در رده ...
سومین دوره جام دونیک در قزوین برگزار شد
به گزارش خبرنگار مهر ، سومین دوره جام دونیک با شرکت 160 ورزشکار در خانه تنیس روی میز مجموعه غدیر قزوین به کار خود پایان داد. در رده سنی نونهالان، محمد امین صمدی، آریا نصیری اول و دوم شدند و پارسا خلیلی و پارسا نوروزی هم مشترکا سوم شدند. هچنین در رقابت های نوجوانان مرتضی رضایی، مهدی معدن کن عناوین اول و دوم را کسب کردند و رادین خیام و امیر حسین کنعانی مشترکا سوم شدند. ...
هرمزگان مقام سوم رقابت های فول کونگ فو کشوری را ازآن خود کرد
به گزارش یکشنبه ایرنا' محمد حسن رأفتی اظهار داشت: شانزدهمین دوره رقابت های قهرمانی سبک فول کونگ فو کشور در رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با حضور 320 کونگ فو کار از 15 استان در دو بخش آزاد و نیمه آزاد به میزبانی تهران و در مجموعه ورزشی شهید باکری این شهر برگزار شد. وی خاطر نشان کرد: تیم منتخب هرمزگان که با 23 ورزشکار در بخش نیمه آزاد این رقابت ها شرکت کرده بود، با اقتدار و ...
4976 اثر به جشنواره عکس رضوی
اشاره به اینکه هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره از سی و یک استان و 82 شهر کشور هستند، گفت: هنرمندان از استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، اصفهان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد، ایلام، اراک، تهران، البرز، کرج، قزوین، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، مرکزی، قم، سمنان، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، زنجان، کرمانشاه، یزد و همدان ...
درخشش ورزشکاران کرمان در جشنواره ورزش های بومی محلی کشور
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از “ورزش خبر” این جشنواره درمجموع تیمی 4 رشته با حضور 250 ورزشکار از 15 استان در قالب 15 تیم برگزار شد و تیم های هرمزگان،لرستان و چهارمحال بختیاری اول تاسوم شدند در رشته های دال پلان، ایلام، لرستان و کهکیلویه و بویراحمد - عناوین اول تا سوم را بدست آوردند . در رشته هفت سنگ،تیم های خراسان جنوبی،هرمزگان،اصفهان - رده های برتر را کسب کردند و ...
رقابت 6 گلف باز قم در مسابقات کشوری جام شهدای مدافع حرم
یاد آور شد: بیش از 100 گلف باز در قالب 23 تیم از 16 استان کشور از امروز در تلاش برای کسب عناوین برتر و قرار گرفتن روی سکوهای اول تا سوم به میزبانی تهران در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. منفرد با بیان اینکه مسابقات گلف قهرمانی مردان کشور در رده سنی جوانان زیر 18 سال و بزرگسالان زیر 30 سال برگزار می شود، بیان کرد: در این رقابت ها گلف بازان استان قم برای کسب ...
6 تیم کاتا در انتخابی رده های پایه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما و به نقل از فدراسیون کاراته؛ مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم کاتا رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید 17 مرداد در سالن شهید کبکانیان تهران با حضور 6 تیم دعوت شده برگزار می شود. تیم های کرمان، تهران، مرکزی، گلستان، اصفهان و هرمزگان 6 تیمی هستند که باید در انتخابی حضور داشته باشند. از این تیم ها یک تیم برای حضور در اردو انتخاب می شود. رقابت های انتخابی بخش انفرادی نیز با حضور کاتاروهای دعوت شده 17 مرداد برگزار می شود. ...
تیم کاراته بانوان فارس دررقابت های انتخابی تیم ملی پایه، سوم شد
مازندران هم با چهار طلا، 9نقره و 10 برنز در رده دوم ایستاد. تیم های البرز، گیلان، زنجان، خوزستان، لرستان، کردستان، مرکزی، خراسان رضوی و ایلام در رتبه سوم تا دهم ایستادند. تنها مدال طلا فارس در این رقابت ها را مریم عسکری در رده نوجوانان بدست آورد.
رقابت تنیسورهای قم در 2 رده سنی مسابقات قهرمانی کشور
سیدمقتدا خاتمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: رقابت های قهرمانی تنیس پسران کشور با حضور تنیسورهای مستعد دو رده سنی زیر 12 و زیر 14 سال از امروز در حالی با حضور برترین های کشور از استان های مختلف برگزار می شود که قرعه کشی این رقابت ها نیز صورت گرفته و تنیسورها حریفان خود را شناخته اند. وی با بیان اینکه قرعه کشی رقابت های تنیس پسران قهرمانی کشور با حضور نماینده سازمان ...
قهرمانی فارس در مسابقات دومیدانی دانش آموزی کشور
سوم این مسابقات شدند. در ماده 60 متر با مانع ،" مصطفی جمشید زهی" ، "علیرضااکبریان" از تهران و "محمد دشت بان" از فارس به ترتیب مقام های اول تا سوم این مسابقات را بدست آوردند. در ماده پرش ارتفاع ، "محسن جعفری فرد" از فارس ، "کمیل نادری " از البرز و "محمد عیوضی " از تهران حائز مقام های اول تا سوم این مسابقات شدند. در ماده پرش طول"مصطفی جمشید زهی" از یزد ، "علیرضا ...
ثبت 40 هزار تن فولاد بر تابلوی معاملات
، اردبیل، آذربایجان شرقی، غربی، چهارمحال بختیاری، اصفهان، فارس، قم، گلستان، همدان، ایلام، خراسان رضوی، کهگیلویه و بویر احمد، کرمانشاه، مرکزی، مازندران، خراسان شمالی، سمنان، خراسان جنوبی، زنجان ، البرز، اصفهان و همدان را در قالب طرح قیمت تضمینی تجربه کرد. همچنین 20 تن مرغ منجمد رنج یک ، 5 هزار تن شکر سفید و یک هزار و 780 تن ذرت دانه ای در تالار محصولات کشاورزی داد و ستد شد. ...
معامله بیش از 40 هزار تن فولاد در بورس کالا
دامی استان های البرز، اردبیل، آذربایجان شرقی، غربی، چهارمحال بختیاری، اصفهان، فارس، قم، گلستان، همدان، ایلام، خراسان رضوی، کهگیلویه و بویر احمد، کرمانشاه، مرکزی، مازندران، خراسان شمالی، سمنان، خراسان جنوبی، زنجان ، البرز، اصفهان و همدان را در قالب طرح قیمت تضمینی تجربه کرد. همچنین 20 تن مرغ منجمد رنج یک ، 5 هزار تن شکر سفید و یک هزار و 780 تن ذرت دانه ای در تالار محصولات کشاورزی داد و ...
صعود هندبالیست های قزوینی به مرحله نهایی پیکارهای قهرمانی کشور
کسب کرد. وی عنوان کرد: در این رقابت ها هفت تیم از استان های قزوین، قم، تهران، البرز و گیلان در خانه هندبال قزوین با هم رقابت کردند. دبیر هیأت هندبال استان قزوین اظهار امیدواری کرد که هندبالیست های این استان بتوانند در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی کشور با کسب درخشش بیشتر عنوان قهرمانی را به ارمغان آورند. گفتنی است، مسابقات هندبال نوجوانان کشور در هشت منطقه برگزار شد که در پایان هر منطقه دو تیم جواز شرکت در جمع شانزده تیم مرحله پایانی این رقابت را کسب کردند تا دی ماه سال جاری برای کسب عنوان قهرمانی این مسابقات با هم پیکار کنند. انتهای پیام/77004/ ...