رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا- ویتنام؛ حریفان 8 تکواندوکار کشورمان در روز ...
سایر منابع:
سایر خبرها
سه تکواندوکار کشورمان حریفان خود را شناختند
وانانیوز| روز پایانی بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا، فردا(شنبه - 29 اردیبهشت ماه) در شهر دانانگ کشور ویتنام برگزار می شود و سه نماینده کشورمان به رقابت با رقبای خود می پردازند. یلدا ولی نژاد در جدول وزن 67- کیلوگرم که با حضور 11 تکواندوکار برگزار می شود، پس از استراحت در دور نخست به مصاف مین جو کواک از کره جنوبی خواهد رفت و در صورت برتری حریف جولیانا الصادق از ...
مشخص شدن رقبای 3 تکواندوکار ایران در روز پایانی مسابقات قهرمانی آسیا
به گزارش ایسنا، بیست و ششمین دوره رقابت های تکواندوی قهرمانی آسیا با حضور 244 تکواندوکار از 33 کشور به میزبانی ویتنام در حال برگزاری است. ایران در روز پایانی این رقابتها 3 نماینده دارد و علیرضا خوش روش، آرین سلیمی و یلدا ولی نژاد به مصاف رقبایشان می روند. یلدا ولی نژاد در وزن 67- کیلوگرم ابتدا به مصاف مین جو کواک از کره جنوبی می رود و در صورت برتری با جولیا الصادق نایب قهرمان جهان و ...
نفرات برتر مسابقات شمشیربازی آزاد دختران معرفی شدند
رضایی از استان اصفهان به عنوان نخست دست یافت، تیام عباس نژاد از استان خراسان رضوی دوم شد و عنوان سوم مشترک هم به زهرا عیدی شاطر از استان یزد و زهرا مرد از استان آذربایجان غربی اختصاص یافت. دومین روز مسابقات به اسلحه فلوره اختصاص داشت که با حضور 40 فلوریست برگزار شد که از این نفرات زهرا کارگر از استان یزد در جایگاه نخست ایستاد و هانیه خوشخواهی از استان آذربایجان غربی دوم شد. مبینا مقدسی ...
معرفی برترین های مسابقات گروه های آزاد اسکیت هنری
خوش بدرخشد و بر سکوی نخست تکیه بزند. ملیکا صادقیه و ملیکا سادات میر عبدالهی هم به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. در رده سنی جوانان عنوان نفر برتر به صبا سادات طباطبایی تعلق پیدا کرد و پس از او نیز سارا حاجی پهلوان و پرنیا رهنما در رده های دوم و سوم جای گرفتند. همچنین در ادامه مسابقات روز دوم که به اجرای برنامه بلند اختصاص داشت در رده سنی بزرگسالان باز هم بیتا ...
علیپور به نیمه نهایی سنگنوردی رسید / ناکامی رکابی و دارابیان
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، مسابقات سنگنوردی انتخابی المپیک امروز (جمعه 27 اردیبهشت) با برگزاری رقابت های روز دوم در شانگهای پیگیری شد. در این روز از مسابقات، مرحله مقدماتی ماده سرعت در دو بخش مردان و زنان برگزار شد. در این مرحله محیا دارابیان با رده بیستم به کار خود پایان [...]
نفرات برتر مسابقات کشوری شنای آب های آزاد در کیش مشخص شد
بهرام سعادت روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه بیش از 100 ورزشکار از سراسر کشور در این تورنمنت حضور داشتند، افزود: این مسابقات در سه رده سنی و در قالب 10 تیم برگزار شد. وی در رابطه با نتایج رده سنی هشت تا 10 سال، اظهار کرد: دادمهر کریمی و امیرعلی آشوبی از گیلان به ترتیب اول و دوم شدند و شایان شریفی از تیم ب جزیره کیش به مقام سوم دست یافت. رییس هیات شنا، شیرجه و ...
کسب 5 مدال رنگارنگ برای ایران در دومین روز از مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا
دارنده دو برنز جهان و طلای آسیا از ازبکستان باخت و حذف شد. حاصل تلاش ملی پوشان تکواندو ایران تا پایان روز دوم کسب 7 مدال بوده است. مهدی حاجی موسایی و محمد حسین یزدانی دو مدال طلا، ملیکا میرحسینی و مهران برخورداری دو مدال نقره، سعید نصیری، متین رضایی و ابوالفضل زندی هم 3 مدال برنز بدست آورده اند. کد خبر 754381 ...
نایب قهرمانی ملی پوش لرستانی در مسابقات پارا دوومیدانی جهان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان لرستان ؛رقابت های پارادوومیدانی قهرمانی جهان به میزبانی شهر کوبه در کشور ژاپن آغاز شد. در اولین روز این رقابت ها حامد امیری ملی پوش لرستانی در وزنه کلاس آف پنجاه و پنج، پس از قهرمان بلغارستانی دوم شد و اولین مدال ایران را به دست آورد.
معرفی فینالیست های تنیس مسترز رم
به ترتیب با نتایج 7 بر 6 و 6 بر 2 پیروز شد تا راهی فینال شود. در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی، نیکلاس جاری دیگر تنیسور اهل شیلی که نمایش خیره کننده ای در این مسابقات داشت، برابر تامی پاول از آمریکا در یک رقابت سخت و مهیج 2 بر یک به برتری رسید و برای نخستین بار راهی فینال مسابقات مسترز تنیس شد. نیکلاس جاری در ست های اول و سوم با نتیجه مشابه 6 بر 3 به برتری رسید و در ست دوم نیز 7 بر 6 شکست خورد. به این ترتیب دیدار نهایی این مسابقات روز یکشنبه میان الکساندر زورف نفر پنجم برترین تنیسورهای جهان از آلمان و نیکلاس جاری از شیلی برگزار خواهد شد. انتهای پیام ...
ناظری: با تیمی قوی در مقدماتی جام جهانی چوگان شرکت می کنیم
فدراسیون چوگان با اشاره به حذف دو تیم از لیگ ملی خاطرنشان کرد: از روز چهارشنبه هفته دوم لیگ آقایان آغاز شد و 9 تیم اعلام آمادگی کرده بودند که برای نخستین بار در این مسابقات با توجه به اینکه یکی از تیم ها شرایط لازم و استاندارد یعنی تعداد اسب ها را نتوانست فراهم کند. با تصمیم کمیته برگزاری اجازه حضور به آن تیم ندادند و یکی از تیم ها نیز مشکل هندی کاپ داشت. ناظری تاکید کرد: برای نخستین بار ...
دومین پیروزی شهسواری | کار اشتری سخت شد
به گزارش افرا ورزش ، در ادامه نخستین روز از مسابقات تنیس روی میز آسیای میانه و انتخابی المپیک 2024 دور دوم مرحله گروهی امروز جمعه 28 اردیبهشت 1403 برگزار شد. در بخش زنان و در رقابت هشت نفر برای تک سهمیه المپیک در تاشکند ازبکستان، عصر امروز مهشید اشتری در گروه یک مغلوب حریف خود شد اما ندا شهسواری در گروه دوم به دومین برد رسید. در گروه یک، مهشید اشتری در یک بازی پیچیده برابر ...
عکس| لحظه سوم شدن مرد آهنین ایرانی در مسابقات روسیه
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با اعلام روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، بعد از کسب سه مدال نقره در بخش آماتوری مسابقات قویترین مردان بازی های قدرتی دنیا در روسیه، رضا قیطاسی از روز گذشته در بخش حرفه ای ها به مصاف 10 ورزشکار دیگر از کشورهای روسیه، آفریقای جنوبی، فرانسه، برزیل و لهستان رفت. در پایان یک رقابت هیجان انگیز در 6 آیتم سنگین و دشوار، رضا قیطاسی موفق شد بالاتر از 8 رقیب خود به عنوان سومی مسابقات دست پیدا کرده و مدال ارزشمند برنز را کسب کند. دیوید سمی و مارکوف از روسیه در جایگاههای اول و دوم قرار گرفتند. 257 251 ...
پارادوومیدانی قهرمانی جهان| برنز پاکباز، اولین مدال ایران
...، کسب عنوان نایب قهرمانی در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا و همچنین 2 طلا و 2 برنز در رقابت های جهانی 2015 و 2017 را در کارنامه دارد، بهترین عملکرد را در پرتاب دوم داشت و رکورد 14.56 متر را به ثبت رساند و موفق به کسب مدال برنز شد و به مقام سوم دست یافت. بدین ترتیب پاکباز اولین مدال آور ایران در این دوره از مسابقات لقب گرفت. ایران با این برنز، وارد جدول مدالی مسابقات شد و فعلاً در رده بیستم ایستاد. انتهای پیام/ ...
حذف دومین نماینده المپیکی تکواندو بانوان از قهرمانی آسیا
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تسنیم: در روز دوم رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا، مبینا نعمت زاده با شکست مقابل نماینده ویتنام از دور مسابقات کنار رفت. مسابقات روز دوم (جمعه - 28 اردیبهشت) بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در شهر دانانگ کشور ویتنام برگزار شد و 8 نماینده تکواندوی ایران به رقابت با رقبای خود پرداختند. در رقابت های امروز مبینا نعمت زاده ...
4 تکواندوکار ایران در فینال قهرمانی آسیا/ زندی برنز گرفت
وانانیوز| در ادامه مسابقات روز دوم (جمعه 28 اردیبهشت) بیست وششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا که در شهر دانانگ کشور ویتنام در حال برگزاری است؛ چهار نماینده ایران به دیدار نهایی صعود کردند و ابوالفضل زندی نیز به مدال برنز رسید. در وزن 87- کیلوگرم، مهران برخورداری و محمدحسین یزدانی دو نماینده کشورمان با برتری مقابل رقبای خود به دیدار نهایی صعود کردند تا فینال تمام ایرانی را ...
تکواندو قهرمانی آسیا| حریفان 8 تکواندوکار ایران مشخص شدند
خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان فردا جمعه 28 اردیبهشت ماه با برگزاری مسابقات اوزان 58-، 74- و 87- کیلوگرم مردان، 49-، 62- و 73- کیلوگرم پیگیری می شود که مهران برخورداری، ابوالفضل زندی، مهدی حاجی موسایی، امیرسینا بختیاری، محمد حسین یزدانی، مبینا نعمت زاده، الهام حقیقی و ملیکا میرحسینی از تیم ملی ایران به دیدار حریفان خود ...
حریفان پینگ پنگ باران ملی پوش ایران مشخص شدند
به گزارش اقتصادآینده نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، قرعه کشی مسابقات انتخابی المپیک 2024 پاریس درمنطقه آسیای میانه برگزار شد و ملی پوشان تنیس روی میز ایران حریفان خود را شناختند. در بخش مردان، نوشاد عالمیان در گروه دوم با شاهرخ ایسکندروف از (ازبکستان) و آلشیر از (قرقیزستان) همگروه شد. در گروه سوم بخش مردان نیز، نیما عالمیان دیگر نماینده کشورمان ...
بانوان قروه قهرمان والیبال فرهنگیان کردستان شدند
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مسابقات والیبال بانوان فرهنگی کردستان با قهرمانی تیم قروه به پایان رسید. در این رقابت ها که به مدت سه روز و در سنندج برگزار شد ، هشت تیم شرکت داشتند. در پایان این رقابت ها و پس از 16بازی تیم قروه با شکست دادن کامیاران به مقام قهرمانی رسید و کامیاران دوم شد. در بازی رده بندی نیز ناحیه دو با غلبه بر بانه به مقام سوم دست یافت. قرار است تیم منتخب استان در مسابقات کشوری که اواخر خرداد در مشهد برگزار می شود ،حضور یابد. ...
حریفان پینگ پنگ بازان ایران در انتخابی المپیک مشخص شدند/ رقابت حساس نیما عالمیان
به گزارش ایسنا، مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک در منطقه آسیای میانه از فردا (جمعه) به میزبانی ازبکستان آغاز می شود. قرعه کشی مسابقات انجام شد و بازیکنان ایران حریفان خود را شناختند. نیما عالمیان با آلن از قزاقستان و زوخید از ازبکستان رقابت دارد و سخت ترین گروه برای نیما عالمیان است. زوخید از مدعیان اصلی گرفتن سهمیه المپیک در منطقه آسیا میانه است. گروه بندی مردان ...
تنیس روی میز انتخابی المپیک| حریفان نمایندگان کشورمان مشخص شدند
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ قرعه کشی مسابقات انتخابی المپیک 2024 پاریس در منطقه آسیای میانه برگزار شد و ملی پوشان تنیس روی میز ایران حریفان خود را شناختند. در بخش مردان، نوشاد عالمیان در گروه دوم با شاهرخ ایسکندروف از (ازبکستان) و آلشیر از (قرقیزستان) همگروه شد. در گروه سوم بخش مردان نیز، نیما عالمیان دیگر نماینده کشورمان با آلن از (قزاقستان ...
دور دوم مسابقات مسترز شارجه روز ایرانی ها
در دور دوم مسابقات شطرنج مسترز شارجه استاد بزرگ محمد امین طباطبایی، استاد بزرگ پرهام مقصودلو و استاد بزرگ بردیا دانشور پیروزی رسیدند پویا ایدنی به تساوی دست یافت.
اختلاف درونی اصولگرایان عیان شد/ سکانس آخر؛ دوئل بر سر کرسی ریاست
به گزارش اقتصادنیوز، ترکیبی که مطابق انتظارات همچون دور نخست، از نامزدهای لیست های اصلی اصولگرایان تشکیل شده است. شورای ائتلاف انقلاب اسلامی (شانا) ، امنا ، جبهه صبح ایران و شورای وحدت چهار لیست اصلی اصولگرایان در دور اول انتخابات مجلس دوازدهم بودند که توانستند بیشترین سهم را از میان منتخبان حوزه انتخابیه در دور اول و دوم انتخابات به خود اختصاص دهند. لیست شانا و امنا تنها ...
آغاز مسابقات ورزشی فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد
ترویج فعالیت های ورزشی منظم بین فرهنگیان و خانواده ها برگزار می شود. رئیس هیئت های ورزش دانش آموزی استان نیز گفت: در مرحله شهرستانی و منطقه ای این دوره از مسابقات بیش از هزار فرهنگی آقا و خانم شرکت کردند و تیم های منتخب به مرحله استانی راه یافتند. حسن علمداری افزود: در اولین روز از برگزاری این مسابقات 4 تیم منتخب از مناطق سردسیری و گرمسیری استان در رشته والیبال به مدت دو روز باهم رقابت ...
قهرمانی نماینده استان فارس در پاکت بیلیارد دسته برتر
: مقام اول: سپهر خادمی از استان فارس مقام دوم: محمد مهدی زاهدی از استان کرمان مقام سوم مشترک: سینا ولیزاده از استان خراسان جنوبی و امیر همایون پایداری از استان فارس خادمی در دیدار نهایی موفق شد 11 بر 6 زاهدی از استان کرمان را شکست دهد و به عنوان قهرمانی مسابقات دست پیدا کند. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز روز 30 اردیبهشت ماه و با حضور مسئولان ...
افتخارآفرینی فرهنگیان لارستان در مسابقات معلمان استان فارس
معلمان لارستانی در مسابقات ورزشی فرهنگیان استان فارس افتخارآفرینی کردند. به گزارش میلاد لارستان، آیین اختتامیه مسابقات ورزشی فرهنگیان استان در رشته های والیبال و تنیس روی میز بانوان فرهنگی، گرامیداشت مقام معلم ویادواره شهدای فرهنگی دومین کنگره 15 هزار شهید استان فارس، در مجموعه ورزشی شهید حمزه شیراز برگزار شد. در مسابقات تنیس روی میز 18 تیم به مدت 4 روز در سالن ورزشی شوریده ...
بازیکنان سپاهان مدیرعامل را شناختند
مهدی آذربایجانی که به تازگی به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان انتخاب شده است با بازیکنان تیم فوتبال دیدار کرد.
رونمایی رسمی AFC از فرمت جدید لیگ نخبگان آسیا
در مجمع عمومی کنفدراسیون فوتبال آسیا از فرمت جدید لیگ نخبگان آسیا و لوگوی این مسابقات رونمایی شد. مسابقات باشگاهی آسیا در سه سطح برگزار خواهد شد: AFC Championship League Elite (لیگ نخبگان آسیا) AFC championship League Two (لیگ قهرمانان آسیا سطح دوم) AFC Challenge League (سطح سوم آسیا) AFC Woman’s Championship League ...
رسمی/اعلام زمان و مکان جدید فینال لیگ دسته اول
به گزارش پایگاه خبری 2020، با اعلام سازمان لیگ دیدار فینال مسابقات لیگ دسته اول کشور روز دوم خردادماه ساعت 17 در سالن غدیر تهران برگزار خواهد شد. پیش از این روز سوم خرداد ماه و سالن دستگردی بعنوان زمان و مکان فینال اعلام شده بود. انتهای پیام/