شنبه ۲۶ آبانساعت ۰۸:۰۲Nov 2018 17

خبرهای روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1395 - javanonline.ir

روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 فروردین 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 اردیبهشت 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 خرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 مرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 مهر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آبان 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آذر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1395 روزنامه جوان آنلاین 1 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 2 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 3 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 4 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 5 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 6 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 7 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 8 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 9 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 10 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 11 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 12 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 13 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 14 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 15 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 16 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 17 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 18 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 19 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 20 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 21 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 22 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 23 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 24 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 25 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 26 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 27 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 28 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 29 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۸    
سخنان رهبری در جمع فرماندهان سپاه پافشاری بر مواضع محکم انقلاب اسلامی بود که برخی امروز به دنبال کمرنگ کردن این مواضع هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۸    
روند چپ زدایی در برزیل سرعت فزاینده گرفته و پس از عزل دیلما روسف از ریاست جمهوری، به لولا داسیلوا، رئیس جمهوری پیشین برزیل و همسرش نیز اتهام رشوه خواری و فساد مالی وارد شده و آنها قرار است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امنیت مسئله ای حیاتی و انکارناپذیر است، گفت: بدون امنیت شغل، زندگی، پیشرفت و نشاط دست نیافتنی است و جنگ تحمیلی بهترین تابلوی عبرت در اهتمام به آن است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۵    
آیت الله مکارم شیرازی وهابیت را مذهبی جعلی و انحرافی دانست و تأکید کرد که هر کجا قتل و ویرانی هست پای سعودی ها و وهابیت خبیث نیز در میان است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۲    
شاید مهم ترین نقطه قوت نظام اسلامی در دوران پساجنگ را بتوان تبدیل تجربیات و عبرت های جنگ تحمیلی به ارزش افزوده ای دانست ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۲    
این روزها حسن روحانی، رئیس جمهور اسلامی ایران در حال تجربه آخرین سفر خود به مقر سازمان ملل متحد در نیویورک است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۲    
خیلی راحت از کار و کاسبی که جدیداً راه اندازی کرده است صحبت می کند از اینکه افرادی که دارای چک معتبر مانند چک کارمندی یا وثیقه مطمئنی مانند سند منزل یا سند خودرو باشند در تماس با او می توانند مشکل ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۲    
اغلب افراد بسته به هوش و تکامل یافتگی شخصیت شان، در مقطعی از زندگی خود به این نتیجه می رسند که...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۳    
حسن روحانی در آخرین سال حضورش به عنوان رئیس دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران برای چهارمین بار به نیویورک سفر کرد تا در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد شرکت کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۴    
معاون توانیر با اشاره به پرداخت پاداش به مشترکان همکار با طرح ذخیره عملیاتی صنعت برق، گفت: پرداخت این پاداش در قالب فروش تخفیفی برق از شهریور ماه امسال انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۴    
حق حضور اعضای غیرموظف هیئت مدیره به ازای دو جلسه حضور در هیئت مدیره 8 میلیون ریال تعیین شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۴    
مخالفت نعمت زاده با قرارداد واردات واگن از روسیه در حالی صورت می گیرد که شرکت اورال واگن زاود روسیه یک نمونه از واگنی را که ایران برای این قرارداد به آن سفارش داده بود با حضور وزیر صنعت رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۱    
نتایج بررسی بودجه خانوارها در سال 94 از سوی بانک مرکزی انتشار یافت که...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۱    
نیروی انتظامی پیش دستی نمی کرد،کانتینرهای قاچاق با نقاب کالای وارداتی به خاک ایران وارد می شد / در یک رسوایی بزرگ 9 کانتینر قاچاق در دل گمرک پرماجرای شهید رجایی در حالی کشف شده است که این کالاها مهر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۸    
بعد از حمله افراد مسلح به مقر ارتش هند در کشمیر، دهلی نو در این زمینه پاکستان را مقصر می داند و خود را برای حمله به نقاط مرزی به ویژه در ایالت سند و پنجاب آماده کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۸    
وزیران خارجه ایران و کانادا روز سه شنبه برای اولین بار از زمان قطع روابط دو کشور دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۸    
باراک اوباما روز سه شنبه به مجمع عمومی سازمان ملل رفت تا برای آخرین بار به عنوان رئیس جمهور امریکا سخنرانی کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۵    
رهبر انصارالله یمن تأکید کرد که این جنبش آماده است ساکنان شبه جزیره عربستان را از دست نظام سعودی آزاد کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۵    
باوجود شکست پی در پی طرح های امریکا در سوریه، واشنگتن همچنان گزینه های نظامی را در دست بررسی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۲    
صدها نفر در کارولینای شمالی در اعتراض به کشته شدن یک شهروند سیاهپوست امریکایی که به جای فرد دیگری به اشتباه مورد تعقیب پلیس قرار گرفته بود به خیابان ها آمدند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۲    
همه نشانه ها از نزدیک بودن شروع عملیات آزاد سازی موصل حکایت دارد. منابع عراقی می گویند که نیروهای عراقی شهرستان الشرقاط در استان صلاح الدین را به کنترل خود درآورده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۹    
همگرایی ایران ستیزانه سران کشورهای عرب هر روز آشکارتر می شود و در این مسیر قبح نشست علنی ضد ایرانی آنها با مقامات رژیم صهیونیستی ریخته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۶    
تعطیلی دوباره لیگ برتر فوتبال باز هم صدای اعتراض منتقدان سرمربی پرتغالی را درآورد. با به پایان رسیدن هفته هفتم، مسابقات لیگ به مدت سه هفته تعطیل شد...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۶    
کاروان پارالمپیک ایران با 111 ورزشکار راهی ریو شدند اما در بازگشت، تعداد ورزشکاران آنها 110 نفر بودند و آخرین گروه از ورزشکاران پارالمپیکی ایران در حالی بامداد دیروز بازگشتند که بهمن گلبارنژاد همراه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۶    
هنوز همه المپیکی های ایران از برزیل بازنگشته بودند که وزیر ورزش عدم تکرار نتایج لندن را به بضاعت ورزش ایران خواند. نظری که انتقادهای زیادی را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۶    
پیکر تنها دوچرخه سوار پارالمپیکی ایران، جانباز دفاع مقدس بهمن گلبارنژاد صبح امروز به ایران وارد می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۳    
در هفته ای که استقلال پس از هفت هفته، اولین پیروزی اش را جشن گرفت، پرسپولیس با شکست دادن سپاهان، برنده بازی بزرگ هفته بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۳    
یک ماه از پایان بازی های المپیک می گذرد، اما تیم ملی تکواندو ایران همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۷    
رئیس پلیس راهور پایتخت از افزایش ترافیک تهران همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۷    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه، روزانه حدود 4 هزار کانتینر کالا از استان هرمزگان خارج می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۴    
زوج جوانی که به اتهام کودک آزاری و مرگ پسر سه ماهه شان بازداشت شده اند، مدعی هستند که حادثه اتفاقی رقم خورده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۴    
- اگر فردی مقداری از اموالش را به یکی از وارثان ببخشد، آیا این وارث بعد از مرگ آن فرد نیز می تواند از او ارث ببرد؟ ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۱    
پسر جوان که متهم است روی دختر مورد علاقه اش اسیدپاشیده مدعی است شاکی پرونده درباره زندگی خصوصی اش به او دروغ گفته بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۱    
افراد بسیاری برای تهیه یک جفت جوراب برای عضوی از خانواده شان در تنگنا هستند، اما شرافت خانوادگی شان را حفظ کرده و برای کسب روزی حلال تلاش می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۱    
پسر محکوم به قصاص که از 12 سال قبل به اتهام قتل مادر و خواهرش در زندان به سر می برد، با جلب رضایت اولیای دم خواهرش از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۸    
اعضای خانواده عروس در شبی که جشن عروسی در تالار در حال برگزاری بود با دزدیدن دخترشان از محل گریختند. داماد جوان روز گذشته با حضور در دادسرای جنایی از خانواده همسرش به اتهام آدم ربایی شکایت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۲    
طرح از حسین کشتکار
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۲    
تأمین هزینه های اجرای برنامه های تلویزیونی باعث شده تا پای حامیان ریز و درشت مالی به صداو سیما باز شود و ورود بی رویه شرکت های حمایت کننده برنامه ها آنقدر زیاد بوده که عملاً کیفیت اجراهای تلویزیونی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۰    
دو کتاب جنگ و رمان هایش نوشته ابراهیم حسن بیگی و روزی روزگاری مردی نوشته حسین فتاحی تجدید چاپ شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۰    
مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر شهر روز گذشته با حضور محمد باقر قالیباف، شهردار تهران برگزار شد...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۰    
غلامعلی کویتی پور، مداح اهل بیت و خواننده آثار ارزشی درباره دفاع مقدس، در مراسم رونمایی از موزیک ویدئوی حریم شهدای مدافع حرم را مظلوم تر از شهدای دفاع مقدس دانست که باید برای آنها کار ارزشمندی انجام ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۷    
چندی پیش اجرای طرحی از سوی بنیاد شهید با عنوان مرمت و بازسازی قبور شهدا در تبریز منجر به اعتراض های گسترده ای از سوی خانواده های شهدا، تشکل های دانشجویی و قشرهایی از مردم شد...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۷    
سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آستانه برگزاری چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت پیامی را خطاب به هنرمندان، سینماگران و فعالان حوزه سینمای مقاومت منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۷    
تهیه کننده و کارگردان سینمای ایران معتقد است: جشنواره های خارجی بنا به سیاست ها و علایق خودشان به انتخاب آثار می پردازند و ارزش های ما را نمی پذیرند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۸    
در شرایطی که افزایش آمار طلاق در سال های اخیر، حسگرهای مراکز سیاستگذاری کشور را به کار انداخته ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۸    
مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت با بیان اینکه صنف عطاری ها زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت می کند اعلام کرد که دو سوم عطاری ها مجوز فعالیت ندارند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۸    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از تخصیص اعتبار 30 میلیارد تومانی مدیریت شهری به منظور حمایت از مدارس در آستانه مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۵    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به سه اصل معیشت، منزلت و هویت برای معلمان گفت: این سه محور اصلی در دستور کار وزارتخانه است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۵    
معاون دفتر زیستگاه ها و امور مناطق سازمان محیط زیست از نصب سیستم های هوشمند کنترل ورود و خروج به مناطق حفاظت شده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۲    
معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی از اعلام جرم برای نهادهایی که در انجام امور اداری از تلگرام استفاده می کنند، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۶    
انتشار 8 هزار میلیارد اوراق قرضه بیمه سلامت برای تأمین بدهی هایی که طی سه سال اجرای طرح تحول سلامت روی دست دولت مانده است، حکایت از چالشی جدی در این حوزه دارد
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۷    
یک عده ای خیال می کنند اثبات تشیع به این است که انسان به بزرگان مورد اعتقاد اهل سنت و دیگران بنا کند مدام بدوبیراه گفتن، نه، این خلاف سیره ائمه(ع) است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۷    
30 شهریور ماه هر سال از سوی سازمان ملل به عنوان روز جهانی صلح نامگذاری شده و امسال شعار این روز توسعه پایدار زیربنای صلح جهانی تعیین شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۸    
رژه نیروهای مسلح کشورمان، همزمان با سی و ششمین سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس در تهران و سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۲    
نبود استراتژی مشخص در تولید برخی محصولات صنعتی باعث انباشت قطعات، تجهیزات و مواد اولیه در کارخانه ها از جمله واحدهای کاشی و سرامیک شده و حال این موضوع تولیدکنندگان را به فکر فروش یا تهاتر کالاهای ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۹    
چه کسانی و با چه قدرتی برخلاف نظر قانونی وزیر جهاد در دولت نفوذ کردند؟ / با بروز خشکسالی در سال های اخیر، کارشناسان وزارت نیرو با تهیه لیستی از محصولات کشاورزی آب بر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۹    
در جریان بازدید خانوادگی سیف از کرمان و رئیس مستعفی اتاق بازرگانی این دو شخصیت اقتصادی مسائل مبتلا به سیستم بانکی را در فضای مجازی مطرح کردند...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۹    
جهاد... زندگی بعضی از آدم ها در همین یک کلمه خلاصه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۰    
وجود خشکسالی در سالهای اخیر که گریبانگیر بیشتر مناطق کشورمان شده است موجب شده تا علاوه برکمبود شدید منابع زیرزمینی آب مشکل دیگری نیز به وجود آید ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۰    
اگر تا دیروز روستای لومان از توابع شهرستان دماوند به عنوان روستایی با طبیعت سرسبز و اب و هوای مطبوع برای ساکنان و گردشگرانش شناخته می شد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۰    
در حالی که خرید تضمینی گندم در اغلب استان های کشور از اواسط فروردین ماه سال جاری آغاز شده همچنان دولت در پرداخت مطالبات گندم کاران کردستان بعد از 6 ماه تعلل می کند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۷    
محققان هندی با استفاده از طیف سنجی رامان توانستند سلول های سرطانی را تشخیص دهند
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۷    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی از افتتاح فاز اول پارک موزه دفاع مقدس تبریز در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۷    
محققان دانشگاه تبریز موفق به تهیه و مطالعه هیدروژل ها و فروژل های هوشمند شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۷    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان از شروع عملیات تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار هوایی در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
پژوهشگران با بهره گیری از روشی ارزان، نانوپودری سرامیکی سنتز کرده اند....
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
یک خودروی سه چرخه برقی جدید تا سال آینده در جاده های کانادا تردد خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
شهرام کریم زادگان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بستک، از آغاز کشت نشای گوجه فرنگی با رعایت اصول فنی و استفاده از بذر مرغوب، و افزایش تولید 10 درصدی نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
در اغلب موارد نیش زدن زنبور باعث یک واکنش آلرژی مرگبار می شود...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان از افتتاح مرکز جذب سرمایه گذار خارجی استان گلستان در چند روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی قزوین از انجام سرشماری نفوس و مسکن به روش اینترنتی در قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۱    
محققان یک کنترل هوشمند برای دوربین های عکاسی ساخته اندکه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۱    
دانشمندان مدعی شده اند که کبوترها می توانند واژه های نوشته شده را درک کنند...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۸    
شرکت هواپیماسازی بوئینگ اولین نمونه آزمایشی هواپیما با بال ادغام شده ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۸    
محققان با زهر عقرب موفق به شناسایی ترکیبات جدید برای درمان سرطان و ام اس شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۸    
یک شرکت ژاپنی پهپاد قدرتمندی ساخت که....
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۵    
یک تیم از دانشگاه هاروارد، اولین روبات خودمختار بی سیم را نمایش دادند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۵    
دانشمندان استرالیایی یک ماده اسپری جدید با قابلیت چشمگیر دفع آب توسعه داده اند
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
در خردادماه1393 مؤسسه جهادی در اثری با عنوان عهد مشترک با محوریت پیام مفصل....
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۶    
آغازین بخش از گفت و شنود پیش روی را در روزگذشته از نظر گذراندید. اینک دومین و واپسین بخش از این مصاحبه پیش روی شماست
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۰    
محقق زبان و ادبیات فارسی معتقد است: باورهای دینی شهریار ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۰    
دو فیلم مستند با موضوع تیم های پُر طرفدار فوتبال ایران.....
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۰    
مجموعه گپ با حضور 10 خواننده مطرح کشور هم اکنون روی میز تدوین قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۷    
فیلم سینمایی لانتوری بر خلاف عطش اولیه برای تماشایش که...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۱    
سنت کافه گردی و کافه نشینی در ایران انس عجیبی با نام بزرگان دارد...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۸    
محمود پوروهاب، نویسنده و شاعر خوب کودک و نوجوان در جشنواره کتاب سال رضوی...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۳    
رژه نیروهای مسلح صبح چهارشنبه سی و یکم شهریور ماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور سرلشکر حسین باقری و فرماندهان عالی رتبه نیروهای نظامی و انتظامی در جوار حرم ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) برگزار ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۵    
دکترسیدمجتبی علوی به سمت دبیر اجرایی دهمین جشنواره بین المللی فدراسیون فیلم های ورزشی جهان انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶    
معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت:....
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴    
برد موشک بالستیک ذوالفقار 750 کیلومتر اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۶    
بمناسبت هفته دفاع مقدس 96 برنامه در گردان های امام حسین(ع) و تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۶    
بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در دور افتاده ترین روستای تکاب در استان آذربایجان غربی مدرسه ای با ارزش 3 میلیارد ریال برای 40 دانش آموز این روستا می سازد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۶    
سرانه های تفریحی و گردشگری در کلانشهر دو میلیون نفری کرج در سطح روستایی هم نیست و جا دارد که از پتانسیلهای بخش خصوصی برای احداث مجتمع های فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۶    
در سفر اخیر معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات و آبزیان کشور به استان اردبیل، تصمیم بر این شد تا بازارچه های تخصصی آبزیان در اردبیل راه اندازی شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۰    
بیکاری، درآمد کم و مهاجرت گسترده از محیط های شهری کوچک و روستاهای موجب شده تا یک سوم بجنورد به حاشیه نشینی تبدیل شود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۵    
تا چند روز دیگر و با رسیدن فصل پاییز، برنجکاران زنجانی برداشت محصول خود را آغاز می کنند . محصولی که ماه ها برای کشت و ثمر دادن آن در شرایط بی آبی و گرانی هزینه های کشت و داشت و برداشت زحمت کشیده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۲    
صبح امروز همزمان با 31 شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس در تهران و سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۲    
استان شمالی کشور از جمله مازندران با داشتن انواعی از ظرفیت های کشاورزی و گردشگری به دلیل همجواری با دریاچه خزر می تواند نقش مهمی را در اقتصاد مقاومتی ایفا کند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۰    
باغ موزه 12 هزار ساعت فیلم، 28 هزار ساعت صوت، 150 هزار قطعه عکس دیجیتال و بیش از سه میلیون و 300هزار برگ سند در اختیار دارد
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۸    
عضو شورای شهر زنجان از رفع معضلات ترافیکی در بافت مرکزی زنجان با احداث نخستین پروژه پارکینگ طبقاتی شهر خبرداد.