پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۱۱:۵۲Nov 2018 15

خبرهای روزنامه جوان آنلاین 30 بهمن 1395 - javanonline.ir

روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 فروردین 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 اردیبهشت 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 خرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 مرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 مهر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آبان 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آذر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1395 روزنامه جوان آنلاین 1 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 2 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 3 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 4 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 5 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 6 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 7 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 8 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 9 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 10 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 11 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 12 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 13 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 14 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 15 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 16 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 17 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 18 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 19 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 20 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 21 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 22 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 23 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 24 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 25 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 26 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 27 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 28 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 29 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۷    
در مراسم اختتامیه دهمین دوره از مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش آقایان...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۸    
طی دو سال گذشته برای اجرای طرح های عمرانی، ترافیکی و طرح تملک در هفت منطقه سکونت غیر رسمی در شهر زنجان بیش از 9 میلیارد و 166 میلیون تومان هزینه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۶    
مردم استان اردبیل در حالی فصل زمستان را پشت سر می گذارند که طی بارندگی های هفته گذشته راه های ارتباطی آنها در اغلب مسیرهای اصلی و فرعی بسته شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۸    
معاون استاندار چهارمحال و بختیاری از تکمیل و بهره برداری از 2 هزار واحد مسکن مهر در استان تا نیمه اول سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۸    
مدیرعامل سازمان رفاهی، تفریحی شهرداری شهرکرد از آغاز فرایند ثبت نام به منظور شرکت در پنجمین دوره جشنواره هفت سین و سبزه های نوروزی با عنوان استقبال از بهار 96 در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح ملی نوروزگاه به مناسبت عید نوروز در 3 شهرستان استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۳    
151 واحد تولیدی کوچک و متوسط استان طی سال جاری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به چرخه تولید بازگشتند و علاوه بر جذب نیروهای خود، اشتغال هم ایجاد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۳    
از محل تسهیلات سفر رهبری 14میلیارد ریال تسهیلات به تاکداران خسارت دیده ناشی از آفت سفیدک داخلی انگور پرداخت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۹    
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲    
دکتر سیدحامد برکاتی افزود: برنامه سلامت کودکان بازبینی و برخی مواردی که قبلا نبوده، در آن گنجانده شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۹    
چاقی در کل باعث فشار شدید روی استخوان ها و مفاصل می شود. افرادی که چاق هستند به دلیل وزن بالایی که مفاضل زانو یا قوزک های پای آنان تحمل می کنند، اغلب به زانو درد یا پیچش مچ پا دچار می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۵۱    
یک شرکت موفق به ساخت موتورسیکلت برقی جدیدی شده که پس از هر بار شارژ شدن...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۸    
محققان موفق به توسعه روشی برای شارژ بی سیم همزمان چندین دستگاه الکترونیکی در یک اتاق شده اند..
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۵    
قایق روبات خودران با عنوان مروارید توسط دانشجویان دانشگاه تهران طراحی و ساخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۳    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: هیئت سوئدی از قوانین ایران مطلع بود، بنابراین صدور بیانیه ضدایران خلاف موازین حقوقی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۰    
کتاب اسلام و جهانی شدن با ترجمه محمدرضا دهشیری و چند مترجم دیگر دربردارنده چند مقاله ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۵    
شرکت ها و موسسات مردم نهاد برای زنده ماندن و پیگیری حکم تاریخی امام خمینی(ره) این جایزه را تعیین کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با فشار مافیای سیگار و حاشیه های خارج از مجلس، مالیات سیگار در قانون بودجه کشور کاهش یافت و اکنون مالیات سیگار در ایران حتی از افغانستان هم کمتر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶    
باحضور نماینده ارومیه جایگاه ویژه فرآورده های نفتی در خوی به بهره برداری رسبده وبا افتتاح آن تعداد جایگاه های ویژه عرضه فرآورده های نفتی در خوی به 86مورد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: خسارت وارد شده به تاسیسات برق استان مرکزی ناشی از بارش برف سنگین، 25 میلیارد ریال برآورد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان از سفر قریب الوقوع قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵    
کوره پاتیلی مجتمع فولاد سبا که یکی از طرح های توسعه مجتمع فولاد مبارکه می باشد با هدف افزایش ظرفیت از 700 هزار به یک میلیون و 600 هزار تن در حال انجام است و به صورت آزمایشی راه اندازی شد
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۲    
خزانه دار و عضو شورای اسلامی شهر کرج از احتمال افزایش بودجه شهرداری در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۲    
مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز گفت: طرح ویژه نظارتی بر بازارپایان سال در این استان اغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۱    
موضوع مد و لباس یکی از چالش های جدی فرهنگی از زمان وقوع انقلاب اسلامی است که متصدیان فرهنگی همواره در این حوزه منفعل عمل کرده اند...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۵    
برنامه تهران 20 شنبه 30 بهمن با موضوع بررسی تعدد شعب بانکی درکشور و جمعیت فعلی بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۴    
نماینده شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: 370 میلیارد ریال قرارداد برای ایجاد زیرساخت در زمینه تامین آب، برق و گاز در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار منعقد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۱    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شاهرود گفت: 20 بنای تاریخی این شهرستان با صرف یک میلیارد و 470 میلیون ریال در یک ساله اخیر مرمت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۱    
بسیاری از مشکلاتی که شهروندان با آن مواجه هستند عدم آگاهی از حقوق شهروندی است که وکیل دادگستری با اطلاع کامل از این حقوق کامل می تواند در زمان اجرا از حق شهروند دفاع کند .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: رویکرد و ذائقه مردم استان از وقف تنها برای اماکن مذهبی و عزاداری ها، باید به سمت نیازهای جامعه تغییر کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: برخی از واحدهای صنعتی استان پس از اجرای طرح توسعه و اضافه کردن خطوط جدید با مشکل مواجه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۸    
معاون گردشگری استان البرز با اشاره به اینکه نظارت ها بر تاسیسات گردشگری استان تشدید می شود، گفت: این بازدیدها توسط تیم تلفیقی نظارت متشکل از نماینده دانشگاه علوم پزشکی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ، فرهنگ ایثار و شهادت را برترین اصل برای کسب رشد اجتماعی عنوان کرد و افزود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۸    
مدیرکل پست استان سمنان با بیان اینکه طرح نوروزی ثبت نام تمبر فاخر طلا و نقره از یکم اسفندماه آغاز می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۸    
استاندار البرز راه اندازی صندوق توسعه استان را راهکار خودکفایی اقتصادی البرز به توسعه دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه در سال 1400، تولید گندم در استان اردبیل به بیش از 902 هزار تن افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: از آغاز دولت یازدهم 20 هزار فرصت شغلی در استان اردبیل ایجاد شده که بیش از 13 هزار فرصت شغلی توسط بخش خصوصی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۹    
قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تقسیم بندی های پنج سطحی در اورژانس ها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۳    
دبیر فرهنگستان علوم پزشکی گفت: زمانی بنده در خدمت آیت الله خامنه ای بودم ایشان فرمودند: اخلاق پزشکی چیزی نیست که بشود آنرا درس داد، اساتید باید خودشان الگوی اخلاق پزشکی باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۵    
مدیرکل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری در خصوص شیوع بیماری انفلوانزا فوق حاد پرندگان که در این استان در حال افزایش است هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان از امروز تا سوم اسفند ماه سال 1395 می توانند مجددا برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات خود در آزمون کارشناسی ارشد سال 1396 اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
شرکت های وارد کننده پشت پرده استفاده بی رویه از شیمی درمانی برای سرطان / رئیس مرکز تحقیقات سرطان: بر اثر استفاده زیاد از داروهای شیمی درمانی با مقاومت دارویی در این حوزه مواجه شده ایم...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
با توجه به آمار های تولید و صنعت، رشد واردات کالا و کاهش واردات مواد اولیه تولید و... حاکی از عملکرد ضعیف وزارت صنعت و تجارت در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
نوسان امضاهایی که برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی جمع آوری می شد خود به خوبی نشان داد لابی کنندگان برای عدم استیضاح وزیر در این مدت چقدر تلاش کرده اند، اما...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
روزنامه جوان به عنوان رسانه برتر جشنواره ققنوس برگزیده شد / ششمین جشن سینمایی ققنوس در حالی به کار خود پایان بخشید که از سه فیلم رهایی از بهشت، ویلایی ها و ماجرای نیمروز تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
وزیر امور خارجه ایران در مونیخ گفته که با روند کنونی تحولات، جهان وارد مرحله پسا غربی شده و تحولات آن را دیگر غرب رقم نمی زند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
دادستان کل کشور با بیان اینکه اعتصاب غذای متهمان از خارج به برخی جریانات سیاسی خط داده می شود، گفت: به آنها می گویند که پایت که به زندان رسید شروع کن و ما از شما حمایت می کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
اگر دیدید که سخنرانی در ایام فاطمیه امسال دقیقاً همان حرف هایی را می زند که سال پیش زده بود بدانید که این نقص از اوست که انگیزه ای برای غور و غوص در سیره اهل بیت(ع) نداشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
چند روز پیش با یکی از دوستان مذهبی مقیم بیروت در لبنان صحبت می کردم. بحث ما به وضعیت زنان در لبنان کشیده شد و اینکه برخی از زنان بازیگر و خواننده عرب در لبنان ساکن هستند که تواب شده اند و حجاب خوبی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
مردی میانسال از طبقه سوم پاساژ متروکه ای سقوط کرد و جان باخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
بازپرس ویژه قتل تهران به پزشکی قانونی دستور داد اشتباه خود را درباره اعلام مرگ یک مادر و نوزاد که دو سال قبل فوت شده بودند، بررسی کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
نامادری که از 10 سال قبل به اتهام قتل دختر نوجوان در بازداشت به سر می برد، در جلسه محاکمه جرمش را انکار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
دو شرط لازم در مورد صحیح بودن ازدواج برای زوجین، شرط سنی و اجازه ولی است. براساس قانون عقد ازدواج دختر قبل از رسیدن به سن 13 سال تمام شمسی و پسر قبل از رسیدن به سن 15 سال تمام شمسی بستگی به اجازه ولی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
مردی هنرمند که 17 سال قبل در ازدواج با دختر مورد علاقه اش ناکام مانده بود، وقتی او را در اینستاگرام پیدا کرد، نمی دانست برای رسیدن به عشق دیرینش دست به جنایتی هولناک خواهد زد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
در حالی که همه پرسی قانون اساسی جدید ترکیه قرار است 16 آوریل برگزار شود، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه روز جمعه کمپین حمایت از رأی آری به اصلاحات قانون اساسی را آغاز کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
خروج امریکایی ها از عراق در سال 2010 یا پس از آن از افغانستان، به معنی توقف و یا تغییر راهبرد امریکا در این منطقه نبود، بلکه...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
کنفرانس امنیتی مونیخ به صحنه ابراز نگرانی و اعتراض اروپا از امریکای ترامپ تبدیل شد. دونالد ترامپ معاون خود را برای آرام کردن متحدان اروپایی به مونیخ فرستاده بود ولی او هم نتوانست اروپاییان نگران را ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
نتایج تازه ترین نظرسنجی مؤسسه آپینیون وی برای نشریه فرانسوی اکو و رادیو کلاسیک نشان می دهد مارین لوپن با کسب 26 درصد آرا پیروز دور نخست انتخابات ریاست جمهوری فرانسه خواهد شد و فرانسوآ فیون رقبای خود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
وزیر خارجه چین ابراز امیدواری کرد که دور جدید دیپلماسی با کره شمالی برای جلوگیری از توسعه بیشتر برنامه های موشکی و هسته ای پیونگ یانگ، از سر گرفته شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
لازم نیست کارشناس امور امریکا باشید. راحت می توان فهمید جو سیاسی امریکا به واسطه حضور فردی چون دونالد ترامپ بر مصدر امور به هم ریخته است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
پس از هشدارهای دیپلماتیک پاکستان به افغانستان و تأکید بر ضرورت مقابله این کشور با تروریست های جماعت الاحرار ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
حفظ اسد یا پاسداری از خوزستان دو گانه ای است که مصطفی تاج زاده، زندانی امنیتی سال 88 در مقابل هم قرار می دهد...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
تیم فوتبال بارسلونا یکی از بحرانی ترین دوران خود را سپری می کند. شکست تحقیرآمیز شاگردان لوئیز انریکه مقابل پاریسی ها، بارسا را در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
ششمین قهرمانی پی درپی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جام جهانی بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
افزایش آلودگی هوا و ترافیک در بیشتر کلانشهر ها و شهر های بزرگ بر دامنه مسائل و مشکلات شهری افزوده و زندگی شهری و سلامت شهروندان را در معرض تهدید قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
وزیر در روز رأی اعتماد: مشکلات معیشتی فرهنگیان را حل خواهم کرد؛ معاون وزیر: برای سرباز معلمان، حق التدریسی ها و بازنشستگان پول نداریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
سومین جشنواره مد و لباس فجر بود که پای مدل های زنده را هم به عرصه مد و لباس ایرانی باز کرد...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
جشنواره برلین اولین جایزه اش را به یک فیلم درباره جنگ سوریه اعطا کرد. روایت غربی از فجایع کشور سوریه موضوعی است که سینما می تواند از عهده آن بربیاید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
کشورهای همسایه با استفاده از ابزار لغو ویزا توانسته اند نظر ایرانیان را برای بازدید از کشورشان جلب کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
انتقادها از مواضع اخیر وزیر ارشاد در قبال سیاست دولت در ممیزی کتاب، باعث شد سیدرضا صالحی امیری دست به قلم شود و یادداشتی را در تبیین آنچه مد نظر دولت در حوزه ممیزی است، بنویسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
از جمله شاخصه های حکمرانی خوب، خدمت رسانی دستگاه های اجرایی به مردم، به خصوص در شرایط ویژه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
مقام های ایرانی می گویند که نشست آستانه پیشرفت مناسبی داشته، مذاکراتی که امریکا نیز در سطح ناظر در آن شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۸    
قراردادهای جدید نفتی مسئله ساز شده است و هیچ چیز با برنامه ریز ی ها و تعهدهای شرکت ملی نفت برای انعقاد قراردادهای نفتی و جذب سرمایه گذاری مطابق نیست...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۶    
دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی کیش در حالی دیروز با قهرمانی تیم روسیه به پایان رسید که میزبانی ایران با رضایت مسئولان فدراسیون جهانی والیبال روبه رو شده است...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۶    
رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از فردا با به میدان رفتن دو نماینده ایران آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۶    
جام جهانی کشتی آزاد در بالاترین سطح فنی برگزار شد و بیشتر مدعیان با بهترین نفرات خود پا به مسابقات گذاشته بودند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۵    
اگر چه تاریخ در گذر زمان تکرار می شود، اما این بار فرزندان نهضت کربلا نگذاشتند دوباره حرمی غارت و اهل بیت به اسارت گرفته شوند. فرزندانی که از همه تعلقاتشان گذشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۵    
24 سالی می شود که کفش های همسرش را جفت می کند و جلوی در خانه می گذارد. حتی وقت هایی که همسرش مأموریت است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۹    
رئیس جمهوری در جلسه فوق العاده مدیریت بحران درباره استان خوزستان گفت: دولت همدل و همراه مردم خوزستان تا رفع کامل مشکلات است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۹    
پیمان قربانی در نشست خبری که با عنوان تشریح سیاست های اجرایی اقتصاد مقاومتی در بانک مرکزی برگزار شد به ایراد سخنانی در این حوزه پرداخت و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۳    
عضو هیئت رئیسه مجلس، درباره سرانجام طرح هسته ای نمایندگان برای مقابله با نقض برجام، به ملاحظات رئیس مجلس در این رابطه اشاره کرد و گفت: این طرح الان در موقعیتی است که قابل بررسی در صحن است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۵    
طرح از حسین کشتکار
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۲    
خیلی از ما و شاید خود من زندگی نمی کنیم، بلکه فقط گذران وقت می کنیم. چند روز پیش وقتی یکی از روزنامه ها را ورق می زدم، به صفحه ای رسیدم که...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۲    
آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که به محض شنیدن خبر مرگ فردی از فامیل یا دوست و آشنا سریع برنامه ریزی های لازم را انجام می دهیم تا...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۶    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: موتورسواران و عابران پیاده بیشترین تعداد کشته های سوانح ترافیکی در شهرهای بزرگ را تشکیل می دهند که یکی از عوامل مهم بروز سوانح ترافیک هستند. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۴    
سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به سامانه بارشی فعال در کشور از احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی، لغزندگی جاده ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵    
دوتابعیتی ها از چالش هایی است که با روی کارآمدن دولت یازدهم گستره نگرانی های جامعه را افزایش داد و آن را به یکی از مباحث ثابت سخنرانی های مسئولان حتی در قوه قضائیه تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵    
محسن پیرهادی، عضو شورای شهر تهران در بازدید از چهارمین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در خصوص آخرین اخبار از وضعیت صاحبان ساختمان پلاسکو گفت: دو کمیته در خصوص این ساختمان فعال است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵    
در حالی که بیشتر از هشت استان کشورمان درگیر مشکلات عدیده مثل سیل، گردوخاک، قطعی برق، برف و ... هستند، محمود صادقی نماینده مجلس در توئیتر خود خبر از پیشنهاد حذف جدول 17 پیوست لایحه بودجه 96 ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵    
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشستی خبری به سؤالاتی پیرامون امنیت مرزها، مبارزه با داعش، طرح های محرومیت زدایی مناطق محروم توسط سپاه، تشکیل هوافضای سپاه، رزمایش ها و... پاسخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵    
شاخص های نگران کننده اشتغال در یک دهه گذشته، به خوبی روایت کننده علل بروز پدیده بحران بیکاری و اضافه شدن 8 میلیون نفر به متقاضیان شغل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵    
در حالی که افزایش صادرات فرآورده های نفتی یکی از اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی است نه تنها هیچ گونه سرمایه گذاری در این بخش صورت نگرفته است بلکه کشور با ورود به واردات کلان بنزین ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۵    
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی نیروی برق حرارتی با بیان اینکه حدود یک ماه پیش قرارداد خرید تضمینی برق برای ساخت نیروگاه در ایران انجام شده و دو ساختگاه آن نیز مشخص شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵    
روز گذشته صد ها نوجوان و جوان مکزیکی علیه طرح ترامپ مبنی بر کشیدن دیوار بین مکزیک و امریکا اعتراض کردند...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۷    
دادستان کل کشور گفت: پرونده در دادسرای تهران مطرح است و انشالله در صورت فرایند رسیدگی و تحقیق، نتایج رای دادگاه اعلام می شود .
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۶    
امام عظیم الشأن ما در دنیای اسلام این را نشان داد که فقه اسلام - یعنی مقررات اداره زندگی مردم -
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۳    
نظریات بسیاری برای تحلیل انقلاب ها بیان شده است و البته همه آنها از تحلیل انقلاب ایران بازمانده اند...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۳    
برخی هنر را ذاتاً مقوله ای ضدارزشی پنداشته اند، بعضی دیگر آن را بالذات بی طرف و عاری از وصف ارزش و ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۰    
دوران افشاریه چهارمین مستند پرتره شبکه مستند از بزرگان دوبله کشور، یکشنبه 1 اسفند در فرهنگسرای ابن سینا رونمایی می شود.
  • ۱