یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۰۴:۰۳Jul 2020 12

خبرهای خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1398 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 31 فروردین 1398 خبر آنلاین 31 خرداد 1398 خبر آنلاین 31 تیر 1398 خبر آنلاین 31 مرداد 1398 خبر آنلاین 31 شهریور 1398 خبر آنلاین 30 مهر 1398 خبر آنلاین 30 آبان 1398 خبر آنلاین 30 آذر 1398 خبر آنلاین 30 دی 1398 خبر آنلاین 30 بهمن 1398 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 1 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 2 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 3 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 4 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 5 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 6 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 7 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 8 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 10 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 11 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 12 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 13 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 14 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 15 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 16 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 17 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 18 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 19 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 20 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 21 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 22 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 23 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 24 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 25 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 26 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 27 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 28 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 29 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 30 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1398 
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۴    
هنگامی که نایجل فاراژ، رهبر سابق حزب استقلال پادشاهی متحد (یوکیپ) و از طرفداران سرسخت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۵    
همزمان با برگزاری جشنواره سالانه ویوید سیدنی، از 24 می تا 15جون، نمایشگاه مجسمه های درخشان به شکل حیوانات مختلف در باغ وحش تارونگا این شهر برگزار می شود. عکس ها: theguardian 256282
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۷:۲۸    
هواپیمائی که آغازگر عملیات روز-دی در جریان جنگ جهانی دوم بود برفراز آسمان آمریکا به پرواز درآمد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۷:۱۲    
فارس نوشت: وزیر دفاع موقت آمریکا روز سه شنبه در جمع خبرنگاران مدعی شد واشنگتن توانسته احتمال حمله ایران به نیروهای آمریکا را متوقف کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۰    
نخستین سانتریفیوژ بانک خون تولید داخل به دنبال امضاء تفاهم نامه ای بین سازمان انرژی اتمی ایران و سازمان انتقال خون ایران توسط سازمان انرژی اتمی ایران برای مصارف بانک خون ساخته می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۹    
مراسم افطاری ساده مردمی عصر سه شنبه در پل طبیعت تهران برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۰    
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: این سازمان از سال 1397 سعی کرده بازرسی خود را هدفمند کند به طوری که از حدود 3 ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۰    
ایسنا نوشت: رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: حداقل 35 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به بخش غیر دولتی را از طریق اسناد تسویه و به وسیله تهاتر پرداخت کرده ایم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۰    
ایسنا نوشت: مصوبه جدید مالیاتی هیات وزیران برای واحدهای صنعتی و معدنی ابلاغ شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۶    
اول خرداد مصادف با سالروز تولد ملاصدرا، دانشمند و فیلسوف ایرانی قرن یازدهم هجری قمری است که ارائه اندیشه های جدیدش موجب شد او را از کار و تدریس ممنوع کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۷    
سید ناصر اسحاقی با بیان اینکه نباید اصحاب رسانه و صاحبان نشریات در استان نگران تامین کاغذ باشند، گفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۵    
ایرنا نوشت: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی، گفت: اجازه بدهیم تمرکز اصلی وزارت ورزش و جوانان روی موارد اصلی ورزش کشور باشد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۹    
مقاله زیر پژوهش مشترکی از محمد محقق، مهدی محقق و نگین بهشت کار است که از سوی نویسندگان در اختیار خبرآنلاین قرار گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۲    
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان البرز از اجرای طرح مراقبت الکترونیکی در استان البرز خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳    
گراش شهری است در جنوب استان فارس در فصل بهار طبیعتی بکر و چشم اندازی بی نظیر دارد که گردشگران را به سوی خود می کشاند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۶    
دنیای اقتصاد نوشت: همزمان با افزایش تنش ها میان ایران و آمریکا، روزنامه العرب در خبری مدعی شد که وزیر خارجه عمان در سفر به تهران حامل یک پیام از طرف مقامات آمریکایی بوده است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۴    
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: در یک عملیات مشترک پلیسی 215 کیلوگرم تریاک از یک منزل مسکونی کشف و 2 نفر قاچاقچی نیز در این خصوص دستگیر شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۳    
گل اندروس تاونسند به منچستر سیتی، به عنوان بهترین گل فصل 19-2018 لیگ جزیره انتخاب شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۷:۲۲    
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید از سکوت عارف در صحن مجلس گلایه مند است و می گوید او باید در مخالفت و موافقت با طرح ها یا لوایح بیشتر صحبت کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۹    
امسال تاکنون تولید اکسیدروی درچهارمحال و بختیاری180میلیارد ریال درآمد داشته است
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۷:۰۵    
شرق نوشت:سه پسر جوان که در ماجراهای جداگانه با دادن پیشنهاد ازدواج به زنان و دختران آنان را فریب دادند تا دست به خاذی بزنند، دستگیر شدند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۶:۳۴    
روزنامه شهروند، گفت وگو با یکی از بادیگاردهایی که حفاظت از سلبریتی ها را برعهده دارد منتشر کرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۰    
ربکا ایگلین ، دختر جوان آلمانی است که درباره نوستالژی ها و سنت های ایرانی که در حال فراموشی است، تحقیق می کند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۶:۱۰    
یکی از سهامداران روزنامه هفت صبح در کانال تلگرامی باشگاه روزنامه نگاران ایران نوشت: چند روزی است که بحران کاغذ مطبوعات سر و صدای زیادی به پا کرده است و دائم این خبر به گوش می رسد که فلان روزنامه ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۱:۳۰    
ایسنا نوشت: بعد از آنکه کارشناسان باری دیگر آسیب پذیری های جدیدی در پردازنده های اینتل پیدا کردند، این بار شرکت AMD به عنوان یکی از بزرگترین رقبای این شرکت آمریکایی اعلام کرده که محصولاتش در برابر ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۷    
افشاگری وزیر خارجه کشورمان درباره اقدامات مشاور امنیت ملی آمریکا با رهبری تیم "ب" گمانه زنی ها بر اخراج جان بولتون از کاخ سفید شدت را بخشیده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۴۹    
ایلنا نوشت: متخصص تغذیه گفت: افراد کم خون می توانند از گوشت شتر مرغ در سحر استفاده کنند، همچنین سعی کنند غذاهای برنجی و مصرف انواع خورشت ها را کاهش دهند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۳۴    
روابط عمومی بانک مرکزی خبر افزایش سقف برداشت از خودپردازها را رد کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۳۴    
فارس نوشت: وب گاه میدل ایست آی مدعی شد که مقامات سعودی قصد دارند 3 تن از مبلغان مشهور عربستان را با پایان ماه مبارک رمضان اعدام کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۸    
مهر نوشت: در حمله مسلحانه به کاروان اعضای پارلمان هند در ایالت آروناچال پرادش دست کم 11 نفر کشته شدند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۶    
باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رویترز نوشت: وزیر دفاع موقت آمریکا ضمن تکرار ادعاهای بی اساس واشنگتن علیه کشورمان، گفت: حضور ما در منطقه خاورمیانه برای جنگ با ایران نیست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۱    
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از گرفتار شدن چند کارگر در چاه یک مرکز درمانی در دارآباد و فوت یکی از این کارگران خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۰    
میزان نوشت: پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه منتهی به قتل یک فرد مالباخته که ظهر امروز و در سطح شهرستان نیکشهر اتفاق افتاد، با دستور قاطع قضایی و اعزام یگان های انتظامی شهرستان، قاتل شناسایی شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۰    
میزان نوشت: تا ساعاتی دیگر مرحله دوم وام ضروری سال 98 به حساب متقاضیان واریز می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۶    
نادر مشایخی آهنگساز و فرزند زنده یاد جمشید مشایخی از اولین تجربه بازیگری و بازی در فیلم کمدی "سامورایی در برلین" می گوید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۵    
گفته می شود یک تیم متمول قطری خواستار به خدمت گرفتن شجاع خلیل زاده شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۹    
سید عباس موسوی به درخواست سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از ایران واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۹    
فارس نوشت: فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) گفت: تمامی تحرکات دشمنان را در عمق مرزها بصورت شبانه روزی مورد ارزیابی و بررسی قرار داده و رصد می کنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۴    
رئیس جمهوری اسلامی ایران، جنگ آمریکا را نه با دولت، بلکه با 82 میلیون ایرانی خواند و گفت: آمریکایی ها بارها راهی رفتند و سرشان به سنگ خورد، اما باز به همان اقدامات روی آورده اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۰    
خسرو حیدری طی سال ها حضور در استقلال به دور از حاشیه بود ولی او ظاهراً می خواهد احتیاط را کنار بگذارد و از این به بعد خیلی ناگفته ها را در رسانه ها بگوید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۲    
پائولو سرجیو هدایت تیم التعاون عربستان را برعهده گرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۸    
پس از ابراز نگرانی مقام معظم رهبری درباره فرسایش زبان فارسی و گله مندی ایشان از ترویج زبان بی هویت در صداوسیما، رئیس این سازمان، وظایفی جدید را برای شورای تخصصی مجریان و دفتر موسیقی و سرود تعریف کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۹    
مهم ترین بازارهای کالاهای صادراتی ایران در میان کشورهای همسایه است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۰    
ملی پوش وزنه برداری می گوید: وضعیت این روزهای وزنه برداری مناسب نیست امیدوارم کسی بتواند این شرایط را سامان بدهد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۸    
حسین نقیب با انتشار کارتونی در کانال طنز و کارتون نیش خط به موضوع حقوق و دستمزد کارگران و سختی معیشت آنها در شرایط سخت اقتصادی در کشور پرداخته است. 6060
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۵    
ایرنا نوشت: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با اشاره به انتشار تصاویری در فضای مجازی مبنی بر آوازخوانی یک زن گفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۸    
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که بهمراه رییس جهور و تنی چند از وزرا در سفری یک روزه به آذربایجان غربی سفر کرده بود چندین پروژه را در این استان افتتاح کرد. عکاس: جعفر بزازپور 46
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۸    
سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که بهمراه رییس جمهور در سفری یک روزه به استان آذربایجان غربی سفر کرده بود 9 پروژه را در شهرهای خوی، سلماس و سرو افتتاح و کلنگ زنی کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۸    
رییس جمهور در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 22 طرح و پروژه اقتصادی و زیربنایی در استان را با اعتباری بالغ بر 3500 میلیارد تومان انجام داد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۰    
حسن روحانی که به ماکو سفر کرده، خاطره ای از دیدارش با یکی از رهبران آمریکا در نیویورک تعریف کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۳    
به گزارش خبرآنلاین، وزارت خارجه آمریکا امروز سه شنبه 3 شرکت روسیه را به فهرست تحریم های این کشور اضافه کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۴    
جواد نکونام با امضای قراردادی دو ساله سرمربی فولاد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۸    
ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران، به سوال مجری برنامه در مورد بیماری خونی مارک ویلموتس، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران، پاسخ داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۸    
سوءاستفاده برخی والدین از کودکان در فضای مجازی که به منظور بیشتر دیده شدن و گرفتن لایک بیشتر انجام می شود، سوژه کارتونی از طراوت نیکی در نیش خط شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۱    
فصل آخر سریال بازی تاج و تخت در حالی به پایان رسید که بسیاری از تماشاگران آن از روند شتاب زده فصل آخر، گاف های این فصل از سریال و ضعف نویسندگی آن به شدت ناراضی بودند اما تمام بینندگان ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۰    
کیهان کلهر، آهنگ ساز و نوازنده، در اینستاگرامش تصاویری از کودکی و جوانی خود منتشر کرده که در زیر می بینید. 61282
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۵۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بیانیه اخیر وزارت خارجه کانادا و طرح اتهامات واهی علیه ایران را موجب شگفتی و نشانگر نادیده گرفتن عامدانه واقعیات از سوی دولت کانادا و متاثر از رقابت های ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۷    
مولودی خوانی آقام امام حسن کریمه را با صدای محمود کریمی بشنوید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۳    
سرمربی سابق استقلال هنوز توافقی برای جدایی از این تیم نکرده است. باشگاه هم با او صحبتی ندارد، رقم سنگین جدایی او از ایران اوضاع را پیچیده تر می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۹    
فارس نوشت: سخنگوی وزارت خارجه فرانسه در نشست خبری روز سه شنبه در واکنش به سوالی درباره اقدامات برجامی جدید ایران گفت که کشورش هیچ ضرب الاجلی را نمی پذیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۶    
واکنش بیژن بنفشه خواه به گزارش شب گذشته بازی پرسپولیس - السد و تکرار مداوم اسم ژاوی را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۰    
تا زمانی که طرح دریافت مالیات از خانه های خالی اجرایی نشود، بازار اجاره بها به تعادل نخواهد رسید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۳    
مهر نوشت: کفیل وزارت دفاع آمریکا مدعی شد: موفق شدیم پتانسیل حملاتی به نیروهای آمریکا را متوقف کنیم!
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۵    
در شهرستان مرزی بندر آستارا در شمال غربی استان گیلان سالانه 800 تن عسل از حدود 35 هزار کندو تولید می شود و ارتفاعات گردنه کوهستانی حیران، روستاهای خانه های آسیاب، سیج ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۳    
ایسنا نوشت: یک مقام ارشد فرانسوی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اذعان کرد که کشورهای اروپایی برای لغو اینستکس، تحت فشار آمریکا قرار گرفته اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۳    
مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که به احتمال زیاد ایران در پشت عملیات خرابکارانه ای قرار دارد که در خلیج فارس روی داده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۹    
فارس نوشت: پس از اعلام زمان قطعی لغو رجیستری فعلی گوشی مسافری، برخی واردکنندگان اقدام به ثبت سفارش موبایل کرده اند که این کالاها قرار بود پس از بسته شدن سامانه به بازار برسند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۶    
فارس نوشت: یک پایگاه خبری صهیونیستی گزارش داد، رئیس جمهور آمریکا درخواست پادشاه عربستان سعودی برای حمله نیروی هوایی آمریکا به یمن در واکنش به حمله پهپادی انصارالله به تاسیسات نفتی عربستان را رد کرده ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۸    
علی دایی به خبرنگار صدا و سیما گفت: بعضی ها ناراحتند که مردم ما را دوست دارند. خیال شان راحت؛ نه سیاسی هستم و نه می خواهم سیاسی شوم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۸    
ایرنا نوشت: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مطابق مصوبه اخیر مجلس، هر کس از دستورات شورای رقابت تمکین نکند، مجرم شناخته می شود و خودروسازان نیز باید از قیمت های این شورا تبعیت کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۸    
صنعت خدمات ارزش افزوده به عنوان یکی از پتانسیل های بالقوه ارزآوری، اشتغال زایی و رونق اقتصادی در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۵    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جریان حضور رئیس سازمان ملی بهره وری و بازدید وی از نمایشگاه دستاوردهای بهره وری از تدوین استراتژی های جدید سایپا با رویکرد ارتقای بهره وری خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۹    
تحلیل طنز سریال بازی تاج و تخت توسط استاد کاظمی را می بینید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۱    
ایرنا نوشت:عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: لوایح پالرمو و CFT از دستور کار مجمع تشخیص مصلحت نظام خارج نشده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۰    
یک خبرنگار انگلیسی از احتمال انتقال علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم برایتون به آژاکس هلند خبر داده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۴    
یک کارشناس مسائل بین الملل در کافه خبر اقدامات اخیر روسیه و ترکیه و تلاش این دو کشور برای ارتقای سیاست خارجی کشورشان در راستای مسائل مختلف منطقه ای را مورد ارزیابی و تحلیل قرار داده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۲    
حسین انتظامی با انتشار تصویری از کتابی درباره چالش های همکاری بین استارت آپ ها و شرکت های بزرگ در ایران از شباهت این کتاب با کتاب مشهور مردان مریخی، زنان ونوسی نوشت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۲    
بهروز افخمی، کارگردان سینما گفت: فیلم جدی کم در سینمای ایران ساخته می شود. برای ساخت فیلم جدی باید دلایل جدی داشته باشید ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۵    
رهبر معظم انقلاب در دیدار با شاعران و اساتید ادبیات فارسی فرمودند: نگذارید زبان فارسی دچار فرسودگی و ویرانی شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۰    
رویا نونهالی داور برنامه "عصر جدید" نسبت به تعریف و تمجید بقیه داوران و احسان علیخانی از شرکت کنندگان انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۸    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان از دستگیری قاتلان جنگل در منطقه کُرکی شهرستان پلدختر خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۷    
مراسم کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی فاز دوم پروژه گازرسانی به بخش آسارا با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان البرز،استاندار البرز،بخشدار و امام جماعت آسارا آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۶    
فردی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ داروهای لاغری می کرد و اجناس تقلبی برای شهروندان ارسال می کرد توسط پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۶    
رئیس قوه قضاییه خواستار تهیه پیوست امنیتی برای امنیت داده ها و صیانت از اطلاعات مردم و دستگاه ها شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۶    
بررسی نقشه های هواشناسی نشان از احتمال بارش تگرگ و وزش بادهای شدید در استان اصفهان دارد و در مناطق شرقی بروز گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۱    
فارس نوشت: وزارت دفاع عراق امروز در بیانیه ای از کشته شدن 11 نفر از عناصر داعش در عملیات امنیتی نیروهای عراقی در استان صلاح الدین واقع در شمال این کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۵    
فارس به نقل از راشاتودی نوشت: باتشدید تنش بین ایران و آمریکا کارشناسان به پیش بینی پیامدهای تنش نظامی با ایران پرداخته و می گویند جنگ با این کشور نفت را 250 دلار می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۲    
دیدیه دشان لیست بازیکنان مورد نظر خود را اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۱    
برانکو هنوز لیست نهایی خود را به باشگاه نداده اما به نظر می رسد چند سرخپوش از جمع شاگردان پروفسور جدا شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۶    
سی و یکم اردیبهشت به عنوان روز اهداء عضو در تقویم، یادآور فتوای روشنگرانه حضرت امام خمینی(س)، در خصوص پیوند مرگ مغزی است که با وجود مخالفت های بسیار ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۴    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به سی ان ان گفت که تا زمانی که آمریکا با پایبندی به تعهداتش در چارچوب برجام به تهران احترام نگذارد، ایران با دولت دونالد ترامپ مذاکره نخواهد کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۴    
پارسینه نوشت: کم کاری تیروئید می تواند موجب خستگی ضعف، رخوت، افزایش وزن، افسردگی، مشکلات حافظه، یبوست، خشکی پوست، نازک شدن موی سر، شکننده شدن ناخن و رنگ زرد پوست شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۴    
کیهان کلهر از ایرج طهماسب به عنوان انسانی یاد کرد که برای ساعاتی تمام کودکان ایرانی و او را پای تلویزیون نشاند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۵    
باشگاه خبرنگاران نوشت: یک مقام مسئول با بیان اینکه حباب سکه امروز به 540 هزار تومان رسیده است گفت: دادوستدها در بازار امروز کاهشی بوده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۴    
پارسینه نوشت: آبی که در سطح روی ماست قرار می گیرد ماده ای پر خاصیت است که اغلب دور ریخته می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۴    
ایسنا نوشت: سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران می گوید هر کسی سرمربی تیم ملی باشد باید مورد حمایت قرار گیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۵    
باشگاه خبرنگاران نوشت: یک واحد 57 متری واقع در نارمک شرقی به مبلغ 542 میلیون تومان خرید و فروش می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۰    
برنده جایزه نقدی معادل 12000 دلاری مسابقه ال جی چلنجر طی مراسمی در دانشگاه امیر کبیر معرفی شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۰    
رئیس جمهور، گفت: قدرت مردم ایران موجب شده است تا آمریکا دو ساعت پس از تهدید ایران از موضعش عقب نشینی کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۸    
ایسنا نوشت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طی 40 سال گذشته به محیط زیست، ژنتیک، ترا ریخته و تنوع زیستی ظلم کرده ایم اما باید از این علم هراسی که مانع پیشرفت علمی می شود خارج شویم و افکار خودمان را ...