سه شنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۲۰Sep 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر»

فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی شورای اسلامی شهر بوشهر از موافقت شورای شهر با واگذاری امتیاز شاهین به شرط ماندن این تیم در بوشهر خبر داد. به گزارش فکرشهر از مهر، ایمان زندی نیا صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به کسری بودجه 142 میلیارد تومانی شهرداری بندر بوشهر گفت: با توجه به اینکه امسال ردیف اعتباری برای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مصوب نشده اقدامات واگذاری این تیم فراهم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باتوجه به اینکه در بودجه شهردرای این بندر امسال ردیف اعتباری برای تیم فوتبال شاهین دیده نشده است با کسب مجوز از دستگاه های نظارتی امتیاز این تیم از طریق مزایده واگذار می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، جعفر پورکبگانی عنوان کرد: هیچ چیزی در خصوص واگذاری امتیاز تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به شخص حقیقی نهایی نشده است. پیشنهادهایی از سوی اشخاص حقیقی برای همکاری دریافت شده است که در حال بررسی این پیشنهادها هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: خبر فروش امتیاز تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به برق شیراز صحت ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر سرمایه برای این استان است که نباید از دست برود بلکه باید برای حفظ و حضور آن در لیگ دسته اول فوتبال کشور از هم اکنون تمهیدات لازم اندیشیده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بحث حمایت شوراری شهر از تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و نگرانی هواداران این باشگاه پرطرفدار از سوژه های داغ محافل است و قرار است به زودی در این خصوص تصمیم گیری شود.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۳:۱۱    
هافبک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به عنوان بهترین هافبک دفاعی رقابت های لیگ دسته اول انتخاب شد.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هافبک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به عنوان بهترین هافبک دفاعی رقابت های لیگ دسته اول انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۳    
ایسنا/خراسان رضوی بازیکن تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: درگیری در بازی با استقلال ملاثانی احساسی و اشتباه بود و امیدوارم محرومیت دو ساله ام توسط کمیته استیناف تغییر کند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۴    
خلیج فارس: تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل میزبان خود فجر سپاسی شیراز بازی را واگذار کرد تا عملاً از صعود به لیگ برتر بر باز بماند. باختی که به اذهان برخی ها کم کاری بازیکنان، اشتباه کادر فنی و مسئل پشت پرده تلقی کردند ولی عوامل تیم این باخت را طبیعی و جزیی از فوتبال دانستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۲    
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل میزبان خود فجر سپاسی شیراز بازی را واگذار کرد تا عملاً از صعود به لیگ برتر بر باز بماند. باختی که به اذهان برخی ها کم کاری بازیکنان، اشتباه کادر فنی و مسئل پشت پرده تلقی کردند ولی عوامل تیم این باخت را طبیعی و جزیی از فوتبال دانستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بضاعت شاهین برای میانه جدول بود اما با تلاش بازیکنان یک پله از سطح انتظارات بالاتر رفتیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با اظهار اینکه تیم فجر بهتر از ما بازی کرد گفت: به دلیل بازی ضعیفی که ارایه کردیم از مردم استان بوشهر عذر خواهی می کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
هواداران تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر امشب با هیجان فراوان بازی تیمشان را در برابر فجر سپاسی که از آن به عنوان فینال لیگ یک یاد می شود دنبال خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: دیدار این تیم با فجر شهید سپاسی شیراز در لیگ دسته یک باشگاه های کشور در حکم فینال و مهمترین بازی شاهین در این فصل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: با هم دل شدن مسئولان استان، ظرفیت های حمایتی لازم برای صعود تیم شاهین بوشهر به لیگ برتر فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۴    
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر خواهد بود که این اتفاق می تواند برای فوتبال بوشهر پس از سقوط در سال قبل و به فاصله یک سال اتفاقی میمون برای استان باشد ولی برای تکرار نشدن سقوط مجدد می بایست بستر مناسب برای ماندن چندساله در لیگ فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۸    
هفته سی و یکم لیگ دسته اول کشور برگزار شد و تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در خانه مقابل تیم مدعی هوادار تهران متوقف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: در بازی این تیم با تیم فوتبال هوادار تهران در صحنه ای که در دقیقه چهارم وقت اضافه نیمه دوم رخ داد، به طور واضح پنالتی بود که توسط داور نادیده گرفته شد.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۱    
دروازه بان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر قادر به همراهی تیمش در دیدار برابر هوادار نخواهد بود.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر ابراز امیدواری کرد تیمش با حفظ روند کنونی بتواند به لیگ برتر در پایان فصل صعود کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۵    
مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: داشتن تیم در لیگ برتر برای هر شهری مهم است و ما تلاش می کنیم که به این مهم دست یابیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم برای صعود به لیگ برتر فوتبال کشور هفت بازی فینال گونه در مسابقات لیگ دسته اول در پیش دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: داشتن تیم در لیگ برتر برای هر شهری مهم است و ما تلاش می کنیم که به این مهم دست یابیم.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۲۱    
مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: اگر اختلاف امتیازی مان با تیم های بالای جدولی کاهش یابد می توانیم برای صعود امیدوار باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ دسته اول کشور و در دیداری حساس در خانه مقابل حریف سیرجانی خود به برتری دست یافت تا شانس خود برای صعود به لیگ برتر افزایش دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۰    
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در دیداری حساس و تماشایی در خانه و مقابل تیم مدعی بادران تهران به برتری دست یافت تا موقعیت خود در جدول را بهبود ببخشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بابت بازی های ضعیف این تیم از هواداران عذرخواهی می کنم زیرا از کیفیت کار بازیکنان رضایت ندارم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: نود ارومیه در دیدار با تیم شاهین خوش شانس بود چرا که در چند صحنه به طور عجیب و غریبی توپ وارد دروازه آنها نشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ساوه -ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: در دیدار با خوشه طلایی ساوه مبنای کار را بر دفاع و ضد حمله قرار دادیم و از این روش هم نتیجه لازم را به دست آوردیم.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، بازیکن پیشین استقلال که در لیگ چهاردهم فرصت بازی در جمع شاگردان امیر قلعه نویی را پیدا کرد، برای ادامه مسیر فوتبالی خود به شهرداری آستارا پیوست. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در نقل و انتقالات نیم فصل تا کنون چهار بازیکن جذب و برای جذب سه بازیکن دیگر هم رایزنی کرده است.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
هافبک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به عنوان بهترین هافبک دفاعی نیم فصل نخست رقابت های لیگ دسته اول انتخاب شد.
برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ورزش سه: پس از مذاکرات چند روزه سرانجام بازیکن سابق تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر برای ادامه فصل با عنابی پوشان مشهدی به توافق رسید. یکی از گزینه های مهدی رحمتی برای تقویت خط حمله تیمش و جایگزینی امین قاسمی نژاد، شهرام گودرزی وینگر باتجربه و اصالتا شیرازی بود که در تیم هایی چون تراکتور تبریز ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: در مجموع شاهین علاوه بر شاهین مجیدی و امیرحسین موسی زاده قادر است تا پنج بازیکن جدید دیگر جذب کند که با اولویت بندی نسب به انجام این مهم اقدام خواهد شد.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از شکست صدرنشین لیگ یک معتقد است با تغییرات در کادرفنی، انرژی تازه ای هم به مجموعه تیم اضافه شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته هجدهم لیگ دسته اول برابر تیم صدرنشین شهرداری آستارا به پیروزی رسید.