پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۱:۴۷Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: هیات مدیره تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با استعفای فراز کمالوند سرمربی تیم مخالفت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: مشکل اصلی این تیم از دست دادن بدن سازی پیش از فصل و هماهنگ نشدن بازیکنان با یکدیگر است.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۵    
مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بدون تمرینات بدنسازی در مسابقات شرکت کرده ایم. بازیکنان تیم 10 روز است که از تیم های مختلف دور هم جمع شده اند انشا الله با کمک خدا و با گذشت 4 الی 5 هفته از مسابقات تیم به روال عادی خواهد افتاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۹    
گروه استان ها- دو تیم فوتبال صنعت مس کرمان و تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته دوم بازی های لیگ دسته اول فوتبال کشور برابر هم به میدان رفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته اول لیگ دسته یک کشور در دیداری خانگی با تساوی بدون گل مقابل حریف شمالی خود متوقف شد.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۵    
2 بازیکن تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر دیدار برابر شهرداری آستارا را به دلیل مصدومیت از دست دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بوشهرگفت: در نشست سه شنبه شب این شورا 70 میلیارد ریال اعتبار برای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- شهردار بندر بوشهر گفت: برآورد هزینه های تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر 150 میلیارد ریال است که 120 میلیارد ریال آن مربوط به امسال و 30 میلیارد ریال آن مربوط به پرداخت بدهی های سال های قبل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم 9 بازیکن جدید جذب و قرارداد سه بازیکن خود را تمدید کرد.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۰    
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در دیداری تدارکاتی به مصاف قشقایی شیراز خواهد رفت.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شاگردان فراز کمالوند در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم لیگ یکی چوکای تالش خواهند رفت . دیدار تدارکاتی تیم های شاهین شهرداری بوشهر و چوکای تالش بعدازظهر روز سه شنبه 20 آبان در زمبن چمن مجتمع فرهنگی ورزشی بانک ملی تهران برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرروابط عمومی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم برای افزایش سطح آمادگی خود از روز شنبه (فردا) در تهران اردو می زند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: با همکاری مسئولان باشگاه در حال هماهنگی هستیم که از شنبه در تهران اردو برگزار کنیم.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شاهین شهرداری بوشهر شهردار بوشهر در تلاش است که حضور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته یک میسر شود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرداری بوشهر ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فراز کمالوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: با شهردار بوشهر و اعضای هیئت مدیره باشگاه صحبت کردم و به توافق رسیدیم ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دانیال مومنی، هافبک - مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با عقد قراردادی 2ساله به تیم ذوب آهن اصفهان پیوست.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۰    
سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر می گوید مجموعه این باشگاه در فصل جدید بدنبال صعود نیست و فقط می خواهد تیم آبرومندانه ای داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: "فراز کمالوند" به عنوان سرمربی جدید این تیم برای حضور در لیگ دسته یک فوتبال کشور انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از سقوط از لیگ برتر و جهت حضور در لیگ دسته اول کشور در بلاتکلیفی بسر می برد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد سلطانی مهر در گفت وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا تیم فصل آینده خود را انتخاب کرده یا خیر، اظهار داشت: هنوز در این مورد تصمیمی نگرفتم. ان شاءالله در همین هفته تکلیف تیم آینده ام مشخص می شود. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از سقوط به لیگ دسته اول فوتبال شرایط مبهمی دارد و در شرایطی که 11 تیم لیگ دسته یکی حتی سرمربی از خود برای فصل آینده رونمایی کرده اند، ادامه فعالیت تیم بوشهری هنوز مشخص نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بازیکنان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر براساس بندی در قراردادشان، به دلیل سقوط تیم به لیگ آزادگان 20 تا 30 درصد جریمه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۷    
عضو شورای شهر بوشهر گفت: باید اراده ای جمعی برای کسب مجوز حضور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته اول شکل گیرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مهدی پاشازاده بازیکن سابق استقلال که سرمربیگری تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر را بر عهده داشت در مورد سال فوتبالی که گذراند با میزان به گفت وگو پرداخت که در ادامه می خوانید:
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۳    
مهدی پاشازاده سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر : امیدوارم استقلال پیروز دربی باشد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مهدی پاشازاده ، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: توافق برای لغو دربی خنده دار است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در آخرین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال کشور در دیداری خانگی با نتیجه چهار بر یک مغلوب استقلال تهران شد وبه لیگ دسته یک سقوط کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیمه در مقابل استقلال یک نیمه فوتبال مالکانه انجام داد ولی مشکل حریف با آوردن فرشید اسماعیلی به زمین حل شد در صورتی که ما در این فصل توان خرید چنین بازیکنان باکیفیتی را نداشتیم.
برترین ها / شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال از ساعت 20:45 امشب (پنجشنبه) در یکی از بازی های همزمان هفته سی ام و پایانی لیگ برتر به مصاف شاهین بوشهر می رود. فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال ترکیب تیمش را برای این بازی به شرح زیر اعلام کرد: ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۵    
زمان پخش بازی شاهین شهرداری بوشهر – استقلال مشخص شد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته 30 لیگ برتر ایران ، میزبان تیم فوتبال استقلال خواهد بود. زمان پخش بازی شاهین شهرداری بوشهر – استقلال : ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال تهران فردا شب از ساعت 20:45 دقیقه میهمان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر است . به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، ارسلان مطهری پس از مصدومیت در بازی مقابل شهرخودرو ، دو دیدار بعدی تیمش یعنی بازی با سپاهان و پیکان را از دست داد. ...
برترین ها / شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرورزشی: از هفته سی ام لیگ برتر فردا پنجشنبه، استقلال در بوشهر به مصاف شاهین خواهد رفت. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال برای این بازی 20 بازیکن را به اردو دعوت کرده است که به شرح است: ...
برترین ها / منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مهدی پاشازاده درباره شکست 3 بر یک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی هیجان زیادی داشت و فشاری هم روی حریف نبود. در صحنه گل اول اشتباهی در جاگیری داشتیم و غافلگیر شدیم. گل دوم را هم به حریف هدیه دادیم. بازیکن ما وارد مسابقه شد و توپ را گرفت ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل رزاق پور که با قراردادی قرضی در شاهین شهرداری بوشهر توپ می زند، در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد. شب گذشته تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه تختی ابادان به مصاف صنعت نفت رفت و در نهایت با نتیجه سه بر یک بازی را واگذار کرد تا سقوطش به دسته پایین تر مسجل شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با شکست در دیدار هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل صنعت نفت در آبادان در پایان یک هفته مانده به پایان این رقابت ها به لیگ دسته اول کشور سقوط کرد.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: شانس های خوبی داشتیم، ولی در یک صحنه غافلگیر شدیم و نتوانستیم از فرصت به دست آمده استفاده نکردیم.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با قبول شکست مقابل صنعت نفت به لیگ دسته اول سقوط کرد تا عمر لیگ برتری بودن این تیم بیش از یک فصل نشود.
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: شانس های خوبی داشتیم ولی در یک صحنه غافلگیر شدیم و نتوانستیم از فرصت به دست آمده استفاده نکردیم.