دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۴۴Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فوتبال شاهین شهرداری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم برای بهبود در روند نتیجه گیری خود نیاز به تقویت خط حمله دارد که این مهم از هم اکنون در دستور کادرفنی قرار گرفته است.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدافع تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: امیدوارم در پایان شاهین بتواند یکی از صعود کنندگان به لیگ برتر باشد و دل هواداران بوشهری را شاد کنیم.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: با توجه به شرایط و مشکلات عدیده در ابتدای فصل انتظارمان این است که تیم را در لیگ دسته اول حفظ کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم در گلزنی مشکل دارد و در برابر تیم ملوان بندر انزلی نیز این مشکل مانع برتری تیم شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: لیگ یک مثل دوی ماراتن است تا هفته بیست و پنجم چهره واقعی مدعیان صعود مشخص نمی شود. فراز کمالوند در مورد دیدار حساس روز دوشنبه شاهین شهرداری بوشهر با ملوان اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: استفاده نکردن از موقعیت های گلزنی منجر به شکست این تیم در برابر پارس جنوبی جم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته پنجم لیگ دسته اول کشور موفق شد قشقایی شیراز را در خانه شکست دهد.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم چهار بازیکن مصدوم دارد که در برابر تیم قشقایی یکی از بازیکنان مصدوم تیم با رسیدن به شرایط مناسب موفق به حضور در میدان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازی بسیار سختی برابر تیم با انگیزه و جوان 90 ارومیه داشتیم و در بازی که تک موقعیت ها تعیین کننده است توانستیم سه امتیاز ارزشمند این دیدار را نصیب خود کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول کشور موفق به شکست حریف خود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: هیات مدیره تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با استعفای فراز کمالوند سرمربی تیم مخالفت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: مشکل اصلی این تیم از دست دادن بدن سازی پیش از فصل و هماهنگ نشدن بازیکنان با یکدیگر است.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۲۵    
مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: بدون تمرینات بدنسازی در مسابقات شرکت کرده ایم. بازیکنان تیم 10 روز است که از تیم های مختلف دور هم جمع شده اند انشا الله با کمک خدا و با گذشت 4 الی 5 هفته از مسابقات تیم به روال عادی خواهد افتاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۹    
گروه استان ها- دو تیم فوتبال صنعت مس کرمان و تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته دوم بازی های لیگ دسته اول فوتبال کشور برابر هم به میدان رفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته اول لیگ دسته یک کشور در دیداری خانگی با تساوی بدون گل مقابل حریف شمالی خود متوقف شد.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۵    
2 بازیکن تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر دیدار برابر شهرداری آستارا را به دلیل مصدومیت از دست دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بوشهرگفت: در نشست سه شنبه شب این شورا 70 میلیارد ریال اعتبار برای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- شهردار بندر بوشهر گفت: برآورد هزینه های تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر 150 میلیارد ریال است که 120 میلیارد ریال آن مربوط به امسال و 30 میلیارد ریال آن مربوط به پرداخت بدهی های سال های قبل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم 9 بازیکن جدید جذب و قرارداد سه بازیکن خود را تمدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۰    
اعضای تیم فوتبال شاهین شهرداری با حضور در مرکز پزشکی ایفمارک، تست کرونا دادند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شاگردان فراز کمالوند در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم لیگ یکی چوکای تالش خواهند رفت . دیدار تدارکاتی تیم های شاهین شهرداری بوشهر و چوکای تالش بعدازظهر روز سه شنبه 20 آبان در زمبن چمن مجتمع فرهنگی ورزشی بانک ملی تهران برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرروابط عمومی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم برای افزایش سطح آمادگی خود از روز شنبه (فردا) در تهران اردو می زند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: با همکاری مسئولان باشگاه در حال هماهنگی هستیم که از شنبه در تهران اردو برگزار کنیم.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شاهین شهرداری بوشهر شهردار بوشهر در تلاش است که حضور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته یک میسر شود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه و به نقل از روابط عمومی باشگاه شهرداری بوشهر ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فراز کمالوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: با شهردار بوشهر و اعضای هیئت مدیره باشگاه صحبت کردم و به توافق رسیدیم ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دانیال مومنی، هافبک - مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با عقد قراردادی 2ساله به تیم ذوب آهن اصفهان پیوست.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۰    
سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر می گوید مجموعه این باشگاه در فصل جدید بدنبال صعود نیست و فقط می خواهد تیم آبرومندانه ای داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرعامل تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: "فراز کمالوند" به عنوان سرمربی جدید این تیم برای حضور در لیگ دسته یک فوتبال کشور انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از سقوط از لیگ برتر و جهت حضور در لیگ دسته اول کشور در بلاتکلیفی بسر می برد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد سلطانی مهر در گفت وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا تیم فصل آینده خود را انتخاب کرده یا خیر، اظهار داشت: هنوز در این مورد تصمیمی نگرفتم. ان شاءالله در همین هفته تکلیف تیم آینده ام مشخص می شود. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از سقوط به لیگ دسته اول فوتبال شرایط مبهمی دارد و در شرایطی که 11 تیم لیگ دسته یکی حتی سرمربی از خود برای فصل آینده رونمایی کرده اند، ادامه فعالیت تیم بوشهری هنوز مشخص نیست. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: بازیکنان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر براساس بندی در قراردادشان، به دلیل سقوط تیم به لیگ آزادگان 20 تا 30 درصد جریمه شدند.