سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۱:۳۵Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاهین شهرداری بوشهر»

گروه استان ها - رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به کسری بودجه 142 میلیارد تومانی شهرداری بندر بوشهر گفت: با توجه به اینکه امسال ردیف اعتباری برای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مصوب نشده اقدامات واگذاری این تیم فراهم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باتوجه به اینکه در بودجه شهردرای این بندر امسال ردیف اعتباری برای تیم فوتبال شاهین دیده نشده است با کسب مجوز از دستگاه های نظارتی امتیاز این تیم از طریق مزایده واگذار می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، عبدالخالق برزگرزاده افزود: طی نشستی که در شورای اسلامی شهر بوشهر برگزار شد پس از بحث و تبادل نظرهای مختلف مقرر شد با در نظر گرفتن مبلغ هفت میلیارد تومان تیم شاهین شهرداری بوشهر در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور حضور پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۵    
ایسنا/بوشهر سخنگوی شورای شهر بوشهر گفت: اگر وزارت کشور مجوز تیمداری را تمدید و صادر کند، مبلغ 7 میلیارد تومان به تیم شاهین شهرداری بوشهر برای حضور در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور کمک می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
طی جلسه ای که روز گذشته در شورای اسلامی شهر بوشهر برگزار شد پس از بحث و تبادل نظرهای مختلف مقرر شد با در نظر گرفتن مبلغ 7 میلیارد تومان تیم شاهین شهرداری بوشهر در رقابت های لیگ دسته یک باشگاههای کشورحضور یابد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، جعفر پورکبگانی عنوان کرد: هیچ چیزی در خصوص واگذاری امتیاز تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به شخص حقیقی نهایی نشده است. پیشنهادهایی از سوی اشخاص حقیقی برای همکاری دریافت شده است که در حال بررسی این پیشنهادها هستیم.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۱    
مالک باشگاه برق شیراز از همکاری با باشگاه شاهین شهرداری بوشهر انصراف داد.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت واگذاری یا عدم واگذاری باشگاه شاهین شهرداری بوشهر هفته آینده مشخص می شود.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدافع فصل گذشته شاهین شهرداری بوشهر شاگرد فرشاد پیوس شد.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۵    
مدیریت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به مالک برق شیراز واگذار کردید.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۷    
هادی شیروانی شیری مالک باشگاه برق شیراز ، شاهین شهرداری بوشهر را خرید. به گزارش اول فارس ، شیروانی شیری در گفتگو با اول فارس از نهایی شدن قرارداد خریدشاهین شهرداری بوشهر خبر داد . ...
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر خبر واگذاری امتیاز این باشگاه را تکذیب کرد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
شیروانی، مالک باشگاه برق شیراز ، موضوع مذاکره با مسئولان باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با هدف خرید تیم فوتبال این باشگاه را تائید کرده است. مالک باشگاه برق شیراز ، تاکید کرد که طی روزهای شنبه یا یکشنبه هفته آینده، مذاکرات نهایی و نتیجه آن مشخص خواهد شد. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۰    
زنجیره منظم تیم های پایه شاهین شهرداری بوشهر را فراتر از پدیده ورزشی به پایگاهی اجتماعی توسعه و گسترش دهید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
در نشست رئیس شورای شهر بوشهر و رئیس هیات فوتبال استان قرارشد شاهین شهرداری بوشهر حضوری آبرومندانه و قدرتمندانه در رقابت های لیگ یک فوتبال داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر سرمایه برای این استان است که نباید از دست برود بلکه باید برای حفظ و حضور آن در لیگ دسته اول فوتبال کشور از هم اکنون تمهیدات لازم اندیشیده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بحث حمایت شوراری شهر از تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و نگرانی هواداران این باشگاه پرطرفدار از سوژه های داغ محافل است و قرار است به زودی در این خصوص تصمیم گیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۰:۲۰    
ایسنا/بوشهر سخنگوی شورای شهر بوشهر گفت: در خصوص تیم داری شهرداری بوشهر و انتخاب شهردار تا پایان هفته تصمیم گیری خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه زمان چندانی تا شروع لیگ نداریم، گفت:برای حضور قدرتمند در لیگ دسته اول فوتبال کشور، نیازمند حمایت و همراهی هستیم.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۹:۱۶    
دروازه بان سابق شاهین شهرداری بوشهر و مدنظر باشگاه ملوان برای فصل جدید لیگ یک می گوید هر بازیکنی که به ملوان ملحق می شود باید هدفش مطابق اهداف و خواسته هواداران باشد.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۳:۱۱    
هافبک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به عنوان بهترین هافبک دفاعی رقابت های لیگ دسته اول انتخاب شد.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هافبک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر به عنوان بهترین هافبک دفاعی رقابت های لیگ دسته اول انتخاب شد.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۲۲:۰۱    
بازیکن فصل گذشته شاهین شهرداری بوشهر می گوید به اشتباه خود پی برده و با توجه به اینکه در فصل گذشته هیچ گونه سابقه انضباطی نداشته است از کمیته استیناف فدراسیون فوتبال تقاضای عفو یا تعلیق مشروط مجازات دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۳    
ایسنا/خراسان رضوی بازیکن تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: درگیری در بازی با استقلال ملاثانی احساسی و اشتباه بود و امیدوارم محرومیت دو ساله ام توسط کمیته استیناف تغییر کند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کمیته انضباطی رای خود را در خصوص دیدار شاهین شهرداری بوشهر و هوادار اعلام کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۲۵    
خارگ نیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره خاطیان دیدار شاهین شهرداری بوشهر و استقلال ملاثانی اعلام کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رضا جاودانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره ادعای علی پارسا، سرپرست تیم استقلال ملاثانی مبنی بر اینکه نمی داند چگونه مهدی فیاضی با وجود قرار نگرفتن نامش در فهرست بازیکنان دیدار با شاهین شهرداری بوشهر به دلیل اتفاقات این مسابقه با حکم کمیته انضباطی 24 ماه از همراهی تیمش محروم شده ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از دیدار دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و استقلال ملاثانی در چارچوب هفته پایانی لیگ دسته اول که با نتیجه 2 بر صفر به سود استقلال ملاثانی به پایان رسید ...
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
دو بازیکن و یک مربی استقلال ملاثانی و یک بازیکن شاهین شهرداری بوشهر با جرایم شدید انضباطی مواجه شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
افراد دخیل در درگیری های دیدار شاهین بوشهر و استقلال ملاثانی به کمیته انضباطی فراخوانده شدند. به گزارش ایسنا، در هفته پایانی لیگ دسته یک (آزادگان) و در پایان مسابقه تیم های شاهین شهرداری بوشهر و استقلال ملاثانی میان بازیکنان و عوامل دو تیم درگیری شدیدی شکل گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- از هفته سی و چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور دوشنبه شب شاهین شهرداری بوشهر برابر استقلال ملاثانی متحمل شکست شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شاهین بوشهر در آخرین بازی با شکست مقابل استقلال ملاثانی لیگ یک را پشت سر گذاشتُ
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- تیم شاهین شهرداری بوشهر در آخرین بازی این فصل رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور جام آزادگان، مقابل استقلال ملاثانی شکست خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دیدار پایانی لیگ دسته یک فوتبال با شکست شاهین شهرداری بوشهر و تساوی پارس جنوبی جم همراه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تیم های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم دو نماینده استان بوشهر در لیگ دسته اول کشور هفته پایانی را با یک تساوی و باخت به پایان بردند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
فارس: مسابقات لیگ دسته اول فوتبال با یک حاشیه زشت و زننده و کتک کاری بازیکنان دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و استقلال ملاثانی به پایان رسید. شاهین شهرداری بوشهر که تا یک هفته قبل، از مدعیان صعود به لیگ برتر بود بعد از شکست مقابل فجرشهید سپاسی از جمع مدعیان جدا شد ...
ورزش خوزستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۵۳    
خوزستان اسپورت هفته سی و چهارم لیگ یک – استادیوم مهدوی بوشهر دوشنبه 28 تیرماه 1400 – ساعت 19:45 شاهین شهرداری بوشهر 0 – استلال ملاثانی 2 گل: رضا رضایی (42)، میلاد پاک پرور (69) برای استقلال داور: مجتبی مختاری کمک داوران: محمدرضا بیژنی و رضا لیلامی اخراج: رضا صدری (5+90- شاهین) ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: فجرسپاسی شیراز که یکی از تیم های با اصالت و قدیمی فوتبال ایران محسوب می شود، چندسالی است از سطح اول فوتبال ایران دور مانده و حالا با سرمربیگری کلانتری در رویای بازگشت به لیگ برتر است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، زمانی که سوت آغاز فصل فوتبالی جاری به صدا در آمد، فراز کمالوند مربی نام آشنای فوتبال که بیش از 20 سال سابقه مربیگری در سطوح مختلف فوتبال ایران را دارد، کار خود را با شاهین شهرداری بوشهر آغاز کرد ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۲    
اتحادخبر-محمد شفیعی:فاصله بین ناکامی تا موفقیت های بزرگ همیشه خیلی زیاد نبوده فقط کافی است نگاهی بیاندازیم به درون زمین فوتبال و شکست ها و پیروزی هایی که ماحصل دوئل تیم های حاضر در آن است و در پی آن و از نگاهی متفاوت تر در چالش صعود دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و شاهین بندر عامری به لیگ های بالاتر ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۴    
خلیج فارس: تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل میزبان خود فجر سپاسی شیراز بازی را واگذار کرد تا عملاً از صعود به لیگ برتر بر باز بماند. باختی که به اذهان برخی ها کم کاری بازیکنان، اشتباه کادر فنی و مسئل پشت پرده تلقی کردند ولی عوامل تیم این باخت را طبیعی و جزیی از فوتبال دانستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۲    
تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل میزبان خود فجر سپاسی شیراز بازی را واگذار کرد تا عملاً از صعود به لیگ برتر بر باز بماند. باختی که به اذهان برخی ها کم کاری بازیکنان، اشتباه کادر فنی و مسئل پشت پرده تلقی کردند ولی عوامل تیم این باخت را طبیعی و جزیی از فوتبال دانستند.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مهابادی سرمربی شاهین بوشهر پس از شکست سنگین برابر نماینده شیراز و از دست دادن شانس صعود، از مردم این شهر عذرخواهی کرد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، تیم شاهین شهرداری بوشهر که در هفته سی و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران میهمان فجرسپاسی شیراز بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس هیات فوتبال فارس، رفتار ناشایست نماینده فدراسیون فوتبال، نسبت به عکاسان، بازیکنان و دیگر دست اندرکاران به هنگام دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و شاهین شهرداری بوشهر را محکوم کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: پارس جنوبی برد، شاهین شهرداری بوشهر از صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور باز ماند. به گزارش فکرشهر از صداو سیما مرکز بوشهر، در ادامه هفته سی و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور ، تیم های پارس جنوبی جم و ملوان انزلی در ورزشگاه تختی جم مقابل هم قرار گرفتند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم فجر شهید سپاسی شیراز در هفته سی و سوم لیگ دسته یک کشور میزبان تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه پارس شیراز بود و با ارایه یک بازی برتر و زیبا با سه گل مسهمان خود را شکست داد.