میزبانان لیگ کشتی معرفی شدند/ زمان شروع مسابقات مشخص شد
سایر منابع:
سایر خبرها
حسن رحیمی: در مسابقات لیگ تیم دست و پا بسته ای نیستیم
2 گروه 4 تیمی و 2 گروه 3 تیمی به شرح زیر برگزار خواهد شد: گروه الف: سهند ارس- آکادمی کشتی نادری خادم و هیئت کشتی لرستان؛ گروه ب: صنایع مازندران - ستارگان ساری- خراسان جنوبی و مقاومت تهران؛ گروه ج: دانشگاه آزاد اسلامی- شهید صدرزاده- فرم دمای اراک و جوانان البرز؛ گروه د: فولادین ذوب آمل- پاس ناجا و آلومینیوم حکمتی ...
هدف ما خدمت به کشتی است/ کشتی تهران رو به افول است!
لیگ برتر اثبات خواهیم کرد. برازنده خاطرنشان کرد: کشتی، ورزش ملی و اول کشورمان است به همین دلیل ما وارد میدان شدیم تا با حضور در لیگ سهم کوچکی در رشد و ارتقای کشتی کشور داشته باشیم. رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد با حضور 14 تیم در 2 گروه 4 تیمی و 2 گروه 3 تیمی به شرح زیر برگزار خواهد شد: گروه الف: سهند ارس- آکادمی کشتی نادری خادم و هیئت کشتی لرستان؛ گروه ب: صنایع مازندران - ستارگان ساری- خراسان جنوبی و مقاومت تهران؛ گروه ج: دانشگاه آزاد اسلامی- شهید صدرزاده- فرم دمای اراک و جوانان البرز؛ گروه د: فولادین ذوب آمل- پاس ناجا و آلومینیوم حکمتی ...
مسابقات باشگاه های کشور بسکتبال با ویلچر بانوان
به مناسبت هفته پارالمپیک مسابقات باشگاه های کشور بسکتبال با ویلچر بانوان به میزبانی خراسان رضوی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مسابقات باشگاه های کشور بسکتبال با ویلچر بانوان به مناسبت هفته پارالمپیک بیست و هشتم مهر تا یکم آبان ماه با حضور هفت تیم به میزبانی خراسان رضوی برگزار می شود. بر این اساس تیم های زنجان، فارس، کرمان و اردبیل در گروه الف و تیم های اصفهان، خراسان رضوی و تهران در گروه ب با یکدیگر به رقابت می پردازند. ...
لیگ برتر بسکتبال؛ برتری نظم آوران در جدال با نفت آبادان
برنامه سایر دیدارهای لیگ برتر که از گروه الف برگزار می شود به شرح زیر است: سه شنبه - 27 مهر 1400 کاله - خانه بسکتبال خوزستان، ساعت 15 ذوب آهن اصفهان - مس کرمان، ساعت 17:30
شکست مس کرمان برابر ذوب آهن در لیگ برتر بسکتبال
به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای کشور در هفته دوم این رقابت ها شامگاه سه شنبه دو تیم ذوب آهن اصفهان و مس کرمان از گروه الف به مصاف هم رفتند. در پایان این دیدار، ذوب آهن اصفهان با نتیجه 70 بر53 صاحب برتری شد. قرار بود امروز و از گروه الف مسابقات دو تیم کاله تهران و خانه بسکتبال خوزستان هم رو در روی هم قرار بگیرند اما این دیدار به دلیل مبتلا شدن برخی از بازیکنان خانه بسکتبال خوزستان به کرونا، لغو شد. ...
بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور| مسابقات بانوان به میزبانی خراسان رضوی برگزار می شود
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مسابقات بسکتبال با ویلچر بانوان باشگاه های کشور به مناسبت هفته پارالمپیک بیست و هشتم مهر تا یکم آبان ماه با حضور هفت تیم به میزبانی خراسان رضوی برگزار می شود. بر این اساس تیم های زنجان، فارس، کرمان و اردبیل در گروه الف و تیم های اصفهان، خراسان رضوی و تهران در گروه ب با یکدیگر به رقابت می پردازند. انتهای پیام/ ...
برترین های مسابقات گلف قهرمانی کشور آقایان معرفی شدند
قهرمانی کشور معرفی شدند. افراد برتر به شرح زیر است: در هندی کپ 0 تا 9: 1_ سجاد کرم پور از خوزستان 2- حمیدرضا شینی از خوزستان 3_ سعید براتی از خوزستان بهترین بازیکن بدون احتساب هندی کپ: عباس قنبری از البرز نفرات برتر هندی کپ 10 تا 20: 1_ حسین دریس از منطقه آزاد اروند 2_ سبحان سلیمانی از خوزستان 3_ بهمن کریمی از اصفهان بهترین بازیکن بدون احتساب هندی کپ: حسین شاهیوند از لرستان نتایج تیمی: 1_خوزستان 2_ البرز 3_لرستان ...
پایان مسابقات گلف قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر
مسابقات گلف قهرمانی کشور آقایان به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته وحدت با حضور یک صد شرکت کننده از 17 استان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند. به گزارش ایپنا، حجت الاسلام ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران، کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، حمید بنی تمیم نماینده وزارت ورزش و جوانان، نصرالله ...
اردونشینان تیم ملی امید کشتی آزاد معرفی شدند
تهران (پانا) - دومین مرحله ی اردوی تیم ملی کشتی آزاد زیر 23 سال از فردا در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که برای حضور در رقابت های جهانی صربستان برگزار می شود به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی) امیر پرسته (مازندران) امیرحسین شامی (البرز) 61 کیلوگرم: مجید داستان ...
البرز نایب قهرمان رقابت های گلف کشور شد
البرز ادامه داد: این رقابت ها با شرکت 100 گلف باز در قالب 17 تیم از استانهای کشور در این مجموعه به مدت 2 روز به رقابت پرداختند. وی یادآوری کرد: این رقابت ها در رده سنی 18 تا 55 سال در دو گروه الف و ب دو تیمی به صورت هندی کپ انجام می شود و نتایج نهایی فردا مشخص می شود.
شروع خوب ذوب آهن در سوپرلیگ بسکتبال
...: تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان با درخشش ارسلان کاظمی کار خود در لیگ برتر را با پیروزی آغاز کرد. در ادامه بازی های هفته دوم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، دو تیم ذوب آهن اصفهان و مس کرمان از گروه الف رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، ذوب آهن موفق شد با نتیجه قاطع 70 - 53 حریف خود را شکست دهد. شاگردان فرزاد کوهیان که نخستین بازی خود در فصل جدید را تجربه می کردند، با ...
پشت پرده لغو بازی های لیگ برتر بسکتبال
روزنامه گل در ادامه بازی های هفته دوم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، دیدار دو تیم کاله (کوچین) و خانه بسکتبال خوزستان لغو شد تا به این ترتیب، دومین بازی لغو شده فصل جدید سوپر لیگ نیز ثبت شود. این بازی که قرار بود از گروه الف رقابت ها و ساعت 15:00 امروز در سالن بسکتبال آزادی برگزار شود، به دلیل ابتلای بازیکنان تیم خانه بسکتبال خوزستان به کرونا لغو شد. پیش از این نیز دیدار دو ...
لیگ برتر بسکتبال| پیروزی ذوب آهن مقابل مس/ اصفهانی ها فصل را با برد استارت زدند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ در ادامه رقابتهای لیگ برتر بسکتبال امروز یک بازی از گروه الف در سالن آزادی تهران برگزار شد و تیم ذوب آهن در نخستین بازی خود از فصل جدید مقابل مس کرمان به پیروزی رسید. ذوب آهن در این دیدار با نتیجه 70 بر 53 حریف کرمانی خود را از پیش رو برداشت. ارسلان کاظمی با ثبت 20 امتیاز و 13 ریباند مؤثرترین بازیکن ذوب آهن بود، اصغر کاردوست نیز 9 امتیاز ...
اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی بزرگسالان وزنه برداری بانوان ایران اعلام شد
آذرماه در کمپ تمرین آزادی برگزار خواهد شد و عدم حضور هر یک از افراد در محل اردو و انجام تست PCR به منزله انصراف ایشان خواهد بود. اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی بزرگسالان وزنه برداری بانوان ایران به شرح ذیل اعلام شد: سیده الهام حسینی از لرستان، الناز باجلانی از کردستان، شینا امانی از کردستان، یکتا جمالی از اصفهان، فاطمه کشاور از فارس، فاطمه یوسفی از فارس، الهه رزاقی از زنجان، عسل کدخدایی از همدان، زینب شیخ ارباب از البرز و ابریشم ارجمندخواه از تهران ...
مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور برگزار شد
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، مسابقات گلف قهرمانی کشور آقایان به مناسبت هفته تربیت بدنی و هفته وحدت با حضور 100 شرکت کننده از 17 استان در دو روز در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند. حجت الاسلام، ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران، کیکاووس سعیدی، دبیر کل کمیته ملی المپیک، کاوه احمدی، مدیر کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، حمید ...
آغاز بیست و یکمین لیگ برتر کشتی آزاد در تبریز
به گزارش ایرنا؛ در روزهای چهارم، پنجم و هفتم آبان ماه نیز رقابت های دور رفت سه گروه دیگر در استان های خراسان رضوی، مازندران و البرز برگزار می شود. همچنین مسابقات دور برگشت بعد از 2 هفته استراحت طی روزهای 17، 18، 19 و 21 آبان ماه در شهرهای تهران، ساری، قائمشهر و آمل انجام می پذیرد. تیم صدرنشین هر گروه بعد از پایان مسابقات دور مقدماتی (دور رفت و برگشت) به مرحله نیمه نهایی راه ...
آغاز بیست و یکمین لیگ برتر کشتی آزاد در تبریز
به گزارش ایرنا؛ در روزهای چهارم، پنجم و هفتم آبان ماه نیز رقابت های دور رفت سه گروه دیگر در استان های خراسان رضوی، مازندران و البرز برگزار می شود. همچنین مسابقات دور برگشت بعد از 2 هفته استراحت طی روزهای 17، 18، 19 و 21 آبان ماه در شهرهای تهران، ساری، قائمشهر و آمل انجام می پذیرد. تیم صدرنشین هر گروه بعد از پایان مسابقات دور مقدماتی (دور رفت و برگشت) به مرحله نیمه نهایی راه ...
اعلام برنامه نمایندگان مازندران در لیگ برتر کشتی آزاد
برگزار می شود. گروه بندی این مسابقات به شرح زیر است: گروه الف: شرکت داروسازی سهند ارس تهران– آکادمی کشتی نادری خادم مشهد- هیئت کشتی لرستان گروه ب: صنایع مازندران – ستارگان ساری - خراسان جنوبی- مقاومت تهران گروه ج: دانشگاه آزاد قائم شهر- شهید صدرزاده- فرم دمای اراک- جوانان البرز گروه د: فولادین ذوب آمل – پاس ناجا (مازندران) - مجتمع آلومینیوم حکمتی ...
اندیمشک میزبان دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی کشور شد
. تیم شهرداری مسجدسلیمان که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده است در گروه الف با بیمه رازی، رعد پدافند ارتش، شهدای امین آباد ری و فولادین ذوب آمل همگروه است، مسابقات این گروه از روز نهم آبان ماه در آمل برگزار خواهد شد. در گروه ج این پیکارها تیم سینا صنعت ایذه با تیم های رهپویان شهید سلیمانی، رضا پویش جنوب و جوانان البرز مبارزه می کند که مسابقات این گروه از روز یازدهم آبان ماه ...
پایان مسابقات پارادوچرخه سواری قهرمانی کشور با معرفی نفرات و تیم های برتر
توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند، تهران دوم شد و تیم آذربایجان شرقی در رتبه سوم قرار گرفت. نتایج نهایی مسابقات در روز دوم به شرح زیر می باشد. یک کیلومترc5 1- مهدی محمدی از زنجان 2- محمد درویش از تهران 3- بهروز فرزاد از لرستان یک کیلومتر c4 2- سیدمحمد محی الدینی از البرز 3- محمد ترابپور فارس یک ...
برنامه لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد + عکس
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، طبق برنامه اعلام شده، مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد از 3 آبان ماه با برگزاری مسابقات گروه "د" در تبریز آغاز می شود. همچنین طی روزهای 4، 5 و 7 آبان ماه نیز مسابقات دور رفت سه گروه دیگر در استان های خراسان رضوی، مازندران و البرز برگزار می شود. همچنین مسابقات دور برگشت بعد از دو هفته استراحت، طی روزهای 17، 18، 19 و ...
لیگ برتر بسکتبال| پیروزی شهرداری گرگان و نظم آوران
دوشنبه 3 آبان با ذوب آهن روبرو خواهد شد. در دومین بازی امروز تیم های نظم آوران سیرجان و نفت آبادان در دومین بازی خود از فصل جدید لیگ برتر بسکتبال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 74 بر 68 به سود نظم آوران سیرجان به پایان رسید. برنامه سایر دیدارهای لیگ برتر که از گروه الف برگزار می شود به شرح زیر است: سه شنبه - 27 مهر کاله - خانه بسکتبال خوزستان، ساعت 15 ذوب آهن - مس کرمان، ساعت 17:30 انتهای پیام/ ...
برنامه هفته ششم لیگ برتر فوتسال مشخص شد
های مختلف کشور برگزار می شوند. 2 مسابقه روز پنجشنبه برگزار می شوند و سایر رقابت ها هم روز جمعه انجام خواهند شد. تیم فوتسال سن ایچ ساوه تا قبل از شروع هفته ششم لیگ برتر با 15 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است و تیم های مس سونگون، مقاومت البرز و گیتی پسند اصفهان هر کدام به ترتیب با 12، 10 و 9 امتیاز رده های دوم تا چهارم را به خود اختصاص داده اند. جشنواره گل گیتی پسند برابر ...
آلومینیوم حکمتی تبریز نماینده آذربایجان شرقی
گروه ب: صنایع مازندران – ستارگان ساری- خراسان جنوبی- مقاومت تهران گروه ج: دانشگاه آزاد اسلامی- شهید صدرزاده- فرم دمای اراک- جوانان البرز گروه د: فولادین ذوب آمل – پاس ناجا- آلومینیوم حکمتی تبریز مقرر شد این مسابقات از اواخر مهرماه آغاز شود که برنامه آن متعاقبا اعلام می شود. ...
لیگ برتر کشتی| اعلام برنامه دور رفت و برگشت رقابت های آزاد و فرنگی از سوی سازمان لیگ + عکس
برنامه دور رفت و برگشت بیست و یکمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی سال 1400 اعلام شد.
قهرمان کشتی جهان به تیم صنایع مازندران پیوست
به وی تقدیم شد. پس از مراسم قرعه کشی بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور تیم ها به شرح زیر در 4 گروه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و تیم های برتر هر گروه راهی مرحله نیمه نهایی می شوند: گروه الف: سهند ارس – آکادمی کشتی نادری خادم- هیئت کشتی لرستان گروه ب: صنایع مازندران – ستارگان ساری- خراسان جنوبی- مقاومت تهران گروه ج: دانشگاه آزاد اسلامی- شهید صدرزاده- فرم دمای اراک- جوانان البرز گروه د: فولادین ذوب آمل – پاس ناجا- آلومینیوم حکمتی منبع : مهر قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد. ...
دعوت از 16 کشتی گیر و مربی سازنده مازندرانی به اردوی بسترسازی
صارمی (لرستان الف) 3- جواد یزدانی (مازندران) و علی ملاعباسی (یزد) 41 کیلوگرم: 1- محمدحسن شعبانلو (همدان) 2- علیرضا عیسی (توابع تهران) 3- محمدرضا حقیقی (فارس) و رضا گوران (مازندران) 44 کیلوگرم: 1- ابوالفضل کوشکی (لرستان الف) 2- پرهام نعمتی شیزری (البرز) 3- امیرمحمد نوازی (خراسان رضوی) و سبحان رمضانی پور (کرمان) 48 کیلوگرم: ا- ابوافضل عبدالوند (لرستان الف) 2- ابوالفضل کیاروستا ...
اسنوکر رنکینگ کشوری بانوان| پایان مسابقات با قهرمانی نماینده استان البرز
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ بیستمین رنکینگ کشوری اسنوکر 10 توپ بانوان 24 و 25 مهرماه در آکادمی بیلیارد و اسنوکر فدراسیون برگزار شد و در پایانمریم ابراهیمی از استان البرز به مقام نخست این مسابقات دست پیدا کرد. پریسا درویشوند از قزوین نائب قهرمان و سارا بهاروندی از استان لرستان در جایگاه سوم قرار گرفتند. پس از انجام 2 روز ...
برگزاری اردوی آمادگی گروه دوم تیم بسکتبال جوانان 2024
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، اردوی تیم آمادگی (گروه دوم) تیم بسکتبال جوانان 2024 از روز شنبه 1 آبان ماه لغایت روز چهارشنبه 5 آبان ماه به میزبانی باشگاه ورزشی کاله در شهرستان آمل برگزار خواهد شد. اسامی بازیکنان دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: رامتین شیخی – لرستان میکائیل فلاحی – لرستان مجید اعلایی – خراسان رضوی ...
انصراف دو تیم از لیگ برتر فوتسال بانوان و تعویق در شروع مسابقات!
به گزارش خبرنگار مهر، قرعه کشی رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان شهریور سال جاری برگزار شد و قرار بود مسابقات 24 مهر ماه آغاز شود اما زمان شروع رقابت ها تغییر کرد و مقرر شد مسابقات لیگ 30 مهر ماه شروع شود. البته این رقابت ها 30 مهر هم استارت نمی خورد و بعد از هماهنگی و برنامه ریزی مجدد، روز 7 آبان برای شروع لیگ برتر فوتسال بانوان پیش بینی شده است. پیگیری های خبرنگار مهر نشان ...