پرورش اندام کاپ آسیا| نفرات برتر بادی بیلدینگ مشخص شدند
سایر خبرها
درخشش ورزشکاران گیلانی در اولین دوره کاپ آسیا
. همچنین در دومین روز از بازی ها که ورزشکاران رشته بادی بیلدینگ در سه رده سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان به رقابت با یکدیگر پرداختند ، محمد(عارف) اخلاقی حائز مقام دوم و مدال نقره مسابقات شد . شایان ذکر است در روز سوم بازی ها در روز شنبه 21 اسفند ماه و در روز پایانی این مسابقات که با حضور رییس فدراسیون جهانی و رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران ادامه ...
پایان رقابت های پرورش اندام کاپ آزاد آسیا
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، دراین رقابت ها که با حضور اکثر ملی پوشان و قهرمانان کشور برگزار شد، ورزشکاران در سه بخش جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با هم رقابت کردند. در رشته فیزیک، ایوب بسطامی توانست عنوان اُوِرالی یا قهرمان قهرمانان را از آن خود کند. در رشته بادی بیلدینگ یا پرورش اندام هم محمد کاظم ذوالفقاری قهرمان قهرمانان شد. محمد محمدی عنوان ...
مسابقات کیک بوکسینگ ikn در گرگان برگزار شد
بهداشتی برگزار شد. این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در 31 وزن طبق بخشنامه مسابقات برگزار شد. در آخر به نفرات اول حکم قهرمانی و یک قطعه سکه طلا و نفرات دوم و سوم حکم قهرمانی اهدا شد. انتهای پیام خبرنگار: علی اصغر سلیمانی وبگردی گلستان ...
امامی: عدالت محوری در انتخابی تیم ملی کشتی مد نظر است
محمد ابراهیم امامی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر نفرات تیم کشتی آزاد برای مسابقات آسیایی مغولستان مشخص شده اند. تنها در یک وزن (86 کیلو گرم) قرار بود به دلیل آسیب دیدگی و ارائه مستندات از سوی علیرضا کریمی دارنده مدال برنز و نقره جهان مسابقات درون اردویی بین او و محسن مصطفوی 27 اسفند برگزار شود که در نهایت با انصراف کریمی، مصطفوی نماینده کشتی آزاد ایران در این وزن ...
باحضور 120 شرکت کننده؛ مسابقات تکواندو فرزندان طلاب حوزه علمیه قم برگزار شد
خدمات حوزه"، رئیس جعفری "مسئول تربیت بدنی مرکز خدمات حوزه" از برگزاری مسابقات بازدید کردند. نتایج مسابقات در دو بخش کیوروگی و پومسه به تفکیک گروه سنی و رده کمربند به شرح ذیل می باشد: نفرات برتر مسابقات کیوروگی رده سنی خردسالان و نونهالان (سبز – آبی)؛ وزن اول: مقام اول : سیدعلی هاشمی (کد مرکز 89011) مقام دوم : محمد امینی (کد مرکز 145171) ...
نظریان: زیرساخت ها پاسخگوی تعداد اسکی بازان نیست/ باید از نسل جدید برای آینده اسکی استفاده کنیم
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ عباس نظریان در حاشیه روز پایانی مسابقات اسکی قهرمانی کشور اظهار داشت: مسابقات قهرمانی کشور بعد از دو سال تعطیلی به خاطر شیوع کرونا و همچنین وضعیت زیرساخت، امسال برگزار شد. خوشبختانه با دستور وزیر ورزش برای بازگشایی پیست شمشک و تلاش اهالی محلی و همچنین مسئولان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، شاهد مسابقات خوبی در بزرگسالان و جوانان بودیم. وی در ...
اسکی آلپاین قهرمانی کشور و بین المللی شهرنشینان (FIS)| اسکی بازان برتر مارپیچ کوچک مشخص شدند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ روز دوم و پایانی رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی کشور و رقابتهای بین المللی شهرنشینان(FIS) امروز در رشته مارپیچ کوچک برگزار شد. رقابتهای اسکی آلپاین قهرمانی کشور و رقابتهای بین المللی شهرنشینان(فیز) 21 و 22 اسفند به میزبانی پیست بین المللی شمشک برگزار شد. امروز و در دومین روز این مسابقات در رشته مارپیچ کوچک عاطفه احمدی(تهران ...
اسامی داوران مسابقات هفته هفدهم لیگ دسته دوم
(ع) تهران علی اصغر افروزه - کیارش کیومرثی - محمدرضا نصیرلو - سید مجتبی حسین نژاد - ناظر داوری: بهرام مهرپیما ون پارس اصفهان - شهرداری نوشهر - ساعت 14:45- ورزشگاه فولادشهر محسن مرادیان - رمضان رضایی مقدم - یاسر جهانبازی - سامان گودرزی - ناظر داوری: محمد حسن ابراهیمی شهید قندی یزد - اترک بجنورد - ساعت 14:45- ورزشگاه نصیری یزد امیرسجاد فتوحی ...
تیم تهران قهرمان اسکی آلپاین کشور شد
به گزارش ایرنا، رقابت های اسکی آلپاین قهرمانی کشور در سه رده سنی جوانان 1، جوانان 2 و بزرگسالان و مسابقات اسکی آلپاین شهرنشینان در یک رده سنی 16 سال به بالا، 21 و 22 اسفندماه در دو بخش زنان و مردان برگزار شد و در پایان اسکی بازان تهرانی در هر سه بخش بزرگسالان، جوانان و شهرنشینان به عنوان قهرمانی دست پیدا کردند. امروز و در دومین روز این مسابقات در رشته مارپیچ کوچک عاطفه احمدی(تهران ...
فیتنس چلنج کاپ آسیا و قهرمانی آسیا| نتایج روز دوم مسابقات مشخص شد/ اهدای مدال نفرات برتر توسط رییس ...
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی آسیا و کاپ آسیا که اولین دوره آن در جزیره کیش در حال برگزاری است، در روز دوم در بخش انفرادی پیگیری شد. رافائل سانتونخا رییس فدراسیون جهانی و عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی ایران هم با حضور در محل برگزاری مسابقات، ضمن تماشای رقابت ها مدال های نفرات برتر روز ...
پرورش اندام کاپ آسیا| نفرات برتر رشته های فیزیک و ماسکولار معرفی شدند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اولین دوره مسابقات کاپ آسیا که از 18 اسفند ماه به میزبانی جزیره کیش آغاز شده، امروز شنبه 21 اسفند ماه به پایان خواهد رسید. در نوبت صبح مسابقات امروز رقابت های رشته فیزیک و در حضور رییس فدراسیون جهانی و رییس فدراسیون بدنسازی ایران پیگیری شد که نتایج آن به شرح زیراست: ماسکولار فیزیک: ...
درخشش کاراته کا های کرمانی در مسابقات کاراته وان ایران
به خود اختصاص دهد. در کاتای تیمی جوانان هم، ابوالفضل شیخ شعاعی، ابوالفضل فرامرزپور و یزدان شیخ اکبری به مربیگری علیرضا سعیدی بر سکوی نخست مسابقات ایستاد. در بخش کومیته و در وزن 52- کیلوگرمِ نوجوانان، محمد امین زارعی به مربیگری سجاد شربتی در جایگاه سوم قرار گرفت. در وزن 57- کیلوگرمِ نوجوانان ابوالفضل همدم جو به مربیگری سجاد شربتی توانست مقام اول را به خود اختصاص دهد. در وزن 52- کیلوگرمِ نوجوانان هم آرشام ابراهیمی به مربیگری انجم شعاع توانست به مقام نخست دست یابد. باشگاه خبرنگاران جوان کرمان کرمان ...
خوی میزبان نخستین دوره مسابقات منطقه ای پرس سینه و لیفت قدرتی
شرقی برگزار شد 165 ورزشکار در 4 رده سنی نوجوانان ، جوانان و، بزرگسالان و پیشکسوتان در 10 وزن با هم رقابت کردند علی اکبرلو افزود: این مسابقات از سال آینده تلاش میشود بصورت ملی برگزار شود در پایان این مسابقات باحضور مسئولان استانی و شهرستانی به نفرات اول تاسوم هر وزن جام یابود مسابقات و جوایز نقدی اهداشد خوی میزبان نخستین دوره مسابقات منطقه ای پرس سینه و لیفت قدرتی ...
پاسارگاد قهرمان فوتبال نونهالان فارس
امیر محمد کوهکن / گروه ورزش: این رقابت ها جمعه 13 اسفند با حضور 6 تیم به صورت مجتمعی در نی ریز برگزار شدکه پاسارگارد با 4 پیروزی و یک تساوی با اقتدار به قهرمانی رسید. پاسارگاد در دیدار اول خود به مصاف ملوان شیراز رفت که با گل های ابوالفضل زارع توانست 2 بر صفر پیروز این دیدار شود این تیم در بازی بعدی خود مقابل امید کوهچنار 4 بر1 برنده بازی شد. گل های این دیدار را ...
نفرات برتر رقابت های قهرمانی خردسالان و جوانان تکواندو قم مشخص شدند
به گزارش بامداد یکشنبه هیات تکواندو قم، رقابت های قهرمانی تکواندو قم شامگاه شنبه با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد. در پایان این رقابت ها و در گروه سنی خردسالان و در اوزان مختلف محمد کسری ترابی راد، امیر علی صادق زاده رکن آبادی، امیر علی یعقوب لو، نیما خلیلی یزدی ، طاها سبزآبادی،طاها قلیچ خانی، محمد خسروی و محمد صالح تحریری، ابوالفضل اصلانی رشید ، امیر مهدی صباغ، سید محمد ...
اوجاقی: شناخت خوبی از ملی پوشان ووشو دارم
کنم این سه ماه اردو کمک کرد. امیر اوجاقی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به تفاوت فضای رده بزرگسالان با جوانان، کار کردن برای او در تیم ملی بزرگسالان سخت نیست؟ تصریح کرد: بالاخره چون بنده در رده جوانان سرمربی بودم، با توجه به رزومه ای که داشتم انتخاب شدم. تقریبا شاکله این تیم بزرگسالان هم بجز محمدسیفی همگی نفراتی هستند که در جوانان با آن ها کار کرده و از آن ها شناخت دارم. شرایط برای ...
قهرمانی نماینده ایران در تکواندوی جام باشگاه های آسیا
.... بهترین های یازدهمین دوره رقابت های جام باشگاه های آسیا: فنی ترین تکواندوکار: اولبک رشیدوف (ازبکستان) بهترین مربی: محمدرضا زوار (لوازم خانگی کن) بهترین داوران: حسام الدین کاتب (اردن)، ابوالفضل خدایی و ابراهیم خاوری (ایران) جام اخلاق: هند بهترین سرپرست: سید فهد شاه (پاکستان) نفرات برتر اوزان مختلف: وزن 54- کیلوگرم: 1- امیر عباس رهنما (لوازم خانگی کن) 2- حسین ...
برتر شدن ورزشکاران آران و بیدگلی در مسابقات پرورش اندام کاپ آسیا
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل وی با بیان اینکه مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی آسیا در جزیره کیش در حال برگزاری است و تا 21 اسفند ادامه دارد، گفت: در این مسابقات مسعود قدیریان به مقام قهرمانی دست یافت و مدال طلای این مسابقات را بر گردن آویخت و به تیم ملی پرورش اندام کشور دعوت شد. ابوذر فردنژاد افزود: سعید کاشفی نوش آبادی نیز در دسته 75 کیلوگرم مسابقات پرورش اندام کشور به مقام دوم رسید و به نمایندگی از استان اصفهان همراه با محمد مخبر از استان خوزستان به تیم ملی دعوت شد. ...
برگزیدگان نوزدهمین جشن تصویرسال معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری فارس، نوزدهمین جشن تصویرسال و جشنواره فیلم تصویر عصر روز گذشته (جمعه 20 اسفند) برگزیدگان خود را در خانه هنرمندان ایران بدین شرح معرفی کرد: برندگان گرافیک (مسابقه جوانان زیر 25 سال) تندیس ادریس جمالی دیپلم سعید امیری سیاوشانی میلاد توکلی تقدیر صادق باباوند فریده سادات جعفریان حامد بقال بهتاش برندگان ...
حضور بچه مسجدی های کانون شهید علم الهدی بن در محفل انس با قرآن کریم
بن ادامه داد: احیای جلسات سنتی قرآن در قالب طرح تلاوت نور توسط کانون های مساجد اقدامی ارزشمند بوده و مسئولان فرهنگی مساجد به دنبال احیای کارکردهای مساجد هستند. وی بابیان اینکه جلسات آموزشی قرآن کریم در رشته های روخوانی، روان خوانی و تجوید وی ژه خواهران و برادران در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می شود افزود: این جلسات با دعوت از اساتید مجرب در مسجد حضرت ابوالفضل (ع ...
مدال برنز قهرمانی آسیا بر گردن بوکسور ارومیه ای
محمد آبی رئیس هیات بوکس آذربایجان غربی در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: ابوالفضل دانا بوکسور ارومیه ای وزن 80 کیلوگرم در جریان قهرمانی بوکس نوجوانان و جوانان 2022 آسیایی اردن و در دیدار نیمه نهایی در مصاف با عبدالعزیر عبدالرخمانوف از ازبکستان در عین شایستگی شکست خورد و مدال برنز را برای کاروان کشورمان به ارمغان آورد. وی گفت: دانا در نخستین دیدار خود در مبارزه ای زیبا و ...
صعود کیوگشت خرم آباد به لیگ دسته سوم فوتبال کشور
قهرمانی دست یافت. در این تیم احمد ساکی، مرتضی بشیری، احمد سراوندی، محمد مقدسی در این مسابقات خوش درخشیدند کار قضاوت مسابقات بر عهده داوران خوب فوتبال لرستان با برنامه ریزی مدون وتلاش های ستودنی شمس اله خنجری رئیس کمیته داوران وسامان قلاوند بود. این مسابقات با برنامه ریزی هیات فوتبال استان وکمیته مسابقات ولی خسروی، سعید رستمی، مجید یاراحمدی، نبی الله دالوند، جلال ...
معرفی برترین های مسابقات کشتی آزاد جوانان کشور
یادگاری (سهمیه آزاد) 86 کیلوگرم: 1- عارف رنجبری (البرز) 2– ابوالفضل یاراحمدی (لرستان) 3- سجاد حسین آبادی (خراسان رضوی) و محمدجواد صالحی (کیش) 5- محمد غفاری (مرکزی) و حسین نوری (تهران) 7- رضا رزاقی (زنجان) 8- سید ادریس حسینی (گلستان) 9- هامون محمودجانلو (مازندران) 10- عارف هاشمی نسب (کرمانشاه) 92 کیلوگرم: 1- محمدمبین عظیمی (کردستان) 2- محراب بابایی (خراسان رضوی) 3- حسین رسولی ...
معرفی نفرات برتر 5 وزن نخست کشتی آزاد جوانان کشور
رقابت های 5 وزن نخست کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور طی روز های 18 و 19 اسفندماه در شهر تربت حیدریه استان خراسان رضوی برگزار شد که اسامی نفرات برتر به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: 1- احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی) 2- سینا زندی (سهمیه آزاد) 3- علی مؤمنی (سیستان و بلوچستان) 5- علی صفایی (سهمیه آزاد) و میلاد، ولی زاده (اروند) 7- ابراهیم خواری (سهمیه آزاد) 8- شهداد خسروی (البرز) 9- علی یحیی ...
پیام زیدی در اصفهان تحقیر شد
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پیام کاشان ، تیم پیام زیدی کاشان دربازی عقب افتاده از سری مسابقات فوتبال لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان اصفهان بعد از ظهر امروز جمعه 21 اسفند ماه 1400 در ورزشگاه فجر اصفهان مقابل تیم ماهان طاد اصفهان با نتیجه سنگین و پرگل 7 بر 3 شکست خورد. شکست عحیب و غریب و دور از انتظار و پر گل 7 بر 3 خارج از خانه پیام زیدی مقابل ماهان طاد رده هفتمی و بی انگیزه آن هم در ...
لیگ برتر تیراندازی| مراسم اختتامیه چهاردهمین لیگ سلاح های بادی برگزار شد/ تجلیل از تیراندازان برتر
لیگ چهاردهم نقش داشتند تشکر و قدردانی کرد. در ادامه نفرات برتر در بخش انفرادی بزرگسالان و جوانان و همچنین تیم های برتر در دو رشته تفنگ و تپانچه آقایان و بانوان در چهاردهمین دوره لیگ برتر و لیگ دسته یک روی سکو رفتند و از آنان با اهدای جوایز تقدیر شد. همچنین قربانی، ریاست محترم فدراسیون با اهدای لوح از آقای حسینی رئیس سازمان لیگ و همچنین آقایان گداری و صالحی از مسئولان برگزاری ...
مقام اوران روز چهارم لیگ کاراته وان ایران مشخص شدند
مقام اوران روز چهارم لیگ کاراته وان ایران مشخص شدند چهارمین روز مسابقات لیگ کاراته وان ایران در بخش پسران برگزار شد و نفرات برتر آن مشخص شدند. به گزارش " پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مرحله اول سومین دوره از مسابقات لیگ کاراته وان ایران در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید (زیر 21 سال) با حضور بیش از 3400 کاراته کا از 16 ...
پرورش اندام کاپ آسیا و فیتنس چلنج قهرمانی آسیا| معرفق برترین های فیزیک کلاسیک و فیتنس چلنج دونفره
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در ادامه مسابقات روز نخست پرورش اندام کاپ آسیا، رقابت ها در رشته فیزیک کلاسیک پیگیری شد که به نتایج آن به شرح زیر است: جوانان: 1- نوید دهقانی 2- علیرضا تقی بیگی پیشکسوتان: 1- مرتضی کومار 2- امید جعفری دسته اول: 1- مسعود ...
بوکس رده های سنی آسیا/ بیگی و دانا برنزی شدند
صعود کرد و سیدعلی اکبر میراحمدی نیز به نشان برنز وزن 63 کیلوگرم همین رده سنی رسید. موسوی روز یکشنبه برای کسب مدال طلا با نماینده ازبکستان مصاف می دهد. سایر نفرات تیم های نوجوانان و جوانان ایران از دور مسابقات کنار رفتند. هدایت تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران برعهده رضا مهدی پور به عنوان سرمربی و مرتضی سپهوندی، مهدی طلوتی و محمد مهدی پور به عنوان مربی است. ...