سایر منابع:
سایر خبرها
قم در رده یازدهم المپیاد استعدادهای برتر کشور قرار دارد
محمد علیمردانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در رده های پایه در دو بخش پسران و دختران تابستان هر سال برگزار می شود و استان قم در مجموع دختران و پسران تاکنون 11 مدال کسب کرده است. وی گفت: تیم های پسران قم تاکنون پنج طلا، دو نقره و دو برنز از مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کسب کرده اند. وی افزود: تیم های دختران استان نیز ...
کسب سه مدال در المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی توسط ورزشکاران زنجانی
استان های آذربایجان غربی، تهران، خراسان رضوی، زنجان، فارس، گیلان، مازندران، همدان و یزد در این رقابت حضور داشتند. در روئینگ تکنفره 500 متر آوینا بخشایی از تهران مدال طلا، ملیکا مرادپور دهکاء از گیلان مدال نقره و عسل فرجی از زنجان مدال برنز به دست آوردند. در روئینگ تکنفره 200 متر سها فخری از تهران مقام اول، پرنیا ایمانی از زنجان مقام دوم و آیلا اسماعیلی از زنجان مقام سوم را به ...
کسب مدال برنز پسران پینگ پنگ قم در مسابقات کشوری
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ، پسران پینگ پنگ باز قم، با کسب مدال برنز به کار خود در المپیاد استعداد های برتر کشور پایان دادند. پینگ پنگ بازان قمی در گروه 7 مقدماتی چهارمین المپیاد استعداد های برتر ایران کار خود را با غلبه بر گلستان، اردبیل و هرمزگان آغاز کردند و به عنوان صدرنشین به مرحله حذفی راه یافتند. تیم قم در مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی از سد خراسان رضوی و ...
درخشش ورزشکاران کاراته خراسان رضوی در مسابقات کشوری
کارانی همچون دانیال نوری، بابک ظفرانلو، محمد مدبری، حسینعلی سلطانی، متین تقی زاده، سید محمد علی حسینی و متین اردلان با شکست حریفان به مدال طلا دست یافتند. همچنین محمد طه صدری، حبیب همتی، کیارش ایزدی، سید رضا ویرانی، امیر عباس اسعدی و ابوالفضل اسعدی هم با درخشش خود مدال نقره این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند. نمایندگان دیگر خراسانی همچون حامد ظفرانلو، حسین صدری، سید ابوالفضل میر قلمی، محمد صدرا اردلان، محسن رمضان پناه، محمد طاها نظام دوست، طاها بقرآبادی، علی بشاش، جواد مدبری، طاها یکتا، مهران روان خواه، فرهام فیض الهی و محمد جواد علی محمدی به مدال برنز رسیدند. ...
درخشش دختران ورزشکار نهاوند در مسابقات کشوری
نهاوند موفق شدند 7 مدال رنگارنگ را در مسابقات قهرمانی کشور کسب کنند. وی ادامه داد: این مدال ها در 3 رشته ورزشی توسط خانم ها سلما سیف، فاطمه روزبهانی و ستایش سلگی کسب شد. سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: این ورزشکاران در مسابقات دوچرخه سواری چهارمین المپیاد استعدادهای برتر کشور که به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد موفق به کسب 7 مدال رنگارنگ در 3 ماده شدند. وی ...
نفرات برتر المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی بانوان در رشته آبهای آرام مشخص شدند
آذربایجان شرقی مقام دوم و هلیا پوروثوق مقام سوم را به دست آوردند. در کایاک 200 متر ریحانه دادو از چهارمحال و بختیاری مدال طلا، هلنا احسانی از البرز مدال نقره و فاطمه تقوایی از قزوین مدال برنز را به دست آوردند. ------------------------------------ در کانوی 500 متر حنانه حاجی پور از مازندران، آوا قدیانی از البرز و مانلی شوریده از گیلان به ترتیب اول تا سوم شدند. ...
ورزشکار گلستانی سریعترین دونده کشور شد
به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سریع ترین ورزشکار چهارمین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور مشخص شد. طاها برهانی دونده گلستانی با رکورد 11/54 ثانیه بعنوان سریع ترین ورزشکار انتخاب شد. کاروان ورزشی گلستان تا روز بیستم رقابت ها، با کسب 3 طلا ، 5 نقره ، یک برنز دو ومیدانی و در مجموع 31 مدال موفق شده تاکنون در جایگاه هفتم جدول نهایی توزیع مدال قرار بگیرد. انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف ...
چهار مدال حاصل کار پسران دوومیدانی کار چهارمحالی در مسابقات دوومیدانی کشور
به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، در این مسابقات و در ماده پرتاب دیسک حسین داوری مدال نقره، مهدی بهرامی در پنجگانه مدال نقره، محمد علیدوستی در ماده 2000 متر با مانع مدال برنز و کیارش علیزاده در ماده 3000 متر مدال برنز این مسابقات را از آن خود کردند. گفتنی است تیم استان به مربیگری جهانگیر حقگو و سرپرستی داریوش صمیمی در این مسابقات شرکت کردند. دو مدال ارمغان دوومیدانی کار چهارمحالی در مسابقات دانشجویان کشور باشگاه خبرنگاران جوان چهارمحال و بختیاری شهرکرد ...
تکواندو نونهالان جهان| کسب چهار مدال در روز درخشش دختران / تداوم نمایش ضعیف پسران
امروز پویا اوجاقلو در رده قدی 168- سانتی متر پس از برد نماینده آذربایجان مقابل تکواندوکار ازبکستانی شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. مهیار فتحی هم در همین رده قدی در مبارزه نخست مغلوب نماینده آمریکا شد و از دور مسابقات کنار رفت. تا پایان روز سوم ملی پوشان نونهال کشورمان موفق به کسب دو مدال طلا، دو نقره و یک برنز توسط دختران تکواندوکار شدند و پسران کشورمان نیز با عملکرد ضعیف تنها یک مدال ...
نتایج المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی آبهای آرام آقایان
تهران مقام اول، تحسین لطفی از کردستان مقام دوم و امیرعلی محمد زاده از مازندران مقام سوم را به دست آوردند. ... در کایاک 200 متر کیان دریانی از تهران و امیر حسین حق پناه از مازندران به طور مشترک مدال طلا، امیر حسین شیرزادی از گیلان مدال نقره و امیرمهدی سرخوش از آذریجان غربی مدال برنز را به دست آوردند. ... در کانوی 500 متر سید پارسا علیان از مازندران، ارشیا اقلیمی از ...
درخشش بانوان مچ اندازی ایران در جهان
با شکست مقابل نماینده میزبان یک نقره دیگر هم به دست آورد. * مسیح رنجبر در بخش پیشکسوتان بعد از پیروزی مقابل ورزشکار هندی، برابر ورزشکاران ترکیه و قزاقستان شکست خورد و در نهایت به مقام پنجم رسید. گفتنی است؛ بدین ترتیب پرونده ایران در روز سوم با یک نقره و دو برنز بسته شد. پیش از این نیز در رده های نوجوانان، جوانان و امید، ورزشکاران کشورمان به یک مدال برنز توسط کارینا کرمی، یک مدال برنز توسط حسین جعفری و یک مدال نقره توسط آرتین یاری نژاد دست یافته بودند. ...
تیم منتخب بوکس زنجان در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور خوش درخشید
امیرحسین صالحی زنجانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم منتخب بوکس استان زنجان رده سنی نونهالان در مسابقات المپیاد استعدادهای کشور با کسب یک مدال طلا و سه برنز به مقام هفتم تیمی دست یافت. وی اضافه کرد: تیم منتخب نونهال بوکس استان زنجان در چهارمین دوره مسابقات المپیاد به میزبان تهران، باکسب یک مدال طلای" طاها بابایی" و همچنین مدال برنز" محمد حسن بیات، علیرضا احمدی ...
نایب قهرمانی بوکسورهای اصفهان در المپیاد استعدادهای برتر ورزش ایران
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات بوکس چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور که روز جمعه سوم شهریورماه به میزبانی تهران و در سالن ورزشی دانشگاه آزاد واحد رودهن آغاز شده بود، روز سه شنبه هفتم شهریورماه 1402 با شناخت تیم های برتر به پایان رسید. در این مسابقات، 315 بوکسور بر روی 2 رینگ به مبارزه پرداختند و در مجموع 550 داور، مربی و بوکسور حضور داشتند ...
رده بندی کلی توزیع مدال های مسابقات جهانی بیرمنگام انگلیس / کاروان ایران در جایگاه سوم ایستاد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، کاروان ورزش نابینایان و کم بینایان ایران با 27 ورزشکار در 4 رشته ورزشی در مسابقات جهانی بیرمنگام انگلیس شرکت کرد . در این دوره از بازی های جهانی 73 کشور حضور داشتند که در پایان این رقابتها کشور اوکراین با 31 مدال طلا ،11 مدال نقره ،3 برنز در جایگاه نخست ایستاد ، لهستان با 7 طلا و 4 نقره دوم شد و ایران با 6 طلا 6نقره و 5 برنز در جایگاه سوم دنیا ایستاد که این بهترین نتیجه ورزشکاران ایران با حضور 73 کشور بوده است. ...
کسب دومین مدال دونده قمی در مسابقات استعدادهای برتر کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم ، سعیدمهدی پور، نماینده قم در رشته پرش طول مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور پس از نماینده استان گلستان در جایگاه دوم ایستاد. در رقابت رشته پرش طول مسابقات استعدادهای برتر مهدی قلیجانی از گلستان 5 متر و 93 سانتی متر به مقام اول دست یافت و مهدی پور با پرشی به طول 5 متر و 88 سانتی متر دوم شد و حسین احمدی از کرمان هم با پرش 5 متری و 77 سانتی متری سوم شد. ابوالفضل اسدپور دیگر نماینده قم در این ماده نیز با ثبت رکورد 5 متر و 31 سانتی متر در جایگاه هشتم ایستاد. ...
دو مدال مسابقات دوومیدانی بر گردن دختران ورزشکار چهارمحالی
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، چهارمین دوره المپیاد استعداد های برتر در رشته دوومیدانی با حضور 32 استان کشور در رده سنی 12 تا 16 سال به میزبانی تهران برگزار شد. سه مدال حاصل تلاش بانوان ورزشکار چهارمحالی در رقابت های دو و میدانی کشور در ماده پرتاب دیسک ستایش حمزه پور مدال طلا و در ماده پرش ارتفاع نسترن میرزایی مدال نقره این مسابقات را از آن خود کردند. باشگاه خبرنگاران جوان چهارمحال و بختیاری شهرکرد ...
آیین استقبال و تجلیل از بانوان مدال آور دو ومیدانی خراسان جنوبی
نقره پرش طول خردسالان قهرمانی کشور و کوثر قاسمی دارنده مدال برنز پرش طول چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور تقدیر و تجلیل به عمل آمد انتهای پیام خبرنگار:مرضیه شهریاری آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
درخشش پسران ژیمناستیک کار خراسان رضوی در المپیاد استعدادهای برتر
برگزار شد که در پایان تیم خراسان رضوی بعد از مازندران و تهران به مقام سوم دست یافت. سرپرست هیات ژیمناستیک خراسان رضوی با بیان اینکه در بخش پسران، امیرمحمد رحمانی دو مدال طلا و برنز در رشته های بارفیکس و پرش از خرک کسب کرد، عنوان کرد: تیم پسران با مربی گری و سرپرستی امیر مین باشی، وحید یعقوبی، امیر علیشاهی و حسین قرشی به این مسابقات اعزام شد. وی درخصوص نتایج تیم دختران خراسان ...
6 مدال رنگارنگ حاصل رقابت ژیمناستیک کاران دانش آموز خراسان شمالی
علی مختار نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سی و نهمین دوره مسابقات ژیمناستیک قهرمانی دانش آموزان کشور به میزبانی سنندج برگزار شد. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان شمالی در ادامه به نتایج انفرادی اشاره کرد و گفت: در پایان این رقابت ها محمد براتی، مدال طلای پرش خرک ومدال نقره دارحلقه، محمد یاسین رمضانی مدال نقره خرک حلقه و مدال برنز بارفیکس و امیر حسن گلی پور مدال ...
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در پیامی کسب مدال های طلا، نقره و برنز دانش آموزان پسر خراسان شمالی را ...
کسب شش مدال رنگارنگ برای استان عزیزمان شد، حاصل توانمندی ها و تلاش و پشتکار بی بدیل شماست.اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت کسب این موفقیت ارزشمند، سلامتی و سربلندی شما ذیل توجهات حضرت ولیعصر(عج) را خواستارم. ابوالقاسم اکبری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان؛ این مسابقات در سنندج با حضور 24 تیم برگزار شد که #محمد_براتی مدال طلای پرش خرک و مدال نقره دارحلقه، #محمد_یاسین_رمضانی مدال نقره خرک حلقه و مدال برنز بارفیکس و #امیر_حسن_گلی پور مدال نقره دارحلقه و مدال برنز خرک حلقه را کسب کردند. ...
کسب سه مدال طلا، برنز و نقره توسط بانوان کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد ، مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان گفت: مسابقات کشوری ووشو بانوان به میزبانی استان چهارمحال بختیاری در شهرکرد از25مرداد تا 27 مرداد برگزار شد. آرمان حاتمی افزود: این رقابت ها با شرکت 17 استان کشور در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد. وی ادامه داد: در این مسابقات مهسا غلامی به مقام اول و به مدال طلا دست یافت، فاطمه عزیزی به مقام دوم و مدال نقره و زهرا نیکجویان مدال برنز و مقام سوم را کسب کرد. شیوا یوسفی به عنوان مربی و آیناز یوسفی به عنوان سرپرست، تیم را در این رقابت ها همراهی کردند. ...
آمریکا صدرنشین دو و میدانی قهرمانی جهان/ دبل لایلس و مدال گرفتن هند و پاکستان
پرتاب نیزه چوپرا از هند که پیش از این طلای المپیک توکیو را به دست آورده بود این بار در بوداپست موفق به کسب مدال طلا شد و کلکسیون افتخاراتش را تکمیل کرد. تنها هندی دیگری که در مسابقات جهانی مدال کسب کرد، آنجو بابی جورج بود که در پرش طول زنان در سال 2003 در پاریس مدال برنز گرفت. در دوی 800 متر آروپ که در سودان به دنیا آمد و در دو سالگی به دلیل جنگ داخلی مجبور به فرار با خانواده هشت نفره ...
نائب قهرمانی دختران فارس در المپیاد وزنه برداری استعداد های برتر ایران
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس ،چهارمین دوره مسابقات وزنه برداری المپیاد استعداد های برتر ایران در بخش بانوان با نایب قهرمانی تیم فارس به پایان رسید . تیم منتخب وزنه برداری دختران فارس با هدایت فروغ حبیبی و ازاده صابری زاده و سرپرستی. فاطمه بهمنی موفق شدند با یک مدال طلا، مریم کشتکار، یک، مدال نقره امیده احمدی باصری، و دو مدال برنز دینا حقجو و دینا تقی زاده به مقام دوم این مسابقات ...
رتبه های برتر تهران در پایان المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی رشته اسلالوم آقایان کشور
نیز امیررضا کیانی قهرودی از تهران ، محمدپارسا اکبرآبادی از البرز و سام نوری نسب بندری از هرمزگان صاحب مدال طلا، نقره و برنز شدند. در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش ، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و هیات قایقرانی استان برگزار شد.
درخشش ورزشکاران خراسان رضوی در رقابت های پرورش اندام آسیا
80 کیلو گرم مدال طلا آسیا ابوالقاسم ناصری بادی کلاسیک پیشکسوتان مدال طلا آسیا آرتین یاری نژاد مچ اندازی جوانان دست چپ مدال نقره جهانی خانم زینب مرویان فیتنس چلنج بانوان دسته بزرگسالان گلد مقام دوم آسیا. دسته سیلور بزرگسالان مقام دوم آسیا و مدال طلای کاپل پنجاه و ششمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسیا در لبنان با قهرمانی ایران به پایان رسید و تیم ایران در این مسابقات در ...
برترین های المپیاد استعداد های برتر قایقرانی اسلالوم معرفی شدند
. مسابقات در مواد کانو اسلالوم و کایاک اسلالوم برگزار شد. در کانو اسلالوم مریم عزیزی از البرز مقام اول، آیلین مومنی از هرمزگان مقام دوم و سامیه شالباف از قزوین مقام سوم را به دست آوردند. در کایاک اسلالوم نیز خاطره فرجی از قزوین، باران پرون از البرز و ضحی عظیمی نژاد از هرمزگان صاحب مدال طلا، نقره و برنز شدند. در پایان مسابقات مراسم توزیع مدال با حضور مسئولان فدراسیون، وزارت ورزش، اداره کل ورزش و جوانان و هیات قایقرانی استان تهران برگزار شد. ...
تیم رسپینا در مسابقات استانی تکواندو به 1 مدال طلا، 1 نقره و 3 برنز رسید
رقابت های قهرمانی تکواندوی دختران نونهالان استان گیلان روز گذشته در رشت خاتمه یافت. در این مسابقات که با حضور 175 رزمی کار از 29 تیم تحت عنوان یادواره 360 شهید ورزشکار گیلانی در خانه تکواندو پیگیری شد، تیم رسپینا به سرمربیگری فاطمه باقری نژاد به 1 مدال طلا، 1 نقره و 3 برنز دست یافت. بر اساس این گزارش، یسنا ابراهیمی در وزن 33- کیلوگرم به مدال طلا رسید، فاطمه زهرا سروش در وزن 37 ...
درخشش قایقرانان هرمزگانی در المپیاد کشوری + عکس
مسابقات المپیاد استعداد برتر قایقرانی در بخش آقایان و بانوان در رشته کایاک و کانو اسلالوم در دریاچه آزادی برگزار شد. در بخش آقایان در رشته کانو اسلالوم سجاد احسانی مدال طلا ودر کایاک اسلالوم سام نوری نسب بندری مدال برنز دریافت کردند. در بخش بانوان در رشته کانو اسلالوم آیین مومنی موفق به کسب مدال نقره و برنز کایاک شد و ضحی عظیمی نژاد مدال برنز کایاک اسلالوم را کسب کرد. باشگاه خبرنگاران جوان هرمزگان بندرعباس ...