سایر خبرها
درخشش صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها
سریال نامو به لاوک لطیف، لوح تقدیر و جایزه بهترین کارگردان مستند با عنوان مستند هیوا به ابراهیم سعیدی، لوح تقدیر و جایزه بهترین طراح صحنه برنامه ترکیبی با عنوان باغچه ی گوولان به فاطمه شریعت ناصری و لوح تقدیر و جایزه بهترین تهیه کننده در بخش سیما (جنبی) با عنوان در مسیر چومل (بهداشت و سلامت) به عبدالقادر طه زاده اهدا شد. در واحد صدای مرکز از 10 اثر راه یافته به جشنواره، جایزه و لوح ...
پرواز هدهدها بر فراز برترین مراکز استانی صدا و سیما
لطفی نیاسر مدیرکل مرکز قم اهدا شد . در بخش سیما، برنامه ترکیبی تلویزیونی (مسابقه) کوچ تندیس جشنواره بیستم مراکز را نصیب مرکز چهارمحال و بختیاری کرد و جهانبخش زمانی تهیه کننده این برنامه تندیس هدهد را در دست گرفت؛ امید نوریان، تدوین گر، کارگردان و تصویربردار اثر صبای خراسان از خراسان رضوی هم موفق به دریافت تندیس شد . در رشته فیلم تلویزیونی، جمیل مفاخری تهیه کننده و کارگردان ...
پنجمین جشنواره تئاتر خیابانی سقز با معرفی نفرات و آثار برتر به کار خود پایان داد
عنوان بازیگر اول زن معرفی و لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ سه میلیون ریال را به وی اهدا کرد. هیات داوران جایزه رتبه اول بازیگری مرد را شامل لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به مبلغ سه میلیون ریال نیز به وریا شاکری برای بازی در نمایش 'پنت هاوس' اهدا کرد و جایزه بازیگر سوم مرد به صورت مشترک به مهدی کریمی و صلاح شارعی برای نمایش های 'در بازی آخر راهی برای خروج نیست' و 'یک اتفاق ...
برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان اصفهان معرفی شدند
به گزارش تابناک : آئین اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان اصفهان با حضورمسئولان استانی و کشوری، علاقه مندان و هنرمندان عرصه نمایش در استان برگزار شد. برگزیدگان بخش های مختلف با رای هیات داوران بدین شرح معرفی شدند: **بهترین بازیگر مرد لوح تقدیر و جایزه نقدی به امیررضا ایمانی برای نمایش قرار و فرهود جعفری برای نمایش 2 بر 1 به نفع بارسلونا تعلق گرفت. ...
در اختتامیه بیستمین جشنواره استانی صداوسیما چه گذشت؟
بیستم بودند. در پایان این مراسم، تندیس هدهد جشنواره بیستم به مراکز، مدیران و برنامه سازان برتر اهدا شد. بر این اساس و در بخش صدا مسعود خسروی از خراسان جنوبی به خاطر اثر بقبند به عنوان گزارشگر و صدابردار برتر شناخته شد. مرجان غلامرضایی تهیه کننده و نویسنده از کرمان برای برنامه کسی خونه هست؟ و علی کامیابی از سیستان و بلوچستان برای تهیه کنندگی گزارش نقطه صفر حائز رتبه برتر شدند ...
اهدای تندیس ویژه جشنواره بیستم به صدا و سیمای مرکز آبادان
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ؛در اختتامیه این جشنواره که شامگاه روز جمعه در استان کردستان و شهر زیبای سنندج برگزار شد , با نظر هیات داوران, جایزه ویژه و تندیس جشنواره به خبر مرکز آبادان برای مستند خبری نخل و نمک به گزارشگری عاطفه مرادی تعلق گرفت. در این جشنواره هیات داوران همچنین پس از سیستان و بلوچستان از خبر صدا و سیمای مرکز آبادان به پاس یکسال افتخار و ...
درخشش هنرمندان صدا و سیمای مهاباد در جشنواره بیستم+فیلم
تهیه کننده را در بخش جنبی سیما برای تولید مستند در مسیر چومل از آن خود کردو جایزه بهترین تدوین مجموعه مستند به هژار نورانی هنرمند مهابادی تعلق گرفت .نورانی این اثر را برای مرکز خوزستان کار کرده اند. دانلود درخشش هنرمندان صدا و سیمای مهاباد در جشنواره بیستم+فیلم درخشش هنرمندان صدا و سیمای مهاباد در جشنواره بیستم+فیلم درخشش هنرمندان صدا و سیمای مهاباد در جشنواره بیستم+فیلم درخشش ...
هدهدهای جشنواره بیستم بر شانه برترین ها نشست/شهرکرد میزبان بعدی
بلوچستان به عنوان مرکز برتر معرفی شد، در بخش پژوهش نیز خراسان رضوی به عنوان مرکز برتر معرفی شد، در بخش شعر و موسیقی چهار و محال بختیاری مرکز برتر معرفی شد، در بخش رادیو به عنوان برتر مرکز یزد اهدا شد، در بخش سیما عنوان مرکز برتر به کردستان رسید و در نهایت برترین مرکز صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به خوزستان رسید. ایستگاه تلویزیونی فتاح دیواندره افتتاح شد در ادامه برنامه های ...
مراسم اختتامیه جشنواره تولیدات مراکز استانهای صدا و سیما آغاز شد
... در بخش سیما نیز از مراکز استانهای فارس، چهار محال و بختیاری، خراسان رضوی، کردستان، گلستان و مرکزی به عنوان برتر مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند. در بخش خبر نیز سیستان و بلوچستان به عنوان مرکز برتر معرفی شد، در بخش پژوهش نیز خراسان رضوی به عنوان مرکز برتر معرفی شد، در بخش شعر و موسیقی چهار و محال بختیاری مرکز برتر معرفی شد، در بخش رادیو به عنوان برتر مرکز یزد اهدا شد، در بخش سیما ...
هدهدهای جشنواره بیستم بر شانه برترین ها نشست/شهرکرد میزبان بعدی
بلوچستان به عنوان مرکز برتر معرفی شد، در بخش پژوهش نیز خراسان رضوی به عنوان مرکز برتر معرفی شد، در بخش شعر و موسیقی چهار و محال بختیاری مرکز برتر معرفی شد، در بخش رادیو به عنوان برتر مرکز یزد اهدا شد، در بخش سیما عنوان مرکز برتر به کردستان رسید و در نهایت برترین مرکز صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به خوزستان رسید. ایستگاه تلویزیونی فتاح دیواندره افتتاح شد در ادامه برنامه های ...
درخشش صداوسیمای چهارمحال و بختیاری درجشنواره هدهد بیستم
بهترین کارگردان از مرکز چهارمحال و بختیاری اهدا شد . برنامه "سفر به شهرستانها"، به تهیه کنندگی فرشاد صالحی از مرکز چهارمحال و بختیاری هم دیپلم افتخار گرفت،همچنین دیپلم افتخار بهترین تدوین هم به برنامه "شوگارمه"خانم سمانه علی بابایی از مرکز چهارمحال و بختیاری رسید . برنامه "شوگارمه" اثر سیّدامیر موسویان از چهارمحال و بختیاری هم دیپلم افتخار بهترین برنامه شبانه را به طور مشترک کسب ...
افتخار آفرینی صدا و سیمای مرکز ایلام در بیستمین جشنواره ی تولیدات رادیو تلویزیونی
حوزه ی صدا و سیما تجلیل شد. در مراسم امروز کمیسیون سیما از آقای حسین هاشم نیا به عنوان تهیه کننده برتر برنامه ی شبانگاهی مانگه شو، خانم طاهره صیدمحمدی به عنوان مجری برتر برنامه ی شبانگاهی ویژه ی هفته ی دفاع مقدس و آقای قدرت باقری به عنوان تهیه ی کننده ی برنامه ی اقتصاد مقاومتی ... بیابان تجلیل شد. دیروز هم در حوزه ی معاونت صدا جایزه و لوح تقدیر بخش اجرا به خانم آرزو خانی ...
8 جایزه و سه برنامه مورد تقدیر سهم مرکز کرمانشاه
، ترکیبی، ویژه و بخش جمعی جایزه بهترین بازیگری زن به میترا استاد برای بازی در فیلم "واران" از مرکز کرمانشاه اهدا شد. دربخش موسیقی متن فیلم کرمانشاه با تله فیلم واران و آهنگسازی سعید شعبانی توانست حایز رتبه شود همچنین در بخش برنامه های ترکیبی بهروز مخصوصی گزارشگر برنامه "در شهر" از مرکز کرمانشاه هم توانست دیپلم افتخار بهترین گزارشگر را به خود اختصاص دهد به گفته رئیس ...
بسته خبری چهارشنبه 15 شهریورماه 1396
برای ایران در تلاشش به منظور عادی سازی روابطش با اعضای شورای همکاری خلیج فارس است روابط حسنه همزمان ایران با قطر و ترکیه در حال ایجاد تردید بر این افسانه است که اساس درگیری در خاورمیانه بر مبنای تنش و اختلاف شیعه و سنی است ✅ @safir_channel شبکه خبری سفیر, [06.09.17 12:10] دولت برنامه ای برای اشتغال 12 میلیون بیکار ندارد l1l.ir/2di4 رزاقی استاد اقتصاد ...
هیأت های اندیشه ورز در استان ها تشکیل شود
رزاقی از مازندران رتبه دوم را به دست آورد و در همین بخش، محمد جواد صداقت کشفی از یزد به رتبه سوم دست یافت. در بخش منجر به تولید رادیویی نیز استان های آذربایجان غربی، گلستان و همدان تقدیر شدند و جوایز اول تا سوم به ترتیب به مینو امیرقاسمی، ام کلثوم دهقان و ناهید سعادت سیرت اهدا شد. بخش ویژه کمیسیون پژوهش این دوره از جشنواره یک برگزیده داشت که رتبه دوم بهترین پژوهشگر به حمید محمدی از چهار ...
یک جشنواره و انبوه جوانان علاقه مند
تقدیر و فرصت چاپ یک مجموعه اثر توسط انتشارات سوره مهر اهدا می شود برای اثر یکه کوه به کاظم حاجی آقایی در بخش داستان کوتاه از خراسان رضوی. 3. بخش ترانه: برگزیده: لوح تقدیر و فرصت چاپ یک مجموعه اثر توسط انتشارات سوره مهر اهدا می شود برای اثر مادر به الهه رشیدی از خراسان رضوی. 4. بخش شعر نو (نیمایی – آزاد): برگزیده: لوح تقدیر و فرصت چاپ یک مجموعه اثر توسط ...
برترین های دو بخش خبر و صدای بیستمین جشنواره تولیدات معرفی شدند
جشنواره و در حوزه کارهای کودک، فاطمه زارع و فریبا هاشمی از مراکز یزد و فارس حائز رتبه های برتر شدند. در حوزه برنامه های عصرگاهی و صبحگاهی نیز مراکز برتر، یزد، کردستان، چهارمحال و بختیاری و مهاباد بودند که جوایز نفرات برتر به ترتیب به راضیه دهقانی زاده، فهیمه اصفهانیان (نویسنده رادیو) و سعید طالبی پور (گوینده مرد)، لادن کلوندی (گوینده زن)، زهرا اردستانی و عطاءالله سراجی اهدا شد. ...
رسانه ملی در استان ها به تریبون مقامات تبدیل نشود
. در بخش اصلی جشنواره و در حوزه کارهای کودک، فاطمه زارع و فریبا هاشمی از مراکز یزد و فارس حائز رتبه های برتر شدند و جایزه نخست صدابرداری هم به علی دهقانی زاده از مرکز یزد رسید؛ همچنین در حوزه برنامه های ویژه نوجوانان هانیه پیرامی و فروزان سروی از مراکز خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. در حوزه خانواده نیز آرزو خانی گوینده صدای مرکز ایلام و زهرا استاد ناروئی ...