سایر منابع:
سایر خبرها
برنز خواهران منصوریان قطعی شد
حریفش راهی مرحله نیمه نهایی شد تا مدال برنز خود را قطعی کند. او در مرحله یک چهارم نهایی "هانگ چو" سانداکار ویتنام را در پیش داشت. همچنین الهه منصوریان سانداکار وزن 52- کیلوگرم بانوان ایران نیز، در مبارزه یک چهارم نهایی این وزن به مصاف "توی انگوین" از ویتنام رفت که توانست با حساب 2 بر صفر حریفش را شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی شود. او پیش از این در نخستین مبارزه خود به مصاف "یومنام ساناتهول دوی" از هند رفت که توانست در دو راند پیاپی رقیب خود را شکست داده و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود. ...
برنز الهه منصوریان با صعود به نیمه نهایی مسجل شد
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، عصر امروز (سه شنبه) در ادامه رقابت های ووشوی هجدهمین دوره بازی های آسیایی، الهه منصوریان که پیش از این برابر دوی سناتوهی نایب قهرمان جهان از هند به پیروزی رسیده بود در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تی تو تای از ویتنام رفت و در 2 راند متوالی این رقیب را شکست داد تا به نیمه نهایی راه یابد. با این اوصاف الهه منصوریان با صعود به نیمه نهایی مدال برنز ...
توزیع سریال ممنوعه از 5 شهریور ماه آغاز می شود
در این پروژه حضور دارد. در این سریال پر بازیگر نیکی کریمی، امیرحسین آرمان، علی استادی، خاطره اسدی، بهاره افشاری، محمد امین، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، امیر جعفری، هادی حجازی فر، الهه حصاری، سوگل خالقی، آناهیتا درگاهی، نیلوفر رجایی فر، لیلا زارع، نیما شعبان نژاد، شهرام قائدی، مصطفی قدیری، میلاد کی مرام، فاطمه گودرزی، مجید مظفری، نسرین نکیسا و شیدا یوسفی به ایفای نقش می پردازند. ...
سریال ممنوعه از پنج شهریور توزیع می شود
پسیانی، امیر جعفری، هادی حجازی فر، الهه حصاری، سوگل خالقی، آناهیتا درگاهی، نیلوفر رجایی فر، لیلا زارع، نیما شعبانژاد، شهرام قائدی، مصطفی قدیری، میلاد کی مرام، فاطمه گودرزی، مجید مظفری، نسرین نکیسا و شیدا یوسفی ایفای نقش می کنند.
جام بزرگ فردا در خط آتش قرار می گیرد
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، بعد از کسب نتایج نه چندان خوب تیراندازان کشورمان در مواد مختلف، فردا چهار نماینده دیگر ایران در دو رشته به مصاف حریفان خود در هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 می روند. این رقابت ها فردا در حالی برگزار می شود که در تپانچه 25 متر بانوان هانیه رستمیان و گلنوش سبقت الهی و در تفنگ سه وضعیت بانوان مه لقا جام بزرگ و الهه احمدی در خط آتش برابر حریفان آسیایی ...
صفحه ویژه بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و پالمبانگ
... کبدی تیم ملی مردان گروهی 15:30 پیروزی 58-24 مقابل مالزی بسکتبال بسکتبال 3 نفره مقدماتی 17:00 شکست 11-7 مقابل تایلند ووشو عرفان آهنگریان 60- کیلوگرم یک چهارم نهایی 17:00 پیروزی برابر حریفی از کره جنوبی ووشو الهه منصوریان 52- کیلوگرم یک چهارم نهایی 17:00 پیروزی مقابل نماینده ویتنام ووشو شهربانو منصوریان 60- کیلوگرم یک چهارم نهایی 17:00 پیروزی مقابل ...
مدال طلا بر گردن رجبی
پروز و راهی فینال بازی های آسیایی جاکارتا شود. پیش از این زهرا پور اسماعیل و پریسا جوادی با شکست برابر حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفتند تا بانوان در ادامه رقابت های امروز نماینده ای نداشته باشند. در روز های گذشته نیز کوروش بختیار و مرجان سلحشور در پومسه موفق به کسب مدال نقره شدند و فرزان عاشورزاده در کیورگی مدال برنز بازی ها را بدست آورد. الهه شیدایی و ملیکا میر حسینی دیگر نمایندگان کشورمان در بخش کیورگی بانوان بودند که روز گذشته از کسب مدال باز ماندند. حذف زود هنگام بانوان تکواندوکار صعود رجبی به مرحله یک چهارم نهایی ...
رجبی اولین طلایی تکواندو
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در فینال وزن 80+ کیلوگرم مسابقات تکواندو بازی های آسیایی جاکارتا، سعید رجبی تکواندوکار وزن 80+ کیلوگرم ایران مقابل "دیمیتری شوکین" از ازبکستان قرار گرفت. راند اول و دوم این مسابقه بدون امتیاز پیگیری شد و در راند سوم نتیجه یک به یک به ثبت رسید تا کار در راند طلایی دنبال شود. در راند چهارم و طلایی مسابقه رجبی 2 بر یک به برتری ...
نتایج ملی پوشان در روز سوم بازی های آسیایی2018/یک طلا، یک نقره و دو برنز برای ایران
...: صادق اشرفی سی و چهارم ، میلاد جایگاه پنجاه و هشتم، عرفان ارژنگی پور در جایگاه ششصت وپنجم و امین پیرعلی در جایگاه چهل و پنجم ایستادند. مرحله مقدماتی میکس ریکرو: تیم ایران با ترکیب زهرا نعمتی و صادق اشرفی در جایگاه سیزدهم قرار گرفت. بخش تیمی ریکرو: تیم ایران با ترکیب میلاد وزیری، امین پیرعلی، صادق اشرفی و عرفان ارژنگی پور در جایگاه دوازدهم قرار گرفت. ووشو: ...
دعای عرفه همراه با ترجمه + دانلود صوت و نرم افزار
الذُّلِّ فَیُرْفِدَهُ فیما صَنَعَ فَسُبْحانَهُ سُبْحانَهُ لَوْ کانَ فیهِما الِهَةٌ اِلا الله لَفَسَدَتا وَتَفَطَّرَتا سُبْحانَ الله الْواحِدِ الاَْحَدِ الصَّمَدِ الَّذی لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُواً اَحَدٌ اَلْحَمْدُ لله حَمْداً یُعادِلُ حَمْدَ مَلاَّئِکَتِهِ الْمُقَرَّبینَ وَاَنْبِی آئِهِ الْمُرْسَلینَ وَصَلَّی الله عَلی خِیَرَتِهِ مُحَمَّدٍ خاتَمِ النَّبِیّینَ وَآلِهِ ...
دانش آموزان گنبدی در جشنواره کشوری عناوین برتر کسب کردند
دبیرستان دوره دوم دخترانه فرزانگان گنبدکاووس در رشته نمایش عروسکی و یک دانش آموز در رشته قلم فلزی حضور داشتند. معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس ادامه داد: گروه نمایش عروسکی موفق به کسب مقام نشد اما برای شرکت در جشنواره بین المللی مبارک تهران انتخاب شد. رفعتی افزود: دانش آموز 'الهه میرنیا' از هنرستان فاطمه زهرا (س) گنبدکاووس نیز در این جشنواره فرهنگی و هنری موفق به کسب رتبه سوم رشته قلم فلزی شد. آموزش و پرورش شهرستان 350 هزار نفری گنبدکاووس درشرق استان گلستان حدود 70 هزار دانش آموز دارد. ...
رجبی فینالیست شد
نداشته باشند. در روز های گذشته نیز کوروش بختیار و مرجان سلحشور در پومسه موفق به کسب مدال نقره شدند و فرزان عاشورزاده در کیورگی مدال برنز بازی ها را بدست آورد. الهه شیدایی و ملیکا میر حسینی دیگر نمایندگان کشورمان در بخش کیورگی بانوان بودند که روز گذشته از کسب مدال باز ماندند. بیشتر بخوانید: حذف زود هنگام بانوان تکواندوکار صعود رجبی به مرحله یک چهارم نهایی منبع: باشگاه خبرنگاران جوان مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می دهد. ...
نخستین جلسه مجمع خانه مشارکت مردم در سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد +تصاویر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از ایل بانو، صبح امروز با حضور فرماندار بویراحمد نخستین جلسه مجمع خانه مشارکت مردم در سلامت برگزار شد و اعضای این گروه مشخص شدند. الهه شکیبایی، فرشاد نگین تاجی، امید سجادیان به عنوان اعضا انتخاب شدند. --- انتهای پیام/
نتایج ملی پوشان در روز سوم بازی های آسیایی2018/یک طلا ، یک نقره و یک برنز برای ایران
ریکرو انفرادی مردان: صادق اشرفی سی و چهارم ، میلاد جایگاه پنجاه و هشتم، عرفان ارژنگی پور در جایگاه ششصت وپنجم و امین پیرعلی در جایگاه چهل و پنجم ایستادند. مرحله مقدماتی میکس ریکرو: تیم ایران با ترکیب زهرا نعمتی و صادق اشرفی در جایگاه سیزدهم قرار گرفت. بخش تیمی ریکرو: تیم ایران با ترکیب میلاد وزیری، امین پیرعلی، صادق اشرفی و عرفان ارژنگی پور در جایگاه دوازدهم قرار گرفت. ...
اعمال و متن دعای روز عرفه
فیهِما الِهَةٌ اِلا الله لَفَسَدَتا وَتَفَطَّرَتا سُبْحانَ الله الْواحِدِ الاَْحَدِ الصَّمَدِ الَّذی لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُواً اَحَدٌ اَلْحَمْدُ لله حَمْداً یُعادِلُ حَمْدَ مَلاَّئِکَتِهِ الْمُقَرَّبینَ وَاَنْبِی آئِهِ الْمُرْسَلینَ وَصَلَّی الله عَلی خِیَرَتِهِ مُحَمَّدٍ خاتَمِ النَّبِیّینَ وَآلِهِ الطَّیِبینَ الطّاهِرینَ الْمُخلَصینَ وَسَلَّمَ و سرپرستی از ...
حسین فتاحی مجموعه ای از آثار هنرآموزانش منتشر کرد
آموخت و تجربه کرد. نوشت و بازنوشت و اصلاح کرد و نوشت و نوشت، تا به آن چیزی که ذر ذهن بوده رسید و نزدیک شد. از جمله نویسندگانی که در این کتاب از آنها یاد شده است می توان به زهرا احمدنژاد، فرانک مستوفی، مهدی سرایی فر، آرش استرکی، مریم دهخدایی، الهام فراهانی، مهرناز اسدی، نرگس فرج نیا، باباجان کریم، احمدرضا امیری سامانی، مریم مافی، مصطفی مولایی، نادر علی نیا و الهه امامی اشاره کرد. سوره مهر این کتاب را در 181 صفحه با قیمت 11 هزار تومان منتشر کرده است. ...
گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| یک طلا، یک نقره و دو برنز حاصل تلاش ورزشکاران ایران در روز سوم ...
...: مقدماتی ریکروی انفرادی زنان زهرا نعمتی: نعمتی در دور مقدماتی با کسب 622 امتیاز در رده سی و یکم ایستاد. نعمتی روز پنجشنبه به رقابت با حریفانش خواهد پرداخت. مقدماتی ریکروی انفرادی مردان صادق اشرفی با 644 امتیاز در رده سی و چهارم ایستاد, امین پیرعلی با 634 امتیاز چهل و پنجم شد و میلاد وزیری با 616 امتیاز در رده پنجاه و هشتم قرار گرفت. عرفان ارژنگی پور نیز با 611 امتیاز شصت و پنجم ...
ناکامی صداقت در کسب مدال آسیایی
گفتنی است روز گذشته در تفنگ بادی 10 متر بانوان الهه احمدی هفتم و آرمینا صادقیان چهارم شدند. امیرمحمد نکونام نیز در رده هفتم همین ماده قرار گرفت. در تراپ نیز بازیکنان تیم ملی از رسیدن به فینال بازماندند.
ناکامی صداقت در کسب مدال آسیایی
الهه احمدی هفتم و آرمینا صادقیان چهارم شدند. امیرمحمد نکونام نیز در رده هفتم همین ماده قرار گرفت. در تراپ نیز ملی پوشان از رسیدن به فینال بازماندند. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/ نتایج بازی های آسیایی تیم ملی تیراندازی ایران
گفتگویی با دارنده نشان عکس سال مطبوعات ایران
آن ها می خواهد که جلوی کارشان گرفته نشود زیرا باور دارد که اگر ورزش زنان دیده نشود پیشرفت ایران در این حوزه در دنیا بسیار کند خواهد بود و تاکید دارد که "بگذارند کارمان را بکنیم، زیرا کار ما چیزی جز ثبت لحظات ورزشی یا افتخارآفرینی زنان در ورزش نیست". گزارش از الهه حسنی- خبرنگار ایسنا اصفهان منبع : ایسنا ...
برنامه ورزشکاران ایران در روز سوم بازی های آسیایی 2018
بنیامین قره حسنلو ساعت 7:00 تکواندو وزن 57-: پریسا جوادی وزن 67+: زهرا پوراسماعیل وزن 80+: سعید رجبی ساعت 7:00 ساعت 8:00 ساعت 7:30 کشتی فرنگی وزن 60: مهرداد مردانی و وزن 67: محمدرضا گرایی از ساعت 10:30 ووشو تالو: زهرا کیانی وزن 52-: الهه منصوریان ...
مسابقات پرش با اسب جام نقش جهان در شهرضا برگزارشد
مقام چهارم : فاطمه دهقانی با اسب پارکو از باشگاه ملل استان فارس مقام پنجم : مهسا صادقیان با اسب جادینوس از باشگاه پارادایس استان اصفهان مقام ششم :سیده ماهدیس میرزاجانی با اسب سولو استان اصفهان مقام هفتم :الهه بهرامی با اسب کومو از باشگاه الماس کویر استان کرمان مقام هشتم :علیمحمد قنبری با اسب دارلتوزد از باشگاه رخش لشکر 16 زرهی مقام ...
راه اندازی کارگاه آموزشی خیاطی بانوان در محله قریشی های بندرعباس
شهریور ماه ادامه دارد. جانشین فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس گفت: قرارگاه تحول محلات سپاه ناحیه بندرعباس با هدف هر محله یک کارگاه تولیدی درصدد ارتقای توان آموزشی افراد و ایجاد فرصت اشتغال برای مهارت جویان است. سرهنگ دوم پاسدار درویشی افزود: هنرجویان پس از دریافت گواهی مهارت می توانند از وام های خوداشتغالی اسفاده کنند. وی گفت: بخشی از هزینه های کارگاه را بسیج سازندگی تامین می کند. در کارگاه های قرار گاه تحولات محلات صنایع دستی، گلدوزی، خیاطی و گلابتون دوزی، پخت مواد غذایی و شیرینی آموزش داده می شود. نخستین کارگاه تولیدی در محلات در پایگاه مقاومت الهه شمالی راه اندازی شد. ...
مدال برنز سعید رجبی قطعی شد
. در وزن 57- کیلوگرم و در مرحله یک شانزدهم پریسا جوادی به مصاف نماینده قزاقستان رفت که این دیدار با نتیجه 10 بر 15 به سود "مارژان تولپبرگنوا" از (قزاقستان) به پایان رسید. تیم تکواندو ایران تاکنون در بخش پومسه توسط کوروش بختیار و مرجان سلحشوری موفق به کسب دو مدال نقره شده است و فرزان عاشورزاده نیز در بخش کیوروگی به مدال برنز رسید. الهه شیدایی و ملیکا میرحسینی نیز از کسب مدال بازماندند. گفتنی است؛ هدایت تیم مردان برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی می باشد. در بخش زنان نیز مهرو کمرانی سرمربیگری و ریحانه فولادی مربیگری تیم را برعهده دارند. ...
فرشتگان تجارت
الهه فابریکی اورنگ عصراقتصاد: گذشته از جنبه مالی، فرشتگان تجارت نقش سفیر را برای شرکت ها بازی می کنند، زیرا حوزه فعالیتشان بسیار وسیع است. وظیفه آن ها انتخاب طرح ها و سپس در ارتباط قرار دادن شرکت ها با یک یا چند سرمایه گذار خصوصی است. برای شرکت های خرد و متوسط تجاری که در دوران بحران اقتصادی، برای جذب سرمایه گذار با مشکل مواجه می شوند، کمک گرفتن از سرمایه گذار خصوصی، فرصتی طلایی به ...
حضور سه ورزشکار یزدی در بازی های پاراآسیایی 2018 - اندونزی قطعی شد
با اعلام اسامی ورزشکاران اعزامی به بازی های پاراآسیایی 2018 - اندونزی ، حضور سه ورزشکار یزدی در المپیک آسیایی قطعی شد. مهدیه خاکباز در بسکتبال باویلچر بانوان ، مهدی معصومی در رشته تنیس روی میز معلولین و سید مهدی میر دهقان بنادکی در شنا نابینایان و کم بینایان سه ورزشکار یزدی هستند که در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا _اندونزی حضور خواهند داشت. هادی رضایی، سرپرست کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی،گفت: در سومین دوره این رقابت ها، ایران در بخش جانبازان و معلولین در 10 رشته و در بخش نابینایان و کم بینایان در 6 رشته حضور دارد که در 3 رشته دوومیدانی، شنا و دوچرخه سواری در هر دو بخش جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان نماینده داریم و در مجموع 136 ورزشکار در بخش مردان و 73 ورزشکار در بخش بانوان از کشورمان در این بازی ها شرکت می کنند. سرپرست کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا تصریح کرد: اسامی منتشر شده بر اساس آخرین ثبت نام انجام شده اعلام می شود و بدیهی است ورزشکارانی که تا زمان اعزام به بازی ها شرایط مطلوب خود را از دست بدهند، از لیست حذف خواهند شد، اما دیگر امکان افزوده شده نفر جدید وجود ندارد. کاروان اعزامی کشورمان 10 مهرماه تهران را برای شرکت در سومین دوره بازی های پاراآسیایی ترک می کند و رقابت ها نیز از 14 تا 23 مهر ماه برگزار خواهد شد. بسکتبال با ویلچر: مردان: ورزشکاران: سامان بلاغی اینانلو، محمد محمدنژاد، مرتضی ابراهیمی، مرتضی عابدی، محسن طلوعی تمرداش، حسن عبدی، عادل طرفی منشدی، عبدالجلیل قرنجیک، حکیم منصوری، محمدحسن سیاری، وحید سعادت پور مقدم و امید هادی اظهر کادر فنی: محمدرضا دستیار (سرمربی)، مازیار میرعظیمی (مربی)، مسعود فلاح (تکنسین) سرپرست: حمید علی صمیمی بانوان: ورزشکاران: مهسا سعادت زیندانلو، فتانه پورآت، ناهید کرمی کوشکک، لیلا عباسی، ندا فراستی، سحر حیدری، سمیه کهزادپور، زهرا حبیبی پرعلی، لیلا ملکی، مهدیه خاکباز علی آباد، رقیه امیری، ثریا نوری کادر فنی: آذر همایون پور (سرمربی)، مهری یوسف زاده ثانی (مربی) سرپرست: بتول مشرف جوادی بوچیا: ورزشکاران: فهیمه عباسی، بهروز بربرمقدم، راضیه کاظم پور پیربازاری، علی اصانلو، مریم ملکی فلاح، فرشید استجلو کادر فنی: افسانه علیپور توچائی (مربی بانوان)، وحید نیک فرجام (مربی آقایان)، کلثوم بافضل حسن بلبل (پرستار بانوان)، حیدر مهدی زاده دایو (پرستار آقایان)، فرحناز قاسمی (همراه فنی)، بهرام موحدی (همراه فنی) سرپرست: سید مسعود طباطبائیان تنیس روی میز: ورزشکاران: الهام چزانی، مریم علیزاده مهدی محله، حسن جانفشان، مجید عربی، مهدی معصومی یخدانی و جواد فولادی طرقی کادر فنی: مهدی آرمندنیا (مربی)، زهرا بیگم میربابایی (مربی) سرپرست: مجتبی قربان حسنی تیراندازی با کمان: ورزشکاران: زهرا نعمتی، غلامرضا رحیمی، هادی نوری، سمیه عباسپور، مجید کاکوش، پوریا جلالی پور، راضیه شیرمحمدی، محمدرضا زندی، علی سینا منشازاده کادر فنی: مجید کهتری (سرمربی)، جبرائیل عبادی (مربی)، لیلا سخائی فر (مربی) سرپرست: جهانگیر فدایی گوراب زرمخی تیراندازی: ورزشکاران: ساره جوانمردی، مجید اردشیر فلاح، سمیرا ارم، زهرا غلام زاده پستکی، معصومه خدابخشی، رقیه شجاعی، عالیه محمودی کرد خیلی کادر فنی: یوسف آجورلو (مربی)، مهرنوش امینی نجف آباد (سرمربی)، زهرا علی بیگی (تکنسین) سرپرست: سیما لیموچی جودو: ورزشکاران: محمدرضا خیرالله زاده ورزی، احسان موسی نژاد کارمزدی، سید امید جعفری، سید میثم بنی طبا خرم آبادی، رضا غلامی، علیرضا خجسته، وحید نوری کادر فنی: محمدرضا حاجی یوسف زاده (سرمربی)، فرهاد معابی نوروز آبادی (مربی) سرپرست: محمدرضا محمود خانی دوومیدانی: ورزشکاران: یونس سیفی پور، مهدی علیزاده، سیامک صالح فرج زاده، سجاد محمدیان، اسداله عظیمی، حامد امیری، فرزاد سپه وند، علیرضا قلعه ناصری، علیرضا مختاری همامی، محسن کائیدی، علی امیدی، علی الفت نیا، هاشم رستگاری مبین، محمد الوان پور، بتول جهانگیری، پروین مقدم، الناز دارابیان اقدس، هاشمیه متقیان معاوی، مهناز امینی نوگورانی، حسن دهقانی، هادی کائیدی، مهران نیکوئی مجد، عارف بهاروند، صادق بیت سیاح، علی محمد یاری، جاوید احسانی شکیب، هرمز صیدی کزپونجی، عبدالرضا جوکار، امان اله پاپی، داوود علی قاسمی، کامران یزدی، احمد اجاقلو، پیمان نصیری بزنجانی، فرشته مرادی مقدم، مرضیه صدقی سقین سرا، عشرت کردستانی، ژیلا یوسفی، فائزه کرمانی، الهام صالحی، زهرا شاه محمدی، محمدرضا احمدی، علی بیت سیاح، آرش سلطانی، محسن مجیدی جمال آبادی، شهرام حسن پور، جواد حردانی، خالد حضیری حمادی، محمد خالوندی، فرهاد کهریزی، مبین رکیده، سارا احمدزاده خانیانی، سولماز بازرگان، شهلا حدیدی، زهرا برناکی، جلیل باقری جدی، آرزو رحیمی، سعیده عبدالهی، سید علی اصغر جوانمردی، حسین خرسند امیری، امین عبدل پور، حمید صمدیان پور، سامان پاکباز، آریان لطفی، مسعود حیدری، نور محمد آرخی، علیرضا فرح، حمید اسلامی، علی الهی، وحید علی نجیمی، محمد مشهدیان خوزانی، امید ظریف صنایعی، میکائیل دیانی، سید عرفان حسینی لیراوی، امیر خسروانی، مهدی اولاد، علی شمشیری، هاجر صفرزاده قهدریجانی، حکیمه گودرزی، هاجر تکتاز، عذرا مهدوی کیا، راضیه محمودی، بهزاد عزیزی، ناصر حسن پور و حسین صالحی منش (ورزشکار دونده همراه) کادر فنی (مربیان): هرمز رادصادقی نیا، ماشااله طاهری، مهدی فارسی، مصطفی بهرامی، ابراهیم مومنی خراجی، نصراله احدی پرست، رسول کیانی آذر، فیروز کاظم زاد رائف، امیر حاجی زاده، محسن عزیز نژاد، الهه شیعه، شیرین یزدانی، ماهروخ مرادی، زهرا کرم زاده، لیلا صفری سهرفروزانی، سهراب اسدی شیراز، محسن پاکباز، مهدی موسوی، مهرداد بیابانی سرپرستان: بهمن رضائی فرعی (مربی و قائم مقام سرپرست دوومیدانی در بخش جانبازان و معلولین)، علی اصغر هادی زاده (قائم مقام سرپرست دوومیدانی در بخش نابینایان و کم بینایان)، بهروز برجسته محبی (سرپرست کل دوومیدانی) دوچرخه سواری: ورزشکاران: مهدی محمدی، بهرام سلیمانی سروستانی، صابر رحیم پور جان باز، طاهر مقدم، سینا امیر علائی (ورزشکار جلوران) کادر فنی: فرهاد عصفوری (سرمربی)، علیرضا مکوندی (تکنسین) سرپرست: عباس باغستانی شطرنج: ورزشکاران: ملیحه صفایی، زهرا محمدی راد، لیلا زارع زاده شهرک، فریبا زنده بودی، عاطفه نقوی مندی، فاطمه برقول، حسنعلی قدیری بیدهندی، مهدی رومی فرد، عرفان محمد علیزاده لشکری، علیرضا قورچه بیگی، امید کریمی، مجید باقری کادر فنی: علی اکبر هدهدی (سرمربی آقایان)، بهروز مرادی (مربی)، شادی پری در (سرمربی بانوان)، منا سلمان ماهینی (مربی بانوان) سرپرست: علیرضا صفارزاده شنا: ورزشکاران: شاهین ایزدیار، علیرضا جلیلی، علی محمودخانی، محمدرضا رهبری، محمد حسین کریمی جهان آبادی، سید مهدی میر دهقان بنادکی کادر فنی: مهدی ضیائی بشیرزاد (مربی)، حمید شریفیان (مربی)، محمد اسماعیل فرح بخشی (مربی)، عباس صادقیان (پرستار) سرپرست: احمد ارشدی خزاقی گلبال: مردان: ورزشکاران: محمد سرنجی استرکی، مصطفی شهبازی یاجلو، محمد منصوری حسن آبادی، محسن جلیلوند شیرخانی تبار، حسن جعفری، مجید فلاح کادر فنی: مهدی نباتی (سرمربی)، محمد ابراهیم زاده مطلق (مربی)، کاوه عزیزی (همراه) سرپرست: محمدرضا مظلومی بانوان: ورزشکاران: سمیرا جلیلوند شیرخانی تبار، زینب قنبری، مریم جعفر زاده طرهانی، طیبه استکی اورگانی، مریم حسام آبادی، فاطمه قمصری جونیانی کادر فنی: لیلا نعیم آبادی (سرمربی)، زهره ابراهیمی (مربی) سرپرست: فاطمه رخشانی والیبال نشسته: مردان: ورزشکاران: داوود علیپوریان، صادق بیگدلی، مهدی بابادی، رمضان صالحی حاجیکلایی، مرتضی مهرزاد سلاکجانی، مجید لشکری صنمی، حسین گلستانی، میثم علیپور، حسین فرزانه، محمد نعمتی، عیسی زیراهی، محمدرضا سبحانی نیا کادر فنی: هادی رضایی گرکانی (سرمربی)، علیرضا معمری (مربی)، بهمن تاری وردی زاده (مربی) سرپرست: علی کشفیا بانوان: ورزشکاران: معصومه زارعی بروتی، ندا پنجه باشی، زهرا دانای طوس، بتول جعفریان ارجاس، فاطمه جهانی، بتول خلیل زاده فرسنگی، نسرین فرهادی، معصومه شجراتی، زینب ملکی دیزیچه، فرزانه حیدری، مهری فلاحی دریاکناری، زهرا نجاتی عارف کادر فنی: فریبا سلیمانی (سرمربی) و مریم ایرانمنش (مربی) سرپرست: رقیه اله کرمی وزنه برداری: ورزشکاران: سیامند رحمان، امیر جعفری ارنگه، سیدحامد صلحی پور اونجی، منصور پورمیرزایی، سید یوسف یوسفی پاشکی، علی اکبر غریب شی، حمزه محمدی، نادر مرادی و سامان رضی کادر فنی: علی اصغر رواسی (سرمربی) و غلامرضا آسترکی (مربی) سرپرست: محمد تابع ...
برگزاری اردوی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان در مشهد
...> 60 کیلوگرم: فاطمه نیکبخت (چهارمحال و بختیاری)، زهرا دارابی (کرمانشاه)، ریحانه گیلانی (تهران) 65 کیلوگرم: میمنت قاسم آبادی (خراسان رضوی)، ساجده السادات بخشایش (یزد)، سارا اسدی (مازندران) 70 کیلوگرم: کوثر لفته زاده (اصفهان)، سحر امیریان (کرمانشاه) 75 کیلوگرم: معصومه خانلر (مازندران)، فاطمه آبیدی (فارس)، فاطمه قلیان جویباری (مازندران) پزشک تیم: الهه زارعی ...
صداقت به فینال مسابقات تیراندازی رسید
) دنبال کنید. در رشته تیراندازی پویا نوروزیان و مهیار صداقت تیراندازان کشورمان در مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت به ترتیب با کسب امتیاز های 1155 امتیاز و 1164 دوازدهم و چهارم شدند. با این نتیجه صداقت راهی فینال شد. روز گذشته در تفنگ بادی 10 متر بانوان الهه احمدی هفتم و آرمینا صادقیان چهارم شدند. امیرمحمد نکونام نیز در رده هفتم همین ماده قرار گرفت. در تراپ نیز ملی پوشان از رسیدن به فینال بازماندند. بیشتر بخوانید : انتهای پیام/ نتایج رقابت های تیراندازی بازی های آسیایی ...
از درخشش تا ناکامی کاروان مازندران در بازی های آسیایی در روز نخست
...> مجید قیدی در تیر و کمان نوشاد و نیما عالمیان و صبا صفری در تنیس روی میز بابک هاشم زاده، محسن رنج دوست، محمد رحیمی و نازنین میرمحمدتبار در پنچاک سیلات رضا اطری، مهران نصیری و حسن یزدانی در کشتی آزاد بهداد سلیمی و محمدرضا براری در وزنه برداری فرزان عاشورزاده، الهه شیدایی، پریسا جوادی و زهرا پوراسماعیل در تکواندو رزیتا علی پور در کاراته ...
مدال برنز رجبی قطعی شد
های گذشته نیز کوروش بختیار و مرجان سلحشور در پومسه موفق به کسب مدال نقره شدند و فرزان عاشورزاده در کیورگی مدال برنز بازی ها را بدست آورد. الهه شیدایی و ملیکا میر حسینی دیگر نمایندگان کشورمان در بخش کیورگی بانوان بودند که روز گذشته از کسب مدال باز ماندند. حذف زود هنگام بانوان تکواندوکار صعود رجبی به مرحله یک چهارم نهایی ...