چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۵May 2018 23
 

خبرهای دانا 31 شهریور 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 دی 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 شهریور 1395 دانا 2 شهریور 1395 دانا 3 شهریور 1395 دانا 4 شهریور 1395 دانا 5 شهریور 1395 دانا 6 شهریور 1395 دانا 7 شهریور 1395 دانا 8 شهریور 1395 دانا 9 شهریور 1395 دانا 10 شهریور 1395 دانا 11 شهریور 1395 دانا 12 شهریور 1395 دانا 13 شهریور 1395 دانا 14 شهریور 1395 دانا 15 شهریور 1395 دانا 16 شهریور 1395 دانا 17 شهریور 1395 دانا 18 شهریور 1395 دانا 19 شهریور 1395 دانا 20 شهریور 1395 دانا 21 شهریور 1395 دانا 22 شهریور 1395 دانا 23 شهریور 1395 دانا 24 شهریور 1395 دانا 25 شهریور 1395 دانا 26 شهریور 1395 دانا 27 شهریور 1395 دانا 28 شهریور 1395 دانا 29 شهریور 1395 دانا 30 شهریور 1395 دانا 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۴۸    
فدرال رزرو آمریکا در نشست اخیر نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۴۵    
کارکنان فرودگاه جده عربستان، در محفظۀ چرخ های یک هواپیمای خطوط عربستانی "ناس"، جسد فردی سیاه پوست را پیدا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۴۵    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که نتیجه نشست های فشرده اش با گروه تحت نظارت فدریکا موگرینی به برجام منتهی شد، بار دیگر با این سیاستمدار اروپایی و این بار در نیویورک دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۵    
اروپا هر ساله مهاجران زیادی را می پذیرد. این سوال برای مهاجران مقتصد مطرح است کهارزانترین شهر اروپا برای زندگی کدام است. در این نوشتار 9 ارزانترین شهر اروپا برای زندگی معرفی می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۹    
بان کی مون دبیر کل سازمان ملل در دیدار با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان ضمن تاکید بر ضرورت یافتن یک راه حل با دوام برای بحران های سوریه و یمن خواستار حمایت جمهوری اسلامی ایران در جهت حل این ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۰    
ولیعهد عربستان سعودی با بیان اینکه عربستان توافقنامه مبارزه با تروریسم را قبل از حادثه 11 سپتامبر امضا کرد، گفت: عربستان در کنار آمریکا و انگلیس در راس مجموعه مبارزه با حمایت مالی از داعش قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۴    
پایگاه اینترنتی شبکه خبری بلومبرگ با اشاره به نقش عربستان سعودی در ترویج ایدئولوژی وهابیت، نوشته این کشور دیگر از اعتبار قبلی در کنگره آمریکا برخوردار نیست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۴    
معاون اول رییس جمهور گفت: مرکز آمار ایران در حقیقت امین مردم است و داده ها و اطلاعات این مرکز به عنوان اسنادی محرمانه نگهداری و برای برنامه ریزی و توسعه کشور استفاده خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۹    
رئیس کل بانک مرکزی نرخ سود بانکی را در کشور منطقی ارزیابی کرد و گفت: هم اکنون نرخ سود تسهیلات و سپرده ها در حد معقول است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۹    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به جزئیات سقوط بالگرد اورژانس مازندران بنا بر اظهارات خلبان و دیگر سرنشین این بالگرد پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۲۷    
مشاور ارشد فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: آمریکا به خوبی می داند که ایران در چند دقیقه پوست رژیم جعلی صهیونیستی را می کَنَد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۲۷    
جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در اعتراض به برگزاری کنسرت های موسیقی از طرف نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد لغو شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۸    
رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه عزم شبکه بانکی بر رونق واحدهای تولیدی کوچک و متوسط در کل کشور است، خاطرنشان کرد: شبکه بانکی در تلاش است تا پایان سال جاری و با دقت نظر در اعطای تسهیلات ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۲    
وزیر کشاورزی و محیط زیست صربستان و سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلگراد در نشستی ضمن مرور همکاری های دو کشور در زمینه های کشاورزی در سال های گذشته به خصوص در سال 2015 ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۲    
دبیر کل سازمان ملل در نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره سوریه گفت که جامعه جهانی در سوریه شکست خورد و قوانین بین المللی به صورت آشکار در سوریه زیر پا گذاشته می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۹    
یک روزنامه آمریکائی طرحی را فاش کرد که بر اساس آن علیرغم تشدید تنش ها میان آنکارا و واشنگتن، آمریکا کردهای سوریه را به صورت مستقیم تسلیح خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۹    
رئیس جمهور اسلامی ایران در دیدار نخست وزیر سوئد با اشاره به ظرفیت های صنعتی و علمی خوب دو کشور تأکید کرد که تهران علاقه مند به گسترش روابط با استکهلم در همه عرصه ها است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۱    
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی به علت بیماری ناشی از آثار شیمیایی مربوط به دوران جنگ تحمیلی، در بیمارستان عرفان تهران بستری شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۶    
خبرگزاری فرانسه ازجاکارتا گزارش داد که وقوع باران های سیل آسا و رانش زمین در غرب اندونزی علاوه بر تخریب یک مسجد، 19 کشته، 12مفقود و بیش از هزار نفر را بی خانمان کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۶    
نماینده دولت ایران در آژانس بین المللی انرژی هسته ای می گوید متاسقانه برجام نتوانست همکاری های اقتصادی بین المللی با ایران را افزایش دهد و اگر اوضاع به همین منوال ادامه یابد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۶    
افت کیفیت زندگی در روستاها و بحران آب و خاک، تولید غذا در ایران را به چالش کشیده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۳    
مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص کل قیمت تولید کنننده در سال های 1391تا 1394 به ترتیب 126.3، 160.9، 184 و 191 بود که درصد افزایش آنها نسبت به سال پیش تر به ترتیب 26.3 ، 27.4 ، 14.4 و 3.8 درصد است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۰    
وزارت نفت عراق روز چهارشنبه اعلام کرد که عراق در ماه آگوست ( مرداد / شهریور) بیش از 100 میلیون بشکه نفت صادر کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۷    
شرکت اپل به احتمال زیاد تنها شرکت آمریکایی مستقر در اروپا نیست که به پرداخت مالیات بیشتر در این اتحادیه محکوم می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۷    
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و سرگئی تپلوف رییس پارک فناوری استروگینو مسکو دیدار و بر افزایش همکاری های دوجانبه بیشتر با یکدیگر تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۷    
اطلاعات مرکز آمار ایران نشان می دهد در سه ماهه نخست سال جاری، نسبت به فصل مشابه سال قبل تورم گندم هفت درصد، جو منفی 1.5، هندوانه منفی 23.5 درصد، سیب 12.4 درصد، گوشت گوسفند 3.4 درصد، سیر گوسفند 17 ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۴    
شرکت لنوو گوشی موتو 3 را به قیمت تنها 120 دلار در هند روانه بازار کرده است، این گوشی با عمر باتری یک روزه و بدنه ضدآب مورد استقبال قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۱    
عضو هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران با تاکید بر بیمه و برندسازی محصولات ساختمانی در کشور گفت: بیمه محصولات سازه و ساختمانی در کشور می تواند، رقابت در تولید و عرضه ایجاد کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۹    
رئیس جمهور ترکیه و معاون رئیس جمهور آمریکا پشت درهای بسته دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۹    
برخورد دو دستگاه سواری در محور هیرمند - زابل همه سرنشینان این دو خودرو مصدوم شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۶    
رئیس پلیس راه استان البرز ترافیک در آزادراه کرج را نیمه سنگین اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۶    
وزیر خارجه آمریکا از احتمال ایجاد محدودیت برای پرواز جنگنده های سوریه بر فراز مناطق تحت نفوذ مخالفان به اصلاح میانه روی دولت سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۳    
رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران گفت: طرح جمع آوری لوازم خانگی قاچاق از واحدهای صنفی از فردا اول مهر 95 در استان تهران اجرایی می شود .
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۳    
مدیر مرکز منطقه ای و مطالعات سیاسی اجتماعی دانشگاه لبنان معتقد است که آمریکا تمام تلاش خود را برای به شکست کشاندن توافق آتش بس در سوریه به کار بسته و می بندد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۳    
خیر نیکوکار پاوه ای در آستانه سال تحصیلی جدید 310 میلیون ریال به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پاوه اهدا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۸    
صبح امروز برخورد شدید یک دستگاه پژو 405 با موتور سیکلت در کیلومتر 2 جاده رشتخوار به خواف منجر به فوت راکب موتور سوار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۸    
با حکم مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان رضوی، کاظم امیری به عنوان مدیر امور برق خلیل آباد منصوب و از زحمات محمد حسین مقدسان مدیر سابق این اداره تقدیر شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۸    
سخنگوی شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد گفت: درگیری ترمزی علت اختلال در سیستم جا به جایی یکی از واگن های قطار شهری بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۸    
در طلیعه سی و یکمین روز از شهریور ماه 95؛ زنگ شکوفه ها بطور نمادین و با حضور پر شور، بانشاط و پویای کلاس اولی در مدرسه دخترانه تکتم شهر رشتخوار نواخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۵    
رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه از اکران فیلم ایستاده در غبار از امروز در کرمانشاه خبرداد و گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس امروز این فیلم در سینما آزادی نیم بها اکران می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۵    
رئیس اداره آتش نشانی میاندوآب از غرق شدن یک مرد 55 ساله در رودخانه زرینه رود این شهرستان خبر داد و گفت: تلاش های امدادگران برای یافتن وی بی نتیجه بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۲    
فرمانده لشکر 77 ثامن الائمه(ع) خراسان گفت: نیروهای مسلح ایران امروز توان لازم برای مقابله با هر دشمنی را دارند و طبق گفته رهبر انقلاب باید این توانایی افزایش یابد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۲    
روز دوشنبه هفته جاری، دست فروشان دوشنبه بازار بجنورد به علت تحویل زمین این مکان به سازمان تامین اجتماعی استان در راستای پرداخت بدهی ها، در خیابان بساط خود را پهن کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۲    
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای خراسان علت آتش سوزی نیروگاه قدیم برق شیروان را اتصالی شدید در فیدرهای 20 کیلو ولت در نزدیکی پست پارت عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۲    
همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس، بار دیگر استان خراسان شمالی شاهد نمایشی مقتدرانه وافتخار آمیز از نیروهای مسلح خود بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۶    
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در سراسر کشور مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر برازجان با حضور شهر برگزار شد و اقتدار و توانمندی نظامی استان به نمایش گذاشته شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۶    
عصر امروز و همزمان با 31 شهریور ماه، رژه نیروهای نظامی و انتظامی در ساحل دیلم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۶    
قطع درختان کار ناپسندی است که باید از این کار جلوگیری کرد، تخریب درختان در برخی نقاط شهر دیر به حدی ترمز بریده که از درخت فقط اسمی باقی مانده است و چند شاخه خشک و متاسفانه مسئولین این شهر چشم خود را ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۶    
به مناسبت 31 شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در شهرستان دیر عصر امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
محمد کاظم شربتدار به عنوان ریاست دانشکده عمران دانشگاه سمنان معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
رژه اقتدار غیرت مردان لرستان امروز در میدان کریم خان زند خرم آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
رکورد طولانی ترین رعدوبرق با طول 321 کیلومتر در ایالت اوکلاهاما آمریکا ثبت شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
برای اعتراض به هتک حرمت شب مقدس عید غدیر و هتک حرمت به فرهنگ عمومی اهل ایمان و تقوا که با اجرای کنسرت مبتذل در فرهنگ سرای شهرکرد صورت گرفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
فرمانده سپاه خلخال گفت:هفته دفاع مقدس برجسته ترین افتخار ملت ایران است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
جشن شکوفه ها و غنچه های پایه اولی در دبستان شهید علی دهبانفرد ، با حضور مسئولین شهرستان و معاونان مدیر کل آموزش وپررورش هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
صبح امروز در شهرستان بستک به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، نیروهای بسیجی، نظامی و انتظامی با حضور حماسی خود در مراسم 31 شهریور، دلاور مردی های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
امام جمعه شاهرود با تاکید بر بازگویی دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس مظهر ایثار و از خود گذشتگی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
فرمانده سپاه شهرستان نیمروز گفت: یکی از مهم ترین دستاوردهای مهم دفاع مقدس صدور انقلاب اسلامی به جهان بود و انقلاب و آرمان های آن در دفاع مقدس به جهانیان صادر شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
سفال گری در روستای کوهمیتگ شهرستان سرباز که دومین منبع تولید سفال در جنوب استان محسوب می شود چشم انتظار مساعدت مسئولین است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۳    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سراوان گفت: نژاد بز سراوانی با فقر مرتعی سازگار است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۷    
رئیس اداره ترویج این مدیریت گفت: امسال 8 صندوق خرد زنان روستایی در شهرستان اردل با هدف تقویت و توانمند سازی زنان روستایی در راستای تسهیل سرمایه گذاری در زمینه های مختلف کشاورزی تشکیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۱    
در بسیاری از مناطق ایران رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده تا شاهد ارائه امکانات و آنتن دهی مطلوبی در اکثر نقاط کشور باشیم اما هنوزهم بسیاری از مردم شهرستان سرباز از نعمت اینترنت و ارتباط ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۱    
هنر سفال و سفالگری در روستای کوهمیتگ شهرستان سرباز که در جنوب شرقی کشورمان ایران واقع شده همچنان زنده بوده و این صنعت زیبا در رگ های مردم این دیار جاری است و هنوز هم گذر ایام نتوانسته ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۲    
مهمترین ابهامات مردم درباره کارت های اعتباری جدید مربوط به چگونگی دریافت این کارت ها، سود آن، نحوه بازپرداخت مبلغ و نحوه استفاده از کارت های اعتباری است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۲    
وزارت راه و شهرسازی جزییات محدودیت های ترافیکی جاده های کشور تا روز یکشنبه چهارم مهرماه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۴    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز در استان های شمالی کشور به طور موقتی روند افزایش دما را خواهیم داشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۱    
قیمت سبد نفتی اوپک با 54 سنت کاهش به 41 دلار و 55 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۸    
در تحلیل امروز به بررسی گروه هایی پرداخته ایم که جو فروش و جو خرید در آن ها در بازار امروز کاملا اشکار بود و نیز صدور مجوز افزایش سرمایه این شرکت خودرویی پرحاشیه و در پایان هم اشاره ای به شنیده ها و ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۸    
دبیر کل سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت درباره سوریه خواستار ارجاع موضوع سوریه به دادگاه بین المللی کیفری از سوی این شورا شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۹    
همزمان با فرارسیدن 31 شهریور و ششمین سالگرد دیدار امام خامنه ای با گروه های جهادی کشور، مراسم بدون منت در پاتوق خبر خبرگزاری بسیج برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری رویترز به نقل از منابعی در حمل و نقل هوایی آمریکا گزارش داد: واشنگتن ارائه مجوز برای لغو ممنوعیت فروش جت های مسافربری به ایران را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۹    
اولین قسمت از برنامه تلویزیونی دست خط همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور از شبکه 5 سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳    
شاید برای خیلی ها عجیب باشد که همین تهران شلوغ و پر از آلودگی که آدم بعضی وقت ها صدای خودش را هم نمی شنود زیستگاه ها 100 گونه پرنده ای است که پایتخت را برای سکونت برگزیده اند و به عبارتی تهرانی شده ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۰    
نایب رئیس اول مجلس گفت: هم اکنون به دلیل عدم وجود اطلاعات صحیح از مردم، هدفمندی یارانه ها 3 سال است وقت دولت و مجلس را گرفته و نمی توان افرادی که نیازی به یارانه ها را ندارند حذف کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۰    
منابع آگاه به رویترز گفتند، دولت آمریکا شروع به صدور مجوزهایی برای فروش هواپیماهای مسافربری از سوی شرکت های غربی به ایران کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۴    
مرکز دیده بان حقوق بشر سوریه (وابسته به معارضان این کشور) به نقل از برخی منابع اعلام کرد روسیه حدود 3000 نظامی به حومه جنوب شرقی حلب اعزام کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۲    
عامل اسیدپاشی روی دختر 24 ساله در غرب تهران ساعت 15 امروز در جنوب غرب تهران دستگیر و به جرمش اعتراف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۹    
رئیس جمهور سه شنبه شب به وقت محلی و در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در دیدار فرانسوا اولاند ، گفت: نباید اجازه داد دستاوردهای برجام تضعیف شود و همه طرفین علاوه بر پایبندی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
فرمانده سپاه ناحیه ورزقان گفت: انتقال فرهنگ غنی و افتخار آفرین هشت سال دفاع مقدس به نسل حاضر هویت اسلامی و انقلابی ایران اسلامی را استمرار و قوا می بخشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های اردبیل در آستانه اغاز سالتحصیلی جدید با صدور بیانیه ای ضمن یادآوری مباحث رخ داده در حوزه های مختلف از مسئولان کشور خواست تا با سرلوحه قراردادن رهنمودهای ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
فرمانده سپاه ناحیه سرعین از برگزاری 45 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
همزمان با هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی از تصاویر ایثارگریها و رشادتهای رزمندگان در آموزش وپرورش نیر برپا شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
پروین قدس گفت: برنامه ی "شب های خاطره" به مدت هشت شب در هفته دفاع مقدس به اجرا در می آید.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق در آستانه بازگشایی دانشگاه ها با بیان اینکه علم و عالم در باور دینی ما از جایگاه رفیع و ارزشمندی برخوردار است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴    
امام جمعه نیر گفت: بی شک امنیت و آرامش کنونی ایران اسلامی مدیون رشادت ها و جانفشانی های رزمندگانی است که با نثار خون خود نهال نوپای انقلاب را آبیاری کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۵    
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارش های دفاع مقدس استان گفت: هفته دفاع مقدس فرصت یادآوری حساسیت شرایط و اهمیت مراقبت از دشمن و دفاع مقدس ازطلایی ترین مقاطع تاریخ ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۵    
همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس تحت عنوان" شهیدان، ایثاگران، سربازان، فخرآفرینان" ؛ "نمایشگاه مهر ولایت" با حضور مسئولین استان در فرهنگسرای شهرکردافتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۵    
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط سازمان بسیج سازندگی کشور تعداد 50 هزار واحد کوچک اقتصاد مقاومتی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای روستای گازران، سومین یادواره شهدای این روستا برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
جا دارد شهید حمید باکری سر از جزیره مجنون بردارد و به ما سفارش کند که این خط از وصیت نامه اش را هرچند روز یک بار بخوانیم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
31 شهریور 1359 در ساعت 12 به وقت بغداد مرکزفرماندهی جنگ در عراق دستور پرواز 192 بمب افکن و جنگنده را برای حمله به فرودگاههای ایران صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
مداح مشهور تبریز گفت: نگرانی ما از این بود که امسال نیز غدیر تحت الشعاع عزاداری های محرم قرار بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار در خصوص بازتاب عملکرد دولت در انتخابات سال آینده نیز گفت:وزارت نفت مدعی است که 2میلیون 600 الی 2میلیون 700 بشکه صادرات نفت داریم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
محمد حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه نباید خدمتگزاران را متهم کنیم، تصریح کرد: باید بررسی کنیم و ببینیم که چه اطلاعاتی را در اختیار خدمتگزاران گذاشت ایم بعد در موردشان قضاوت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
جشن شکوفه ها و جوانه ها برای دانش آموزان پیش دبستانی، نوآموز و کلاس اولی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
امام جمعه هشترود گفت: دفاع مقدس گنجینه عظیمی است که باید استخراج شود و نیاز است تا اهداف حضرت امام (ره) و شهدا و ارزشهای الهی به نسل های آینده تبیین شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۲    
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی با هشدار نسبت به عدم همکاری دامداران با اکیپهای واکسیناسیون دامپزشکی گفت: هرگونه اهمال و عدم همکاری برای واکسیناسیون ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹    
عوامل تولید موزیک ویدیوی حریم در سخنان خود تاکید کردند که مدافعان حرم و شهدای این عرصه در جامعه ما مظلوم مانده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۶    
رژه بزرگ نیروهای مسلح ایران بازتابی گسترده در رسانه های جهان داشته و این رسانه ها اقدام ایران را در شرایط فعلی خلیج فارس مهم ارزیابی کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۶    
ادامه فروش نفت خام به بهای پائین در بازارهای جهانی و نیاز کشورهای عربی به درآمدهای نفتی موجب شده تا کسری بودجه در این کشورها ادامه داشته باشد.