چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۵۵May 2018 23
 

خبرهای دانا 31 مرداد 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 تیر 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 دی 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 مرداد 1395 دانا 2 مرداد 1395 دانا 3 مرداد 1395 دانا 4 مرداد 1395 دانا 5 مرداد 1395 دانا 6 مرداد 1395 دانا 7 مرداد 1395 دانا 8 مرداد 1395 دانا 9 مرداد 1395 دانا 10 مرداد 1395 دانا 11 مرداد 1395 دانا 12 مرداد 1395 دانا 13 مرداد 1395 دانا 14 مرداد 1395 دانا 15 مرداد 1395 دانا 16 مرداد 1395 دانا 17 مرداد 1395 دانا 18 مرداد 1395 دانا 19 مرداد 1395 دانا 20 مرداد 1395 دانا 21 مرداد 1395 دانا 22 مرداد 1395 دانا 23 مرداد 1395 دانا 24 مرداد 1395 دانا 25 مرداد 1395 دانا 26 مرداد 1395 دانا 27 مرداد 1395 دانا 28 مرداد 1395 دانا 29 مرداد 1395 دانا 30 مرداد 1395 دانا 31 مرداد 1395 
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۴۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمن می خواهد با الفاظ دیپلماتیک از ما باج بگیرد و تصور می کند ما ضعیف شده ایم، اما باید گفت جریان واقعی انقلاب فراتر از دولت و دیپلماسی عمل می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۴۰    
نماینده پارلمان عراق با بیان اینکه ایران نخستین کشوری بود که به کمک عراق در مبارزه با تروریسم شتافت، گفت: اگر ایران، فتواهای مرجعیت دینی و الحشد الشعبی نبودند، عراق به دست تروریسم سقوط می کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۰۵    
هیات دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، اسدالله درویش امیری را به عنوان استاندار زنجان تعیین و از زحمات انصاری استاندار پیشین این استان تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۰۵    
معاون اول رئیس جمهوری مصوبه هیات وزیران مبنی بر تعیین شرایط شکلی و محتوایی مجوز فعالیت (بهره برداری) در مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۰۲    
سخنگوی شورای نگهبان از بررسی لایحه احکام دائمی برنامه های توسعه کشور در جلسات فوق العاده این شورا خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۵۰    
هیات دولت عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۹    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: دادستانی پیگیر موضوع قطع درختان در میدان بهارستان کرج است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۲    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: رئیس مجلس تأکید کرد برنامه ششم باید به سمتی سوق پیدا کند که ما شاهد رفع مشکلات در بخش تولید و اشتغال و... باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۹    
عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار رشت در مدت دو هفته تعطیلات تابستانی، 940 میلیون تومان به مدیران شهرداری پاداش پرداخت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۶    
کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران مقابل حریف ازبکستانی خود در مدت زمان 24 ثانیه ضربه فنی شد تا وداع تلخی با کشتی و المپیک داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۷    
28 دانش آموز شهرستان تالش در کنکور سراسری امسال افتخار آفرین شده و رتبه زیر 1000 آوردند .
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۷    
مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان اظهار داشت: در تیرماه سال جاری بیش از پنجاه عملیات مهار حریق و امداد و نجات در لاهیجان انجام شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۷    
پیش از ظهر امروز در تصادف یک دستگاه پیکان و موتور سوار در کمربندی ، راکب موتور به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۷    
آنچه که رنج برنج را بر پیکر نحیف کشاورزان ماندگار می کند ، گرانی کود و کم آبی فصل زراعی نیست بلکه واردات بی رویه و بدون نظارت برنج به کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۷    
حسن رنجی جانباز فرهنگی شفتی به قله 3630 متری سماموس گیلان صعود کرد
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۸    
گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: مازاد تراز تجاری ایران در سومین سال دولت یازدهم به بیش از سه میلیارد و 443 میلیون دلار رسید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۵۰    
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه باید از تکرار برخی تجارب تلخ ادوار گذشته جلوگیری کنیم، گفت: ما ادعا نمی کنیم که به همه اهداف انقلاب اسلامی دست پیدا کردیم مطمئناً کاستی های وجود داشته اما باید با ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۷    
نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی عراق نیروگاه الإساله در جزیره الخالدیه را آزاد کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس، از بررسی نیمی از سوالات استیضاح کنندگان به وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: نمایندگان از توضیحات وزیر قانع نشدند و قرار شد مابقی ایرادات در جلسه بعد بررسی شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۴    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش گفت: آقای فانی با اشاره به اینکه مشکل معیشت معلمان از سال 1335 در کشور مطرح است افزود امروز میانگین دریافتی معلمان دو میلیون و 200 هزار تومان است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۶    
ایرج روغنچی، دوچرخه سوار حامی دریای کاسپین، بعد از 11 روز و رکاب زنی 800 کیلومتری از بندر ترکمن به تالش رسید، و مورد استقبال نمایندگان گروه همیاران طبیعت تالش و اداره محیط زبست تالش قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۶    
رییس سازمان آتش نشانی شفت از مهار حریق واحد مسکونی در خیابان امام حسن (ع) این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۶    
جمعی از مسئولین شهرستان رودبار به مناسبت هفته دولت تا مزار شهدای رودبار پیاده روی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۳    
چندسالی است که اهالی خیابان ولیعصر(عج) سیویر از ضعف برق رنج می برند و با آنکه به گوش مسئولین رسانده اند ولی اتفاق مثبتی صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۴    
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی گناباد گفت: ورزشکاران گنابادی مقام اول رشته های دال پلان و خروس جنگی مسابقات منطقه ای خراسان رضوی را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۴    
روز شمار هفته دولت در شهرستان طرقبه شاندیز اعلام و با عناوینی از جمله روز ارزشهای اسلامی فرهنگی، اقتصاد و کارآفرینی، ایثار وشهادت، روز سلامت محیط زیست، تربیت بدنی و امنیت اجتماعی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۴    
فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: تمام تمرکز آبادانی کشور به منابع دولتی معطوف شده و هر پروژه ای که شروع و یا خاتمه می شود، دوباره پروژ ای دیگر را باید کلید بزنیم، لذا با توجه به منابع محدود ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۴    
اولین دبیرستان دوره دوم دخترانه غیردولتی شهرستان طرقبه شاندیز در منطقه ویلاشهر بخش طرقبه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۴    
فرماندار بردسکن گفت: تعداد 85 پروژه عمرانی خدماتی با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۴    
مدیر ادارۀ برق شهرستان بردسکن گفت:در حوزه انرژی، هزار کیلومتر شبکه 20 کیلو ولت، 490 کیلومتر شبکه فشار ضعیف ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۱    
مهدی موسوی از آغاز اجرای طرح جمع آوری سگ های ولگرد و بدون صاحب در سطح شهرستان رشتخوار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۵    
مدیر اجرائی انجمن خوشنویسان خلیل آباد گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون انجمن خوشنویسان ایران در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۵    
بارتلون رئیس مجلس فرانسه 15 شهریور به دعوت لاریجانی به تهران سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۶    
فرماندار سمنان گفت: باتوجه به به بررسی های صورت گرفته نرخ بیکاری در شهرستان سمنان از متوسط بیکاری در استان بالاتر است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
طلائی گفت:واحدهای بدون پروانه تولید خوراک دام را در استان با چالش مواجه کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین گفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی 76 روستا استان قزوین با اعتبار 54 میلیارد تومان در هفته دولت آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
آبگرم ایوب پیغمبر در شمال خاوری بجنورد و در 95 کیلومتری آن قرار دارد. برای رسیدن به آبگرم ایوب پیغمبر، پس از عبور از روستای میانزو به طرف خاور ادامه مسیر داده و به روستای حاجی عبدالوهاب می رسیم ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
دولت آقایان رجائی و باهنر ،برای اثبات و بقای خود به هیچ کشوری، خارج از مقوله اقتدار، حفظ اسلام و منافع ملی و عزّت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
مسئول بسیج مساجد ومحلات ناحیه قاین با بیان اینکه مسجد نماد وحدت وتجلی گاه وحدت است گفت:بایستی بین متولیان مسجد وپایگاههای بسیج تعامل بیشتری برقرار شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق تصریح کرد: بی شک کم توجهی و بی توجهی به آسیب های اجتماعی منجر به افول و کاهش سرمایه های اجتماعی در کشور خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
همایش گرامیداشت روز جهانی مساجدوتجلیل ازبرترین های مساجدبا حضور ائمه جمعه و جماعات، هیئت امناها، خادمین مساجد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۷    
شهردار قاین از افتتاح7پروژه عمرانی همزمان با هفته دولت با اعتباری بالغ بر47میلیاردریال درقاین خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۹    
برخی کارشناسان در واکنش به سخنان ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور، پاسخ سخنان وی و در دفاع از افزایش تعداد مناطق آزاد ارائه کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۰    
نشست استاندار قزوین با اصحاب رسانه در شرایطی برگزار شد که آمارهای ارائه شده از سوی استاندار خبرنگاران را قانع کرد و پاسخگوی استاندار به این موضوع و قضیه هفت سنگان به بعد از هفته دولت موکول شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۰    
فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با هوشیاری کارکنان منطقه انتظامی میاندوآب محموله سیگار خارجی قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۰    
تعدادی از دانشجویان بسیجی میاندوآبی، در تابستان 95 وقت خود را صرف اردوهای جهادی کرده و در تلاش برای محرومیت زدایی از مناطق محروم هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۰    
رئیس حوزه هنری استان از برگزاری یادواره ادبی هنری خط سرخ منا در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۷    
امام جمعه اسفدن با اشاره به تبدیل شدن مشکل نهر جاری اسفدن به یک بحران گفت: حل این مشکل مدیریت صحیح و پیگیری با جدیت مسئولین را می طلبد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۹    
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان گفت: هنوز محصولات کشاورزی تولید شده شهرستان با بسته بندی غیر آبرومندانه به بازار عرضه می شود و افرادسود و دلالان از آشفته بازار استفاده کرده و محصولات خارجی و یا تولیدات ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۹    
همدان با قدمت تاریخی خود دارای راسته بازارهای قدیمی فراوانی است که هر کدام با توجه به حرفه ای که از قدیم در آن مشغول بودند نام گرفته است ولی با گذر زمان فقط نام این راسته ها باقی مانده است و این ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۹    
رقابت های پرش با اسب هیات سوارکاری استان همدان به میزبانی مجموعه سوارکاری و پرورش اسب آذرخش برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۹    
به مناسبت 31 مرداد روز صنعت دفاعی، نمایشگاه عکس با عنوان " قدرت دفاعی ایران " در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب برپا شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۳    
نقیان گفت: با به کارگیری روش های مطابق با موازین شرعی و شادی آفرین به برگزاری مجالس عروسی زوج های جوان می پردازیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۳    
جلسه امروز شورای شهر تبریز با نیم ساعت تاخیر آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۳    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان فاروج گفت: تولید امسال جو کشاروزان شهرستان فاروج، 15 هزار تن بوده که از این مقدار، 8 هزار تن آن از سوی شرکت های تعاونی تولید خریداری شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۳    
صادق نجفی در تازه ترین ادعای خود که بوی اتهام از لابلای آن به مشام می رسد، دو رسانه مستقل و تأثیرگذار استانی را متهم به " خرابی و بدنامی شهر تبریز" کرد
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۰    
خیابان توحید (نیروگاه) یکی از خیابان های شلوغ و پر رفت وآمد قم می باشد. همین موضوع اهمیت سرعت در اجرای پروژه های عمرانی این خیابان را بدیهی می سازد که گاهاً به فراموشی سپرده شده و می بینیم که دود آن ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
سفیر عربستان در بغداد که ایران به تلاش برای ترور وی متهم کرده است، در ادعایی تکراری اعلام کرد که ایران در اقدامات تروریستی منطقه نقش دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
رئیس اداره آموزش و پرورش کیش گفت: ثبت نام در مدارس دولتی رایگان بوده و خانواده ها به میزان توانایی و با میل و رغبت می توانند از مدارس حمایت های مادی و غیر مادی داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
ما نمی توانیم یکی از تفکرات خطرناکی هست که در تاریخ پرفرازونشیب ایران هر وقت دشمنان توانستند آن را در بین مردم و محکومت ایران رواج بدن به اهداف خود رسیدند که در این نوشتار به تعدادی از مصادیق آن ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
رییس کمیسیون خدمات شهری ، حمل ونقل و ترافیک شواری اسلامی شهر همدان گفت: در چهار ماه نخست امسال کاهش 23 درصدی تصادفات را در استان شاهد بودیم که این سند افتخاری برای این کمیسیون است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
250 نفر از بسیجیان بستان آباد در قالب 5 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر لزوم تبعیت مسئولان از منویات مقام معظم رهبری گفت: مسئولان به گونه ای عمل نکنند که دشمنان انقلاب جرات پیدا کنند که مرده ای را زنده کرده و دست به اهداف خود ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
جوجه کباب از جمله غذاهایی است که در اکثر کشورهای دنیا با طعم و مزه متفاوت طبخ می شود. در واقع کباب کردن گوشت مرغ در بین ملل مختلف مرسوم است و با ادویه و افزودنی های متنوع جوجه کباب های مختلفی طبخ می ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۷    
با حضور مدیرعامل آب وفاضلاب روستایی استان و فرماندار شهرستان از زحمات علیرضا فلکی تقدیر به عمل امد و احمد صفری به عنوان رییس جدید آب و فاضلاب روستایی منصوب شد
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۴    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فاروج گفت: آزمون سراسری خوشنویسی با همکاری شعبه انجمن خوشنویسان فاروج در فرهنگسرای شهرستان فاروج برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۴    
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قم گفت: مسئولین استان وظیفه شرعی، قانونی و استانی دارند که دِین خود را به مصلی قم ادا کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت در زمینه هسته ای قدم های مثبتی برداشت ولی متاسفانه آمریکا و 1+5 زیاد از نگرش مثبت دولتمردان ایرانی استقبال نکردند
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۱    
هرساله در تابستان، دستگاه های مختلف فرهنگی با برگزاری کلاس های اوقات فراغت بخشی از فراغت دانش آموزان را تامین می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۱    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فاروج گفت: برای اثر بخشی بیشتر، روحانیون طرح هجرت و مقیم شهرستان به گروه های تذکر لسانی پیوستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۹    
مدیرعامل اپراتور سوم تلفن همراه گفت: افزایش تعرفه در رایتل صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۶    
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان از پلمپ سفره خانه های سنتی در این شهر خبر داد و گفت : بی توجهی به هشدار های پلیس ، استفاده از قلیان و رعایت نکردن موازین قانون نظام صنفی مهمترین عوامل این اقدام بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۶    
فرماندار شهرستان دامغان از به بهره برداری رسیدن 75 پروژه در هفته دولت امسال در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۶    
در مسابقات استانی کاراته که در سالن کارگران برگزار شد، ورزشکاران برخوار توانستند مقام اول تا سوم را کسب کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۳    
یکی از اعضای ستاد اجرایی طرح "مهدیشهر؛ شهر بدون دخانیات" با ابراز امیدواری از موفقیت این طرح در مهدیشهر گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۰    
طی مراسمی با محوریت تشریح طرح سفیران سلامت اصحاب رسانه شهرستان فیروزکوه به جمع سفیران سلامت پیوستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۰    
حاجی نماینده شاهین شهر و میمه گفت:هر چند برخی حضور آزادانه دیپلمات ها که به نوعی دیده بانی برای داعش و اقدام علیه منافع ملی ما انجام می دادند را تکذیب کردند اما اسناد و مدارک لازم اعم از فیلم و غیره ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۷    
شهردار فیروزکوه از بهره برداری از 5 پروژه شاخص شهرداری به ارزش 16 میلیارد و 800 میلیون ریال در هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۸    
اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز از 28 مرداد ماه امسال در مناطق محروم شهرستان چاراویماق تا 7 شهریور در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۵    
خوی اشرافیگری به قدری در برخی مدیران پیش رفته که دیگر حتی نمی توانند برای حفظ ظاهر هم که شده، خود را با سطح عوام یکسان بدانند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۵    
مدیر سینما فردوسی قروه از اکران فوق العاده "ابدو یک روز" از روز دوشنبه خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۵    
تراکتوری ها از شروع لیگ، سه بازی خانگی خود را در ورزشگاه اختصاصی باشگاه انجام داده اند، اما ظاهرا سازمان لیگ اکنون با میزبانی تراکتور مقابل پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی این تیم مخالفت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۵    
شهردار آبیک از آغاز اجرای طرح کنترل جمعیت سگ های ولگرد در آبیک خبر داد و گفت: با توجه به درخواست شهروندان آبیکی طرح اتلاف سگ های ولگرد در آبیک و روستاهای حومه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۵    
مشکلات متعدد ازدواج به ویژه پرداخت دیر هنگام وام ازدواج موانعی را جلوی این سنت حسنه به وجود آورده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۶    
کوچه معرفت ؛ نام مستندی از روستای محروم گوگ تپه 2 شهرستان انبارالوم استان گلستان است که به همت حلقه صالحین هنرمندان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان تهیه و منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۳    
عضو هیئت رئیسه کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی به اظهارات علی مطهری در خصوص رابطه ایران و امریکا و حل مشکلات بانکی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۰    
رتبه 211 رشته تجربی در کنکور سراسری گفت: کسی موفق است که یک هدف برای خود ترسیم کرده باشد، کنکور تنها امتحان زندگی انسان نیست، هرکس می تواند جاهای دیگر هم موفقیت کسب کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۷    
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال جاری ما می بایست گام های موثری را در جهت تحقق شعار سال بخصوص در مقوله اقدام و عمل برداریم ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۷    
قیمت انواع دوربین مدار بسته در بازار تهران به شرح جدول زیر است :
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۷    
اما آن لحظه تلخ شکستن قلب پدر را نمی توان فراموش کرد آخر بی حرمتی از فرزند باشد به عشق پدرانه اش می خندد و می گوید پسرم تو بزرگ شده ای ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۴    
سعید بهمرد هنرمند گناوه ای و عضو هیئت رئیسه انجمن نمایش استان بوشهر به ریاست آموزش و پرورش بندر ریگ منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۴    
محمد حیات داوودی رتبه برتر کنکور تجربی گناوه گفت : آینده از آن کسی است که به خودش و هدفش اعتقاد و اعتماد داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۱    
رسانه های روسیه، با انعکاس اخباری حول محور سیاست جدید آنکارا، تصمیم ترکیه درباره بشار اسد را مثبت ارزیابی می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۱    
فرماندار شهرستان البرزعنوان کرد: در سال های اخیر تلاش کردیم تا نگذاریم قطعی آب برای مردم بخش محمدیه مزاحمت ایجاد کند و با حفر 4 حلقه چاه جدید و اضافه شدن 2حلقه از این چاه ها به شبکه ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۱    
رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورا در جلسه امروز پارلمان محلی از میزان فعالیت اعضاء گزارش داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۱    
قدیمی ترین سینمای استان بوشهر با آماده شدن سیستم خنک کننده به مدار اکران فیلم هایی سینمایی بازگشت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۱    
براساس آمارهای اعلام شده در آگوست سال 2016، سریع ترین اینترنت جهان متعلق به کشور کره جنوبی می باشد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۰    
جشنواره بزرگ برترین های مساجد شهرستان گرگان عصر امروز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۰    
معاون پرورشی آموزش و پرورش گمیشان ازبهسازی و نوسازی 43 مدرسه در گمیشان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
با مطرح شدن طرح افزایش مبادی ورودی و خروجی کالا در مرزهای استان سیستان و بلوچستان مردم منطقه به این فکر افتاده اند که این طرح به اقتصاد شهرستان میرجاوه کمک می کند یا شرایط اقتصادی را بیش از پیش ملتهب ...