چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۵۳May 2018 23
 

خبرهای دانا 31 تیر 1395 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 31 فروردین 1395 دانا 31 اردیبهشت 1395 دانا 31 خرداد 1395 دانا 31 مرداد 1395 دانا 31 شهریور 1395 دانا 30 مهر 1395 دانا 30 آبان 1395 دانا 30 آذر 1395 دانا 30 دی 1395 دانا 30 بهمن 1395 دانا 30 اسفند 1395 دانا 1 تیر 1395 دانا 2 تیر 1395 دانا 3 تیر 1395 دانا 4 تیر 1395 دانا 5 تیر 1395 دانا 6 تیر 1395 دانا 7 تیر 1395 دانا 8 تیر 1395 دانا 9 تیر 1395 دانا 10 تیر 1395 دانا 11 تیر 1395 دانا 12 تیر 1395 دانا 13 تیر 1395 دانا 14 تیر 1395 دانا 15 تیر 1395 دانا 16 تیر 1395 دانا 17 تیر 1395 دانا 18 تیر 1395 دانا 19 تیر 1395 دانا 20 تیر 1395 دانا 21 تیر 1395 دانا 22 تیر 1395 دانا 23 تیر 1395 دانا 24 تیر 1395 دانا 25 تیر 1395 دانا 26 تیر 1395 دانا 27 تیر 1395 دانا 28 تیر 1395 دانا 29 تیر 1395 دانا 30 تیر 1395 دانا 31 تیر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۵    
اختتامیه مسابقات بین المللی جام شطرنج خزر به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور چهره های برتر ورزشی و مشاور رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۵    
رئیس گروه حقوق دانشگاه شهید بهشتی، گفت: امربه معروف در حفظ محیط زیست هم است و کودکان ما باید به شکلی اموزش ببیند تا متوجه بشوند دریا محضر حق است یعنی چه؟!
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
مسئول بسیج مداحان سپاه قدس گیلان گفت: 150 نفر در آیین افتتاحیه اولین دوره آموزشی مداحی نوگلان حسینی رشت حضور داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
فرمانده انتظامی خلیل آباد گفت: بر اثر تصادف چند دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی خلیل آباد متأسفانه 3 نفر کشته و 7 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان تفت گفت: سهم شهرداری تفت از عوارض ارزش افزوده سال 1394 را حدود 2میلیارد و 200میلیون تومان، شهرداری نیر 200میلیون تومان و مابقی مبلغ را سهم دهیاری شهرستان دانست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اینکه امر به معروف و نهی از منکر را سیاه نمایی و عامل تضعیف نظام بدانند و کاستی ها را توجیه کنند فکر خطرناکی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
محمد موسوی در همایش بصیرتی شورای نگهبان در رشتخوار گفت: شورای نگهبان وظیفه و مسئولیتش جلوگیری از وارد شدن هرگونه صدمه و آسیب به جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
همایش از نیجریه تا تبرستان با موضوع جبهه مقاومت اسلامی و با سخنرانی حسین شریعتمداری در ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
معاون سیاسی اجتماعی استاندار مازندران، گفت: میزان کشف موادمخدر در سه ماه نخست امسال سه برابر سال گذشته بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
پس از گدشت چند ماه از بازنشستگی چائچی در اداره ورزش و جوانان سیاهکل، کامران بخشی خواه به صورت مجدد به ریاست این اداره منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
مدیر فرهنگی دانشکده فنی و حرفه ای سما سیاهکل مقام اول کشوری در سطح دانشکده های سازمان سما را کسب کرد و در جشنواره پویش که در مجتمع فرهنگی سما در شهرستان چالوس برگزار ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
همزمان با چهلمین روز در گذشت پدر شعر انقلاب مراسم ویژه ای در سبزوار برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
دادستان خلیل آباد گفت: وقتی زیر ساخت های جامعه درست نباشد قطعاً افراد معتادی که ترک می کنند ماندگاری پاکی نخواهند داشت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
فرزند ارشد استاد حمیدسبزواری گفت: پیشنهاد ایجاد موزه آثار پدراز سوی خانواده و به دلیل مردمی بودن استاد داده شد که متاسفانه تا کنون هیچ اقدامی از سوی مسئولین انجام نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا از اعزام 260 صومعه سرایی به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
فرماندار خلیل آباد گفت: اگر قرار است جامعه ای سالم و ناهنجاریهای اجتماعی کمتری داشته باشیم و وضعیت عفاف و حجاب را بهبود ببخشیم باید در حوزه تحکیم بنیان خانواده بیشتر از این تلاش کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
همزمان با چهلمین روز درگذشت پدر شعر انقلاب مراسم شعرخوانی در رسای این شاعر بلند آوزه در سبزوار برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریمان از قهرمانی خانم "محدثه حسینی" در مسابقات جودوی قهرمانی کشور که در سمنان برگزار شد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
تقی زاده گفت: ورزش باستانی اهل خودش را می طلبدو تنها تکیه بر ابعاد جسمانی نیست، بلکه این جا،خانه فتوت ،جوانمردی،پهلوانی ،اخلاق مداری و تمرین ادب ،احترام ،تواضع و فروتنی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
زورخانه شیرخدادرقاین درسال1376راه اندازی شد واکنون پذیرای ورزش دوستان وباستانی کاران شهرستان است .
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
اردوهای طرح هجرت 3در مدارس شهر خضری دشت بیاض از توابع شهرستان قاین در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که این روزها با حواشی بسیاری مواجه است بدون وجود سرمربی اقدام به ثبت قرار داد با بازیکنانی جدید نموده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
کارگروه های جشنواره ملی لاله های تالابی انزلی معرفی شدند تا این کارگروه با نظم بیشتری با مردم و مخاطبان و علاقه مندان به شرکت در جشنواره در ارتباط باشند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
روز گذشته تیتر بسیاری از خبرگزاری های کشور مربوط به شعر خوانی دلخوش نماینده صومعه سرا بود و هر فرد عکس العملی متفاوت به این شعر داشت تا زمانی که خود دلخوش لب به سخن گوشود و به نوعی این موضوع را برای ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲    
فرمانده انتظامی صومعه سرا از برگزاری طرح گیلان مطهر در بوستان ابریشم این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
معاون فرمانداری خلیل آباد گفت: دشمن با معتاد کردن جوانان کشور به دنبال جدا کردن سرمایه های انسانی از بدنه نظام است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
رییس هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای استان یزد گفت: آمار ورزش کاران باستانی کار از رده سنی خردسال تا بزرگسال در استان بالای3 هزار و پانصد نفر است که 1.3 ورزش کاران کل ایران است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
معاون سابق سیاسی وزیر کشور گفت: وضعیت اسف بار مسلمانان کشمیر و سکوت مرگبار کشورهای مدعی حقوق بشر، نمونه بارز ناکارآمدی و بی لیاقتی همان سازمان ها و مجامعی است که به محض یک آزمایش موشکی ساده از ناحیه ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
نشست مشاوران امور بانوان و خانواده فرمانداری های استان خراسان رضوی در فرمانداری طرقبه شاندیز و با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و فرماندار طرقبه شاندیز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
بانکی مون در یک سالگی برجام طی بیانیه ای ایران را به خاطر انجام تعهدات خود تحسین کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
صباغیان نماینده مردم ابرکوه در مجلس گفت: بررسی و رفع مسائل کلان و زیرساختی شهرستان های حوزه انتخابیه، در اولویت دستور کار قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی فریمان با حضور مسئولین مربوطه شهرستان و برخی مسئولان استان در محل فرمانداری فریمان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
همزمان با چهلمین روز درگذشت استاد حمید سبزواری پدر شعر انقلاب اسلامی، نرم افزار جامع چندرسانه ای حمید در سبزوار تولید شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
استاد حوزه علمیه بندرعباس با اشاره به ورود درب های حرمین عسکرین (ع) به هرمزگان اظهار کرد: مردم ولایت مدار و عاشق اهل بیت و قرآن ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
وحید جلیلی گفت: هشت دهه سانسور واقعه گوهرشاد باعث شده تا برخی افراد جرأت کنند در فضای مجازی، موجود وحشی و درنده خویی مانند رضاخان میرپنج را اسطوره آزادی خواهی معرفی کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
امام جمعه طبس با اشاره به اینکه سخنان مقام معظم رهبری در این اقدام نادیده گرفته شده است، گفت: ایشان بر روی حفظ نیروهای ارزشی تاکید دارند در حالی که استاندار جدید برخی از نیروهایی را برکنار کرده که ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
رئیس بهزیستی شهرستان بیرجند گفت: متاسفانه بسیاری ازمردم جامعه ازبرنامه های ژنتیک و مشاوره های مربوطه استقبال نمی کنند که این امر نیازمند فرهنگ سازی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
بیش از 3 هزار نفر از مردم خراسان جنوبی با راه اندازی پویشی در تلگرام خواستار رسیدگی مسئولان به جاده های استان شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: پیش بینی می شود که در سال 95 بیش از 108 هزار و 300 تن محصولات جالیزی در استان برداشت شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۹    
یکی از موسسه های خیریه ای که در خراسان جنوبی در جهت اقدامات فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی تلاش می کند. همچنین تامین جهیزیه برای زوج های نیازمند هم یکی از اقدامات اصلی این موسسه است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۴    
سیدرضا صافی نویسنده و کارگردان سینمای هم استانی با انتشار بخشی از تصاویر دوران فعالیت هنری خود خاطرات بسیاری را زنده کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۴    
دقایقی پیش نیزارهای ورودی شهر عالیشهر طعمه حرق شد. گزارش های رسیده حاکی از آن است که گروهی از آتش نشانان عالیشهر به محل حادثه اعزام شده اند اما تا لحظه انتشار این خبر هنوز آتش نشانان نتوانسته اند آتش ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
پیکر حجت الاسلام سیدمحمدعلی هاشمی، امام جمعه پیشین شهر خاوران امروز از مصلای جمعه این شهر تشییع و در گلزار شهدای خاوران به خام آرمید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: پلیس و بهزیستی با بهره گیری از ظرفیت ها و توانایی های علمی و پژوهشی موجود در حوزه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی نقش مهمی ایفا می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
فرمانده انتظامی بندرانزلی از کشف 7 دستگاه کولراسپیلت قاچاق به ارزش 120میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سیریک گفت: مبلغ یک میلیارد ریال از محل درآمدهای اوقاف و امور خیریه استان به ساخت و تجهیز مساجد شهرستان سیریک واگذار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
این حرکت از سه استان ساحلی کشور با 14 ایستگاه برای توقف برنامه ریزی ، که از این تعداد پنج ایستگاه در استان گیلان ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
مهدوی:با همدلی و همکاری می شود به صورت مستمر به این امر مهم و حیاتی پرداخته و در عین حال باید به طور موازی، برخورد جدی با افرادی شود که نیت تبلیغاتی سوء بر علیه دین مبین اسلام دارند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
عصر دیروز خیرین و اعضای مرکز نیکوکاری رضوان با حضور در دفتر امام جمعه رضوانشهر مورد تکریم و تشویق قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
جمعی از مسئولین شهرستان رودبار طی یک بازدید میدانی در جریان روند مراحل ساخت گلزار شهدای فیلیده رودبار قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
رئیس دانشگاه گیلان با حضور در مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور با دکتر اصغر افتخاری معاون وزیر کشور و رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
سخنگوی شورای شهر ماسال از آغاز اجرای عملیات تعریض و زیر سازی خیابان آزادی ( پیچ خودبچر) خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۸    
دوستی دارم که در برزیل پزشک ناظر بر کشتارگاه بود. او می گفت آنجا می دیدم که خون ها را بسته بندی و برای جایی ارسال می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۰    
سرمایه گذار این پروژه دکتر صالح خواهد بود که در حال حاضر ساکن آمریکا و دارای برند اروپایی برسون انرژی است ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۰    
کمیته جستجوی مفقودین استان همدان خبر از شناسایی یک تن از شهدای غواص کربلای 4 داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۷    
بیمارستان 94 تختخوابی شهرستان قرچک با 50 درصد پیشرفت به دلیل معارضی زمین ساخت آن متوقف شد تا مردم این شهرستان از داشتن حداقل یک بیمارستان محروم شوند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۷    
پس از گذشت نزدیک به دو ماه از انتخابات مجلس شورای اسلامی و عبور از موانع موجود، بالاخره معاون جدید فرماندار کلاله منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۷    
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم تصریح کرد: سرانه ورزشی در رباط کریم حال خوشایندی ندارد و زیر استانداردهای کشوری قرار دارد و حتی استان تهران نیز دارای شرایط مناسبی از این نظر نیست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۷    
هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتسال کشور در شهرهای مختلف برگزار و در حساس ترین دیدار هفته، فرخی باقرشهر با پیروزی مقابل میزبانش، در لیگ دو کشور ماندنی شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۴    
فرمانده ی انتظامی استان گیلان با تاکید براینکه پلیس و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مکمل یکدیگر هستند، گفت: حرکت های منسجم در حوزه فرهنگ تاثیر گذاری است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۴    
مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در دوره طرح یاران ولایت بسیج دانش آموزی گیلان در مرکز آموزشی شهید مدنی لاکان برگزار شد که گزارش تصویری آن را می توانید مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۴    
به همت موسسه فرهنگی هنری جام سبز، کنسرت “محسن یگانه” در تالار لوتوس لنگرود برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
صبح روز گذشته به مناسبت اولین سالروز فاجعه منا مسئولین شهرستان املش با خانواده شهید رمضانی یکی از شهدای فاجعه منا در شهرستان املش دیدار نمود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
موسس باشگاه امید اسالم با رئیس هیأت فوتبال شهرستان تالش دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
آفتاب سوختگی یا آفتاب زدگی یکی از بیماری های شایع در است که از مواجهه بیش از حد با نور آفتاب و اشعه های مضر آن ایحاد می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
تیم فوتبال امید قصر لاهیجان توانست قهرمان فصل گذشته مسابقات را با سه گل شکست دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
درجلسه شورای اداری کارکنان، معاونان جدید مالی و پشتیبانی و آموزش متوسطه آموزش و پرورش گرگان معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
مرکز آموزش جهاد کشاورزی رسول اکرم (ص) دامغان ضمن ارتقاء ، به مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی رسول اکرم (ص) دامغان تغییر نام یافت .
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از طرح های اقتصادی روستاهای عطاآباد و قانقرمه آق قلا بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
رئیس آموزش وپرورش گرگان با بیان اینکه براساس امارها 90درصد ازشبکه های اجتماعی استفاده می کنند، لذا حضوردرشبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای اوقات فراغت دانش آموزان است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
ساعت 5/30 صبح امروز 31 تیر ماه یک ساختمانی قدیمی در کنگاچرک واجارگاه دچار حریق شد و پس از یکساعت و نیم تلاش نیروهای آتش نشانی خاموش گردد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
در این ویژه برنامه ای که از 12 تیر ماه با محوریت برآورده کردن آرزوهای کودکان کم بضاعت و بی بضاعت برای اولین بار در استان گیلان و در خمام برپاشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
امام جمعه ی کوچصفهان گفت: از مسئولان وزارت امور خارجه درخواست اکید دارم نسبت به فاجعه ی کشمیر موضع صریح خود را اعلام کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفری 10 دقیقه ای به شهرستان دلفان، در مانگاه تامین اجتماعی شهدای نورآباد رو افتتاح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
فرماندار رشت با اشاره به اینکه بحث قطار شهری و راه اندازی آن در رشت نیاز به یک نگاه کارشناسی دارد، ابراز کرد: شرایط برای کلید زدن پروژه قطار شهری در رشت مناسب نیست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
امام جمعه ماسال گفت: متاسفانه در رابطه با کشتار و سرکوب مسلمانان در کشمیر همه ی کسانی که دم از حقوق بشر و انسانیت می زنند سکوت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
صبح امروز یک دستگاه نیسان در محور نرکه به املش با خودروی پیکان وانت تصادف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان گلستان گفت: در سال 94 در یک روند رو به رشد از بدو راه اندازی این ستاد مردم استان 11 میلیارد و 50 میلیون ریال کمک نقدی داشته اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
همه معضلات فقر و تورم و بیکاری در ایران ، یک علت مشترک و محوری دارند که عبارت است از پایین بودن سطح فعالیت های اقتصادی یا به عبارت دیگر کمبود میل به سرمایه گذاری و انجام فعالیت های اقتصادی مولد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۲    
نشست نماینده شرق گلستان با معاون وزیر نیرو پیرامون تسریع در بهره برداری سد چایلی می تواند حاکی از خبرهای خوشی برای مردم محروم و مرزی مراوه تپه باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعلام کرد دوست دارد تیمش در تبریز میزبان حریفان باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
فرمانده سپاه ناحیه دیر گفت: تشییع وتدفین پیکر دو شهید گمنام در 9مرداد در شهر دوراهک مایه افتخار وبی نظیرترین عملیات فرهنگی است که نورانیت را به دل مردم هدیه خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
نماز جماعت مغرب و عشا شب گذشته در راستای سالم سازی محیط پارک فومن به امامت آیت الله قربانی حق برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
نجفی با اشاره به نصب هشت قفس برای پرورش ماهی در ساحل انبارسر بندرکیاشهر با ظرفیت تولید 500 تن گفت: تا پایان پائیز امسال نیز قفسهای ماهی به ظرفیت تولید 4 هزار تن با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مناطق ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
روزنامه هایی که هر روز خبر از نزدیک شدن به یک توافق تاریخی می دادند، این روزها ترجیح می دهند که اخبار برجام را یا اصلا پوشش ندهند یا در صفحه های داخلی خود با وزن کمتری منتشر نمایند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
سرپرست فرمانداری رودبار، گفت: اگر رشادت، ایثار و جانفشانی شهدا و ایثارگران در طول انقلاب و دفاع مقدس نبود هیچ یک از ما مسئولین در این جایگاه نبودیم و این امانتی است که این عزیزان به ما سپرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
همایش صنعت، معدن و تجارت گیلان و تجلیل از 35 واحد برتر صنعتی و معدنی گیلان در سالن غدیر استانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
شب گذشته در فومن اولین جلسه از سلسله جلسات معرفتی تفاوت حزب الله با حزب الشیطان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
تعدادی از نونهالان کرجی بر اثر مسمومیت کلر در استخر آزادگان راهی بیمارستان شدند و این درحالی است که اختلافات در هیات شنای استان البرز موجب عدم نظارت بر استخرهای کرج است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۹    
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اسلامشهر گفت: تاکنون سه بار درختان خیابان مطهری سم پاشی شده است اما با این وجود دستور دادیم تا فردا مجددا درختان این خیابان سم پاشی شوند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
پارک شهید بهشتی بروجرد(سماور) مدتهاست دستخوش تغییراتی قرار گرفته و هنوز مشخص نیست قرار است در این پارک چه اقداماتی انجام شودو هم اکنون این پارک یا فضای سبز با یک زمین خاکی و کنده شده فرقی ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
شنیده ها حاکی از آن است که شهرداری بروجرد با وجود نیروی مازاد، بدهی میلیاردی به سازمان تامین اجتماعی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
رئیس اداره بهزیستی جوین گفت: سال گذشته 15 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان بهزیستی شهرستان پرداخت شد و در این راستا 150 نفر مشغول به کار شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
بخشدار احمدسرگوراب از تصویب طرح هادی روستای سالک معلم این بخش خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
معاون درمان دانشگاه عاوم پزشکی گلستان گفت: اولین مورد عمل پیوند کلیه استان با همکاری دانشگاه تهران در نیمه اول مرداد ماه انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
کشتارگاه دام شهر سراب دوره پس از گذشت چند سال در حال ترمیم است ولی حتی با ترمیم آن فاکتورهای یک کشتارگاه دام مناسب را برای شهرستان چگنی ندارد
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
ایستاده در غبار زندگی حاج احمد متوسلیان، فرمانده جاویدالاثر لشگر محمد رسول الله (ص) از دوران کودکی تا سال های حضور در جبهه های جنگ و مفقود شدنش را روایت می کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
فرماندار آق قلا گفت : پیشرفت های خوبی در جهت اتمام پروژه مراکز درمانی روستاهای قانقرمه و بهلکه شیخ موسی انجام شده که امیدواریم در هفته دولت به بهره برداری برسد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۷    
طرح هدایت تحصیلی که برای نخستین بار در پایه نهم اجرا می شود تا کنون اعتراض های فراوانی را در پی داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۶    
مهم ترین نکته ای که باید به تحلیل آن پرداخت این است که آیا آذربایجان غربی پتانسیل برگزاری سمفونی ارمیا را ندارد؟