سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۳:۴۱Jan 2019 22
 

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 - haraa.ir

 
پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۲    
نقض حقوق بشر در یمن به وسیله سعودی ها که بزرگترین خریدار اسلحه از انگلیس هستند، بر آینده صنعت نظامی این کشور سایه انداخته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۲    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دامن زدن خونین به اختلافات شیعه و سنی، کینه های مذهبی را در جامعه گسترش می دهد که هم مورد سوء استفاده دشمنان اسلام قرار می گیرد و هم کم کردن آن، خیلی مشکل است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۰    
" باور 373 " علاوه بر توانایی درگیری با اهداف آیرودینامیک ، توانایی درگیری با موشک های بالستیک، کروز و همچنین موشک های دیگر را دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۱۱    
سفارت ژاپن در تهران اعلام کرده که سفیر ژاپن در ایران 28 آوریل برای مدت کوتاهی توسط نیروهای امنیتی ایران بازداشت و بازجویی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۸    
ایران با کسب 8 مدال به کارش در المپیک پایان داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۵    
ثامر السهبان سفیر عربستان در بغداد پس از متهم کردن ایران به تلاش برای ترور وی تاکید کرد که با مقامات عراقی برای حمایت از دیپلمات های سعودی همکاری خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۲    
4 گردشگر اماراتی که با تمسخر قوانین آلمان در حال خوش گذراندن بودند، با واکنشی از سوی پلیس آلمان رو به رو شدند که انتظار آن را نداشتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۲    
ناوگان نفتکش ایران دوباره توانستند تحت پوشش کامل بیمه کلوپهای بزرگ P&I قرار گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۲    
وب سایت "فیلی" در مطلبی ادعایی به گزینه های پیش روی کری برای تضعیف روابط تهران و مسکو پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۹    
معاون اول رئیس جمهوری مصوبه هیات وزیران مبنی بر تعیین شرایط شکلی و محتوایی مجوز فعالیت (بهره برداری) در مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۹    
نماینده وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در بازی های المپیک ریو با شکست در گروه شانس مجدد از گردونه مسابقات حذف شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۶    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: دادستانی پیگیر موضوع قطع درختان در میدان بهارستان کرج است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۳    
فرماندهی پلیس فدرال عراق اعلام کرد، در ادامه پاکسازی جزیره خالدیه در 23 کیلومتری شرق رمادی مرکز استان الانبار، دستکم 156 تروریست داعشی کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۲    
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: حزب الله لبنان به حدی از قدرت دست یافته است که آمریکا و رژیم صهیونیستی از آن می ترسند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست های اقتصاد مقاومتی باید مبنای کاری کمیسیون تلفیق رسیدگی به برنامه ششم توسعه باشد به دلیل اینکه اجرای این سیاست ها برای نجات کشور بسیار مهم است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۳۲    
مجید آخوندی، رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی در دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۵    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: قاچاق میوه و گیاهان زینتی به کشور نه تنها دولت را از حقوق گمرکی خود محروم می کند، بلکه آفات و بیماری هایی که از این طریق به کشور وارد می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۹    
بارتلون رئیس مجلس فرانسه 15 شهریور به دعوت لاریجانی به تهران سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۶    
طرح ترابردپذیری شماره تلفن همراه که در آن مشترکان می توانند با حفظ شماره موبایل خود، اپراتورشان را تعویض کنند، رسما به بهره برداری رسید. این طرح برای مشترکان همراه اول، ایرانسل و رایتل اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۶    
بیش از 33 میلیون نخ سیگار قاچاق به ارزش تقریبی 40 میلیارد ریال در شیراز امحا شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۰    
معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی روح الله رحمانی را به سمت مدیرکل دفتر امور نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۱    
حرا- در ادامه رقابت های کشتی آزاد بازی های المپیک 2016 ریو امروز مسابقات اوزان 65 و 97 کیلوگرم برگزار می شود که رضا یزدانی در 97 کیلو با شکست در دومین دیدارش مقابل حریف آذربایجانی از حضور در یک چهارم ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۲    
دونالد ترامپ بار دیگر مدعی شد توافق هسته ای ایران فاجعه بار بوده و همچنین "باراک اوباما" درمورد پول ارسالی به این کشور دروغ گفته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۰    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه ساختار نظام مدیریتی در کشور اشتباه است، گفت: هم دولت و هم اتاق باید ساختار مدیریتی را اصلاح کنند، تا شایسته سالاری در اقتصاد کشور اتفاق بیفتد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۳    
روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در مطلبی به بررسی روابط میان اسرائیل و ترکیه پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۸    
این طرح شتاب زده تنها یک سال دوام آورد و به تدریج تا سال 92 تشکیلات سازمان با آسیب های جبران ناپذیری که در این رفت و برگشت دید به پایتخت بازگشت!
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۰    
معاون نظارتی بانک مرکزی در گفت وگویی جزئیات اعطای کارت های اعتباری 10 تا 50 میلیون تومانی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه عدم درک و تحمل دیگران جزو بیماری های صعب العلاج شده است، افزود: تبادل و تضارب آرا باعث رشد و پیشرفت جامعه و کشور می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۰    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: بازگشت گنجینه بزرگ الواح هخامنشی به ایران و ثبت ملی راهپیمایی اربعین دو دستاورد اخیر دولت یازدهم در حوزه میراث فرهنگی است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۹    
وبسایت لوبلاگ در گزارشی ادعایی به علت بهبود روابط ایران و روسیه اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۱    
محمود واعظی در مراسم آغاز بهره برداری تجاری از طرح ترابردپذیری شماره های تلفن همراه گفت: اپراتورها نباید در کم کردن تعرفه ها به دنبال ضربه به رقبای خود باشند
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۶    
وزیر نیرو گفت: افزایش قیمت آب و برق موضوع جدیدی نیست، اما پیشنهاد تازه ای در این باره به دولت ارائه نداده ایم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۲    
محققان کشور موفق به طراحی سیستم تولید آب بهداشتی در یک سیستم منفرد از فاضلاب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۴    
ائمه جماعات مساجد استان تهران، امروز یکشنبه در حسینیه امام خمینی (رحمه الله) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۲    
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۹    
وقوع عملیات تروریستی جدید در ترکیه، افزایش نشانه های تغییر سیاست ترکیه در قبال سوریه، بالا گرفتن انتقادات از دولت اوباما بر سر ماجرای پرداخت پول به ایران و پاسخ وزارت خارجه آمریکا به این انتقادات و ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۹    
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران، مساجد را پایگاه اجتماع، مشورت، مقاومت، برنامه ریزی و حرکت اجتماعی و فرهنگی خواندند و با اشاره به ضرورت تقویت ایمان دینی مردم به عنوان تکیه ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۶    
با توجه به اینکه موضوع فیش های حقوقی در این چند ماهه از موضوعاتی بوده که افکار عمومی نسبت به ان حساسیت فراوانی نشان دادند و با توجه به پافشاری سخنگوی دولت در این زمینه می خواهیم نظر شما را در خصوص ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۳    
یک روزنامه انگلیسی اعلام کرده، اکثر عناصر تروریستی عضو داعش از دین اسلام هیچ چیز نمی دانند و حتی نمی توانند از روی قرآن بخوانند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۳    
رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت ایمان دینی مردم به عنوان تکیه گاه اصلی انقلاب و نظام تاکید کردند و مساجد را پایگاه اجتماع، مشورت، مقاومت، برنامه ریزی و حرکت اجتماعی و فرهنگی خواندند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان غذا و دارو کمبود سرم تزریقی را در کشور تکذیب کرد و گفت: سرم تزریقی به اندازه کافی در کشور موجود است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۶    
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) با افزایش آمار تلفات غیرنظامیان یمنی، تعداد نظامیان خود را در عربستان سعودی کاهش داد تا خود را از مسئولیت کشتار فزاینده مردم یمن و محکومیت از سوی سازمان های مدافع حقوق بشر ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در دولت یازدهم، 124طرح در حوزه صنعت و معدن با پیش بینی ایجاد 17هزارو520 شغل به اجرا در آمد و 4.1 میلیارد دلار سرمایه خارجی در صنعت عملیاتی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۲    
مراسم روز صنعت دفاعی و رونمایی از نخستین موتور ملی توربو جت هواپیما روز یکشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۸    
نخستین موتور توربوجت ملی هواپیما با نام اوج رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر اینکه ایران در هر شرایطی در کنار دولت و ملت عراق خواهد بود، گفت: حکومت مردم سالار عراق در اثبات کارآمدی و لیاقت در موضوع مهار و دفع بحران داعش موفق بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۴    
159 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از پیشرفت های موشکی و صنایع دفاعی کشور حمایت و قدردانی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۱    
امروز در وضعیتی هستیم که نه تنها رضایت نیروهای مسلح را در خدمت دهی جلب کرده ایم بلکه توانسته ایم وضعیت صنایع دفاعی را به سمتی حرکت دهیم که در بحث کمیت و کیفیت محصولات و سایر خدمات توانسته ایم نیازها ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۱    
این عروسی شامگاه دیروز بر اساس سنت کردها با حضور انبوه مردم محلی به صورت همزمان در یک سالن و در منطقه ای باز - در خیابان - در حال برگزاری بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۹    
مطابق بررسی های انجام شده میزان مصرف نمک در کشور ما 12.5 گرم برای هر فرد است در حالی که این رقم در کشور های دیگر 5 گرم است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۹    
رئیس جمهور گفت: بازدید آمانو از پارچین یک بازدید تاریخی در مسائل حقوقی جمهوری اسلامی ایران بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۶    
ائمه جماعات مساجد استان تهران، صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۶    
تعداد جوانانی که در عربستان به اتهام مخالفت با نظام حاکم به اعدام محکوم شده اند ، در حال افزایش است .
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۸    
وزارت دفاع آمریکا در گزارش جدید خود اعلام کرد که تعداد 2366 نظامی این کشور از آغاز جنگ افغانستان تاکنون کشته و 20 هزار و 166 نظامی دیگر زخمی شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۵    
تیم قضایی آمریکا برای بررسی دقیق تر درخواست استرداد فتح الله گولن به ترکیه رهسپار آنکارا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۵    
منابع یمنی می گویند عربستان سعودی منطقۀ نِهْم را در استان صنعای یمن بمباران شیمیایی کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۵    
تمام خودروهای لوکس قاچاق مکشوفه امحا خواهد شد و صادرات مجددی در کار نیست.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه بررسی توسعه خط 4 متروی تهران با تأکید بر این که موضوع پایانه های ریلی برای قطارهای مترو از اهمیت حیاتی برخوردارند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۹    
باز هم یکی از مدیران دولتی با کلامی حماسه آفرید و بر زخم مردم نگون بخت چشم انتظار گشایش های برجام نمک پاشاند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۴    
نیویورک تایمز در مطلبی کمک های مالی کشورهای خارجی به کلینتون را چالش اصلی او پس از پیروزی در انتخابات خواند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۱۸    
روزنامه جام جم در صفحه اقتصاد نوشت: روند روبه رشد خریدهای اینترنتی در کشورمان به گونه ای است که کارشناسان معتقدند کنترل و رصد نزدیک به 70 هزار میلیارد تومان گردش مالی در این فضا هنوز قوی نیست و این ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۰    
روزنامه ابتکار در صفحه تولید و تجارت در گفت و گو با علی وقف چی و سارا اسدی به بررسی تغییر الگوی کشت کشاورزی پرداخت و نوشت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۷    
روزنامه آرمان در یادداشتی به قلم ایرج رهبر کارشناس مسکن، نوشت: رکودی که در حال حاضر در بخش مسکن وجود دارد سخت ترین رکود دو دهه گذشته است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۲    
پایگاه اینترنتی ریل نیوز در مطلبی به جنگ یمن و تاثیر آن بر صنعت اسلحه سازی آمریکا پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۶    
سامانه بومی پدافند هوایی باور373 با حضور رئیس جمهور به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۳    
حرا- کاروان ورزشی ایران در پایان پانزدهمین روز بازی های المپیک 2016 ریو با کسب مدال نقره کمیل قاسمی نماینده وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد در جایگاه بیست و سوم جدول توزیع مدال ها قرار گرفت و آمریکا نیز ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۷    
ژنرال سه ستاره آمریکایی با تاکید بر پیشرفت های موشکی ایران و کره شمالی گفت، ایران و کره شمالی در مسیر افزایش قابلیت موشک های بالستیک ضد کشتی تلاش می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۲    
همزمان با 31 مرداد، روز صنعت دفاعی ، رئیس جمهوری از نمایشگاه توانمندی های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حوزه هوایی و سامانه پدافند هوایی برد بلند باور 373 بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۳    
وبگاه آمریکایی نوشت: تمدید زمان تحریم ها بیش از اکتبر سال 2023 یا افزودن تحریم های جدید، از سوی ایرانیان چنین برداشت می شود که کنگره آمریکا جدیتی درباره توافق با ایران ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۰    
وزیر دادگستری گفت: شاید در قانون اساسی و ابتدای آغاز فعالیت وزارت دادگستری این وزارتخانه فقط مسئول روابط میان سه قوه بوده اما امروز وظایف گسترده ای به عهده دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۰    
شما می توانید صفحه اول روزنامه های فرهنگی و سیاسی و ورزشی صبح کشور را در به همراه خلاصه عناوین و اخبار روزنامه های منتخب را تا قبل از ساعت 13 در این صفحه مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۷    
حرا- امروز یکشنبه سی و یکم مرداد 1395 هجری خورشیدی، هجدهم ذی القعده 1437 هجری قمری و بیست و یکم آگوست 2016 میلادی است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۱    
بشار اسد تاکید کرد که سوری ها به رغم تمامی فشارها و رنج ها در زمینه های امنیتی، اقتصادی و زندگی روزمره مصمم به دفاع از سوریه و وحدت کشورشان هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۸    
یک پایگاه خبری آمریکایی در گزارشی تأکید کرد، اتحاد چین، ایران و روسیه در سوریه و در حمایت از "بشار اسد" به درد سری جدید برای دولت آمریکا تبدیل شده است .
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۵    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بامداد یکشنبه در رأس یک هیأت بلندپایه سیاسی و اقتصادی، سفر دوره ای خود به 6 کشور آمریکای لاتین را آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۲    
سخنگوی دولت با اشاره به برخی اعداد و ارقام مبنی بر اینکه 1000 نفر شناسایی شدند که حقوق غیرمتعارف دریافت می کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۹    
جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی الگوی جدید قراردادهای نفتی دقایقی پیش با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۹    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه حمایت گسترده مردم یمن از مجلس منتخب این کشور و تصمیمات آن را با اهمیت و شایسته توجه جامعه بین المللی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۰:۳۱    
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: نیروی دریایی سپاه در اوج آمادگی با اقتدار و صلابت در خلیج فارس حضور دارد.