دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۰۶:۲۰Jul 2019 22

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۵    
کفیل مدیر کل اداره مهاجرت وزارت امور داخلی ترکیه گفت: در آینده نزدیک به ایران سفر کرده و درباره پیشگیری از مهاجرت غیر قانونی پناهندگان افغانی از ایران به ترکیه با مقامات وزارت کشور ایران مذاکره ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۱    
پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام "کرب وبلا" در اولین نشست از مجموعه نشست های علمی و تخصصی ماهانه موسسه فرهنگی هنری زیتون و عتبه امام حسین (ع) با موضوع مروری بر پژوهش های حسینی در آکادمیای غیر شیعی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۰    
پرهام مقصودلو توانست با قهرمانی در مسابقه های شطرنج مسترز شارجه صاحب جایزه 15 هزار دلاری شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان با بیان اینکه دانشنامه دفاع مقدس تنها یک کتاب نیست، گفت: دانش نامه دفاع مقدس موضوع فرهنگ ساز برای تربیت نسل جوان و انسجام انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۸    
شامگاه آخرین روز از فروردین ماه 97 تصادف در محور قطرویه به سیرجان 7 کشته برجای گذاشت .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۱    
رضا را پیدا کردند اما نه توانی برای صحبت کردن داشت و نه جانی برای راه رفتن، 7روز تمام گرسنه و تشنه در خیابان ها سرگردان شده و راه رفته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۸    
بهروز رهبری فر به عنوان یکی از کسانی که قطعاً اطلاعات بیشتری دارد و فعلاً نمی گوید مستحق دریافت جایزه ای مثل پولیتزر در فوتبال ایران است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۱    
استاندار کردستان، به رایزنی و گفت وگو پیرامون مسائل و مشکلات مرز اشاره کرد و گفت: در چند روز اخیر دیدارهای خوب و مثمر ثمری جهت رفع موانع موجود و حل معضلات مرزی انجام شده است که ان شاءالله بزودی به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۰    
AMB Iran، نمایشگاه پیشگام در صنعت فلزکاری ایران، هم اکنون در بازار ایران نهادینه شده و به عنوان برترین نمایشگاه صنعتی بین المللی در حوزه فلزکاری شناخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۳    
برخی رسانه ها خبر می دهند امید آهنگر، بازیگر نقش علی کوچولو به شبکه های ماهواره ای خارج از کشور پیوسته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۵    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۷    
نمایش زیر صفر به نویسندگی و کارگردانی علیرضا سید، از چهارم اردیبهشت ماه، در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۵    
مراسم بزرگداشت یادروز سعدی، همانند سال های گذشته، با حضور مسئولان و مردم در محل آرامگاه این شاعر پرآوازه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت برای سومین سال پیاپی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان تاکید کرد: توسعه راه به عنوان زیرساخت توسعه، جدی گرفته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان،گفت:جانبازان همراه و همرزم شهدا و ایثارگران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۰    
به مناسبت یادروز سعدی، نشستی با عنوان یادمان سعدی با موضوع بزرگداشت و بررسی دلایل ماندگاری این شاعر در جزیره کیش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۱    
نماینده ولی فقیه در گیلان،گفت:جانبازان همیشه در حال جهاد و فداکاری هستند و رهرو پرچمدارشان حضرت قمر بنی هاشم(ع)و همه اولیای الهی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۲    
رفتار یک مأمور زن در برخورد با یک دختر جوان یا خانم که در فضای مجازی موجی از انزجار ایجاد کرده، جفا در حق پلیس های زنی هم هست که دوره های دشوار تخصصی را می گذرانند و در این سلک نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۳    
فرمانده انتظامی رشت از کشف 3 تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۹    
مسئول روابط عمومی اورژانس 115 استان چهارمحال وبختیاری از زخمی شدن چوپانی بر اثر حمله خرس در روستای گوشه شهرستان فارسان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۵    
یکی از مسئولان دانشگاه دامغان از پیگیری روند درمان دانشجویان مصدوم حادثه روز گذشته واژگونی مینی بوس دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۹    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بانک ها باید برای حمایت از بخش تولید داخلی و طرح های سرمایه گذاری پیش قدم شوند و بانک های غیردولتی نیز باید در این زمینه مشارکت بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۸    
برنامه های چهارمین جمعه "تظاهرات بازگشت" در مرزهای غزه تحت عنوان "جمعه شهدا و اسیران برگزار شد که چهار شهید و بیش از 700 زخمی داشت که در میان شهدا یک نوجوان 15 ساله بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۲    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۷    
آزادکار وزن 125 کیلوگرم ایران پس از قهرمانی در رقابت های مرحله نخست انتخابی تیم ملی گفت: سرباز تیم ملی هستم و هر کجا کادر فنی صلاح بداند کشتی می گیرم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۳    
بطحایی، وزیر آموزش و پرورش با انتشار یک رشته توییت درخصوص پیشنهاد تدریس زبان روسی در مدارس ایرانی نوشت:در سفر به روسیه و حضور در اجلاس کاربرد ICT در آموزش ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۵    
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران معتقد است تا زمانی که محققان حوزه ادب فارسی و دیگر رشته های علوم انسانی انگیزه دست یافتن به خوانش جدید از آثار سعدی را داشته باشند، این جریان بر دوام است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۰    
در پی وقوع سانحه امروز اتوبوس حامل دانشجویان دامغان که منجر به کشته شدن دو دانشجو و زخمی شدن چندین نفر دیگر شد، وزیر علوم ضمن اظهار تاسف از این حادثه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۷    
معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان که به دعوت آقای وگر استرومن همتای نروژی و به منظور برگزاری دور هشتم رایزنی های سیاسی دو کشور در اسلو بسر می برد روز جمعه در دومین روز از سفر خود با آقای روی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۶    
در پایان دومین روز از رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته، تیم ایران برابر بوسنی به میدان رفت و پیروز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۰    
محمدجواد ظریف در پیامی خطاب به خانم دکتر رزاقی آذر از اقدام شایسته وی در دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۹    
فرانکو نرو بازیگر مطرح و کهنه کار ایتالیایی در نشست خبری جشنواره جهانی فجر از بازی در 220 فیلم سینمایی، همکاری با کارگردانان بزرگ سینما، تفاوت فیلمسازی در کشورهای مختلف ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۸    
رقابتهای مرحله نخست انتخابی تیم ملی کشتی آزاد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۵    
مشاور اطلاع رسانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تمدید اعتبار مجوزهای طرح ترافیک سال 96 خبر داد و از متقاضیان اخذ مجوز طرح ترافیک خواست در مهلت باقی مانده برای ثبت نام در سامانه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۹    
سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از احتمال وزش باد شدید و بارش تگرگ در تهران طی روزهای یکشنبه و دوشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۷    
رییس دفتر رییس جمهور طی یادداشتی درباره اظهارات اخیر خود درباره نحوه پرداخت ارز مسافرتی توضیحاتی ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۳    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که با توجه به درخواست شهرداری برای آماده سازی شرایط اجرای طرح ترافیک 97، اجرای این طرح از نیمه اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۸    
ماجرای پیش آمده برای چند دخترجوان و مأمور پلیس در یکی از پارک های تهران واکنش های زیادی در پی داشت اما آنقدر غیرقابل دفاع بود که حتی سخنگوی ناجا نیز از وقوع آن ابراز تأسف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
یک نشریه آمریکایی در گزارشی به نقل از مشاور امنیت ملی جدید این کشور نوشت: احتمال خروج رییس جمهور ترامپ از توافق هسته ای با ایران بسیار زیاد است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
سرپرست شهرداری تهران به مناسبت روز پاسدار پیامی را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در سومین سفر به عراق، از مراحل توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
شیائومی به تازگی اعلام کرده که بیش از یک میلیون نفر برای خرید گوشی هوشمند گیمینگ (مخصوص بازی) این شرکت نام نویسی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۱    
با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی اوزان دهگانه، چهره فینالیست های مرحله نخست انتخابی تیم ملی کشتی آزاد مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۲    
براساس اعلام مقام های آمریکایی کاخ سفید پروتکل های مربوط به صادرات سلاح های آمریکایی را آسان تر کرده تا به مقاطعه کاران دفاعی آمریکایی اجازه دهد با سهولت بیشتری پهپادهای این کشور را به مشتریان خارجی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۵    
کلیات راه اندازی دوره میان رشته ای علوم داده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس در نشست اخیر شورای این دانشگاه به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۷    
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی، سازندگی و توسعه کشور را در گرو مطالبه گری مردم دانست و گفت: مردم برای تقویت حاکمیت باید با روحیه مطالبه گری همیشه در صحنه حاضر باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۴۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارتش ما آماده مقابله با تهدیدات است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۵    
امام جمعه رشت، با تاکید مجدد بر اینکه مردم شریف گیلان او را مورد تعریف و تمجید قرار ندهند، خاطرنشان کرد: نماینده ولی فقیه بودن مایه افتخار و مباهات است و هیچ دارایی و نعمتی از این بالاتر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۳    
خطیب جمعه اراک بر لزوم مدیریت بازار ارز توسط مسئولان تاکید و اظهار کرد: این مهم از وظایف اولویت دار مسئولان و برنامه ریزان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۰    
امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه دنیا تمام توان و قدرت خود را برای شکستن عهود الهی و ریشه کن کردن معارف دین و ارزش های اسلامی بکار گرفته اند که باید با آنان مقابله کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۶    
یک مقام دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی اعلام کرد، سئول و پیونگ یانگ اقدام به ایجاد یک خط تلفن نظامی مستقیم میان مون جائه این، رئیس جمهور کره جنوبی و کیم جونگ اون ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۵    
امام جمعه بجنورد با اشاره به این که حضور 10 میلیون فارغ التحصیل بیکار فرصتی برای توسعه اقتصاد کشورمان و جلوگیری از وابستگی و اتکا به نفت است، گفت: پویایی اقتصاد بیمار کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: اگر تردیدی در صلاحیت مسئولان به وجود آمد باید به بالادستی ها اعلام شود و این فرمانی حکومتی از سوی رهبری است که همه باید آن را رعایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۸    
نشت روغن سوخته از یک وانت بار در محله اتابک، یکی از چهارراه های این محله را مسدود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۵    
امام جمعه کرج به فرارسیدن ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز اشاره و خاطرنشان کرد: جانبازان و ایثارگران پشتوانه ای برای انقلاب اسلامی هستند و روحیه ایثارگری را با شرایط زندگی خود تبلیغ می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۰    
امام جمعه تبریز با اشاره به نقش سپاه در دوران هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: سپاه در دوران جنگ به خوبی ظاهر شد، از این رو دشمنان اسلام و ایران از سپاه می ترسند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۶    
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای وضعیت استان های کشور را در پی ورود سامانه بارشی جدید تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۶    
وزیر امور خارجه مصر درباره اختلافات پیش آمده میان مصر و اتیوپی بر سر "سد النهضه" تاکید کرد که قاهره به هر شیوه ممکن از منافع خود دفاع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۸    
امام جمعه مشهد گفت: هتک حرمت امام رضا(ع) انجام شده و در مقام خوانندگی یک آوازه خوان، زن ها روسری های خود را برمی دارند و این فجایع کنار گنبد امام رضا(ع) انجام می گیرد اما هیچ مسئولی ککش نمی گزد جز دو ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۲    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حادثه طبس معجزه ای برای اثبات حقانیت ایران و قدرت پوشالی آمریکا بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۱    
منابع سوری از توافق آتش بس میان ارتش سوریه و شورشیان در سه محله جنوب دمشق خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۱    
قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران از آغاز ثبت نام استادان دانشگاه ها و حوزه علمیه و سازمان ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۸    
امام جمعه سنندج با اعلام این که نظام اسلامی توجه ویژه ای به رفع محرومیت روستاها دارد، گفت: پس از انقلاب در نقاط روستایی کارها خوبی صورت گرفته و تغییرات ویژه ای در این مناطق ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۷    
شرکت مایکروسافت قابلیت استفاده بدون اتصال به اینترنت از برنامه مترجم خود را که از هوش مصنوعی استفاده می کند، فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۴    
امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: پاسداران حراست کنندگان مکتب امام حسین (ع) و بازوان توانمند اسلام هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۳    
مدیرعامل اپل در مصاحبه ای به شایعات درباره ادغام سیستم عامل های محصولات این شرکت پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۱    
معاون پژوهشی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه بررسی و اصلاح نظام معافیت ها و مشوق ها در دستور کار سازمان امور مالیاتی قرار دارد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۸    
امام جمعه قم گفت:نباید با سخنان خود اولویت ها را زیر و رو کرده و یا به جبهه مستحکم اسلامی ضربه بزنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۲    
امام جمعه موقت شیراز خاطرنشان کرد: امروز سپاه در تمام ابعاد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... ورود پیدا کرده و به حدی از بلوغ رسیده که ذهن دشمن را می خواند و از برنامه های آینده آنها خبر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۹    
امام جمعه اهواز گفت: قطع استفاده از کالاهای خارجی و استفاده از کالاهای داخلی یک واجب شرعی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۹    
منابع آگاه می گویند عربستان سعودی خوشحال خواهد شد که نفت به 80 دلار یا حتی 100 دلار در هر بشکه صعود کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۶    
عفو بین الملل در گزارشی نسبت به کمک اطلاعاتی سازمان اطلاعات انگلیس به برنامه حملات پهپادی غیرقانونی آمریکا هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۰    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: این استان بیش از تخصیص های قانونی برداشت نکرده و اکنون که آب چندانی نیست سخن مردم این است که آب با شرایط موجود به صورت عقلانی سهمیه بندی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۹    
سخنگوی اورژانس کشور از واژگونی مرگبار یک مینی بوس در محور گلوگاه دامغان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با تجلیل از همسران جانبازان، آنها را قهرمانان اصلی در عرصه ایثار دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۲    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اعلام برخی صحبت ها از بلند گوهای رسمی کشور قطعا نمی تواند جایگاه سپاه را تضعیف نماید چرا که جامعه پاسداری پای انقلاب و رهبری ایستاده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۷    
دانشمندان چینی، نوعی عینک ابداع کرده اند که می تواند روند نزدیک بینی را در کودکان کُند سازد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶    
جیمز کومی رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا( اف بی آی) گفت دونالد ترامپ کسی را که جلوای تصمیم های نسنجیده او را بگیرد ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶    
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمتر از مدال قهرمانی، دریافت مدال اخلاق در رقابت است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳    
وزیر بهداشت ضمن تاکید بر لزوم انجام تحرک کافی و مصرف تغذیه سالم در بین مردم تصریح کرد: تلاش وزارت بهداشت این است که تا پایان سال 98 همه ایرانیان یک مراقب سلامت داشته باشند اما انتظار داریم که دانش ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۰    
مدیرعامل بیمه ایران می گوید دفاتر نمایندگی ها لاجرم باید خود را برای ارایه خدمات آنلاین به روز کنند ما هم تلاش می کنیم این پروسه به گونه ای انجام شود که شغل افراد از بین نرود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۸    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تاکید بر اینکه شکست داعش و پایان حکومت تکفیری ها در عراق، سوریه و لبنان با پنجه های قدرتمند سپاه پاسداران محقق شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۸    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بی اعتمادی شهروندان نسبت به دولت ها و نهادهای دولتی در سال های اخیر را رو به رشد دانست و با اشاره به تاثیر فساد بر این بی اعتمادی، گفت: برای مبارزه با فساد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۵    
امام جمعه ارومیه گفت: مدیران باید از میان افراد امین انتخاب شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۳    
مهلت داده شده از سوی بانک مرکزی برای دریافت ارزهای مازاد بر 10 هزار یوروی در دست افراد، به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: سپاه پاسدران در طول 40 سال در دفاع از انقلاب اسلامی، خوب درخشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۱    
نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی می گوید هر دختر دوومیدانی کار که فصل را خوب شروع کرده و در مسابقات انتخابی بازی های آسیایی جاکارتا رکورد بزند بدون محدودیت به مسابقات اعزام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۶    
رئیس جمهور کره جنوبی گفت کره شمالی تعهدش را به "خلع سلاح هسته ای کامل" شبه جزیره کره ابراز کرده و شرایطی برای آن تعیین نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۵    
با گذشت یک ماه از سال 1397، هنوز هواپیمای جدیدی به ناوگان ایران ایر اضافه نشده است و در شرایطی که برخی گمانه زنی ها در ورود هواپیماهای جدید تردید ایجاد می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۴    
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا از افزایش ظرفیت قطعه اسطوره های دفاع مقدس بهشت زهرا(س) ویژه والدین دو شهید به بالا خبر داد و گفت: تکریم خانواده معظم شهدا به صورت عملی در دستور کار بهشت زهرا(س) است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۳    
با پایان رقابت های مرحله گروهی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد، چهره نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۱    
نخست وزیر عراق اعلام کرد: عراق در گذشته از نظر بین المللی و منطقه ای تحت محاصره بود اما الان به یک کشور قوی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۷    
مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از تکمیل ایستگاه های خط 3 مترو با بهره برداری از ایستگاه میدان اقدسیه در نیمه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۵    
نمایشگاه عکس های مجید جوانی با عنوان چهره های نمایش ایران در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۵    
مرکز هدایت پرواز روسیه طی اطلاعیه ای اعلام کرد: طبق برنامه، اصلاحاتی در ارتفاع مدار ایستگاه فضایی بین المللی صورت گرفت که در نتیجه، ایستگاه یک افزایش سرعت 0.25 متر بر ثانیه پیدا کرد.