نفرات برتر رده های سنی پایه دختران مشخص شدند
سایر خبرها
قهرمانی مازندران در مسابقات کاراته انتخابی رده های پایه دختران
- کرمانشاه با یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز 4- فارس با یک مدال طلا 5- لرستان با یک مدال نقره و دو برنز 6- کردستان و خراسان رضوی هر کدام با یک مدال نقره 8- اصفهان با سه مدال برنز 9- قزوین با دو مدال برنز 10- کمیته رزمی مساجد و کرمان هر کدام با یک مدال برنز رده سنی امید دختران: 1- مازندران با سه مدال طلا و چهار برنز 2- تهران با یک مدال طلا ...
شکرالهی کسب مدال طلا سعیدآبادی در مسابقات انتخابی تیم ملی را تبریک گفت
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان طی پیامی کسب مدال ارزشمند طلای مسابقات رده نوجوانان انتخابی تیم ملی را به فاطمه زهرا سعید ابادی بانوی کاراته کای کهنوجی تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم فاطمه زهرا سعید ابادی بانوی کاراته کای کهنوجی با تلاش و پشتکار مثال زدنی، در روز نخست مسابقات انتخابی تیم ...
روز اول تکواندو آزاد آسیا | کامبک غزل سلطانی و درخشش معصومه رنجبر
به گزارش دختران قهرمان ؛ مسابقات بین المللی تکواندو آزاد زنان آسیا امروز یکشنبه در اوزان فرد در هتل پارسیان اسنقلال تهران برگزار شد. در این مسابقات در وزن منهای 46 کیلوگرم، معصومه رنجبر در فینال مهشید کریمیان را شکست داد و قهرمان شد. مبینا فلاحیان و نگار قدیانی مشترکا سوم شدند. در وزن منهای 53 کیلوگرم، غزل سلطانی در فینال بیانا لاجر روس را برد . او در نیمه نهایی در کامبکی ...
تداوم نسل طلایی خراسان رضوی در دوومیدانی
مژده رنگیان | شهرآرانیوز؛ دختران نونهال دوومیدانی کار خراسان رضوی با 8 مدال طلا، قهرمان منطقه 3 کشور شدند؛ ورزشکارانی که در سال های آینده می توان به عنوان نسل جدید روی آن ها حساب کرد. مسابقات دوومیدانی دختران نونهال کشور، لیگ منطقه ای پایا منطقه 3 با حضور 41 ورزشکار دختر از استان های مازندران، سمنان، خراسان رضوی و گلستان در مجموعه ورزشی شهدای گلستان گرگان برگزار شد. در پایان این مسابقات تیم ...
چند خبر کوتاه از ورزش مازندران
اصفهان درمرحله سوم مرحله سوم از دور رفت لیگ برتر هندبال از ساعتی پیش با دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و رعد پدافند آمل برگزارشد. شاگردان حمید صادقی شاه نشین در یک بازی برتر توانستند از سد حریفشان بگذرند. در این دیدار که درساعت 15 دیروزانجام شد، ذوب آهن نیمه نخست را با نتیجه 1714و نیمه دوم را با 8اختلاف و نتیجه3325با پیروزی به اتمام رساند. رشد تاریخی رنکینگ ...
مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز دختران کشور در همدان برگزار می شود
رقابت می کنند. ابوطالبیان خاطرنشان کرد: در سیدبندی فدراسیون تنیس روی میز؛ تیم های همدان با هفت هزار و 300 امتیاز، بیمه خاورمیانه البرز با چهار هزار و 935 امتیاز و آرد گل گلستان با 2 هزار و 710 امتیاز در صدر جدول قرار دارند. به گفته وی، در این دوره از مسابقات بهترین های تنیس روی میز رده سنی نوجوانان و جوانان دختر کشور حضور خواهند یافت. همدان از استان های موفق در رشته تنیس روی میز دختران کشور است. ...
تکواندو آزاد آسیا؛ 4 طلا به دختران ایران رسید
فلاحیان (ایران) و نگار قدیانی (ایران) وزن 53- کیلوگرم: 1- غزل سلطانی (ایران) 2- بیانا لاجر (روسیه) 3- زهرا وطن دوست (ایران) و الهه شیدایی (ایران) وزن 62- کیلوگرم: 1- سیده نرگس میرنوراللهی (ایران) 2- عالمه پوشیان جویباری (ایران) 3- فاطمه جعفری (ایران) و تینا مدانلو (ایران) وزن 73- کیلوگرم: 1- ملیکا میرحسینی (ایران) 2- زینب ...
معرفی مربیان برتر مسابقات انتخابی تیم ملی رده سنی نوجوانان، جوانان و امید دختران
استان تهران نیز با کسب یک طلا و یک برنز توسط شاگردانشان در رده سوم قرار گرفتند. در بخش کاتا نیز فرناز رواخواه از استان اصفهان که شاگردانش موفق به کسب یک طلا، یک نقره و یک برنز شدند، بهترین عملکرد را در میان تمام مربیان داشت. پس از وی، فاطمه بغلانی پور از استان تهران با کسب یک طلا و یک نقره توسط شاگردانش در رده دوم ایستاد و معصومه تمیمی از استان تهران و زهرا قشقایی نژاد از استان فارس نیز با کسب یک طلا توسط شاگردانشان در رتبه سوم برترین مربیان قرار گرفتند. ...
معرفی نفرات راه یافته به اردوی انتخابی تیم ملی کاراته در زنجان
...، فاطمه زهرا سعیدآبادی از کرمان و آناهیتا عبدالملکی از منطقه آزاد کیش در جایگاه نخست قرار گرفتند. در رده سنی جوانان، فاطمه عتابی از مازندران، زهرا علیزاده از تهران و حنانه صالحی از مازندران به مقام قهرمانی رسیدند و در رده سنی امید نیز سوده خلیلی از مازندران، الهه هزاریان از چهارمحال و بختیاری، فرنوش نورصبحی از اصفهان، مهنا میرزایی از مازندران و آیدا خوشبختی از مازندران حائز رتبه اول شدند. انتهای پیام ...
مازندران قهرمان مسابقات جام امام علی (ع) شد
... 4-منطقه آزاد کیش یک طلا 5-تهران یک نقره و 2برنز 6-همدان یک نقره 7-لرستان 2برنز 8-سمنان یک برنز جدول رده بندی مدال ها در رده سنی جوانان دختران: 1-تهران 2طلا، 2نقره و یک برنز 2-مازندران 2طلا و یک برنز 3-کرمانشاه یک طلا، یک نقره و یک برنز 4-فارس یک طلا 5-لرستان یک نقره و 2برنز ...
پارابدمینتون بازان برتر کشور در اصفهان معرفی شدند
دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور یادواره "سرداران فیروزه ای" که از روز گذشته (پنج شنبه- 22 -مهرماه) در سالن ایثار اصفهان آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر در بخش آقایان به کار خود پایان داد. در این دوره از مسابقات 80 بازیکن مرد دارای معلولیت جسمی و حرکتی از 14 استان کشور به رقابت با یکدیگر پرداختند. نتایج دومین دوره مسابقات پارابدمینتون قهرمانی کشور: ...
فعالیت 8 باشگاه موی تای مخصوص بانوان در سطح استان
رحمتی به مسابقات انتخابی تیم ملی استان زنجان اعزام شدند. وی خاطرنشان کرد: همچنین بنده به همراه فاطیما غلامی نسب به عنوان داورهای اعزامی از گلستان به این مسابقات بودیم. وی تصریح کرد: در این مسابقات فاطمه زهرا رضایی در رده سنی جوانان، لیلا کیخایی و سید کیمیا حسینی در رده سنی بزرگسال به رقابت پرداختند که فاطمه زهرا رضایی توانست مقام دوم این مسابقات را کسب نماید. نائب ...
انتخاب تیم جانبازان و معلولین اصفهان در رشته ورزش های الکترونیک
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، سومین دوره مسابقات بازی های رایانه ای تحرکی جانبازان و معلولین با هدف تشکیل تیم استان اصفهان از نفرات برتر، جهت حضور در مسابقات کشوری برگزار شد. نزدیک به 50 نفر بانو و 40 نفر آقا برای شرکت در مسابقات بازیهای تحرکی (کینکت) نام نویسی کرده بودند و در پایان نفرات برتر به عنوان اعضا تیم بازی های رایانه ای تحرکی جانبازان و معلولین استان ...
نفرات برتر 2 پویش فرهنگی دفاع مقدس در دشتی معرفی شدند
. 84 نفر در مسابقه کتابخوانی و 43 نفر در پویش مجازی دل نوشته شرکت کرده بودند که 70 درصد آنها را نوجوانان و جوانان تشکیل می دادند. نیایش بهرامی، ابراهیم مظفری، امیرعلی کمالی، رضا زالی، امیرعلی حسینی فرد، زهرا دشتی، فاطمه حاجیانی، آمنه طیبیان مجرد، امینه قایدی و فریبا آذری نفرات برتر مسابقه کتابخوانی آن 23 نفر هستند. همچنین ماندانا یزدان پناه، زینب دربندی نژاد، الهه شیخیانی، رضا زارعی و امیراحمد دشتیانی برگزیدگان پویش مجازی دل نوشته ای به ابراهیم هادی هستند. ...
پایان تور جهانی تنیس زیر 18 سال با معرفی نفرات برتر
به گزارش "ورزش سه" به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، هشتمین روز رقابت های تور جهانی زیر 18 سال در بخش دختران و پسران در زمین های تنیس باشگاه آپت استقلال برگزار شد. در بخش دختران ماندگار فرزامی با نتیجه 2 بر صفر مقابل درسا چراغی به پیروزی دست یافت و صاحب عنوان قهرمانی شد. ضمن اینکه فاطمه سادات زنجانی و نماینده ترکیه مشترکا سوم شدند. در بخش پسران نیز توپراک آوچی باشی از ...
کمرانی: به نام ها اعتقادی ندارم | کیانی هم بهترین نباشد، خط می خورد
. اردن ناتالی حمیدی چهره سرشناسش را به تهران آورده بود و سایر نفراتش نیز بازیکنان تیم ملی این کشور بودند البته اردن تک ستاره دارد و سایر نفرات آن، در حال رشد هستند. سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: از نزدیک وضعیت تکواندوکاران را رصد کردم. در وزن سوم، مریم رضانژاد که در رده نوجوانان از چهره های نوظهور و موفق است در جام فجر عملکرد بسیار خوبی داشت گرچه در این جام هم حریفانش عمدتاً نوجوان بودند. ...
جودو قهرمانی جوانان کشور|نفرات برتر چهار وزن نخست مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی(یادواره قهرمان ملی شهید علی لندی) در مجموعه ورزشی تختی تهران در حال پیگیری است. امروز (جمعه- 23 مهرماه) مسابقات در رده سنی جوانان پیگیری شد و نفرات برتر چهار وزن نخست مشخص شدند. اسامی مدال آوران به شرح زیر است: وزن 55- کیلوگرم جوانان: حسین بخشی کهنه فرود از ...
برترین های کاراته انتخابی تیم ملی نوجوانان دختر شخص شدند
به گزارش دختران قهرمان ، مسابقات کاراته انتخابی تیم ملی نوجوانان دختر در زنجان که از پنج شنبه 22 مهر آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر پایان یافت. بر این اساس نتایج ذیل به دست آمد: فینال: بیوسا ایمانی از مازندران 6 فاطمه جعفر نژاد از تهران 2 رده بندی حدیثه عنایتی از استان مازندران 6 ستایش کرمی پور از لرستان 2 مطهره رضازاده از اصفهان 3 رومینا خ ...
معرفی برترین های کاراته انتخابی تیم ملی جوانان دختر در زنجان
.60 آیدا صادقی از استان کرمان با امتیاز 24.60 ملیکا سلطانی از استان اصفهان با امتیاز 24.00 فینال: فارس با امتیاز 25.20 (فرزانه رضایی، ژینا چراغی، مریم هوشیار) خراسان رضوی با امتیاز 24.60 (ریحانه پیرزاد، حنانه باغبان، فاطمه نخعی) رده بندی اول: اصفهان با امتیاز 24.80 ( تینا فتاحی،یکتا داوری،ملیکا سلطانی) کرمان با امتیاز ...
درخشش دختران مازندرانی در پیکار های بین المللی تکواندو فجر
...> فاطمه فردی و سوسن حاجی پور مربیان تیم مازندران بودند و راضیه سینایی نیز به عنوان داور درجه یک بین المللی استان قضاوت کننده این رویداد بود. مسابقات جام فجر 1G است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3/6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق گرفت. سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو بانوان جام فجر با حضور 98 تکواندوکار از 6 کشور ایران، اردن، افغانستان، پاکستان، روسیه، و هند در هتل پارسیان استقلال تهران برگزار شد. انتهای پیام/ ...
اعلام نتیجه مسابقه کراس کانتری المپیک پولاد کف
اصفهان، سمیرا میری از شیراز، شقایق معظم از زرین شهر، پریسا بیگی از زرین شهر، زهرا نوذری از سپیدان، فاطمه قاضی زاده از اوز، پریسا دهقانی از شیراز و ونوس صادق زاده از شیراز به عنوان نفرات برتر معرفی شدند. انتهای پیام/
یکه تازی بانوان مازندرانی در رقابت های تنیس روی میز منطقه 2 کشور
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، رقابت های تنیس روی میز قهرمانی دختران منطقه 2 فدراسیون با حضور 14 ورزشکار از استان های گیلان، گلستان و مازندران در خانه پینگ پنگ ساری برگزار شد که در پایان فاطمه یاری از تیم مازندران به مقام قهرمانی دست یافت. مهدیه اسماعیلیان، دیگر تنیسور مازندرانی با قبول شکست مقابل فاطمه یاری نایب قهرمان شد. کوثر حسن زاده از مازندران و کیمیا آقایان از گلستان به صورت مشترک بر سکوی سوم ایستادند. نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات قهرمانی مناطق فدراسیون تنیس روی میز اعزام خواهند شد. انتهای پیام/ ...
زهرا شیدایی و کوثر اساسه، نقش اول جشنواره تکواندو فجر
به گزارش دختران قهرمان ؛ رقابت های تکواندو بین المللی جام فجر پنج شنبه 22 مهر در هتل پارسیان استقلال تهران برگزار شد و طبیعی بود که ایران با تعدد نفرات طراز اولش قهرمان تورنمنت باشد. زهرا شیدایی و کوثر اساسه تکواندوکاران بااخلاق و خوش آتیه ایران چهره های ویژه این مسابقات بودند چنان که کوثر اساسه نیز در حضور بزرگترها ، بهترین تکواندوکار جام شد. دختر کرمانشاهی در وزن منهای 62 ...
پایان رقابت های دو ومیدانی دختران نونهال کشور / گلستان نائب قهرمان شد
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، مسابقات دو میدانی نو نهالان کشور ، لیگ منطقه ای پایا در بخش دختران از صبح امروز (23 مهر) با حضور 41 ورزشکار از استان های گلستان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، وسمنان در ورزشگاه کریم آباد گرگان برگزار شد که در پایان این رقابت ها خراسان رضوی با مجموع 7 طلا و 2 نقره عنوان نخست را کسب کرد. گلستان هم با یک طلا و 4 نقره ...
پایان رقابت های دو ومیدانی دختران نونهال کشور / گلستان نائب قهرمان شد
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، مسابقات دو میدانی نو نهالان کشور ، لیگ منطقه ای پایا در بخش دختران از صبح امروز (23 مهر) با حضور 41 ورزشکار از استان های گلستان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، وسمنان در ورزشگاه کریم آباد گرگان برگزار شد که در پایان این رقابت ها خراسان رضوی با مجموع 7 طلا و 2 نقره عنوان نخست را کسب کرد. گلستان هم با یک طلا و 4 نقره ...
بانوی کاراته کار کازرون در تیم ملی امید کاراته بانوان
به گزارش اختصاصی سرویس ورزشی کازرون نما؛ زهرا کریمی کاراته کا خوش استعداد شهرستان کازرون هنرجوی استاد فروغ استواری موفق شد،در مسابقات انتخابی تیم ملی به میزبانی استان زنجان به مدال برنز وزن منفی 50 رده امید این دوره از مسابقات دست یابد. همچنین وی توانست در دور دوم انتخابی تیم ملی که همان روز برگزار گردید با غلبه برتمامی حریفان به نام خود به عنوان نفر برتر انتخابی به اردوی تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران راه یابد. تبریک به این ورزشکار پر تلاش و مربیان زحمتکش او و تبریک به جامعه ورزشی کازرون ...
برترین های بازی های رایانه ای تحرکی جانبازان و معلولین استان اصفهان انتخاب شدند
رایانه ای استان اصفهان در گفت وگو با ایسنا، اظهارکرد: استقبال خوبی را شاهد بودیم، در بخش بانوان که با حضور 50 نفر شرکت کننده در رشته بولینگ برگزار شد، فاطمه آقایی قهرمان شد، فاطمه سلامیان و معصومه سادات هاشمی دوم و سوم شدند. وی افزود: در بخش آقایان 40 ورزشکار در رشته تنیس روی میز با یکدیگر رقابت کردند که در پایان سید محمد میرعلایی به قهرمانی رسید، محمدحامد کاظمی و ایمان بلانیان بر سکوی ...
مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ قم با معرفی نفرات برتر برگزار شد
علی یزدی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این رقابت ها امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و هفته تربیت بدنی با حضور حدود 80 شرکت کننده در یازده وزن در خانه رزمی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی استان ترتیب یافت. وی با نام بردن از نفرات برتر این رقابت ها، عنوان کرد: در وزن منفی 23 کیلوگرم ابوالفضل حیدری مقام قهرمانی و امیر عباس اسداللهی نیز نایب قهرمانی را به نام خود ...