ذوب آهن و و نیروی زمینی به نیمه نهایی صعود کردند
سایر خبرها
لیگ قهرمانان آسیا 2022 در منطقه شرق؛ صعود جیونبوک، اوراوا و ویسل به یک چهارم نهایی
مجموع آمار دو رقابت (جام باشگاه ها و لیگ قهرمانان آسیا) تیم الهلال عربستان با 4 قهرمانی و نایب قهرمانی رکورد دار است و پوهانگ استیلرز کره جنوبی با 3 قهرمانی و یک نایب قهرمانی در رده دوم و استقلال تهران (ایران) و سیونگنام ایلهووا کره جنوبی با 2 قهرمانی و 2 نایب قهرمانی در رده سوم مشترک قرار دارند. این در حالیست که تا کنون در لیگ قهرمانان آسیا هیچ تیم ایرانی به مقام قهرمانی نرسیده است. در ...
صعود نور و جویبار به مرحله نهایی لیگ یک کشتی آزاد کشور
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از مازندران ، مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی آزاد باشگاه های کشور، گرامیداشت کشتی گیر شهید شاهرخ ضرغام به میزبانی شهر های نور و جویبار برگزار شد. در گروه الف تیم های کارینا شمال نور با 3 برد و پتروپالیش بلیش تاکستان با 2 برد، عنوان های اول و دوم را در سالن ورزشی امام خمینی نور کسب کردند و تیم های کالاآوران ایستاتیس تهران و عقاب نیروی هوایی ...
شناخت تیم های برتر خوزستان در مسابقات قهرمانی و انتخابی کونگ فو+فیلم
اظهار داشت: 137 فایتر، در قالب 13 تیم از 8 شهرستان، برگزار کننده این رقابت ها در اهواز بودند. وی افزود: حاصل رقابت رزمی کاران استان در مسابقات قهرمانی و انتخابی کونگ فو بخش آقایان خوزستان معرفی تیم های برتر به شرح زیر بود: رده سنی نونهالان: مقام اول: اهواز (الف) مقام دوم: حمیدیه (ب) مقام سوم: اندیکا (الف) رده سنی نوجوانان: مقام اول: اهواز (الف ...
مدال آوری ورزشکاران خوزستان در مسابقات آزاد تفنگ+عکس
... مسئول روابط عمومی هیات تیراندازی استان ادامه داد: روز پنجشنبه 27 مرداد 1401 نیز مسابقات آزاد تفنگ کشور در بخش بانوان دنبال شد که فاطمه کرم زاده از خوزستان موفق به کسب مقام سوم این رقابت ها در رده سنی بزرگسالان شد. سید ناصر حسینی افزود: آرمینا صادقیان از ایلام قهرمان و فاطمه امینی از اصفهان نایب قهرمان این دور از رقابت های کشوری شدند و مهدیه عباسی فر از البرز در جایگاه چهارم قرار گرفت. ...
مرحله چهارم مسابقات تپانچه مردان
مسابقات آزاد تپانچه مردان در رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: 1.جواد فروغی از تهران 2.امیر جوهری خو از تهران 3.محمد رسول عفتی از کرمانشاه 4.علی آذر پیر از همدان در فینال تپاتچه نوجوانان و جوانان شایان تمدن از اصفهان 17 بر 5 برابر از بوشهر به برتری رسید و بر سکوی نخست این دور از مسابقات ایستاد. نتایج مسابقات آزاد تپانچه پسران در رده سنی نوجوانان و جوانان به شرح زیر است: 1.شایان تمدن از اصفهان 2.محمدرضا احمدی از بوشهر 3. امیرحسین تنگستانی از بوشهر 4. پارسا قربانی از تهران ...
والیبال زنان آسیا؛ آغاز مسابقات از فردا
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ؛ مرحله مقدماتی مسابقات والیبال جام کنفدراسیون زنان آسیا در دو گروه زیر برگزار خواهد شد: گروه الف: ایران، کره جنوبی، فیلیپین، چین و ویتنام گروه ب: ژاپن، تایلند، چین تایپه و استرالیا براساس قرعه کشی و زمان بندی انجام شده تیم ملی ایران فردا بازی ندارد و دیدار های خود را از روز دوشنبه 31 مرداد برابر کره جنوبی آغاز می کند. برنامه ...
نگاهی به چند خبر ورزشی استان قزوین در بیست و نهم مرداد
...> همچنین در بخش انفرادی، کیمیا رستمی از استان تهران، هدیه آقامحمدی از استان کرمانشاه اول و دوم شدند. ملیکا کرمی و هلیا اصغری از استان تهران به صورت مشترک به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردند. رقابت های بخش پسران هم از فردا به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار خواهد شد. تیم کشتی بلیش تاکستانی راهی مرحله نهایی لیگ یک شد در پایان مرحله نیمه نهایی ...
کسب رتبه های برتر بانوان تیرانداز اصفهانی در کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ در این دوره از رقابت ها و دربخش تپانچه بزرگسالان گلنوش سبقت الهی مقام دوم را بدست آورد. در مسابقات آزاد تپانچه دختران رده ی سنی نوجوانان و جوانان نیز فاطمه شکاری اول شد و در مسابقات آزاد تفنگ فاطمه امینی مقام دوم را کسب کرد. چهارمین مرحله مسابقات آزاد تپانچه بانوان در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن 80 خط مجموعه تیراندازی استادیوم آزادی تهران برگزار شد. ...
سنگنوردی قهرمانی کشور: میرتقی اول شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما نفرات برتر 4 رده سنی به این شرح مشخص شدند B رده سنی نونهالان مقام اول: حسن میرتقی از استان مازندران مقام دوم: کارن شفیع زاده از استان تهران مقام سوم: محمد یاسین نجفی از استان زنجان Aرده سنی نونهالان مقام اول: کیان امیری راد از استان تهران مقام دوم: ایلیا صراطی از استان زنجان مقام سوم: یارا یزدانی از استان گیلان D ...
صعود نماینده مازندران به نیمه نهایی لیگ دسته یک کشتی فرنگی
) و مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اصفهان بعنوان تیم های اول و دوم گروه به مرحله پایانی رفتند. بر این اساس دیدار های نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های کشور، روز 4 شهریورماه به شرح زیر برگزار می شود. اطمینان سازه شهرکرد – مقاومت سپاه پاسداران اصفهان شهید تهرانی مقدم (هوافضا) – سید بابل نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است (اسامی تیم های ...
مروری بر خبر های ورزشی سی ام مرداد استان قزوین
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قزوین ، پرنیارحمانی به دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال زیر 17 سال دعوت شد. مرحله دوم اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال زیر 17 سال بانوان از تاریخ 4 شهریورماه 1401 در تهران برگزار می شود. برد پر گل شمس آذر در بازی دوستانه تیم فوتبال شمس آذر قزوین که خود را مهیای حضور در فصل جدید رقابت های لیگ یک مهیا می کند در بازی دوستانه و یک طرفه با ...
نورآباد مطلق، قهرمان مسابقات اسنوکر تن بال بانوان کشور شد
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون بولینگ و بیلیارد، بیست و نهمین دوره رده بندی کشوری بیلیارد بانوان 26 تا 28 مردادماه به میزبانی آکادمی بیلیارد و اسنوکر فدراسیون و با حضور 42 ورزشکار برگزار شد که در پایان نفرات برتر مسابقات مشخص شدند: مقام اول: منصوره نورآباد مطلق از استان بوشهر مقام دوم: فاطیما همایون از استان فارس مقام سوم: پریسا منگلی از استان البرز ...
چوبانی در پیکارهای کشتی فرنگی جوانان جهان نقره گرفت
به گزارش ایرنا، مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان از ساعت 19:30 امروز شنبه در شهر صوفیه کشور بلغارستان در حال برگزاری است. در وزن 87 کیلوگرم ابوالفضل چوبانی در دور اول با نتیجه 7 بر 3 ماریو ووکوویچ از صربستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر اوندرج حاولکا از چک را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله ...
سه اسنوکرباز ایران به مرحله حذفی صعود کردند
دور بعدی این رقابت ها راه پیدا کردند و محمد بن رشید از صعود به مرحله حذفی بازماند. سید ارسلان باقری در گروه F رقابت های اسنوکر زیر 18 ال موفق شد ابتدا فاریس المادان (عربستان) را با نتیجه 3 بر 1 شکست دهد و در ادامه نیکیتا بازیلوویچ (لتونی)، لاکشمی نارایانان سشادری (هند) را با نتایج یکسان 3 بر صفر مغلوب کند تا به عنوان سرگروه به دور بعدی رقابت ها راه پیدا کند. در گروه B این رقابت ...
مسابقات دور برگشت دومین دوره لیگ پاورلیفتینگ کشور که به میزبانی اردبیل برگزار شد
. گفتنی است، در مجموع دور رفت و برگشت تیم ذوب آهن اصفهان مقام اول، نیروی زمینی مقام دوم، شاهین تهران مقام سوم و داداشی اردبیل مقام چهارم را کسب نمودند تا بدین ترتیب دو تیم ذوب آهن و نیروی زمینی راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شوند. جدول رده بندی گروه الف در مجموع دور رفت و برگشت به شرح زیر است: 1- ذوب آهن، 173 امتیاز 2- نیروی زمینی، 147 امتیاز 3- شاهین تهران، 118 امتیاز 4- داداشی اردبیل، 91 امتیاز انتهای پیام ...
صعود نور و جویبار به مرحله نهایی لیگ یک کشتی آزاد کشور
مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی آزاد باشگاه های کشور، گرامیداشت کشتی گیر شهید شاهرخ ضرغام به میزبانی شهر های نور و جویبار برگزار شد. در گروه الف تیم های کارینا شمال نور با 3 برد و پتروپالیش بلیش تاکستان با 2 برد، عنوان های اول و دوم را در سالن ورزشی امام خمینی نور کسب کردند و تیم های کالاآوران ایستاتیس تهران و عقاب نیروی هوایی خراسان جنوبی به ترتیب با قرار گرفتن در جایگاه سوم و ...
رکوردشکنی و قهرمانی نکونام در مسابقات آزاد تفنگ
به برتری رسید و بر سکوی نخست این دور از مسابقات ایستاد. نتایج مسابقات آزاد تپانچه مردان: 1. جواد فروغی از تهران 2. امیر جوهری خو از تهران 3. محمد رسول عفتی از کرمانشاه 4. علی آذر پیر از همدان نتایج مسابقات آزاد تپانچه پسران: 1. شایان تمدن از اصفهان 2. محمدرضا احمدی از بوشهر 3. امیرحسین تنگستانی از بوشهر 4. پارسا قربانی از تهران ...
رده های سنی ساحلی؛ مازنی ها قهرمان زیر 19 سال شدند
مسابقات والیبال ساحلی مردان زیر 19 سال کشور با قهرمانی مازندران و پس از برگزاری 40 مسابقه به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر 19 سال کشور که از روز چهارشنبه 26 مرداد در بابلسر آغاز شده بود، امروز (جمعه 28 مرداد) با معرفی تیم های اول تا چهارم به پایان رسید. در دیدار رده بندی تیم بوشهر (لطیفی – نقی پور) دو ...
آغاز مسابقات ورزشی دانش آموزان در اصفهان و چند خبر کوتاه ورزشی
اگر به ورزش توجه شود فرایند یادگیری و یاددهی بهتر می شود، تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش عنایت ویژه به ورزش و شادابی معلمان و دانش آموزان دارد و همواره ورزش جوانان، دانش آموزان و معلمان مورد تأکید بوده است. وی خاطرنشان کرد: اصفهان خواستگاه 23 هزار و 500 شهید است، که شش هزار از آن دانش آموزان بودند و به نوعی شهر شهیدان است. سنگنورد کاشانی مقام سوم کشور را کسب کرد هفتمین دوره ...
ششمین دوره مسابقات قهرمانی ورزش های زورخانه ای کارگران کشور به مناسبت ورود آزادگان به میهن اسلامی به کار ...
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، ششمین دوره مسابقات قهرمانی ورزش های زورخانه ای کارگران کشور که از چهارشنبه و در استان فارس شهرستان سپیدار آغاز شده بود، پنجشنبه 27 مرداد ماه با معرفی تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد. نتایج این دوره از رقابت ها به شرح ذیل می باشد: تیمی سنگ 90+ کباده 90+ چرخ چمنی 90+ - تیم استان فارس الف با جمع 92 امتیاز مقام اول ...
شانس سه طلا و یک برنز برای فرنگی کاران جوان
تهران (پانا) - مسابقات نیمه نهایی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان، عصر امروز (جمعه) درحالی برگزار شد که شانس سه طلا و یک برنز برای کشتی گیران کشورمان بدست آمد. در وزن 55 کیلوگرم سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر 3 مغلوب دنیس میهای از رومانی شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. نگهداری در این ...
جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته دوم/ جهش قابل توجه مس کرمان
جایگاه دوم قرار گرفتند. مس کرمان با برد پُرگل مقابل پیکان، خود را از رده دوازدهم به جایگاه پنجم رساند و پرسپولیس که برای دومین هفته متوالی نتوانست طعم پیروزی را بچشد، با دو امتیاز در رتبه یازدهم ایستاده است. ملوان بندر انزلی یک – استقلال 3 مس رفسنجان صفر – گل گهر سیرجان صفر سپاهان اصفهان 2 – نساجی مازندران یک تراکتور تبریز یک – ذوب آهن اصفهان یک مس کرمان 3 – پیکان تهران صفر هوادار یک – نفت مسجدسلیمان یک صنعت نفت آبادان صفر – آلومینیوم اراک یک پرسپولیس صفر – فولاد خوزستان صفر ...
کشتی جوانان جهان/ شانس سه طلا و یک برنز برای فرنگی کاران
به گزارش ایرنا، در وزن 55 کیلوگرم سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر 3 مغلوب دنیس میهای از رومانی شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. نگهداری در این گروه به مصاف تامازی گلونتی از گرجستان می رود و در صورت گذر از این حریف به دیدار رده بندی راه خواهد یافت تا برای کسب مدال برنز مقابل نوریستان سویورکولوف از قرقیزستان قرار بگیرد ...
رده های سنی ساحلی؛ رونمایی از چهار تیم برتر زیر 19 سال
– حقانی) و گیلان ب (مینویی – هادوی) به مرحله نیمه نهایی این مسابقات که فردا (جمعه 28 مرداد) برگزار می شود، صعود کردند. این رقابت ها که ویژه متولدین یازدهم دیماه 1382 به بعد است، امروز (پنج شنبه 27 مرداد) با 12 دیدار پیگیری شد و نتایج زیر به دست آمد: ** مرحله یک هشتم نهایی مازندران الف (پلنگیان – امرگائی) 2 – مازندران ج (شفیعی – جباری) صفر گلستان ب (فرخی ...
مرحله چهارم مسابقات تپانچه و تفنگ بادی/ قهرمانی محمدی و صادقیان
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، چهارمین مرحله مسابقات آزاد تپانچه و تفنگ بانوان در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان امروز پنجشنبه، در سالن 80 خط مجموعه تیراندازی استادیوم آزادی برگزار شد. نتایج مسابقات آزاد تپانچه دختران در رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: 1. لعیا محمدی از کرمانشاه 2. گلنوش سبقت الهی از اصفهان 3. هانیه رستمیان از ...
ایران قهرمان کشتی آزاد جوانان جهان شد
انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است: در وزن 57 کیلوگرم احمد محمدنژاد جوان در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر سیمون پیرودو از ایتالیا را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر 5 مغلوب جوری وولک از آمریکا شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت. محمدنژاد جوان در این گروه با نتیجه 11 بر صفر عزیزبک نایموف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در ...
تیم کشتی آزاد جوانان ایران قهرمان جهان شد
شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت. محمدنژاد جوان در این گروه با نتیجه 11 بر صفر عزیزبک نایموف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار مقابل لوکا گوینجیلیا از گرجستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی دست یافت و صاحب مدال برنز شد. در وزن 61 کیلوگرم آرمین حبیب زاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر میکیتا آبراموف از ...