کشتی آزاد جوانان کشوری / خسروی، عظیمی و خرم دل در فینال 5 وزن دوم
سایر خبرها
کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور| مازندران باز هم بر بام ایران ایستاد
(خراسان رضوی) 9- آرمان ارشد (تهران) 10- ابوالفضل رضایی (سهمیه مازندران) وزن 97 کیلوگرم : 1- ابوالفضل بابالو (تهران) 2- فرهاد بتوایی (لرستان) 3- حسین رضایی (کرمانشاه) 3- امیرعباس لطف مرادی (گیلان) 5- ابوالفضل فضل الله زاده (مازندران) 5- امیررضا نقدعلی پور (سهمیه آزاد) 7- حسن بیاتی (زنجان) 8- علیرضا بیگی مسگرء (توابع تهران) 9- حسین مفیدی (سهمیه تهران) 10- محمد طه خانبیکی ...
مازندران، قهرمان مسابقات کشتی آزاد جوانان کشور
محمدآقائی (البرز) 2- سبحان رحمانی (مازندران) 3- پارسا قنبری (سهمیه آزاد) 3- آرشاویر اسماعیلی (سهمیه آزاد) 5- محمدرضا کماسی (توابع تهران) 5- یونس شفیعی (سهمیه همدان) 7- آرین مرادی (کرمانشاه) 8- محمد مهدی شیخلر (مرکزی) 9- مبین کریمی (ایلام) 10- ابوالفضل بابائی (سهمیه آزاد) وزن 79 کیلوگرم: 1_فرزاد صفی جهانشاهی (کرمان)، 2_مجید باقری (خراسان رضوی)، 3_هومن بهزاد پور (لرستان)، 3_علی ...
معرفی فینالیست های 5 وزن دوم کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور
...: شهداد خسروی (البرز) -علی خرم دل (توابع تهران) 70 کیلوگرم: محمد مهدی ممیوند (لرستان) - محمد امین ادهمی (گیلان) 79 کیلوگرم: فرزاد صفی جهانشاهی (کرمان) - مجید باقری (خراسان رضوی) 92 کیلوگرم: مبین عظیمی (کردستان) - سید رضا هاشمی (مازندران) 125 کیلوگرم: امیرعلی پولادی (مازندران) -حسین نوری (تهران) ...
پایان مسابقات کشتی آزاد جوانان ایران با قهرمانی مازندران و معرفی نفرات برتر
وزن دوم ظهر امروز جمعه برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: 61 کیلوگرم : فینال : شهداد خسروی (البرز) 4 -علی خرم دل (توابع تهران) 2 رده بندی : امیرمحمد غلام نژاد (سهمیه مازندران) صفر – علی قلی زادگان کلوخی (تهران) 10 امیرعلی فریدی اسد (سهمیه البرز) 6 – مهدی محمد جانی (سهمیه مازندران) 2 70 کیلوگرم : فینال : محمد مهدی ممیوند (لرستان) 7 – محمد امین ادهمی ...
قهرمانی مازندران در کشتی آزاد جوانان کشور/ برترین های انتخابی تیم ملی مشخص شدند
در پایان رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور، تیم مازندران به عنوان قهرمانی رسید.
پایان مسابقات انتخابی تیم های ملی ووشو
... وزن 60- کیلوگرم: 1.علی ظفری از کیش 2.علی محمدی از قزوین 3.سینا امیری از اردبیل و علی آذری از خراسان رضوی وزن 65- کیلوگرم: 1.عیسی آرسیون از هرمزگان 2. حمید کیانیان از گیلان 3.علیرضا ریگی از سیستان و بلوچستان و پویا سلیمان زاده از تهران (سوم مشترک) وزن 70- کیلوگرم: 1.افشین سلیمی از زنجان 2.محمد فرهادی از فارس 3. ...
جودوکاران برتر مسابقات بانوان قهرمانی کشور معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، این دوره از مسابقات در بخش بانوان و در رده سنی نوجوانان چهارشنبه 12 بهمن ماه با حضور 147 جودوکار در قالبت 24 تحت تیم 24 تیم و 147 تحت عنوان یادواره (کنگره ملی 6544 شهید استان لرستان) به میزبانی شهر خرم آباد برگزار شد و در پایان تیم ها و نفرات برتر مشخص شدند. نفرات برتر به شرح زیر است: وزن 40- کیلوگرم: 1 ...
نفرات برتر جودو دختران ایران مشخص شدند / لرستان قهرمان شد، همدان نایب قهرمان
( خراسان رضوی) مقام سوم : زینب سرتیپ نیا ( لرستان ) وزن 78+ کیلوگرم: مقام اول : راحیل مرادی ( کرمانشاه ) مقام دوم : مبینا موسوی ( لرستان ) مقام سوم : فاطمه محمد زاده ( خراسان رضوی ) مقام سوم : یاسمن متش ( لرستان ) این رقابت ها با حضور 24 داور همراه بود که فرشته قنبرپور به عنوان سرداور این مسابقات حضور داشت. About ...
معرفی برترین های جودو جوانان/ بانوان لرستان قهرمان و همدان نایب قهرمان شدند
رقابت های جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان در رده سنی جوانان با شناخت نفرات برتر در لرستان به کار خود پایان داد.
مسابقات پرورش اندام کارگران کشور در اراک برگزار شد
...> در بخش بادی بیلدینگ جوانان -75 : مهدی رضایی تهران مقام اول را کسب کرد. در بخش بادی بیلدینگ جوانان +75: مسعود صداقت از تهران علیرضا ایروانی از کردستان و سید محمد سپهر سپهر عربی از اصفهان مقام سوم را کسب کردند. در فیزیک 170: آرمین اوجاقی از تهران اول، مرتضی کلانتری از مازندران دوم و علی اصحابی از گیلان مقام راکسب کردند. در فیزیک ...
نتایج ووشو قهرمانی کشور ؛ نفرات برتر بخش تالو مشخص شدند
(جمعه) نیز به مانند روز گذشته رقابت ها در دو بخش ساندا و تالو برگزار شد و در آن نیز با پایان پیکارهای تالو، نفرات اول تا سوم هر فرم معرفی شدند. رقابت نیمه نهایی و فینال بخش ساندا نیز فردا (شنبه 15 بهمن ماه) دنبال خواهد شد. بر این اساس نتایج کامل مسابقات بخش تالو به شرح ذیل است: چانگ چوان فاتح حیدریان از کردستان با امتیاز 9.46 سید محمد حسینی از زنجان با امتیاز 9. ...
نفرات برتر ووشو قهرمانی کشور و تیم ملی معرفی شدند
. سینا امیری از اردبیل و علی آذری از خراسان رضوی وزن 65- کیلوگرم: 1. عیسی آرسیون از هرمزگان 2. حمید کیانیان از گیلان 3. علیرضا ریگی از سیستان و بلوچستان و پویا سلیمان زاده از تهران (سوم مشترک) چانگ چوان: فاتح حیدریان از کردستان با امتیاز 9.46 سید محمد حسینی از زنجان با امتیاز 9.41 احسان پیغمبری از خراسان رضوی و عرفان صفرپور از چهارمحال و ...
نفرات برتر ووشو قهرمانی کشور و تیم ملی معرفی شدند
مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم های ملی ووشو اعزامی به بازی های آسیایی 2023 هانگژو با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
نایب قهرمانی تیم لرستان در مسابقات کشتی جوانان کشور
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی)، گرامیداشت دهه مبارک فجر طی روزهای 12 لغایت 14 بهمن ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. در پایان این رقابتها تیم کشتی لرستان مقتدرانه و با کسب یک مدال طلا، دو نقره و یک برنز نایب قهرمان این رقابت ها شد. در این مسابقات محمدرضا شاکری در وزن 65 کیلوگرم مدال ارزشمند طلا را کسب ...
نفرات برتر مسابقات آزاد تکواندو قهرمانی پسران در رده سنی نوجوانان مشخص شدند
سوم مشترک: : محمد مهدی رضایی – محمد احمدپناه وزن ششم: مقام اول: سامان فتاحی مقام دوم: زکریا منصوری مقام سوم مشترک: مهدی نعمت الهی – ابوالفضل اسدیان وزن هفتم: مقام اول: محمد جامه شورانیان مقام دوم: ابوالفضل عبدی پور مقام سوم مشترک: دانیال فایض زاده – محمد عزیزی بی ابری وزن هشتم: مقام اول: رضا ...
احمد میرزاپور پهلوان ایران شد
مراسم اهدای بازوبند پهلوانی، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان حضور داشت و بازوبند پهلوانی را بر بازوی میرزاپور بست. این مسابقات در سالن 12 هزار نفری آزادی در وزن های 6 گانه مسابقات پهلوانی برگزار شد. در رده بندی تیمی نیز تیم های تهران، خراسان رضوی و اصفهان نیز به ترتیب اول تا سوم شدند. اسامی نفرات اول این رقابت ها که مجوز حضور در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام ...
کشتی پهلوانی کشور| نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
نیز به ترتیب اول تا سوم شدند. اسامی نفرات اول این رقابت ها که مجوز حضور در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی را بدست آوردند، به شرح زیر است: 60 کیلوگرم: سجاد صالح پور(اصفهان) 60 تا 70 کیلوگرم: رحمان رحیم پور (فارس) 70 تا 80 کیلوگرم: علی غلامی(آذربایجان شرقی) 80 تا 90 کیلوگرم: عادل حق بین (گیلان) مثبت 90 تا 100 کیلوگرم:امین احمدی(مازندران) مثبت 100 کیلوگرم: احمد میرزاپورر (خراسان رضوی) ...
پایان مسابقات لیگ برتر جودوی بانوان به معرفی نفرات و تیم های برتر
استان مرکزی، باشگاه دختر برتر لرستان، باشگاه پرهام لرستان، هیات جودو نیشابور و هیات جودو خراسان رضوی در گروه یک و تیم های باشگاه هفت تیر کرج، باشگاه شاهین تهران، هیات جودو استان فارس، باشگاه ایرانیان لرستان و تیم شهرداری شهر بابک در گروه دو با یکدیگر به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت ها باشگاه پرهام لرستان به مقام قهرمانی در این دوره از مسابقات دست یافت. تیم شاهین تهران نیز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و تیم هیات جودو خراسان رضوی در سکوی سوم قرار گرفت. انتهای پیام/ ...
بازگشت آقای خاص به کشتی / محمد بنا مدیر فنی کشتی فرنگی هیئت کشتی تهران شد
عسگری رئیس هیئت کشتی استان تهران و توابع، محمد بنا را به عنوان مدیر فنی کشتی فرنگی منصوب کرد. محمد بنا پس از مسابقات جهانی 2022 صربستان، از سمت سرمربیگری تیم ملی ایران استعفا کرده بود. لینک کوتاه کپی لینک
نفرات برتر مسابقه تکواندو تبریز معرفی شدند
، علی اصغر بردون نفر دوم و سید امیرمحمد بابایی نفر سوم در وزن سوم فرهان ناطق نفر اول، عرشیا مرادی نفر دوم، امیرعلی عزیزی و عطا ملکی مشترکا سوم در وزن چهارم صالح مرادلو نفر اول، محمد رمضانی نفر دوم، هادی شاهی و امیر محمد یزدانی مشترکا سوم در وزن پنجم محمدجواد تقی پور نفر اول، اکتای نوری زاده نفر دوم، ابوالفضل تقی پور و محمد افضلی مشترکا سوم در وزن ششم ...
فیتنس چلنج بانوان قهرمانی کشور| نفرات و تیم های برتر معرفی شدند
...> در پایان دومین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی بانوان باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات بین المللی مستریونیورس، نفرات و تیم های برتر به شرح زیر معرفی شدند: رده سنی نوجوانان مقام اول: زینب مرویان_ خراسان رضوی مقام دوم: ریحانه کریمی _ خراسان رضوی مقام سوم: نرگس رمضانی _ قم رده سنی جوانان مقام اول: حنانه غفاری حدیقه _ آذربایجان غربی ...
نتایج مسابقات تکواندو آزاد قهرمانی پسران رده سنی نونهالان به میزبانی استان کرمانشاه
.... نتایج و نفرات برتر مسابقات تکواندو آزاد قهرمانی پسران رده سنی نونهالان به میزبانی استان کرمانشاه به شرح زیر معرفی شدند: وزن اول: مقام اول: رضا صفری مقام دوم: آرتیما احمدی مقام سوم مشترک: مهدی یزدانی – ماهان نجفی وزن دوم: مقام اول: کژوان مرادی مقام دوم: محمد طاها قربانی مقام سوم مشترک: : رامتین ...
لیگ برتر جودو زنان| آغاز مسابقات از امروز/ رقابت جودوکاران در دو گروه
تیم های حاضر در لیگ برتر جودو بانوان، در دو گروه به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، قرعه کشی مسابقات لیگ برتر جودو بانوان در شهرستان خرم آباد برگزار شد. طبق برنامه ریزی مسولان برگزاری این دوره، مسابقات امروز (شنبه 15 بهمن 1401) با حضور 10 تیم در 2 گروه برگزار خواهد شد. این رقابت ها به میزبانی استان لرستان و در شهرستان خرم آباد با ...
یک طلا، سهم مازندران از پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جوانان
...> مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی)، گرامیداشت دهه مبارک فجر در سالن شهدای هفتم تیر در حال برگزاری است. در پایان مسابقات مقدماتی که دیروز برگزار شد، نفرات راه یافته به دیدار فینال پنج وزن دوم مشخص شدند که اسامی آن ها به شرح زیر است: 61 کیلوگرم: شهداد خسروی (البرز) -علی خرم دل (توابع تهران) 70 کیلوگرم: محمد مهدی ...
کشتی آزاد جوانان کشور| قهرمان های 5 وزن اول مشخص شدند
سرابی (تهران) صفر – هانی فلاح (مازندران) 6 رده بندی : علی محمود آبادی (سهمیه آزاد) 8 – رضا سلیمانیان (سهمیه مازندران) 6 احمدرضا گودرزی (لرستان) صفر – سجاد حسین آبادی (خراسان رضوی) 4 97 کیلوگرم : فینال : فرهاد بتوایی (لرستان) 4 – ابوالفضل بابالو (تهران) 8 رده بندی : ابوالفضل فضل الله زاده 1 (مازندران) – حسین رضایی (کرمانشاه) 2 امیرعباس لطف مرادی (گیلان) 8 – امیررضا نقدعلی پور (سهمیه آزاد) 2 انتهای پیام/ ...
معرفی آزادکاران برتر 5 وزن نخست مسابقات قهرمانی کشور
نفرات برتر 5 وزن نخست رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور مشخص شدند.
کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور| فینالیست های 5 وزن دوم مشخص شدند
خرم دل (توابع تهران) 70 کیلوگرم : محمد مهدی ممیوند (لرستان)- محمد امین ادهمی (گیلان) 79 کیلوگرم : فرزاد صفی جهانشاهی (کرمان) – مجید باقری (خراسان رضوی) 92 کیلوگرم : مبین عظیمی (کردستان) – سید رضا هاشمی (مازندران) 125 کیلوگرم : امیرعلی پولادی (مازندران) -حسین نوری (تهران) ...
کشتی آزاد جوانان کشوری| فینالیست های 5 وزن اول مشخص شدند
وار (سهمیه مازندران) - محمدرضا شاکری (لرستان) 74 کیلوگرم : سبحان رحمانی (مازندران) - حسین محمدآقایی (البرز) 86 کیلوگرم : بهنام سرابی (تهران) - هانی فلاح (مازندران) 97 کیلوگرم : فرهاد بتوایی (لرستان) - ابوالفضل بابالو (تهران) فردا نیز این رقابت ها در 5 وزن دوم و همچنین کشتی های فینال و رده بندی 5 وزن اول پیگیری خواهد شد. انتهای پیام/ ...