اولین مرحله مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور برگزار شد
سایر خبرها
کرمان نایب قهرمان راند نخست مسابقات موتور کراس کشور
نخستین راند مسابقات موتورکراس قهرمانی باشگاه ها و دستجات آزاد کشور با حضور شرکت کنندگانی از سراسر ایران به مدت یک روز در محل پیست ملی موتورکراس آزادی برگزار شد. 60 ورزشکار از 12 استان و باشگاه در هفت کلاس 50 سی سی، 65 سی سی، 85سی سی، 450 و 250 سی سی پیشکسوتان، 450و 250 سی سی جوانان با هم به رقابت پرداختند. در پایان در کلاس 250 سی سی، حدیث خاقانزاده مقام سوم را به خود اختصاص ...
2 مدال رنگی موتورکراس کشور به خراسان جنوبی رسید
به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، در نخستین راند مسابقات موتورکراس قهرمانی باشگاه ها و دستجات آزاد کشور ورزشکاران خراسان جنوبی خوش درخشیدند. این رویداد پرهیجان ورزشی با شرکت قریب بر 60 موتورسواری سوار برتر از 12 استان کشور در هفت کلاس(50، 65، 85،450 و 250) سی سی پیشکسوتان و دو کلاس (450و 250) سی سی جوانان در پیست ملی موتورکراس آزادی تهران به رقابت پرداختند. سینا داشگر از ...
نائب قهرمانی ورزشکاراستان درمسابقات موتورکراس کشور
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان ، مرحله نخست مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور به میزبانی پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد که محمد امین عوض پور در کلاس 85 سی سی، پس از رضا دیزجی از تهران در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره را از آن خود کرد. محمد میزاحسینی ازکرمان دراین کلاس سوم شد. دراین مسابقات 60 موتور سوار در 7 کلاس 50 سی سی، 65 سی سی، 85 سی سی، 250 سی سی و 450 سی سی به ...
پایان مسابقات انتخابی تیم مینی گلف آقایان استان اصفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم مینی گلف استان اصفهان در بخش آقایان روز جمعه 29 اردیبهشت ماه 1402 به پایان رسید. در این رقابت ها که در سایت مینی گلف ملک شهر برگزار شد نفرات اعزامی به مسابقات کشوری به شرح ذیل می باشند: 1-محمد یزدانی 95 2-پژمان سلطانی 103 3-مهراد احمدی 104 4-علی مردانی 106 گفتنی است مسابقات مینی گلف کشور هشتم الی دهم خردادماه 1402 به میزبانی سایت مینیاتور بوستان ملت تهران برگزار خواهد شد. ...
ترکیب تیم مینی گلف استان اصفهان مشخص شد
مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم مینی گلف استان اصفهان در بخش آقایان در سایت مینی گلف ملک شهر به پایان رسید تا در نهایت نفرات اعزامی به مسابقات کشوری مشخص شوند. داوود نصر اصفهانی، سرپرست هیئت گلف استان اصفهان در گفت وگو با ایسنا در خصوص این رقابت ها، اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت دهه کرامت با حضور ورزشکاران این رشته در قالب 3 روز برگزار شد. در نهایت آقایان محمد یزدانی، پژمان سلطانی ...
اصفهانی ها، بهترین تیم ایرانی تور بین المللی دوچرخه سواری
اصفهان در این دوره با ترکیب ائلمان عابدی، علی توکلی، معراج صالح پور، یاسر سجاد، بنیامین حقیقی و ابولفضل عربی بعنوان ورزشکار و مهران اسماعیلی، محمد باقری، یاسر رضوانی و رسول خزائلی در قالب کادر فنی حضور یافت. دبیر هیئت دوگانه استان اصفهان، یادآور شد: این مسابقات در چهار مرحله با حضور چهار تیم خارجی و پنج تیم داخلی و رکابزنانی از دیار نصف جهان برگزار شد که در پایان توانستند بر سکوی سوم ...
برنامه فشرده کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بعد از پایان جام تختی
به گزارش قدس آنلاین، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی در حالی 4 و 5 خرداد ماه در شهر ارومیه برگزار خواهد شد که نفرات برتر اوزان دهگانه به مرحله نهایی چرخه انتخابی تیم ملی دعوت خواهند شد. در این مسابقات نفرات شاخصی مانند حسن یزدانی، رحمان عموزاد، رضا اطری، علیرضا سرلک، محمد نخودی، علی سوادکوهی، احمد محمد نژادجوان، سبحان یاری، یدالله محبی، امیرحسین زارع، امیررضا معصومی ...
موتورسواران قمی قهرمان مسابقات کشوری شدند
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، نخستین دوره مسابقات موتورسواری اسلالوم قهرمانی کشور ویژه باشگاه ها و دستجات آزاد کشور روز جمعه به میزبانی استان قم در پیست موتورسواری ورزشگاه یادگار امام(ره) با حضور پرشور هواداران برگزار شد. در این مسابقات 30 موتورسوار از سراسر کشور در 4 بخش شرکت کردند. تیم قم با کسب 6 عنوان برتر به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات شناخته شد. نتایج پایانی به ...
معرفی نفرات برتر دو و میدانی جایزه بزرگ تهران
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما ، مسابقات دو و میدانی جایزه بزرگ تهران در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد و نفرات برتر این مسابقات مشخص شدند. ورزشکاران 13 ماده با هم رقابت کردند و نفرات برتر هر ماده با رسیدن به رکورد مدنظر فدراسیون در این مسابقات جایزه 10 میلیون تومانی دریافت کردند. این رقابت ها مرحله سوم چرخه انتخابی تیم ملی هم بود و نفرات برتر برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های آسیایی به اردوی تیم ملی دعوت شدند. ...
معرفی نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه بانوان و آقایان
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما مرحله دوم مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه دانشجویان امروز 30 اردیبهشت در دو نوبت صبح و عصر در خانه تکواندو برگزار شد و با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید. در گروه بانوان، مرجان تاجی، ریحانه عمرانی مقدم، مبینا شریفی ماهر، تارا مردانی و یاسمن لیموچی و در گروه آقایان نیز، مرتضی زنده دل، امیررضا مهربان، سید علی موسی نیا، رضا جلالی فر و رضا نظری به ...
18 بازیکن به اردوی چهارم تیم ملی جوانان فراخوانده شدند
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران از 18 بازیکن برای حضور در چهارمین اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان از تاریخ 16 تیرماه در بحرین آغاز خواهد شد و ملی پوشان جوان کشورمان که سال گذشته در مسابقات قهرمانی زیر 21 سال آسیا موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند، برای حضور در این رقابت ها آماده می شوند. اردوهای ...
جام جهانی اهداف پروازی – آلماتی قزاقستان / برنامه مسابقات اعلام شد
جام جهانی اهداف پروازی از اول تا 7 خرداد ماه در آلماتی قزاقستان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، جام جهانی تیراندازی در اهداف پروازی از فردا (دوشنبه)، اول خرداد ماه در آلماتی قزاقستان آغاز می شود و نمایندگان ایران در تراپ و اسکیت در این مسابقات حضور خواهند داشت. علی دوستی، عبدالقادیر شیرمحمدی، امیرمحمد دادگر، مرتضی یحیی پور در بخش اسکیت و شیوا فرح پور، مرضیه پرورش نیا، محمدحسین پرورش نیا، محمد بیرانوند، اهورا منصوری، امیر محمدیان در بخش تراپ نفرات اعزامی به این مسابقات هستند. هنریک آواکیان، سرمربی تیم اسکیت، نریمان نیکخو، سرمربی تراپ و علی افسری به عنوان سرپرست، این تیم را همراهی می کنند. برنامه جام جهانی اهداف پروازی در آلماتی قزاقستان به شرح زیر است: دوشنبه، اول خرداد: مرحله مقدماتی اسکیت زنان و مردان، ساعت 6:30 سه شنبه، 2 خرداد: دو راند پایانی دور مقدماتی اسکیت زنان و مردان، ساعت 6:30 فینال اسکیت زنان، ساعت 12:30 فینال اسکیت مردان، ساعت 14 چهارشنبه، 3خرداد: مرحله مقدماتی میکس اسکیت، ساعت 6:30 فینال میکس اسکیت، ساعت 13:30 پنجشنبه، 4 خرداد: تمرین تراپ زنان و مردان جمعه، 5 خرداد: مرحله مقدماتی تراپ زنان و مردان، ساعت 6:30 شنبه، 6 خرداد: دو راند پایانی دور مقدماتی تراپ زنان و مردان، ساعت 6:30 فینال تراپ زنان، ساعت 12:30 فینال تراپ مردان، ساعت 14 یکشنبه، 7 خرداد: مرحله مقدماتی میکس تراپ،ساعت 9 فینال میکس تراپ ، ساعت 16 ...
دعوت 2 بانوی وزنه بردار کردستانی به اردوی تیم ملی بانوان
به گزارش خبرگزاری رضوی ،حامد جولایی در گفت و گویی اظهار کرد: مشاور فنی تیم های ملی وزنه برداری بانوان اسامی 14 ورزشکار را برای حضور در اردوهای آماده سازی اعلام کرد. وی افزود: بنا به اعلام کوروش باقری این نفرات برای شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا (هند)، مسابقات بزرگسالان جهان (عربستان) و بازی های آسیایی (چین) به اردو فراخوانده شده اند. جولایی خاطرنشان کرد: این مرحله از ...
نفرات برتر مسابقات قهرمانی بوکس بسیج زنجان معرفی شدند
حمیدرضا الداغی برگزار شد. وی اضافه کرد: از همه شهرستان های استان زنجان در این مسابقه دعوت به عمل آمده بود که شهرستان های ابهر، خرمدره، خدابنده و زنجان در این رقابت ها حضور فعال داشتند. دولتیاری با بیان اینکه این مسابقات با هدف ایجاد شور و نشاط بین ورزشکاران استان و شناسایی و معرفی استعدادهای درخشان به عرصه ورزش بوکس برگزار شد، تصریح کرد: در این رقابت ها 50 ورزشکار با همدیگر به ...
تاشکند ازبکستان فاتح سومین دوره تور دوچرخه سواری مرند-ارس
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان بر سکوی سوم رقابت ها ایستاد و مدال برنز را به خود اختصاص داد. نفرات برتر مرحله اول: مقام اول: نیکیتا تستکتووف (تاشکند ازبکستان) مقام دوم: دییرو تخیروو (تاشکند ازبکستان) مقام سوم: ائلمان عابدی (فولاد مبارکه سپاهان) مرحله دوم مرحله دوم سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری جوانان مرند-ارس، روز پنجشنبه 28 ...
تقویم اجرایی نیاز لیگ کاراته است/کاراته به جایگاه قبلی برمی گردد
...> مربی تیم ملی در مورد برنامه های این تیم هم اظهار کرد: بعد از برگزاری مسابقات انتخابی، یک مرحله اردو داشتیم که نفرات اول و دوم به همراه برخی کاراته کا به عنوان نفر سوم با تشخیص کادر فنی دعوت شدند. اردوی دوم هم در شرایط فنی خوبی برگزار شد و به دلیل تقارن با هفته پایانی لیگ، کاراته کاها در اختیار باشگاه های خود قرار گرفتند و اردوی سوم نداشتیم. تا زمان برگزاری مرحله نهایی رقابت های انتخابی دو مرحله ...
معرفی نفرات برتر مسابقات آدینه انفرادی تنیس آقایان و بانوان در کیش
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، مسابقات تنیس آدینه در دو بخش انفرادی بانوان و آقایان شب گذشته با حضور 23 شرکت کننده به همت هیئت تنیس کیش و همکاری معاونت ورزش و تفریحات سالم برگزار شد و در پایان نتایج زیر بدست آمد: بخش آقایان مقام اول: امیرحسین اسکندری مقام دوم: آرش نبئی مقام سوم مشترک: مجید کرمزاده و محمد توکلی بخش بانوان مقام اول: موژان عابدلاتی مقام دوم: مهشاد پازوکی مقام سوم مشترک: مریم اشرافی و مارال معماری ...
اولین مرحله مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور
مرحله اول مسابقات موتورکراس قهرمانی باشگاه ها و دستجات آزاد کشور در پیست موتورکراس مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
معرفی نفرات برتر مسابقات سنگنوردی کشور در خرم آباد
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛ دومین دوره مسابقات سنگنوردی کشوری در ماده بولدرینگ با عنوان جام افلاک با حضور سید آرش قیاسیان مدیرکل ورزش و جوانان لرستان و شرکت بیش از 70 نفر سنگنورد از استانهای مختلف کشورمان در بخش آقایان، روز پنج شنبه 28 اردیبهشت در خانه سنگنوردی استان واقع در مجموعه شهید سبزی پرور خرم آباد آغاز و روز جمعه 29اردیبهشت ماه با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد. ...
نفرات برتر مرحله نخست سومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری جوانان مرند_ارس
در این مرحله رکابزنان تیم ، تاشکند ازبکستان خوش درخشیدند و توانستند مدال های طلا و نقره را از آن خود کنند. ائلمان عابدی رکابزن تبریزی تیم سپاهان اصفهان هم موفق شد / مدال برنز مسابقات را کسب کند. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان شرقی تبریز
پایان مرحله اول مسابقات آزاد تفنگ آقایان
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، مرحله اول مسابقات آزاد تفنگ آقایان امروز (جمعه)، 29 اردیبهشت ماه با معرفی نفرات برتر در رده سنی بزرگسالان و جوانان به پایان رسید. نتایج این مسابقات در رده های سنی مختلف به شرح زیر است: نتایج تفنگ بزرگسالان: 1- امیرمحمد نکونام از تهران 2- هادی غره باقی از قم 3- مهدی جعفرپویا از سیستان و بلوچستان نتایج تفنگ ...
پایان مرحله اول مسابقات آزاد تپانچه آقایان
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مرحله اول مسابقات آزاد تپانچه آقایان امروز (جمعه)، 29 اردیبهشت ماه و به مناسب گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با معرفی نفرات برتر در رده سنی بزرگسالان و جوانان و نوجوانان به پایان رسید. نتایج این مسابقات در رده های سنی مختلف به شرح زیر است: نتایج تپانچه بزرگسالان: 1- امیر جوهری خو از تهران ...
درخشش جودوکاران شهرستان فردیس در مسابقات البرز
سعید کولیوند در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات جودوی استان البرز در شرایطی برگزار شد که جودوکاران فردیس در این سری از مسابقات خوش درخشیدند و نویدبخش روزهای خوب و پشتوانه ای برای جودو شهرستان بودند. وی بیان کرد: مسابقات جودو انتخابی استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در خانه جودو شهید قنبری کرج برگزار شد. رئیس اداره ورزش و جوانان فردیس با اشاره به نفرات برتر و ...
معرفی نفرات برتر مسابقات صخره نوردی در خرم آباد
فروغیان از تهران، حامد حیدری تهران و فرزین قاجاریه مرکزی به مقام اول تا سوم دست یافتند. این مسابقات با شرکت 50 ورزشکار از هشت استان برای گرامیداشت زحمات پیشکسوتان صعود های ورزشی لرستان ( فرهاد سعبدی، مجتبی موحدیان و داریوش ابدالیان ) در مجموع سبزی پور سالن شهید رستمی گلدشت برگزار شد. تجلیل از فاتحان تیمی سیمرغ روز دوشنبه مورخ 25 اردیبهشت فدراسیون کوهنوردی و صعود های ...
رکوردشکنی دختر پرتابگر چکش/ قهرمانی حسین کیهانی بعد از پایان محرومیت
مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ در 2 بخش زنان و مردان جمعه، 29 اردیبهشت برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. مسابقات بخش زنان در صبح و مسابقات مردان بعد از ظهر به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد. در جریان مسابقات بخش زنان زهرا عرب رستمی در پرتاب چکش با ثبت حدنصاب 59.44 متر رکورد ملی این ماده را شکست. رکورد قبلی این ماده با 57.33 متر در اختیار خودش بود. ...
رکوردشکنی دختر پرتابگر چکش/ قهرمانی حسین کیهانی بعد از پایان محرومیت
مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
تیرانداز قم نائب قهرمان کشور شد
مرحله اول مسابقات آزاد تفنگ و تپانچه آقایان به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر،عصر جمعه 29 اردیبهشت ماه با معرفی نفرات برتر در رده های سنی مختلف در تهران به پایان رسید. در بخش تفنگ و رده سنی بزرگسالان، هادی غره باقی، تیرانداز پرافتخار قم، پس از امیر محمد نکونام از تهران، در جایگاه دوم ایستاد و به مقام نائب قهرمانی رقابت ها دست یافت. مهدی جعفرپویا از سیستان و بلوچستان نیز در این بخش سوم شد. مراسم اهدای مدال با حضور مهدی مبینی و کبری غیاثی، دبیر و نایب رئیس فدراسیون برگزار شد. انتهای پیام ...
نفرات برتر مسابقات بلیتس مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، در این دوره از رقابت ها که در 11 دور به روش سوئیسی برگزار شد بهتاش سلیمی فرد از استان بوشهر عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. همچنین عبداله بهادری از میناب، محمد تقی والسلام از مشهد، فرشاد ثمره شاه پسند از کرمان و پرهام یزدانی از اصفهان به ترتیب عناوین دوم تا پنجم را از آن خود کردند. سرداور این دوره از مسابقات داور فیده فاطمه سرفراز شکوهی بود. پایان پیام/ ...
گنبد میزبان مسابقات دوچرخه سواری گلستان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان ؛ مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی استان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در رشته استقامت جاده و با حضور ورزشکارانی از سرتاسر استان و به میزبانی گنبدکاووس برگزار شد. دوچرخه سواران با طی مسافت پنجاه کیلومتری با هم به رقابت پرداخته و در نهایت رکاب زنان گنبد کاووس توانستند عنوانهای اول تا سوم را از آن خود نمایند. مرحله دوم مسابقات قهرمانی استان ماه آینده به میزبانی گرگان برگزار می شود. ...