درخشش بدمینتون بازهای اصفهانی در کشور
سایر منابع:
سایر خبرها
نوجوانان نیوکونگ فوکار برتر قم معرفی شدند
مسابقات نیوکونگ فو قهرمانی پسران استان قم در رده سنی نوجوانان در تاریخ 7 مرداد ماه 1401 در باشگاه شهید هادی سهامی (خانه نیوکونگ فو) برگزار شد. در پایان رقابت ها نوجوانان برتر مسابقات نیوکونگ فو قهرمانی استان قم در اوزان مختلف به شرح زیر اعلام شد: وزن 35_ مقام اول محمد پارسا نادری مقام دوم امید رضا ابراهیمی مقام سوم سید محمد اسماعیل موسوی وزن 38_ ...
کسب مقام سوم مشترک در مسابقات کومیته انتخابی تیم ملی
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، رقابت های کومیته پسران قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در رده های سنی پایه در استان گلستان شهرستان گنبد برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. محمد گودرزیان از استان لرستان (باشگاه پاس فراجا) مقام اول محمد رضا سواری از استان اصفهان مقام دوم پوریا تنگ دویی از استان کرمان مقام سوم و مسلم غلامعلی زاده از استان خراسان جنوبی مقام سوم مشترک را از آن خود کرد. همچنین یوسف رضاخانی نیز به عنوان داور برتر انتخاب شد. انتهای پیام ...
نفرات برتر مسابقات کاراته قهرمانی کشور معرفی شدند
وزن منفی 60 کیلو گرم بخش کومیته را کسب کردند و امیرحسین بمان زاده از یزد و علی غلامی از البزر در جایگاه سوم ایستادند. محمد گودرزیان از لرستان و محمدرضا سواری از اصفهان موفق به کسب مقام های اول و دوم وزن منفی 55 کیلوگرم بخش کمیته زیر 21 سال شدند و پوریا تنگ دویی از کرمان و مسلم غلامعلی زاده از خراسان جنوبی جایگاه سوم را از آن خود کردند. متین زارع از تهران و صدرا شیدزی از آزذربایجان شرقی در بخش کاتا انفرادی زیر 21 سال مقام های اول و دوم را کسب کردند و امیرحسن معین الدینی از کرمان و محمدحسین خدادادی از اصفهان سوم شدند. ...
دستیابی تنیسور اصفهانی به جام قهرمانی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان در این مسابقات که به میزبانی پایتخت برگزار شد یونس طلاور (از اصفهان)، کسری رحمانی و امیر علی قوام و محمود بینیچی (از ترکیه) به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند. در فینال دونفره پسران نیز تیم امیرعلی قوام - یونس طلاور با پیروزی در مقابل حریفان ترکیه ای خود عنوان قهرمانی را کسب کردند. ...
پرونده المپیاد دانشجویان بسته شد
، 6 نقره و 8 برنز و کسب 332 امتیاز به مقام قهرمانی برسد. پس از دانشگاه تهران، دانشگاه فردوسی مشهد با کسب 10 نشان طلا، 4 نقره و 2 برنز و 155 امتیاز و دانشگاه اصفهان با کسب 2 مدال طلا، 8 نقره 6 برنز و 120 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند، هم چنین دانشگاه های فنی و حرفه ای مازندران، خوارزمی و شهرکرد در رده های چهارم تا ششم قرار گرفتند. اعلام قهرمانان مسابقات پسران در رشته تکواندو ...
نتایج روز دوم مسابقات قهرمانی کشور اسکواش
(یزد) پرنان نجفی (اصفهان) 3_2 هانیه بذرافشان (اصفهان) دور چهارم: باران محمدپور (تهران) 3_ 1 عسل محمدی (اراک) پرنیان نجفی (اصفهان) 3_0 فاطیما قانعی (اراک) نتایج روز دوم مسابقات قهرمانی کشور اسکواش پسران به میزبانی سمنان به شرح ذیل است؛ رده سنی کمتر از 13 سال: دور سوم: یوسف قرشی (یزد) 3_ 0 دانیال مقری (گلستان) ایمان زارع (یزد ...
کسب مقام قهرمان قهرمانان مسابقات فردا و پرسش مهر توسط هنرجویان هنرستان زیبای پسران
46 نفر رتبه اول را کسب کرده و راهی مسابقات کشوری شدند و بقیه رتبه های دوم تا سوم را از آن خود کردند. کلالی افزود: در این مراسم با اهدا تندیس لوح تقدیر از مدیریت هنرستان و از رتبه های اول و معاون پرورشی هنرستان تجلیل به عمل امد هنرستان هنر های زیبای پسران مشهد از هنرستان های وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان می باشد که در سال 1372 تاسیس و در رشته های گرافیک،نمایش،سینما و موسیقی (نوازندگی ساز ایرانی) فعالیت دارد. ...
کاراته قهرمانی کشور | معرفی نفرات برتر روز دوم رده های پایه پسران و دختران
شفقنا – روز پایانی رقابت های کاراته قهرمانی کشور رده های سنی پایه پسران و دختران برگزار شد و نفرات برتر آن معرفی شدند. به گزارش شفقنا ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، روز دوم (پایانی) رقابت های قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال (رده امید) پسران، پنج شنبه و جمعه، 6 و 7 مرداد در استان گلستان برگزار شد. این مسابقات با حضور ...
پایان مسابقات فوتسال و تنیس روی میز ایمیدرو و شرکت های تابعه به میزبانی شرکت ملی صنایع مس ایران در تبریز
اصفهان اول، علی زاهدی و ابوالفضل علیخانی از فولاد مبارکه دوم و مهدی زاهدی و مجتبی اژدری به همراه عباس کاظمی و علی ظهیری از فولاد خوزستان مشترکاً مقام سوم را به دست آوردند. در مسابقات تنیس روی میز انفرادی آقایان نیز فرهاد صدفیانی از فولاد آذربایجان اول، مهدی زاهدی از فولاد خوزستان دوم و سبحان رفعتی از گل گهر و مصطفی اژدری از فولاد خوزستان نیز مشترکاً مقام سوم این رقابت ها را از آن خود کردند. ...
کرمان نایب قهرمان مسابقات زورخانه ای نونهالان کشور
. بدین ترتیب، کرمان در رشته تیمی زورخانه ای بعد از استان های اصفهان و خراسان رضوی بر سکوی سوم ایستاد. در رشته چرخ تیز و در وزن مثبت 40 کیلوگرم، امیرمهدی جمالی به مقام نخست دست یافت و عنوان قهرمانی رقابت ها را از آن خود کرد. همین ورزشکار (امیرمهدی جمالی) در رشته چرخ چمنی نیز عنوان نایب قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص داد. در رشته میل بازی و در وزن منفی 40 ...
معرفی مقام آوران مسابقات قهرمانی اسکواش کارگری خوزستان
کارگری استان برگزار شد. وی افزود: برترین های بخش آقایان به ترتیب مقام های اول تا سوم، البرزنکویان، مهراد آران و محمد جعفر زاده بودند. آران ادامه داد: دربخش بانوان نیز سحر وفایی مهر مقام اول، مرجان سید محمودی مقام دوم و رباب خلیلائی مقام سوم را کسب کردند. رئیس انجمن اسکواش هیات کارگری استان؛ اسامی نفرات اول تا سوم بخش های فرزندان پسر و دختر رقابت های قهرمانی اسکواش ...
"مصلحی" اسکواش باز تهرانی مقتدرانه قهرمان مسابقات پسران کشور شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، در پایان این مسابقات پسران به میزبانی استان سمنان، کوشا مصلحی از استان تهران با تلاش و کوشش و برتری مقابل حریفان خود توانست به فینال برسد و پس از شکست 3 بر صفر باربد چاووشی حریف گیلانی خود مقام قهرمانی را از آن خود کرد. نتایج کامل این دوره از رقابت ها : مقام اول: کوشا مصلحی (تهران) مقام دوم: باربد چاووشی (گیلان) مقام سوم مشترک: آرین جعفر طیار(گیلان)، علی رحیمی کاری (آ. ...
قهرمانی اسکواش بازان تهرانی در مسابقات دختران کمتر از 13 و 15 سال کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، با برگزاری مسابقات دختران کمتر از 13 سال اسکواش کشور به میزبانی تبریز، شاینا امیری از استان تهران توانست با پشت سر گذاشتن حریفان خود به مقام قهرمانی برسد . همچنین نازنین زهرا جلیلی از تبریز به مقام دوم، آمنا اسفندیاری از رشت به مقام سوم و سانای اسدی از تبریز به مقام سوم مشترک رسیدند . با برگزاری مسابقات دختران کمتر از 15 سال ...
کسب مقام سوم تیمی نونهالان قم در مسابقات ورزش های زورخانه ای و پهلوانی
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رقابت های زورخانه ای و پهلوانی کشور با حضور 250 ورزشکار و مربی از 21 استان در دو بخش تیمی زورخانه ای و مهارت های فردی در سالن پیامبر اعظم(ص) قم برگزار شد. اصفهان با 279 امتیاز قهرمان شد، خراسان رضوی با 270 امتیاز نایب قهرمان شد، کرمان با 251 امتیاز و قم با 240 امتیاز به طور مشترک سوم شدند. محمد مهدی ابراهیمی در وزن 40+ کیلوگرم نونهالان رشته میل بازی قهرمان شد. مهارت های فردی این رقابت ها شامل کباده، سنگ، چرخ تیز، چرخ چمنی و میل بازی می شود. ...
مسابقات دارت بیماران خاص و پیوند اعضا خراسان شمالی
نفرات برتر به ترتیب محمد ترکانلو (ورزشکار تالاسمی) مقام اول، اسدالله واحدی (ورزشکار تالاسمی) مقام دوم و حسین شکاری (ورزشکار ام اس) مقام سوم را کسب کردند، در پایان به نفرات برتر هدیه های نفیس و لوح تقدیر اهدا شد. باشگاه خبرنگاران جوان خراسان شمالی بجنورد
نتایج آنلاین نمایندگان ایران در روز سوم رقابت ها تکواندو
در ادامه رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان جهان، امروز شنبه هشتم مردادماه 3 تکواندوکار ایران به دیدار رقبای خود می روند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان جهان که از پنجشنبه ششم مرداد ماه به میزبانی بلغارستان در سالن آرمتس شهرصوفیه آغاز شده است، امروز شنبه در روز سوم با مبارزات اوزان 41- و 45- کیلوگرم پسران، 44-، 55- و 59- کیلوگرم دختران شروع شد که تیم کشورمان 3 نماینده دارد. نتایج آنلاین به شرح ذیل است: در گروه پسران در وزن 45- کیلوگرم تعداد شرکت کننده: 39 تکواندوکار آردین نجفی دور نخست نجفی 2 - سامر یاسر از مصر صفر راند اول: یک - یک برنده آردین راند دوم: 7 بر 5 برنده آردین مرحله یک هشتم در گروه دختران در وزن 44- تعداد شرکت کننده: 38 تکواندوکار پرنیان نوری دور نخست نوری 2 - گابریلا کاسنیسکا از لهستان صفر راند اول: 14 بر یک برنده پرنیان راند دوم: 12 بر صفر برنده پرنیان مرحله یک هشتم نوری - تکین زینپ از ترکیه در وزن 59- کیلوگرم تعداد شرکت کننده: 34 تکواندوکار حنا زرین کمر دور نخست زرین کمر 2 - رازان محمد از اردن صفر راند اول: 16 بر 2 برنده حنا راند دوم: 19 بر 8 برنده حنا ...
بانوان اسکواش کار آذربایجان شرقی مقام دوم و سوم کشوری را بدست آوردند
به گزارش روز شنبه ایرنا، مسابقات قهرمانی کشوری اسکواش دختران با حضور 55 بازیکن در دو رده سنی کمتر از 13 و 15 سال از چهارده استان کشور به میزبانی آذربایجان شرقی در خانه اسکواش تبریز برگزار شد. بر اساس این گزارش نتایج این رقابت ها در رده کمتر از 15 سال به ترتیب ذیل بدست آمد؛ مقام اول: باران محمد پور (تهران) مقام دوم: پرنیان نجفی (اصفهان) مقام سوم مشترک ...
این بار بانوی فولادی، قهرمانی ایمیدرو را از آن خود کرد
کرد و به مقام دوم بسنده کرد. مصطفی اژدری زاده دیگر ورزشکار فولاد خوزستان به مقام سوم مشترک رسید. گفتنی است، پیش از این تیم آقایان فولاد خوزستان توانسته بود، با نتیجه سه بر صفر بر فولاد مبارکه اصفهان غلبه کند و قهرمان دهمین دوره ی مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو شود. . . . . . . . . خرید آسان ...
نجفی، نوری و زرین کمر نمایندگان ایران در روز سوم
در ادامه رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان جهان، فردا شنبه هشتم مردادماه 3 تکواندوکار ایران به دیدار رقبای خود می روند. به گزارش پایگاهخبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان جهان که از پنجشنبه ششم مردادماه به میزبانی بلغارستان در سالن آرمتس شهرصوفیه آغاز شده است، فردا شنبه در روز سوم با مبارزات اوزان 41- و 45- کیلوگرم پسران، 44-، 55- و 59- کیلوگرم دختران برگزار خواهد شد که تیم کشورمان 3 نماینده دارد. در گروه پسران، آردین نجفی در وزن 45- کیلوگرم که 39 تکواندوکار ثبت نام کرده اند، دور نخست سامر یاسر از مصر را پیش رو دارد و در ادامه با یکی از تکواندوکاران مغولستان، گرجستان یا ازبکستان مبارزه می کند. در گروه دختران و در وزن 44- پرنیان نوری در میان 38 تکواندوکار ابتدا باید با گابریلا کاسنیسکا از لهستان مبارزه کند و سپس به مصاف یکی از تکواندوکاران مولداوی، ترکیه و مغولستان خواهد رفت. حنا زرین کمر در وزن 59- کیلوگرم دور نخست رازان محمد از اردن را پیش رو دارد و سپس به دیدار برنده دیدار لیتوانی و کرواسی خواهد رفت. در این وزن 34 تکواندوکار شرکت دارند. برای تیم ملی تکواندو ایران تا پایان روز دوم باران جمال لیوانی و ساینا علیپور 2 نشان طلا، محمد عرفان زارع یک نشان نقره و فاطمه باقرزاده یک نشان برنز کسب کرده اند. همچنین آرش ضامنی و امیرحسین ولی محمدی نیز از دور رقابت ها کنار رفته اند. ...
تیم کشتی آزاد مازندران قهرمان کشتی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور
میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر (آذربایجان شرقی) برگزار شد علی سلیمی گفت: در پایان این مسابقات، تیم مازندران به مقام قهرمانی رسید و تیم های تهران و لرستان به ترتیب دوم و سوم شدند. وی همچنین در خصوص نفرات برتر مسابقات کشتی آزاد دانشگاه آزاد اسلامی نیز افزود: در وزن 57 کیلوگرم سجاد بنیادی از تهران اول، امیرحسین کیا روستا از قزوین دوم، حسین عمران شویی از ...
قهرمانی نونهال قمی در رشته میل بازی مسابقات کشوری
، علی اصغر عبداللهی از اصفهان مشترکا به مقام اول رسیدند. در رشته میل بازی در وزن منفی 40 کیلو، آریا رضازاده از اصفهان مقام اول، محمدعلی کرابی از خراسان رضوی مقام دوم، سپهر محمد حسنی نسب از کرمان و سبحان پسته خندان به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند. در میل بازی در وزن مثبت 40 کیلوگرم، محمد مهدی ابراهیمی از قم مقام اول، نیما سلطانعلی از سمنان مقام دوم، و مهدیار فرزادی از کرمان مقام ...
جشنواره ورزشی و استعدادیابی" کاروان جوانه های امید" در روستای خلیل آباد برگزار شد
کشی ،دارت،دو و میدانی در دوبخش دختران و پسران برگزار و نفرات برتر برای مسابقات بخش هیر که همزمان با هفته تربیت بدنی برگزار خواهد شد معرفی شدند. در طناب کشی دختران تیم منتخب بترتیب متشکل ازمحدثه پیری ،مونا حاج بابایی،محدثه شجاع زاده بودند. ایستگاه دو ومیدانی زیر10 سال بترتیب مقام اول آیسان سیفی زاده،مقام دوم مریم فدایی ،مقام سوم بهاره ولی پور انتخاب شدند. در دو ...
پایان رقابتها با قهرمانی دانشگاه تهران/ اصفهان پرچمدار دوره بعدی شد
انتفاعی خراسان وزن 74 کیلوگرم: مقام اول محمد بخشی از فنی و حرفه ای مازندران، مقام دوم محمد یدالهی نیا از ادیب مازندران، مقام سوم مشترک فرزین صیاد بیرانوند از صنعتی اصفهان و علی اکبر زرودی از جامع علمی کاربردی وزن 86 کیلوگرم: مقام اول اشکان عزیزی از شمال آمل، مقام دوم سجاد حبیبی از تهران، مقام سوم مشترک محمد کشاورز از صنعتی سهند و وحیدسالاری از سندباد گلبهار وزن 97 کیلوگرم: مقام اول ...
اعلام نتایج مینی گلف اصحاب رسانه
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، جشنواره ورزشی اصحاب رسانه (حوزه ورزش) در رشته های بولینگ، مینی گلف و دارت (ویژه آقایان و بانوان) در حال برگزاری است که پس از برگزاری مسابقات بولینگ، رقابت های مینی گلف نیز روز چهارشنبه پنجم مردادماه 1401 در دو بخش آقایان و بانوان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. در بخش آقایان داود کیانی از خبرگزاری ...
برترین ورزشکاران المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان در 7 رشته معرفی شدند
دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران در جایگاه سوم قرار گرفت. بنابراین گزارش مسابقات کشتی آزاد در 6 وزن المپیکی برگزار و نفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند. در کشتی آزاد: وزن 57 کیلوگرم:مقام اول رسول مهدی پور زرین کمر از مازندران، مقام دوم محمد پیدایی از تربیت دبیرشهید رجایی، مقام سوم مشترک سجادطاهری نیا از بوعلی سینا همدان و رضا خلاقی از سندباد گلبهار وزن 65 کیلوگرم: مقام ...
تیم والیبال دختران زیر 18 سال برازجان قهرمان کشور شد
...: تیم والیبال شریف برازجان نماینده استان در رقابت های دسته سوم زیر 18 سال دختران کشور به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت. به گزارش فکرشهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، تیم والیبال شریف برازجان نماینده استان در رقابت های دسته سوم زیر 18 سال دختران کشور بود که با حضور پنج تیم از استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، همدان، اردبیل و بوشهر از تاریخ دوم ...
تکیه پارادو و میدانی کاران آذربایجان شرقی بر سکوی قهرمانی کشور
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از آناج ؛ رقابت های دوومیدانی قهرمانی نوجوانان و جوانان جانباز و معلول کشور با حضور 102 ورزشکار مرد در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد و با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد. دوومیدانی کاران استان آذربایجان شرقی با شرکت در این مسابقات موفق به کسب 11 نشان رنگارنگ شامل 5 طلا، سه نقره و سه برنز شده و به مقام قهرمانی دست یافتند. ...
دختران بوشهر قهرمان نوجوانان دسته سوم کشور
تیم بوشهر به مقام قهرمانی مسابقات والیبال قهرمانی کشور رده سنی نوجوانان دختر زیر 18 سال (دسته سوم) دست یافت. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی کشور رده سنی نوجوانان دختر زیر 18 سال (دسته سوم) که از دوم مردادماه در شهر بجنورد آغاز شده بود، امروز (پنج شنبه) با قهرمانی تیم بوشهر به پایان رسید. در این رقابت ها پنج تیم شرکت کننده به صورت دوره ای به ...