دونده کنیایی، رقیب جدید دختران دوومیدانی مشهد
سایر منابع:
سایر خبرها
قدرت نمایی دختران تهران و البرز در قایقرانی اسلالوم
به گزارش “ افرا ورزش ” مسابقات قایقرانی اسلالوم دختران جوانان و زیر 23 سال کشور امروز برگزار شد و تهران و البرز به طور مشترک در رده زیر 23 سال و البرز در رده جوانان قهرمان شدند. این مسابقات با حضور قایقرانان 9 استان قم، مرکزی، هرمزگان، البرز، قزوین، تهران، فارس، خراسان رضوی و چهارمحال و بختیاری برگزار شد که حضور تیم قم برای نخستین بار در تاریخ این رقابت ها حائز اهمیت بود. ...
مروری بر خبر های ورزشی بیست و سوم آذرماه استان قزوین
ململی به اولین اردوی تیم ملی کبدی بانوان دعوت شدند. اردوی تیم ملی کبدی زنان جهت آماده سازی برای بازی های آسیایی هانگژو از جمعه 25 آذر تا 8 دی در تهران برگزار می شود. درخشش دختران استان در رقابت های قایقرانی کشور در پایان مسابقات قایقرانی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رشته اسلالوم، تیم های استان در رده های سنی زیر 18 و 23 سال به دو عنوان دوم و سومی دست یافتند ...
پاییز داغ ورزش قزوین؛ درخشش ورزشکاران در میادین ملی و بین المللی
رده های سنی جزء چهره های شناخته شده کشور است. الوند میزبان برگزاری مسابقات ترامپولین پس از پنج سال وقفه رقابت های ترامپولین قهرمانی کشور به میزبانی شهر الوند برگزار شد و در بخش مردان تیم استان به چند نشان انفرادی رسید. این رقابت ها در بخش بانوان نیز دستاوردهایی به همراه داشته است. دختران استان چند نشان انفرادی و تیمی را کسب کردند و درمجموع سوم ایران شدند. ووشوکار ...
نتایج کامل مسابقات مرحله سوم جام حذفی
مسابقه به مرحله بعدی صعود کرده بودند. با پایان مرحله سوم و مشخص شدن تیم های صعود کننده؛ در مرحله یک شانزدهم نهایی که با حضور 16 تیم لیگ برتری برگزار خواهد شد؛ 12 تیم به عنوان نمایندگان لیگ یک و 3 تیم به عنوان نماینده لیگ دو حضور خواهند داشت. *نتایج کامل مسابقات مرحله سوم جام حذفی به شرح زیر است: یکشنبه 20 آذرماه 1401 فجرسپاسی شیراز 1 - پشتیبانی نزاجا 0 ...
لیگ برتر شنا| برگزاری مرحله نخست نوزدهمین دوره در اول و دوم دی
پیگیری خواهد شد و تیم های حاضر در این مسابقات در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی باهم به رقابت خواهند پرداخت. تاریخ برگزاری نوزدهمین دوره لیگ شنا سال 1401: مرحله اول: اول و دوم دی ماه 1401 مرحله دوم: 13 و 14 بهمن 1401 مرحله سوم: 18 و 19 اسفند 1401
فرانسه و مراکش در جام جهانی از ساعت پخش زنده تا ترکیب و حواشی+ جزئیات
آرژانتین به عنوان تنها تیم هایی شناخته شدند که سه جام معتبر از نظر فیفا در رده مردان را به خود اختصاص داده اند. فرانسه با کشورهای ایتالیا، برزیل، انگلیس و آلمان در عرصه جهانی رقابت دارد و 15 مرتبه در جام جهانی فوتبال حضور داشته است. تیم ملی فوتبال فرانسه در سال 1998 با نتیجه سه بر صفر برزیل را شکست دارد و برای نخستین بار به قهرمانی در جام جهانی رسید. در این بازی زیدان بازیکن برجسته تیم فرانسه ...
پیام تبریک " قیاسیان " به مناسبت صعود نماینده هندبال لرستان به مرحله نهایی مسابقات دسته یک باشگاههای کشور
به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ در متن پیام سید آرش قیاسیان چنین آمده است: هر جا که نام ورزشکاران استان در عرصه های کشوری و بین المللی ورزش می درخشد باعث غرور و افتخار این کهن دیار لرستان است. دیاری که همواره به داشتن جوانان و فرزندان قهرمان خویش بالیده است. صعود مقتدرانه تیم هندبال پلیمر خلیج فارس خرم آباد به مرحله نهایی مسابقات هندبال دسته اول باشگاههای کشور ...
جام حذفی فوتبال | حذف صدرنشین و قعرنشین لیگ یک
تیم های رده های اول و هجدهم لیگ دسته اول به کار خود در مسابقات جام حذفی امسال خاتمه دادند. به گزارش طرفداری، دور سوم از رقابت های جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز (یکشنبه) آغاز شد که نتایج دیدارهای امروز به شرح زیر است: فجر شهید سپاسی شیراز یک – پشتیبانی نزاجا خراسان رضوی صفر خوشه طلایی ساوه – شهرداری آستارا (به دلیل انصراف شهرداری آستارا برگزار نشد) مس ...
روستای عباس آباد بخش کامفیروز شمالی مرودشت قهرمان گروه 6 جام پرچم فارس
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس ، مرحله استانی مسابقات مینی فوتبال روستایی و عشایری جام پرچم در استان فارس با حضور 37 تیم از شهرستان های استان در 8 گروه در حال پیگیری است. آخرین بازی گروه 6 این رقابت ها بین دو تیم هم امتیاز مرودشت و زرقان برگزار شد و تیم مینی فوتبال عباس آباد توانست با نتیجه3بر 0 به پیروزی رسید و جواز حضور در مرحله بعد را به دست آورد ...
والیبال قهرمانی باشگاه های جهان؛ پروجا قهرمان شد، پیکان پنجم
به گزارش خبرگزاری برنا، هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان جهان که از روز چهارشنبه 16 آذر شروع شده بود، با قهرمانی پروجا به پایان رسید. دیدار رده بندی و فینال این مسابقات روز یکشنبه 20 آذر در بتیم برزیل پیگیری شد و در دیدار رده بندی سادا کروزیرو برزیل به مصاف ایتامبه میناس برزیل رفت و با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید تا در جایگاه سوم این رقابت ها قرار گیرد. ...
راهیابی دختران سمنان و مازندران به مسابقات هندبال کشور
در پایان مسابقات هندبال نونهالان دختر منطقه دو کشور که به میزبانی دامغان برگزار شد ، پس از رقابت دوره ای پنج تیم از استان های اصفهان ، قم، تهران ،مازندران و سمنان ، در بازی پایانی تیم هندبال استان سمنان 18 بر 16 بر تیم مازندران غلبه کرد و قهرمان شد. ریاحی نماینده فدراسیون هندبال و ناظر مسابقات گفت : این دو تیم جواز حضور در مسابقات مرحله کشوری را کسب کردند باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان ...
ووشو کار اردبیلی مدال طلای جهان را کسب کرد
.... او هشتمین دوره مسابقات ووشو قهرمانی جوانان جهان که روز سه شنبه (15 آذرماه) در شهر تانگرانگ اندونزی آغاز شده بود، ظهر امروز (شنبه 19 آذرماه) به پایان رسید. در این رقابت ها، تیم های رده های سنی دختران و پسران ایران با 23 مدال رنگارنگ به عنوان قهرمانی جهان دست یافت. چین با 15 مدال (10 طلا، 3 نقره و 2 برنز) دوم شد و اندونزی میزبان با کسب 17 مدال (10 طلا، 2 نقره و 5 برنز) سوم شد. باشگاه خبرنگاران جوان اردبیل اردبیل ...
نفرات برتر جام شطرنج باباطاهر مشخص شدند
...> مقام اول ریتینگ زیر 1300 : درسا سادات خلفوند از تهران 6 امتیاز مقام اول ریتینگ زیر 100 و بی ریتینگ : ابوالفضل ملکی از همدان 5/5 امتیاز مقام اول بانوان : الینا محمدی از خراسان شمالی 6 امتیاز مقام اول پیشکسوتان : کوروش کامروا از خوزستان 7امتیاز نفر اول رده سنی 14 سال : ایمان حسن پور مقدم از خراسان رضوی 6/5 امتیاز نفر اول رده سنی 14 سال دختران : هستی شریف از ...
از کسب کرسی در هیئت والیبال فارس تا افتخارآفرینی بلندقامتان در جام پرچم
شهرستان ممسنی در استان برای چهار سال صاحب کرسی شد. سلطانی متذکر شد: برگزاری مسابقات روستایی و ادارات و آزاد در چند مرحله برای شناسایی استعدادهای برتر و معرفی به استان، کسب مقام سوم در مسابقات استانی با عنوان مسابقات پرچم، کسب مقام قهرمانی ممسنی در استان فارس در رده نوجوانان، کسب مقام نایب قهرمانی جوانان ممسنی در استان در رده جوانان، کسب رتبه چهارم تیم ممسنی برای نخستین بار در رده ...
باشگاه "پیشگام شمال شرق"، قهرمان لیگ شطرنج بانوان و رده های سنی تهران شد
تیم حضور داشتند که با نتایج کسب شده توسط تیم ها، در لیگ رده های سنی، تیم باشگاه پیشگام شمال شرق با کسب 27 امتیاز موفق به کسب عنوان قهرمانی شد، مدرسه شطرنج پارسا با 24.5 و باشگاه ذهن برتر شمیرانات با 24 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم ایستادند. در لیگ بانوان تهران نیز با شرکت 15 تیم برگزار شد که در پایان هفته نهم و در رقابتی تنگاتنگ تیم پیشگاه شمال شرق با 28.5 امتیاز قهرمان شد. باشگاه شهباز ...
رقابت 300 نفر در مسابقات قرآن بسیج خرم آباد
ایده قرآنی در دو رده سنی زیر 14 سال و بالای 14 سال برگزار می شود، 300 نفر با هم به رقابت خواهند پرداخت، ادامه داد: منتخبان هر رشته و بخش در مرحله شهرستانی به مرحله استانی این دوره از مسابقات قرآن کریم بسیج معرفی می شوند. امیری اضافه کرد: این رویداد قرآنی در چهار بخش کلی شامل فردی، خانوادگی، گروهی و ایده پردازی قرآنی برگزار می شود و داوری این مسابقات در بخش بانوان که صبح چهارشنبه، 23 ...
تیم والیبال پروجا قهرمان باشگاه های جهان شد
قهرمان جهان شد. در بازی رده بندی، دو تیم برزیلی سادا کروزیرو و میناس با هم روبرو شدند که برنده این دیدار تیم سادا کروزیرو با حساب 3 بر یک بود. سادا ست نخست را 29 بر 31 باخت، ولی از ست دوم به بازی برگشت و در 3 ست متوالی با نتایج 26 بر 24، 25 بر 21 و 25 بر 19 میناس را از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید. تیم والیبال پیکان که به عنوان قهرمان آسیا در این مسابقات شرکت کرده بود با قبول 2 شکست در مرحله گروهی حذف شد. انتهای پیام/ ...
تیم دو صحرانوردی همدان چهارم شد
متین شهبازی، امیرحسین ملامیر، امیرمحمد رستمی و محمدصالح معصومی ترکیب تیم سردار همدانی را در این مسابقات تشکیل می دهند. مرحله دوم این رقابت ها جمعه 25 آذر برگزار خواهد شد. باشگاه خبرنگاران جوان همدان همدان
آغاز مرحله نهایی اردوی تیم ملی کاراته امید دختران
نیز به عنوان مربی بدنساز اعضای کادر فنی تیم ملی زیر 21 سال دختران هستند. رقابت های قهرمانی آسیا در رده های سنی نوجوانان، جوانان، زیر 21 سال و بزرگسالان در دو بخش کاتا و کومیته طی روز های 25 الی 29 آذر ماه در تاشکند ازبکستان برگزار می شود و ملی پوشان کاراته کشورمان روز سه شنبه 22 آذر ماه عازم ازبکستان خواهند شد. ...
برنامه بازی ها و اسامی داوران جام حذفی
به گزارش ایلنا، مرحله یک سی و دوم رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور امروز آغاز و فردا با برگزاری چند دیدار دیگر پایان می یابد. مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی نیز با حضور تیم های لیگ برتری حد فاصل هفته پانزدهم تا شانزدهم لیگ برتر برگزار می شود. برنامه بازی ها و اسامی داوران امروز از این قرار است: یکشنبه 20 آذرماه 14: فجرشهیدسپاسی شیراز ...
اسامی داوران مرحله یک سی و دوم جام حذفی
به گزارش "ورزش سه"، مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی نیز با حضور تیم های لیگ برتری حد فاصل هفته پانزدهم تا شانزدهم لیگ برتر برگزار می شود. برنامه بازی ها و اسامی داوران امروز از این قرار است: یکشنبه 20 آذرماه 14: فجرشهیدسپاسی شیراز - پشتیبانی نزاجا خراسان رضوی (حافظیه شیراز) داور: مجتبی شجاعی کمک ها: رضا احمدی و حامد اقبال 14: خوشه طلایی ساوه ...
نتایج کامل مسابقات روز نخست مرحله سوم جام حذفی فوتبال ایران
نتایج رقم خورده در روز نخست مرحله سوم رقابت های جام حذفی فوتبال ایران از خط و نشان بعثت کرمانشاه و انگیزه کامل این تیم برای ادامه مسابقات نشان داد. به گزارش یاریزان ؛ مرحله سوم مسابقات جام حذفی فوتبال ایران امروز آغاز شد و تیم های لیگ دسته اولی به جدول برگزاری رقابت ها اضافه شدند، آن هم در شرایطی که مسابقات امروز تحت الشعاع انصراف تیم های خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا برگزار شد و از ...
تیم زنجان نایب قهرمان اولین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن کم بینایان شد
برگزار شد. تیم استان زنجان توانست در بخش تیمی رده سنی جوانان و بزرگسالان در هر دو بخش بانوان و آقایان با کسب سه مدال طلا ،دو مدال نقره و یک مدال برنز آقایان و پنج مدال طلا، یک مدال نقره و سه مدال برنز بانوان، نایب قهرمان مسابقات شود. در بخش جوانان و نوجوانان اصفهان به قهرمانی رسید و در بخش بزرگسالان نیز تیم فارس اول شد. اعضای تیم دوومیدانی کم بینایان و نابینایان بخش ...
فراز کمالوند: حضور خیبر در جام حذفی بی معنی بود / با ماندن کی روش موافقم!
: پیش از تعطیلی مسابقات، روند بسیار خوبی داشتیم و به رتبه دوم جدول هم رسیدیم. مسائلی چون اعتصاب هر سال وجود دارد و تیم هایی که کمتر پول می گیرند، تمرین نمی کنند. همه اینها حرف است و بازیکنان پس از ورود به زمین، همه چیز را فراموش می کنند. جام جهانی را راحت از دست دادیم کمالوند درخصوص نتایج تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر که به حذف از مرحله گروهی انجامید، گفت: ...
والیبال قهرمانی باشگاه های جهان| اقتدار چکمه پوشان در سرزمین قهوه/ نمایندگان ایتالیا در دیدار نهایی
مصاف یکدیگر رفتند که پروجا دیگر نماینده ایتالیا در این مسابقات، سه بر یک حریف خود را از پیش رو برداشت و حریف ترنتینو در دیدار نهایی شد. پروجا در نخستین حضور خود در این رقابت ها به دیدار نهایی راه یافت تا شگفتی ساز مسابقات شود. ایتامبه در ست سوم 31 بر 29 پروجا را شکست داد اما در ست های اول، دوم و چهارم با امتیاز مشابه 25 بر 21 نتیجه را واگذار کرد و حریف سادا در مسابقه رده بندی شد. ...
کرمان، نایب قهرمان لیگ گلبال جوانان کشور
در مسابقات لیگ جوانان گلبال که با حضور 10 تیم در بابلسر جریان داشت، تیم گلبال جوانان استان کرمان موفق شد با پشت سر گذاشتن رقیبان به مقام نایب قهرمانی این رقابت ها دست یابد. تیم جوانان استان فارس نیز عنوان قهرمانی و تیم یزد مقام سوم مسابقات را کسب کرد. باشگاه خبرنگاران جوان کرمان کرمان ...
بانک سامان، قهرمان لیگ فوتسال کارگران کشور شد
فولاد ویان همدان را از پیش رو بردارد و به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا کند. در مرحله نهایی این دور از مسابقات که به میزبانی بانک سامان در سالن ورزشی غدیر برگزار شد، بانک سامان توانست تیم های شهرداری مشهد، صنایع شیمیایی فارس و آلومینیوم اراک را شکست دهد و به دیدار نیمه نهایی راه پیدا کند. در دیدار نیمه نهایی این مسابقات نیز تیم بانک سامان توانست تیم شهرداری شیراز را شکست دهد تا در بازی نهایی رودرروی ...
جام حذفی؛ صعود فجرسپاسی و حذف صدرنشین لیگ یک
به گزارش رکنا، روز اول مسابقات مرحله سوم جام حذفی با حضور تیم های لیگ دسته اول و تیم های صعود کرده امروز برگزار شد. نتایج مسابقات امروز به شرح زیر است: پارس جنوبی جم 2- شمس آذر قزوین یک شمس آذر صدرنشین لیگ یک است که امروز حذف شد. فجرشهید سپاسی یک- پشتیبانی نزاجا صفر چادرملو اردکان 2- خلیج فارس ماهشهر صفر چوکای تالش یک - بعثت کرمانشاه 4 ...
درخشش ورزشکاران همدانی در اولین دوره مسابقات دومیدانی نابینایان و کم بینایان جوانان کشور
محال بختیاری، مازندران،کرمان،آذربایجان شرقی، خراسان شمالی،خوزستان در سه رده سنی جوانان ، نوجوانان و بزرگسالان برگزار شد. در پایان این مسابقات در بخش استعدادیابی جوانان و نوجوانان اصفهان با 3 طلا ،2 نقره و برنز قهرمان شد. زنجان با3 طلا ،2 نقره و 2 برنز مقام دوم و همدان با 3طلا در جایگاه سوم قرار گرفت. در بخش انفرادی نیز امیر محمد عظیمی در پرتاب وزنه و پرش طول، مهرداد نجفی در 60 متر و 400 متر و محمد صالح نادری در 1500 متر صاحب مدال طلا شدند. آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف ...
نتایج مسابقات روز نخست مرحله سوم جام حذفی
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در روز نخست مسابقات مرحله سوم جام حذفی کشور که امروز (یکشنبه 20 آذرماه) برگزار شد؛ تیم های پارس جنوبی جم، فجرسپاسی، چادرملوی اردکان، استقلال ملاثانی و بعثت کرمانشاه، موفق شدند با برتری برابر حریفان خود به مرحله یک شانزدهم نهایی این رقابت ها راه یابند. ضمن اینکه پیش از این دو تیم مس شهربابک و خوشه طلایی ساوه نیز به ترتیب به دلیل انصراف تیم های خیبر خرم آباد و ...