سایر منابع:
سایر خبرها
نخستین جشنواره مسابقات بومی محلی معلولان سرخس برگزار شد+ تصاویر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از نسیم سرخس ، این مسابقات با شرکت 100 نفر از معلولان شهرستان در رشته های دال پلان، پرش جفت، طناب کشی، دو با ویلچر، پرتاب دارت و مچ اندازی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد. رئیس اداره بهزیستی سرخس در گفتگو با خبرنگار نسیم سرخس ، با تقدیر از همکاری اداره ورزش و جوانان، هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی و هیئت جانبازان و معلولان شهرستان ...
مسابقه های منطقه ای ورزش های روستایی خراسان رضوی پایان یافت
، پرتاب وزنه و پرش جفت شهرستان کاشمر و رشته های تنیس روی میز، دو و میدانی استقامت، شطرنج انفرادی و کبدی شهرستان گناباد به مقام نخست دست یافتند. رقابتهای منطقه ای ورزشهای روستایی استان خراسان رضوی با حضور 135 ورزشکار در قالب 30 تیم در رشته های والیبال چهار نفره، کبدی، تنیس روی میز، شطرنج و دو و میدانی ماده های دو 2 هزار متر، پرش جفت پا و پرتاب وزنه در بخ شهای مردان و زنان به مدت دو روز در شهرستان گناباد برگزار شد. 2095/7545/ 6012 خبرنگار: فهیمه نعمتی شهری ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی ...
برگزیدگان دومین مسابقه کتابخوانی شهرستان فراشبند مشخص شدند+اسامی
: نرجس جوکار فرزند محمد ظاهر نفر سوم: طاهره دهقان فرزند قدمعلی نفر چهارم: زهره جوکار فرزند عنایت اله نفر پنجم: خدیجه دهقان فرزند قدمعلی برگزیدگان روستای آویز نفر اول: عاطفه نوری زاده فرزند یوسف نفر دوم: خدیجه جوکار فرزند اسکندر نفر سوم: مرضیه محمدنژاد فرزند حسن قابل ذکر است این مسابقه توسط واحد فرهنگی ستاد نماز جمعه ی شهرسان فراشبند وبا همکاری پایگاه تحلیلی خبری نخل بیدار برگزار شد. انتهای پیام/ منبع: نخل بیدار ...
دبستان شهید خسروی رودان قهرمان رقابت های دو و میدانی جام وحدت شد
انفرادی با یکدیگر به رقابت پرداختند. احمد رحیمی پور افزود: در پایان این رقابت ها و در رده تیمی؛ تیم دبستان شهید خسروی با کسب 13 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد. وی اضافه کرد: دبستان بینش با 11 امتیاز دوم شد و دبستان شهید شاکری روستای فاریاب با کسب 7 امتیاز مقام سوم این دوره از رقابت ها را ازآن خود کرد. رحیمی پور خاطر نشان کرد: در رده انفرادی و در ماده 100 متر سرعت؛ محمدباقر دهقان نژاد ...
خراسان رضوی قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان و فرزندان شاهد و ایثارگر کشورشد
، یزد،زنجان ،مرکزی،مازندران،خوزستان، اردبیل،لرستان،گلستان،البرز،خراسان جنوبی،گیلان ، همدان، خراسان رضوی،چهارمحال بختیاری،قم،تهران ب،شهرستانهای تهران،کرمان،سیستان،هرمزگان،خراسان شمالی،کردستان، ایلام، کهکیلویه و بویر احمد در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر در 15 کلاس برگزارشد که سرانجام تیم خراسان رضوی با 44 امتیاز مقام اول، تهران الف با 41 امتیاز دو و مازندران با کسب 32 امتیاز مقام سوم را کسب کردند و ...
مرادی در صدر دسته 94 کیلوگرم
در حرکت یکضرب 190 کیلوگرم، حرکت دوضرب 223 کیلوگرم و مجموع 413 کیلوگرم اول شد.پس از وی رامین ربیعی دیگر وزنه بردار مناق نفت خیز جنوب در حرکت یکضرب 191 کیلوگرم را مهار کرد، در حرکت دوضرب وزنه 220 کیلویی را بالای سر برد تا با ثبت رکود مجموع 411 کیلوگرم به مقام دوم برسد. حامد مجیدی از تیم ذوب آهن اصفهان که او هم در جام باشگاههای آسیا به روی تخته رفته بود با مجموع 395 کیلوگرم در جایگاه سوم ...
پرتاب ماهواره دوم و سوم به فضا در سال آینده
پرتاب ماهواره در امسال و سال آینده خبر داد و افزود: امسال تا پیش از پایان سال یکی از ماهواره ها با همکاری پرتاب گر داخلی در مدار زمین قرار خواهد گرفت. به گفته این مقام مسوول، ماهواره دوم و سوم نیز سال آینده به فضا پرتاب خواهد شد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره برنامه اعزام انسان به فضا نیز، گفت: این برنامه ربط زیادی به وزارت ارتباطات ندارد. ...
نفرات برتر جشنواره ملی عکس حمل و نقل جاده ای در شهرکرد معرفی شدند
همدان رتبه دوم و 'بهرام شمسی پور' از شهرکرد رتبه سوم را کسب کردند. در بخش ویژه نیز آثار 'احسان جزینی از اصفهان، محمد زرین کلاه از شیراز، امیر حسین کمالی از اصفهان' قابل تقدیر شناخته شدند. در بخش ویژه 'امیر قیومی' از لار استان فارس رتبه اول، 'احمد تاجی' از شهرکرد رتبه دوم و 'هادی دهقان پور' از سبزوار رتبه سوم را کسب کردند. 'ایوب پشتوار، کریم منزوی و آمنه طاهرزاده' داوران این جشنواره بودند. خبرنگار: نرگس کریمی**انتشار دهنده: جهانبخش صفری دهکردی 7361/ ...
رقابت های قهرمانی دانشجویان آقایان کشور برگزار شد
1000 متر محمد گلپیرا از فنی شهید خدادادی، محمد ولدی از بوعلی سینا و امیر فتاح پور از رازی کرمانشاه مقام های اول تا سوم را بدست آوردند. در کایاک یکنفره 200 متر مجید جواهری از شاندیز، محمد گلپیرا از فنی شهید خدادادی و محمد ولدی از بوعلی سینا اول تا سوم شدند. در رشته روئینگ نیز در روئینگ تکنفره خشایار عباس آبادی از پیام نور مقام اول، امیر آقازاده از دانشگاه هنر مقام دوم و آراد سلیمان پور از علمی کاربردی پرسپولیس مقام سوم را از آن خود کردند. ...
هفته هشتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد
به گزارش خبرنگار ایرنا، در این هفته از مسابقات 76 راس اسب در هفت دور مختلف به مسافت 1000 و 1200 متر رقابت کردند و در کورس اول مخصوص اسب های ترکمن دوساله نبرده، اسب تندر قیداری اول شد و اسب های تراج و مایا به مقام های دوم و سوم رسیدند. رقابت اسب های دوخون دوساله مبتدی در دور دوم برگزار شد که در آن اسب بای گلد زودتر از سایرین از خط پایان گذشته و در پی او اسب های دومنیک و گل بوته به ترتیب دوم ...
رقابت شاعران سراسرکشوردرجشنواره شعروسرودکیش+فیلم
. سعید یکه دهقان در خصوص موضوع اشعار گفت: خلیج فارس ، جزیره کیش و اقتصاد مقاومتی موضوع اشعار جشنواره انتخاب شده اند و نغمه مستشار نظامی یکی از شاعران کیش دبیر این دوره جشنوراه است. وی خاطر نشان کرد: هر شاعر می توانند 5 اثر در 4 قالب گفته شده به دبیرخانه ارسال کند و به نفرات اول تا سوم هر قالب شعری در مجموع 12 نفر هدایای نفیسی اهداء می شود. مراسم اختتامیه جشنواره نیمه اول اسفند در کیش برگزار خواهد شد. دوره اول جشنواره در سطح کیش و دوره دوم در جمع مناطق آزاد برگزار شد ، دوره سوم جشنواره شعر و سرود هم در سطح ملی برگزار می شود. دانلود دانلود ...
هفته نهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس با رقابت 74 راس اسب برگزار شد
به گزارش خبرنگار ایرنا، این هفته از مسابقات در مسافت های 1000 و 1200 متر برگزار شد و در کورس اول در گروه اسب های ترکمن سه تا چهار ساله 16 تا 22 امتیاز اسب کیارش 3 موفق به کسب مقام قهرمانی شد و اسب های اون آلان و جوهر سنجر نیز دوم و سوم شدند. اسب های دوخون دو ساله نبرده ، برگزار کننده دومین دور مسابقه بودند که در آن اسب بابوی زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و در پی او، اسب های صوت شکن و ...
صدرنشینی آقایی در دسته 105 کیلوگرم
وزنه برداری قرار گرفت. نیما آقایی در جام باشگاههای آسیا وزنه های 175 کیلوگرم در حرکت یکضرب، 207 کیلوگرم در حرکت دوضرب و با ثبت حدنصاب 382 کیلوگرم در مجموع در صدر قرار گرفت. علی هاشمی وزنه بردار ذوب آهن اصفهان در حرکت یکضرب167 کیلوگرم، حرکت دوضرب 202 کیلوگرم و در مجموع 369 کیلوگرم به مقام دوم رسید. علیرضا دهقان از تیم ملی حفاری اهواز که در جام باشگاهها وزنه زده بود با مجموع 358 کیلوگرم سوم شد. ...
نگاهی به آمار نیم فصل نخست لیگ برتر هندبال بانوان
به گزارش خبرنگار ورزشی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، نیم فصل اول لیگ برتر هندبال بانوان کشور پس از شش هفته به پایان رسید و تیم شهید چمران لارستان موفق شد با 12 امتیاز عنوان قهرمان نیم فصل نخست را از آن خود کند. تیم تاسیسات دریایی تهران با 10 و ذوب آهن اصفهان با 8 امتیاز در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند. بر اساس آمار، الناز قاسمی با 70 گل، نوریه عباسی با 48 گل از تیم ...
نفرات برتر رقابت های عمومی کشتی فرنگی معرفی شدند+جدول اسامی
به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور، با شرکت 264 کشتی گیر، در 8 دوره و با انجام 321 کشتی، روزهای 2 و 3 دی ماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. در پایان این رقابت ها نفرات برتر رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور مشخص شدند. وزن مقام اول مقام دوم ...
تصاویر جشنواره غذاهای سنتی اقوام من شهرستان قرچک
آوری بودند و از میان غذاهای ارائه شده بر اساس امتیاز بندی نفر اول خانم هاجر ایوبی باقومیت همدانی، نفر دوم خانم فاطمه خزایی از فرهنگیان آموزش وپرورش ونفر سوم خانم ایزدی مدیریت هنرستان فدک برگزیده شدند. انتهای پیام/
معرفی نفرات برتر 4 وزن نخست رقابت های عمومی کشتی فرنگی
به گزارش پایگاه خبری علت، رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور در 4 وزن نخست به پایان رسید و محسن حاجی پور، محمد حسین حسینی، مهدی ابراهیمی و امید افتخاری اصل در اوزان مختلف به عنوان قهرمانی رسیدند. این رقابت ها فردا (جمعه) با برگزاری کشتی های 4 وزن دوم به پایان می رسد. در پایان مسابقات روز نخست، نفرات اول و دوم مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است: 59 ...
بهروزی با رکوردهای جام باشگاههای آسیا در جایگاه نخست قرار گرفت
حرکت دوضرب و با مجموع 247 کیلوگرم صدر نشین شد. محمد اصغر نژاد از تیم نیروی زمینی ارتش هم با رکوردهای 106 کیلوگرم در حرکت یکضرب، 117 کیلوگرم در حرکت دوضرب و با مجموع 223 کیلوگرم به مقام دوم رسید. مهدی دویرانی دیگر وزنه بردار نیروی زمینی ارتش با رکوردهای 94 کیلوگرم در حرکت یکضرب، 127 کیلوگرم در حرکت دوضرب و با مجموع 221 کیلوگرم در جایگاه سوم قرار گرفت. *دسته62 کیلوگرم: ...
کسب مقام سوم مسابقات توسط تیم ووشوی بانوان کلاله + تصاویر
23کیلوگرم مقام اول تینا محمدی پور در وزن 34کیلوگرم مقام اول مهسا رجب زاده در وزن 42کیلوگرم مقام اول مطهره دست رس در وزن 42کیلوگرم مقام دوم لعیا ملکان در وزن 30کیلوگرم مقام سوم ریحانه جهان تیغ در وزن 33کیلوگرم مقام سوم نوجوانان: مریم خسروی در وزن 37کیلوگرم مقام اول مبینا جاودان فر در وزن 45کیلوگرم مقام اول انسیه درویشی در وزن 60کیلوگرم مقام اول زهرا آسمانی در وزن 48 کیلوگرم مقام دوم فهیمه افراسیاب در وزن 56 کیلوگرم مقام دوم انتهای پیام/ ...
بیگلری فاتح رقابت دسته 85 کیلوگرم/ رضا زارعی از رعد پدافند به مقام نخست رسید
وزنه بردار باشگاه رعد پدافند به ترتیب اول و دوم شدند. همچنین، مرتضی بیگلری در حرکت یکضرب 155 کیلوگرم، دوضرب 193 کیلوگرم و مجموع 348 کیلوگرم به مقام نخست رسیدو علی میری دیگر وزنه بردار رعد در حرکت یکضرب 154 کیلوگرم، در حرکت دوضرب 193 کیلوگرم و با حدنصاب مجموع 347 کیلوگرم در جایگاه دوم قرار گرفت. گفتنی است، در این وزن رکوردهای علی مکوندی با مجموع 344 کیلوگرم وحید خدادادی با ...
استقبال از وزنه برداران قهرمان شرکت ملی حفاری ایران در فرودگاه بین المللی اهواز
و وزنه برداران ملی حفاری در هشت وزن با وزنه برداران دیگر کشورها به رقابت پرداختند که در نتیجه مجید عسکری در وزن 62 کیلوگرم و سجاد بهروزی در وزن 69 کیلوگرم در یک ضرب، دو ضرب و مجموع هر کدام سه مدال طلا کسب کردند. همچنین در وزن 85 کیلوگرم علی مکوندی با کسب دو مدال نقره و یک برنز دوم، در همین وزن وحید خدادادی با یک نقره و دو برنز سوم در 94 کیلوگرم رضا دهدار با سه نقره سوم، وزن 105 کیلوگرم علی رضا دهقان با یک نقره و دو برنز سوم و در 105+ محسن بهرام زاده با یک طلا، یک نقره و یک برنز مقام دوم را به دست آوردند. ...
ممسنی قهرمان مسابقات فوتبال یازده سال منطقه غرب استان فارس
مسابقات فوتبال زیر 11 سال منطقه غرب استان فارس به میزبانی مدرسه فوتبال و باشگاه سرباز کازرون با حضور تیم های سرباز کازرون ،احد کازرون،درخشش ممسنی و عقاب رستم در روز شنبه 27 آذر برگزار گردید، در پایان این مسابقات تیم درخشش ممسنی با 5 امتیاز (اول) — سرباز کازرون با 4 امتیاز (دوم )— تیم عقاب رستم با 4 امتیاز و تفاضل گل کمتر (سوم) و تیم احد کازرون با 2امتیاز (چهارم) شدند. ...
کسب مقام دوم جشنواره ملی آواها و سرودهای حماسی توسط هنرمندان تبریزی
برگزار شد که مورد استقبال هنرمندان قرار گرفت. در بخش موسیقی سنتی - ایرانی، گروه نغمه افلاکی از لرستان، گروه ماهوری از آذربایجان شرقی به ترتیب مقام اول و دوم و گروه نغمه از قزوین و گروه نوبهار عاشقان از خراسان شمالی به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند. سومین جشنواره ملی آواها و سرودهای حماسی بسیج کشور از 27 تا 29 آذر برپا و در مدت زمان برگزاری این جشنواره اجرای زنده آثار هنرمندان نیز در تالار حافظ شیراز برگزار شد. خبرنگار: پرویز بابائی ** انتشار دهنده: محمد عزیزی راد 8023/ ...
برگزاری مسابقات هندبال و والیبال ویژه دختران دانش آموز در کرج
فرزاد شعبانی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این دوره از مسابقات هندبال دختران مقطع متوسطه اول در سطح ناحیه یک آموزشی کرج 9 تیم حضور داشتند. وی اظهار کرد: .دانش آموزان هندبالیست در سالن کوثر به رقابت پرداختند و تیم مهاجر قهرمانی این دوره از مسابقات و تیم های بهارستان و معراج نیز به ترتیب به مقام دوم و سوم را به دست آورند. وی بیان کرد: تیم های والیبال دختران مقطع متوسطه دوم ...
صدرنشینی تایدواتر در لیگ آبهای آرام بانوان
طهماسبی از مقاومت و نگار علیمحمدی از هوشمند برهان مبین اول تا سوم شدند. در کانوی یکنفره 500 متر معصومه داناپور از تاید واتر، پریسا محمدزاده از هوشمند برهان مبین و هیوا افضلی از مقاومت مقام های اول تا سوم را بدست آوردند. در کایاک دونفره 500 متر آرزو حکیمی و هدیه کاظمی از تاید واتر اول، مونا ابراهیمی و ساجده تبریزی از هوشمند برهان مبین دوم و سما یاسمی و الناز شفیعیان از سامان امنیت پرداز سوم ...
دانشگاه چمران نفس های آخر خود را در رقابت با دانشگاه های هم تراز می زند
رییس دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این که امروز این دانشگاه نفس های آخر خود را در رقابت با دانشگاه های همسن و هم تراز خود می زند، گفت: دانشگاهی با سابقه 60 ساله در حال از دست دادن جایگاه خود و تحویل آن به دانشگاه های تازه تاسیس است. غلامحسین خواجه در شورای اداری خوزستان که بعدازظهر روز پنجشنبه، دوم دی ماه در تالار شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد با اشاره به مشکلات خوزستان و ...
عکسها و بیوگرافی امیر کربلایی زاده و همسرش
کشور شد. اما بعد به دلیل مخالفت خانواده، مشغول به تحصیل در رشتهٔ سازه های چوبی در هنرستان شهید بهشتی تهران ( پلی تکنیک سابق ) و دانشگاه شد. او فعالیت حرفه ای خود را با شروع دانشگاه و کلاسهای حرفه ای تئاتر دانشگاه در سال 1377 آغاز نمود و در همان سال و در سال های 78 و 79 برنده دیپلم افتخار بازیگری اول در جشنوارهٔ سراسری تئاتر دانشجویی مراکز عالی سراسر کشور شد. وی در سال 77 با حضور در ...
نتایج هفته نهم کورس اسبدوانی پاییزه گنبد
تا 22 امتیازی به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که اسب کیارش (3) زودتر از خط پایان گذشت و اسب های اون آلان و جوهر سنجر به ترتیب دوم و سوم شدند. رقابت دور دوم میان اسب های دوخون دو ساله با امتیاز نبرده به مسافت هزار متر بود که اسب بابوی عنوان اول را به دست آورد و اسب های صوت شکن و طاها هورس به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. در دور سوم اسب های دوخون سه و چهار ساله با امتیاز ...
نوشاد عالمیان قهرمان مسابقات جایزه بزرگ لارستان شد
به گزارش شیرازه ، محمود رهیده اظهار داشت: مسابقات درون اردویی تیم ملی تنیس روی میز ایران با حضور 12 بازیکن ملی پوش طی دو روز در سالن شهدا اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان برگزار شد. وی افزود: ابتدا این 12 نفر در 4 گروه 3 تایی قرار گرفتند و به صورت دوره ای با هم بازی کردند. نفرات اول و دوم هر گروه برای مقام های اول تا هشتم به رقابت با یکدیگر پرداختند. نفرات سوم نیز در جدولی دیگر با 5 ...
تغییر برگزیدگان رشته حفظ کل پس از پایان رقابت ها/ بندی در آیین نامه که نفر اول آن را اعلام کرد و عنوانش ...
رضایی و محمد رضا جاهدی نیا ابتدا پس از اعلام نمرات، اول و دوم شدند، اما نهایتاً نفر سوم مسابقات یعنی سید مهدی موسوی نسب از خوزستان به عنوان نفر اول رشته حفظ کل معرفی شد. ماجرا از آنجا سرچشمه می گیرد که در آیین نامه جشنواره، بندی وجود دارد که طی آن نفرات اول مسابقات قرآن استانی اوقاف و نفرات اول جشنواره استانی طی دو سال گذشته حق شرکت در جشنواره را در آن رشته ندارند اما گویا این بند از ...