دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۴:۲۱Dec 2018 10

خبرهای آفتاب نیوز 17 اسفند 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 1 اسفند 1396 آفتاب نیوز 2 اسفند 1396 آفتاب نیوز 3 اسفند 1396 آفتاب نیوز 4 اسفند 1396 آفتاب نیوز 5 اسفند 1396 آفتاب نیوز 6 اسفند 1396 آفتاب نیوز 7 اسفند 1396 آفتاب نیوز 8 اسفند 1396 آفتاب نیوز 9 اسفند 1396 آفتاب نیوز 10 اسفند 1396 آفتاب نیوز 11 اسفند 1396 آفتاب نیوز 12 اسفند 1396 آفتاب نیوز 13 اسفند 1396 آفتاب نیوز 14 اسفند 1396 آفتاب نیوز 15 اسفند 1396 آفتاب نیوز 16 اسفند 1396 آفتاب نیوز 17 اسفند 1396 آفتاب نیوز 18 اسفند 1396 آفتاب نیوز 19 اسفند 1396 آفتاب نیوز 20 اسفند 1396 آفتاب نیوز 21 اسفند 1396 آفتاب نیوز 22 اسفند 1396 آفتاب نیوز 23 اسفند 1396 آفتاب نیوز 24 اسفند 1396 آفتاب نیوز 25 اسفند 1396 آفتاب نیوز 26 اسفند 1396 آفتاب نیوز 27 اسفند 1396 آفتاب نیوز 28 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۰:۳۸    
ترک کردن سیگار، یکی از مهم ترین عواملی است که خطر ابتلا به بیماری های قلبی، بسیاری از انواع سرطان ها و خصوصا سرطان ریه را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۳    
جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از پلمب کارگاه تولید موادمحترقه و کشف 4 میلیون عدد انواع موادمحترقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۱    
توصیه می شود، آب لیمو را با آب سرد مخلوط کرده و میل کنید، زیرا گرما باعث تسریع واکنش های شیمیایی موجود در آب لیمو شده و قدرت مخرب آن را بر روی دندان ها افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۵    
باشگاه استقلال از هوادارانش خواست در دیدار برگشت برابر العین مراقب رفتارهایشان باشند تا این باشگاه با محرومیت مواجه نشود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۸    
معاون اجتماعی وزیر بهداشت با اشاره به اینکه 23.4 درصد افراد جامعه نشانه هایی از اختلال روانی دارند، گفت: 12 درصد مردان و 16 درصد زنان کشور مبتلا به افسردگی هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۷    
سرخیو راموس هدیه تولد جالبی از برادر بزرگتر خود دریافت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۴    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان این که بیشترین سهم بودجه 97 پس از موضوع رفاه اجتماعی و اشتغال مربوط به آموزش است، اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۶    
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود سهام عدالت روستائیان و عشایر که حدود 12 میلیون نفر از سهامداران را در برمی گیرد واریز می شود که رقمی حدود 580 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۳    
همزمان با بیماری مرموز جاسوس سابق روس در بریتانیا سرگذشت هفت جاسوس پرآوازه جهان را بررسی کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۴    
وزیر دفاع قطر اعلام کرد که کشورش در صورتی حاضر است به بحران ایجاد شده در شورای همکاری خلیج فارس پایان دهد که کشورهای تحریم کننده دوحه، در گام اول عذرخواهی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۷:۱۹    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تغییر اقلیم مشکلات جدی برای محیط زیست به وجود آورده و باید در مقابل آن خودمان را سازگار کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۶:۱۱    
یک نماینده کرد عراق در پارلمان این کشور امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، اربیل و بغداد برای صادرات نفت کرکوک به توافقاتی دست یافته اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۵:۰۵    
برانکو ایوانکوویچ می گوید پرسپولیس هدفش را می شناسد و به دنبال ادامه عملکرد خوبش در بازی رفت مقابل الوصل است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۴:۰۳    
گریه عملی طبیعی، سالم و شفا بخش است و خنده زندگی را برای شما رضایت بخش می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۳:۲۲    
وزرای کشور عربستان و بحرن در سی و پنجمین نشست وزرای کشورهای عربی ادعاهای بی اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۲۴    
علاقه زنبیل داریان به درخت و درختکاری بر کسی پوشیده نیست و تقریباً هر نهالی را که به دستشان برسد، با همان پیتش درون خاک می کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۲۱    
علیرضا بیرانوند می گوید پیروزی در دیدار برگشت مقابل الوصل تا حد زیادی صعود پرسپولیس به مرحله بعد را قطعی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۱۹    
وزیر صنعت گفت: اینجانب بدینوسیله انجام هرگونه مصاحبه ای درباره جناب آقای مهندس موسوی را تکذیب می کنم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۱۹    
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می گوید تیمش فردا بازی حساسی برابر خونه به خونه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۱۷    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۱۴    
ساعت 22:12 دقیقه شب گذشته یک دستگاه پیکان وانت در بزرگراه آزادگان به دلایل نامعلومی با قسمت عقب یک کامیون تصادف کرد که در پی آن وانت به شدت دچار نشت بنزین شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۰۳    
وزیر خارجه فرانسه از ایران و روسیه خواست بشار اسد را برای عدم نقض قطعنامه ی آتش بس 30 روزه در سوریه تحت فشار قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۲:۰۲    
مدیر حوزه های علمیه خواهران با بیان اینکه برخی افراد هجمه هایی را به حجاب وارد می کنند، تاکید کرد: حجاب اجباری و اختیاری معنایی ندارد و ملت ایران با افتخار پذیرای حجاب اسلامی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۱    
مرکز آشتی ملی وابسته به وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، افراد مسلح یک کاروان حامل 300 خانوار سوری را هنگام حرکت به سوی گذرگاه جنوبی غوطه شرقی دمشق گلوله باران کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۵۶    
رییس جمهور فرانسه اعلام کرد که کشورش به همراه انگلیس و آمریکا در حال مقابله با برنامه موشکی ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۴    
یک تئوریسین جریان اصلاحات در تحلیلی از چگونگی تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی گفت که تلاش برای عرفی کردن قدرت یکی از وظایف جدی اصلاح طلبان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۲    
ساشا شفر از پیام های امیدوارکننده هواداران استقلال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۰    
باشگاه استقلال از اولتیماتوم سخت گیرانه کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۳:۰۴    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که دانلود اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای سقوط کرده شرکت آسمان در فرانسه به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۴۸    
مسؤولان کرد سوری در عفرین با اشاره به تشدید حملات ارتش ترکیه برخلاف قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد خواستار کمک مردم و اقلیم کردستان عراق به مجروحان و مردم شهر عفرین شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۸    
پلیس انگلیس اعلام کرد عامل یا عاملان سوءقصد به جان افسر سابق تشکیلات جاسوسی روسیه که بعدها مشخص شد برای لندن جاسوسی می کرده، از گاز اعصاب استفاده کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۳    
نوشاد عالمیان از تور جهانی تنیس روی میز قطر حذف شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۳    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که منابع کشور محدود اما دشمنان آن نامحدود است، گفت: اگر خدمات انجام شده توسط دولت ها را به مردم بگوییم، مردم به حکومت و انقلاب اسلامی امیدوار می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۸    
عضو برد سلامت در بلایای وزارت بهداشت با اشاره به معضل مصرف نادرست آنتی بیوتیک ها و مقاومت های دارویی، گفت: تا زمانی که زیرساخت هایی مانند پزشک خانواده، سیستم ارجاع، پرونده الکترونیک سلامت و.. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۳    
دیدارهای هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی امروز (پنجشنبه) آغاز شد که با حاشیه همراه بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۱    
نخستین مدال مسابقات وزنه برداری بین المللی جام فجر به آمریکا رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۱۶    
سرمربی تیم خونه به خونه بابل می گوید تیمش بازی مهمی برابر استقلال خوزستان دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۱۰    
امانوئل ماکرون اقدام دونالد ترامپ در اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل را یک "اشتباه واقعی" خواند و گفت که این اقدام هرگز به حل و فصل منازعه فلسطینیان و اشغالگران صهیونیست کمک نمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۵    
پسری که در اقدامی وحشیانه به یک داروخانه در غرب تهران هجوم برده و با تهدید قمه از آنجا سه میلیون تومان سرقت کرده بود، با گذشت 2 ماه ازماجرا توسط مأموران پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۱    
چهار گزینه پیش روی ایران به عنوان طرف اصلی توافق هسته ای وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۵۸    
سیاه جامگان مشهد فاصله زیادی تا سقوط به دسته پایین تر ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۵۳    
روزنامه کیهان در طول 5 سال حیات دولت اعتدال همچنان پرچم مخالفت با دولت منتخب مردم را برافراشته نگه داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۸    
بررسی ها از تجربه توسعه بازار تسهیلات رهنی در کشورهای مختلف نشان می دهد وام های حمایتی خرید مسکن در قالب دو مدل یارانه بی قید و شرط برای همه متقاضیان و اولویت بخشی به خانه اولی ها پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۳    
وزیر کشور از کاهش میزان قاچاق در کشور به 11 میلیارد دلار خبر داد و گفت: شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور با پیشنهاد نصب و راه اندازی دستگاه های پیشرفته ایکس ری در هشت نقطه در غرب کشور موافقت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۲    
با این که تعداد بدهکاران مهریه در زندان کم نیست اما براساس آنچه مدیرعامل ستاد دیه اعلام می کند، خیران خیلی رغبتی برای آزادی این زندانیان ندارند، چرا که معتقدند این افراد خودشان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۷    
معروف است به گود اشرف آباد. گود بزرگی کنار کوره های آجرپزی. گویا قبلا از این جا خاک می بردند برای خشت زنی. آن قدر کنده اند تا گود شده. از این گودها کم نیست در شهرری. اشرف آباد و کمال آباد و زمان آباد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۲    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ایران از هیچ تلاشی برای برقراری امنیت، صلح و ثبات در افغانستان مضایقه نمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۰:۵۴    
وزیر امور خارجه کشورمان معتقد است، زنان بیشترین صلاحیت را برای رهبری پویش جهانی علیه خشونت و افراط گرایی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۵    
مامه بابا تیام می گوید استقلال حریف داور نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۰    
رسول خادم با استفاده از نام قهرمانان کشتی بار دیگر بازی با مسئولان وزارت ورزش را به سود خود تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۰:۲۷    
رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش، تاریخ ثبت نام، شرایط وضوابط شرکت در آزمون استخدام پیمانی این وزارتخانه برای سال1397 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۰:۰۵    
دو عضو کمیته چهار نفره ای که از سوی رئیس جمهوری مأمور پیگیری حوادث ناخوشایند برخی بازداشتگاه ها شدند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۹    
شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار از تعداد سیم کارت هایی که در شبکه تلفن همراه کشور به نام آنها ثبت شده است، آگاهی یابند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه کمیته چهارجانبه اتحادیه عرب (عربستان، امارات، بحرین و مصر) و شبهه افکنی بی پایه و اساس و دخالت بی جا در خصوص پایبندی ایران به تعهدات خود در برجام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۴    
وزیر امور خارجه چین با اشاره تلویحی به آمریکا گفت: نیروهای خارجی در منطقه دریای چین جنوبی مشغول زورآزمایی هستند تا این منطقه را بی ثبات کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۲    
جانشین ستاد مدیریت بحران سانحه هواپیمای تهران- یاسوج گفت: با بهبود وضعیت جوی در نوزدهمین روز، عملیات جست و جو و انتقال بقایای پیکر جانباختگان سانحه هواپیمایی تهران –یاسوج همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۲    
مسئولان سازمان لیگ و مدیران باشگاه های فوتبال در جهت دانش آفزایی به کشور ایتالیا سفر کردند تا با سران فدراسیون ایتالیا جلساتی داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۱۸    
در ادامه اجرای طرح رجیستری تلفن همراه دو برند نوکیا و هواوی از شنبه 19 اسفند ماه در لیست گوشی های مشمول این طرح قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۱۷    
وزیر خارجه کشورمان طی سفری 3 روزه، یکشنبه هفته آینده راهی پاکستان می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۹:۱۵    
مدیر روابط عمومی فرودگاه رشت گفت: پرواز تهران – رشت به شماره 3331 ایران ایر به دلیل نقص فنی هواپیما در تهران، با تاخیر در ساعت 18:10 وارد فرودگاه سردار جنگل شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۱    
برنامه دورهمی امشب در سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) میزبان کتایون ریاحی بازیگر کشورمان است. حامد همایون خواننده کشورمان هم مهمان دیگر دورهمی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۰    
رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان در هفته بیست و یکم، دو تیم استقلال خوزستان و نماینده فارس در استادیوم تختی اهواز به مصاف هم رفتند که در این دیدار نماینده فارس با برتری 2 بر صفر پیروز میدان شد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۴    
تیم پیکان تهران عنوان قهرمانی شانزدهمین دوره مسابقات والیبال باشگاه های برتر بانوان ایران از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۰    
. کدامین منش و روش و گفتار و رفتار آن کورش تاریخ و تمدن ساز خردمند اهل صلح و انسان دوستی با این ترامپ پوپولیست عوام فریب ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۳    
مراسم تدفین داویده آستوری، مدافع فیورنتینا، انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۸    
خشونت در جامعه به مرز بحران رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۶    
سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد از طریق فیفا پیگیر بخشش محرومیت این تیم در نقل و انتقالات است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۵    
مربی اخراجی الاهلی امارات، رکورد دستمزد در لیگ این کشور را شکست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۰    
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل به عوارض خروج از کشور و همچنین افزایش نرخ دلار اشاره کرد و گفت: این عوامل سبب خواهد شد تا سفرهای داخلی در ایام نوروز سال آینده افزایش یابد که استان اردبیل نیز یکی از ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۹    
سرمربی تاتنهام از شکست برابر یوونتوس بسیار ناراحت است. او تیمش را شایسته این شکست نمی داند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۸    
با نزدیک شدن به هفته های پایانی لیگ های اروپایی بازار شایعات نقل و انتقالات دوباره داغ شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۴    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: زن موفق برای موفقیتش نباید مردانه عمل کند و از زن بودن خودش ابراز پشیمانی و شرمندگی نداشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۸    
مدیرکل دفترحمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: پاکت نهایی مناقصه تأمین 630 واگن متروی تهران باز شد و در نهایت برنده مناقصه شرکت CRC چین اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۳    
شبکه اجتماعی فیس بوک ویدئویی را که رئیس دفتر نخست وزیر مجارستان منتشر کرده بود، حذف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۳    
وزیر بهداشت ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن اظهار امیدواری کرد که همه به ویژه بانوان بتوانند آن الگوی انسانیت، شرافت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۲    
وزیر امور خارجه آمریکا به کشور های آفریقایی درباره اخذ وام از چین و وابستگی به این کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۴۱    
امروز مصادف با هشتم مارس روز جهانی زن است و به همین مناسبت نگاهی داریم به فهرستی از قدرتمندترین و تاثیرگذارترین زنان جهان در عرصه سیاست که توانستند معادلات مردانه قدرت را در یک دهه اخیر تا اندازه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۴    
روزبه کردونی تاکید کرد: به لحاظ اهمیت شان جامعه خبری و رسانه ای تمام مساعی خود را برای رفع مساله پدید آمده به عمل آورده ایم و با پیگیری های انجام شده ان شاءالله به زودی موضوع حل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۱    
سرمربی منچستر سیتی بعد از شکست برابر بازل به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۷    
بازیکن سوریه ای الهلال سرانجام بعد از دو ماه به شرایط بازی رسید و در فهرست تیمش قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۷    
باشگاه پاری سن ژرمن مشتریان نیمار را ناامید و تاکید کرد که این بازیکن فروشی نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۰۶    
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: در جریان ناآرامی های خیابان پاسداران در تهران، عزیزان بسیجی به دلیل وجود شرایط خاص ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۱    
فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران گفت: مازندران رتبه سوم تصادفات کشور را دارد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۶    
کوکاکولا نخستین نوشابه الکلی خود را پس از 132 سال روانه بازار می کند. قرار است این نوشابه در بازار ژاپن عرضه شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۴    
دولت سریلانکا در اقدامی برای متوقف کردن گسترش خشونت های مذهبی، امکان دسترسی به شبکه های اجتماعی را مسدود کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۸    
داعش در افغانستان همزمان با تلاش ها برای توسعه جایگاهش در این کشور جنگ زده از تمامی مسلمانان سراسر جهان دعوت کرد تا اگر نمی توانند خود را به سوریه و عراق برسانند؛ به کشور افغانستان بیایند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۶    
بسیاری از سودجویان و حتی مردم عادی در روزهای پایانی سال با خرید و فروش دلار چندنرخی به سودهای کم و زیاد خود فکر می کنند و اگر چه بانک مرکزی ادعا می کند سیاست های کنترل بازار را پیش گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۴    
وزارت حقوق بشر وابسته به دولت نجات ملی یمن در صنعاء اعلام کرد، از زمان آغاز حملات هوایی ائتلاف تحت امر عربستان به یمن، بیش از 10300 زن و کودک کشته و یا زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۳    
در آستانه ولادت با سعادت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها، هزاران نفر از شاعران و ستایشگران اهل بیت علیهم السلام با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و تعدادی از ستایشگران و نغمه سرایان اهل ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۸    
صادق زیباکلام گفت : فاصله گرفتن جهانگیری از بدنه مدیریت دولت قطعاً به ضرر روحانی است. من فکر می کنم که آقای جهانگیری نامزد مناسبی در انتخابات آینده برای طیف اصلاح طلب است لذا به هیچ وجه ایشان را تمام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۳    
معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: پذیرفتنی نیست دستگاه های مربوطه و بانک ها همچون روال معمول در بازسازی مناطق زلزله زده کار کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۲    
تصویری از کودک 4 ساله سوری که به تنهایی در حال مهاجرت به اردن بود، امدادگران بطور اتفاقی او را در بیابان پیدا کردند درحالی که فقط لباسهای خواهر و مادر مرده اش را حمل می کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در برخی نقاط کشور در روزهای آتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۰    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه محیط زیست در تضاد با توسعه نیست، گفت: اگر توسعه رخ ندهد فقر به وجود آمده و فقر محیط زیست را از بین می برد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۹    
رحمانی فضلی گفت: درخصوص بحث حجاب و یا ورود بانوان به ورزشگاه ها هیچ برخورد قهری صورت نگرفته است؛ اما زمانی که یک موضوع ممنوع است، ممنوعیت آن باید رعایت شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۳    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حضور بیش از 4.5 میلیون جوان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس دشمن را به تردید می اندازد و همین مسئله نشان از بازدارندگی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۳    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت که جریان عظیم راهیان نور نقش بسزایی در قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۲    
وزرای خارجه کشورهای عربی در صد و چهل و نهمین نشست خود در اتحادیه عرب ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۰    
دستگاه قضایی عراق خواهر ابوبکر البغدادی را به اعدام محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۹    
مدیر پیست بین المللی دیزین استان البرز اعلام کرد که یک بانوی گردشگر روسی را که در ارتفاعات البرز جنوبی گرفتار کولاک شده بود را نجات دادند.
  • ۱