دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۰۵:۵۶Jul 2019 22

خبرهای آفتاب نیوز 30 آذر 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 آذر 1397 آفتاب نیوز 2 آذر 1397 آفتاب نیوز 3 آذر 1397 آفتاب نیوز 4 آذر 1397 آفتاب نیوز 5 آذر 1397 آفتاب نیوز 6 آذر 1397 آفتاب نیوز 7 آذر 1397 آفتاب نیوز 8 آذر 1397 آفتاب نیوز 9 آذر 1397 آفتاب نیوز 10 آذر 1397 آفتاب نیوز 11 آذر 1397 آفتاب نیوز 12 آذر 1397 آفتاب نیوز 13 آذر 1397 آفتاب نیوز 14 آذر 1397 آفتاب نیوز 15 آذر 1397 آفتاب نیوز 16 آذر 1397 آفتاب نیوز 17 آذر 1397 آفتاب نیوز 18 آذر 1397 آفتاب نیوز 19 آذر 1397 آفتاب نیوز 20 آذر 1397 آفتاب نیوز 21 آذر 1397 آفتاب نیوز 22 آذر 1397 آفتاب نیوز 23 آذر 1397 آفتاب نیوز 24 آذر 1397 آفتاب نیوز 25 آذر 1397 آفتاب نیوز 26 آذر 1397 آفتاب نیوز 27 آذر 1397 آفتاب نیوز 28 آذر 1397 آفتاب نیوز 29 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۱:۵۰    
هواپیمایی با پرواز اختصاصی برای کمیته مستقل انتخابات ملی (CENI) جمهوری دموکراتیک کنگو روز جمعه سقوط کرده و تمامی سرنشینان آن جان باختند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۸    
آفتاب نیوز : مراسم ترحیم ملک طباطبایی همسر مهدی بازرگان، جمعه 30 آذر ماه، با حضور جمعی از فعالان و شخصیت های سیاسی و مدنی، در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۴:۰۱    
دومین دوره کنگره بین المللی فوتبال کلینیک پس از دو روز به کار خود خاتمه داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۱:۲۱    
درباره توهین به کیهان هم باید گفت: بله کیهان خوب می داند که چرا هدف توهین و کینه ورزی دشمنان دین و ایران قرار می گیرد. زیرا پلشتی ها و زشتی ها را تاب نمی آورد و زبان نقد را علیه مفسدان بکار می بندد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۲۸    
با خروج دو نفر از بی کیفیت ترین بازیکنان خارجی تاریخ فوتبال ایران، از تیم استقلال، گمانه زنی ها درخصوص مبلغ پرداختی به آنها برای فسخ قرارداد بالا گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۸:۴۹    
30 آذر 1358، دو روز پس از بازگشت عباس امیرانتظام، سفیر ایران در اسکاندیناوی به تهران و بازداشت او، سایروس ونس، وزیر امور خارجه آمریکا در نامه ای محرمانه به کاخ سفید و طرف آلمانی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۰:۱۳    
مدارس ابتدایی نوبت صبح بخش اشترینان فردا شنبه یکم دی ماه به علت بارش برف تعطیل هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۰:۱۲    
فرودگاه گتویک لندن به دنبال پرواز دو هواپیمای بدون سرنشین در حوالی آن ساعتی پیش برای سومین بار تعطیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۰:۱۱    
شورای اروپا از اعمال تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه به مدت 6 ماه دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۳:۴۳    
یک رسانه صهیونیستی از متلاشی شدن یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در بین نیروهای ارتش این رژیم اشغالگر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۳:۲۲    
بررسی اطلاعات عملکرد بودجه سال 97، حکایت از کاهش 50 درصدی مالیات وصولی از شرکتهای دولتی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۸    
شورای امنیت سازمان ملل متحد روز جمعه ماموریت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد در جولان اشغالی سوریه را به مدت 6 ماه دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۴    
رئیس جمهور روسیه در حاشیه یک کنفرانس مطبوعاتی به سؤالی درباره احتمال ازدواج مجدد خود پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۲    
مدافع پرسپولیس از بازگشت مهدی طارمی به تیم حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۳:۰۷    
لیونل مسی در جریان یک مصاحبه فاش کرد که ممکن بود هرگز پیراهن بارسا را به تن کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۳:۰۴    
یک جوان فلسطینی در سی و نهمین راهپیمایی تظاهرات و لغو محاصره غزه در مرزهای شرقی غزه به شهادت رسید و 40 نفر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۳:۰۲    
بنابر آمارهای اخیر منتشر شده از سوی دولت انگلیس، نزدیک به 600 نفر از بی خانمان های این کشور در سال 2017 جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۱    
عباس غزالی با حضور در ویژه برنامه شب یلدای شبکه اول سیما، از دلایل ادامه نیافتن همکاری اش با حمید نعمت الله پس از تجربه موفق وضعیت سفید گفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۲:۲۹    
- رئیس سازمان اورژانس 115 یزد از مرگ 2 نفر بر اثر سقوط پاراگلایدر در کمپ کویر نوردی هفت سنگ این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۲:۲۶    
یلدا بی شک آیین مهرورزی و آشتی است و از آنجا که بر گردهم آمدن اعضای خانواده تاکید دارد، سنتی برای پاسداشت و تقویت بنیاد آن است. یلدا ؛ آیین مهر و آشتی
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۲:۲۴    
دونالد ترامپ نگران است که سقوط اخیر بازار سهام تاثیر منفی بر اقتصاد کشورش و فرصت هایش در انتخابات مجدد 2020 بگذارد .
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۲:۲۲    
توافق الحدیده که از سه شنبه شروع شده، توافقی ژئوپلتیک است که سرآغاز واقعی برای پایان جنگ یمن به شکل کامل اگر موفق شود، خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۹    
حجت الاسلام رازینی از مسئولان اسبق قوه قضائیه در برنامه دستخط نکاتی را درباره اعدام های سال 67 و حساب های قوه قضائیه مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۱:۴۵    
رئیس کل بانک مرکزی با تکذیب برخی نقل قول ها از او درباره ذخایر ارزی کشور، سپرده های بانکی و کسری بودجه تاکید کرد که ذخایر ارزی کشور در وضعیت مطلوبی قرار دارد و بانک مرکزی از سپرده های مردم صیانت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۳    
رئیس جمهور آمریکا از رهبر جمهوری خواهان مجلس سنا خواست تا برای تصویب لایحه بودجه که شامل هزینه موردنظر وی برای ساخت دیوار در مرز مکزیک می شود، از گزینه موسوم به هسته ای بهره گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۱:۲۰    
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه ( 1 دی) فعالیت سامانه بارشی در برخی نقاط استان های واقع در شمال شرق، شرق، مرکز، شرق مازندران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۹    
وقتی حرف از زیبایی صورت به میان می آید، احتمالاً هرگز استفاده از کرم های ضدآفتاب، کرم مرطوب کننده و سرم های کاهش دهنده چین و چروک را فراموش نمی کنید اما در مورد دست هایتان چطور؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی حادثه تروریستی حمله به یکی از پاسگاه های مرزی پاکستان در ایالت بلوچستان که به جان باختن شماری از نیروهای پاکستانی انجامید را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۸    
هدف نهایی کاخ سفید از اعمال تحریم و تهدیدات مکرر، انزوای منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۳    
نیروهای دموکراتیک کرد سوری امروز جمعه از پایان عملیات خود علیه گروه تروریستی داعش در این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۲    
ناراحتی برانکو از مرد حاشیه ساز مجموعه پرسپولیس باعث دور شدن او از این تیم خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۰:۳۱    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با تبریک شب یلدا، برای کل جهان آرزوی صلح و یکدلی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۰:۳۰    
حوزه کلینیک در نظر دارد هر هفته یک راهنمای غذایی خاص برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف، منتشر کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۸    
منابع عراقی از بازداشت یکی از خطرناکترین زنان داعشی در استان نینوا در شمال این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۷    
نشست بررسی چالش های ورزش بانوان با حضور مسوولان کمیته ملی المپیک و همچنین نواب رییس و دبیران فدراسیون های ورزشی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۲۰:۲۰    
علی ربیعی در یادداشتی نوروز، سیزده بدر، چهارشنبه سوری، یلدا و. .. را درس هایی برای سیاستگذاری فرهنگی و ایران را آمیزه ای از تمام این نمادها و فرهنگ ها دانست که باید پاس داشته شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۹:۳۲    
مطالعات محققان نشان می دهد مصرف سهم زیادی از سبزیجات پهن برگ در روز موجب کاهش ریسک ابتلا به بیماری کبدچرب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۳    
بیست و یکم دسامبر (سی ام آذرماه) سالروز برگزاری اولین بازی رسمی بسکتبال است و به مناسبت یکصد و بیست و هفتمین ساله شدن این رشته ورزشی، گزارشی کوتاه از چگونگی تولد بسکتبال می خوانیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۹    
امام جمعه شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: مسئولان باید خدمتگزاری به مردم را در راس امور خود قرار داده و در تصمیم گیری ها، سلایق جناحی و حزبی را کنار بگذارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۵۸    
لویزا وستراگر یسپرسن، 24 ساله اهل دانمارک و مارین یولاند، 28 ساله و اهل نروژ با چندین ضربه چاقو کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۹    
عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی به دلیل قانون بازنشستگی رسما از این سمت استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۷    
برنامه بشردوستانه برن طی چند هفته آینده مکانیسم تجارت مالی گسترده با تهران را راه اندازی خواهد کرد. تلاش برای رسیدن به یک راه حل تجاری با ایرانی از زمانی بالا گرفت که در ماه مه،دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۵    
رادنی هانتر، سرپرست هیئت نمایندگان آمریکا در سازمان ملل، در نشست شورای امنیت گفت که آمریکا به "نابودی دائم" داعش در سوریه پایبند است و به اقدام در راستای خروج نیروهای تحت پشتیبانی ایران در این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۲۴    
رسانه های اتریش اعلام کردند که تیراندازی در مرکز شهر وین پایتخت این کشور که دقایق پیش روی داد، یک کشته به جا گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۹    
رژیمی که مشروعیت آن نه از سرزمین، تاریخ و مردم و نه از منابع و مواهب داخلی، بلکه از جنگ افروزی قدرت های خارجی نشات گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۷    
شهیدی فر،رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران گفت: ضرورت واردات گل و گیاه را باید اتحادیه ها تشخیص دهند چراکه صادرات این محصول در استان درآمدزا و تحول آور برای تولیدکنندگان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۴    
آیین بزرگداشت همسر فقید مهندس مهدی بازرگان عصر امروز در مجتمع نیکوکاری رعد در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۳    
دعوت نامه وزیر بهداشت از همتای عمانی خود برای حضور در ایران، به او تسلیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۹    
سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: در پی رفتار برخی از نمایندگان این سوال مطرح شد که چرا شورای نگهبان اقدامی انجام نمی دهد؛ نظارت حداقلی شورای نگهبان از عهده این مهم بر نمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۸    
وزیر آموزش و پرورش در جلسه هیئت نظارت بر تخلفات اداری در زاهدان که برای رسیدگی و بررسی حادثه آتش سوزی در دبستان اسوه زاهدان تشکیل شده بود، اظهار کرد: در دستگاه آموزش و پرورش حفظ سلامت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۶    
منابع خبری از وقوع تیراندازی در مرکز شهر وین خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۸    
درمنی در نامه مورخ 22 شهریور 1395 ادعا می کند اموالش را طی 15 سال قبل از آن، به دلیل ممنوع المعامله بودن به نام افرادی سند زده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۶    
حتما بارها برای شما پیش آمده که پای تلویزیون نشسته اید تا ساعتی را با دیدن برنامه ای سرگرم باشید اما بمباران بی وقفه تبلیغات کنکوری که آشوب را بر دل بزرگ ترها می نشاند چه رسد به دانش آموز ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۴    
تیم ملی امید ایران در دومین بازی تدارکاتی برابر سوریه با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۲    
رسانه های ترکیه امروز اعلام کرده اند که وعده اردوغان به ترامپ مبنی بر پاکسازی داعش از سوریه موجب اتخاذ تصمیم برای خارج کردن نظامیان آمریکایی از سوریه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۰    
وزیر خارجه ترکیه از تصمیم آمریکا برای خروج نیروهایش از سوریه استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۶    
بهمنی گفت: بودجه و بودجه ریزی اصولا بر پایه درآمدها و هزینه هاست که باید در تطابق با هم باشد اگر ببینند از پس هزینه چیزی بر نمی آیند مسلم است که نمی تواند آن را اجرایی کند پس این نشدنی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۱    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اهمیت تعیین تکلیف مدیریتی مؤسسه همشهری به عنوان یکی از بزرگترین بنگاه های رسانه ای کشور گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۰۸    
پروازها در فرودگاه گتویک لندن، پایتخت بریتانیا از سر گرفته شد. به گزارش رویترز، این فرودگاه اعلام کرده است که به طور محدود تعدادی از پروازهای ورودی و خروجی انجام خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۷:۰۶    
به گزارش رسانه های فرانسوی پتر شریف معروف به ابوحمزه، فرانسوی که بعنوان آمر و مغز متفکر حمله به دفتر مجله فکاهی شارلی ابدو شناخته می شود، در کشور جیبوتی دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۹    
به دنبال کشته شدن هشت معترض و زخمی شدن ده ها تن دیگر در تظاهرات مردمی طی دو روز اخیر در سودان، فعالیت شبکه های اجتماعی در میان پیش بینی ها درباره وقوع اعتراضات جدید متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۱    
کارشناسان بازدهی بورس برای سهامداران را در گرو دید میان و بلندمدت آنان می دانند اما در صورت طمع ورزی و سفته بازی و تلاش برای کسب سودهای بزرگ کوتاه مدت، نتیجه ای جز زیان عاید آنها نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۹    
زمستان شروع شده و این یعنی برای هفته ها، ما ناچاریم وقتی بیرون هنوز هوا تاریک است از خواب بیدار شویم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۵    
کشتی تجاری که روز گذشته پنجشنبه حین خروج از بندر آستارا تعادل خود را از دست داده و به گل نشسته بود، بامداد امروز(جمعه) با کمک یدک کش و تلاش نیروهای اسکله و پایگاه نیروی دریایی ارتش به ساحل انتقال ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۲    
با اعلام استارت لیست رقابت های قطر کاپ و حضور نماینده رژیم صهیونستی در این مسابقات با سه وزنه بردار، حالا باید با نگرانی نتایج پنجمین دوره قطر کاپ را رصد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۱    
لزوم فراگیر شدن آموزش در ورزش های سافاری و آفرود برای جلوگیری از آسیب رساندن به محیط زیست مهم ترین امری است که فدراسیون اتومبیلرانی باید با کمک متولیان این رشته ورزشی و سازمان منابع طبیعی و محیط زیست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۷    
معاون وزیر خارجه روسیه امروز (جمعه) از آمادگی برای برگزاری نشستی میان جنبش فتح و حماس در مسکو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۵    
یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا دستور 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اخراج 100 مهاجر عراقی را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در فرودگاه های کشور گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حداقل بضاعت امکاناتی در زمینه خنثی کردن هواپیماربایی در کشور 100 درصد موفق عمل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۳    
قیمت نفت در معاملات امروز با 63 سنت افزایش به 54.98 دلار در هر بشکه رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۱    
امارات اعلام کرد قصد دارد برای حمایت از سیاست مالی و پولی پاکستان مبلغ سه میلیارد دلار را در بانک مرکزی پاکستان سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۱    
عضو بنیاد باران با بیان اینکه روحانی در مقطع انتخابات با وعده های مهم و صعب الاجرا و عدول سریع از آنها به اعتبار خویش لطمه زده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۹    
رضا جباری می گوید نباید هیچ وقت پرسپولیس را از دست می داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۷    
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در اطلاعیه ای اعلام کرد: رانندگان ناوگان عمومی با پلاک زرد، روز شنبه 97/10/01 از پرداخت عوارض آزادراهی معاف هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۴    
نماینده پیشین کنگره امریکا با اشاره به اینکه تصمیم ترامپ برای خارج کردن نیروهایش از سوریه و افغانستان عجیب نبود گفت: این اقدام در راستای دکترین ترامپ مبنی بر فروش امنیت با قیمت بالاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۰    
دوره ترامپ از دو سال پیش تاکنون، از بحرانی به بحرانی دیگر، دستخوش هرج و مرج شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی خواست که بر استعفای خود پافشاری نکنند و هفته آینده در صحن مجلس حاضر شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۷    
سخنگوی ناتو امروز (جمعه) همکاری وزیر دفاع مستعفی آمریکا را با این ائتلاف نظامی بین المللی ستود و گفت که وی این ائتلاف را قوی نگه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۴    
پژوهشگران "دانشگاه علم و صنعت ملک عبدالله" (KAUST) عربستان سعودی موفق به توسعه حسگرهای کاغذی الکتریکی شده اند که این حسگرها می توانند جایگزین دستگاه های گلوکزمتر افراد مبتلا به دیابت شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۰    
رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی متوهمانه اظهار کرد که ایران از خروج آمریکا از سوریه چندان خرسند نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۱۹    
سخنگوی کرملین گفت: روابط آمریکا و روسیه قربانی اقدامات تحریک آمیز مقامات اوکراین در تنگه کرچ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۵    
پلیس آلمان اعلام کرد: یک خودرو با حرکت به سمت یک ایستگاه اتوبوس و زیر گرفتن عابران موجب کشته شدن یک زن و زخمی شدن 9 نفر دیگر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۲    
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ای در این فراکسیون درخصوص پیگیری ماجرا نماینده سروان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز یکی از عمده دلایل گرانی خودرو در بازار است، گفت: با توجه به اینکه بهانه قطعه سازان افزایش نرخ ارز بوده اکنون باید شاهد کاهش قیمت ها باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۵۸    
اقتصاد ایران ماه هاست با شرایطی غیرعادی دست و پنجه نرم می کند. خروج ترامپ از توافقی شش جانبه به نام برجام، مشکلاتی را در ماه های اخیر به اقتصاد ایران تحمیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۵۴    
زلزله نسبتا شدیدی دقایقی قبل در تبریز احساس شد. مکان دقیق وقوع این زلزله باسمنج تبریز بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۵۳    
ارتش و کمیته های مردمی یمن طی عملیاتی در شهر مرزی جیزان خودروی نظامی مزدوران سعودی را منهدم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۵۲    
حتی با وجود آرام شدن درگیری تجاری بین چین و آمریکا، مقامات اجرایی شرکت های نفت چین از خرید نفت آمریکا خودداری می کنند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۵۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی می گوید: مردم از میراث فرهنگی برای ثبت جهانی شب چله مطالبه دارند بنابراین سازمان تلاش می کند تا با آماده کردن پرونده ی شب چله ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۴۶    
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل بر ضرورت ایجاد ترتیبات و بازی جدید در سیاست بین الملل تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۳۰    
رییس جمهوری ترکیه در جریان سخنرانی خود در حضور رییس جمهوری کشورمان بیتی از حافظ شیرازی را به زبان فارسی خواند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار گفت: ماموران پلیس با پیگیری و رد زنی گروگان گیران شهرستان قم ، انها را در ایوانکی دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۲۱    
آسوشتیدپرس گزارش داد که آمریکا معافیتی نود روزه را به عراق اهدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۱۳    
خیلی ها می گویند یلدا را برای گرانی این روزها برگزار نمی کنیم، اما این اشتباه محض است. نفس یلدا دورهم بودن، شعر خواندن و به یاد آوردن کلی خاطره های خوب است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها در کشور و کاهش دما در اغلب مناطق کشور طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۲    
مرکز تحلیلی منا واچ اتریش با توجه به برگزاری نشست سه جانبه ایران، ترکیه و روسیه در هفته گذشته در ژنو و خروج نیروهای آمریکا از سوریه عنوان کرد، ایران بزرگ ترین برنده پرونده سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۰    
یک دیپلمات سابق کانادایی که اخیرا در چین بازداشت شده، هر روز مورد بازجویی قرار می گیرد و از داشتن وکیل نیز بی نصیب مانده و اجازه روشن کردن چراغ در شب را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۳:۵۷    
امام جمعه موقت تهران از اساتید دانشگاه ها خواست که در کلاس های درس برای جوانان عظمت اسلام، جمهوری اسلامی ایران، تفکر شیعی و اصالت مهدوی را تشریح کنند و بگویند که انقلاب اسلامی حقیقت را با خود آورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۲    
در حالی که قرار بود قطعنامه پیشنهادی انگلیس درباره یمن در شورای امنیت مطرح شود، دولت آمریکا قطعنامه دیگری را به این شورا ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۳:۳۹    
وزارت خارجه چین امروز، جمعه اظهار کرد، کاملا با اتهامات "افتراآمیز" آمریکا و دیگر کشورهایی که چین را به جاسوسی اقتصادی متهم می کنند، مخالف است.
  • ۱