دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۸:۳۸Jul 2019 22

خبرهای آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 خرداد 1397 آفتاب نیوز 2 خرداد 1397 آفتاب نیوز 3 خرداد 1397 آفتاب نیوز 4 خرداد 1397 آفتاب نیوز 5 خرداد 1397 آفتاب نیوز 6 خرداد 1397 آفتاب نیوز 7 خرداد 1397 آفتاب نیوز 8 خرداد 1397 آفتاب نیوز 9 خرداد 1397 آفتاب نیوز 10 خرداد 1397 آفتاب نیوز 11 خرداد 1397 آفتاب نیوز 12 خرداد 1397 آفتاب نیوز 13 خرداد 1397 آفتاب نیوز 14 خرداد 1397 آفتاب نیوز 15 خرداد 1397 آفتاب نیوز 16 خرداد 1397 آفتاب نیوز 17 خرداد 1397 آفتاب نیوز 18 خرداد 1397 آفتاب نیوز 19 خرداد 1397 آفتاب نیوز 20 خرداد 1397 آفتاب نیوز 21 خرداد 1397 آفتاب نیوز 22 خرداد 1397 آفتاب نیوز 23 خرداد 1397 آفتاب نیوز 24 خرداد 1397 آفتاب نیوز 25 خرداد 1397 آفتاب نیوز 26 خرداد 1397 آفتاب نیوز 27 خرداد 1397 آفتاب نیوز 28 خرداد 1397 آفتاب نیوز 29 خرداد 1397 آفتاب نیوز 30 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۱    
سرمایه گذار بودن برای بسیاری از افراد یک رویای دور و دست نیافتنی است. این افراد به این دلیل که فکر می کنند سرمایه گذاری نیاز به پول زیادی دارد از آن دوری می کنند، اما این تصور اشتباه است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۳    
حتما یادتان هست بعد از قرعه کشی جام جهانی 2018 که با حضور لوییس فیگو در تلویزیون همراه بود، چه جنجالی بر سر مبلغ پرداختی به این ستاره پرتغالی به وجود آمد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۴    
روز دوشنبه چهارم تیرماه مراسم بزرگداشت صدرالدین شجره هنرمند پیشکسوت عرصه صدا در مسجد بلال سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۱    
در مورد دلایل عدم حضور کارلوس پویول در برنامه بیست هجده، شایعات زیادی مطرح شده و حرف های درگوشی زیادی از صداوسیما به بیرون درز پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۱    
با دقت به تمرینات پرسپولیس متوجه می شویم برانکو برای تکرار قهرمانی با پرسپولیس فکرهای جدیدی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۵    
مسئول اداره کل مبارزه با جرایم سازمان یافته گرجستان، از بازداشت چهار تبعه ایرانی به اتهام قاچاق و فروش مواد مخدر در این کشور خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۱    
روز چهارشنبه گزارش هایی منتشر شد درباره انتشار کتابی با عنوان حسن روحانی در یک نگاه که در آن رئیس جمهوری قبل از انقلاب عامل موساد و اکنون عامل پیشبرد اهداف آمریکا در ایران توصیف شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: در ابتدای انقلاب اسلامی کسی تصور این را هم نمی کرد برخی مسؤولان در انقلاب پیشنهاد مذاکره بدون پیش شرط با آمریکا را بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۷    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: به شهردار پیشنهاد داده ایم که شورایی در شهرداری تهران با حضور همه ارگان و نهادهای فعال در حوزه آسیب های اجتماعی که مسئولیت هم دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۸    
وزیر ورزش و جوانان از پیام دلگرم کننده مقام معظم رهبری برای تیم ملی فوتبال تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۵    
پسر بچه ای حین بازی کردن با اسلحه شکاری باعث مرگ دختر عموی نوجوان خود شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۵    
هافبک تیم ملی کشورمان امیدوار است او به همراه سایر بازیکنان حاضر در روسیه از مرحله گروهی جام جهانی صعود کنند تا در تاریخ سازی فوتبال ایران سهیم باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۸:۰۰    
چهارمین دوره تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه کشور امروز (31 خرداد) در فرهنگستان علوم برگزار شد و پژوهشگران جوان منتخب علوم پایه در آن به ایراد سخنرانی پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۷:۴۲    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی گفت: امروز شاهد تحصیل 320 هزار دانش آموز دارای مدرک اقامتی معتبر و 110 هزار دانش آموز فاقد مدرک اقامتی معتبر یعنی 430 هزار دانش آموز در مدارس دولتی در ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۷:۲۷    
رئیس انجمن صنایع همگن غذایی و دارویی مازندران گفت: امیدواریم پویش مردمی کیفیت محصولات غذایی بتواند به یک پایگاه مورد اعتماد برای مصرف کنندگان تبدیل شود به همین دلیل حرف هایی که خروجی نشست های این ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۷:۰۴    
کره شمالی امروز (پنج شنبه) یک روز قبل از آغاز مذاکرات برای برنامه ریزی دیدار مجدد خانواده های جدا شده بر اثر جنگ کره هنوز فهرست اعضای هیئتش در نشست صلیب سرخ را برای کره جنوبی ارسال نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۶:۵۷    
در حال حاضر 63 درصد مردم انگلیس استفاده از کارت های اعتباری را به استفاده از وجه نقد ترجیح می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۶:۳۴    
رئیس اتاق بازرگانی انگلیس هشدار داد با جا ماندن افزایش دستمزدها از مخارج مصرفی خانوارها، اقتصاد انگلیس ضعیف ترین عملکرد یک دهه اخیر را به ثبت خواهد رساند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۶:۱۰    
بانک مرکزی آلمان اعلام باتوجه به افزایش مخارج دولتی انتظار دارد اقتصاد این کشور در سه ماهه دوم، عملکردی بهتر از سه ماهه نخست سال از خود به ثبت رساند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۵:۴۱    
بورس تهران در این هفته شاهد کانال شکنی های پی درپی بود، به طوریکه هیجان های موجود در بازار باعث صف های خرید پایدار در روزهای متوالی شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۵:۴۱    
رئیس کل دادگستری لرستان از مختومه شدن 145 هزار پرونده در دادگستری استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۴:۳۱    
رئیس مرکز پزشکی هسته ای بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به راه اندازی پیشرفته ترین تکنولوژی تشخیص مولکولی و آناتومی سرطان بواسطه رادیوداروی بومی گالیوم در این مرکز ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۳:۵۹    
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از "گل" به عنوان دومین ماده مخدر مصرفی در کرمانشاه یاد کرد که برخی به اشتباه تصور می کنند اعتیادآور نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۳:۱۰    
کمیسیونر تجارت اتحادیه اروپا اعلام کرد: اتحادیه اروپا آماده برگزاری مذاکرات با آمریکا برای حل تنش های تجاری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۲:۲۵    
رئیس جمهوری کره جنوبی امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، کره شمالی تدابیر واقعی برای خلع سلاح اتمی کامل در شبه جزیره کره را اتخاذ می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۱:۴۹    
وزیر خارجه عربستان در مصاحبه ای با روزنامه نیویورک تایمز مدعی شده هیچ کشوری قدرت نرم عربستان سعودی را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۱:۲۵    
مهندسان کره ای موفق به ابداع یک صفحه کلید فوق منعطف شده اند که حتی می توان آن را مثل کاغذ مچاله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۰:۵۴    
ارتش رژیم صهیونیستی گزینه هایی از جمله ترور رهبران سیاسی حماس را برای مقابله با غزه به مسؤولان سیاسی این رژیم ارائه می کند. نخست وزیر این رژیم نیز اعلام کرد، برای هر سناریویی در غزه آماده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۰:۴۴    
تالاسمی یک بیماری خونی مادرزادی و ژنتیکی است که در آن اختلال در ساختار گلبول قرمز وجود داشته و از والدین به فرزند منتقل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۰:۳۲    
هافبک فصل گذشته تیم لیورپول با امضای قراردادی 4 ساله به عضویت باشگاه ایتالیایی درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۰:۲۵    
دو تیم آرژانتین و کرواسی در دومین دیدار خود در جام جهانی روسیه برابر هم قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۵۱    
دو تیم ملی ایران و اسپانیا از گروه دوم جام جهانی روسیه به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار تیم اسپانیا با نتیجه 1-0 به برتری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۴۱    
نایب رئیس مجلس با بیان این که باید مواظب کسانی باشیم که در پی سوءاستفاده و سودجویی از این شرایط هستند تا از رود گل آلود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۶    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پیام رهبری حاوی مطالب مهمی بود که باعث شد پشتکار تیم بالاتر هم برود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۶    
دزد ها و کلاهبردار ها در کازرون دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۱    
امیرمهدی ژوله با انتشار پستی از سردار آزمون حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۱۸    
حجت السلام حکمتعلی مظفری ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به پرونده پزشک تبریزی اظهار داشت: قرص برنجی که در پرونده پزشک تبریزی بود با انکار متهم روبرو شده بود که با آزمایش اثبات شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۹    
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد از گروه های حقوق بشری که به خروج واشنگتن از شورای حقوق بشر اعتراض کرده اند، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
ترکیب دو تیم آرژانتین و کرواسی برای مصاف دور دوم مرحله گروهی جام جهانی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران با تمجید از عملکرد ملی پوشان کشورمان برابر اسپانیا گفت: قابلیت شاگردان کارلوس کی روش تحسین برانگیز است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
تیم ملی فوتبال اسپانیا به دلیل داشتن کارت زرد کمتر در صدر گروه B جام جهانی 2018 روسیه قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی اکبر حسینی، استاد اخلاق مشهور برنامه اخلاق در خانواده دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
سه بازیکن از تیم ملی فوتبال ایران به خاطر درخشش در دیدار برابر اسپانیا در تیم منتخب روز جام جهانی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
عضو مجمع نمایندگان مازندران مجلس با بیان اینکه به علت آلودگی رودخانه ها و دریاها ماهیان خاویاری نمی توانند تخم ریزی کنند، گفت: امروزه صید و تولید خاویار از دریای خزر به صفر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
چه تحقق اهداف تناسب اندام خود را هدف قرار داشته باشید یا تنها قصد داشته باشید هنگام پوشیدن لباس شنا از ظاهری خوب برخوردار باشید، شکل گیری شکم شش تکه هدفی مشترک برای بسیاری از ما محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
توصیه می کنیم هر روز صبح به صورت ناشتا یک عدد کیوی بخورید. مصرف این اسموتی تهیه شده از گلابی و کیوی خوشمزه بوده و برای وعده صبحانه مفید است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
نخست وزیر نیوزیلند برای به دنیا آوردن اولین فرزندش امروز (پنج شنبه) در بیمارستان بستری شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
استعمال دخانیات به عنوان یکی از مهم ترین عوامل مرگ و میر در جهان شناخته شده و در سال های اخیر مصرف آن رواج گسترده ای داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
مدافع تیم ملی اسپانیا معتقد است کمک داور پیش از تایید VAR گل ایران را آفساید اعلام کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
هافبک تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی کردن برابر یک تیم دفاعی را سخت عنوان کرد و معتقد است پیروزی برابر ایران به سختی به دست آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
مهاجم تیم ملی فوتبال اسپانیا از سوال یک خبرنگار ایرانی در نشست خبری عصبانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۰    
بازیکن سال های نه چندان دور تیم ملی فوتبال ایران می گوید این تیم در دیدار برابر اسپانیا از اعتبار و آبروی فوتبال آسیا دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۴۱    
سرمربی تیم ملی ایران پس از بازی با اسپانیا صحبت هایی انجام داد که حالا ابعاد گسترده ای پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۰    
دو تیم ملی فرانسه و پرو در دومین دیدار خود در جام جهانی برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر فرانسه به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
کارلوس پویول، بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا که برای بازی ایران و اسپانیا به ایران سفر کرده بود، بعد از لغو برنامه تلویزیونی اش گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
سردار آزمون بازیکن 23 ساله تیم ملی می خواهد بعد از جام جهانی خداحافظی کند. چرا؟ چون بعد از این بازی حماسی و در لحظاتی که رسانه های مختلف دنیا به دنبال تیتر برای شگفتی سازی سربازان تیم ملی بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
پرویز پرستویی با تاکید براین که بر سر قول خود برای حضور نیافتن در تلویزیون هست، درباره حضور در برنامه ستارگان راه توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از کشته شدن یک نفر در نزاع دسته جمعی در روستای قورچای این شهرستان خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
وال استریت ژورنال نوشت: علی رغم تلاش گسترده دولت آمریکا برای اعمال تحریم علیه ایران، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در پشت صحنه با اتخاذ اقداماتی در صدد تضعیف تلاش های واشنگتن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری اعلام کرد که مدت دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری جزو سابقه پرداخت حق بیمه محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
وزیر بهداشت با بیان این که در شرایط کنونی اقتصادی کشور، ممکن است شاهد برخی تخلفات و سودجویی ها باشیم، گفت: تیم های نظارتی و تعزیراتی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
در شب نمایش فوق العاده تیم ملی مقابل ستارگان گرانقیمت اسپانیا، خانواده های ایرانی توانستند برای تماشای این دیدار در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند و در جوی سالم این دیدار را تماشا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
وزیر ورزش و جوانان روز پنجشنبه در پیامی با تحسین نمایش غیرتمندانه تیم ملی فوتبال ایران در کازان روسیه گفت: فرزندان قهرمان میهن، جانانه جنگیدید و تا خلق حماسه ایی دیگر یک گام فاصله دارید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۰    
ایرانیان مقیم قطر چهارشنبه شب با حضور در سالن 'علی بن حمد العطیه' یکی از مکان های پخش رقابت های جام جهانی فوتبال ، با تشویق های بی امان تیم ملی فوتبال ایران یک شب به یاد ماندنی رقم زدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۱۴    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به صحبت های کارواخال بازیکن اسپانیا درباره سبک بازی ایران واکنش نشان داد و با کنایه گفت: کارواخال به جای سرزنش ایران به راموس نگاه کند که چطور صلاح را مصدوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۱۱    
دولت آلمان قصد دارد به توسعه تاکسی های پرنده شرکت های ایرباس و آئودی بپردازد تا آنها را از یک طرح مفهومی به واقعیت مبدل کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۱۰    
طبق گزارش شبکه سی.بی.اس نیوز در جریان نشست پر تنش سران گروه 7 در کانادا، رئیس جمهور آمریکا به سمت صدراعظم آلمان شکلات پرت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۸    
در سر مقاله شماره صدوسی وهشتم خط حزب الله آمده است: 16 سال بعد از مجلس ششم، بار دیگر عده ای با نگارش نامه، خواهان وادادگی در مقابل آمریکا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۴    
صدراعظم آلمان از نگرانی کشور های اروپایی درباره برنامه موشک های بالستیک ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۰:۰۲    
رییس فدراسیون فوتبال می گوید سرمربی تیم ملی فوتبال برای آماده سازی تیمش برای جام ملت های 2018 امارات 8 بازی تدارکاتی پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۲    
سرمربی استقلال از نمایش تیم ملی ای ان برابر اسپانیا تمجید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۹    
بازی روز گذشته ایران و اسپانیا در چارچوب مسابقات جام جهانی روسیه بازخوردهای متعددی را داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۲۵    
دو تیم دانمارک و استرالیا در دومین دیدارشان در جام جهانی روسیه برابر هم به میدان رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۴    
شرکت کنندگان در سی ونهمین اجلاس صندوق توسعه بین المللی اوپک در وین، به ریاست عربستان برای یک دوره پنج ساله دیگر رای موافق دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۸    
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سارقان طلافروشی یاسوج که با لباس مبدل و چادر زنانه اقدام به سرقت طلافروشی و قتل طلافروش یاسوجی کردند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۷    
منابع نزدیک به کمیته ملی جمهوری خواهان اعلام کردند: مایکل کوهن فرد مورد اعتماد و وکیل سابق رئیس جمهوری آمریکا از سمت خود به عنوان معاون رئیس امور مالی کمیته ملی جمهوری خواهان استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۹    
'ابواحمد شروخ' مسئول یگان بمب گذاری گروه تروریستی تحریرالشام (جبهه النصره سابق) در غرب حلب به هلاکت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۵    
معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه امسال بیش از 10 میلیون و 200 هزار تن گندم از اراضی زیر کشت برداشت می شود گفت: با این میزان برداشت، نیازی به واردات گندم نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۱    
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قلعه گنج گفت: 2 راس آهوی جبیر به دلیل کمبود آب به یک چاه آب پناه می برند که متاسفانه در این چاه تلف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۹    
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: از ابتدای مهر سال گذشته تا پایان اردیبهشت ماه 1397 ، کل مساحت استان متاثر از انواع خشکسالی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۸    
دروازه بان افسانه ای فوتبال دانمارک به بیان نظر خود درباره بازی ایران و اسپانیا پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۴    
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۳    
دادستان ارومیه گفت: قرار جلب و کیفرخواست 54 متهم آتش سوزی مدرسه راه شهدا در ارومیه صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۸    
تیم ملی فوتبال ایران طبق آمار منتشر شده توسط فیفا، بهترین تیم دفاعی جام جهانی 2018 روسیه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۵    
مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت که مشکلی برای پخش دیدار تیم ملی کشورمان مقابل پرتغال همچون بازی شب گذشته مقابل اسپانیا در این استادیوم وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۰    
از چپ، پروانه سلحشوری، طیبه سیاوشی و دیگر نمایندگان مجلس دیشب در حال تماشای مسابقه ایران - اسپانیا در ورزشگاه آزادی
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۸    
معاون اول رییس جمهور مصوبه افزایش 15 درصدی قیمت هر مترمکعب گاز طبیعی مصرفی مشترکان را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۶    
AFC در توئیتی نوشت: خانواده های ایرانی سرانجام در ورزشگاه آزادی حضور یافتند و بازی تیم ملی ایران مقابل اسپانیا در جام جهانی 2018 روسیه را در کنار یکدیگر تماشا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۹    
افشانی با تاکید بر اینکه هزینه پایتخت بالا بوده و نیازمند کمک دولت و مجلس است، افزود: با توجه به هزینه بالای اداره پایتخت، دولت باید برای توسعه خطوط مترو به شهرداری تهران کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۳    
همسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سوی دادگاه به کلاهبرداری و خیانت در امانت متهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۸    
وزیر اقتصاد ترکیه اعلام کرد، در واکنش به اقدام آمریکا برای تعیین تعرفه های بیشتر بر واردات از ترکیه، آنکارا از امروز (پنجشنبه) اجرای تعرفه های تلافی جویانه به ارزش 266 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۳    
سایت تحلیلی المانیتور با انتشار گزارشی اشاره کرده است که عدم مشارکت نظامی ایران در عملیات قندیل علیه پ ک ک و مایل نبودن به همکاری با ارتش ترکیه در این زمینه ترک ها را عصبانی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
جدیدترین رنکینگ تیم های حاضر در جام جهانی در پایان رقابت های روز گذشته منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
بعد از اجلاس تاریخی میان رهبران واشنگتن و پیونگ یانگ و در راستای کاهش تنش ها ژاپن امروز (پنجشنبه) تصمیم گرفت، رزمایش های خود با هدف آمادگی در برابر حمله موشکی احتمالی کره شمالی را لغو کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
یازده بازیکن اصلی تیم های دانمارک و استرالیا مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
3000 ایرانی برای حضور در مسابقات جام جهانی، 12 میلیون یورو از کشور خارج کرده اند/مدعیان خروج ارز چرا ارز مسافری را به 500 و 1000 یورو افزایش دادند
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰    
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: اصل موضوع ربایش یک دختر را تکذیب نمی کنم، موضوع اتفاق افتاده اما نه آنطور که مولوی گفته و در رسانه ها منتشر شده است.