چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۲:۵۱Dec 2018 19

خبرهای آفتاب نیوز 17 خرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 1 خرداد 1397 آفتاب نیوز 2 خرداد 1397 آفتاب نیوز 3 خرداد 1397 آفتاب نیوز 4 خرداد 1397 آفتاب نیوز 5 خرداد 1397 آفتاب نیوز 6 خرداد 1397 آفتاب نیوز 7 خرداد 1397 آفتاب نیوز 8 خرداد 1397 آفتاب نیوز 9 خرداد 1397 آفتاب نیوز 10 خرداد 1397 آفتاب نیوز 11 خرداد 1397 آفتاب نیوز 12 خرداد 1397 آفتاب نیوز 13 خرداد 1397 آفتاب نیوز 14 خرداد 1397 آفتاب نیوز 15 خرداد 1397 آفتاب نیوز 16 خرداد 1397 آفتاب نیوز 17 خرداد 1397 آفتاب نیوز 18 خرداد 1397 آفتاب نیوز 19 خرداد 1397 آفتاب نیوز 20 خرداد 1397 آفتاب نیوز 21 خرداد 1397 آفتاب نیوز 22 خرداد 1397 آفتاب نیوز 23 خرداد 1397 آفتاب نیوز 24 خرداد 1397 آفتاب نیوز 25 خرداد 1397 آفتاب نیوز 26 خرداد 1397 آفتاب نیوز 27 خرداد 1397 آفتاب نیوز 28 خرداد 1397 آفتاب نیوز 29 خرداد 1397 آفتاب نیوز 30 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۱:۳۶    
مراتع علاوه بر ارزشی که در تولید و تأمین علوفه دارند ارزش های دیگری از جمله ارزش های زیست محیطی، اقتصادی، دارویی و صنعتی نیز دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۳    
شهر دزفول یکی از شهرهای تاریخی و کهن ایرانی است که در استان خوزستان واقع شده است. جاذبه های طبیعی بسیاری در این شهر جلوه گری می کنند که در طول سفرتان قطعا می تواند حالتان را عوض کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۳    
عکسی از هومن سیدی در اونتاریوی کانادا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۷:۵۶    
مرتضی تبریزی، مهاجم گلزن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان پس از مذاکره با مسئولان این باشگاه، قرارداد خود را با سبزپوشان اصفهان تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۷    
وزیران سه کشور فرانسه، آلمان و بریتانیا در نامه ای به سران آمریکا خواستار حمایت از شرکت های اروپایی واقع در ایران در برابر تحریم های جدید آمریکا در قبال جمهوری اسلامی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۹    
دل پیچه، دل درد و معده درد جزو شایع ترین دردهایی است که در طول سال می توان به آن دچار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران از طریق محاکم بین المللی، حقوقی و قضایی فسخ قرارداد بویینگ را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۹    
-تولیت آستان مقدس امام خمینی (ره) با بیان اینکه ظلم های رژیم صهیونیستی ستم به دین، قوم و تمامی بشریت است، گفت: همه انسان ها نسبت به ظلم های صهیونیست ها باید حساس باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۷    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 97 در ساعت 24 فردا 19خرداد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۵    
رییس پلیس راه البرز گفت که دقایقی پیش تردد وسایل نقلیه به منظور تخلیه بارترافیکی از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۰    
نامه حدود 150 کلمه ای نماینده خمینی شهر به رئیس سازمان بهزیستی (در خصوص عزل مسئول اورژانس اجتماعی کشور بدلیل تایید وقوع تجاوز به دختری 5 ساله) نباید بهانه دعوای سیاسی یا منازعات بیهوده شود بلکه باید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۰:۰۰    
دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی تاکید کرد: کسانی که شرایط سخت را برای ملت ایران رغم زدند، باید از مردم عذرخواهی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۰۹:۴۳    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری سارقان بقعه متبرکه امام زاده هاشم در شهرستان رشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۰    
رئیس جمهور فرانسه گفت: به آقای ترامپ می گوییم که شما با توافقی که به امضای رئیس جمهور پیش از شما رسیده موافق نیستید، شاید تنها به این دلیل ساده که توسط رئیس جمهوری پیشین امضا شده.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۳:۱۶    
ترکیبی از مطالعات و شواهد جدید نشان داده اند که میزانی درست از بهم ریختگی می تواند به کسب خلاقیت بیشتر، افزایش انگیزه های تحریک کننده و حتی بارآوری بیشتر کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۳:۱۱    
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با ترفند تصادفات ساختگی توانسته بودند 150 میلیارد ریال از شرکت های بیمه کلاهبرداری کنند، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۳:۰۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان این که کار کمیته امداد بر خلاف هدف استکبار و معاندین است، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۲:۵۶    
رسانه های ترکیه با استناد به داده های بانک مرکزی اعلام کرد که نرخ بهره بانکی این روزها به رقم 18 درصد و مرز بحران رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۱:۳۰    
با اعلام رده بندی فیفا روسیه به عنوان ضعیف ترین میزبان تاریخ این رقابت ها مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۱:۳۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آبادان گفت: انفجار گاز شهری در یک منزل مسکونی در کوی فرهنگیان آبادان یک کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۵    
پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری کشور با انتشار مطلبی بر خروجی تارنمای خود ضرب و شتم پرستار متعهد کوهدشتی توسط همراهان بیمار را محکوم کرده و خواستار چاره اندیشی جدی مسئولان نظام سلامت در این ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۴    
نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی تأکید کرد که فرصت اروپا برای تصمیم گیری و ارائه تضمین های عملی به ایران، نامحدود نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۴    
رسانه های آرژانتینی می گویند خواهر کوچکتر ملکه هلند در بوئنس آیرس خودکشی کرده و جسد او در خانه اش پیدا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۳    
نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: برنامه هسته ای نظامی رژیم صهیونیستی مایه نگرانی ملت های منطقه و تهدیدی واقعی علیه صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۰    
وکیل عبدالفتاح سلطانی خبر داد که پرونده موکلش با دو محور آزادی مشروط و اعطای مرخصی در ایام ماه رمضان، جهت تصمیم گیری در اختیار جعفری دولت آبادی دادستان تهران می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۳    
مدیر بیمارستان سینا شهر همدان گفت: یک مرد 29 ساله معتاد در داخل این بیمارستان خود را از لولای در حلق آویز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۲    
نماینده لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی روز قدس برای مردم فلسطین و دنیا پیام دارد و آن این است که در هر زمان و شرایطی اشغالگری محکوم است و اسرائیل به عنوان یک اشغالگر، باید محو شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۹    
سایت اسپورت 365 در گزارشی به معرفی بازیکنان شماره 10 تیم های حاضر در جام جهانی روسیه پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۸    
مدیر ستاد دیه تهران گفت: همزمان با شب شهادت مولای مومنان و در پیروی از سیره علوی، زوج جوان تهرانی پس انداز خود را جهت آزادی 13 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد اهدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۷    
علیرغم حمایت های رهبران اروپایی و آسیایی از ایران، به نظر می رسد که وزن اقتصادی آمریکا بزرگ تر از آن است که نادیده گرفته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۴    
محمد جواد ظریف نامه ای را به وزرای امور خارجه کشورهای جهان پیرامون اقداماتی که باید در پی خروج غیرقانونی آمریکا از برجام انجام شود، زورگویی اقتصادی رو به افزایشِ آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۴    
هافبک تیم فوتبال چلسی به آلبی سلسته که دیدار دوستانه اخیر خود با تیم رژیم اشغالگر قدس را لغو کرده است، پیشنهاد جالبی داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۳    
فدراسیون فوتبال اسرائیل از فیفا درخواست اخراج تیم ملی فوتبال آرژانتین را از جام جهانی 2016 روسیه مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۱    
پس از نشست سراسری علمای افغانستان، اشرف غنی در پیامی از اعلام آتش بس یک طرفه دولت این کشور با گروه طالبان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۰    
مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان با اعلام خبر آزادی 20 صیاد استان از بند اسارت دزدان دریایی گفت: 4 تن از این صیادان امروز به خاک وطن بازگشته اند و 16 تن دیگر در روزهای آینده به ایران باز خواهند گشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۵    
جلودارزاده گفت: اگر افرادی بخواهند جامعه را با محدودیت اداره کنند با در نظر گرفتن روحیه گریزان انسان از محدودیت و به دنبال آزادی، قطعا باعث بزرگتر شدن مشکل می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۰    
حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات پنجشنبه 17 خرداد با چهار ملوان آزادشده از دست دزدان دریایی سومالی که از سال 1394 اسیر شده بودند دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۷    
هدایت تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر در لیگ دسته اول کشور به میثاقیان سپرده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۶    
چند هفته پس از اعلام تصمیم ترامپ برای خروج از برجام، سرانجام نخستین تصمیم نهایی اعلام شده به بزرگترین هواپیماساز ایالات متحده آمریکا تعلق گرفت تا عملا قراردادی که پس از چهار دهه بسته شده بود راه به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۶    
محمود فکری در فصل هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور هدایت نفت مسجدسلیمان را برعهده خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۴    
حزب اعتدال و توسعه به مناسبت روز جهانی قدس، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۱    
روزنامه اردنی الغد به نقل از منابع خود اعلام کرد: نشست برنامه ریزی شده میان نمایندگان روسیه، آمریکا و اردن حول محور منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (پنج شنبه) در اظهاراتی تهدیدآمیز خطاب به دولت بشار اسد، رئیس جمهور سوریه مدعی شد، دولت بشار اسد دیگر از هیچ یک از پاسخ های اسرائیل در امان نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۹    
فرماندار تبریز تاکید کرد: موضوع هک نمایشگرهای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با جدیت در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۸    
سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان از ادامه روند افزایش دما در استان و پیش بینی وقوع گرد و خاک از امروز تا سه شنبه هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۱    
روز گذشته(چهارشنبه) اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه فردی به نام "حاتم مرمضی"، که از او به عنوان فعال حقوق بشر یاد می شود و سال گذشته در سوسنگرد خوزستان بازداشت شده بود، در زندان کشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۱    
شفقنا- نهاد قضایی عربستان چند نفر را به تشکیل هسته تروریستی برای ایران و برنامه ریزی ترور برخی شخصیت ها متهم و برای آنها حکم اعدام صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۲    
منچستریونایتد قصد امضای قرارداد با مهاجم ایرانی را داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۹    
به دنبال اظهارات وزیر دفاع قطر مبنی بر تمایل این کشور برای عضویت در ناتو، یک مسئول بلندپایه پیمان ناتو در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که ناتو با درخواست عضویت قطر در پیمان آتلانتیک شمالی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۴۴    
10:30 صبح 17 خرداد سال گذشته بود که اولین حمله داعش به خاک ایران اتفاق افتاد و عوامل داعش در دو اقدام تروریستی جداگانه ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار دادند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۲    
رییس شبکه هپاتیت کشور، برخی از راه های پیشگیری از ابتلا به بیماری هپاتیت سی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۱    
مدتی است که قیمت هر برگ اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس ایران نوسان چندانی نداشته و در حال حاضر نیز می توان با تقریب خوبی قیمت هر برگ از اوراق را حدود 65 هزار تومان قیمت داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۸    
قیمت طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار آسیا با وجود ضعیف شدن ارزش دلار، کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۵    
رئیس جمهوری جهت حضور در هجدهمین نشست سران سازمان همکاری شانگهای فردا به چین سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۵    
وزیر اطلاعات گفت: امروز علی رغم این که صهیونیست ها عربده هایی را سر می دهند، مطالعه رفتارشان نشان می دهد که به تعبیر رهبری این عربده ها از سر استیصال است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۴    
سفیر قطر در روسیه در واکنش به تهدید عربستان به اقدام نظامی علیه قطر در صورت خرید "اس 400" روسیه اعلام کرد، نسبت به سلامت عقلی رهبری عربستان تردید دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۴    
چهار صیاد اهل شهرستان ساحلی کنارک که بیش از3 سال در بند دزدان سومالی بودند، صبح امروز پنج شنبه آزاد و به کشور ایران اسلامی بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۳    
طبق گزارش رسانه آمریکایی، در جریان مکالمه تلفنی رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر کانادا درباره اعمال تعرفه آلومینیوم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۵    
به علت تنش های موجود بین آمریکا و اتحادیه اروپا در مورد توافق هسته ای 2015 ایران، گروه لابی قطعه سازان خودرو فرانسه، FIEV، سفر ماه جولای خود به ایران را کنسل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۹    
منابع اعلام کردند، برنامه صلح جدید سازمان ملل برای یمن از حوثی ها می خواهد تا در ازای پایان حملات هوایی ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی علیه این جنبش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۰    
فرمانده انتظامی قزوین از رهایی گروگان 21 ساله در این استان پس از 24 ساعت تلاش بی قفه از سوی پلیس خبر داد و گفت: در این رابطه 6 آدم ربا نیز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۹    
دولت رودریگو دوترته دریک چرخش آشکار سیاسی هشدار داده است در صورتی که چین از سه خط قرمز این کشور در دریای مورد منازعه جنوبی چین عبور کند، با پکن وارد جنگ خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۸    
طبق آمارهای رسمی، تورم دوازده ماهه منتهی به ماه می ترکیه به 12.15 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۸    
بانک جهانی اعلام کرد هزینه های اقتصادی برابر نبودن دستمزد زنان و مردان در جهان بیش از 160 تریلیون دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۷    
شاگردان کی روش بعد از سه سال صدرنشینی مداوم، از رده نخست به رده دوم رده بندی آسیا سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۷    
بازیکن فصل گذشته پرسپولیس با قراردادی به ذوب آهن اصفهان پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۷    
گروه ها ، احزاب، شخصیت ها و سازمان های مختلف در کشورمان با صدور پیام ها و بیانیه های جداگانه از مردم و مسوولان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۶    
یک سایت عربی اعلام کرد که عراق یک دیپلمات عربستانی را به دلیل مداخله در انتخابات این کشور اخراج کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۸    
وزیر خارجه انگلیس در دیدار با نتانیاهو تاکید کرد که کشورش به همراه آلمان و فرانسه معتقد است برجام بهترین روش برای تضمین آینده ای ایمن برای منطقه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۸    
یافته های جدید دانشمندان نشان می دهد که بروز صاعقه در غول های گازی سیاره مشتری مشابه بروز آن در زمین است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل دفتر امور بانوان و مشاور بانوان استانداری تهران با بیان اینکه شرایط شادی مردم در طول این سال ها فراهم نشده است، نقش آموزش و پرورش را در ایجاد فرهنگ شادی در کشور بسیار برجسته دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۳    
قیمت نفت روز پنج شنبه تحت تاثیر کاهش صادرات ونزوئلا افزایش یافت تا بخشی از ضرر روزهای گذشته را جبران کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۰    
برخی پالایشگاه های اروپایی به دنبال نگرانی نسبت به متاثر شدن از بازگشت تحریم های آمریکا، خرید نفت از ایران را محدود می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۹    
درست یک ماه پس از آغاز دوره جدید ریاست جمهوری، ولادمیر پوتین در سفر رسمی به چین می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۷    
در شرایطی که به دلیل هجوم تقاضا میانگین قیمت مسکن شهر تهران به یکباره 35 درصد جهش کرد و در بعضی مناطق این رشد به 53 درصد هم رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۶    
رئیس مرکز اطلاع رسانی و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: تردد کامیون و تریلی در محور هراز از ساعت شش صبح امروز ممنوع شده و تا ساعت 12 شب ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۴    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: انفجار کپسول گاز در تبریز پنج مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۴    
مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ورزقان از جان باختن یک مرد 75 ساله به دنبال مصرف قارچ سمی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۳    
سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان گفت: گرفتن عکس سلفی از ارتفاع 15 متری آبشار کبودوال از توابع این استان، باعث مرگ مسافری جوان از خراسان رضوی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۳    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 از تعطیلی 8 واحد تجاری و صنف تجاری به علت ایجادگرد و غبار و مزاحمت برای شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۱    
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: این ارزانی قیمت تا یک ماه آینده یک گرانی بالایی را به خاطر عدم جوجه ریزی به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۱    
طبق اعلام منابع خبری، دو هفته پس از هک شدن مونیتورهای فرودگاه مشهد، این رویداد در فرودگاه تبریز هم تکرار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۱۰    
دیدار محمد بن سلمان (ولیعهد سعودی) و محمد بن زاید (ولیعهد ابوظبی) در شهر جده
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۶    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از قطع دست یک جوان در شهرستان سراب آذربایجان شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴    
یک روزنامه اسرائیلی بامداد پنجشنبه به نقل از برخی منابع مدعی شده سران سه کشور اروپایی قصد دارند از آژانس بین المللی انرژی اتمی درخواست کنند به بررسی اسناد ادعایی رژیم صهیونیستی از برنامه هسته ای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۰    
وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن گزارش های منتشر شده در مورد تصمیم ایران برای افزایش توان غنی سازی را زیر نظر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۳    
رئیس جمهور با دعوت از مردم برای حضور گسترده در مراسم روز قدس، تصریح کرد: روز قدس روزی تاریخی و هنگامه فریاد علیه ستمگران و حمایت از ملت مظلومی است که طی هفتاد سال پیش از خانه و کاشانه خود آواره شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۳    
ضیافت افطار دونالد ترامپ بدون حضور سران سازمان های بزرگ مسلمانان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۱    
نشست کارشناسی هیأت های مذاکره کننده ایران و 1+4 در محل دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۱    
موزیلا اعلام کرده که برنامه احراز هویت دو مرحله ای برای همه حساب های فایرفاکسی که بدون پشتیبانی از کدهای مبتنی بر SMS هستند، طراحی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۱    
مدیرعامل برق منطقه ای استان تهران گفت: اگر مصرف برق مشترکان تهرانی مانند سال گذشته باشد قطعا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد، اما اگر مدیریت مصرف صورت گیرد جای نگرانی وجود نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۷    
سندی منتشر شده حاکی از آنکه اوباما با صدور مجوزی در فوریه 2016، امکان دسترسی ایران به میلیاردها دلار را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۶    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز ملی پادشاهی سوئد، ابراز امیدواری کرد که در پرتو مساعی مشترک جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی سوئد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۹    
هنگامی که آی فون خود را به یک لپ تاپ متصل می کنید، مراقب باشید؛ محققان یک حمله برای کاربران آیفون و آی پد شناسایی کرده اند که می تواند این امکان را به کسی که به او اعتماد دارید بدهد تا از راه دور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۸    
برخی خبرگزاری های غربی، از تلاش مخفیانه باراک اوباما رییس جمهوری سابق آمریکا برای دسترسی ایران به سیستم مالی این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۷    
روانشناسان با تحقیقات گسترده ای که در زمینه دوستیابی و همسریابی در فضای مجازی انجام دادند، ثابت کرده اند که یافتن و شناخت شریک زندگی در اینترنت غیرممکن و شکست پذیر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۳:۰۵    
یک عضو اتحادیه صادرکنندگان پوشاک گفت: گرفتار احتکار شده ایم و نیاز است دولت بتواند منابع مالی تولیدکنندگان را تامین کند تا آنها مواد اولیه خود را در زمان مقرر وارد کنند و به تولید بپردازند تا حداقل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۲:۵۰    
هنگام بیماری ممکن است فرد اشتهای خود را از دست بدهد اما تغذیه مناسب و نوشیدن مایعات به اندازه کافی به ویژه مواقعی که بیمار احساس بهتری دارد بسیار مهم است.