چهارشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۴۵Jul 2019 24

خبرهای آفتاب نیوز 4 تیر 1398 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1398 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1398 آفتاب نیوز 31 خرداد 1398 آفتاب نیوز 1 تیر 1398 آفتاب نیوز 2 تیر 1398 آفتاب نیوز 3 تیر 1398 آفتاب نیوز 4 تیر 1398 آفتاب نیوز 5 تیر 1398 آفتاب نیوز 6 تیر 1398 آفتاب نیوز 7 تیر 1398 آفتاب نیوز 8 تیر 1398 آفتاب نیوز 9 تیر 1398 آفتاب نیوز 10 تیر 1398 آفتاب نیوز 11 تیر 1398 آفتاب نیوز 12 تیر 1398 آفتاب نیوز 13 تیر 1398 آفتاب نیوز 14 تیر 1398 آفتاب نیوز 15 تیر 1398 آفتاب نیوز 16 تیر 1398 آفتاب نیوز 17 تیر 1398 آفتاب نیوز 18 تیر 1398 آفتاب نیوز 19 تیر 1398 آفتاب نیوز 20 تیر 1398 آفتاب نیوز 21 تیر 1398 آفتاب نیوز 22 تیر 1398 آفتاب نیوز 23 تیر 1398 آفتاب نیوز 24 تیر 1398 آفتاب نیوز 25 تیر 1398 آفتاب نیوز 26 تیر 1398 آفتاب نیوز 27 تیر 1398 آفتاب نیوز 28 تیر 1398 آفتاب نیوز 29 تیر 1398 آفتاب نیوز 30 تیر 1398 آفتاب نیوز 31 تیر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۲۰:۴۵    
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اقدامات درمانی ارائه شده به کودک آسیب دیده ناشی از کودک آزاری در این شهر حال عمومی وی خوب است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۰    
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 13 ارز مانند پوند نسبت به روز چهارشنبه کاهش و قیمت 25 واحد پولی افزایش یافت. نرخ دلار و 8 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۰۹:۰۵    
آفتاب نیوز : تصاویر صفحه نخست روزنامه های پنج شنبه، 6 تیر 98 را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۴:۰۰    
رئیس قوه قضاییه ظاهراً می خواهد در ماجرای حساب های بانکی و پرونده قاری معروف، افکار عمومی را قانع کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۵    
مدافع پرسپولیس به دنبال جدایی از این تیم و یک انتقال جنجالی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۵    
رئیس جمهور آمریکا هنگام صحبت درباره تحریم های اخیر خود علیه ایران مرتکب اشتباه لفظی عجیبی شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۵    
سخنگوی صنعت برق از اجرایی شدن طرح تغییر ساعات کار ادارات در 29 استان و رایزنی برای اجرای آن در 2 استان باقی مانده با هماهنگی استانداری ها خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۰    
من شارژ ندارم، تا نیم ساعت دیگر به خانه برمی گردم، نگران نباش. این جمله کوتاه آخرین پیام یک خواهر به خواهر دیگر است. حالا 4 روز از آن نیم ساعت می گذرد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۰    
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر نقش مردم گفت: سرمایه اجتماعی سرمایه بی بدیلی برای نظام، کشور و دستگاه قضایی است و خدمتگزاران مردم باید این سرمایه عظیم را باور داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۵    
خانم "استفانی گریشام"، مدیر روابط عمومی ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، از چند روز دیگر جایگزین سارا هوکابی سندرز، سخنگوی مستعفی کاخ سفید می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۰۹:۰۰    
اطلاعات مالی کلیه سهامداران بانک پارسیان به صورت شفاف و روشن برروی سایتهای رسمی مرجع اطلاعات شرکتهای بورسی قابل دسترسی و رویت است و سهامداران بدهی ای به بانک ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۰    
معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی درباره آخرین وضعیت سالن های سینما در کشور تا پایان سال 97 گزارش داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۳:۵۵    
رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در جمع خبرنگاران ادعای تازه ای درباره ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۳:۴۵    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اطلاعات کل نظام بانکی و تراکنش ها را در اختیار دیگران قراردادن به مصلحت کشور نیست و بخش زیادی از عدم همکاری بانک های خارجی با شبکه بانکی ما به موضوع fatf مربوط نیست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۳:۲۵    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: واسطه ها از موانع کاهش قیمت گوشت قرمز در بازار هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۳:۲۰    
وزیر امور خارجه ایران در پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر با تاکید بر این موضوع که تیم ب از دیپلماسی نفرت دارد نوشت که این تیم ب بود که آمریکا را از مذاکره با ایران بیرون کشاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۳:۲۰    
سرپرست وزارت دفاع آمریکا روز سه شنبه گفته که به دنبال بستن درب درگیری با ایران و گشودن درب دیپلماسی با این کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۰    
دستور رئیس پلیس پایتخت مبنی بر بازداشت دو مأمور انتظامی به دلیل حادثه پیش آمده در پارک پلیس تهران متوقف شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۰    
وزیر امور خارجه آمریکا برای برسی نتایج کنفرانس صلح پاکستان، در سفری اعلام نشده وارد افغانستان شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس در حساب توییتری خود نوشت: گویی عده ای با ماژیک سیاه به جان نقشه سفید ایران افتاده اند تا با شبیه سازی راهبردی جنگ سردی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۵    
تصویری از سردار آزمون مهاجم تیم ملی و زنیت سنپترزبورگ در کنار پدر و مادرش را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۱:۲۵    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نشست ملی مقابله با معامله قرن و نشست بحرین، تأکید بر گزینه مقاومت را تنها راه مقابله با توطئه های ضد فلسطینی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۱:۱۰    
نیروهای ویژه سعودی از دستگیری ابو اسامه المهاجر سرکرده گروه تروریستی داعش در یمن خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۱:۱۰    
یک مقام ارشد نظامی آلمان اعلام کرد هیچ دلیلی وجود ندارد که نیروهای این کشور عراق را ترک کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۱:۱۰    
باشگاه پرسپولیس برای برانکو ایوانکوویچ بلیت هواپیما فرستاده و از او خواسته در تاریخ پنجم تیر در تمرینات سرخپوشان حاضر شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۲۰:۰۰    
سخنگوی دولت با بیان این که امضای تحریم رهبری عامل وحدت ملی ایرانیان خواهد شد افزود: پیشنهاد تحریم ظریف ترس گروه بی از عقلانیت دیپلماتیک است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۵۰    
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان با بیان اینکه 90 درصد دونات ها در واحدهای زیرزمینی تولید می شود، گفت: وضعیت بهداشتی مکان تولیدکننده مشخص نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۵    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در صفحه توییتر خود در اظهاراتی توهین آمیز نوشت: سران ایران کلماتی مثل نجیب و دلسوزی را نمی فهمند، آنها هرگز نفهمیدند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۵    
مسئولان باشگاه سپاهان با بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۰    
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک شی ء صوتی در مسیر خودروهای گشت انتظامی در زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۰    
وزارت اطلاعات درخصوص ادعای نماینده شاهین شهر درباره دستگیری یک باند نفوذی در وزارت نفت توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۲۰    
یک اقتصاددان با اشاره به انتقادات به وزیر نفت، گفت: برای دور زدن تحریم ها که زنگنه نمی تواند بگوید چه می کند و همین الان اگر صادرات نفت نداشته باشیم، به طور قطع قیمت نفت در بازار افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۵    
سهراب مرادی به احتمال زیاد در رقابت های جهانی تایلند در دسته 102 کیلوگرم وزنه خواهد زد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۵۵    
دونالد ترامپ گفته است که با هر نتیجه ای که از دیدار پیش رو با رئیس جمهور چین حاصل شود موافق بوده و مشکلی ندارد. به نظر می رسد وی در پس سیاست به دنبال محک زدن چینی هاست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۴۵    
وزیر خارجه فرانسه که به همراه همپیمانان اروپایی خود تاکنون اقدام قابل توجهی برای حفظ برجام انجام نداده اند، گفت که اگر ایران توافق هسته ای را نقض کند، اشتباهی جدی مرتکب خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۴۰    
متخصص چشم گفت: فشار خون بالا عوارض جدی دارد که یکی از آنها اثرگذاری بر روی چشم هاست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۴۰    
سخنگوی ارشد دولت ژاپن نگرانی عمیق خود را نسبت به افزایش تنش ها در خاورمیانه اعلام کرد و گفت: ژاپن به تلاش های دیپلماتیک درباره ایران با هدف کاهش تنش ها ادامه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۵    
نامش مخمل بود اما زندگی اش هیچ گاه طراوت نامش را نداشت. 40 ساله بود که فرزند پنجمش به دنیا آمد و نشان به آن نشان روماتیسم برای همیشه زمینگیرش کرد و تا 20 سال بعد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۵    
پژوهشگران در مطالعه اخیر دریافته اند اسپرم در شرایط میکرو گرانشی قابلیت باروری خود را حفظ می کند که این موضوع امکان ایجاد "بانک اسپرم فضایی"(space sperm banks) را فراهم می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۵    
با نظر سایت مرجع امتیاز دهی به بازیکنان سانچز به عنوان بازیکن برتر مرحله گروهی کوپا امریکا انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۵    
یک کارشناس حقوق بین الملل اظهار کرد: در صورت تحریم وزیر امور خارجه ایران از سوی آمریکا و ممانعت از حضور آقای ظریف در جلسات سازمان ملل ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۲    
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران در رأس هیئتی از ندامتگاه سپاه بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۲۵    
معاون محیط زیست استان تهران از شناسایی 135 واحد دامپروری در راستای بررسی معضلات زیست محیطی در مسیر فرودگاه امام(ره) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۰    
نماینده دائم آمریکا در کنفرانس خلع سلاح گفته واشنگتن مسیر گفت وگو با ایران را باز گذاشته اما قصد دارد تحریم های بیشتر و بیشتری علیه ایران وضع کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۵    
چهار سناریوی تورم خبری (حجم زیاد اخبار و روایت ها)، شوک خبری (حالت شوک آلود برای اخبار دقیق و صحیح در بین شایعات و شبه خبرها) ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۵    
دو روز پیش ویدیویی از برخورد پلیس با دختری در فضای مجازی منتشر شد که با واکنش های مختلفی از سوی مسئولان و افکار عمومی مواجه شد .
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۰    
یک مطالعه نشان می دهد تنها 10 دقیقه زمان می برد تا تمام سطح پوست بدنتان از باکتری های دریایی پوشیده شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۰    
وزیر امورخارجه انگلیس با بیان اینکه آمریکا نزدیک ترین متحد آنهاست، گفت: لندن نمی تواند حتی تصور کند که وارد جنگی با ایران شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۵    
در پی تذکرات مردم متدین زنجان، بنر جنجالی برپاشده مقابل مسجد شهید آیت الله دستغیب این شهر پایین کشیده شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۰    
مجید تخت روانچی نماینده ایران در سازمان ملل در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی ضمن تاکید بر اینکه دولت دونالد ترامپ هیچ علاقه ای به دیپلماسی ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۰    
آفتاب نیوز : سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه که صبح امروز برای شرکت در همایش قوه قضائیه به مجتمع شهید بهشتی واقع در پل رومی رفته بود، برای بازگشت به محل کار خود از مترو استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۰    
محتوای برخی فیلم ها و سریال های شبکه نمایش خانگی در یکی دو سال اخیر مورد انتقاد اهالی رسانه قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۵    
قرارداد کاپیتان استقلال با الشحانیه به مدت یک فصل است. رقم قرارداد هم به شکلی است که او به مراتب بیشتر از حضور در استقلال دریافت خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که ابراز مالی ویژه اروپا با ایران آماده راه اندازی است اما درباره زمان راه اندازی آن حاضر به پاسخ گویی نشد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۵    
روزنامه لبنانی البناء نوشت: ترامپ از بیم صعود سه غول آسیایی ایران، روسیه و چین، جنگ نفتکش ها در دریای عمان و جنگ گاز در اروپا را فرماندهی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۰    
تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید فوتبال ایران از فردا (چهارشنبه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۱۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد از 16 تیرماه، گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران در چارچوب بندهای 26 و 36 برجام با جدیت آغاز خواهد شد .
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۱۵    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: با عنایت به اینکه قانون انتخابات اصلاح نشد طبیعتاً همان قانون انتخابات قبلی باید اجرا شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۱۰    
رئیس پلیس راه شمالی استان فارس، گفت: بر اثر برخورد سواری پیکان با یک کامیون در دو راهی "نقش رستم" شهرستان مرودشت، 2 نفر کشته و یک نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۱۰    
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه در واکنش به تحریم رهبر انقلاب از سوی آمریکا گفت: این تحریم ها هیچ ارزش سیاسی و اقتصادی ندارد و همه از سر گیج شدن آنها در مقابله با ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۵    
فرمانده کل سپاه از اقدام شجاعانه و متهورانه نیروهای هوافضا و دریایی سپاه در انهدام پهپاد جاسوسی متجاوز آمریکا و کشف بقایای آن به عنوان سند تجاوزگری و بی توجهی آمریکایی ها به قوانین بین المللی قدردانی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۵    
پژوهشگران آمریکایی، نوعی ایملپنت برای رساندن دارو به بدن ابداع کرده اند که می توان آن را از راه دور کنترل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۰    
امروز (چهارم تیرماه) در بازار طلا و سکه قیمت ها کاهشی بود و نرخ دلار هم کاهش یافت اما دیگر ارزها اندکی افزایش قیمت داشتند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۵    
نرخ فروش ارز مسافرتی در بانک ها همچنان نسبت به بازار آزاد بالاتر است و امروز نیز با افزایشی 350 تومانی نسبت به روز گذشته مبلغ 15 هزار و 400 تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۵    
یک عضو هیأت علمی دانشگاه اظهار کرد: افزایش فشار خون منجر به آسیب و موجب سخت و سفتی عروق و محدودیت جریان خون شده به طوری که می تواند رضایت و کیفیت جنسی افراد را مخدوش کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۵    
وزارت ارتباطات درباره جزئیات حادثه ظهر امروز در این وزارتخانه مبنی بر اقدام فردی که قصد خودسوزی داشته، توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۵    
قیمت دلار در روز جاری نسبت به روز گذشته با کاهش همراه بود به طوریکه به رقم 13 هزار تومان برای خرید و 13 هزار و 100 تومان برای فروش رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰    
نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت روسیه روز سه شنبه گفت که این کشور شواهدی در اختیار دارد که نشان می دهد پهپاد آمریکایی سرنگون شده توسط نیروهای ایرانی وارد حریم هوایی ایران شده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰    
راضیه شیرمحمدی عضو تیم ملی تیروکمان معلولان که در رقابت های جهانی هلند موفق به کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک توکیو شده بود، بر اثر ایست قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۵    
کارشناسان باور دارند که این پنج میوه حاوی ترکیبات و مواد مغذی ای هستند که می توانند روند ریزش مو را کاهش دهند و به تقویت ریشه مو و لایه های آن کمک کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۵    
معاون مرکز توسعه و پیشگیری درمان اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: طرح کیان مجموعه ای از آموزش، مشاوره و تست تصادفی اعتیاد از افراد است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰    
مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد که رئیس جمهور کشورش درهای مذاکره با ایران را باز گذاشته است و تنها کاری که ایران باید انجام دهد عبور از این در است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۰    
تیم ملی در آبان ماه در یک بازی دوستانه به مصاف ژاپن خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۰    
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی به تحریم های جدید آمریکا علیه ایران پرداخته و اعلام کرده است ایرانی ها به تحریم های جدید را مسخره کرده اند و با شوخی از آن استقبال شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۵    
درباره علی دایی شایعاتی مطرح شده که صحبت های تند او علیه مدیرعامل سایپا باعث شده تامدیران باشگاه ها رغبت به مذاکره با این اسطوره فوتبال برای سپردن هدایت تیم شان به او نشان ندهند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۵    
این دوربین ها در حال حاضر در سبزه میدان، منوچهری، پاساژ افشار و خیابان فردوسی نصب شده و کنترل آن نیز در اختیار پلیس است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۵    
یک نفر از جانباختگان از نیروهای هلال احمر بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۵    
چاچیچ 65 ساله پس از کنار اخراج شدنش از سمت سرمربیگری تیم ملی فوتبال کرواسی در ماه اکتبر 2017، دیگر هدایت تیمی دیگر را برعهده نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۰    
زنگنه در جلسه امروز اطلاعاتی در مورد بحث جکت که گفته شده بود به شکل اوراق تبدیل شده و به منابع مملکت آسیب وارد شده توضیحاتی داد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۵    
درگیری لفظی علی لاریجانی رییس مجلس و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر در مورد مصرف درآمدهای ناشی از اجرای احکام مقرر در مورد طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان برای دقایقی مجلس را به حاشیه کشاند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۰    
والیبال ایران تنها یک پیروزی برای حضور در شیکاگو نیاز دارد خیلی ها نگران هستند که وضعیت ویزای ملی پوشان چه خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۵    
هر متهمی با پوشش واقعی خودش در دادگاه حاضر شود و از این جهت باید از قوه قضاییه هم تشکر کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۵    
فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری 561 سارق، مالخر و.. در بیست و ششمین مرحله از طرح رعد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۵    
وزیر امور خارجه کشورمان خطاب به کشورهای غربی گفت: مردم ما چگونه حرف های شما در مخالفت با سلاح های کشتارجمعی را باور کنند!؟
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۵    
بیل گیتس بنیان گذار شرکت بزرگ مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین افراد جهان اذعان کرد که بزرگترین اشتباه دوران حرفه ای خود را در شاخه تلفن های همراه مایکروسافت مرتکب شده که منجر به سرنوشت تباه ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۵    
رییس پلیس پایتخت از دستگیری و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در پارک پلیس تهرانپارس خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۵    
سخنگوی سابق وزارت امور خارجه با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه سه به ابهامات در خصوص نخوردن مهر ورود به ایران در پاسپورت گردشگران پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا نامه نوشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
محمدباقر قالیباف حالا، صرفاً عضوی است در مجمع تشخیص مصلحت نظام. هر چند آنچه از او و چهره سیاسی اش، نزد افکار عمومی دیده می شود سیاستمداری است، اصولگرا با سابقه طولانی نظامی گری ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در چهلمین اجلاس وزرای ارتباطات کشور های آسیا و اقیانوسیه در سنگاپور به سر می برد، از به ثمر نشستن سلامت الکترونیکی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۵    
دونالد ترامپ بار دیگر اتهامات مطرح شده از سوی یک نویسنده که او را به تعرض جنسی متهم کرده بود، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۰    
رکود اقتصادی و تورم همه چیز را گران تر کرده است؛ از میوه و سبزیجات تا لاستیک، روغن و حتی تلفن همراه. برای خرید یک تلفن همراه ساده باید مبلغی معادل یک ماه حقوق یک کارمند دولتی را پرداخت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۵    
پس از آنکه دختر محبوس رئیس جمهوری فقید ازبکستان مدعی شد بیش از 1.2 میلیارد دلار به دولت تاشکند داده، از رئیس دولت این کشور خواست تا وی را آزاد کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۵    
رئیس جمهور با حضور در رصدخانه اطلاعات نظام سلامت کشور مستقر در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دستور آغاز اسقرار پرونده الکترونیک نظام سلامت در کشور را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۵    
بلومبرگ در گزارشی نوشت چیز زیاد دیگری در ایران برای تحریم کردن توسط آمریکا باقی نمانده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۵    
وزیر خارجه آمریکا در جریان دیدارش با پادشاه عربستان حرفی از قتل جمال خاشقجی نزد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۰    
مصرف توت سفید به دلیل وجود آنتی اکسیدان قوی می تواند موجب افزایش طول عمر شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۵    
عباس عبدی در مصاحبه ای گفت: اگر امروز قرار باشد با شرایط کنونی و سنت گذشته انتخابات باشد، معتقدم به معنای گذشته انتخابات شکل نمی گیرد و بعید می دانم مردم به طور جدی پای صندوق های رأی بیایند و بعید می ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۰    
عباس عبدی در مصاحبه ای گفت: اگر امروز قرار باشد با شرایط کنونی و سنت گذشته انتخابات باشد، معتقدم به معنای گذشته انتخابات شکل نمی گیرد و بعید می دانم مردم به طور جدی پای صندوق های رأی بیایند و بعید می ...
  • ۱