دوشنبه ۲۳ تیرساعت ۱۶:۵۸Jul 2020 13

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1399 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1399 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۷    
ایسنا/یزد رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به دریافت بالغ بر 1300 گزارش مردمی از طریق ستاد خبری 124 طی سه ماهه ابتدای امسال، از احراز تخلف 354 مورد از آنها خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۴۲    
در اتفاقی جالب توجه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم نسبت به مجلس دهم صد در صد تغییر کرده اند اما بدون شک، اتفاق جالب و در عین حال تکراری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۸    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی از تصفیه نزدیک به 3 میلیون متر مکعب فاضلاب در شهر خوی طی سال جاری خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۴    
ایسنا/یزد استاندار یزد با بیان این که دستگاه های استان باید به صورت جدی و با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود، مسائل مربوط به طرح اقدام ملی مسکن را پیگیری کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/اصفهان برای نخستین بار در کشور طراحی نسوز بدنه کوره بلند به همت متخصصین و کارشناسان مدیریت نسوز در شرکت ذوب آهن اصفهان انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۷:۵۰    
مرکز پاسخ گویی آموزش های الکترونیکی شریف به منظور پاسخ گویی به مشکلات دانشجویان در ایام آزمون های پایانی در دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۰    
انواع مختلفی از چای برای انتخاب وجود دارند که برخی از آنها فواید سلامت منحصر به فردی را ارائه می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آذربایجان شرقی از پرداخت بیش از 52 میلیارد تومان کمک معیشت ماهیانه به مددجویان تحت حمایت در بهار سال 99 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۲    
ایسنا/خراسان جنوبی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی، با قرار گرفتن جزء پنج استان برتر معدنی، نقش مهمی در اقتصاد و تحقق اهداف بلندمدت کشور را ایفا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۱    
مدیران و کارشناسان شرکت کارگزاری بانک روز چهارشنبه 11 تیرماه به صورت برخط پاسخگوی مشتریان گران قدر درباره سهام عدالت و واحدهای صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم (ETF) خواهند بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری از راه اندازی کد دستوری #8010* در راستای اطلاع رسانی سریع از آخرین وضعیت شکایات کاربران در سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات 195 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۸    
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: ظرفیت علمی فرزندان شهدا بسیار بالا است و با توجه به تحریم های تحمیل شده بر کشور باید از این ظرفیت برای حل مشکلات استفاده شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۶    
سریال کمدی اجتماعی موچین به کارگردانی و نویسندگی حسین تبریزی هر چهارشنبه توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۲۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: قیمت گوشت مرغ در استان تهران با توجه به رشد جوجه ریزی و تامین نهاده های دامی هفته آینده کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان از افزایش 16 درصدی قبض برای مشترکانی که الگوی مصرف را رعایت نمی کنند، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی براساس رتبه بندی 2020 شانگهای، دانشگاه آزاد اسلامی با 19 رشته در جمع دانشگاه های برتر دنیا قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۸    
در طول دیکتاتوری نظامی آرژانتین در دهه 70 و 80، جوخه های مرگ برای ربودن شهروندان معمولاً از فورد فالکون استفاده می کردند. به همین دلیل لمسوف فورد فالکون را به کتابخانه مسافرتی تبدیل کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۳    
استفاده از دوربین مدار بسته یکی از کاربردی ترین روش های موجود جهت نظارت و ایجاد امنیت در مکان هایی با امنیت بالا می باشد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۲    
ایسنا/فارس سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد از فردا چهارشنبه 11 تیر، سفر 2 روزه خود به شیراز را آغاز و در برنامه هایی نظیر بهره برداری از واحدهای مسکونی مددجویان این نهاد شرکت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/زنجان مزار شهدای گمنام گاوازنگ زنجان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مجددا بسته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۹    
با اینکه سن و سال زیادی ندارد اما مدت هاست که با دریا و کشتی و بندر آشناست. از بچگی که به همراه پدرش با لنج های ماهیگیری به دل دریا می رفت، آرزو داشت که روزی کشتی خودش را داشته باشد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از توزیع یک هزار و 100 بسته حمایتی، بین نیازمندان متاثر از ویروس کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۹    
مواد خوراکی آلوده به ویروس جدید کرونا بی خطر نیستند اما متخصصان می گویند که تاکنون موردی از ابتلا از طریق خوردن این مواد دیده نشده هرچند این متخصصان همچنان از خطر بازارهای فروش گوشت که در آن حیوانات ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۷    
رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: این سازمان دو برنامه مهم شناسایی مواد معدنی و پایش مخاطرات طبیعی را دنبال می کند که در صورت توجه ویژه به این پتانسیل ها ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل پست خراسان شمالی از برقراری خط مستقیم ارسال و دریافت مرسولات پستی از تهران و بالعکس خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۷    
رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش با خانواده شهید هاشمی خواه، از شهدای شناور کنارک در شهرستان پاکدشت دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۷    
ایسنا/یزد مدیر کل انتقال خون استان یزد با اشاره به کاهش 13 درصدی اهدای خون در این استان به دلیل شیوع کرونا در سال جاری، جایگاه این استان از لحاظ اهدا کنندگان خون در کشور را سوم خواند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۳    
با حکم رئیس دانشگاهی علمی کاربردی،اعضای شورای صلاحیت حرفه ای این دانشگاه منصوب شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۹    
رئیس فرهنگسرای قرآن از شروع به کار اردوهای این مرکز از مردادماه 99 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی گفت: متأسفانه آمار اهدای خون و تعداد مراجعان در استان در وضعیت هشدار قرار دارد و شاهد کاهش 37 درصدی در این زمینه هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۰    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به سرمایه گذاری این صندوق در بورس، گفت: سعی کردیم به جای بنگاه داری و خرید شرکت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۹    
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نشستی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بر گسترش فرهنگ کتابخوانی در ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله متروی تهران تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۸    
وبینار علمی تخصصی نقش ابعاد کلی سلامت دختران در توسعه پایدار از سوی جهاددانشگاهی در پژوهشکده زنان دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۵۵    
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی با اشاره به اهمیت و روند رو به رشد شرکت های دانش بنیان در اقتصاد کشور گفت: بانک توسعه تعاون حمایت از شرکت های دانش بنیان را در اولویت قرار داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۷    
ایسنا/فارس مدیر کل امور عشایر فارس گفت: برای تامین نیاز سه میلیون دام عشایر بیش از 15 هزار تن جو خریداری و در بین عشایر استان توزیع شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل دفتر جنگلداری و امور بهره برداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، اجرای طرح مدیریت پایدار منابع طبیعی منطقه هیرکانی را از دستاوردهای ارزشمند دولت در جنگل های شمال کشور دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۸    
اشخاص حقیقی و حقوقی با 2 شیوه می توانند در بورس سرمایه گذاری کنند: 1) سرمایه گذاری مستقیم، 2) سرمایه گذاری غیرمستقیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۸    
فرانسوا فیون، نخست وزیر پیشین فرانسه به سه سال حبس تعلیقی و دو سال حبس قطعی، در مجموع پنج سال زندان محکوم شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۲    
ایسنا/یزد رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر یزد از کشف 49 کیلو حشیش از مخفیگاه سوداگران مرگ طی یک عملیات اطلاعاتی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۹    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون گردشگری آذربایجان غربی از ثبت اقامت نزدیک به 7000 نفر گردشگر و مسافر در هتل ها و دیگر مراکز اقامتی استان طی سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵    
وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد: ضمن احترام به حاکمیت عراق، به عملیات نظامی علیه حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) ادامه خواهیم داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/ایلام شهردار ایلام میزان طلب شهرداری از دستگاه های اجرایی را حدود 1100 میلیارد ریال اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۵    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ماکو از ارائه تسهیلات به فعالان اقتصادی و کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در این منطقه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۹    
ایسنا/هرمزگان معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت هرمزگان با بیان اینکه قیمت مرغ گرم باید به صورت روزانه نوشته شود، گفت: به تدریج در واحدهای صنفی قیمت مرغ کمتر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۸    
سفیر ایران در لندن با اشاره به آخرین مواضع مقامات اروپایی درباره تمدید محدودیت های نظامی علیه ایران نوشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۵۴    
ایسنا/زنجان معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: امسال مبنای تخصیص اعتبارات به استان ها نیز بر اساس برنامه های برش استانی سند تحول است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۵۰    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه حفظ سلامت و کارآمدی کارکنان به عنوان سرمایه های حیاتی در سازمان نیروی انتظامی از اولویت هاست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۷    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به نظارت های ویژه بر عملکرد واحدهای صنفی با ریسک بالا همانند نانوایی ها و آرایشگاه ها نیز اشاره کرد و ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۴    
ایسنا/لرستان نماینده مردم شهرستان های خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان این که نیروی انتظامی محور ایجاد امنیت کشور است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۲    
ایسنا/هرمزگان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تمامی شهرهای استان در وضعیت قرمز قرار دارند و هر تجمعی که منجر به سرایت بیماری شود، ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۲    
ایسنا/لرستان معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: جمعیت استان به خصوص خرم آباد در حال افزایش است و لذا اماکن فرهنگی و هنری نیز باید به تناسب این افزایش، رشد داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۶    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نگاه ویژه به استاندارد سازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدارس استان یک ضرورت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۰    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل آموزش وپرورش استان هرمزگان گفت: 180 مدرسه هیئت امنائی در استان هرمزگان فعالیت می کنند که قریب به 60 هزار دانش آموز در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۱۵    
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راهور استان از کاهش 55 درصدی تصادفات در سه ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در گیلان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۲:۰۰    
ایسنا/سمنان نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه با اشاره به روشن بودن وظایف مدیران اجرایی و نمایندگان مردم وعده داد: در طول دوره چهار ساله نمایندگی خود در امور اجرایی دخالت نکند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۰:۲۳    
اولین نشست ستاد مرکزی طرح شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۸    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان، در پیامی، حمله تروریستی صبح دوشنبه در شهر کراچی را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۸    
سرمربی تیم فوتبال گل گهر می گوید داور مسابقه تیمش برابر سپاهان عملکرد خوبی داشته اما در یک صحنه برخورد بدی با بازیکنش کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۵    
نخست وزیر کانادا، ضمن ابراز نگرانی از آمار بالای کرونا در ایالات متحده آمریکا گفت که کانادایی ها در این شرایط باید هوشیاری کامل خود را حفظ کنند و دست به اقدامات پیشگیرانه بزنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۵    
سرمربی فولاد می گوید که با دروازه بان تیمش به خاطر رفتار بچه گانه ای که منجر به 10 نفره شدن فولادی ها شد، برخورد خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۱    
هافبک تیم فوتبال استقلال می گوید تیمش در این دو فصل از داوری ضربه های زیادی خورده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۴۰    
صدر اعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه برای به توافق رسیدن در اجلاس سران اتحادیه اروپا درباره بودجه بندی چندساله و صندوق بازیابی و احیای اقتصادی اروپا ابراز امیدواری کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۳۷    
ایسنا/گلستان در دیدار استاندار گلستان با دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، بر لزوم حضور سرمایه گذاران خارجی در اجرای پروژه های استان که موجب رشد گلستان خواهد شد، تاکید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۳۵    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور، بخشی از اقدامات این سازمان در حوزه فرهنگی را تشریح کرد و با اشاره به اهمیت این حوزه گفت: یکی از اولویت های سازمان بازرسی کل کشور، اولویت های فرهنگی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۳۱    
ایسنا/لرستان مدیرعامل آب و فاضلاب لرستان گفت: ما در هیچ شهر و روستایی آب پایدار نداریم یعنی از سدها تامین آب شهرها و روستاها را انجام نمی دهیم که این یک معضل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۳۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مرزبانان نیروی انتظامی با فعالیت های اثرگذار فرهنگی و تقویت روحیه معنوی کارکنان و مرزنشینان، فرهنگ ابتذال غرب را در مرزها زمین گیر کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی بازی دو "تیم فوتبال ماشین سازی تبریز و فولاد خوزستان" روز دوشنبه 9 تیر راس ساعت 21 در استادیوم اختصاصی فولاد خوزستان آغاز شده و با پیروزی تیم میزبان پایان یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۸    
وزیر امور خارجه نوشت: آمریکا ننگ این را دارد که اولین کشوری باشد که کشورهای تابع قانون را برای عدم نقض قطعنامه شورای امنیت مجازات می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۲    
یک کارشناس داوری فوتبال می گوید داور دیدار استقلال و سایپا عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۱    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان از عملکرد داور بازی تیمش برابر گل گهر ابراز رضایت کرد و او را فغانی بعدی خواند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۰    
هیچ کدام از مربیان استقلال در نشست خبری پس از بازی با سایپا حضور پیدا نکردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۱۷    
ایسنا/قم مجموعه داستان من از گاوی که لگد می زند می ترسم ؛ متشکل از 7 داستان کوتاه در 71 صفحه به همت نشر شهید کاظمی روانه بازار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۱۳    
سرمربی سایپا می گوید تیمش قصد پیروزی مقابل استقلال داشته اما این اتفاق رخ نداده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۹    
ایسنا/گیلان رئیس علمی کاربردی جهاددانشگاهی لنگرود، از راه اندازی رشته آموزش گیاهان دارویی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در حال حاضر 200 دانشجو در شش کد رشته این مرکز مشغول تحصیل هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۷    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: 30 کیلومتر از رودخانه خرم آباد ساماندهی و لایروبی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۱    
تیم فوتبال فولاد موفق شد با پیروزی برابر ماشین سازی به رده سوم جدول لیگ برتر صعود و شانسش را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بیشتر کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۵۷    
ایسنا/قزوین وزیر راه و شهرسازی گفت: در حوزه مسکن ملی متقاضیان مختلفی ثبت نام کردند که پس از غربالگری و استعلام های دریافتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۴۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد از فعال شدن 14 واحد معدنی غیر فعال استان توسط ایمیدرو خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۴۳    
تیم فوتبال سپاهان موفق شد در اولین دیدارش در لیگ برتر بعد از تعطیلی به خاطر شیوع بیماری کرونا، گل گهر سیرجان را شکست بدهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۳۷    
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی لنگرود از جان باختن یک تن و مجروح شدن یک نفر بر اثر ریزش دیوار مغازه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۳۳    
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف 75 کیلوگرم مواد رونگردان از نوع حشیش از یک کامیون در شهرستان رودسر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۰    
ایسنا/مرکزی شهردار اراک خطاب به اعضای شورا گفت: زحمت زیادی در شهر کشیده شده است اجازه ندهید که زحمات به هدر رود و مردم را ناامید نکنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۰    
ایسنا/گیلان نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: برای راه دسترسی شلمان به املش مشکل اعتبار نداریم بلکه مشکل تامین مصالح در منطقه است که تبدیل به معضل شده و در این راستا مذاکراتی شده تا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۲۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: در صورت ادامه دار شدن روند تعطیلی مدارس و آموزش مجازی سناریوهای مختلفی برای سال تحصیلی جدید طراحی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۲۵    
اداره پلیس شهر تولسا در آمریکا از مجروح شدن شدید دو افسر خود در جریان درگیری ها در این کشور خبر داد و اعلام کرد که این اتفاق با استفاده از اسلحه رخ داده و مظنون، تحت تعقیب است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۱۸    
بازار پرندگان مشهد که از اسفند 1398 به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل شده بود، همچنان تعطیل است. با این حال پرنده فروشان این شهر به دلیل مشکلات معیشتی خواهان بازگشایی این بازار هستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۱۶    
باشگاه بارسلونا و یوونتوس دو بازیکن خود را با هم معاوضه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۰۷    
ایسنا/لرستان نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: برای احقاق حق این مردم با کسی تعارف نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۲:۰۲    
یک شرکت نظرسنجی روس که از شرکت کنندگان در همه پرسی مربوط به اصلاحات جنجالی قانون اساسی این کشور به هنگام خروج از حوزه های رای گیری نظرخواهی کرده ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۵۷    
به منظور مذاکره حول تلاش ها برای اجرای پیشنهادات سازمان ملل جهت توقف درگیری و ازسرگیری حل و فصل سیاسی در یمن مارتین گریفیث وارد ریاض شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۵۲    
درختانی در کنار دیوارهای بتنی در مرزهای اراضی اشغالی با لبنان روییده اند و قد کشیده اند، مانع دید دوربین های مداربسته اسرائیلی می شوند که در امتداد این مرزها کار گذاشته شده اند و این امر باعث نگرانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۵۱    
استقلال و سایپا در نیمه نخست به تساوی یک بر یک رضایت دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۴۷    
دولت نیجریه تصمیم گرفته است از اول ژوئیه امکان سفر بین شهرها و استان های مختلف در خارج از ساعت قرنطینه را فراهم کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۴۴    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی لرستان از توزیع 65 میلیون لیتر نفت سفید در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۴۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی رضا سرابی اقدم، مجموعه دار تبریزی گفت: موزه مشاغل با مساعدت شهرداری تبریز دوباره برپا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی کارشناس فوتبال گفت: به دلیل عدم هماهنگی و فاصله زیادی که بین بازی ها افتاده بود، تیم تراکتور در این بازی فاصله زیادی با تیم قبل از تعطیلات داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۶    
رهبر حزب اسلامی افغانستان هشدار داد، تا زمانی که دولت به همه تعهدات خود در توافقنامه با حزب اسلامی از جمله آزادی زندانیان این حزب عمل نکند، در مذاکرات صلح با طالبان همکاری نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هرچه سریعتر باید فرآیند واگذاری زمین برای احداث دانشگاه دانشگاه فرهنگیان در استان تسریع شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۲۹    
دولت وفاق ملی لیبی امروز (دوشنبه) از کشف دست کم 9 جسد در یک گور جمعی جدید در ترهونه واقع در جنوب غرب طرابلس خبر داد.