جمعه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۵۶Apr 2018 20

خبرهای شعار سال 31 مرداد 1395 - shoaresal.ir

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 تیر 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 شعار سال 30 مهر 1395 شعار سال 30 آبان 1395 شعار سال 30 آذر 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 1 بهمن 1395 شعار سال 2 اسفند 1395 شعار سال 1 مرداد 1395 شعار سال 2 مرداد 1395 شعار سال 3 مرداد 1395 شعار سال 4 مرداد 1395 شعار سال 5 مرداد 1395 شعار سال 6 مرداد 1395 شعار سال 7 مرداد 1395 شعار سال 8 مرداد 1395 شعار سال 9 مرداد 1395 شعار سال 10 مرداد 1395 شعار سال 11 مرداد 1395 شعار سال 12 مرداد 1395 شعار سال 13 مرداد 1395 شعار سال 14 مرداد 1395 شعار سال 15 مرداد 1395 شعار سال 16 مرداد 1395 شعار سال 17 مرداد 1395 شعار سال 18 مرداد 1395 شعار سال 19 مرداد 1395 شعار سال 20 مرداد 1395 شعار سال 22 مرداد 1395 شعار سال 23 مرداد 1395 شعار سال 24 مرداد 1395 شعار سال 25 مرداد 1395 شعار سال 26 مرداد 1395 شعار سال 27 مرداد 1395 شعار سال 28 مرداد 1395 شعار سال 29 مرداد 1395 شعار سال 30 مرداد 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
بر اساس تفاهم نامه امضا شده بین ایران و بانک توسعه چین (سی.دی.بی)، بخش دولتی و خصوصی ایران می توانند بدون محدودیت در تعداد پروژه ها، از تسهیلات این بانک استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۰    
رئیس کمیته امور دفاعی مجلس روسیه پیشنهاد کرد ائتلاف نظامی غیرناتو برای مبارزه با تروریسم با حضور روسیه، چین، هند و ایران تشکیل شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۰    
هر اثر خالقی دارد که آن اثر به نام وی ثبت می شود. متأسفانه آثار هنری ممکن است پدیدآورنده ای نه چندان پایبند به ارزش های اسلامی و قانون جمهوری اسلامی ایران داشته باشند. حال تکلیف آن اثر چیست؟
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۰    
وزیر دفاع گفت: روس ها می خواستند به جای S-300، سامانه S-400 و آنتی 2500 بدهند که ما قبول نکردیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵    
وضعیتی که هم اکنون اصلاح طلبان در آن قرار دارند، آنان را در مواجهه با روحانی و دولت یازدهم به چند دسته تقسیم می کند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵    
معاون اول رئیس جمهوری، آیین نامه اجرایی بازدید و مراجعه نمایندگان دستگاه های اجرایی به واحدهای تولیدی مصوب هیات وزیران را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵    
یک مجله انگلیسی در گزارشی نوشت: در حالی که لغو تحریم های ضدایرانی سودآوری اقتصادی وعده داده شده را محقق نساخته، اما اکنون نفوذ منطقه ای ایران به بالاترین حد خود از زمان پیروزی انقلاب اسلامی رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۰    
منتفی شدن رفع حصر سران فتنه، کنایه تند رییس ستاد اصلاح طلبان در تهران به حزب اعتدال و توسعه، انتقاد محسن رهامی از سخنان جهانگیری ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۰    
ایران می تواند بسیاری از نیازهای فنی خود را با قیمت های ارزان و قابل دسترسی از روسیه فراهم کند و از آن طرف بازار روسیه نیز برای تولیدات و فرآورده های ایران بسیار وسیع خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۰    
عضو ارشد حزب کارگزاران با بیان اینکه مصلحت نیست دولت مدیری را که ثروت هنگفت دارد به کار گیرد، گفت: ثروت هنگفت امثال نعمت زاده ناشی از فقدان سلامت اقتصادی است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۵    
قدرت های هسته ای همواره به دنبال گسترش تفکر عدم اشاعه بوده اند اما عدم اشاعه بدون خلع سلاح معنایی ندارد. حس ناامنی در دنیایی که سلاح هسته ای در دست رژیم صهیونیستی و آمریکا و.. ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۵    
حسن یزدانی در 74 کیلو با پیروزی در فینال مقابل کشتی گیر روس بعد از 16 سال کشتی آزاد را صاحب مدال طلای المپیک کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۵    
در 28 مرداد سال 1332 تانک های ارتش به همراه اراذل و اوباشی که با نقشه و پول سازمان های جاسوسی آمریکا و انگلستان تجهیز شده بودند، به خیابان های تهران آمده و دولت منتخب ایران را سرنگون کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۵    
قهرمان وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد در بازی های المپیک ریو گفت: لطف خدا شامل حالم شد و طلا گرفتم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۵    
روزنامه وال استریت ژورنال نوشته رهبر عالیقدر ایران و طرفدارانش برندگان بزرگ استدلال ها پیرامون برجام هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰    
وزیرورزش و جوانان اعلام کرد که به بهداد سلیمی، وزنه بردار سنگین وزن المپیکی کشورمان پاداش مدال طلای المپیک تعلق خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰    
رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه حرکت کنونی نهضت جهانی و جمعیت های ملی صلیب سرخ و هلال احمر به سمت جامعه و محیط های اجتماعی است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰    
رییس جمهوری روابط ایران و نروژ را دوستانه و قدیمی دانست و با تأکید بر ارتقاء سطح روابط و همکاری های دو کشور، گفت: هیچ مانعی برای توسعه همکاری ها و روابط تهران – اسلو وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰    
رییس جمهوری، آرامش ذهنی و امنیتی فکری و روحی را مهم ترین بخش امنیت جامعه دانست و تأکید کرد که دولت یازدهم از آغاز فعالیت، حفظ آرامش برای مردم را هدف خود قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر این که همکاری های دفاعی ایران و روسیه غیرمنتظره نیست، گفت: داشتن روابط راهبردی با روسیه مستلزم همکاری هایی همچون مبارزه با تروریسم است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: پیوستگی تاریخی، فرهنگی و اعتقادی جمهوری اسلامی ایران با مردم عراق ضامن اتحاد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۵    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به عدم توجه دولت به تحقق اقتصاد مقاومتی در لایحه برنامه ششم توسعه گفت: روند ارجاع برنامه توسعه ششم به مجلس شورای اسلامی قانونی نیست.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۵    
" آنها از مردم می خواهند به دولتی که ناکارآمد است رای بدهند تا رفقای شان همچنان وزیر و مدیر باشند، تا ذخیره های نظام(!) بتوانند همچنان پای سفره انقلاب لقمه های چرب چند صد میلیونی بردارند"
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۵    
" تابستان سال گذشته بود که رسانه های غربی خبر دادند سرلشکر سلیمانی فرمانده سپاه قدس در سفری محرمانه به مسکو رفته و با پوتین رئیس جمهور روسیه دیداری حدود یک ساعته داشته است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۵    
جلساتی که سازمان جاسوسی آمریکا برای نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا با هدف ارائه گزارش درباره مسائل و عملیات ها ارائه می کنند درباره ایران و تحولات کشورما از کودتای 28 مرداد تا جنگ ایران و عراق و تسخیر ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۰    
نخست وزیر ترکیه می گوید کشورهای غربی تاکنون واکنشی شفاف به کودتای نافرجام 15 جولای در ترکیه نشان نداده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۰    
در حالی که تهران و مسکو انتقادهای واشنگتن درخصوص حملات هوایی روسیه از یک پایگاه هوایی ایران علیه تروریست ها در سوریه را رد می کنند ولی واشنگتن اعلام کرده در حال بررسی مشروعیت این تعامل نظامی است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۵    
رئیس سازمان امور مالیاتی با اشاره به اینکه به دنبال شناسایی مودیانی هستیم که هیچ پرونده ای در سازمان امور مالیاتی ندارند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۵    
یک فروند کشتی پست پاناماکس کانتینری به ظرفیت 5500 TEUبه عنوان نخستین کشتی لاینر ورودی پس از برجام، 26 مردادماه سال جاری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) پهلو گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۵    
در 28 مرداد کاشانی منزوی و خانه نشین بود. عدم حضور کاشانی در صحنه موجب شد که مردم نیز در صحنه حضور نداشته باشند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۵    
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: باخت حمید سوریان در روز اول با اینکه در همان روز مدال برنز سعید عبدولی را داشتیم، شرایطی را به وجود آورد که در تیم به هم ریختگی ایجاد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۵    
انفجار یک خودروی بمب گذاری در شهر وان در شرق ترکیه دست کم 20 زخمی برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۵    
سلیمی نمین می گوید: مصدق نه یک الگو برای سیاسیون است و نه یک عنصر خائن؛ او را باید به درستی شناخت و از تجربه اش درس گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: اخیرا شاهد هستیم که برخی خارج نشینان به دنبال دفاع از جنایات منافقین هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
بخش تجاری هشتمین نمایشگاه گیمزکام آلمان از امروز آغاز به کار کرد و بنیاد ملی بازی های رایانه ای به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران با حضور در این نمایشگاه تفاهم نامه ای را با گیم کانکشن فرانسه امضا ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش گفت: امروز دشمن به جای قرار گرفتن در مرزها به درون خانواده ها نفوذ کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
معاون کل سازمان توسعه تجارت با اعلام اینکه صادرات ایران به عمان در 4 ماهه نخست سال جاری 161 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد کرده است از اعزام هیات بزرگ تجاری ایران به عمان با هدف بازاریابی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
بورگه برنده، وزیر امور خارجه نروژ بعد از ظهر امروز با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و درباره تحولات منطقه و همکاری های اقتصادی فی مابین گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
بیش از 70 درصد تجهیزات مورد نیاز صنایع پتروشیمی توسط سازندگان داخلی تولید می شود که این تجهیزات ساخت داخل همگی مطابق با استانداردهای جهانی است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معلمان حلقه ای از حلقه های دیپلماسی آموزشی هستند، خاطرنشان کرد: در 76 کشور جهان 126 مدرسه داریم به همین دلیل معلمان تکلیف سنگینی بردوش دارند و حضور نیروهای اعزامی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۵    
دبیر شورای بررسی و تدوین داروهای ایران در سازمان غذا و دارو گفت: تجویز از فهرست دارویی به بیمار اطمینان می دهد که به راحتی داروی مورد نیازش تامین می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۵    
مدیرکل دفتر بحران و مناطق محروم کمیته امداد از هماهنگی های لازم با سازمان مدیریت بحران کشور برای انجام بیمه حوادث واحدهای مسکونی و لوازم منزل دو میلیون خانوار تحت حمایت این نهاد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۵    
بورگه برنده، وزیر امورخارجه نروژ ظهر امروز با حضور در محل وزارت امورخارجه با محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۵    
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش از جذب 195 هزار دانش آموز از طریق طرح خرید خدمات آموزشی در سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۵    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برنامه ریزی برای توسعه عدالت جنسیتی با همکاری وزارت آموزش و پرورش خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۰    
مدیرامور بین الملل شرکت ملی نفت ایران از صادرات بیش از 2 میلیون و 100 هزار بشکه نفت خام ایران در ماه ژوئیه خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۰    
وزیر دادگستری گفت: پزشکان ایرانی در عرصه های بین المللی به خوبی درخشیده اند و آمارهای موجود حاکی از توان بالای این جامعه بزرگ دارد که موجب افتخار همه ماست.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۰    
عضو شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، از تصمیم جدید ارزی بانک مرکزی در راستای یکسان سازی نرخ ارز خبرداد و گفت: گشایش اعتبار با ارز آزاد از سوی بانک ها آغاز شد و نرخ صرافی ملاک عمل قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۰    
زمانی که داعش در سوریه و عراق سربرآورده و جولان می داد و اروپا خود را از آن در امان می دید، اما تصورش را هم نمی کرد روزی در قلب پاریس و بروکسل و یا آلمان و سایر کشورهای اروپایی گرفتار حملات تروریستی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۵    
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از نمایندگان اهل سنت از اقدام صداوسیما در برخود با شبکه نیسم تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۵    
عضو حزب موتلفه اسلامی در خصوص وضعیت این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 گفت: همانگونه که آقای حبیبی(دبیرکل حزب) هم اعلام کردند بنا داریم تا در انتخابات یک گزینه از خود حزب معرفی کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۵    
نائب رئیس مجلس با غلط و نادرست خواندن برخی اظهارات درباره برگزار نشدن هیچ کنسرتی در شهر مشهد تصریح کرد: کشور که حکومت فدرالی نیست؛ نباید درباره اجرای کنسرت ها در استان های مختلف تفاوت قائل شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۵    
منوچهر رضاخانی گفت: در وزنه دوم، بهداد سلیمی کاملا صحیح و بدون هیچ مشکلی وزنه را بالای سر برد و حتی در ابتدا هیات داوران سه چراغ سفید را برای سلیمی نشان داد اما متاسفانه دوباره هیات ژوری وارد ماجرا ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۵    
پذیرش دو جانبه به منظور تعریف سریع سازوکار استیفای خسارات وارد شده به بخش خصوصی گردشگری ایران، به عنوان گامی بزرگ در پی عادی شدن روابط گردشگری با کشور ترکیه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
امیرعبداللهیان با اشاره به اوضاع کنونی کشور عراق گفت: ما همچنان به کمکهای مستشاری خود به عراق و سوریه در مبارزه با تروریسم ادامه می دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه لایحه برنامه ششم توسعه به مجلس از سوی دولت گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت اطلاعات در بحث آزادی زندانیان ایرانی خارج از کشور و بخش هسته ای نقش خود را به خوبی ایفا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
یک مقام ارشد پنتاگون از تلاش آمریکا برای دستیابی به فناوری پیشرفته لیزری خبر داده که راهکاری موثرتر و ارزان تر برای ساقط کردن موشک های دوربرد ایران خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
پرواز بمب افکن های روسیه از فرودگاه همدان به منظور حمله به مواضع گروه های مسلح در سوریه نشان می دهد جنگ در سوریه وارد مرحله جدیدی شده است در نتیجه باید پرسید پیام های مسکو از این اقدام چیست؟ آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
کارشناس مسائل نظامی اسرائیل گفت: هرچند سرویس های اطلاعاتی اسرائیل و آمریکا از تصمیم روسیه مبنی بر پرواز جنگنده های خود از پایگاه نظامی در ایران با خبر بودند ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
شرکت متانول کاوه به عنوان بزرگترین واحد تولید متانول در جهان با ظرفیت تولید روزانه هفت هزار تن به پیشرفت 90.32 درصدی تا پایان تیرماه رسید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰    
وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس خبری مشترک با همتای زلاندنویی خود به موضوع سوریه و عملیات هوایی این کشور از پایگاه هوایی همدان پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۵    
تازه ترین جزییات مربوط به پرداخت 400 میلیون دلار پول نقد آمریکا به ایران نشان می دهد که در ماه ژانویه یک هواپیمای باری ایران با 400 میلیون دلار پول نقد پس از آنکه آمریکایی ها از فرودگاه تهران ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۵    
دستورکار جلسات هفتگی صحن علنی مجلس در روز یکشنبه 31 مرداد تا چهارشنبه 3 شهریور ماه 95 اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۵    
هیات دولت با پرداخت وام خرید مسکن به میزان 450 میلیون ریال برای تعداد 27 هزار نفر از کادر نیروی انتظامی با سود 4 درصد موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۵    
سال هاست بداخلاقی در برخی رسانه ها رواج دارد و قابل انکار هم نیست؛ بد اخلاقی رسانه با رسانه ای دیگر و بدتر از آن بداخلاقی رسانه با بدنه خود ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۵    
معاون سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در واکنش به استقرار جت های روسی در ایران گفت: من فکر می کنم ما هنوز در حال تلاش برای ارزیابی این امر هستیم که دقیقا آنها در حال انجام چه اقدامی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۵    
رئیس دارالقرآن الکریم با اشاره به توجه ویژه سازمان دارالقرآن الکریم به تربیت مربی حفظ قرآن گفت: تاکنون 150 هزار گواهینامه تربیت معلم قرآن کریم صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۰    
اسد: اردوغان از کودتا برای اجرای دستور کار اخوان المسلمین در داخل ترکیه استفاده کرد
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۰    
معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی کشور از ارسال پرونده پزشکی عباس کیارستمی به هیأت بدوی برای بررسی قصور تیم درمانی و صدور رای خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۰    
سیداحسان قاضی زاده هاشمی با کسب 121 رأی و غلامرضا کاتب با کسب 104 رأی عضو هیأت نظارت بر صدا و سیما شدند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۰    
داروی میگری هیل که در سال 88 در کشور رونمایی و عرضه شده بود روز گذشته مجددا با حضور مسئولان شرکت تولید کننده دارو و بدون اطلاع مسئولان سازمان غذا و دارو مورد رونمایی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۰    
تسهیلات پرداختی بانک ها طی چهار ماهه سال 1395 به بخش های اقتصادی مبلغ 1295.1 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل، مبلغ 355.4 هزار میلیارد ریال معادل 37.8 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۳۰    
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: به دلیل کاهش دوباره نرخ تورم، احتمالا تا یک ماه آینده شورای پول و اعتبار درباره کاهش دوباره نرخ سود تسهیلات بانکی تصمیم گیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۵    
دادستان کل کشور با اشاره به عکسبرداری چند دیپلمات سیاسی غربی از مناطق ممنوعه غرب کشور گفت: از مسئولان وزارت امور خارجه می خواهیم تا هر چه سریع تر با این مساله برخورد و این افراد را به عنوان عنصر ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۵    
دولت ترکیه شمار زیادی از متهمان کودتای این کشور را آزاد کرد
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۵    
سفارت جمهوری اسلامی ایران در استرالیا با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ایران در راستای سیاست اصولی حفظ عزت و حقوق اتباع ایرانی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۰    
رئیس کل بانک مرکزی در آخرین اظهار نظر خود درباره تعیین تکلیف سپرده گذاران تعاونی منحل شده میزان از ورود به سپرده های تا سقف 50 میلیون تومان تا پایان مردادماه خبر داده بود که حالا وعده سیف محقق شده ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۰    
وب سایت دبکافایل نزدیک به منابع نظامی و امنیتی اسرائیل مدعی شد که هواپیماهای باری غول پیکر آنتونوف ارتش روسیه آماده است تا امروز سامانه های پدافند هوایی اس 400 و اس 300 را به پایگاه هوایی نوژه همدان ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۵    
معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه سفر وزیر امور خارجه به امریکای لاتین هفت روزه خواهد بود ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۰    
دکتر شفیعی، رئیس مرکز بررسی های استراتژیک امنیت ملی وزارت اطلاعات درباره احتمال امنیتی بودن آتش سوزی های اخیر در کشور، دلیل حضور مستشاران نظامی ایران در سوریه، میزان تأثیرگذاری داعش بر جوانان ایرانی ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۰    
تحلیلگر برجسته عرب به دنبال انتشار اخباری درباره استفاده نیروی هوایی روسیه از پایگاه هوایی نوژه همدان، در تحلیلی به سه موضوع مهم پرداخت و سه محور را درباره جنگ در سوریه بررسی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۷    
وزنه بردار دسته فوق سنگین کشورمان گفت: تالاخادزه گرجستانی به هیچ وجه برنده رقابت سالمی نبود. این رقابت بی شک رقابتی کثیف بود که حتی مدالش ارزشی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه با روسیه در موضوع منطقه همکاری داریم، گفت: ایران به هیچ وجه هیچ پایگاه نظامی نه به روسیه و نه به هیچ کشوری داده است لذا استقرار پایگاه نظامی برای روسیه را ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح روز (چهارشنبه) به کلیات استفساریه تبصره 3 ماده 52 و ماده 73 قانون انتخابات مجلس رای دادند که در صورت تایید نهایی شورای نگهبان نمی تواند بعد از اعلام نظر ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۷    
مدیرکل دفتر تالیف کتاب های درسی ابتدایی و متوسطه نظری حفظ هویت و فرهنگ زبان فارسی در آینده را یکی از دلایل مهم تغییر واژگان در کتاب زیست شناسی اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۲    
پژوهشگران یک تیم تحقیقات بین المللی موفق به اثبات آزمایشگاهی یک پدیده نامرئی روی نانوذرات سیلیکونی شدند. این گروه قصد دارند از این پدیده برای ساخت لیزرهایی در حد یک ویروس استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۲    
در جریان بررسی کلیات استفساریه تبصره 3 ماده 52 و ماده 73 قانون انتخابات مجلس حسینعلی حاجی دلیگانی و محسن کوهکن به عنوان مخالف و علی مطهری مصطفی کواکبیان به عنوان موافق کلیات این استفساریه سخن گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۰:۰۲    
بهداد سلیمی در پایان حرکت دوضرب و مجموع دسته 105+ کیلوگرم وزنه برداری بازی های المپیک 2016 ریو به مدال دست نیافت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۷    
دونالد ترامپ ضمن انتقاد از نگاه ابزاری هیلاری کلینتون به رنگین پوستان برای کسب رای بیشتر، از آفریقایی -آمریکایی تبارها خواست در انتخابات ماه نوامبر (آبان) به وی رای بدهند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۷    
یک روزنامه اسرائیلی نوشت مقام های امنیتی اسرائیل معتقدند که حضور هواپیماهای جنگی روسیه در ایران در آینده به ضرر تل آویو است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۲    
آخوندی وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با روزنامه ایران درباره مسکن مهر و مصائب آن سخن گفت
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۲    
نخست وزیر ترکیه گفت هیچ کشوری همچون ایران و ترکیه مشکلات منطقه را نمی داند، به همین دلیل این دو کشور هستند که می توانند بهترین راهکار را برای حل بحران ارائه کنند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه بریتانیا گفت در حال رایزنی برای کسب اطلاعاتی درباره فرد دو تابعیتی است که به اتهام ارتباط با سرویس اطلاعاتی لندن در ایران بازداشت شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۲    
دریاچه های مصنوعی ساخته دست بشر در همه جای دنیا با نگهداری و مراقبت به تلطیف هوا کمک می کنند؛ در حالی که تجربه اولین و تنها دریاچه مصنوعی ایجاد شده در اطراف پایتخت چندان تجربه خوشایندی نبوده و این ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۷    
ایرانی ها در مصرف این سه قلم مواد غذایی رکورد ویژه ای دارند: نمک، روغن و شکر. سازمان بهداشت جهانی میزان استاندارد مصرف نمک را برای هر فرد 5 گرم در روز عنوان کرده اما ایرانی ها حدود دو تا سه برابر ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۷    
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه های کشور خطاب به رئیس جمهوری گفت: برخورد قاطع با هتاکان به معنای دیکاتوری نیست چراکه شما طبق قانون اساسی باید حقوق ملت را استیفا کنید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۲    
سازمان ملل متحد از ترک مناطق درگیری در سوریه و عراق از سوی افراد مسلح داعشی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۲    
رئیس دهمین کنگره بین المللی دانش اعتیاد نسبت به گرایش رو به افزایش اعتیاد زنان به مواد مخدر هشدار داد و عنوان کرد: درصد شیوع اعتیاد در زنان نسبت به سال های قبل افزایش پیدا کرده است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۲    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: سکوت تأسف بار مجامع بین المللی در برابر هدف قراردادن مدارس و بیمارستان ها موجب شده تا عربستان سعودی در ارتکاب جنایات ضدبشری خود روز به روز جری تر و گستاخ تر شود.