چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۲:۲۳Jun 2018 20
 

خبرهای شعار سال 30 آذر 1395 - shoaresal.ir

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 تیر 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 شعار سال 30 مهر 1395 شعار سال 30 آبان 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 1 بهمن 1395 شعار سال 2 اسفند 1395 شعار سال 1 آذر 1395 شعار سال 2 آذر 1395 شعار سال 3 آذر 1395 شعار سال 4 آذر 1395 شعار سال 5 آذر 1395 شعار سال 6 آذر 1395 شعار سال 7 آذر 1395 شعار سال 8 آذر 1395 شعار سال 9 آذر 1395 شعار سال 10 آذر 1395 شعار سال 11 آذر 1395 شعار سال 12 آذر 1395 شعار سال 13 آذر 1395 شعار سال 14 آذر 1395 شعار سال 15 آذر 1395 شعار سال 16 آذر 1395 شعار سال 17 آذر 1395 شعار سال 18 آذر 1395 شعار سال 19 آذر 1395 شعار سال 20 آذر 1395 شعار سال 21 آذر 1395 شعار سال 22 آذر 1395 شعار سال 23 آذر 1395 شعار سال 24 آذر 1395 شعار سال 25 آذر 1395 شعار سال 26 آذر 1395 شعار سال 27 آذر 1395 شعار سال 28 آذر 1395 شعار سال 29 آذر 1395 شعار سال 30 آذر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۸    
هستیم و نیستیم.حرف می زنیم و نمی زنیم. در دل جمعهای خانوادگی هم حتی همه چیز مجازی شده است اماقرار است به بهانه یلدا تلفنها خاموش شوند تا شاید میانگین گفتگو در میان خانواده ها افزایش یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۸    
وزارت کشور فرانسه در واکنش به تصادف عمدی در شهر برلین، از افزایش تدابیر امنیتی در همه بازارهایی خبر داد که به مناسبت کریسمس دایر شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۸    
دبیر علمی کنگره قلب و فناوری های نوین با اشاره به اینکه از دیابت به عنوان سرطان سرخرگ ها یاد می شود، گفت: همکاری مشترک متخصصین قلب، مغز و غدد با یکدیگر ضرورت دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۸    
رسانه های خارجی از افزایش تلفات حادثه برلین به 12 کشته و 48 زخمی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: ظریف در نشست این کمیسیون اظهار داشت که آمادگی کامل برای هر نوع اقدامی را داشته و مطابق برجام اختیارات قانونی داریم و نیازی هم به مراجعه به شورای امنیت نداریم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۵    
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، گفت: برای ایجاد تعادل در پرداخت های نظام سلامت، می بایست برای دریافتی پزشکان سقف تعیین شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۵    
ایران با فروش روزانه 700 هزار بشکه نفت به 15 شرکت و پالایشگر اروپایی درحالی به رکورد جدیدی دست یافته که برای نخستین بار فروش نفت ایران به برخی از مشتریان سنتی عربستان در اروپا آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۵    
حجت الاسلام الویری، عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم گفت: واکنش سریع، صریح و قاطع در برابر رفتارهای خام تفرقه انگیز و برخورد با عوامل آن می تواند به تحقق راهکار وحدت اسلامی کمک کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۵    
یک قاضی دیوان عدالت اداری گفت: قانون گذار، کلاهبرداری رایانه ای را شفاف تعریف نکرده است با این حال مجازات یک تا پنج سال و در برخی موارد شلاق را برای این نوع از جرائم تعیین کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۳    
رئیس جمهور منتخب آمریکا وینسنت ویولا، تاجر میلیاردر نیویورکی را به عنوان عالی ترین مقام غیرنظامی در ارتش آمریکا معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۳    
شاید این مسئله قابل درک باشد که افراط گرایان سوری در اعتراض به عدم پایبندی اردوغان به وعده های خود، در خاک ترکیه دست به انفجار و ترور بزنند اما این که یک نیروی امنیتی این کشور سفیر روسیه را ترور کند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۳    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : منتظر گزارش کمیته پیگیری لغو سخنرانی مشهد هستم .
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۳    
حداقل یک میلیون و 150 هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی فعالیت می کنند که آموزش این عوامل در حال انجام است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۳    
ابهامات جدی در خصوص عملکرد این بانک اگر در آینده نزدیک رفع نشود، ممکن است دولت روحانی را با یک بحران تازه تر مواجه کند و بعید است دلواپسان مخالف دولت در آستانه انتخابات 96 در کمین آن ننشسته باشند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۳    
خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از دو دیپلمات مدعی شد که آژانس درباره محدودیت غنی سازی به ایران هشدار داده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۳    
ارتش و نیروهای مقاومت سوریه روز سه شنبه آخرین اولتیماتوم را به تروریست ها برای خروج از مناطق تحت اشغال خود در شرق حلب اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به سفر آمانو به ایران گفت: وی از ما این سوال را پرسید که چه پیشرانی با چه کاربری مدنظرتان است تا بتواند بدین شکل از میزان غنای سوخت مورد استفاده آگاه شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
هنوز یک هفته بیشتر از گزارش سازمان ملل از مرگ قریب الوقوع بیش از دو میلیون کودک یمنی به دلیل سوء تغذیه نگذشته که آمریکا و انگلیس اخبار محدودیت فروش سلاح به ریاض را تکذیب می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
محقق و پژوهشگر مدیریت اسلامی، رشد اقتصادی اعلام شده از سوی دولت را یک ادعای تریبون پسند عوامانه دانست و خاطرنشان کرد: بار رشد اقتصادی بر دوش نفت بوده و رونق در تولید قابل رویت نیست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: علم بر حسب ذات خودش به دینی بودن یا غیردینی بودن متصف نمی شود. ذات علم ارائه حقیقت است، یعنی عقل و علم بر حسب ذات خودش نه دینی است و نه سکولار.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
نمایندگان با تصویب ماده ای از لایحه برنامه در راستای اصلاح نظام درآمدی دولت وهمچنین قطع وابستگی بودجه به نفت مقررکردند برقراری هرگونه تخفیف یا معافیت مالیاتی طی سالهای اجرای برنامه ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
نرخ بیکاری در حالی با تکلیف مجلس به دولت از سال 96 باید سالانه 0.8 درصد کاهش یابد که اقتصاددانان معتقدند نرخ دستوری در برنامه های توسعه ای هیچگاه عملیاتی نشده و در علم اقتصاد نیز منطقی نیست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه دولت با محدودیت بودجه روبرو است، گفت: دولت از سهم زکات تاکنون هیچ ریالی پرداخت نکرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
مقامات ارشد دولت ایران می گویند که دونالد ترامپ خواهان بر هم زدن توافق اتمی نیست، از سوی دیگر بسیاری از تحلیلگران مدعی اند که ترامپ نه تنها توافق را بر هم نمی زند بلکه خواهان افزایش مبادلات تجاری با ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
رئیس شورای زکات کشور گفت: نسبت به اهمیتی که زکات در آموزه های دینی دارد، تبلیغاتی صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
طی روزهای اخیر سیاستمداران و تحلیلگران مسائل سیاسی و اجتماعی اروپا نسبت به بازگشت ملی گرایی به قاره سبز هشدار می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
در آستانه شب یلدا بازار خرید برگزاری این مراسم سنتی در بلندترین شب سال گرم است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ظهر امروز در یک نشست مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران در ارتباط با آخرین تحولات سوریه و حلب و دیگر مسائل مرتبط با این موضوع پاسخ گفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۲:۳۰    
محمدرضا باهنر در مصاحبه با روزنامه شرق به سوالاتی در باره سیاست های انتخاباتی اصولگرایان پرداخته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۶    
دونالد ترامپ عصر دوشنبه با کسب 36 رای از مجموع 38 رای گزینشگران ایالت تگزاس تعداد آرای الکترال خود را به بیش از 270 رای مورد نیاز رساند و رسما چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۱    
چالش درگیری شدگی بیش از حد با ابزار های ارتباطی،سورژه کاریکاتوریست ها شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۷    
هیات وزیران با اصلاح تصویب نامه موضوع انعقاد قرارداد مشارکت احداث آزاد راه شش خطه گرمسار-سمنان –سبزوار-نیشابور – مشهد موافقت کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۴    
شنیده های موثق حکایت دارد نمایندگی آستان قدس رضوی به نام موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان که به مرکزیت شهرستان دامغان بوده است در یک باج خواهی غیرقابل تحمل و گذشت به شهر دیگری منتقل گردیده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۴    
در نامه استیضاح آقای آخوندی تعداد 12 بند تخلف و ضعف های وزیر راه و شهرسازی در مدیریت و حوادث مربوط به حادثه قطار تبریز – مشهد اشاره شده است که گویا تاثیر چندانی در نمایندگان استان نداشته و ندارد .
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سمنان گفت: اشتغال و تحصیل دو عامل خود باوری در زنان است که باید این دو موضوع مهم بیش از گذشته تقویت و به آن پرداخته و توجه شود .
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۴    
بیایید مسیر سفر خود را تغییر دهید و به جای جاده های تکراری یک مسیر جدید را تجربه کنید. جاده سمنان به ساری از جاده های امن و خلوت و دیدنی کشورمان است که شما را با مکان های جدیدی آشنا می کند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۴    
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر 300 منطقه ویژه آزاد اقتصادی در سطح کشور وجود دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۱    
اینک شهرستان دامغان ، این سرزمین کهن را با نگاهی دیگر نظاره کنید ، نگاهی از جنس تاریخ و تمدن و فرهنگ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۱    
کاروانسرای عباسی طبق بررسی ها و تحقیقات انجام شده مشخص شده است که این کاروانسرا متعلق به دوره ی سلجوقی می باشد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۱    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان با اشاره به اینکه دراین استان یک هزار نویسنده وجود دارد گفت : تاکنون 100 نسخه کتاب خطی از شهر بسطام در شهرستان شاهرود جمع آوری شده است .
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۱    
درعکس هایشان برای موفقت مشت هایی گره کرده دارند و خودشان بی خبرند که گره ای براقتصاد این روزهای کشورمان هستند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۸    
عبدالمجید نژاد صفوی بعدازظهر سه شنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران به میزبانی اداره راه و ترابری دامغان ضمن اشاره به اجرای 25 طرح راه سازی در استان سمنان اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۸    
همایش ملی نقش زنان در توسعه پایدار با پیام دکتر میرزاده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان آغاز به کار کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۵    
کارگاه آموزش و توانمندسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با موضوع ایده پردازی های نوین اقتصادی در فعالیت های دانش بنیان برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۵    
مشاور گردشگری فرماندار ساری گفت: طرح کرانه خزر تا کویر مقصد دوم گردشگری بین المللی کشور خواهد شد. علی ماهفروزی صبح دوشنبه در نشست هم اندیشی فرمانداران مازندران و سمنان اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۵    
معاون عمرانی فرماندار دامغان با بیان اینکه معابر و فضاهای عمومی دامغان ویژه معلولان بهسازی می شوند، گفت: مناسب سازی معابر به فرهنگ عمومی تبدیل می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۵    
حجت الاسلام علی شکری با اشاره به نقش ویژه شبکه تبلیغی، مداحان و هیئت های مذهبی در ترویج فرهنگ دینی، گفت: گفتمان سازی فرهنگی در مناسبت های مذهبی ضروری است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۲    
در سال 1305 ش (1346 ق) در قصبه میامی ، در خانه ای از خاندان علم و فضیلت و تقوا و دوستدار اهل بیت، کودکی پا به عرصه هستی نهاد که نام او را احمد گذاردند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۲    
در جلسه مشترک شهردار، اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و کارشناسان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان که در محل شهرداری برگزار شد، مهندس امینیان شهردار دیباج بیان کردند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۹    
مدیرکل حمل ونقل و پایانه های سمنان از ایجاد چهار آبادی نما در محورها و جاده های استان سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۹    
رئیس شورای اسلامی روستای پاقلعه اجرا نشدن طرح هادی به صورت کامل را یکی از مشکلات این روستا دانست و گفت: با اجرا نشدن این طرح در روستا، در زمان بارندگی دچار مشکل می شویم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۶    
پل ارتباطی دو روستای کوهان و بکران شهرستان میامی به علت تخریب و نشست دل رهگذرانش را خراش می دهد و موجب نگرانی اهالی روستا شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۶    
شماری از مردم میامی بر لزوم استقرار پلیس+10 درمیامی تاکید کردند و خواستار توجه مسئولان به مسکلات ناشی از نبود آن شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۶    
وضعیت شادی در جامعه ما بحرانی نیست اما نگران کننده است، این را فعالان اجتماعی کشور می گویند؛ عوامل محیطی، عدم برنامه ریزی تصمیم گیران فرهنگی و اجتماعی در ایجاد حس غم در جامعه موثر است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۶    
فرماندار مهدیشهر با اشاره به در پیشرو بودن انتخابات و آمادگی برای آن، گفت: در ماه آیند ستاد انتخابات کشور قعال خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۶    
فلسفه اصلی این نام گذاری، ایجاد راهبردهای پیشبرنده نظام و انقلاب می باشد که هنر مردان الهی در مدیریت راهبردی جامعه ناظر بر آن است و لذا بار اصلی این دست نام گذاری ها ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۶    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان با اشاره به نگاه ویژه مسئولین به آبادانی روستاها، گفت: با حمایت هایی که نمایندگان مجلس داشته اند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۳    
استاندار سمنان در خصوص جذب نیروی کار در شهرستان میامی گفت: اولویت جذب نیروکار در شهرستان با بومیان منطقه است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۳    
مدیر کل مسکن و شهرسازی استان سمنان با اشاره به تصویب ایجاد کمپ گردشگری در شهرستان مهدیشهر، گفت: آمادگی داریم تا مناطقی را برای مکان های تفریحی این کمپ گردشگری واگذار کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۳    
استاندار سمنان از مانع تراشی برخی دستگاه های اجرایی در طرح تسهیلات رونق تولید به واحدهای دارای مشکل انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاصلاب روستایی استان سمنان با اشاره به مشکل کمبود آب در روستاها، گفت: 52 درصد از مشترک های آب و فاصلاب روستایی این استان الگوی مصرف آب را رعایت نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۰    
محمدرضا سوقندی، مدیر کل منصوب دولت محمود احمدی نژاد و ابقاء شده در دولت روحانی بتازگی از افتتاح سومین سینمای مرکز استان خبر داد و گفت:سومین سینمای سمنان ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۰    
نگاهی به زنان شاغل در جهان
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۰    
روایت دبیر اجرایی خانه کارگر استان سمنان از کارخانه آلاینده مواد سمی آمونیاک که جلوی استاندار سمنان تعطیل است و پس از رفتن او فعال ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۴۰    
رئیس محیط زیست شهرستان دامغان از تعمیم طرح حفاظت از یوزپلنگ آسیایی به این شهرستان خبر داد و گفت: اجرای این طرح ملی به طور رسمی در دامغان با نصب دوربین هایی برای تصویربرداری از این گونه نادر و در خطر ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۱    
به بهانه هفته وحدت به مصاحبه گفت وگو با دختری سنی مذهب پرداختیم؛ آرزو ایزدی دختری سنی مذهب متولد سمنان و اصالتا اهل کردستان است که به خاطر شغل پدرش سال هاست که در سمنان ساکن هستند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۱    
خیابانهای اصلی و فرعی شاهرود این روزها بدترین شرایط را تجربه می کنند.از شخم زدن خیابانهای اصلی شهر با ماشین آلات سنگین گرفته تا بسته شدن پمپ بنزین سرچشمه که مسافران زیادی را سرگردان و حیران کرده ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۹    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به ایجاد برخی از شرکت های دانش بنیان از سوی جوانانی در سنین کمتر از 30 سال در کشور گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۹    
معاون پژوهش وفناوری دانشگاه علم وصنعت ایران از ساخت برج فناوری در شرق تهران خبر داد و گفت: پژوهشگران این دانشگاه تاکنون سه اختراع را به ثبت بین المللی رسانده اند که بنا داریم این تعداد را به 10 ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۶    
ماجرای فیش های حقوقی در بهار امسال و ادامه جریان های مربوطه، پای آن را به برنامه ششم توسعه نیز باز کرد و برای تشدید کنترل های نظارتی شرایطی تعیین شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۶    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان با اشاره به تغییر ماهیت فقر در شرایط کنونی جامعه، گفت: بیشتر مراجعان به کمیته امداد، فرق نوینی را که از جنس مشکلات مالی نیست مطرح می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: با اجرای طرح نظام نوین ترویج کشاورزی ، اطلاعات 2 هزار و 200 آبادی در سامانه جامع پهنه بندی و مدیریت داده های کشاورزی این استان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۶    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: طرح جنگلانه در 300 هکتار از مراتع شهرستان سمنان با هدف احیاء مراتع با بذرهای بومی و سازگار با منطقه در حال اجراست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۳    
معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار تهران گفت: منشور حقوق شهروندی به عنوان یک اصل مهم در دستور کار شورای آموزش و پرورش این استان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۰    
رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: باوجود تنگناهای مالی دولت، امسال برای نخستین بار 100 درصد بودجه تحقیقات کشاورزی محقق شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۱۴    
محمدرضا خباز در ادامه سفر به مهدی شهر، با حضور در منزل استاد حبیب دانایی فرد، هنرمند سفالگر مهدیشهری، از مجموعه آثار سفالی این هنرمند از جمله ظریف ترین خشت سفالی جهان منقش به زیارت عاشورا ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۱۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بودجه ساماندهی حاشیه نشینی از 370 میلیارد ریال به بیش از چهار هزارو 700 میلیارد ریال افزایش یافته؛ گفت: توجه به این مناطق در دولت تدبیر و امید بیشتر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۵:۱۱    
زبان سنگسری یکی از باستانی ترین زبان های رایج در ایران زمین بوده که بمانند بسیاری از دیگر زبان های ایرانی بعلل مختلف فرهنگی تاریخی فاقد خط و نوشتار باقی مانده ولی ویژگی قوم سنگسر و وفادارماندن آن ها ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۲    
عکس یک فعال گردشگری روستایی، نبود تبلیغات برای خانه های بوم گردی را یکی از مشکلات در این عرصه عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۲    
سرک دولت به حساب های مردم رسما با ابلاغیه سازمان امور مالیاتی کلید خورد. حال باید علاوه بر حضور کارت های بازرگانی صوری در تجارت، منتظر حساب های بانکی اجاره ای هم باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۹    
معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان افزود: همایش ملی اقوام و عشایر ایران با حضور بیش از 15 استان کشور فردا 25 آذرماه در سالن شهید باهنر گرمسار برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۹    
مدیر کل کتاب خانه های عمومی استان از برگزاری همایش چهره ماندگار گرمساری و پدر علم حشره شناسی در 2دی سال جاری در فرهنگسرای خورشید تابان گرمسار خبرداد
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان ازتخصیص 200میلیون ریال اعتبار درجهت تجهیز پژوهش سراهای دانش آموزی استان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۹    
نائب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ما شاهد احکام بدون انسجام و کم ارتباط با اصل توسعه در لایحه برنامه ششم توسعه هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۶    
فرماندار گرمسار در جمع فعالین صنعتی گرمسار گفت: بیش از 27 واحد تولید قیر و فرآورده های نفتی در شهرستان در حال فعالیت می باشند که به دلیل برخی مشکلات حوزه مالیاتی با مشکلاتی رو به رو است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۶    
نماینده سابق مجلس گفت: کسانی که از اول انقلاب بر سر سفره انقلاب نشسته اند و کلیدی ترین مناصب را تصرف کرده اند، بجای پاسخگویی، مدعی وضع موجود شده اند و از مردم سوال می کنند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۶    
تأخیر هفت ماهه در پرداخت حق الزحمه معلمان حق التدریس/ این وضع قابل قبول نیستبا گذشت سه ماه از سال تحصیلی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۶    
فرماندار شهرستان سرخه در هفتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان سرخه گفت: با توجه به اینکه 80 درصد گچ استان در این شهرستان تولید می شود ایجاد مرکز پژوهش های گچ در این شهرستان یکی از ضرورت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۳    
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به تهدیدات دائمی و مستمر دشمنان بر علیه ملت ایران، گفت: پدافند غیرعامل در خنثی سازی و کاهش آسیب پذیری جامعه در مقابل اقدامات دشمنان نقش موثری دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۳    
رئیس سازمان بسیج کارگری استان سمنان از تهیه بانک اطلاعاتی جامع از شهدای کارگر این استان در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۳    
هیات نظارت بر تشکل های دانشجویی، رای توقیف سه ماهه فعالیت های مجمع را صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۰    
سن نیمی از بوته های چای بالای 70 سال است و به جوان سازی نیاز داریم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۰    
کار بجایی رسیده است که مسئولین بجای برخورد با مروجین بدحجابی و بی عفتی در جامعه اسلامی با جوان امر به معروف و نهی از منکر که به وظیفه شرعی و انسانی خود عمل میکند برخورد میشود!!
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۰    
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: وزارت جهاد کشاورزی به چهار شیوه از محصولات باغی حمایت می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۰    
سال ها و سال هاست که رسانه ها و بعضا مسوولان از محرومیت مناطق جنوبی استان کرمان گفته و نوشته اند و البته که اقداماتی برای رفع محرومیت انجام شده اما در برابر حجم زیاد مشکلات، کفایت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان سمنان با بیان اینکه 993 سند ثبتی املاک در استان طی سال جاری به ثبت رسیده است، گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از کاهش 41درصدی برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۷    
یک میلیارد تومان اعتبار برای تبلت دانش آموزی اختصاص داده شده است.در سال آینده طرح تبلت دانش آموزی به تمام کشور تعمیم داده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۴    
بسیاری از کارشناسان معتقد هستند امروزه خانواده، آموزش و پرورش، سیاست و اقتصاد عوامل کاهش ساعات مطالعه به شمار می آیند و این امر قطعا یک آسیب اجتماعی است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۴    
سمنان - پدیده کم آبی و پیامدهای ناگوار آن چند سالی است که توجه بسیاری ازمدیران ومردم را به خود جلب کرده اما پرسش اصلی این است که مدیریت دانش بنیان این حوزه در استان چه زمان کلید خواهد خورد؟
  ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۲:۳۱    
معاون علمی- پژوهشی دانشگاه صنعتی شاهرود گفت: دانشگاه صنعتی شاهرود در راستای سیاست های نظام، که همان احترام به پژوهش، تبدیل پژوهش به محصول و عرضه آن به بازار است گام برداشته است.