پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۲:۱۲Jun 2018 21
 

خبرهای وکیل ملت 12 دی 1395 - vakilemelat.ir

وکیل ملت 31 اردیبهشت 1395 وکیل ملت 31 خرداد 1395 وکیل ملت 31 تیر 1395 وکیل ملت 31 مرداد 1395 وکیل ملت 31 شهریور 1395 وکیل ملت 30 مهر 1395 وکیل ملت 30 آبان 1395 وکیل ملت 30 آذر 1395 وکیل ملت 30 بهمن 1395 وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 1 دی 1395 وکیل ملت 2 دی 1395 وکیل ملت 3 دی 1395 وکیل ملت 4 دی 1395 وکیل ملت 5 دی 1395 وکیل ملت 6 دی 1395 وکیل ملت 7 دی 1395 وکیل ملت 8 دی 1395 وکیل ملت 9 دی 1395 وکیل ملت 10 دی 1395 وکیل ملت 11 دی 1395 وکیل ملت 12 دی 1395 وکیل ملت 13 دی 1395 وکیل ملت 14 دی 1395 وکیل ملت 15 دی 1395 وکیل ملت 16 دی 1395 وکیل ملت 17 دی 1395 وکیل ملت 18 دی 1395 وکیل ملت 19 دی 1395 وکیل ملت 20 دی 1395 وکیل ملت 21 دی 1395 وکیل ملت 22 دی 1395 وکیل ملت 23 دی 1395 وکیل ملت 24 دی 1395 وکیل ملت 25 دی 1395 وکیل ملت 26 دی 1395 وکیل ملت 27 دی 1395 وکیل ملت 28 دی 1395 وکیل ملت 29 دی 1395 وکیل ملت 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۶    
وکیل ملت: مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان به عضویت استقلال در آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۲:۱۵    
وکیل ملت: رای بدوی پرونده موسوم به جهانگیر در دادگاه انقلاب کرج صادر و بر اساس آن متهم ردیف اول به اتهام افساد فی الارض و تشکیل شبکه کلاهبرداری به اعدام محکوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۵    
وکیل ملت: براد پیت بسیار غمگین است. او به اطرافیانش گفته که بدترین و سیاه ترین عید سال نوی میلادی عمر خود را سپری می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۲    
وکیل ملت: هاشم رضایت تصریح کرد: هنوز قرارداد هیچ بازیگری مبنی بر ماندن و یا رفتن از گروه نمایشی مشخص نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۲    
وکیل ملت: امید حاجیلی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، تصادف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۲۴    
وکیل ملت: مشخصات جسد دختر جوان در محور یاسوج به اصفهان به دست بیاید راهی برای افشای جنایت پیدا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۱۲    
وکیل ملت: مادر 60 ساله با اراده ای قوی با حضور در دانشگاه اراک در مقطع کارشناسی ارشد؛ پای درس فرزند استادش نشست
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۰:۰۰    
وکیل ملت: این درخواست آنکارا در حالی صورت می گیرد که معارضان سوریه مورد حمایت ترکیه اولین گروهی بودند که آتش بس توافق شده در سوریه را در ساعات اولیه نقض کردند."
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۴۵    
وکیل ملت: پیش بینی ها از کاهش نرخ دلار در روزها و هفته های آینده حکایت دارد به طوری که روند کاهشی نرخ دلار در بازار آزاد آغاز شده است، همچنین پیش بینی می شود که نرخ دلار تا 3600 تومان کاهش پیدا کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۹    
وکیل ملت: رامین رضاییان در بازی تدارکاتی برابر پارس جنوبی نیز با دو پاس گل عملکرد مثبتی از خود به جا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۴    
وکیل ملت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت در ایجاد اشتغال ناموفق نبوده، اما از سال 84 تا 91 حدود پنج میلیون نفر را وارد دانشگاه کردیم که این افراد با تاخیر ودر دوره بنده وارد بازار کار شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۸    
وکیل ملت: عده ای زنان به علت طلاق، مرگ یا از کار افتادگی همسر، سرپرست خانوار شده اند و در این میان دچار مشکلات عدیده ای هستند که به گفته کارشناسانان اگر اقداماتی برای توانمندی آنها صورت نگیرد آسیب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۵    
وکیل ملت: روز گذشته استاد رسمی فدراسیون بین المللی راهنمایان گردشگری گفت: تعداد زیادی چینی داریم که داخل ایران هستند و به بهانه های مختلف وارد ایران شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۵    
وکیل ملت: روز گذشته وزیر بهداشت عنوان کرد که سازمان های بیمه گر باید مطابق قانون به علت تاخیر پرداخت مطالبات بیمارستان ها، معادل نرخ بهره بانکی جریمه بدهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۵    
وکیل ملت: بازیگرانی که سال گذشته شانس به دست آوردن سیمرغ بلورین جشنواره فجر را داشتند امسال با حضور در 29 فیلم و جان بخشیدن به 42 کاراکتر سینمایی دوباره بخت خود را برای به دست آوردن این سیمرغ می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۱:۱۲    
وکیل ملت: مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید در جمع هم تیمی هایش شوخی غیرمنتظره ای درباره مهاجم برزیلی بارسلونا انجام داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۱:۰۰    
وکیل ملت: یک روزنامه مراکشی اعلام کرد که دیدار تیم ملی این کشور برابر ایران برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۵۷    
وکیل ملت: سخنگوی پدیده از درخواست رسمی این باشگاه مشهدی برای جذب هافبک استقلال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۵۴    
وکیل ملت: دو باشگاه استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز به رای صادره از سوی کمیته انضباطی مبنی بر برگزاری یک دیدار خانگی در غیاب تماشاگر اعتراض خواهند کرد؟ علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف در ارتباط با ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۴۸    
وکیل ملت: استقلالی ها روز شنبه برای بازیکنان خارجی این تیم جشن کریسمس گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۴۸    
وکیل ملت: حریف قطری استقلال در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بهترین گلزن و ستاره الجزایری اش را برای مدتی طولانی از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۴۵    
وکیل ملت: باشگاه استقلال با درخواست منصوریان به دنبال تمدید قرارداد دو بازیکن جوان خود پیش از شروع نیم فصل است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۳۰    
وکیل ملت: عملکرد پرسپولیس در نیم فصل اول را جمشید شاه محمدی اینطور ارزیابی می کند: امسال پرسپولیس یکی از سال های خوبش را سپری می کند و برانکو بازیکنان را طوری تربیت کرده که فقط برای پیروزی به زمین می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۳۰    
وکیل ملت: یکی از ایرادهایی که محمد صادقی از پرسپولیس گرفته، نیمکت نشینی بازیکنان جوان این تیم است: پرسپولیس نیاز به تقویت و جذب بازیکنان خوب دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۳۰    
وکیل ملت: با اینکه علی اکبر طاهری روز شنبه در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و کارش را ادامه داد بحث این پیش آمد که او اخیرا حق امضای خود به عنوان سرپرست باشگاه را از دست داده و به همین خاطر نمی تواند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۷    
وکیل ملت: حالا که حق امضا و موضوع بازنشستگی حل شده شایعات پیرامون طاهری تمام نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۴    
وکیل ملت: بعد از مصاحبه انتقادی جمشید شاه محمدی سرمربی تیم امید پرسپولیس برانکو با حضور 2 بازیکن جوانش در بازی های تیم امید که در تمرینات بزرگسالان حضور داشتند موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۴    
وکیل ملت: بوژیدار رادوشوویچ گلر کروات پرسپولیس در تازه ترین مصاحبه خود ضمن مرور خاطراتش از ژانویه و سال نو میلادی درباره شرایط زندگی در ایران گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۱    
وکیل ملت: حمله مسلحانه بامداد دیروز در یک کلوب شبانه استانبول دست کم 39 کشته و 69 زخمی برجای گذاشت. به گفته فرماندار استانبول، یک تروریست به روی مردم آتش گشوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۱۸    
وکیل ملت: طی یک ماه اخیر سیدجلال حسینی بارها به موضوع از دست دادن بازیکنان سرباز پرسپولیس اشاره کرده و اعتراض علنی داشته و بار دیگر مطرحش می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۳    
وکیل ملت: بانک تجارت همزمان با سال نو میلادی در اقدامی قابل تامل اقدام به برداشت از حساب برخی از مشتریان خود کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۴    
وکیل ملت: نه بی تفاوتی داوران جشنواره فجر پارسال از اهمیت وارونگی کاست و نه راه یافتنش به بخش نوعی نگاه جشنواره کن به اعتبار آن افزود. بهنام بهزادی در سومین فیلم بلندش کماکان تجربه گرا و پرشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۱    
وکیل ملت: مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: باید با پروژه قانع کردن زنان کارتن خواب، عقیم سازی صورت گیرد تا جلوی بسیاری از آسیب های اجتماعی گرفته شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۸    
وکیل ملت: بخشودگی اضافه خدمت سربازی شامل حال رفیعی شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۸    
وکیل ملت: شبکه راشا تودی از حمله مسلحانه به یک مسجد در استانبول خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۵    
وکیل ملت: روزبه چشمی در لیگ پانزدهم با تصمیم کادر فنی وقت استقلال راهی این تیم شد. او خیلی زود اعتماد مظلومی را جلب کرد و در ترکیب آبی پوشان جایگاه ثابتی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۲    
وکیل ملت: برانکو از تعطیلات لیگ نهایت استفاده را برده و تا جایی که می تواند بازی های دوستانه برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۲    
وکیل ملت: مهاجم تیم پیکان قطعا در نیم فصل دوم از این تیم جدا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۲    
وکیل ملت: اسپانسر فصل گذشته استقلال ادعا می کند در جلسه امروز صحبتی در مورد طلب او نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۲    
وکیل ملت: فیلمی از سیزده حرکت باورنکردنی و جادویی کریس رونالدو در مستطیل سبز را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: مهاجم نیمکت نشین استقلال برای فسخ قرارداد راهی این باشگاه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: ستاره نقل و انتقالات ایران گفت: تا به این لحظه هیچ کس از طرف من با هیچ باشگاهی صحبت نکرده و اگر تیمی خواستار حضور من در نیم فصل بوده مستقیما با خودم صحبت کرده.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۷    
وکیل ملت: هافبک تیم استقلال روز به روز به بازگشت نزدیک و نزدیک تر می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۷    
وکیل ملت: بازیکن جوان و کم نام و نشان استقلال اجازه جدایی از این تیم را نگرفت تا در نیم فصل دوم هم یکی از بازیکنان آبی پوش باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۴    
وکیل ملت: ایگور پراهیچ مدافع تیم فوتبال نفت تهران از فهرست برانکو خارج شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۴    
وکیل ملت: در کوچه های تهران و دیگر شهرهای کشور خانه هایی هست که چراغ آنها تنها برای یک نفر می سوزد، دختران یا پسرانی که در میانه دهه های 30 و 40 عمرشان هستند اما خانواده ای ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۲    
وکیل ملت: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که باید در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور داشته باشند رایزنی ها و نامه نگاری ها برای جذب بازیکنان مد نظر کادر فنی خود را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۲    
وکیل ملت: پرسپولیس با وجود این که در نیم فصل اول شرایط دفاعی بسیار خوبی داشته است، اما برانکو با توجه به حضور در کورس قهرمانی لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا قصد تقویت خط دفاعی خلوت خود را دارد و برای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۹    
وکیل ملت: همسر کاپیتان مرحوم پرسپولیس گفت: مدیران پرسپولیس فقط از اسم هادی بهره می برند اما از خانواده اش هیچ حمایتی نمی کنند که این موضوع، جای تأسف دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۹    
وکیل ملت: برانکو خیال هواداران پرسپولیس را راحت کرده و اجازه جدایی به انصاری نمی دهد. منصوریان با خلعت تماس گرفته و تراکتوری ها هم ظاهرا با پول کرار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۶    
وکیل ملت: کادر فنی استقلال امیدوار است که در نیم فصل دوم عملکرد این تیم به مراتب بهتر از نیم فصل نخست باشد. به خصوص که یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم هم به آمادگی می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۶    
وکیل ملت: بعد از شایعاتی که در مورد اضافه خدمت هافبک تیم تراکتورسازی به گوش می رسید، مسئولان باشگاه پرسپولیس تماسی امیدبخش را دریافت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۳    
وکیل ملت: دو دیدار نیمه نهایی جام حذفی باعث تعجب اهالی فوتبال شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۳    
وکیل ملت: مهاجم تیم استقلال خوزستان در آستانه پیوستن به تیم سپاهان قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۳    
وکیل ملت: هافبک سرباز و خوش تکنیک تراکتورسازی که از مدت ها پیش همه از جمله خود او تصور می کردند در نیم فصل لیگ امسال خدمت سربازی اش به پایان می رسد با یک خبر شوکه کننده مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۰    
وکیل ملت: به نظر می رسد پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل وضعیت خوبی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۰    
وکیل ملت: مدافع سپیدرود رشت را می توان اولین خرید قطعی پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۰۰    
وکیل ملت: رئیس جمهوری مساله اشتغال را مهمترین مساله کشور برشمرد و گفت: با تلاش دولت یازدهم در دو سال گذشته، سالانه حدود 704 هزار شغل ایجاد شد و این رقم قابل توجه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۷    
وکیل ملت: دروازه بان تیم فوتبال خونه به خونه بابل قراردادش را با این تیم فسخ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۴    
وکیل ملت: سرمربی سابق سرخپوشان گفت: اگر پرسپولیس این پول را داشت که بازیکن میلیاردی جدیدی بخرد، قطعا بدهی هایش را می داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۴    
وکیل ملت: سرپرست تیم فوتبال نفت تهران گفت: سیاست ما و باشگاه این است که دور از هیاهو در نقل و انتقالات فعالیت کنیم و امیدواریم که خروجی این فعالیت ها منجر به تقویت تیم شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۱    
وکیل ملت: سرمربی استقلال می گوید جلسه اش با مدیرعامل این باشگاه درباره ادامه راه این تیم بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۴۸    
وکیل ملت: مهاجم استقلال می گوید درخواست رضایت نامه خود را به مدیرعامل این باشگاه اعلام کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۴۸    
وکیل ملت: هافبک تیم السد به شدت آسیب دید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۴۵    
وکیل ملت: همشهری نوشته که کاپیتان آبی ها روز دوشنبه حراج می شود. سید جلال حسینی هم نسبت به تقویت تراکتورسازی با بازیکنان پرسپولیس انتقاد کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۹    
وکیل ملت: مهرداد میناوند متولد 9 آذر 1354 در تهران و بازیکن سابق فوتبال است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۹    
وکیل ملت: فیلم سینمایی "فریب خورده" به کارگردانی "سوفیا کاپولا" دختر "فرانسیس فورد کاپولا" 30 ژوئن 2017 اکران خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۹    
وکیل ملت: وزیر امنیت انگلیس در مصاحبه امروز خود اعلام کرد که داعش در صدد انجام عملیات شیمیایی به انگلیس و برخی از کشورهای اروپایی است که این حمله می تواند تلفات زیادی در پی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۶    
وکیل ملت: اهم خروجی رسانه های برون مرزی در خصوص "ایران" که محصول رصد گروه مانیتورینگ جام طی 24 ساعت اخیر می باشد، در قالب اخبار کوتاه از منظرتان می گذرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۳    
وکیل ملت: حمید عسکری خواننده 38 ساله, عکسی از همسر و پسرش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۳۳    
وکیل ملت: تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به مخالفت صریح باشگاه نفت تهران با انتقال ایگور پراهیچ یکی از گزینه های اصلی مدنظر خود را از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۷    
وکیل ملت: مدیرعامل سابق تراکتورسازی گفت:دیگر رفیعی سرباز تراکتورسازی نیست و طبق قوانین سازمان لیگ هم او بازیکن آزاد محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۷    
وکیل ملت: آدم ها را با بچه های شان بهتر می شود شناخت. از تربیتی که شده اند و حر ف هایی که می زنند می توان اتمسفر داخل خانه شان را حدس زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۴    
وکیل ملت: دو تبعه ایرانی تنها به واسطه آنکه در شب سال نو میلادی، کمپ پناهجویان را ترک کرده بودند، به شدت توسط مأموران امور مهاجرت پاپوآ گینه نو مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۱    
وکیل ملت: علی عبد پروردگار که همسر و فرزندش را در سانحه برخورد اخیر دو قطار از دست داده، هنوز نتوانسته مرگ فرزندش را باور کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۱۸    
وکیل ملت: امید حاجیلی، خواننده معروف نیمه شب گذشته در بزرگراه اشرفی اصفهانی تصادف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۱۵    
وکیل ملت: وضعیت سخت نقل و انتقالات نیم فصل باعث شده تا پرسپولیسی ریسک نکرده و قید درآمد 4 میلیاردی حاصل از انتقال بازیکنش به چین را زده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۶    
وکیل ملت: کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران به سرمربی پرسپولیس پیغام داده تا پیراهن این تیم را بپوشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۶    
وکیل ملت: مدافع تیم فوتبال سپاهان با دو پیشنهاد خارجی از کشورهای اسپانیا و قطر مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۳    
وکیل ملت: با توجه به کار سخت آبی ها در نیم فصل برای خرید بازیکن کادرفنی این تیم فعلا لیست خروج خود را اعلام نخواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۳    
وکیل ملت: رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: فهرست ورودی تیم هنوز مشخص نیست و منتظر تصمیم قطعی کادر فنی هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۰    
وکیل ملت: رحمتی در دور جدید تمرینات استقلال تهران شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۰    
وکیل ملت: ظاهرا محمدامین آرام طبع دیگر قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۰    
وکیل ملت: با نظر سرمربی استقلال پیراهن شماره 10 این تیم همچنان برای مهاجم فصل پیش آبی ها خالی ماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۰    
وکیل ملت: علیرضا منصوریان: من در مسیر پاکسازی فوتبال پیش می روم، اصلاً نمی دانم چه می نویسند یا چه جوی درباره ام ایجاد شده. من تمرکزم را گذاشته ام که تیمم را نجات بدهم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۱:۵۷    
وکیل ملت: مهاجم تیم چلسی پس از گلزنی برابر استوک سیتی گریه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۱:۵۷    
وکیل ملت: روزنامه پیروزی به مسوولان باشگاه تراکتور حمله کرده و نوشته رفیعی قربانی یک قول شفاهی شده است. پرسپولیس امروز با پاس های رضاییان بازی دوستانه و جنجالی را برد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۱:۴۵    
وکیل ملت: زرتشتیان در تمام ایران به دنبال آن هستند که "جشن آزادی" را در این زمان برگزار نمایند و به خیابان ها ریخته و حکومت ایران را سرنگون نمایند[!]...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۳۶    
وکیل ملت: در جدیدترین لیست کی روش هفت بازیکن پرسپولیس حضور خواهند داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۳۳    
وکیل ملت: منصوریان از ابتدای فصل تا همین اواخر وعده های جالبی را به هواداران استقلال داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۳۳    
وکیل ملت: در حالی که ستاره های استقلال عملکردنشان باعث اعتراض هواداران شد اما تعدادی از بازیکنان این تیم مورد قبول هواداران قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۳۰    
وکیل ملت: در حالی که همه تصور می کردند انتقال سروش رفیعی به پرسپولیس نهایی شده است، این کونه نشد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۷    
وکیل ملت: در میان هیاهو در استقلال، سه بازیکن از تیم امید به تمرینات استقلال اضافه شدند که در میان آنها یک هافبک دفاعی و یک دروازه بان هم دیده می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۴    
وکیل ملت: فرشید باقری در لیست ورودی سرمربی تیم پدیده مشهد قرار دارد. باشگاه پدیده با ارسال نامه ای به استقلال خواستار جذب هافبک دفاعی آبی پوشان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۴    
وکیل ملت: مدافع سابق تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز به آلومینیوم اراک پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۱    
وکیل ملت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برخی بازیکنان مصدومیت مختصر داشتند که از آنها استفاده نکردیم از فردا تمرینات عادی را شروع می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۱    
وکیل ملت: مدافع ملی پوش تیم پرسپولیس در هفته های اخیر در دوران اوج خود قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۳۹    
وکیل ملت: یکی از گزینه های جدی باشگاه پرسپولیس در نقل وانتقالات زمستانی، جذب شایان مصلح است؛ دفاع چپ سپیدرود رشت که از او به عنوان کشف فرشاد پیوس نام برده می شود.
  • ۱